Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-02, 20:59   #1561
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kupi³am sam± keratynê bez przyleg³o¶ci w polecanym tutaj sklepie encantokeratin.pl (te¿ polecam, mi³y Pan, b³yskawiczna dostawa w przed¶wi±tecznej gor±czce) i tydzieñ temu metod± "jednego kroku Miluchovej" zamieni³am swoje siano w l¶ni±ce, lej±ce w³osy.

Co prawda s±dzi³am, ¿e nie wyjdê z tej akcji ¿ywa, bo woñ keratyny i jej opary s± mordercze, ale siê uda³o ;-)

Jestem zachwycona efektem, teraz myjê w³osy codziennie, bo mogê! Bo nie muszê siê ju¿ martwiæ o ich niszczenie prostownic±, ¿eby wygl±daæ jak cz³owiek. Teraz w³osy po wysuszeniu suszark± wygl±daj± jak po prostowaniu. Super wra¿enie.

¯a³ujê tego, ¿e tyle czasu zmarnowa³am podczytuj±c w±tek, zamiast dzia³aæ. Zaczê³am wierzyæ, ¿e uda mi siê wyhodowaæ naprawdê d³ugie w³osy, bo dotychczas kruszy³y siê niemi³osiernie. Gdyby nie odrosty, nie wierzy³abym, ¿e w ogóle rosn±.
__________________
Jeszcze w zielone gramy...

Edytowane przez AniaM69
Czas edycji: 2015-01-02 o 21:04
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 01:25   #1562
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomo¶ci: 1 042
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny jak wam szlo rozczesywanie wlow po tym szamponie? Ja bez odzywki to masakra :-/ Po calym zabiegu pozbylam sie naprawde bardzo duzo wlosow :-( moje bez odzywki to ledwo sie rozczesac daly.
__________________
Ich mach mir die Welt wie sie mir gefällt

moniaaaaaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 05:25   #1563
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Zale¿y od stanu w³osów. Niektóre rozczesa³y siê w 2 min, inne w ponad godzine
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 09:45   #1564
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomo¶ci: 1 042
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Zale¿y od stanu w³osów. Niektóre rozczesa³y siê w 2 min, inne w ponad godzine
no to moj pewnie nie jest za ciekawy ale ja mam mase wlosow, cienkich i krecacych sie :p
__________________
Ich mach mir die Welt wie sie mir gefällt

moniaaaaaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 10:12   #1565
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Trzeba cierpliwo¶ci i powoli rozczesywaæ, od do³u, ma³e partie.. to zabiera duuu¿o czasu, ale du¿o mniej w³osów na tym cierpi
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:22   #1566
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj umy³am w³osy i jestem ¶rednio zadowolona. W³osy tu¿ po suszeniu by³y proste, nie by³y przylizane, ogólnie wygl±da³y ³adnie i by³y proste, ale czuæ ¿e s± lekko przesuszone po zabiegu. Wydaj± siê te¿ mniej odzywione ni¿ po encanto. My³am szamponem i u¿y³am od¿ywki do³±czonej do zabiegu. Nie wiem te¿ jak zachowaj± siê po schniêciu naturalnym.
Dodam te¿ ¿e w³osy s± bardzo podatne na odgniecenia, rano wsta³am z lekk± fal± na grzywce która zadar³a mi siê o poduszkê i koñcówki by³y lekko potargane
To masz taki efekt jak ja po inoarze, odgniecenia po nocy i potargane koñcówki. Bardzo ³adnie eliminuje mi ten efekt ta maska elseve repair total extreme polecana przez stotek. Niestety ona siê nadbudowuje na moich w³osach i co trzecie mycie u¿ywam innej, ale w³osy s± po niej rewelacyjne i w³a¶nie efekt o którym piszemy zosta³ ograniczony do minimum.
Pisa³am wcze¶niej, ¿e kupi³am od¿ywkê z john frieda prostuj±ca do w³osów krêconych i jestem bardzo zadowolona tzn. do stosowania na przemian z t± mask± elseve, bo ³adnie w³osy "odci±¿a" po tym elseve a efekt po niej to-w³osy bardzo sypkie i takie lekkie, nie jest to od¿ywka która doci±¿a w³osy, stosowana solo wypada³aby s³abo, ale jako duet z bardzo bogat± mask± to polecam (oczywi¶cie w promocji, bo normalna cena ok 39 z³. za 250 ml to za du¿o, ja zap³aci³am 20 z³.), acha, w³osy po niej g³adkie i proste, ale nie polecam do stosowania jako jedyn±. Tak jak pisa³am fajny przerywnik przy doci±¿aj±cych i bogatych maskach

