Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-03, 08:54   #1531
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej
Weszłam w tamtym tyg na wagę, pokazała 57 kg Także ostro trenuję na orbitreku, nie mogę się znów zapuścić

Wróciłam właśnie z doby, czuje sie... niedoje****
Nie dość, że praktycznie całą dobę zapierniczaliśmy to jeszcze spotkałam na służbie takiego kolege, przez którego sobie trochę w życiu kiedyś namieszałam i mieliśmy być razem, ale nie byliśmy i mnie męczy teraz "a co by było gdyby".... :/ Wiem, nie jestem normalna.

Powiedzcie mi jeszcze czy takim mikserem zwykłym od blendera
http://sklep.technica.pl/product_pic...d1ff7615a1.jpg
tym drugim od prawej dam radę pobawić się w sokowirówkę i zrobić jakiś sok z warzyw?
Nie chce popsuć sprzętu, a może ktoś już próbował

Idę robić śniadanie i nadrabiam wątek

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Makaroniku dziękuję ze zdrowiem dziś lepiej Ehh no roboty sporo będzie z tatuażem, mam nadzieje że przeżyję robię w profesjonalnym studio u kolesia który ma mega wielki talent więc jestem pewna że wyjdzie pięknie tylko tego bólu się trochę obawiam no ale myślę że warto pocierpieć trochę Będę swój na brzuchu laserowo usuwała po nowym roku, to jest ponoć ból dopiero
To dobrze, zdrowie najważniejsze
Jak doświadczony tatuażysta to wyjdzie super bó,l na pewno będzie, bo chudzinka jesteś, ale na pewno będzie warto! Czekam na fotki w takim razie a kiedy będziesz go robiła, bo albo jestem ślepa albo nie mogę znaleźć takiego info? ;>
Z tego co słyszałam to przed tatuowaniem ludzie smarują się maścią amla (nie wiem czy dobrze napisałam nazwe) i to trochę znieczula skórę
O kurcze... O tym laserowym usuwaniu też słyszałam, że boli... ale to tak całkiem go nie będzie już widać?
Ja mam też swój projekt, no ale z tego wychodzi raz kasa (większość idzie albo na auto albo na ubrania ) a dwa to też się boję

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Tak tak dalej uzywam sobie zycia w torunskim akademiku radze sobie jakos chociaz nie powiem...jest mega ciezko tz nie mam,z tym dobrym zerwalam z ex tym be, spotkalam sie jak bylam we wro bo wrocil zza granicy,tutaj poznalam juz 4pojencjalnych ale kazdy okazal sie byc swirem tak wiec zosia jest singielka i szaleje ^^
Daj sobie spokój ze świrami, szukaj kogoś w miarę normalnego

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
a jakoś tak mi średnio dieta idzie... czytam Was ale coś mi się odpisywać nie chce jakiś kryzys przechodzę ostatnio...
Nie tylko Ty Ja zwalam na pogodę :P

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Stopił się ale zapowiadają dalej opady
U mnie w mieście już popadał, ale na szczęście tak samo szybko się stopił Nie ma co się dziwić, to juz grudzień jest

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Heroine proszę, wrzuciłam do albumu zdjęcie w sukience szkoda ze nogi ucięłam hehe
Ładnie Ci w tej kiecce A co to za bodyguard z tyłu?

Oglądam inne zdjęcia- przepraszam bardzo, z czego Ty się odchudzasz?!
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 09:12   #1532
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
A jakoś humoru nie mam... i ciągle żrę nie wiem co mi jest... ;/ nie pracuję, do z tym wszystkim... byłam na kilku rozmowach ale nikt się nie odzywa tracę nadzieję już...
Mąż pracuje, dyżuruje... mało co w domu jest ;/ słomianą wdową jestem ;/
A mieszka się dobrze... ostatnio wyszły pewne problemy, ale mam nadzieję, że uda się jakoś to pozytywnie zakończyć... [COLOR="Silver"]


