Listopadowe Mamy 2014- część I - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-13, 09:50   #1441
My Sweet Little Precious
Zadomowienie
 
Avatar My Sweet Little Precious
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 435
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość

Zazdroszczę, że tak ładnie waga ci zeszła. U mnie 8 kg zostało. Brzuch jak w 4 miesiącu tyle, że obwisly jakiś i wielkie uda więc w żadne spodnie się nie mieszcze.

Kurcze sobota a maz ma szkolenie od 9 do 17 więc znów cały dzień same będziemy.
Plus cukrzycy ciążowej! Przez/dzięki diecie przytyłam niecałe 10kg to i niewiele do zrzucania zostało po ciąży, ale sprzed ciąży całkiem sporo Kończymy połogi i do roboty
__________________
http://www.magdam.com.pl
My Sweet Little Precious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:56   #1442
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

w ciazy mnie tez glowa nie bolala, ani jednej tabletki nie wzielam przez 9m-cy. Za to teraz nadrabiam bo migreny wrocily.
Rownowaga w naturze musi byc
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:59   #1443
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
A ile miała jak zabrałas ja do marketu? Bo wasze dzieciaxzki to juz starsze są przeważnie a moja jeszcze 3 tyg nie skończyła. Boję się tych wszystkich zarazkow
wsumie nie pamietam do konca ale po tygodniu byl pierwszy spacer. Potem wizyta u tesciow. Jak mialam z dwa tygodnie skonczone to chyba w mniejszych bylam typu rosman lidl. A jak trzy tygodnie to w auchanie.
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:06   #1444
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

No i D.znowu ma katar skąd ja się pytam
Lekarka mówiła cos ze ma sapke to od tego
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:07   #1445
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Za tydzień się wyspie ;( nie mogę się doczekać... Bo Już powoli nerwy mnie biorą. Dziś Tez było cienko. Lara późno zasnęła a o 5 przyszła do mnie do lozka wiec był koniec spania. A mały do cyca co 2h ;(
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:17   #1446
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Lola grunt, ze db przybiera jak tak jest to nie ma co wybudzac
Aleksandretta moj ma 3 tyg i bylismy poki co w pepco na chwile i w biedronce. Do galerii na dluzsze zakupy sie balam jeszcze.
Dziewczyny ja na migreny leczylam sie 3 lata. W czasie staran zakonczylam leczenie i odstawilam leki. Od kilku dni znowu mnie glowa boli i boje sie ze nawracaja...ehhh. oby nie, bo na to strasznie przechodzilam. Poza tym nie usmiecha mi sie znowu wydawac na lekarza i leki.
Czekoladka nasz Franio walczy z sapka od urodzenia. Wyleczylismy go prawie, dwa dni bylo lepiej z katarem i dzis znowu ma zawalony nos. Pediatra ktorego ostatnio wzywalismy i leki przepisal mowil, ze to nawet trzy tyg moze trwac ten katar
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:26   #1447
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Manieczka moja miała ostatnio zielone gluty i lekarka przepisana biodacyne ,ledwo co skonczylam podawac to teraz ma biała wydzieline
A jakie leki mieliscie?

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Mała ma raczki w krostkach, może od herbatki rumiankowejbędz ie narazie Pic wode
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 10:29   #1448
GoniaaaS
Rozeznanie
 
Avatar GoniaaaS
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 702
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
My mamy dokładnie ten

http://allegro.pl/materac-piankowy-d...879243208.html

Wiem ze jeszcze któraś z dziewczyn go kupowała.
Tez myślałamprzed zzakupem nad jakimś lepszym ale mówię najpierw spróbuję taki. Juz prałam raz pokrowiec i wszystko ok
Tez go mam pokrowiec ladnie sie pierze i nie ugniata, jeszcze przescieradla od tego sprzedawcy bralam


Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Kostka jakie tabsy będziesz brać?

Moja lubi byc noszona brzusziiem do mnie i główkę ma na moim ramieniu,a odpycha się raczkami i się rozglada dookoła,ładnie trzyma główkę juz
Moja tez sztywno trzyma głowke i zazwyczaj w pionie jest noszona

Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
My mamy piankowy 10 cm i jest ok jak coś mogę sprawdzić u kogo kupowałam na all spróbuj swój zareklamować, ma jakąś gwarancję?

