Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-15, 12:16   #3061
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Dziewczyny, cud! Po moim wczorajszym mailu dostałam odpowiedź, że zamiast wody QNdA 50 + 5 wyslą mi 50 + 15ml bez dopłaty. I bardzo mnie przepraszają i w ogóle.....
Gdyby nie to forum, ciekawe kiedy bym się dowiedziała, że mój zestaw jest już całkowicie niedostępny, a pieniądze moje na ich koncie już od 10 dni leżakują....
No i w historii już mam zamówienie w toku i kwota wpisana, a jeszcze godzinę temu było nadal oczekujące. Czyli ruszyło..... uff....
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:18   #3062
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

A u mnie to odpada, bo jadę do rodzinnego miasta i tam poczta nie działa w święta, ba w zwykłe soboty i niedziele też nie. A nie zamawiałam kurierem. Zresztą kurierzy w mniejszych miastach też pewnie będą mieli wolne
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:24   #3063
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A u mnie to odpada, bo jadę do rodzinnego miasta i tam poczta nie działa w święta, ba w zwykłe soboty i niedziele też nie. A nie zamawiałam kurierem. Zresztą kurierzy w mniejszych miastach też pewnie będą mieli wolne
U mnie też poczta nie działa w sobotę i niedzielę (święta) tylko wyjątkowo w grudniu panowie paczkarze z poczty polskiej prosto z rozdzielni w weekendy woza do klintow
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:31   #3064
anicaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 487
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
U mnie też poczta nie działa w sobotę i niedzielę (święta) tylko wyjątkowo w grudniu panowie paczkarze z poczty polskiej prosto z rozdzielni w weekendy woza do klintow
U mnie też poczta poczta nie działa w soboty i niedzielę, ale i tak to nie pomoże ,bo Neroli ma być 22 czyli w poniedziałek. zamawiałam do Paczkomaty i teoretycznie powinno dojść na 24, ale nie mam nerwów i czasu na czekanie. W Wigilię pracuje do 14, na 15 mamy obiad wieczerzę u rodziców, potem na 18 u teściowej. z jednej imprezy na drugą jadę z "wywalonym łozorem" o paczkomat nie zahaczę, ao pakowaniu prezentu już nie ma mowy.
Jeszcze będą promocje na Neroli, zresztą mojemu ślubnemu spodobał się ostatnio Naturelle , i mam problem co dać sobie pod chionkę Neroli czy Naturelle (oba zachomikowane).
Mężuś Transat dostanie full zestaw
__________________
------------------------------------------------------------
anicaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:04   #3065
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Dziewczyny, może macie na wymiankę żele perfumowane z linii zapachowych- męskie? Proszę o kontakt na priv. Na pewno się dogadamy.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 15:07   #3066
joannamm
Raczkowanie
 
Avatar joannamm
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 428
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, cud! Po moim wczorajszym mailu dostałam odpowiedź, że zamiast wody QNdA 50 + 5 wyslą mi 50 + 15ml bez dopłaty. I bardzo mnie przepraszają i w ogóle.....
Gdyby nie to forum, ciekawe kiedy bym się dowiedziała, że mój zestaw jest już całkowicie niedostępny, a pieniądze moje na ich koncie już od 10 dni leżakują....
No i w historii już mam zamówienie w toku i kwota wpisana, a jeszcze godzinę temu było nadal oczekujące. Czyli ruszyło..... uff....
Masz dobrze Fajnie, że się Tobie udało
Mi powiedzieli /w takiej samej sytuacji/, że wyślą 50 plus 15 zamiast brakującego 50 plus 5, ale mam 20 zł dopłacić!
Mi nie chcieli w zamian samej wody dać za 109zł, bo była w tym czasie po 119zł. Kazali dopłacić 10zł. Czyli wysłaliby mniej a ja miałabym zapłacić więcej. I tak działa ta firma, nie traktuje klientów równo. I to mnie do nich zniechęca.
joannamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 15:29   #3067
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez joannamm Pokaż wiadomość
Masz dobrze Fajnie, że się Tobie udało
Mi powiedzieli /w takiej samej sytuacji/, że wyślą 50 plus 15 zamiast brakującego 50 plus 5, ale mam 20 zł dopłacić!
Mi nie chcieli w zamian samej wody dać za 109zł, bo była w tym czasie po 119zł. Kazali dopłacić 10zł. Czyli wysłaliby mniej a ja miałabym zapłacić więcej. I tak działa ta firma, nie traktuje klientów równo. I to mnie do nich zniechęca.
mam dokładnie takie same odczucia
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 15:57   #3068
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Oj, skrobnęłam im właśnie niezbyt miłego maila, więc nie spodziewam się miłej odpowiedzi z ich strony, pewnie nawet nie dostanę gotowej formułki, że mi serdecznie dziękują za kontakt. A jeśli po prostu nie rozwiążą dobrze mojej sprawy to się z firmą pożegnam raz na zawsze, obawiam się, jest milion innych firm i gdzieś, kiedyś na pewno znajdę tę jedyną, skoro YR nie chce nią być i skoro są w niej równi i równiejsi, bo ja strasznie nienawidzę takiego zachowania Sami rzucają milion kodów, by złapać klientelę, a nie mają na stanie produktów (głupota - przy świątecznej gorączce zakupów...), w stacjo mają darmowe produkty - grudniowe torby z ulotek, 30ml krem czarne owoce, a udają, że już je wyprzedano, dopiero po moich kłótniach dostałam to co mi się przy zakupie należało, a na mojej karcie jest pobazgrolone, że odebrałam produkt, że dostałam 3 pieczątki za pokazanie aplikacji w telefonie i nawet pozaznaczano mi która pieczątka jest za zwykły, a która za "nienormalny" zakup...

