Zbrodnia w Rakowiskach - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-20, 09:43   #331
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Ja nie pisze że został zmanipulowany, tylko że to prawdopodobne zważając na to że innych próbowała manipulować
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 10:13   #332
rihno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 129
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

a moim zdaniem wcale źle tam nie musiało być. Choć moi rodzice chcieli być dobrymi rodzicami to i tak mam do nich żal za to, że próbowali wpływać na moje decyzje i też nie akceptowali mojego związku. Oczywiście skrywam tylko żal, ale wiadomo co w głowie zbuntowanego nastolatka może siedzieć? Nie można z góry zakładać, że było tam źle. Z drugiej strony rodzice mogli być bardzo dobrymi ludzmi, tylko mogli mieć inne zdanie, mogli też 'zmuszać' go do chodzenia do Kościoła a on buntowniczy osiemnastolatek mógł mieć dość swoich 'starych' i ich gadania. Skoro wagarował to pewnie nie raz próbowali z nim rozmawiać, dawać szlabany itp. A taki dzieciak co myśli, że jest dorosły i może wszystko w końcu powiedział 'dość'. Tylko nie w ten sposób.....
rihno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 10:47   #333
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Same wybitne psycholożki na wizażu
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 10:50   #334
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Same wybitne psycholożki na wizażu
No przecież na tym polega dyskusja na wizażu tosz to ma swój urok przecież
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 10:57   #335
kennademerkedo
Raczkowanie
 
Avatar kennademerkedo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: kraina deszczowcow
Wiadomości: 421
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Uwaga. Rowniez wysysam teorie z palca.

Chlopak byl psychopata. Nienawidzil rodzicow jak Kevin z filmu musimy porozmawiac o kevinie. Znalazl dziewczyne, slaba psychicznie. Zalamana po smierci ojca. Dal jej chore poczucie bezpieczeństwa i uzaleznil od siebie bo pierwszy raz po sttacie ktos okazal jej uczucie i troske. Nie odrzucil jak koledzy z klasy. Wykorzystal jej stan. Gornolotnymi słowami o ich rzekomej milosci namowil niestabilna dziewczyne do zbrodni. Byl na tyle sprytny ze wiedział, ze ze wzglefu na pozal sie Boże poezje i nawiedzone strony to na niej skupi sie lincz.
To jest moja ulubiona teoria, poki co ;>
__________________
valar morghulis
kennademerkedo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 12:46   #336
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

gottu, a jakiej reakcji ludzi się spodziewałaś? Współczucia dla nich? Dokonali okropnej zbrodni. Wcale mnie nie dziwi reakcja społeczństwa. Nie obchodzi mnie ich motywacja. Obchodzi mnie to, że dwoje ludzi nie żyje. A tych dwoje morderców żyć będzie. Taka wrażliwa to gdzie była jej wrażliwość jak zabijała? Chyba sobie wykreowała wrażliwość,zmyliła ludzi. Wielu ludzi traci rodziców choroba, wypadek, samobójstwo i jakoś nie zabijają.

Dożywocie dostał chłopak co zasztyletował innego chłopaka , który stanął w obronie swojej dziewczyny dostał dożywocie. Miał chyba ponad 20 lat... nie widzę powodu by oni nie mieli dostać dożywocia. Mama madzi chyba 25 lat dostała.

Edytowane przez Agrh
Czas edycji: 2014-12-20 o 13:06
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 13:21   #337
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez semprebambino Pokaż wiadomość
Skoro manipulowała innymi do tego stopnia że bardzo chcieli się jej pozbyć wydaje się to być bardzo prawdopodobne
Kiepska z niej byla manipulantka. Osoby, ktore maja zdolnosci manipulacyjne tak owijaja sobie innych wokol palca, ze nikt sie nie chce ich pozbywac i ludzie sa "ulegli" wobec manipulanta.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 13:32   #338
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Nie byłabym tego taka pewna, ciekawe wyjaśnienie tego, skąd bierze się psychopatia (z doświadczeń wczesnego dzieciństwa), masz tutaj:
http://3dno.pl/korzenie-zla/#more-2920
Bzdura. A z jakich to doświadczeń? Są dzieci co są świadkami wojen, innych tragedii, mają na prawdę ciężkie dzieciństwo, sa z rodzin patologicznych itp, i nie latają potem z nożem/siekierą.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 13:36   #339
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
Dożywocie dostał chłopak co zasztyletował innego chłopaka , który stanął w obronie swojej dziewczyny dostał dożywocie. Miał chyba ponad 20 lat... nie widzę powodu by oni nie mieli dostać dożywocia. Mama madzi chyba 25 lat dostała.
Ponoć młody wiek działa na ich korzyść Zupełnie to dla mnie niezrozumiałe....
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 13:43   #340
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ponoć młody wiek działa na ich korzyść Zupełnie to dla mnie niezrozumiałe....
Dla mnie wlasnie na niekorzysc jeszcze bardziej... skoro juz teraz takie cos zrobili to...