---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość
Jejku tak mi miło ze mnie pamiętacie ja przez cały ten czas podczytywalam co u was zeby chociaż pozorny kontakt z wami utrzymywac Napisze teraz tylko w skrocie co u mnie bo pisze z telefonu. Jestem na 2 roku technika masazysty w Olsztynie, wynajmuje tu z kolezanka stancje. Bylam w Anglii 3 miesiace ale wrocilam i zdecydowalam sie wlasnie na ten kierunek i jestem zachwycona mam nowego Tż (no, juz nie takiego nowego bo zaraz 10 mcy minie) mam teraz praktyki co czwartek w szpitalu, tak juz od czerwca wlasciwie i...ciesze sie niesamowicie ze moge robic cos co lubie a jednoczesnie pomagac innym wyjsc z czesto ciezkich schorzen lub chociaz ulzyc im w cierpieniu. Jutro wieczorem postaram sie wam kochane odpisac dokladniej, bo do 18 mam kurs z kompresjoterapii i bandazowania

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Aaa, no i najwazniejsze! Zaczelam ostatnio cwiczyc i nie obzerac sie, waze 57kg okolo i chce zrzucic pare kg na pewno z wami sie uda, tak jak 2 lata temu dzis bylo 45min biegania 5km wczoraj 80 pompek i 80 przysiadow, z poprzednich dni to nie bede juz pisac. Do jutra kochane moje i nie dajcie sie tej okropnej pogodzie
Fajnie, że wróciłaś
Dużo zmian widzę, ten nowy TŻ mnie zaskoczył Nie wiem czemu, wydawało mi się, że masz męża ^^ Dobrą mam pamięć, ale krótką.
Zawód fajny, trzymam kciuki

ważymy tyle samo

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
65min na rowerku melduje ale rozmawiałam przez tel więc tylko 15km nakręciłam
Kota brak...jutro znowu pójdę poszukam, dam sobie i kociakowi szanse
aaa po wczorajszych poszukiwaniach po krzakach mam zakwasy trawa była wysoka więc dla takiego krasnala jak ja intensywny trening
hehehe, jest plus tego, że kot uciekł
Brawo za rowerek :brawa:

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ja czasem klikam przypadkowo, a okazuje się, że fajne ćwiczenia każde w sumie coś tam dają

U mnie dziś pożegnanie z % i słodkim na czas adwentu koniec z tymi przyjemnościami trzymajcie kciuki
Trzymam kciuki mocno
i Ty trzymaj za mnie bo wpadłam na takim sam genialny pomysł jak do południu przetrwam to później jest z górki

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

Wczoraj byliśmy na piwku ze znajomymi, z racji tego, że jestem przeziębiona wypiłam dwa grzańce jedynie
No i fotkę se trzasnęłam przed wyjściem, więc Wam dodam, bo dawno nic nie dawałam w ogóle zauważyłam, że włosy mi urosły, nie wiem co z nimi robić, chyba podciąć by się przydało.
Boskoooo

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
To i ja dodam
Hehe, świetne zdjęcie
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 09:19   #1533
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki mocno
i Ty trzymaj za mnie bo wpadłam na takim sam genialny pomysł jak do południu przetrwam to później jest z górki
Dzięki i za Ciebie
U mnie najgorzej jest właśnie na wieczór... do obiadu się zawsze ładnie trzymam później mam smaki na "podjadanie" tego i owego
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 09:30   #1534
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzięki i za Ciebie
U mnie najgorzej jest właśnie na wieczór... do obiadu się zawsze ładnie trzymam później mam smaki na "podjadanie" tego i owego
Nie ma innego wyjścia, po obiedzie czas na drzemkę


edit:
Wklejam jako motywację :P
http://hotrealgirl.pinger.pl
mnie to czasami aż dołuje.
__________________

Edytowane przez makaron91
Czas edycji: 2014-12-03 o 09:32
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 09:32   #1535
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Nie ma innego wyjścia, po obiedzie czas na drzemkę
O nieee, wtedy jest jeszcze gorzej po śnie mam spadek cukru
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 09:37   #1536
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

dzień dobry
ja już po śniadanku kończę herbatkę i lecę na siłownie
dzisiaj wolne więc dużo czasu mam , a po wczorajszym hard treningu cud ale nie mam zakwasów

