Zbrodnia w Rakowiskach - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-23, 13:33   #481
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

TheUnlike, ani ja ani drabineczka nie napisalysmy niczego o ubiorze w stylu adamsow. To ze nie czytam harlequinow jeszcze nie swiadczy o tym, ze chodze ubrana jak corka szatana sory, nawet moja babcia ma mniej moherowe podejscie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 13:36   #482
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Lepiej mentalne liceum niż mentalne średniowiecze. Sorry, ale nie wierzę że aż tak można mieć zawezone myślenie oparte na schematach ogółu i patrzenia tylko przez swój pryzmat i się do tego przyznawać.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 13:46   #483
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
TheUnlike, ani ja ani drabineczka nie napisalysmy niczego o ubiorze w stylu adamsow. To ze nie czytam harlequinow jeszcze nie swiadczy o tym, ze chodze ubrana jak corka szatana sory, nawet moja babcia ma mniej moherowe podejscie
Podałam rodzinkę Adamsow żeby było widać że mówię o takich skrajnosciach Mam w rodzinie taka ciotka,lat 50 lat w mini albo różowych koszulkach z nadrukami. I nie dociera za grosz, że to po prostu śmiesznie wygląda.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 13:47   #484
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Podałam rodzinkę Adamsow żeby było widać że mówię o takich skrajnosciach Mam w rodzinie taka ciotka,lat 50 lat w mini albo różowych koszulkach z nadrukami. I nie dociera za grosz, że to po prostu śmiesznie wygląda.
Ale co to ma do rzeczy? Bo zbaczasz z tematu
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 13:50   #485
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Lepiej mentalne liceum niż mentalne średniowiecze. Sorry, ale nie wierzę że aż tak można mieć zawezone myślenie oparte na schematach ogółu i patrzenia tylko przez swój pryzmat i się do tego przyznawać.
No ja tez 'naprawdę dalej tak macie' ohohoho ales nam dowalila w ogole co za ograniczone myślenie, jak czytam dokumenty o seryjnych mordercach to na bank muszę nosić glany i czarny płaszcz. A jak płaszcz nosze i glany to na bank nie potrafię na okazje sie ubrać odpowiednio i jestem infantylna. Co jeszcze, jem koty na cmentarzu? Boże myślałam ze wsród młodych dziewczyn nie ma spaczonego myślenia rodem z księdza natanka wziętego.

Gwoli ścisłości czasem czytam, czy oglądam jakies dokumenty, nie nosze glanów ale moi znajomi niektórzy tak i o dziwo normalni z nich ludzie i nie urzadzaja czarnych mszy. Po prostu mnie śmieszy taka gadka ze jak robisz to i to to pewnie pogardzali tobą w gimnazjum a sam sie uważasz za mrocznego aliena.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 13:51   #486
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ale co to ma do rzeczy? Bo zbaczasz z tematu
Podpisałam poprzednio na konkretny komentarz i tyle
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 13:52   #487
Angelika234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Ja z liceum w kwietniu wychodze i też chyba pozostaje mi porzucić moją czarną szafę ( odbiorą mnie na studiach jako Morticię Adams , do książek jakich czytam też lepiej nie bede się przyznawać bo już całkowicie nikt nie bedzie siadał koło mnie xDDD
Angelika234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 14:01   #488
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Podpisałam poprzednio na konkretny komentarz i tyle
Twoje odpowiedzi tracą logoczny ciąg.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 14:01   #489
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