Co do pieluch to 1ki tez nam już przeciekaly i wskoczylysmy w 2ki ☺

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

My też mała chyba najczęściej mamy w pionie, lubi tak się przytulic lub obserwować jak mała trzymam na leżące to od razu szuka cyca heh
Moja też od rszu by cycała

Cytat:
Napisane przez Indra83 Pokaż wiadomość
Mam bardzo wrażliwe sutki,a lewy trochę pobolewa.

Lilka płakała wczoraj w każdej pozycji 40 min, ale jak zasnęła o północy, to spała ponad 5h, karmienie i do 9 pospała.
TZ ma 40 stopni gorączki.


Ja dostałam karuzelkę z Canpola plastikową, szału nie robi, ale na długo nie jest potrzebna, raczej projektor z lampką kupię.
o takim myślałam http://allegro.pl/bright-starts-2w1-...852423080.html
Mi tak samo płakała dałam jej 50 ml rumianku i po jakims czasie przeszło, wybączyła sie i zrobiła kupke. W ogóle ostatnie dni były masakryczne rano az sie popłakałam, ale teraz sie na chwile uspokoiła to mialam czas zjesc cos i wziac leki normalnie

Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
My mamy ten materac i jest super , koleżance polecilam tez go kupiła

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------



To u mnie nie ma tyle karmien a ja w nocy nie będzie jadła to max 5a ciagu dnia raczej co 4h ale przybiera ładnie. Tez mi mówili zeby nie wybudzać ale zeby cała noc???
Faktycznie długo śpi ja mam swięto jak mi posmi 3h, ale calusienka noc to chyba jednak za długo

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
Ja nosze na ramieniu ale mi zjezdza i czesto jest tak, ze.nosze go na klacie. Tez boje sie o kregoslup bo wydaje mi sie, je jak jest na rekach to jest jakis powyginany...


Strona od Frau: www.mataja.pl

Ja z M. oprocz spacrrow bylismy pare razy w Lidlu, raz w wiekszym sklepie typu Auchan i raz na wycieczce 20km (w jedna str) od domu i tez wstapilismy do sklepu



Moze faktycznie zle przystawiam. Dzis sprobuje mu glebiej wepchnac. Mam masc ale juz nie smaruje. Smsrowalam na poczatku jak bardzo bolalo. Teraz to raczej szczypie. Nie bardzo ale jednak te suty ciagle czuje jakbym je poparzyla...
Też tak sutki odczuwam tylko ze u mnie jest problem taki ze nie mam otoczki odstajacej ktora mogłaby chwycic

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
No i D.znowu ma katar skąd ja się pytam
Lekarka mówiła cos ze ma sapke to od tego
Moja też ma sapke na nia najlepsze sa spacery i faktycznie pomagaja nasila sie po dniu w ktorym nie bvyłyśmy na spacerze.


Co tu robić dzisiaj niby jest 10 na plusie ale jest wiatr raczej nie wychodzic?

Kasia jak mozesz tez poprosze o wymiary biustoniosza tez musze sobie zamowic, a boje sie ze nie trafie z rozmiaarem

Zanet jak trafisz fajna karuzele to prosze o namiar ma moze ktoras taką z projektorem?

Edytowane przez GoniaaaS
Czas edycji: 2014-12-13 o 10:34
GoniaaaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:55   #1449
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
Benetta - co do mleka babydream - produkowane przez humane, ma podobno bardzo dobry sklad, wiele moich kolezanek przerzucilo sie na to mleko i bardzo goraco poleca! I ta cena! Tylko slyszalam, ze czasem sa braki w rossmannach, bo takie rozchwytywane,ale ile w tym prawdy, to nie wiem....
My jemy babydream i czesto kupuje ostatnie sztuki. Maly nie ulewa jak po Enfamilu. Dobrze mu sluzy. A sklad porownywalismy z Enfamilem i bardzo podobny. My polecamy

zaraz sie odniose do reszty tylko ide mleko zrobic
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:56   #1450
aleska
Raczkowanie
 
Avatar aleska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 470
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Aleska a jak sie czujesz? Jak nastroj?
Nasz tez ladnie glowke trzyma. A jak go na brzusiu kladziemy to unosi razem z nogami haha no i wedruje w lozeczku ile razy go zastalam w poprzek
Dziękuję, mój nastrój zmienia sie jak sinusoida. W nocy i rano było super, a od kilku godzin narasta niepokój. Teraz na tapecie jest stres, że nie bede potrafila go uspokoić.
Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Hej.