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

a ja ca³y czas poszukujê szamponu idealnego. Jak narazie najlepiej sprawdzi³ mi siê cece keratin i YR wyg³adzaj±cy, ale to jeszcze nie to... chcia³abym, ¿eby ju¿ szampon powodowa³ ¶lisko¶æ i lepsze rozczesywanie, tak jak organix - ale on znowu za bardzo obci±¿a skalp i zmiêkcza w³osy, wiêc odpada. Teraz kupi³am z YR do w³osów krêconych, bo zaraz mi siê wszystko pokoñczy. Wytestujê ten z oczekiwaniem a¿ w koñcu w sklepach stacjonarnych pojawi siê bia³y jeleñ z kozim mlekiem http://www.sklep.pollena.com.pl/bial...osc-p-650.html
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:29   #1567
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
To masz taki efekt jak ja po inoarze, odgniecenia po nocy i potargane koñcówki. Bardzo ³adnie eliminuje mi ten efekt ta maska elseve repair total extreme polecana przez stotek. Niestety ona siê nadbudowuje na moich w³osach i co trzecie mycie u¿ywam innej, ale w³osy s± po niej rewelacyjne i w³a¶nie efekt o którym piszemy zosta³ ograniczony do minimum.
Pisa³am wcze¶niej, ¿e kupi³am od¿ywkê z john frieda prostuj±ca do w³osów krêconych i jestem bardzo zadowolona tzn. do stosowania na przemian z t± mask± elseve, bo ³adnie w³osy "odci±¿a" po tym elseve a efekt po niej to-w³osy bardzo sypkie i takie lekkie, nie jest to od¿ywka która doci±¿a w³osy, stosowana solo wypada³aby s³abo, ale jako duet z bardzo bogat± mask± to polecam (oczywi¶cie w promocji, bo normalna cena ok 39 z³. za 250 ml to za du¿o, ja zap³aci³am 20 z³.), acha, w³osy po niej g³adkie i proste, ale nie polecam do stosowania jako jedyn±. Tak jak pisa³am fajny przerywnik przy doci±¿aj±cych i bogatych maskach

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

a ja ca³y czas poszukujê szamponu idealnego. Jak narazie najlepiej sprawdzi³ mi siê cece keratin i YR wyg³adzaj±cy, ale to jeszcze nie to... chcia³abym, ¿eby ju¿ szampon powodowa³ ¶lisko¶æ i lepsze rozczesywanie, tak jak organix - ale on znowu za bardzo obci±¿a skalp i zmiêkcza w³osy, wiêc odpada. Teraz kupi³am z YR do w³osów krêconych, bo zaraz mi siê wszystko pokoñczy. Wytestujê ten z oczekiwaniem a¿ w koñcu w sklepach stacjonarnych pojawi siê bia³y jeleñ z kozim mlekiem http://www.sklep.pollena.com.pl/bial...osc-p-650.html
chêtnie kupi³abym t± maskê elseve, ale niestety, mam jeszcze zbyt du¿e zapasy odzywek

co do szamponów: je¿eli nie unikasz soli i silikonów w szamponach wypróbuj co¶ z timotei. Mia³am szampon do w³osów br±zowych oraz ten z awokado do w³osów zniszczonych i obydwa by³y ¶wietne nie podra¿nia³y mi skóry g³owy (a z tym zawsze mam najwiêkszy problem), w³osy nie pl±ta³y siê i w³a¶ciwie ju¿ po samym szamponie mozna je by³o przeczesywaæ palcami bez problemu

tak samo czajê siê na ten szampon bia³ego jelenia
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 11:51   #1568
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
chêtnie kupi³abym t± maskê elseve, ale niestety, mam jeszcze zbyt du¿e zapasy odzywek