No cóż, ani metal, ani horrory, ani zainteresowanie kryminalistyką nie czynią nikogo mordercą, ale często są pożywką dla popapranych umysłów. Jeśli u kogoś łączy się to z zastraszaniem klasy i molestowaniem nieletnich- faktycznie powinno to niepokoić i nie wiem czemu się kłócicie, że nie Ktoś się czepił Waszego hobby, to automatycznie stajecie okoniem, bez żadnego pomyślunku- tak tylko, byle się sprzeciwić.
Pisała _Mia, miłośniczka wszystkiego, co czarne i krwiste
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 14:06   #490
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Twoje odpowiedzi tracą logoczny ciąg.
Tablet przekreca słowa. Odpisalam na zapytanie jednej z dziewczyn czy rzeczywiście naszym zdaniem po 18 nie wypada, podając przykład Adamsow. Powiedziałyscie, że to zbyt przejaskrawiony przykład, więc podałam drugi z życia wzięty. I tyle.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 14:08   #491
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
No cóż, ani metal, ani horrory, ani zainteresowanie kryminalistyką nie czynią nikogo mordercą, ale często są pożywką dla popapranych umysłów. Jeśli u kogoś łączy się to z zastraszaniem klasy i molestowaniem nieletnich- faktycznie powinno to niepokoić i nie wiem czemu się kłócicie, że nie Ktoś się czepił Waszego hobby, to automatycznie stajecie okoniem, bez żadnego pomyślunku- tak tylko, byle się sprzeciwić.
Pisała _Mia, miłośniczka wszystkiego, co czarne i krwiste
Nie, bo właśnie ja uwazam ze masz racje, i nawet niektórzy nie powinni tykać takich rzeczy jak książki o seryjnych mordercach ale to tylko dlatego ze trafi to na podatny grunt w ich mózgu. I wtedy faktycznie dochodzi do katastrofy podkręconej przez filmy, książki, czy muzykę. Tylko jedna dziewczyna nie pisała tu w takim tonie a raczej: dalej sie tym interesujecie seeeerio dziwne infantylne nie wyroslyscie z nastoletniego wiekuno to jyz jest jednak głupie.

Edytowane przez maryanna3
Czas edycji: 2014-12-23 o 14:09
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 14:09   #492
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
No ja tez 'naprawdę dalej tak macie' ohohoho ales nam dowalila w ogole co za ograniczone myślenie, jak czytam dokumenty o seryjnych mordercach to na bank muszę nosić glany i czarny płaszcz. A jak płaszcz nosze i glany to na bank nie potrafię na okazje sie ubrać odpowiednio i jestem infantylna. Co jeszcze, jem koty na cmentarzu? Boże myślałam ze wsród młodych dziewczyn nie ma spaczonego myślenia rodem z księdza natanka wziętego.

Gwoli ścisłości czasem czytam, czy oglądam jakies dokumenty, nie nosze glanów ale moi znajomi niektórzy tak i o dziwo normalni z nich ludzie i nie urzadzaja czarnych mszy. Po prostu mnie śmieszy taka gadka ze jak robisz to i to to pewnie pogardzali tobą w gimnazjum a sam sie uważasz za mrocznego aliena.
Nie pisałam nic o ubiorze Bardziej mi chodziło o to, że zainteresowanie mrokiem w pewnym wieku jest normalne, ale jak ktoś po iluś latach pozostaje na tym samym poziomie emocjonalnym i jest mentalnym nastolatkiem, to imho jest to śmieszne. Dla mnie oczywistym jest, że zainteresowania człowieka ewoluują wraz z nim i że nie zatrzymujemy się na etapie liceum.
Zastanawiam się, czy gdyby np. Wasz ojciec stałby się hardcorowym emo, piszącym wiersze o śmierci, prostującym pofarbowane na czarno włosy prostownicą i tnącym się w łazience żyletką to byłybyście równie tolerancyjne (tak, przesada zamierzona)?

I chyba ktoś mnie tu nie zrozumiał, nigdzie nie napisałam, że jesli ktoś przejawia takie zainteresowania to automatycznie staje się Marią Goniewicz. Napisałam, że śmieszą mnie dorosłe wersje 16letnich panienek, które cierpią i się tną. Jeśli idziesz na studia, potem do pracy itp, ale pozostajesz na tym samym poziomie co wtedy kiedy miałaś lat 16 to moim moherowym zdaniem jest to infantylne.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ale co to ma do rzeczy? Bo zbaczasz z tematu
Że tak samo jak kobieta 50+ przebrana za Barbie jest śmieszna, tak samo dorosła osoba, zachowująca się jak emo jest śmieszna.
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 14:15   #493
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
No cóż, ani metal, ani horrory, ani zainteresowanie kryminalistyką nie czynią nikogo mordercą, ale często są pożywką dla popapranych umysłów. Jeśli u kogoś łączy się to z zastraszaniem klasy i molestowaniem nieletnich- faktycznie powinno to niepokoić i nie wiem czemu się kłócicie, że nie Ktoś się czepił Waszego hobby, to automatycznie stajecie okoniem, bez żadnego pomyślunku- tak tylko, byle się sprzeciwić.
Pisała _Mia, miłośniczka wszystkiego, co czarne i krwiste
Przeciez napisalam, ze oni sprawiali problemy wychowawcze i to byl sygnal.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Mam wrazenie, ze gadam ze scianą. NIE INTERESUJE SIE MROKIEM, jakkolwiek to rozumiecie. Mordercy, gwalciciele i inni są wsrod nas. Takie zycie. Wy tez zyjecie na tym samym swiecie. Nigdy nie bylam czarnym emo i nie odprawialam czarnych mszy. Wiec skonczcie offtop o ciotkach w rozowych ciuchach, bo to naprawde nie jest na temat.