Makaron a dziękuję, hehe faktycznie smiesznie wygląda to mój mąż
ojj muszę jeszcze z rzucić troszkę tłuszczyku i ładnie wyrzeźbić ciałko ale pewnie długo mi to zajmie

a ja takim jak pkazujesz drugim po prawej robię masło orzechowe nie wiem czy sok wyjdzie bo Ty zmielisz te warzywa

Murka jejku współczuję podróży busem na samą myśl brrrr
ale później się wygrzałaś za to
dziękuję muszę się przyłożyć do cwiczeń przed świętami


Sandera a to siostrze zakupy się udały
tak pewnie tylko raz ją ubiorę heh ale co tam
o to ten filmik http://tune.pk/video/3184690/jillian...thighs-level-1

Heroine tak robiłam i jeszcze zrobiłam bloka czekoladowego
wiesz co jak dla mnie to jak się potrzebuje czegoś to zawsze coś się znajdzie w promocji, żel szampon kremy, teraz są śliczne ozdoby na święta, zapachy też są w dobrej cenie hugo boss ale nie wiem jak pachnie bo testerów brak a do sephory nie chcę mi się iść

dajesz wycisk cały czas z ćwiczeniami i widze tiffoczki robisz a mi jakoś one nie podpadły
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 09:42   #1537
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
O nieee, wtedy jest jeszcze gorzej po śnie mam spadek cukru
xD
To jak zachce Ci się słodkiego to pooglądaj laski z linka, który wkleiłam Działa

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Makaron a dziękuję, hehe faktycznie smiesznie wygląda to mój mąż
ojj muszę jeszcze z rzucić troszkę tłuszczyku i ładnie wyrzeźbić ciałko ale pewnie długo mi to zajmie

a ja takim jak pkazujesz drugim po prawej robię masło orzechowe nie wiem czy sok wyjdzie bo Ty zmielisz te warzywa
Musi pilnować takiej żonki, to oczywiste
Jak dla mnie jest i tak super, nic bym nie zmieniała

Incydent z robieniem masła też przechodziłam i teraz dochodzę do wniosku, że prędzej zrobi mi się z tych warzyw breja niż sok
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 09:51   #1538
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Makaron hehe dokładnie niech pilnuje
a ja lubię takie stronki oglądać mnie akurat one motywują, jak się napatrzę to słodkiego mi się nie chce
no chyba by się bardziej mus zrobił z tych warzyw
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 09:53   #1539
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Heroine tak robiłam i jeszcze zrobiłam bloka czekoladowego
wiesz co jak dla mnie to jak się potrzebuje czegoś to zawsze coś się znajdzie w promocji, żel szampon kremy, teraz są śliczne ozdoby na święta, zapachy też są w dobrej cenie hugo boss ale nie wiem jak pachnie bo testerów brak a do sephory nie chcę mi się iść

dajesz wycisk cały czas z ćwiczeniami i widze tiffoczki robisz a mi jakoś one nie podpadły
Blok
No tak, masz rację z tymi promocjami... zawsze coś by się znalazło co akurat człowiek potrzebuje no właśnie lipa z tymi testerami... jakiś czas temu kupowaliśmy dla TŻ-ta perfumki i też te Hugo Bossy były z promocji i jeszcze jakieś inne, ale nijak szło sprawdzić... ;/

Dzięki ja Tiffoczki lubię od czasu do czasu- nie codziennie, bo szybko się nudzą

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
xD
To jak zachce Ci się słodkiego to pooglądaj laski z linka, który wkleiłam Działa
Taaa, albo się nażrę z rozpaczy
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 10:01   #1540
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Makaron hehe dokładnie niech pilnuje
a ja lubię takie stronki oglądać mnie akurat one motywują, jak się napatrzę to słodkiego mi się nie chce
no chyba by się bardziej mus zrobił z tych warzyw
Mnie na początku też, tylko jak przedawkuje to oglądanie to już łapię doła

W każdym bądź razie będzie to miało mało wspólnego z sokiem ^^

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Taaa, albo się nażrę z rozpaczy
To ja już się poddaję
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 10:13   #1541
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Przeczytałam wszystko Ale jakoś personalnie odpowiadać nie będę