Łeb mi rozsadza... kilka miesięcy migreny nie miałam.

Keythlyn ja poprawę przy Delicol u zauważyłam już przy drugim karmieniu bo mała się już tak nie przeżyła a poza tym baczki szły bez żadnego wysiłku. Nawet ona była w szoku ze coś jej z tyłka samo wyskakuje

Manieczka my mamy materac lateksowy. Jakbyś potrzebowała to dam Ci namiar na allegro.

Zanetko dziękuję za wymiary

Kasiu nie ma problemu, poczekam aż znajdziesz chwilkę

Aleska trzymaj się kochana obyś się lepiej poczuła...

Dziewczyny zmykam póki mała śpi to i ja się poloze.
Nie daje rady z tą głową przepraszam ze nie odnoszę się do każdej z Was.... ale nie dam rady w tej chwili
Głaski, migrena to zło. Najgorsze, tz maluchem to raczej nie polezysz w ciembym pokoju :/
Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
A ile miała jak zabrałas ja do marketu? Bo wasze dzieciaxzki to juz starsze są przeważnie a moja jeszcze 3 tyg nie skończyła. Boję się tych wszystkich zaraZków.







Zazdroszczę, że tak ładnie waga ci zeszła. U mnie 8 kg zostało. Brzuch jak w 4 miesiącu tyle, że obwisly jakiś i wielkie uda więc w żadne spodnie się nie mieszcze.

Kurcze sobota a maz ma szkolenie od 9 do 17 więc znów cały dzień same będziemy.
U mnie tez jeszcze 8 na plusie.

Dziwczyny karmiące piersią, co nosicie na gorze? Jakie bluzki?

Edytowane przez aleska
Czas edycji: 2014-12-13 o 10:57
aleska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 11:01   #1451
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez aleska Pokaż wiadomość
Dziękuję, mój nastrój zmienia sie jak sinusoida. W nocy i rano było super, a od kilku godzin narasta niepokój. Teraz na tapecie jest stres, że nie bede potrafila go uspokoić.

Głaski, migrena to zło. Najgorsze, tz maluchem to raczej nie polezysz w ciembym pokoju :/


U mnie tez jeszcze 8 na plusie.

Dziwczyny karmiące piersią, co nosicie na gorze? Jakie bluzki?
Non stop jakieś tshirty na ramiączkach ;/
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 11:04   #1452
Indra83
Wtajemniczenie
 
Avatar Indra83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Ja po domu w tunikach chodzę albo tshirtach z krótkim rekawem, a jak pojechałam do pracy w gościnę to koszulę rozpinaną, żeby sprawnie bez podciagania całości cyca wyciagnąć.
__________________
Staś 03.10.2009r.
Lilianna 10.11.2014r.
Indra83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 11:05   #1453
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Hej.

Łeb mi rozsadza... kilka miesięcy migreny nie miałam.

Keythlyn ja poprawę przy Delicol u zauważyłam już przy drugim karmieniu bo mała się już tak nie przeżyła a poza tym baczki szły bez żadnego wysiłku. Nawet ona była w szoku ze coś jej z tyłka samo wyskakuje

Manieczka my mamy materac lateksowy. Jakbyś potrzebowała to dam Ci namiar na allegro.

Zanetko dziękuję za wymiary

Kasiu nie ma problemu, poczekam aż znajdziesz chwilkę

Aleska trzymaj się kochana obyś się lepiej poczuła...