Serio, ludzie czytają rozne ksiazki. Ogladaja rozne filmy. I nie rozumiem czemu mialabym wyrosnac np z thrillerow psychologicznych. Chyba za duzo stereotypow drogie panie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 14:28   #494
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Nie pisałam nic o ubiorze Bardziej mi chodziło o to, że zainteresowanie mrokiem w pewnym wieku jest normalne, ale jak ktoś po iluś latach pozostaje na tym samym poziomie emocjonalnym i jest mentalnym nastolatkiem, to imho jest to śmieszne. Dla mnie oczywistym jest, że zainteresowania człowieka ewoluują wraz z nim i że nie zatrzymujemy się na etapie liceum.
Zastanawiam się, czy gdyby np. Wasz ojciec stałby się hardcorowym emo, piszącym wiersze o śmierci, prostującym pofarbowane na czarno włosy prostownicą i tnącym się w łazience żyletką to byłybyście równie tolerancyjne (tak, przesada zamierzona)?

I chyba ktoś mnie tu nie zrozumiał, nigdzie nie napisałam, że jesli ktoś przejawia takie zainteresowania to automatycznie staje się Marią Goniewicz. Napisałam, że śmieszą mnie dorosłe wersje 16letnich panienek, które cierpią i się tną. Jeśli idziesz na studia, potem do pracy itp, ale pozostajesz na tym samym poziomie co wtedy kiedy miałaś lat 16 to moim moherowym zdaniem jest to infantylne.



Że tak samo jak kobieta 50+ przebrana za Barbie jest śmieszna, tak samo dorosła osoba, zachowująca się jak emo jest śmieszna.
No ale o czym Ty w ogole piszesz. Co to znaczy mrok. Czy ktos tu pisał o cięciu sie żyletka i cierpieniu. Nie. My mówimy o czytaniu książek, słuchaniu muzyki, oglądaniu filmów. Związanych z taka a nie inna tematyka. Powiedz wszystkim kryminologom, czy detektywom, ze sa dziecinnymi panienkami. No ludzie, to po prostu kolejne zainteresowanie które akurat w przypadku pewnych osób moze sie stać szkodliwe.

Czemu zainteresowania musza ewoluować? Bo tak i bo Ty tak mówisz? Znaczy, ze jak ktos w wieku 16 lat lubi jeździć konno i wszystko co z koniami związane to w wieku lat 32 bedzie to juz śmieszne? Chyba nie prawda? Czemu z określona muzyka, filmami, czy książkami ma byc inaczej?