Brawa wszystkim za ćwiczenia!!!
Moim małym osiągnięciem jest to, że w końcu cokolwiek zjadłam od poniedziałku po południu Tak mi niedobrze było, skręcało mnie jak nawet maślankę przełykałam. Poszłam wczoraj do lekarza, a ten do mnie - ma pani chrypkę !!! Poważnie?! Głos straciłam, gorączka, wymioty, wszystko na raz, a ten że mam chrypkę No nic, dał mi antybiotyk, który kiedyś brałam na trądzik Pierdziele takie coś, leczę się polopiryną, przynajmniej mam zwolnienie z zajęć.
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 11:57   #1542
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

ja już po siłowni więc melduję 6km biegu na bieżni i 5 min marszu ale super i byłam sama i od razu zapisałam się na podcięcie włosów w piątek do L'Or z 3-4cm chcę ściąć bo na zime za długie są hehe
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 12:50   #1543
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
ja już po siłowni więc melduję 6km biegu na bieżni i 5 min marszu ale super i byłam sama i od razu zapisałam się na podcięcie włosów w piątek do L'Or z 3-4cm chcę ściąć bo na zime za długie są hehe
Za siłownię
No proszę...może i ja podetnę przed świętami
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 13:36   #1544
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Heroine no lipa ale cóż zrobić, my mamy obok sephore więc jak coś to idziemy wąchać hehe też będę musiała bo bratu muszę jakiś kupić, ale ludzie oczywiście do nas pretensje mają ... może myślą , że my sobie te testery bierzemy


Zosia dziękuję
no to dawaj a co tam odrosną hehe


a ja sobie leżę pod kocykiem i piję inke, na obiad nie chcę mi się nic gotować więc pojedziemy z Tż na naleśniki koleżanki wychwalały knajpkę. a w sobotę idziemy tam z pracy na spotkanie integracyjne
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 13:48   #1545
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Przeczytałam wszystko Ale jakoś personalnie odpowiadać nie będę

Brawa wszystkim za ćwiczenia!!!
Moim małym osiągnięciem jest to, że w końcu cokolwiek zjadłam od poniedziałku po południu Tak mi niedobrze było, skręcało mnie jak nawet maślankę przełykałam. Poszłam wczoraj do lekarza, a ten do mnie - ma pani chrypkę !!! Poważnie?! Głos straciłam, gorączka, wymioty, wszystko na raz, a ten że mam chrypkę No nic, dał mi antybiotyk, który kiedyś brałam na trądzik Pierdziele takie coś, leczę się polopiryną, przynajmniej mam zwolnienie z zajęć.
Dr Bystrzacha
Zdrowiej nam!
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 14:13   #1546
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Migotenka Problem w tym, że nie odrosną od dokładnie czerwca zeszłego roku (matko...przeszło rok:mdleje) urosły mi niecałe 4cm...

Naleśnikarnia... Om nom nom Uwielbiam naleśniki, a takie z knajpy to juz w ogóle!

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Dr Bystrzacha
Zdrowiej nam!
Nooo...padłam jak usłyszałam tą diagnozę Receptę na antybiotyk oddałam koleżance ^^ będzie się leczyć nią na trądzik A mi kupi jakieś zwykłe tabsy na grypę

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Aha, a żeby było zabawnie to zwolnienie z zajęć nie dał mi na druczku, ale na jakimś świstku, co reklamują się różne leki Narysowany jest tam jakiś głupi ptaszek, namazał, pokreślił i dał pieczątke Ciekawe czy to przejdzie na uniwerku:/
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 14:54   #1547
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Aha, a żeby było zabawnie to zwolnienie z zajęć nie dał mi na druczku, ale na jakimś świstku, co reklamują się różne leki Narysowany jest tam jakiś głupi ptaszek, namazał, pokreślił i dał pieczątke Ciekawe czy to przejdzie na uniwerku:/

Padłam. Niby jak jest pieczątka to jest okej, a pieczęć tej przychodni czy gabinetu też jest? :P
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 16:02   #1548
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Hej
Weszłam w tamtym tyg na wagę, pokazała 57 kg Także ostro trenuję na orbitreku, nie mogę się znów zapuścić

Wróciłam właśnie z doby, czuje sie... niedoje****
Nie dość, że praktycznie całą dobę zapierniczaliśmy to jeszcze spotkałam na służbie takiego kolege, przez którego sobie trochę w życiu kiedyś namieszałam i mieliśmy być razem, ale nie byliśmy i mnie męczy teraz "a co by było gdyby".... :/ Wiem, nie jestem normalna.