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2014-12-18 o 14:07
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 16:15   #3069
aneczka1806
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 170
GG do aneczka1806
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Masz na myśli "dopłacałam"?
dzięki
No to super. Już napisałam kolejnego maila. i czekam na reakcję.

Zobacz jacy oni sa sprytni: moje pieniądze leża u nich już ponad tydzień. Nikt się nie pofatygował, żeby mnie poinofrmowac, ze zapłaciłam za coś, czego nie mają. To po prostu skandal! A jak wczoraj się powołałam na Twoje informacje, to udawali, że to nie jest odpowiedź - nie było zadnego " serdecznie dziękujemy za kontakt" , tylko pozowali na podjęcie kontaktu z ich strony i że niby to oni mnie informuja. kraina absurdu....
najlepsze są te ich maile, o co byś się nie pytała i co byś im nie pisała, to odpowiadają tą swoją regułką, z której nic nie wynika a tylko wywołuje rozdrażnienie (przynajmniej u mnie ;-) ). Dlatego się uparłam i mailowałam sobie z nimi przez dobrych parę dni, aż wywalczyłam to co mi się należało. Każą płacić za zamówienie, które nie jest zarejestrowane a jak już w końcu się pojawi w systemie, to produktów brak

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, cud! Po moim wczorajszym mailu dostałam odpowiedź, że zamiast wody QNdA 50 + 5 wyslą mi 50 + 15ml bez dopłaty. I bardzo mnie przepraszają i w ogóle.....
Gdyby nie to forum, ciekawe kiedy bym się dowiedziała, że mój zestaw jest już całkowicie niedostępny, a pieniądze moje na ich koncie już od 10 dni leżakują....
No i w historii już mam zamówienie w toku i kwota wpisana, a jeszcze godzinę temu było nadal oczekujące. Czyli ruszyło..... uff....

cieszę się, że się udało
__________________
Wybieram grupę White!
aneczka1806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 16:20   #3070
joannamm
Raczkowanie
 
Avatar joannamm
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 428
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Też napisałam do YR maila. Jak nie nauczą się szanować klientów i nie załatwią sprawy tak jak należy /Są firmy, które szanują wszystkich swoich klientów i same w sytuacji braku towaru proponują towar droższy, w ramach przeprosin, a często zdarza się, że dodatkowo dołączają jeszcze dodatkowy prezent przeprosinowy/ to się z YR rozstaniemy. A korzystam z tej firmy już kilkanaście lat, najpierw tylko z wysyłkowej a teraz z różnych kanałów dystrybucji. I zauważyłam już wcześniej, ze lepiej traktują nowych klientów. Jakby myśleli, że stary klient i tak u nich zamówi, no bo już jest "uzależniony" hehe. Może i tak, ale w pewnym momencie "miarka się przebrała". No cóż. Gdyby więcej osób tak zrobiło to jakość obsługi poprawiłaby się.
Nie chodzi mi o jakieś luki w ich systemie, jeśli komuś się udaje to fajnie, też bym się cieszyła, ale o normalne zamówienie z kodem, który przysłali. Ich zachowanie jest nie fair. Czuję się oszukana i nabita w butelkę. A nie lubię się tak czuć, więc wszystko zależy od tego jak moją sprawę rozpatrzą.