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 13:45   #341
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Na korzyść, z tego wzgledu, ze jest dla nich szansa na resocjalizacje.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 14:07   #342
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

ja czytalam ze tak naprawde nie wiadomo skad biora sie takie charaktery : socjo/psychopatyczne.

tacy ludzie byli, sa i beda wsrod nas.

parka mlodocianych mordercow nigdy juz nie powinna chodzic wsrod luzi.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 15:30   #343
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ja czytalam ze tak naprawde nie wiadomo skad biora sie takie charaktery : socjo/psychopatyczne.
Jeśli mnie pamięć nie myli to z budowy mózgu, zmniejszonej wrażliwości na bodźce i braku funkcji "empatia" ^^

I np dla mnie siedzenie w domu 3 dni jest bardzo przykrym doświadczeniem a dla niej może 30 lat w więzieniu jest ok. Ile ludzi tyle charakterów
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 15:36   #344
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Jeśli mnie pamięć nie myli to z budowy mózgu, zmniejszonej wrażliwości na bodźce i braku funkcji "empatia" ^^

I np dla mnie siedzenie w domu 3 dni jest bardzo przykrym doświadczeniem a dla niej może 30 lat w więzieniu jest ok. Ile ludzi tyle charakterów
Jak sie nad tym zastanowic to nie wiem co jest gorsza kara: smierc czy dozywocie ze swiadomoscia ze nigdy sie nie wyjdzie...
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 15:41   #345
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Obiektywnie to chyba dożywocie
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 16:08   #346
Sachmet
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 85
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ponoć młody wiek działa na ich korzyść Zupełnie to dla mnie niezrozumiałe....
To co młody może bezkarnie zabijać bo jest młody? Albo jest równe prawo dla wszystkich albo dla nikogo. Dla mnie wiek nie ma nic do rzeczy. Prawda jest taka że nie ma odpowiednich kar, gdyby były to by się dziesięć razy zastanowili zanim by zabili.

Cytat:
Napisane przez gottsu Pokaż wiadomość
Myślę też, że jeśli tą dziewczyną w więzieniu zajmą się odpowiedni ludzie, pomyślnie przejdzie etap resocjalizacji, to gdy za 15-25 lat z niego wyjdzie (o dożywociu praktycznie nie ma mowy), będzie już całkiem inną osobą, zupełnie nie mającą nic wspólnego z tą Zuzanną M. która w grudniu 2014 zabiła osobę. Tacy ludzie się nie rodzą, oni się nimi stają, bo jeszcze 3-4 lata temu młoda Zuzka ze znajomymi radośnie "haratała w gałę" w klubie sportowym i nie myślała nawet o zabijaniu.
Tu nie ma czego resocjalizować, takich ludzi w ogóle nie powinno być. Nie wierzę w żadną jej resocjalizację, taka morderczyni jak ona pewnie drugi raz by zabiła bez skrupułów. Tylko i wyłącznie dożywocie bez prawa wcześniejszego wyjścia.
__________________
Większość ludzi myśli, że czas jest jak rzeka, która płynie szybko i w jednym kierunku. Mogę ci powiedzieć: mylą się! Czas to ocean podczas burzy.
Sachmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 16:46   #347
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Naprawdę tak łatwo Wam wydawać takie sądy. Prawda jest taka, że nic o sprawie nie wiemy. Naprawdę niewiele da się dowiedzieć z informacji na portalach społecznościowych i z tych które wyciekną do mediów. A Wy już jesteście pewne, że to zwyrodnialcy zabijający bez skrupułów, psychopaci, socjopaci, na których resocjalizacja nie zadziała. Teraz będę bardzo gdybała, może rodzice znęcali się nad nim, nie wiem scenariuszy jest milion.
Ja tu nikogo nie bronię, po prostu za daleko posuwacie się w wydawaniu osądów i w diagnozach psychologicznych.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 17:00   #348
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Dla mnieniewazne kalini. Nigdy nie powinni przebywac z normalnymi ludzmi.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 17:20   #349
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Chryste Kalini? A jak to nazwać? Zarżnięcie kogoś w nocy nożem? Jak wobec czegoś tak potwornego nie wydawać sądu? Kilkanaście ran kłutych. Podano, że potem chcieli odciąć rękę ojcu bo uścisku ona go ugryzła... Kurde czy świnie się tak żywce zarzyna? To coś jak ubój rytualny.