Nie wiem, jak dla mnie piszesz dziwne rzeczy i kompletnie niezrozumiale. Albo nie potrafisz przekazać o co Ci chodzi albo masz wąskie myślenie.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 14:30   #495
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Do takich filmów i książek - pełnych brutalnych scen i mordu, ciągnie ten typ ludzi, skłonnych do przemocy, jednocześnie ciągnie do tego jeszcze więcej normalnych, którzy nie mają tak skrzywionej psychiki . Pamiętacie o strzelaninach w szkołach, w USA i Australii? Prawie zawsze okazywało się, że mordercy wcześniej grali w brutalne gry. Jednocześnie 99,9% grających w te same gry nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. Gdyby oprócz grania w ekstremalnie brutalne gry, czy oglądania takich filmów coś naprawdę ważnego niepokoiło, to rzeczywiście jest to istotny element i składa się na całość. W innym przypadku nie ma o czym gadać .
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 14:36   #496
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Do takich filmów i książek - pełnych brutalnych scen i mordu, ciągnie ten typ ludzi, skłonnych do przemocy, jednocześnie ciągnie do tego jeszcze więcej normalnych, którzy nie mają tak skrzywionej psychiki . Pamiętacie o strzelaninach w szkołach, w USA i Australii? Prawie zawsze okazywało się, że mordercy wcześniej grali w brutalne gry. Jednocześnie 99,9% grających w te same gry nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. Gdyby oprócz grania w ekstremalnie brutalne gry, czy oglądania takich filmów coś naprawdę ważnego niepokoiło, to rzeczywiście jest to istotny element i składa się na całość. W innym przypadku nie ma o czym gadać .
Dokładnie. Tu takim sygnałem akurat mogła byc cała sytuacja w szkole. To, ze dziewczyna z niej została wyrzucona, ze uczniowie złożyli petycje. W przypadku chłopaka nie wiem, ktos pisał ze był notowany za narkotyki. To sa sygnały. A nie SAMO słuchanie Joy Division i Crystal Castles.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 14:48   #497
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Tu takim sygnałem akurat mogła byc cała sytuacja w szkole. To, ze dziewczyna z niej została wyrzucona, ze uczniowie złożyli petycje. W przypadku chłopaka nie wiem, ktos pisał ze był notowany za narkotyki. To sa sygnały. A nie SAMO słuchanie Joy Division i Crystal Castles.
Dla mnie petycja uczniów o wyrzucenie jej z klasy jest wyraźnym sygnałem, że coś z nią jest nie tak.
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 14:58   #498
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Dla mnie petycja uczniów o wyrzucenie jej z klasy jest wyraźnym sygnałem, że coś z nią jest nie tak.
No wlasnie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 15:02   #499
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Dla mnie petycja uczniów o wyrzucenie jej z klasy jest wyraźnym sygnałem, że coś z nią jest nie tak.
Tak, to właśnie napisałam.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 15:05   #500
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
No wlasnie
Potrafię sobie jedynie wyobrazić jak ona musiała się zachowywać skoro cała klasa podpisała się pod petycją, żeby ją usunąć. Zdarzają się przecież nielubiane jednostki w klasie, ale bez przesady
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 15:06   #501
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość

Że tak samo jak kobieta 50+ przebrana za Barbie jest śmieszna, tak samo dorosła osoba, zachowująca się jak emo jest śmieszna.
Jest śmieszna bo? Ma się ubierać wg Twoich standardów?
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 15:23   #502
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Czemu zainteresowania musza ewoluować? Bo tak i bo Ty tak mówisz? Znaczy, ze jak ktos w wieku 16 lat lubi jeździć konno i wszystko co z koniami związane to w wieku lat 32 bedzie to juz śmieszne? Chyba nie prawda? Czemu z określona muzyka, filmami, czy książkami ma byc inaczej?

Nie wiem, jak dla mnie piszesz dziwne rzeczy i kompletnie niezrozumiale. Albo nie potrafisz przekazać o co Ci chodzi albo masz wąskie myślenie.
Oczywiście, że nie o to mi chodziło. Mówiąc o 'zainteresowaniach' nie chodziło mi o kogoś, kto interesuje się za młodu chemią, a potem zostaje farmaceutą, ani też o kogoś kto interesuje się kryminalistyką, a potem np. zostaje śledczym, myślę, że to oczywiste.

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Jest śmieszna bo? Ma się ubierać wg Twoich standardów?
Co mam Ci odpowiedzieć? Niech się ubiera jak chce. Mnie 50 letnia "Barbie" śmieszy. Ma śmieszyć mnie tylko co co jest w Twoim standardzie?
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 15:25   #503
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie o to mi chodziło. Mówiąc o 'zainteresowaniach' nie chodziło mi o kogoś, kto interesuje się za młodu chemią, a potem zostaje farmaceutą, ani też o kogoś kto interesuje się kryminalistyką, a potem np. zostaje śledczym, myślę, że to oczywiste.
A jak sie interesuje hobbystycznie to juz zbrodnia?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 15:29   #504
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie o to mi chodziło. Mówiąc o 'zainteresowaniach' nie chodziło mi o kogoś, kto interesuje się za młodu chemią, a potem zostaje farmaceutą, ani też o kogoś kto interesuje się kryminalistyką, a potem np. zostaje śledczym, myślę, że to oczywiste.