Dziewczyny zmykam póki mała śpi to i ja się poloze.
Nie daje rady z tą głową przepraszam ze nie odnoszę się do każdej z Was.... ale nie dam rady w tej chwili

ja dwa dni teraz meczylam sie z migrena, wczoraj wymiotowalam wszystkim, nawet woda, a Wojtek stwierdzil, ze to idealny dzien na placz calodniowy. Ewentualnie byl spokojny dopoki z nim chodzilam, tylko gdy siadlam ryk..





Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
A ile miała jak zabrałas ja do marketu? Bo wasze dzieciaxzki to juz starsze są przeważnie a moja jeszcze 3 tyg nie skończyła. Boję się tych wszystkich zaraZków.







Zazdroszczę, że tak ładnie waga ci zeszła. U mnie 8 kg zostało. Brzuch jak w 4 miesiącu tyle, że obwisly jakiś i wielkie uda więc w żadne spodnie się nie mieszcze.

Kurcze sobota a maz ma szkolenie od 9 do 17 więc znów cały dzień same będziemy.
Mam to samo, zeszlo sporo ze mnie ale zatrzymalam sie na wadze i jeszcze 8kg do wagi startowej i brzuch jak w 4 miesiacu. Takze sama nie jestes


Maly dalej zasmarkany... wczoraj sie zwazylismy i ponad 5kg ma
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 11:07   #1454
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
To ja jestem bardziej zacofana od Was bylam pare razy u wrozek i raz u szeptuchy wszystkie wyjscia byly z kolezankami z ciekawosci nie to zebym w to wszystko wierzyla ale nie zmienia to faktu, ze bylam.
Ja mam wujka wróżbitę Zdaniem mamy całkiem niezły, ale byłam u niego raz i chyba nic z tego, co przepowiedział, się nie sprawdziło

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
Czekoladka raz na jakis czas odciagam recznym laktatorem z obu piersi - ok.50ml .... dokarmiam mm - zwykle 2-3razy w ciagu dnia i czasm to 150-180-200ml jest. Tz naklania na kp,ale nie wie ile mnie to przykrosci kosztuje, nie to ze boli,tylko ze boli to,iz tak malo pokarmu, czasem potrafi powiedziec do H,ze widzosz jestes glodna,bo mama ma malo mleka. To przybijajace.
W łeb mu strzel. Albo daj jakiś artykuł do poczytania, może sobie nawet nie zdaje sprawy, jak to wygląda od drugiej strony?

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
Bylam u gina...mam zielone swiatlo na sexale strach jest, gin mowi, ze jestem ciasno zszyta wiec zaczynac od pozycji ja jezdzca i z zelem...powiedzialam mu ze sie nie spiesze narazie...powiedzial ze to w glowie siedzi strach i trzeba powoli...
O rety, nawet sobie nie wyobrażam powrotu do życia intymnego. Na samą myśl mnie wszystko boli Tymczasem nagi mąż wiecznie mi się śni...

Była u mnie wczoraj położna. Mówi, że pięknie się wygoiłam, ale wyskoczył mi niedaleko jakiś hemoroid, który może mnie ciągnąć - jakąś maść mi przepisała, mam nadzieję, że zadziała. Na szczęście nie komentowała jakoś szczególnie tego, że już nie karmię, ale przy wyjściu jak chwaliła się, że była odwiedzić nowo narodzoną wnusię, podkreśliła: 'ale synowa to piersią karmi' Zosik podobno pięknie przybiera, wczoraj odpadł jej kikut, więc też się raduję, ale mały fragmencik jeszcze został, więc spiryt dalej będzie szedł w ruch...

A co do wagi... Wiem, że uznacie, że wydziwiam, ale ja martwię się, że spadło mi za dużo. Ważę już 2kg mniej niż przed ciążą, a przecież niczego szczególnego nie robię. Boję się, że jak zacznę więcej jeść [teraz apetyt minimalny], to nagle szybko przybiorę
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 11:11   #1455
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Futbolowa gratulacje kikuta!

Mojej kol mama byla wrozbitka i na prawde z calego podkarpacia przyjezdzali do niej, bo byla dobra. Ale rak krwi ja wykonczyl, a taka fajna kobieta byla...

