Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-19, 19:03   #4411
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość

To tyle, na blogu raczej tego tak nie znajdziesz, chyba że z denek wywnioskujesz co lubię
A widzisz, to tym bardziej dziękuję za cenne informacje !
Popróbuję, popróbuję co nieco.


Przy następnych zakupach się przedstawię, ni ma problema.
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 10:12   #4412
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Zdałam sobie sprawę, że włosy mam z natury kręcone, bardzo suche, cienkie i delikatne. [/QUOTE]

bardzo fajna przemianaProstuj esz włosy?

Mi sie w Ani najbardziej podoba to , że na sile nie cieniuje i mi tez juz ladnie schodzi z "ogona"
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 19:36   #4413
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Byłam u Ani.
I jednak jestem dalej blondynką.
Oczywiście, i jak zawsze po Ani pełne zadowolenie.


A Ty Moniczorek, jesteś już szatynką czy dalej blondynką ?
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 20:01   #4414
pchlyna
Przyczajenie
 
Avatar pchlyna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam wszystkie forumowiczki

Potrzebuję pomocy. Idę ślub cywilny w godzinach rannych (8:45) 6 grudnia, i mam problem, ponieważ nie wiem do jakiego fryzjera się udać na czesanie i/lub strzyżenie... Ślub jest we Wrocławiu, ale będziemy dojeżdżać z Sulistrowic k. Sobótki, gdzie jest wynajęty dom na imprezę, a mieszkamy w Mędłowie. Nie wiem za bardzo jak rozwiązać ten problem, najbardziej sensowne wydaje mi się zamówić jakiegoś fryzjera do tych Sulistrowic na czesanie mniej więcej w godz. 6:00 rano, myslicie że znajdzie się fryzjer który tak wcześnie rano przyjdzie do klientki...? W grę wchodzi też czesanie w Mędłowie gdybyśmy jechali na ten ślub prosto od nas a nie z Sulistrowic. Czesanie we Wrocławiu przed samą ceremonią wydaje mi się trochę ryzykowne... Znacie kogoś kto dojechałby do klientki tak wcześnie rano? Zaznaczę też, że bardzo zależy mi na fryzurze prostej i klasycznej, albo lekkie fale, albo wysoki kok luźno spięty, niedopuszczalne są dla mnie fryzury a la klaun, jakieś mocne sprężyny, tony lakieru czy czegoś tam jescze co usztywnia włosy, lub nie daj boże brokat. Fajnie by też było nie wydać majątku za taką usługę Może znacie kogos godnego polecenia w tej sprawie...?

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Paulina
pchlyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 14:41   #4415
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez pchlyna Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki

Potrzebuję pomocy. Idę ślub cywilny w godzinach rannych (8:45) 6 grudnia, i mam problem, ponieważ nie wiem do jakiego fryzjera się udać na czesanie i/lub strzyżenie... Ślub jest we Wrocławiu, ale będziemy dojeżdżać z Sulistrowic k. Sobótki, gdzie jest wynajęty dom na imprezę, a mieszkamy w Mędłowie. Nie wiem za bardzo jak rozwiązać ten problem, najbardziej sensowne wydaje mi się zamówić jakiegoś fryzjera do tych Sulistrowic na czesanie mniej więcej w godz. 6:00 rano, myslicie że znajdzie się fryzjer który tak wcześnie rano przyjdzie do klientki...? W grę wchodzi też czesanie w Mędłowie gdybyśmy jechali na ten ślub prosto od nas a nie z Sulistrowic. Czesanie we Wrocławiu przed samą ceremonią wydaje mi się trochę ryzykowne... Znacie kogoś kto dojechałby do klientki tak wcześnie rano? Zaznaczę też, że bardzo zależy mi na fryzurze prostej i klasycznej, albo lekkie fale, albo wysoki kok luźno spięty, niedopuszczalne są dla mnie fryzury a la klaun, jakieś mocne sprężyny, tony lakieru czy czegoś tam jescze co usztywnia włosy, lub nie daj boże brokat. Fajnie by też było nie wydać majątku za taką usługę Może znacie kogos godnego polecenia w tej sprawie...?

