Styczniowe mamusie 2015, cz. IX - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-25, 22:20   #3991
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Mi mala caly czas uciska i wlasnie często mnie jakby rwa lapie. Eh a mnie przeczyscilo, wymiotowalam, masakra jakas ...cos musialo mi zaszkodzić. Pije mietowke i IDE spać
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 22:26   #3992
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Tomorrow a nie bardziej po stronie pośladka?
nie, na wysokości talii
a mąż tylko stał obok i nie wiedział, co ma robić, i tak sobie pomyślałam, że masakra, jak tak będzie biedny bezradnie stał kilkanaście godzin obok w czasie porodu

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Eh a mnie przeczyscilo, wymiotowalam, masakra jakas ...cos musialo mi zaszkodzić.
albo się szykujesz do porodu...
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 22:42   #3993
kika198513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 261
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Mnie tez dziś przeczyscilo, ale ja to podejrzewam, ze to przez ten świąteczny mix

Choc brzuch tez mnie tak dziwnie pobolewa,ale teraz to trudno stwierdzić czy z przejedzenia czy cos się szykuje....

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Wam teraz też tak mega twardnieje brzuch? Ja wiem ze dzidzia ma mało miejsca ale to jest jak dla mnie bolesne.
kika198513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 22:52   #3994
ellyunia
Wtajemniczenie
 
Avatar ellyunia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 161
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Dziewczyny dzięki za kciuki 😄 nie wypuścili nas w wigilie, lekarka chciała mi chyba utrzeć nosa za to ze nie wyraziłam zgody na szczepienie (koleżanka z sali tez nie i tez jej nie puściła) ale wyszłyśmy na zadanie wrednym babskom mówimy stanowcze NIE

Brawurka ja mam wrażenie ze urodziłam dawno temu, a mała dzisiaj skończyła 4 dni dopiero 😊
Teraz w domu mamy opracowany rytm, jedzonko co ok 3 godz, podobno to jest optymalny czas żeby poprzednie jedzonko zostało strawione przed kolejnym

dla wszystkich nowych mam 😄 to nam sie wątek rozkręcił na całego 😊
__________________
❤️Majka 21.12.2014
Szczęścia nie da się kupić, ale można je sobie urodzić ..


ellyunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 23:07   #3995
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Ellyunia pierwsze odwiedziny juz były?;p

Fajnie ze juz w domu jesteście
Jak widac same styczniowe dzieciaczki sie pchają bo moje,ma.ko i ewki siedzą cicho ;p

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

I nie spodziewałam sie ze az tyle na watku bedzie cc..jestem w szoku normalnie ;d
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 23:14   #3996
ellyunia
Wtajemniczenie
 
Avatar ellyunia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 161
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Dusiolka mało ze odwiedziny to wyszła wigilia u nas na spątanie
Teściowie i rodzice przynieśli prowiant i sie gościliśmy 😄 a ja wyjątkowo prawie palcem nie tknęłam 😄 chociaż rozłożenia serwetek sobie nie żałowałam 😄
A jak u teściowej?
__________________
❤️Majka 21.12.2014
Szczęścia nie da się kupić, ale można je sobie urodzić ..


ellyunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 23:18   #3997
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez ellyunia Pokaż wiadomość
Dusiolka mało ze odwiedziny to wyszła wigilia u nas na spątanie
Teściowie i rodzice przynieśli prowiant i sie gościliśmy 😄 a ja wyjątkowo prawie palcem nie tknęłam 😄 chociaż rozłożenia serwetek sobie nie żałowałam 😄
A jak u teściowej?

Omg a to Ci zrobili:p było ściskanie i całowanie Malutkiej ?:p dzielna jestes ze wytrzymalas taki najazd ;d

Objadlam sie jak prosie :p w sumie nie było zle
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 07:34   #3998
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
ma.ko-naramienny dokałdniejszy

Godzinę temu miałam jakiś kosmiczny ból lewego boku, bardziej po stronie pleców, jakby od kręgosłupa. Aż tchu nie mogłam złapać, słabo mi było, zwariować szło, w końcu pomogło mi położenie się na tym boku, ale wróciło po jakimś czasie. nie wiem, o co kaman-czy małe coś ucisnęło czy co

zresztą jest dziś bardzo aktywne i boleśnie mi w bożenę napiernicza
Albo (odpukać) robi Ci sie zastój w lewej nerce. Pij duzo wody i w razie kolejnego bólu weź dwie nospy.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 08:04   #3999
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Dzień dobry.