A pochwale sie, Wojtek przedwczoraj skonczyl 2 pelne miesiace a dzis skonczyl 9 tyg
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 11:32   #1456
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez aleska Pokaż wiadomość
Dziwczyny karmiące piersią, co nosicie na gorze? Jakie bluzki?
Kupiłam rozpinane koszule i koszulki na ramiaczkach do karmienia z h&m.




Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość

A pochwale sie, Wojtek przedwczoraj skonczyl 2 pelne miesiace a dzis skonczyl 9 tyg
jak ten czas leci. To juz poważny wiek gratuluję.

Futbolowa brawa za kikut.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 11:37   #1457
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Futbolowa gratulacje kikuta!

Mojej kol mama byla wrozbitka i na prawde z calego podkarpacia przyjezdzali do niej, bo byla dobra. Ale rak krwi ja wykonczyl, a taka fajna kobieta byla...

A pochwale sie, Wojtek przedwczoraj skonczyl 2 pelne miesiace a dzis skonczyl 9 tyg
Jaa ale to leci przesypia juz noc? Albo chociaż 5h ;p

Futbolowa to nie jedz od razu dużo bo pewnie przybierzesz. Ja to bym się cieszyła jak bym miała mniej. Mi jeszcze 7kg do wagi sprzed ciąży brakuje. A mówią ze na kp się chudnie. Może i tak, ale jak się nic nie je xd
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 11:47   #1458
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Jaa ale to leci przesypia juz noc? Albo chociaż 5h ;p

Futbolowa to nie jedz od razu dużo bo pewnie przybierzesz. Ja to bym się cieszyła jak bym miała mniej. Mi jeszcze 7kg do wagi sprzed ciąży brakuje. A mówią ze na kp się chudnie. Może i tak, ale jak się nic nie je xd
Ja też karmie a kg nie chcą spadać. Jednak tak dobrze to chyba nie ma by chudnac bez wysiłku. Mąż juz mi zapowiedział, że karnet na siłownię dostanę jak połóg się skończy.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 11:52   #1459
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Dzięki, dziewczyny

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Ja też karmie a kg nie chcą spadać. Jednak tak dobrze to chyba nie ma by chudnac bez wysiłku. Mąż juz mi zapowiedział, że karnet na siłownię dostanę jak połóg się skończy.
Ale fajnie! Chociaż ja i tak wolę ćwiczenia w domu

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Futbolowa to nie jedz od razu dużo bo pewnie przybierzesz. Ja to bym się cieszyła jak bym miała mniej. Mi jeszcze 7kg do wagi sprzed ciąży brakuje. A mówią ze na kp się chudnie. Może i tak, ale jak się nic nie je xd
Nie jem dużo, ale za to niezbyt zdrowo

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
A pochwale sie, Wojtek przedwczoraj skonczyl 2 pelne miesiace a dzis skonczyl 9 tyg
Łał, ależ ten czas leci A ja tu się podniecam, że Zosikowi dzisiaj 2 tygodnie stuknęły
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 11:54   #1460
aleska
Raczkowanie
 
Avatar aleska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 470
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Futbolowa gratulacje kikuta!

Mojej kol mama byla wrozbitka i na prawde z calego podkarpacia przyjezdzali do niej, bo byla dobra. Ale rak krwi ja wykonczyl, a taka fajna kobieta byla...

A pochwale sie, Wojtek przedwczoraj skonczyl 2 pelne miesiace a dzis skonczyl 9 tyg
2 miesiące! Mój to jutro dopiero 2 tygodnie
aleska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 12:25   #1461
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Aleaa ale ten czas leci
Czekoladka nasz mial biodacyne ale na oczka a tak to mamy wit c w kropelkach, sterimarem robic i nasivinem.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 12:30   #1462
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Jaa ale to leci przesypia juz noc? Albo chociaż 5h ;p

Futbolowa to nie jedz od razu dużo bo pewnie przybierzesz. Ja to bym się cieszyła jak bym miała mniej. Mi jeszcze 7kg do wagi sprzed ciąży brakuje. A mówią ze na kp się chudnie. Może i tak, ale jak się nic nie je xd
Przesypia zazwyczaj od 24 do 6-7, zalezy tez od dnia ale 6h jest


Ano leci czas wrzuce zaraz do klubu zdjecia z Mikolaja
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 13:14   #1463
tiera
Raczkowanie
 
Avatar tiera
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: K-K
Wiadomości: 471
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

manieczka1 może zareklamuj ten materac, nie ważne że gratis- może dlatego dali jakiejś marnej jakości, ja mam gryka - kokos jeszcze po synu i nic mu się nie działo a w sumie spał na nim przez dwa lata.