Edytowane przez joannamm
Czas edycji: 2014-12-15 o 16:27
joannamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 16:31   #3071
minniem
Raczkowanie
 
Avatar minniem
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Dziewczyny, jakiś czas temu, któraś z Was pisała pochlebnie o serum z seri Anti Age Global, o o tym, z tym, że dość ogólnikowo.
Możecie coś więcej powiedzieć, jeśli używałyście.
minniem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 16:41   #3072
polin0310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Jaki jest problem z zestawem gruszkowym w ozdobnej torebce? Zamówiłam jeden w regularnej cenie, a drugi był prezentem w ramach kodu TT, no i oczywiście dostałam tylko jeden... Prezent nawet nie jest wyszczególniony na tej fakturce dołączonej do zamówienia. W takim razie po co są te kody, skoro olewają ich realizację?
Napisałam rano maila, ale jeszcze nie doczekałam się odpowiedzi.
polin0310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 16:46   #3073
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez joannamm Pokaż wiadomość
Też napisałam do YR maila. Jak nie nauczą się szanować klientów i nie załatwią sprawy tak jak należy /Są firmy, które szanują wszystkich swoich klientów i same w sytuacji braku towaru proponują towar droższy, w ramach przeprosin, a często zdarza się, że dodatkowo dołączają jeszcze dodatkowy prezent przeprosinowy/ to się z YR rozstaniemy. No cóż. Gdyby więcej osób tak zrobiło to jakość obsługi poprawiłaby się.
Nie chodzi mi o jakieś luki w ich systemie, jeśli komuś się udaje to fajnie, też bym się cieszyła, ale o normalne zamówienie z kodem, który przysłali. Ich zachowanie jest nie fair. Czuję się oszukana i nabita w butelkę. A nie lubię się tak czuć, więc wszystko zależy od tego jak moją sprawę rozpatrzą.
Ja mam tak samo, od tego jak załatwią moją sprawę zależy czy pozostanę przy produktach tej firmy. Brakuje im zapewne do mojego zamówienia wody gruszkowej i wody Neroli.

Po 1 - zero kontaktu z ich strony, a ja nie mam obowiązku odbierać każdego telefonu z nr prywatnym

Po 2 - skoro nie mają czegoś na stanie powinni byli mi zaproponować coś innego lub to co chcę w innej formie, w tym momencie (6 dni roboczych do świąt, odliczam te dni w które nie działa poczta w moim miejscu pobytu w święta i nie będzie wtedy działała, bo dzwoniłam przed napisaniem maila do Roszera) nie interesuje mnie wymiana na inne produkty, tym bardziej że są to prezenty pod choinkę. Nie interesuje mnie też anulowanie zamówienia, oni dobrze wiedzą co robią, specjalnie umieścili moje zamówienie 2 dni później w systemie, żeby sobie po świętach je wysłać, nie interesuje mnie, że piszą, iż nie mają tego konkretnie w magazynie, skoro od momentu mojego zamówienia robili jeszcze kilka rzutów na taśmę z tymi interesującymi mnie produktami

Po 3 - też uważam, że skoro coś zamawiamy to robimy to świadomie i nie dawałabym się tak łatwo wmanewrowywać w zamianę produktów (byleby firma się wobec mnie nie uzłośliwiła później), bo to nie jest nasza wina, że oni nie potrafią miesiąc w miesiąc oszacować ilości zamówień, ale pieniądze to by chcieli pobierać, najchętniej z góry od razu

Po 4 - też napisałam, że z powodu tego, że do tej pory sami się ze mną nie skontaktowali i nie zaproponowali niczego, to ja przedstawiłam swoje żądania