Powiedzcie mi jeszcze czy takim mikserem zwykłym od blendera
http://sklep.technica.pl/product_pic...d1ff7615a1.jpg
tym drugim od prawej dam radę pobawić się w sokowirówkę i zrobić jakiś sok z warzyw?
Nie chce popsuć sprzętu, a może ktoś już próbował

Idę robić śniadanie i nadrabiam wątek

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------



To dobrze, zdrowie najważniejsze
Jak doświadczony tatuażysta to wyjdzie super bó,l na pewno będzie, bo chudzinka jesteś, ale na pewno będzie warto! Czekam na fotki w takim razie a kiedy będziesz go robiła, bo albo jestem ślepa albo nie mogę znaleźć takiego info? ;>
Z tego co słyszałam to przed tatuowaniem ludzie smarują się maścią amla (nie wiem czy dobrze napisałam nazwe) i to trochę znieczula skórę
O kurcze... O tym laserowym usuwaniu też słyszałam, że boli... ale to tak całkiem go nie będzie już widać?
Ja mam też swój projekt, no ale z tego wychodzi raz kasa (większość idzie albo na auto albo na ubrania ) a dwa to też się boję

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Hejka tez się nazapierdzielasz w tej pracy ja teraz byłam dwa dni po 12h i dziękuje dobrze, że dzisiaj wolne

A co do tatuażu to maść znieczulająca to emla tylko jedna literka Ci się przekręciła Ale ją można dostać na recepte czasami tatuażysci mają i stosują jak ktoś sobie zyczy Ja też mam swój wzór a raczej napis tylko czasu brak żeby iśc się umówić może na gwiazdkę sobie zrobie

Zoska fajna diagnoza nie ma co.. Lepiej jakiś gripex albo coś sobie kup. A jakby Ci nie przechodziło to na pogotowie idź.

Murka hejka Fajnie widzieć Cię znowu
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 19:52   #1549
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 777
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej
Ja dzisiaj dopiero usiadłam ale już nie mam w planach robić nic produktywnego Teraz nadrobiłam Was popijam pokrzywę i planuję obejrzeć na dobre i na złe :P
Za mną 10 godzin w pracy także padam
Dzisiaj melduję:
I płatki owsiane(3 łyżki) 1/2 banana + jog. nat.
II jabłko
III rosół z makaronem
IV ciemna bułka z serkiem śmietankowym i dżemem
V twarożek grani z warzywami
+ killer jillian B&T, który Migotenka wrzucała pośladki paliły wręcz, 8 min abs Mel B , 16 minut ćwiczeń rozciągających

Heroine Wiesz mnie film może do końca nie urzekł dlatego że była to druga w nocy a sporo tam było do ogarniania ... a film Bogowie polecam jak najbardziej
za ćwiczenia A z tymi rękami to nie próbowałaś u jakiegoś dermatologa? A w postanowieniu adwentowym wspieram i ja gdyż też mam takowe

Migotenka za ćwiczenia Powiem Ci że ten Killer nieźle daje na pośladki A Ty robiłaś z murzynką czy blondyną? Jeej uwielbiam blok czekoladowy

Zosia zdrówka kochana Masakra z tym lekarzem Nie wiem jak można tak postąpić z chorym