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Paulina
Nie będę zbyt pomocna, ale w takiej sytuacji, o ile to nie ty jesteś panną młodą :-D to odpuscilabym sobie fryzjera, obejrzała jakiś tutorial na Youtube w stylu 'effortless waves' czyli jakies duze wałki na noc i masz rano gotową fryzurę ;-)
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 16:14   #4416
pchlyna
Przyczajenie
 
Avatar pchlyna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziękuje za poradę tak chyba będę musiała zdać się na siebie, albo siostrę, zazwyczaj luźne loki mi wychodzą, ale na koczka to chyba nie mam uzdolnień :P a fryzjer pare dni przed ale tylko na strzyżenie, poprawić po ostatnim nie zbyt udanym...
pchlyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 17:15   #4417
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 48
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny idę jutro do Ani do Wysokiej pierwszy raz.
Nie mogę doczekać się wizyty i efektu.
Do tej pory odwiedziałam Lorenco p. Aliny, ale nie byłam zadowolona
Cały miesiąc czekałam na wizyte bo nie było terminów.
Mam pytanie czy w Looxus można płacić kartą?
zebra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 18:23   #4418
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez zebra1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny idę jutro do Ani do Wysokiej
Mam pytanie czy w Looxus można płacić kartą?
Tak.
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 10:21   #4419
violcia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
Byłam u Ani.
I jednak jestem dalej blondynką.
Oczywiście, i jak zawsze po Ani pełne zadowolenie.


A Ty Moniczorek, jesteś już szatynką czy dalej blondynką ?
Też zastanawiam się nad blondem ostatnio...i nad salonem Looxus. Czy nie chciałabyś pokazać efekty na zdjęciu?
violcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 19:20   #4420
VEra13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez violcia88 Pokaż wiadomość
Też zastanawiam się nad blondem ostatnio...i nad salonem Looxus. Czy nie chciałabyś pokazać efekty na zdjęciu?
O to ja się dołączam do tej prośby, bo uzyskanie ładnego, jasnego i w miarę naturalnego blondu we Wrocławiu z błyszczącymi, odżywionymi włosami graniczy z cudem.
Albo ja mam taki pigment albo do tej pory nie znalazłam jeszcze tego swojego fryzjera.
Chodziłam do P. Ani z Kwiskiej, Lorenco, Studio Machnicki, Salonik na Kościuszki, Jean Louis w Renomie i kolory sztuczne żółte albo rude..
VEra13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 04:37   #4421
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hehe,
niestety nie - nie umieszczam swoich zdjęć w necie.
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 10:44   #4422
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez pchlyna Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki

Potrzebuję pomocy. Idę ślub cywilny w godzinach rannych (8:45) 6 grudnia, i mam problem, ponieważ nie wiem do jakiego fryzjera się udać na czesanie i/lub strzyżenie... Ślub jest we Wrocławiu, ale będziemy dojeżdżać z Sulistrowic k. Sobótki, gdzie jest wynajęty dom na imprezę, a mieszkamy w Mędłowie. Nie wiem za bardzo jak rozwiązać ten problem, najbardziej sensowne wydaje mi się zamówić jakiegoś fryzjera do tych Sulistrowic na czesanie mniej więcej w godz. 6:00 rano, myslicie że znajdzie się fryzjer który tak wcześnie rano przyjdzie do klientki...? W grę wchodzi też czesanie w Mędłowie gdybyśmy jechali na ten ślub prosto od nas a nie z Sulistrowic. Czesanie we Wrocławiu przed samą ceremonią wydaje mi się trochę ryzykowne... Znacie kogoś kto dojechałby do klientki tak wcześnie rano? Zaznaczę też, że bardzo zależy mi na fryzurze prostej i klasycznej, albo lekkie fale, albo wysoki kok luźno spięty, niedopuszczalne są dla mnie fryzury a la klaun, jakieś mocne sprężyny, tony lakieru czy czegoś tam jescze co usztywnia włosy, lub nie daj boże brokat. Fajnie by też było nie wydać majątku za taką usługę Może znacie kogos godnego polecenia w tej sprawie...?

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Paulina
Najprościej byłoby podzwonić i popytac - nie każdy będzie chciał jechac do domu w sobotę o 6 rano, a nawet gdyby tak robił, to może miec juz plany na Twój konkretny dzień.