A to, że mają 30 dni na realizację zamówienia to ok, ale mają też obowiązek mnie informować co z zamówieniem, poza tym te 30 dni i tak są opatrzone formułką, że zwykle realizacja zamówienia trwa od 2 do 5 (czy tam 7 dni roboczych), poza tym w święta mimo wszystko sprzedaż działa nieco inaczej i tuż po nowym roku, a po kolejne - to ja i moje pieniądze są dla nich, a nie oni dla mnie

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2014-12-18 o 14:10
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 17:06   #3074
joannamm
Raczkowanie
 
Avatar joannamm
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 428
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez polin0310 Pokaż wiadomość
Jaki jest problem z zestawem gruszkowym w ozdobnej torebce? Zamówiłam jeden w regularnej cenie, a drugi był prezentem w ramach kodu TT, no i oczywiście dostałam tylko jeden... Prezent nawet nie jest wyszczególniony na tej fakturce dołączonej do zamówienia. W takim razie po co są te kody, skoro olewają ich realizację?
Napisałam rano maila, ale jeszcze nie doczekałam się odpowiedzi.
Miałam podobnie z zamówieniem z TT7592 prezent do wyboru. Jak rozmawiałam z jakąś panią z YR to też twierdziła, że nie widzi dodatkowego produktu. Ciekawe - widzi jakie produkty zamówiłam a nie widzi z jakim kodem. Ale powiedziała, ze poszuka w systemie potwierdzenia i zadzwoniła za godzinę, że rzeczywiście brałam z kodem i dodała do zamówienia darmowy produkt. Trzeba więc reklamować. Tylko co z tymi co nie dostają potwierdzenia na maila /czasami tak jest/. Oni już nie udowodnią jakie zamówienie zrobili, chyba, że robią zrzut z ekranu. Ja do tej pory nie robiłam ale zacznę, bo ta firma dziwnie traktuje klientów, jakby nastawiała się z góry na załapanie wielu zamówień ale nie zbyt chce się z nich wywiązywać. Takie mam teraz o nich zdanie.
joannamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 17:53   #3075
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Dziewczyny, a można jeszcze zamawiać z tym kodem TT, skoro nadal działa? Nigdy u nich nie zamawiałam internetowo, trochę strach, że nie dostanę prezentu, jak Was tak czytam...
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 18:15   #3076
joannamm
Raczkowanie
 
Avatar joannamm
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 428
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

To jak w toto lotka, jedni wygrywają inni nie.
Jak działa to spróbuj, ale za pobraniem /bo jak coś się nie będzie zgadzało i zrezygnujesz z zamówienia albo nie odbierzesz paczki to nie musisz czekać na zwrot kasy - a to długo trwa/ i musisz dostać na emaila potwierdzenie zamówienia, na którym będą wyszczególnione produkty i gratisy. I spisz sobie co zamówiłaś z gratisami, albo zrób zrzut z ekranu. Jak coś się nie będzie zgadzać to piszesz do nich emaila z reklamacją. Ja kiedyś dzwoniłam ale teraz będę już tylko pisać. Bo rozmowa jest ulotna, a odpowiedź emailem mam - to takie zabezpieczenie.
joannamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 18:17   #3077
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez joannamm Pokaż wiadomość
To jak w toto lotka, jedni wygrywają inni nie.
Jak działa to spróbuj, ale za pobraniem /bo jak coś się nie będzie zgadzało i zrezygnujesz z zamówienia albo nie odbierzesz paczki to nie musisz czekać na zwrot kasy - a to długo trwa/ i musisz dostać na emaila potwierdzenie zamówienia, na którym będą wyszczególnione produkty i gratisy. I spisz sobie co zamówiłaś z gratisami, albo zrób zrzut z ekranu. Jak coś się nie będzie zgadzać to piszesz do nich emaila z reklamacją. Ja kiedyś dzwoniłam ale teraz będę już tylko pisać. Bo rozmowa jest ulotna, a odpowiedź emailem mam - to takie zabezpieczenie.
Dziękuję, chyba spróbuję

Złożyłam zamówienie, zobaczymy
Napiszcie mi, proszę, gdzie mogę odnaleźć tą całą historię moich zamówień, bo nie widzę
__________________
Vouloir c'est pouvoir

Edytowane przez a_g_a_t_a
Czas edycji: 2014-12-15 o 20:22
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 20:37   #3078
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Dziękuję, chyba spróbuję
Jak składałaś zamówienie w ogóle 1 raz, to będziesz musiała chwilę poczekać na pojawienie się historii, moja mama musiała np. pisać do nich maila, bo jej się w ogóle 1 zamówienie w e-sklepie nie chciało pokazać A to nie był świąteczny okres, więc zakładam, że teraz tak szybko się nie pokaże... A jak potraktują Cię lepiej niż nas to jak założyłaś konto to wejdź w moje konto i po jakimś czasie sprawdzaj, czy się pojawiła historia zakupów.