Co mam Ci odpowiedzieć? Niech się ubiera jak chce. Mnie 50 letnia "Barbie" śmieszy. Ma śmieszyć mnie tylko co co jest w Twoim standardzie?
Aha. No to moze wytłumacz o co Ci chodzi bo nie tylko ja nie moge zrozumieć Twoich postów. Dla tej nastolatki co teraz jest dorosła kobieta i zaczęła jeździć konno jak miała 16 lat to tez nie jest praca ale hobby a mimo to, w przeciwieństwie do czytania książek czy słuchania muzyki o tematyce takiej a nie innej, nie wydaje Ci sie to śmieszne?
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 15:33   #505
LanaFlo20
Rozeznanie
 
Avatar LanaFlo20
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 522
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Potrafię sobie jedynie wyobrazić jak ona musiała się zachowywać skoro cała klasa podpisała się pod petycją, żeby ją usunąć. Zdarzają się przecież nielubiane jednostki w klasie, ale bez przesady
Pewnie "gardziła hołotą umysłową", bo nie doceniali jej "talentu" i "osiągnięć". Jak dla mnie to przykład narcystycznej osoby, z przerośniętym ego i brakiem empatii.
LanaFlo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 15:44   #506
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Aha. No to moze wytłumacz o co Ci chodzi bo nie tylko ja nie moge zrozumieć Twoich postów. Dla tej nastolatki co teraz jest dorosła kobieta i zaczęła jeździć konno jak miała 16 lat to tez nie jest praca ale hobby a mimo to, w przeciwieństwie do czytania książek czy słuchania muzyki o tematyce takiej a nie innej, nie wydaje Ci sie to śmieszne?
Zwróciłam uwagę, że Goniewicz wrzuca dużo syfu na zupę, ktoś napisał, że to nie są normalne zainteresowania 18latki, a ktoś inny, że o co w ogóle chodzi, że też go to jara, a jest starszy. Napisałam, że jaranie się tym samym (odsyłam do zupy Goniewicz) w dorosłym wieku jest infantylne, nie robiłam też rozróżnienia na zainteresowania "prywatne" i "zawodowe". Ale teraz nagle wychodzi na to, że wszyscy interesują się tylko "dokumentami o seryjnych mordercach"
Spotkał mnie hejt, bo napisałam, że MOIM zdaniem bycie tak samo mrocznym jak w liceum jest groteskowe, czyli jestem mentalnym średniowieczem i moherem. Zazwyczaj jest tak, że jak ktoś czyta w liecum książki i ogląda filmy o określonej tematyce (niech będzie że o seryjnych mordercach), to nawet jeśli później pozostaje przy tym samym temacie, to wybiera bardziej ambitne pozycje, a nie w kółko Macieju ta sama kreskówka. Może słuchać w liceum jakiegoś Within Temptation czy innego Nightwisha, ale potem woli coś bardziej ambitnego (zaraz będzie, że ktoś nadal tego słucha i mam się odwalić). Po prostu się rozwija. A jeśli się nie rozwija, to uważam, że jest infantylny. Czy jest to takie szokujące?

Cytat:
Napisane przez LanaFlo20 Pokaż wiadomość
Pewnie "gardziła hołotą umysłową", bo nie doceniali jej "talentu" i "osiągnięć". Jak dla mnie to przykład narcystycznej osoby, z przerośniętym ego i brakiem empatii.
I ponoć próbowała skłócić ze sobą innych uczniów i miała listy osób, których nienawidzi.
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 15:46   #507
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Matko. Pisalam milion razy, ze nigdy nie bylam mroczna
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 15:48   #508
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Zwróciłam uwagę, że Goniewicz wrzuca dużo syfu na zupę, ktoś napisał, że to nie są normalne zainteresowania 18latki, a ktoś inny, że o co w ogóle chodzi, że też go to jara, a jest starszy. Napisałam, że jaranie się tym samym (odsyłam do zupy Goniewicz) w dorosłym wieku jest infantylne, nie robiłam też rozróżnienia na zainteresowania "prywatne" i "zawodowe". Ale teraz nagle wychodzi na to, że wszyscy interesują się tylko "dokumentami o seryjnych mordercach"
Spotkał mnie hejt, bo napisałam, że MOIM zdaniem bycie tak samo mrocznym jak w liceum jest groteskowe, czyli jestem mentalnym średniowieczem i moherem. Zazwyczaj jest tak, że jak ktoś czyta w liecum książki i ogląda filmy o określonej tematyce (niech będzie że o seryjnych mordercach), to nawet jeśli później pozostaje przy tym samym temacie, to wybiera bardziej ambitne pozycje, a nie w kółko Macieju ta sama kreskówka. Może słuchać w liceum jakiegoś Within Temptation czy innego Nightwisha, ale potem woli coś bardziej ambitnego (zaraz będzie, że ktoś nadal tego słucha i mam się odwalić). Po prostu się rozwija. A jeśli się nie rozwija, to uważam, że jest infantylny. Czy jest to takie szokujące?