Cytat:
Napisane przez justynalyp Pokaż wiadomość
nie wiem, ale chyba Pola.
Kinga siłami natury
Bardzo ładne imię moja bratanek ma na imię Pola
3 mam za was kciuki oby szlo dobrze

Cytat:
Napisane przez smerfetka2808 Pokaż wiadomość
Ma.ko ja też u teściów ale zaraz spadamy no mam już serdele z palców
mnie dziś czeka wizyta u teściów. Nie chce mi się. Wczoraj u rodzicow byliśmy my i ciocia z wujkiem wiec kiedy chciałam to się położyłam i jujuz.
A dziś będzie babcia, szwagier z zona, wujek z synem spełnia chata ehh.

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
pewnie tak, dziś już lepiej się czuję

super, że się unormowało

witam się w 36 tc

JUtro wieczorem pewnie wrócimy do domu w sobotę ogarniemy się trochę a w niedzielę na ktg, mam nadzieję że nie będę musiała zostać w szpitalu, że mały przybiera i z łożyskiem wszystko ok
To dobrze ze lepiej 
no właśnie nie jestem pewna czy się unormowalo ehh.

na pewno jest dobrze



Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
Bry wieczór...... dopadło mnie przeziębienie. Córa dostała kaszlu. Ehhh Ponarzekam sobie.....


jest mi wstyd , że się tak zamartwiam, bo to moja druga ciąża, więc powinnam wiedzieć co i jak, jednak...... zmartwienia, to zmartwienia...... Dzisiaj dzidziolek więcej się rozciągał....

Wczoraj obiecałam sobie, że do stycznia nie wychodzę już (mąż wciągnął mnie do sklepu na piechotę na ostatnią minutę i myślałam, że go zamorduję gołymi rękoma). Dzisiaj już się toczyłam. Jutro niby mam jechać do dziadków, ale brutalnie powiem, że nie mam siły Jednak chcę to zrobić, bo to ostatnie spotkanie przed rozwiązaniem. Nie wiem, kiedy będzie następne, bo babcia jest po endoprotezie i jeszcze jest za świeże.
oj kupuj się kochana.

Ejjj jaki wstyd. Każda ma prawo się martwić.

Masz rację oszczedzaj się.

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
ma.ko-naramienny dokałdniejszy

Godzinę temu miałam jakiś kosmiczny ból lewego boku, bardziej po stronie pleców, jakby od kręgosłupa. Aż tchu nie mogłam złapać, słabo mi było, zwariować szło, w końcu pomogło mi położenie się na tym boku, ale wróciło po jakimś czasie. nie wiem, o co kaman-czy małe coś ucisnęło czy co

zresztą jest dziś bardzo aktywne i boleśnie mi w bożenę napiernicza
Też mi się wydaje, nawet lekarze mają elektroniczny to naramienny 
a wiesz ze mnie zyskaj reż boli jakby ni to w krzyżu nie posladku tyloko mnie jak chodzę ehh.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Ewka jak dziś samopoczucie i żołądek?

Kilka tak ja też mam takie twadnienia bolesne. Czasem to twadnieniai czasem skurcze choć ciężko je odróżnić heh.

Dusiolka jeszcze przenosimy haha.



U mnie cisza i spokój. Nic się nie dzieje.
czeka nas dziś obiad u teściów a Tm pelnu ludzi ale nie będę robiła przykrości malz owi i po siedzimy ze 2 godziny. Dobra idę na jakieś śniadanie.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 08:26   #4000
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Eee watpie żeby u mnie to by la oznaka zbliżającego się porodu. Mam taki zoladek ze jak cos jest nie świeże albo za tluste to SOE potem źle czuje, a wczoraj i przed wczoraj pojadlam także ten... cala noc się jeszcze dziś meczylam, teraz lepiej ale będę uważać co jem . O matko ellyunia ja bym nie wytrzymala tylu ludzi po porodzie w domu :p
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 08:37   #4001
Maritxell
Zadomowienie
 