Sweet
niestety z moim Tz jest podobnie, fakt pomaga mi przy małej sporo, ale jego teksty niby w żartach ciągle wyskakuje z jakimś sprzątaniem itp. nie wiem kiedy się z niego zrobił taki pedancik...

Kostka ja nie noszę za dużo, ale jak noszę to na ramieniu bo mała uwielbia się rozglądać, inne pozycje jej się nie podobają więc się wierci i stęka

Mi udało się wczoraj wyskoczyć na dłuższe zakupy,mama mi została z mała, wzięłam ze sobą syna więc miał mi kto przynosić do przymierzalni odpowiednie rozmiary :P Mój TZ się w tej roli nie sprawdza tak jak mój 6 latek :P No i zaczęłam w końcu biegać, myślałam że moja kondycja ucierpiała w czasie ciąży ale jednak jest ok, czuję się tak jakbym nie miała żadnej przerwy- tyle że cycki mi ciążą

Byłam w sumie z Enfamilu zadowolona ale jeśli piszecie że Babydream też dobry to może faktycznie przejdę na nie bo cena tak nie straszy a dwa że po Enfamilu miała sporo ulewa.

Nie wierzę w jakiś zabobony ale wierzę że ludzie którzy potrafią swoją zazdrością wszystko popsuć. Zawsze jak się czymś pochwalimy pewnym osobnikom to potem nam się wszystko pie*** Co do lania wosków itp. niech sobie leją jak w to wierzą, zaszkodzić nie zaszkodzi, na pewno też dziecku nie pomoże, ale rada starszych będzie zadowolona :P

Ja na KP raczej tyję bo zbieram dużo wody, jak skończyłam z karmieniem syna to waga zaczęła lecieć w dół. Mam już wagę z przed ciąży, ale nogi mam jakieś napuchnięte, dokarmiam jeszcze małą swoim mlekiem ale myślę że już nie długo bo wkurzają mnie te wiecznie cieknące i śmierdzące mlekiem cycki. Jestem egoistką i nie patrzę na dobro dziecka- na te wszystkie przeciwciała itd. Chcę wrócić do normalnego stanu a niestety przy KP u mnie się nie da.
tiera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 13:20   #1464
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez GoniaaaS Pokaż wiadomość
Tez go mam pokrowiec ladnie sie pierze i nie ugniata, jeszcze przescieradla od tego sprzedawcy bralam

Moja tez sztywno trzyma głowke i zazwyczaj w pionie jest noszona

Moja też od rszu by cycała

Mi tak samo płakała dałam jej 50 ml rumianku i po jakims czasie przeszło, wybączyła sie i zrobiła kupke. W ogóle ostatnie dni były masakryczne rano az sie popłakałam, ale teraz sie na chwile uspokoiła to mialam czas zjesc cos i wziac leki normalnie

Faktycznie długo śpi ja mam swięto jak mi posmi 3h, ale calusienka noc to chyba jednak za długo



Też tak sutki odczuwam tylko ze u mnie jest problem taki ze nie mam otoczki odstajacej ktora mogłaby chwycic



Moja też ma sapke na nia najlepsze sa spacery i faktycznie pomagaja nasila sie po dniu w ktorym nie bvyłyśmy na spacerze.


Co tu robić dzisiaj niby jest 10 na plusie ale jest wiatr raczej nie wychodzic?