Zgadzam się z kennedy. Nie mamy kary śmierci. Jak dla mnie powinno ich się izolować dożywotnio i bez możliwości wyjścia. Ciekawie w jakiej podgrupie ich umieszczą. Czy wraz z innymi więźniami czy w celi "n" siedzących samemu. Oglądałam kiedyś reportaż o gościu który za napad w banku, napady nie wiem czy kogoś zabił trafił do takiej nki. ,że szczególnie niebezpieczny. Widać było, że mu nieźle psycha siadała. Jednak nie wiem nie pamiętam ile tam siedział 2 czy 3 lata a potem za dobre sprawowanie dali go do celi z innymi więźniami.Ogólnie ma wyrok 15lat. Taka nka na całe życie dla nich myślę , że to byłaby odpowiednia kara. Jednak jej pewnie tworzyć w celi nikt nie zabroni. I skończyć szkołę zaocznie też nie.

tu fragment reportażu:
https://www.youtube.com/watch?v=DbqumbA0tOg

Edytowane przez Agrh
Czas edycji: 2014-12-20 o 17:24
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 17:20   #350
Sachmet
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 85
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Wystarczy że zabili dwoje ludzi, taka wiedza mi wystarczy. Tak właśnie tak uważam że tu resocjalizacja nic nie da.
__________________
Większość ludzi myśli, że czas jest jak rzeka, która płynie szybko i w jednym kierunku. Mogę ci powiedzieć: mylą się! Czas to ocean podczas burzy.
Sachmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 17:43   #351
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

A ja powtórzę to co pisałam parę stron wcześniej, po to żeby wydać wyrok-nawet internetowy trzeba dobrze znać motywy. Bo może to nie ona namówiła go do zbrodni, a on ją -wykorzystując to, że jest powiedzmy chwiejna emocjonalnie? Może powodem wcale nie była ich wielka miłość, a np. (strzelam) długie lata znęcania się rodziców nad chłopakiem? Mało to dzieci ma ojca pedofila plus matkę która o tym wie a udaje, że nie widzi? Ciekawa jestem jak wtedy wyglądałby osąd tych wszystkich, którzy tak bronią tych rodziców - właściwie ich nie znając. Dla mnie stanowisko nie świadczy o człowieku, o tym jakim jest rodzicem/opiekunem. Przecież ktoś chłopaka wychował w taki,a nie inny sposób -nie bardzo chce mi się wierzyć, że "dobry,miły, sympatyczny,empatyczny" chłopak pod wpływem koleżanki zamienia się w wyrachowanego mordercę.
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 17:45   #352
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
A ja powtórzę to co pisałam parę stron wcześniej, po to żeby wydać wyrok-nawet internetowy trzeba dobrze znać motywy. Bo może to nie ona namówiła go do zbrodni, a on ją -wykorzystując to, że jest powiedzmy chwiejna emocjonalnie? Może powodem wcale nie była ich wielka miłość, a np. (strzelam) długie lata znęcania się rodziców nad chłopakiem? Mało to dzieci ma ojca pedofila plus matkę która o tym wie a udaje, że nie widzi? Ciekawa jestem jak wtedy wyglądałby osąd tych wszystkich, którzy tak bronią tych rodziców - właściwie ich nie znając. Dla mnie stanowisko nie świadczy o człowieku, o tym jakim jest rodzicem/opiekunem. Przecież ktoś chłopaka wychował w taki,a nie inny sposób -nie bardzo chce mi się wierzyć, że "dobry,miły, sympatyczny,empatyczny" chłopak pod wpływem koleżanki zamienia się w wyrachowanego mordercę.
Co nie zmienia faktu, że jest psychopatycznym mordercą,
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 17:53   #353
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że jest psychopatycznym mordercą,
Dla mnie jest mordercą -co nie zmienia faktu, że jako człowiek słyszałam o zbrodniach w afekcie/obronie własnej itd. Już pomijam nawet kwestie ile jest różnych chorób psychicznych,do tego sterta uzależnień różnorakich. Do tego trzeba dorzucić jeszcze kwestię motywu, ale to czy to osoba wymagająca leczenia psychiatrycznego czy "normalny" człowiek zasługujący na dożywocie zostawiam ocenie specjalistów. Po prostu ja jakoś nie wierzę w motyw "miłości" -bo bestialstwo z jakim ich potraktowano (przynajmniej w mojej opinii) świadczy o sporych emocjach lub ogromnych zaburzeniach. Pytanie co je wywołało.
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 17:56   #354
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