Avatar Maritxell
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

ellyunia dzielna jesteś z tymi gośćmi

dziewczyny, muszę Wam się pożalić. nie umiem odpoczywać we wtorek byłam ostatni raz w pracy, więc dziś leci 3 dzień, a mnie nosi. chciałabym już urodzić, to bym zajęcie miała, bo w domu wszyscy na mnie krzyczą jak się za coś biorę. A jak nie urodzę to po weekendzie jadę do pracy, bo oszaleję
__________________
enjoy the silence...
Maritxell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 08:39   #4002
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

U mnie przeziębienie na całego, a córa o 6 rano stan podgorączkowy, dziadek zrobił jej mleko i wszystko zwróciła do tego ten masakrycznie brzydki kaszel całą noc, nie potrafię tego słuchać.

Ehhhhh oczywiście mąż nie kiwną palcem, aby się tym zająć...... Dalej sobie smacznie śpi i tak pewnie do południa, czyli do obiadu.

aaaaaa i jak nie twardnienie brzucha, to mam cały czas bóle na @..... muszę jeszcze wytrzymać 5 dni :strach-drzwi: boję się strasznie

W nocy do ubikacji co równiutkie 2 godziny chodziłam. I dobrze, bo przez kilka dni miałam dosłownie pomarańczową mocz. Teraz już jest lepiej, bo zmuszam się do przyjmowania większej ilości płynów. Chociaż nie jest łatwo.

Co do nocek ogólnie, to już też nie jest dobrze, bo przewrócić się z boku na bok to nie lada wyczyn. Muszę wstać, usiąść i dopiero się wykolebać na drugą stronę.
__________________
W 2012 36
W 2013 41
W 2014 27
W 2015 22
W 2016 41
W 2017 36

5.02.2011 Córka 52cm, 2500g
2.01.2015 Syn 56cm, 3300g



lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 08:39   #4003
heffitka84
Zadomowienie
 
Avatar heffitka84
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 018
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
ellyunia dzielna jesteś z tymi gośćmi

dziewczyny, muszę Wam się pożalić. nie umiem odpoczywać we wtorek byłam ostatni raz w pracy, więc dziś leci 3 dzień, a mnie nosi. chciałabym już urodzić, to bym zajęcie miała, bo w domu wszyscy na mnie krzyczą jak się za coś biorę. A jak nie urodzę to po weekendzie jadę do pracy, bo oszaleję
A masz wszystko przygotowane na przyjście maleństwa? Z tym tez jest duzo pracy ;-)
heffitka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 08:45   #4004
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
dziewczyny, muszę Wam się pożalić. nie umiem odpoczywać we wtorek byłam ostatni raz w pracy, więc dziś leci 3 dzień, a mnie nosi. chciałabym już urodzić, to bym zajęcie miała, bo w domu wszyscy na mnie krzyczą jak się za coś biorę. A jak nie urodzę to po weekendzie jadę do pracy, bo oszaleję
to nie jest tak, że nie potrafisz, tylko odreagowujesz ten stresujący czas - to raz, a dwa każdą z nas na początku nosiło, dopiero później przychodzi ta błoga chwila... nie jest tak prosto jak nam się zdaje

Pamiętam, jak w pierwszej ciąży poszłam na L4 i zadałam pytanie szefowej "zanudzę się, co ja teraz będę robiła" - ale było tyle rzeczy do zrobienia, a później był ten błogi spokój.
Teraz też, jak poszłam na L4 to do świąt ciągle coś, a jak musiałam siedzieć w domu, to szlag mnie trafiał.
__________________
W 2012 36
W 2013 41
W 2014 27
W 2015 22
W 2016 41
W 2017 36

5.02.2011 Córka 52cm, 2500g
2.01.2015 Syn 56cm, 3300g



lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 08:47   #4005
Maritxell
Zadomowienie
 
Avatar Maritxell
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

no właśnie mam i zastanawiam się czy nie wywalić wszystkiego z komody i jeszcze raz z nudów nie poukładać pościel małego właśnie się pierze , ale ubierać łóżeczka i tak nie będę teraz, tż to zrobi jak będę w szpitalu.
jutro dokupię sobie do torby tantum rosa i wodę i koniec roboty.