Makaron to spinaj dupkę razem z nami Bo tutaj wrócił dawny zapał do diety zapewne przed świętami i karnawałem
A Twoje motywacje zaraz pooglądam
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 20:11   #1550
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Siemka laski, chciałam powiedzieć, że chyba się kończę kaszel mnie tak męczy, że jak tak dalej pójdzie to wyląduję u lekarza. Dziś zaczęłam brać antybiotyk, teraz na wieczór wzięłam, bo został mi ten co do Niemiec kupiłam, bo czuję się jakby mi na płuca szło.
Dziś byłam na odczytaniu testamentu, myślałam że potrwa to max 30 minut, a siedzieliśmy tam prawie 3 godziny masakra jakaś dzisiaj.
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 07:18   #1551
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Moim małym osiągnięciem jest to, że w końcu cokolwiek zjadłam od poniedziałku po południu Tak mi niedobrze było, skręcało mnie jak nawet maślankę przełykałam. Poszłam wczoraj do lekarza, a ten do mnie - ma pani chrypkę !!! Poważnie?! Głos straciłam, gorączka, wymioty, wszystko na raz, a ten że mam chrypkę No nic, dał mi antybiotyk, który kiedyś brałam na trądzik Pierdziele takie coś, leczę się polopiryną, przynajmniej mam zwolnienie z zajęć.
matko, co za lekarz ale może ten antybiotyk rzeczywiście by pomógł? zdrowiej

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
ja już po siłowni więc melduję 6km biegu na bieżni i 5 min marszu ale super i byłam sama i od razu zapisałam się na podcięcie włosów w piątek do L'Or z 3-4cm chcę ściąć bo na zime za długie są hehe
Brawo za siłkę
Ja się wybieram do fryzjera od pół roku co najmniej i dojść nie mogę a przydałoby się ściąć te moje kłaki... i jakiś kolor trzasnąć. Tylko boję się, bo ostatnio ich kondycja się mega osłabiła, wypadają mi strasznie nie wiem czemu...

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Aha, a żeby było zabawnie to zwolnienie z zajęć nie dał mi na druczku, ale na jakimś świstku, co reklamują się różne leki Narysowany jest tam jakiś głupi ptaszek, namazał, pokreślił i dał pieczątke Ciekawe czy to przejdzie na uniwerku:/


Cytat:
Napisane przez sanderaM Pokaż wiadomość
Dzisiaj melduję:
I płatki owsiane(3 łyżki) 1/2 banana + jog. nat.
II jabłko
III rosół z makaronem
IV ciemna bułka z serkiem śmietankowym i dżemem
V twarożek grani z warzywami
+ killer jillian B&T, który Migotenka wrzucała pośladki paliły wręcz, 8 min abs Mel B , 16 minut ćwiczeń rozciągających

Heroine Wiesz mnie film może do końca nie urzekł dlatego że była to druga w nocy a sporo tam było do ogarniania ... a film Bogowie polecam jak najbardziej
za ćwiczenia A z tymi rękami to nie próbowałaś u jakiegoś dermatologa? A w postanowieniu adwentowym wspieram i ja gdyż też mam takowe
Strasznie mało jesz śniadanko ubogie...
Za ćwiczenia

No tak, o 2 w nocy to ciężko o trzeźwość umysłu no na Bogów się wybierzemy, tylko nie wiem kiedy TŻ ma wszystkie weekendy zajęte dopiero 13-14 chyba wchodziłby w grę, ale do tego czasy to nie wiem czy grać nie przestaną
Dzięki wiesz, nie byłam u dermatologa, ale używałam różnych specjalistycznych maści na receptę (TŻ się popytał w pracy) i nic nie pomogło... są okresy, że mi się wszystko goi- dłonie pozostają dalej suche, ale skóra nie pęka i nie krwawi... nie mam pojęcia od czego to zależy ale chyba mimo wszystko zapiszę się do dermatologa, a nuż coś wymyśli.
To wspieramy się razem

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Siemka laski, chciałam powiedzieć, że chyba się kończę kaszel mnie tak męczy, że jak tak dalej pójdzie to wyląduję u lekarza. Dziś zaczęłam brać antybiotyk, teraz na wieczór wzięłam, bo został mi ten co do Niemiec kupiłam, bo czuję się jakby mi na płuca szło.
Dziś byłam na odczytaniu testamentu, myślałam że potrwa to max 30 minut, a siedzieliśmy tam prawie 3 godziny masakra jakaś dzisiaj.
Niedobrze to brzmi weź Ty na zwolnienie jakieś idź! Chodzisz tak do tej pracy (i to na piechotę ) to jak ma Ci się poprawić? Wygrzać się musisz porządnie... ehh, zdrówka życzę