I ponoć próbowała skłócić ze sobą innych uczniów i miała listy osób, których nienawidzi.
Popieram. Choc piec minut zajelo mi uswiadomienie sobie, ze nie chodzi o doslowna zupe
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 15:56   #509
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Popieram. Choc piec minut zajelo mi uswiadomienie sobie, ze nie chodzi o doslowna zupe

W tym kontekście (dosłownie 'zupy') to zdanie nabiera również ciekawego znaczenia: "Zwróciłam uwagę, że Goniewicz wrzuca dużo syfu na zupę, ktoś napisał, że to nie są normalne zainteresowania 18latki, a ktoś inny, że o co w ogóle chodzi, że też go to jara, a jest starszy."
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 15:57   #510
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Zwróciłam uwagę, że Goniewicz wrzuca dużo syfu na zupę, ktoś napisał, że to nie są normalne zainteresowania 18latki, a ktoś inny, że o co w ogóle chodzi, że też go to jara, a jest starszy. Napisałam, że jaranie się tym samym (odsyłam do zupy Goniewicz) w dorosłym wieku jest infantylne, nie robiłam też rozróżnienia na zainteresowania "prywatne" i "zawodowe". Ale teraz nagle wychodzi na to, że wszyscy interesują się tylko "dokumentami o seryjnych mordercach"
Spotkał mnie hejt, bo napisałam, że MOIM zdaniem bycie tak samo mrocznym jak w liceum jest groteskowe, czyli jestem mentalnym średniowieczem i moherem. Zazwyczaj jest tak, że jak ktoś czyta w liecum książki i ogląda filmy o określonej tematyce (niech będzie że o seryjnych mordercach), to nawet jeśli później pozostaje przy tym samym temacie, to wybiera bardziej ambitne pozycje, a nie w kółko Macieju ta sama kreskówka. Może słuchać w liceum jakiegoś Within Temptation czy innego Nightwisha, ale potem woli coś bardziej ambitnego (zaraz będzie, że ktoś nadal tego słucha i mam się odwalić). Po prostu się rozwija. A jeśli się nie rozwija, to uważam, że jest infantylny. Czy jest to takie szokujące?



I ponoć próbowała skłócić ze sobą innych uczniów i miała listy osób, których nienawidzi.
Bezpośrednio praktycznie po tym jak napisało pare osób o zainteresowaniach dokumentami o seryjnych mordercach Ty napisałaś cos w stylu 'serio, dalej tak macie'. No wyglądało to dość jednoznacznie jakby ludzie nie mogli mieć takich zainteresowań jakie chcą bo Ty uważasz je za infantylne. Dołożyłas do tego cała ideologie mroku choć nikt wcześniej o nim nie pisał. To jest dla mnie dziwne, nie szokujące bo temat w sumie niespecjalnie mnie ziebi czy grzeje-nie główny tylko offtop. Seryjni mordercy to nie moja pasja zycia. Po prostu dziwne.
Co do ambitnosci bądź jej braku wypowiadać sie nie bede. Czy ktos woli Joy Division czy within temptation, nightwish czy ozzy osbourne to kwestia gustu i tu juz w ogole polecialas.

No i generalnie kończę ta pogawędkę bo czuć sie zaczynam jakbym gadała z betonowa ściana. Milego
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-13 06:11:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.