lilijka zdrowiej kochana, bo Twój dzień się zbliża ja też dziś budziłam się co chwilę do łazienki, albo w celu przekręcenia się na drugi bok. całe szczęście, że nie mam problemu z zasypianiem, bo kilka sekund i mnie nie ma
__________________
enjoy the silence...
Maritxell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 08:49   #4006
allgoodthings
Zadomowienie
 
Avatar allgoodthings
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 012
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Dusiolka ten ból pośladka dalej masz? bo mnie od kilku dni też tak boli :/ prawy, jakbym nadwyrężyła mięsień :/ przez to kuleję
__________________
38t5d
allgoodthings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 08:58   #4007
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Gratulacje dla wszystkich mamusiek
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 09:11   #4008
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Ewka to dziś trochę oszczędzaj żołądek

Maritxell pracoholik z ciebie heh.

Lilijka o kurczr dużo zdrowka dla was


Ją tam nie mam problemu z siedzeniem w domu heh. Jeszcze niedawno moglam wyjść z domu to zawze jakiś spacerek czy coś, a teraz już gorzej bo wiecej lerze ale sie nie nudze.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 09:22   #4009
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

All juz nie mam ale to cholerstwo tak bolało ze nawet jak szlam kulejąc oczywiscie mogłam soe przewrócić..

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Ma.ko ja tez nie mam problemów z siedzeniem w domu hahaha ;d
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 09:26   #4010
Montanka
Rozeznanie
 
Avatar Montanka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 714
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
U mnie przeziębienie na całego, a córa o 6 rano stan podgorączkowy, dziadek zrobił jej mleko i wszystko zwróciła do tego ten masakrycznie brzydki kaszel całą noc, nie potrafię tego słuchać.

Ehhhhh oczywiście mąż nie kiwną palcem, aby się tym zająć...... Dalej sobie smacznie śpi i tak pewnie do południa, czyli do obiadu.

aaaaaa i jak nie twardnienie brzucha, to mam cały czas bóle na @..... muszę jeszcze wytrzymać 5 dni :strach-drzwi: boję się strasznie

W nocy do ubikacji co równiutkie 2 godziny chodziłam. I dobrze, bo przez kilka dni miałam dosłownie pomarańczową mocz. Teraz już jest lepiej, bo zmuszam się do przyjmowania większej ilości płynów. Chociaż nie jest łatwo.

Co do nocek ogólnie, to już też nie jest dobrze, bo przewrócić się z boku na bok to nie lada wyczyn. Muszę wstać, usiąść i dopiero się wykolebać na drugą stronę.
Zdrówka dla Was. Dasz radę. Chłopa pogoń do roboty, a sama trochę odpocznij. Trzymaj się.
__________________
listopad 2011 Synuś
styczeń 2015 Synuś
Montanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 09:27   #4011
smerfetka2808
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka2808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 4 072
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Hej hej
Wyspałam się
Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Mi mala caly czas uciska i wlasnie często mnie jakby rwa lapie. Eh a mnie przeczyscilo, wymiotowalam, masakra jakas ...cos musialo mi zaszkodzić. Pije mietowke i IDE spać
Ma moje niedoswiadczone oko.to oczyszczanie się zwie
Cytat:
Napisane przez ellyunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za kciuki 😄 nie wypuścili nas w wigilie, lekarka chciała mi chyba utrzeć nosa za to ze nie wyraziłam zgody na szczepienie (koleżanka z sali tez nie i tez jej nie puściła) ale wyszłyśmy na zadanie wrednym babskom mówimy stanowcze NIE

Brawurka ja mam wrażenie ze urodziłam dawno temu, a mała dzisiaj skończyła 4 dni dopiero 😊
Teraz w domu mamy opracowany rytm, jedzonko co ok 3 godz, podobno to jest optymalny czas żeby poprzednie jedzonko zostało strawione przed kolejnym

dla wszystkich nowych mam 😄 to nam sie wątek rozkręcił na całego 😊
Super że już macie rytm! Bardzo szybko go złapałas♥
A jak idzie kp? Oki?
Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
ellyunia dzielna jesteś z tymi gośćmi