Ja melduję wczorajszego Shreda Jillian lvl. 1- 9/10 (27 min)+ Abs Workout (10 min)+ The most effecitive squat challenge (8 min)+ 8 min stretch+ Mel B Cool Down (5 min)
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 11:03   #1552
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry
Nie odzywałam się kilka dni bo wyjątkowo marny nastrój miałam..."zgubiłam" bazę danych którą 3 dni budowałam (wyniki mam ale sama baza zginęła, moja wina i muszę od nowa robić ) a druga rzecz teściowie się na niedzielę wprosili...i jestem sama (Tż w pon wyjechałam i w niedziele dopiero wróci eh) i wszystko na mojej głowie.
Dziś wstąpiła we mnie "nowa nadzieja"...jakoś powoli się ogarniam i nastrój mam lepszy. Jednak dopiero w poniedziałek odetchnę. Kupiłam sobie za to bilet do domku tzn do Lublina, najpierw jadę do siostry a potem do domku nie mogę się doczekać 19 grudnia
Właśnie piję herbatę i pracuje ale na wizaż przerwa musi być
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 12:07   #1553
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość

Padłam. Niby jak jest pieczątka to jest okej, a pieczęć tej przychodni czy gabinetu też jest? :P
No są 3 pieczątki więc wydaje się w miarę wiarygodne xD

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Zoska fajna diagnoza nie ma co.. Lepiej jakiś gripex albo coś sobie kup. A jakby Ci nie przechodziło to na pogotowie idź.
Taki mam plan

Meeedzik

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Sandera Booosz... Ty zawsze tak idealnie jesz (tzn. idealnie w sensie że bez grzeszków, a jesz za mało jak nie wiem co ) Podziwiam samokontrolę normalnie!!!

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ja melduję wczorajszego Shreda Jillian lvl. 1- 9/10 (27 min)+ Abs Workout (10 min)+ The most effecitive squat challenge (8 min)+ 8 min stretch+ Mel B Cool Down (5 min)
za ćwiczenia
A antybiotyk sobie daruję, pamiętam jak go kiedyś brałam, szału brak.

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Margot Jednak chaos nie popłaca Może czas na porządek? mam nadzieję, że szybko się znajdzie
No i trzymam kciuki za mobilizację d.py ^^
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 15:37   #1554
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 777
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej
Ja już po pracy piję herbatkę i jem pomarańczę i zaraz biorę się za kończenie pracy do szkoły a potem jeszcze chciałabym kuchnie posprzątać bo w weekend mam szkołę to czasu pewnie nie będzie
A w ogóle to wczoraj kupiłyśmy z siostrą rodzicom prezent na święta a mianowicie bilety do teatru mam nadzieję że będą zadowoleni...

Heroine za ćwiczenia , zaraz przechodzisz do drugiego lvl? To może wyciągnij Tż na tygodniu jakoś chociaż On pewnie zmęczony A do dermatologa warto iść, może coś pomoże chociaż po zdarzeniu Zośki to zaczynam wątpić

A co do mojego jedzenia to kurcze właśnie sama nie wiem Będę codziennie wrzucać jadłospisy to może ocenicie i coś zmodyfikuję... Po prostu nie chce przesadzić że niby zdrowo a za dużo

Margot ostatnio chyba wszystkie miałyśmy jakiegoś doła a wizyty teściów nie zazdroszczę Ale za to wcześnie na święta jedziesz ja zapewne dopiero w Wigilię po pracy ruszę
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 19:14   #1555
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Joł joł już mi lepiej dzisiaj chyba po tym antybiotyku i syropie na kaszel