I chciałabyś nie wydać majątku? "Uwielbiam" takich klientów - którzy chcieliby otrzymać usługę po godzinach albo w wolny dzień, jak najszybciej, i żeby było super i żeby mało zapłacili. Jeśli chcesz, żeby usługodawca do Ciebie przyjechał w sobotę o 6.00 rano, to raczej myśl o tym, jak go do tego przekonać, a nie żebyś niedużo zapłaciła.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiek678 Pokaż wiadomość
Źle zrobiłam bo nie zapytałam skąd ta cena. w cenniku jest 100 zł za Sombre; przed rozpoczęciem zabiegu powiedzial ze 130 zl ale jak kolor nie wyjdzie to zrobi dekoloryzjacje i to doplata 70 zł (wydalo mi sie to dziwne, bo uwazam ze fryzjer powienien zrobic tak aby bylo dobrze i jezeli zrobi blad to go poprawic w ramach tej ceny a nie ciagnac jeszcze wiecej) ale dobra powiedzialam "OK". Wlosy podcial mi minimalnie i wyprostowal prostownica. Po czym podal cene: 290 zł. Nawet nie miałam tyle przy sobie, dałam mu połowę kwoty a resztę musiał mi przywieźć człownek rodziny bo w okolicy jego salonu nie ma bankomatu a on nie ma terminalu płatniczego. Ogólnie to rozumiem, że się "ceni" ale 290 zł to stanowczo za dużo. Mam nauczkę, następnym razem DOKŁADNIE wypytam o cenę i przebieg zabiegu.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

http://fryzjer-wroclaw.eu/ i https://www.facebook.com/WasilewskiAtelier?fref=ts

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

cennik na stronie chyba jest nieauktualny bo nawet za prostowanie keratynowe jest 200 zł a on mi powiedział że u niego jest po 360 zł ..
Jestem zdziwiona, że zapłaciłas - ja bym zapłaciła tyle, ile się umawialiśmy. Dziwię sie też, że planujesz tam nastepna wizytę - przecież facet Cię ewidentnie naciągnąl, a Ty sie dalaś i nawet nie odezwalas sie słowem.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 14:50   #4423
VEra13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
Hehe,
niestety nie - nie umieszczam swoich zdjęć w necie.
To chociaż nam napisz czy faktycznie na blond warto tam iść
VEra13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 05:01   #4424
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez VEra13 Pokaż wiadomość
To chociaż nam napisz czy faktycznie na blond warto tam iść
Warto.
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 19:26   #4425
figuerola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mógłby ktoś napisać, jak wyglądają ceny (strzyżenie długich włosów i ewentualnie koloryzacja) u Dawida Kremzy z Hair Line na Komuny Paryskiej?
figuerola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 10:22   #4426
maya74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja zapłaciłam za strzyżenie długich włosów 80 zł.
maya74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 10:34   #4427
pim_pam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Muh0m0rek Pokaż wiadomość
Dziewczyny Czy któraś z Was słyszała o Pakoko na Kazimierza Wielkiego? Pracuje niedaleko tego salonu i chciałabym się tam wybrać....no ale nie chce iść tam w ciemno i nie chce zeby sie pozniej okazalo, ze bede niezadowolona....wiec chetnie uslysze jakies opinie
I jak Muhomorku zdecydowałaś się? Słyszałaś jeszcze o jakiś opiniach? Ja mam wizytę za kilka dni, zobaczymy czy dobrze wybrałam

Edytowane przez pim_pam
Czas edycji: 2014-11-25 o 10:35
pim_pam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 15:09   #4428
figuerola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez maya74
Ja zapłaciłam za strzyżenie długich włosów 80 zł.
Dzięki za informację Zapytam jeszcze, wyszłaś zadowolona?
figuerola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 16:30   #4429
maya74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez figuerola Pokaż wiadomość
Dzięki za informację Zapytam jeszcze, wyszłaś zadowolona?
Wyszłam zadowolona. Polecam
maya74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 11:24   #4430
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny słyszałyście coś o salonie Hair&Body Factory na Dąbrowskiego? Idę tam jutro na dekoloryzację, koloryzację i ścięcie i strasznie się boję
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 19:39   #4431
violcia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mam pytanko Jakie firmy farb profesjonalnych są dobre dla włosów, czyli długo się utrzymuje kolor i tak nie niszczą włosów

Jakbyście mogły to napiszcie jeszcze na jakich farbach pracuje P. Ania z Looxus
violcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 16:58   #4432
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
prezent dla przyjaciółki

Kochane,

mam pytanie o zakład fryzjerski we Wrocławiu, który zrobiłby mojej przyjaciółce 'spa na włosy'. Ona ma koszmarnie zniszczone włosy, farbowane, cieniutkie i wypadające. Chciałabym jej kupic jakiś bon w okolicach 200 zł na usługę odżywiania i regeneracji włosów we Wrocławiu.

Może macie jakiś pomysł albo propozycję?