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2014-12-18 o 13:54
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 21:00   #3079
kikamrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 318
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Jak składałaś zamówienie w ogóle 1 raz, to będziesz musiała chwilę poczekać na pojawienie się historii, moja mama musiała np. pisać do nich maila, bo jej się w ogóle 1 zamówienie w e-sklepie nie chciało pokazać A to nie był świąteczny okres, więc zakładam, że teraz tak szybko się nie pokaże... A jak potraktują Cię lepiej niż nas to jak założyłaś konto to wejdź w moje konto i po jakimś czasie sprawdzaj, czy się pojawiła historia zakupów.


Ech, póki co nic mi nie odpisali w mojej sprawie i mogę się założyć, że nie będzie dla mnie pomyślnego obrotu sprawy i będę musiała z wywieszonym jęzorem szukać nowych prezentów, podczas gdy w sklepach 20.12 (tylko wtedy mam czas na zakupy jeszcze) większość lepszych towarów będzie już przebrana i wyprzedana. A do Roszera do stacjo już nie pójdę. Poza tym kobietki z mojej rodziny spodziewały się dostać te a nie inne wody i ciekawe czy będą rozczarowane jak np. zobaczą inne perfumy lub jakąś książkę, czy ciuch, którego nie chciały dostać, bo Roszer ewidentnie nawalił, a nie będzie chciał ponieść konsekwencji, bo się będzie zasłaniał 30-dniowym czasem realizacji (a mogę się założyć, że albo wcale się do mnie nie odezwą i będą ignorować moje maile lub powiedzą, że jak mi się nie podoba, to niech sobie anuluję zamówienie lub wyślą mi kremy na zmarchy i inne wody, których aktualnie nie chcę i jeszcze będę się musiała użerać z odsyłaniem paczki).

Ręce mi już opadły. Na początku studiów nie pracowałam w swoim zawodzie od razu, ale też w handlu i firmie kosmetycznej i też szefowie mieli strategię taką a nie inną, ale ja nigdy źle nikogo nie potraktowałam, a i pracy też nie straciłam przez to, że po prostu byłam miła
Zaczynam sie cieszyc ze prezenty kupilam w pazdzierniku i listopadzie, bo teraz moglby byc problem
kikamrusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 21:03   #3080
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Gdzie jest prawo konsumenta w tym kraju, gdzie taka ludzka życzliwość? Ja już mam serdecznie dość walczenia o swoje, jeśli za coś płacę ( I się pytam co dalej?
-
Bardzo Ci współczuję Xandrine_Marie. Też się zgodzę, że w Polsce panuje nawet nie obojętność, a właśnie bezinteresowna nieżyczliwość (oczywiście są wyjątki )
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-12-15 o 21:06
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 21:48   #3081
anicaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 487
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Bardzo Ci współczuję Xandrine_Marie. Też się zgodzę, że w Polsce panuje nawet nie obojętność, a właśnie bezinteresowna nieżyczliwość (oczywiście są wyjątki )
bo Polacy wychodzą z założenie: "Czemu ktoś ma mieć lepiej?"
Niestety, i jak tu żyć i wychowywać dzieci na uczciwych ludzi?
__________________
------------------------------------------------------------
anicaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 21:56   #3082
Sasiniak
Raczkowanie
 