Heroinko niestety nie mogę iść na zwolnienie, bo teraz mamy nawał pracy, w sobotę inwentaryzacja i market musi być zrobiony na cacy, dlatego teraz cały tydzień chodzę na 9 godzin. Praca mnie rozgrzewa, to chyba wystarczyło
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 19:41   #1556
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 777
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Medzik to super że już lepiej się czujesz A jak latasz tyle w tej pracy to zapominasz pewnie o chorobie

Melduję dzisiaj:
I 3 łyżki płatków owsianych+ 3 orzechy+ łyżeczka miodu+ 1/2 jog.nat.
II banan
III gotowane udko z rosołu +1/2 woreczka kaszy gryczanej + ok.15 mini duszonych pieczarek
IV kefir + pomarańcza
V chudy twaróg 250 g. + czubata łyżeczka dżemu

Dzisiaj ćwiczeń brak ale za to jedna praca zaliczeniowa napisana i kuchnia posprzątana Zaraz jeszcze ogarnę pokój i do kąpania lecę i spać bo jutro planuję dłużej w pracy posiedzieć
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 20:41   #1557
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cześć kochane
Jestem teraz tak na szybko, bo wróciłam późno z praktyk, szybko zjadłam obiad i później przyszedł właściciel mieszkania po kasę (a to taka pierdoła jest że jak zacznie gadać to koniec ), później uczyłam się na jutro i tak zleciał dzień. Padam już ze zmęczenia, tylko się wykąpie i idę spać.
Spróbuję się jutro pomierzyć jak nie zapomnę i porównam wymiary, a w poniedziałek może uda mi się zważyć
A dziś jeszcze dostałam za darmo 10 zł w sumie bo wypełniłam ankietę dotyczącą chipsów i każdy dostawał za to dychę właśnie, fajny prezent z rana

heroine póki pamiętam, a nie masz uczulenia na coś z czym masz często styczność? moja mama np. jest księgową i ma uczulenie na tusz do drukarki, przez co ciągle pęka jej skóra na dłoniach i piecze.
makaron o fajnie że mamy taka samą wagę, jakoś raźniej a na męża to jeszcze za wcześnie hehe
zoska też przez ostatnie pół roku załamywałam się przez lekarzy i ich coraz to lepsze diagnozy, doszło do tego że jednemu sama mówiłam co może mi dolegać zdrówka
migotenka wow 6km na bieżni
sandera rzeczywiście jesz wzorowo bez wpadek, tak trzymać
margot dobrze że wróciło lepsze nastawienie, dasz radę do 19 już niedaleko
madziu cieszę sie ze już lepiej sie czujesz

A i dziś niestety bez ćwiczeń, ale jadłam ładnie, za to wczoraj były pompki, brzuszki, 8min abs i 30min hh Do jutra
__________________
163cm - 57kg

Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak upłynie.

Edytowane przez murka04
Czas edycji: 2014-12-04 o 20:43
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 09:03   #1558
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Sandera Bilety do teatru uważam za fajny prezent, jak rodzice lubią coś takiego
A jeśli chodzi o leczenie dermatologiczne... jak na trądzik, to receptę mogę odstąpić

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Joł joł już mi lepiej dzisiaj chyba po tym antybiotyku i syropie na kaszel
Nooo, to super ! Po weekendzie będziesz całkowicie zdrowa

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Murka Jejku... Ty zawsze tak dużo się uczyłaś Masakra, podziwiam

Miałam podobnie Jak lądowałam w szpitalach ostatnimi czasy, to normalnie im mówiłam też jaka może być diagnoza I pod tym kątem mnie badali... masakra!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 19:01   #1559
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Siemanko i ja się cieszę, że już mi przeszło, bo już miałam dość tej choroby
Jutro mamy inwentaryzację w pracy, także jak pójdę na 9 rano do sklepu, tak wrócę pewnie o 8 w niedzielę trzymajcie kciuki, żeby szybciej nam poszło u mnie jedzeniowo średnio, za mało jem i nie mam czasu na obiad, ale obiecuję poprawę od poniedziałku
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 21:18   #1560
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Zoska no tak mi zostalo z ta nauka do dzis madziu powodzenia jutro oby szybko zlecialo

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Jutro w koncu sie wyspie, o taaaaak!
__________________
163cm - 57kg

Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak upłynie.
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.