dziewczyny, muszę Wam się pożalić. nie umiem odpoczywać we wtorek byłam ostatni raz w pracy, więc dziś leci 3 dzień, a mnie nosi. chciałabym już urodzić, to bym zajęcie miała, bo w domu wszyscy na mnie krzyczą jak się za coś biorę. A jak nie urodzę to po weekendzie jadę do pracy, bo oszaleję
Odpoczywaj póki możesz :p potem będziesz marzyć odpoczynku
__________________
wreszcie z nami
Synek 03.01.2015
smerfetka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 09:31   #4012
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Moja mała wczoraj i dzisiaj jakaś leniwa. Dzisiaj mój lekarz ma dyżur więc jakby co to mogę rodzić krocze mnie boli jak siedzę, jak leżę, jak chodzę... Cały czas. A jak się ruszam to mam wrażenie że zaraz coś we mnie pęknie i czekam na chluśnięcie wód Najlepiej się czuję jak siedzę na krześle, ale wtedy strasznie puchnę.
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 09:40   #4013
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Ku mojemu zdziwieniu moja Mała dostała juz pierwsze prezenty na swieta siedząc jesCze w brzuchu :d ta to ma dobrze hehehe
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 09:45   #4014
ellyunia
Wtajemniczenie
 
Avatar ellyunia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 161
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Dusiolka mało ze odwiedziny to wyszła wigilia u nas na spątanie
Teściowie i rodzice przynieśli prowiant i sie gościliśmy 😄 a ja wyjątkowo prawie palcem nie tknęłam 😄 chociaż rozłożenia serwetek sobie nie żałowałam 😄
A jak u teściowej?
__________________
❤️Majka 21.12.2014
Szczęścia nie da się kupić, ale można je sobie urodzić ..


ellyunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 09:45   #4015
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX


U mnie termin tuż tuż i jest totalny spokój i cisza. Ja się turlam z brzuchem, skurczy brak, nic mnie nie boli jedynie malutka się wyciszyla i jest mało aktywna.
W niedziele jadę do mojego gina na dyżur po skierowanie do CZMP.

Alb w razie co trzymam
__________________
simonee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 09:46   #4016
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Siemaneczko
gratuluje nowym mamusiom fajnie, ze macie juz poród za soba I maluchy przy sobie

u mnie znak porodu ani widu ani slychu, czopa niet, skurczy niet, tylko male sie wierci I kopie, ale to dobrze.
Nadal sie bujam z zatkanymi zatokami
juz to widze, jak bede kaszlec I kichac ze szwami

Montanka u ciebie cos lepiej ?
dzis u nas dzień wielkich wyprzedaży musimy auto I tak przepalic bo przymrozek chwycił, smieje sie do Tż ze zanim by auto odmrozil to bym urodziła
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 09:49   #4017
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Simonee i mnie pokazuje 4 dni do TP hm...:p pobolewal w wigilie mnie okresowo brzuch i dzisiaj tez sie obudziłam z bólem takim okresowym ale jak to mowie : szału nie ma ;p mowie mezowo a on zadowolony "to co jedziemy do szpitala?";d

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Ale po ustaleniu końcowej daty z gin jakos sie nie spinam bo i tak niedługo zobaczę córę
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 09:50   #4018
ellyunia
Wtajemniczenie
 
Avatar ellyunia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 161
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Z ta wigilia to ja sama w sumie zaproponowałam żeby brali przekąski pod pachę i razem wszyscy zjemy u nas (mieli zajechać tylko podzielić sie opłatkiem ). Małej nikt nie brał na ręce , poza tym spała jak aniołeczku cały czas 😊
__________________
❤️Majka 21.12.2014
Szczęścia nie da się kupić, ale można je sobie urodzić ..


ellyunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 09:52   #4019
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Może twoja córcia jest punktualna i czeka do ptp albo już coś zaczyna się dziać i stopniowo rozkręcać : D
__________________
simonee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 09:54   #4020
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
Może twoja córcia jest punktualna i czeka do ptp albo już coś zaczyna się dziać i stopniowo rozkręcać : D

Jakos tak mi to obojętne bo w głowie mam ze 5 stycznia juz niedaleko a ze 5 napewno nie urodze to 7 tez całkiem niedaleko hehehe chociaz wolałabym aby akcja sie sama zaczęła niz wywoływane miec..
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 20:35:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.