Avatar Sasiniak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Mi chyba pozostanie YR az do konca świata
Ostatnio nie radze sobie z alergiami, a kolejka do lekarza długa.
Zaczęłam źle reagować na prawie wszystkie kosmetyki męskie które ma luby, serie dove, palmolive,nivea a przed chwilą..taką dłuższą na duszenie się chciałam sprawdzić jakie ma wody toaletowe, i calvin klein one summer,Franck Olivier Sunrise Men wybitnie mi zaszkodziły. Za to na zapachy i kosmetyki męskie YR i jest ok. Chyba muszę się zagłębić w składy chemiczne bo inaczej nie dojdę o co chodzi ;/
Sasiniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 22:01   #3083
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Z kosmetyków męskich polecam krem sportowy z Tołpy. Jeszcze dziś można się załapać na darmową dostawę i krem na noc za 1 gr.
NIe samym Yves Rocher człowiek żyje
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 22:06   #3084
Sasiniak
Raczkowanie
 
Avatar Sasiniak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Już się boje cokolwiek podstawiać pod twarz... jakaś przesada

Tołpa wysypuje
Co w sumie lepsze niż duszności ;/

Edytowane przez Sasiniak
Czas edycji: 2014-12-15 o 22:20
Sasiniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 22:22   #3085
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Czy mam rozumieć, że TŻ używa, a Ty się dusisz? Jak już krem sportowy Tołpy szkodzi mężczyźnie, to nie wiem co doradzić. Może coś z aptecznych, np. La Roche Posay.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-12-15 o 22:26
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 22:28   #3086
Sasiniak
Raczkowanie
 
Avatar Sasiniak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Nie wiem czy sportowy tołpy, nie pamiętam jaki krem kiedyś mi sprezentowano. Mazidła nie są aż takim problemem, dla siebie jakieś tam mam. Ale luby ostatnio myje się moim żelem, bo na jego się dusze, i maruda, że jak to, co on ma zrobić, gdzie on coś kupi... ( według niego szczytem cywilizacji jest netto ) :P

A wymagania ma jak kobieta, ma ładnie pachnieć, wyglądać, mieć rozsądną cenę do jakości, być łatwo dostępne.. i z napisem MEN :P

Może spróbuję : Born To Bio Żel pod prysznic dla mężczyzn BIO "Spicy Energy"
albo przekonam że szare mydło/ biały jelen jest modne

YR jest dla mnie ok, ponieważ o dziwo nawet na intensywne zapachy nie reaguje negatywnie, czy damskie czy męskie, żadne mazidło nie uczuliło, nawet po cieniach i tuszu nie pieką oczy więc bajka.
A ja się przyzwyczajam, jeśli coś działa, nie szkodzi to wole nie eksperymentować, tudzież boję się eksperymentować. Pomogłoby gdybym nie była nogą z chemii, cóż nigdy nie jest za-późno na naukę.

Edytowane przez Sasiniak
Czas edycji: 2014-12-15 o 22:40
Sasiniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 22:31   #3087
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

No bo żele YR nie zawierają SLS (Laurylosiarczan_sodu) tylko sam ALS (Sól amonowa siarczanu). A konserwantem jest kwas salicylowy. Dlatego mniej się pienią, ale też mniej podrażniają.

Odkąd kosmetyki bez SLS stały się modne chętnie kupujemy produkty, na których etykietach widnieje informacja o tym, że nie zawierają SLS. Jednak nie zapominajmy o tym, że szampon musi myć, a więc producent musiał zastąpić SLS inną substancją. Często jest to ALS (Ammonium Lauryl Sulfate), SCS (Sodium Coco Sulfate - występuje w szamponach Alterra i Alverde) i MLS (Magnesium Laureth Sulfate - występuje w niektórych rosyjskich szamponach), czyli substancje które podobnie jak SLS należą do grupy siarczanów. Wprawdzie mówi się, że ALS i MLS są mniej podrażniające, jednak jeśli chodzi o siłę mycia są one tym samym co SLS, a zatem nie są łagodne. Siarczany będą bardzo przydatne jeśli poszukujemy szamponu oczyszczającego, który zastosujemy raz na 1-2 tygodnie, aby zmyć z włosów nagromadzone silikony. Oto lista najmniej delikatnych środków powierzchniowo czynnych:

sodium laureth, myreth, lauryl sulfate - mocne
sodium coco sulfate - nieznacznie łagodniejszy niż laurylosiarczan sodu, zbliżony pod względem siły mycia do SLES
ammonium lauryl sulfate, ammonium laureth sulfate - nieznacznie delikatniejsze niż SLS
TEA lauryl sulfate - mocny, ale nieco łagodniejszy niż ammonium lauryl sulfate
sodium alkylbenzene sulfonate - mocny
ammonium, sodium xylenesulfonate - dość mocne
sodium C14-16 Olefin sulfonate - bardzo mocne
TEA-dodecylbenzenesulfonate - mocny, może podrażniać i wysuszać
sodium myreth sulfate