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 13:19   #4433
Muh0m0rek
Przyczajenie
 
Avatar Muh0m0rek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez pim_pam Pokaż wiadomość
I jak Muhomorku zdecydowałaś się? Słyszałaś jeszcze o jakiś opiniach? Ja mam wizytę za kilka dni, zobaczymy czy dobrze wybrałam
Hej
Tak ja byłam w końcu w Pakoko. Zresztą już nawet dwa razy Włosy dobrze obcięte, sami zresztą zaczeli mi proponować co by mi pasowało,w czym fajnie bym wyglądała. Nic na siłe Mega super atmosfera smieszni faceci zapłaciłam 55 zł za średnie włosy, więc chyba nie drogo teraz się "czaje", żeby przed świetami pójść na kolor
A Ty byłas juz? jak było? robiłaś moze jakis kolor? ))
Muh0m0rek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 11:57   #4434
Anioleczek4
Przyczajenie
 
Avatar Anioleczek4
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

do gosiek678 ja jutro tam ide tj. salon Wasilewski atelier....ale tylko na ścinanie-mam nadzieje że kwota mnie nie powali ale efekt koncowy mi osobiście bardzo się podoba....ale tylko ta cena!!!! masiasia :/

Edytowane przez Anioleczek4
Czas edycji: 2014-12-09 o 11:59
Anioleczek4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 00:43   #4435
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Salon KlaudMaks przy Hubskiej - był ktoś? planuję się tam wybrać na rozjaśnianie i chętnie poczytałabym więcej opinii

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

Haha, co do blondu w looxusie to ja mówię, że nie warto, ale widzę że może u kogoś wyszedł :p
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 12:23   #4436
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A znacie jakiś osiedlowy salonik gdzie nie jest drogo i nie zrobią krzywdy? chce tylko podciąć końcówki i pocieniować delikatnie a nie chce płacić majątku za pół godziny pracy fryzjera
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 15:18   #4437
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez semprebambino Pokaż wiadomość
A znacie jakiś osiedlowy salonik gdzie nie jest drogo i nie zrobią krzywdy? chce tylko podciąć końcówki i pocieniować delikatnie a nie chce płacić majątku za pół godziny pracy fryzjera
http://www.salonik-fryzjerski.pl/

Obcinałam włosy na krotko, zawsze bez mycia za 25 zł Było ok. Dawno nie byłam, bo zapuszczam i muszę wytrzymać do stycznia
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 20:37   #4438
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dzięki, sprawdzę. Powodzenia w zapuszczaniu
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 08:06   #4439
RoXi_7
Zadomowienie
 
Avatar RoXi_7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 193
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez semprebambino Pokaż wiadomość
A znacie jakiś osiedlowy salonik gdzie nie jest drogo i nie zrobią krzywdy? chce tylko podciąć końcówki i pocieniować delikatnie a nie chce płacić majątku za pół godziny pracy fryzjera
Ostatnio podcinałam same końcówki na Kromera 23. Bez mycia zapłaciłam 20 zł
__________________
02.03.2007 r.
14.02.2011 r.
18.08.2012 r.
RoXi_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 15:29   #4440
gosiek678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 190
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

stylizacja brwi/regulacja gdzie mogę profesjonalnie wystylizować brwi ? coś polecacie?

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Anioleczek4 Pokaż wiadomość
do gosiek678 ja jutro tam ide tj. salon Wasilewski atelier....ale tylko na ścinanie-mam nadzieje że kwota mnie nie powali ale efekt koncowy mi osobiście bardzo się podoba....ale tylko ta cena!!!! masiasia :/
jak było? jesteś zadowolona? ile zapłaciłaś?

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kolor kremowy Pokaż wiadomość

Jestem zdziwiona, że zapłaciłas - ja bym zapłaciła tyle, ile się umawialiśmy. Dziwię sie też, że planujesz tam nastepna wizytę - przecież facet Cię ewidentnie naciągnąl, a Ty sie dalaś i nawet nie odezwalas sie słowem.
wiem, dałam się i to nieźle :/ frajer ze mnie. nie planuję tam wizyty, broń Boże! dodatkowo mnie odpowiada mi kolor, zrobił się jednolity i to już nie jest to co na zdjęciu które wcześniej dodałam. tamto to był efekt który krótko się trzymał. teraz to co mam na głowie przypomina ombre a nie sombre. byłam z tym u fryzjerki https://www.facebook.com/joannaciecierska?fref=ts i powiedziała że to nie moja wina, jestem umówiona na poprawkę u niej, zobaczymy co z tego wyjdzie.

do mnie dziewczyna napisała w sprawie tego sombre bo chciala tez isc do niego na wizyte ale jej doradzilam aby wypytala sie o cene to tak mi odpisala: "
Mi powiedział najpierw 230 później 300 wiec zrezygnowałam. "

Edytowane przez gosiek678
Czas edycji: 2014-12-25 o 15:45
gosiek678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.