Kasia jak mozesz tez poprosze o wymiary biustoniosza tez musze sobie zamowic, a boje sie ze nie trafie z rozmiaarem

Zanet jak trafisz fajna karuzele to prosze o namiar ma moze ktoras taką z projektorem?
Tez mamrprześcieradla od nich, kilka rzeczy u nich zamawialam, wanienka chyba tez

Co do karuzeli ja mammetlik nie wiem jaka kupić, zrezygnuje chyba z zakupu przez neta a w stacjonarnych sklepach wybór średni...

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Futbolowa gratulacje kikuta!

Mojej kol mama byla wrozbitka i na prawde z calego podkarpacia przyjezdzali do niej, bo byla dobra. Ale rak krwi ja wykonczyl, a taka fajna kobieta byla...

A pochwale sie, Wojtek przedwczoraj skonczyl 2 pelne miesiace a dzis skonczyl 9 tyg
Juz 2 miesiące
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 14:34   #1465
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
mam pytanie do mam kp:

czy to normalne, ze nadal mnie bola sutki? rodzilam miesiac temu... nie bola tak jak na poczatku, ze zagryzalam zeby z bolu jak M.sie zadysal. Teraz ten bol jest inny - czuje brodawki jakbym je wrzatkiem poparzyla.


Normalne to jest? Tez tak macie?!
Mnie tez troche bola. Ale to zwykle jak za płytko zlapie. Ale to jyz nie tak jak na poczatku. Ciagle zapominam posmarowac Maltanem. Moze sa po prostu przesuszone. W sensie skóra wysuszona idlatego. Gdzies tak wyczytalam
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 14:39   #1466
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Ale fajnie! Chociaż ja i tak wolę ćwiczenia w domu
Ja się w domu nie umiem zmobilizować. A teraz byłoby jesZcze gorzej bo co mała by zakwiliła to bym leciała do niej a tak to będą sobie radzić sami. No i będę mogła wyjść z domu i to bez dziecka a to zdrowo.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 15:16   #1467
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez aleska Pokaż wiadomość
Dziękuję, mój nastrój zmienia sie jak sinusoida. W nocy i rano było super, a od kilku godzin narasta niepokój. Teraz na tapecie jest stres, że nie bede potrafila go uspokoić.

Głaski, migrena to zło. Najgorsze, tz maluchem to raczej nie polezysz w ciembym pokoju :/


U mnie tez jeszcze 8 na plusie.

Dziwczyny karmiące piersią, co nosicie na gorze? Jakie bluzki?
Ja sobie kupilam takie 'kamizelki' po spod. Taka bluzka na ramiaczkach ale z przodu dekolt duzy pod cycki. I zakladam kazda bluzke i podwijam a golizna brzucha nie strasze
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 15:41   #1468
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Aleaa ale ten czas leci
Czekoladka nasz mial biodacyne ale na oczka a tak to mamy wit c w kropelkach, sterimarem robic i nasivinem.
Biodacyna jest i do oczu i do nosa

Oo mam i to i to,oprócz wit.c
A nasivinem ile razy?
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 15:52   #1469
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

ja dzis na szybko. rumianek podajecie ten z hippa czy taki zwykly z apteki?
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 15:53   #1470
eclariss
Rozeznanie
 
Avatar eclariss
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Zabralam sie dzis za porzadki swiateczne ale caly czas jestem w tym samym miejscu co chwile trzeba do malej i nic robota nie idzie..nie wiem jak uda mi sie upiec jakies ciasteczka..

Tak Was tylko "przelecialam" hahah na szybciora zeby wiedziec o co kaman i zazdroszcze wam tych rossmanow, pepco i lidlow chyba tylko ja tu jestem z takiego zadupia gdzie pies szczeka dupa...


Ktoras mama tutaj pieluchuje szeroko?? Bo ja w tym zielona nawet nie wiem czy jej te pieluchy dobrze zakladam.. i kurde chyba przyczynialam sie do tej wady bioderek dosc czesto mam Mili w rozku i wiadome ciasnawo, nozki w kupie.. a tu juz 2msc leci a mi caly czas zle trzymac ja bez rozka a karmic to juz wogule mam wrazenie ze jest cala powyginana...
A te wasze malenstwa trzymia juz tak glowke w pionie ze nie musicie jej potrzymywac wogule??
__________________
Mili z nami
eclariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-13 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.