Jeśli nie siarczany to co?
Najbardziej delikatne są detergenty z końcówką Glucoside (Coco Glucoside, Lauryl Glucoside i Capryl Glucoside) oraz Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate. Jeśli zależy nam na łagodnym myciu powinnyśmy wybierać szampony z zawartością wyżej wymienionych detergentów. Do grupy delikatniejszych środków powierzchniowo czynnych należą także:

sodium cocyl isethionate - wyjątkowo delikatny
sodium lauryl sulfoacetate - bardzo łagodny
sodium cocoyl (lauryl/lauroyl) sarcosinate - bardzo delikatny
sodium lauryl glucose carboxylate - bardzo łagodny
disodium laureth sulfosuccinate - bardzo łagodny
ethyl PEG-15 cocamine sulfate - łagodny
dioctyl sodium sulfosuccinate - delikatny
Sodium methyl 2-sulfolaurate/ disodium sulfolaurate - łagodny

Szampony bez SLS i innych siarczanów
szampony Natura Siberica
Planeta Organica - seria Morze Martwe oraz szampony z linii z oliwą, cedrowej i z rokitnikiem
szampony Organic Shop
szampony Love2MIX
Babydream szampon dla dzieci
Babydream balsam do kąpieli
HIPP szampon dla dzieci
Facelle płyn do higieny intymnej (przez wiele osób używany do mycia włosów)
szampony L'Biotica Biovax (zawierają Disodium Laureth Sulfosuccinate)
Johnson's baby płyn do mycia 3 w 1
Les Argiles du Soleil szampony z glinką (do włosów normalnych, tłustych, suchych)
szampony Orientana
szampony Pat&Rub
szampony Aubrey Organics
szampony Bentley Organic
szampony Essentially Yours (nie wszystkie, trzeba sprawdzać składy)
szampony Eubiona (nie wszystkie, trzeba sprawdzać składy)
L'Occitane szampony Ultra Rich Shea Butter, Olive Harvest, Honey Harvest
SVR Provegol
bez SLS i betainy kokamidopropylowej:
Alterra Szampon i żel pod prysznic bez substancji zapachowych
Sante Naturkosmetik szampony Jojoba Care, Lava Power, Henna Volume, Velvet Rose
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-12-15 o 22:43
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 22:55   #3088
Sasiniak
Raczkowanie
 
Avatar Sasiniak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Zmotywowałaś mnie

Ponoć najbardziej uczulającymi substancjami zapachowymi są:
Cinnamic alcohol,
Cinnamic aldehyde,
Eugenol,
Isoeugenol,
Geraniol,
Alpha amyl cinnamic alcohol,
Hydroxycitronellal,
Oak moss absolute

A to znaczy że idę się wgłebiać i porównywać składy
Sasiniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 23:20   #3089
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Hmm, nie dostałam żadnej odpowiedzi na maila póki co, za to w historii zakupów status przeszedł z oczekującego na wstrzymany bez wyjaśnień oczywiście po tym jak się z nimi skontaktowałam i to dopiero po 22.30 ten status się zmienił. Ciekawe co to może znaczyć Jest mi po prostu przykro, bo w sumie już na pewno wydałam na ich kosmetyki kilka tysięcy zł na przestrzeni lat, wychwalałam wielu ludziom te produkty i jestem tak zmieszana i zmęczona całą tą sytuacją, że aż głowa boli

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2014-12-18 o 13:53
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 05:19   #3090
Lodzkie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Nowy kod w e-sklepie: 'PIERRE' który daje 40% rabatu na cały koszyk przy zamówieniu od 139 zł.

Rabat liczony jest od cen katalogowych i nie obejmuje Zielonych punktów, Zestawów dla Ciebie, produktów stanowiących Ofertę specjalną. Produkty te nie wliczają się również do wartości zamówienia, od której aktywna jest promocja.

Gratis: naszyjnik z kamieniem Swarovskiego.

Oferta obowiązuje do dnia 17 grudnia br.

__________________
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne ...
Lodzkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 11:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.