To nie jest zbrodnia w afekcie ani w obronie własnej.
Bez względu na motyw/powód, takich ludzi należy na stałe i skutecznie izolować od społeczeństwa. Żadna trauma nie usprawiedliwia zadźgania człowieka jak prosiaka.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 17:57   #355
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
To nie jest zbrodnia w afekcie ani w obronie własnej.
Bez względu na motyw/powód, takich ludzi należy na stałe i skutecznie izolować od społeczeństwa. Żadna trauma nie usprawiedliwia zadźgania człowieka jak prosiaka.
A czy ja napisałam, że trzeba ich wypuścić na wolność? Pisze jedynie, że wydawanie wyroków na podstawie informacji prasowych mija się z celem.
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 18:02   #356
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Ja jednak widzę okoliczności łagodzące gdy np. żona zasztyletuje męża we śnie bo ten się nad nią znęcał albo chłopak zabije bezkarnego gwałciciela dziewczyny. Dlatego w sądzie wyrok może być różny, a nie - zabiłeś dostajesz dożywocie.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 18:10   #357
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Jest problem to się idzie po pomoc a nie zabija. Póki co wg prokuratury zbrodnia była zaplanowana pod wpływem oglądania filmów... więc to mówi samo za siebie...Póki co może i nie można tego wykluczać<znęcania się, molestowania itp> jak i nie można tego, że być może zbrodnia była popełniona dla czystej przyjemności. Tak czy inaczej szokuje.

Edytowane przez Agrh
Czas edycji: 2014-12-20 o 18:16
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 18:14   #358
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

W tej sprawie jestem ciekawa jakie będą wyroki -bo może się okazać, że np. chłopak nie trafi do więzienia a np. do zakładu psychiatrycznego. I pytanie czy faktycznie oboje dostaną taki sam wyrok -bo, że prasa pisze więcej o niej mnie dziwi - po prostu więcej o niej wiadomo, dlatego sporo ludzi zaczyna zakładać, że to jej wina. A rzeczywistoś nigdy nie jest czarno-biała.
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 18:54   #359
lioka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 34
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Załóżmy że dostają 15 lat odsiadki. Chłopak wychodzi po 15 latach i gdzie pójdzie? Do kogo? Nie będzie miał już życia. Nie odnajdzie się w społeczeństwie. Dziwi mnie to że nie mówią o żadnej rodzinie tego chłopaka, z reguły to się wypowiadają jakieś babcie, ciotki a tu cisza.
lioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 19:01   #360
Sachmet
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 85
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
Jest problem to się idzie po pomoc a nie zabija. Póki co wg prokuratury zbrodnia była zaplanowana pod wpływem oglądania filmów... więc to mówi samo za siebie...Póki co może i nie można tego wykluczać<znęcania się, molestowania itp> jak i nie można tego, że być może zbrodnia była popełniona dla czystej przyjemności. Tak czy inaczej szokuje.
Zgadzam się z Tobą. Pani prokurator mówiła że zbrodnia była zaplanowana i konsekwentnie wykonana. Szczerze jednak wątpię w jakiekolwiek molestowanie i znęcanie, choć nie można tego wykluczyć.
__________________
Większość ludzi myśli, że czas jest jak rzeka, która płynie szybko i w jednym kierunku. Mogę ci powiedzieć: mylą się! Czas to ocean podczas burzy.
Sachmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-13 06:11:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.