co do szamponów: je¿eli nie unikasz soli i silikonów w szamponach wypróbuj co¶ z timotei. Mia³am szampon do w³osów br±zowych oraz ten z awokado do w³osów zniszczonych i obydwa by³y ¶wietne nie podra¿nia³y mi skóry g³owy (a z tym zawsze mam najwiêkszy problem), w³osy nie pl±ta³y siê i w³a¶ciwie ju¿ po samym szamponie mozna je by³o przeczesywaæ palcami bez problemu

tak samo czajê siê na ten szampon bia³ego jelenia
silikony mog± byæ, ale je¶li sodium chloride jest wysoko w sk³adzie to sobie darujê. Mia³am szampon YR regeneracyjny i sodium mia³ na 17 miejscu, ale widaæ by³o, ¿e troszkê zjada³ keratynkê... ale dziêki za te timotei'e, jak bêdê w drogerii to obejrzê sk³ady
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:45   #1569
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

kasza, czy zdecydowalaby¶ sie jeszcze raz na kativê?
teraz nie wem czy wybraæ kative czy qod
w jaki sposób nak³ada siê kativê i po jakim czasie mo¿na umyæ w³osy?
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:40   #1570
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
kasza, czy zdecydowalaby¶ sie jeszcze raz na kativê?
teraz nie wem czy wybraæ kative czy qod
w jaki sposób nak³ada siê kativê i po jakim czasie mo¿na umyæ w³osy?
tak, tylko wziê³abym profesjonaln± jej wersjê czyli kerapro. Inoar (pomimo formaldehydu w sk³adzie) nie wyprostowa³ mi tak w³osów jak kativa, by³y proste jak druty a¿ po same koñce, nie by³o mowy o odgnieceniach, tylko to od¿ywienie s³abe. Na chwilê obecn± waham siê miêdzy alfaparfem a w³a¶nie kerapro, tylko ja bêdê robiæ w okolicach marca/kwietnia, wiêc mam jeszcze czas na wybór i nie wiem czy bêdê eksperymentowaæ z alfaparfem... trochê mnie kusi, ale bojê siê, ¿e znów bêdzie co¶ nie tak, a kativa sprawdzona....

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

kativê nak³ada siê na umyte i wysuszone w³osy, nie powala wydajno¶ci±, ale na moje w³osy 70 cm starczy³o 100 ml. Jak na³o¿ysz to trzeba wysuszyæ (trwa to bardzoooo d³ugo) pó¼niej prostujesz, odczekaæ trzeba ok 20 min (ja d³u¿ej, mo¿e nawet z godzinê), myje siê znów, nak³ada od¿ywkê i suszy GOTOWE. Przy prostowaniu dusz±ce opary, a poza tym nic dra¿ni±cego. STOTEK robi³a kativê, mo¿e Ci pomo¿e - ona po kativie szala³a z ostrym farbowaniem i chyba kativa przetrwa³a. Popro¶ j± o opiniê, mo¿e Ci to pomo¿e w wyborze produktu


---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

kativê chyba mo¿na myæ od razu, ja chyba wytrzyma³am ze 3 dni, ale z tego co pamiêtam, to nie trzeba

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

P.S. wkleja³am wielokrotnie moje zdjêcia przed kativ±, po kativie i 5 miesiêcy po kativie, mo¿e to Ci pomo¿e w decyzji. Je¶li nie dasz rady ich odnale¼æ a chcialaby¶ zobaczyæ to daj znaæ, wklejê jeszcze raz - mam nadziejê, ¿e pozosta³ym wiza¿ankom nie wyjd± uszami bo wkleja³am je naprawdê wiele razy

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-01-03 o 13:27
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:50   #1571
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
To masz taki efekt jak ja po inoarze, odgniecenia po nocy i potargane koñcówki. Bardzo ³adnie eliminuje mi ten efekt ta maska elseve repair total extreme polecana przez stotek. Niestety ona siê nadbudowuje na moich w³osach i co trzecie mycie u¿ywam innej, ale w³osy s± po niej rewelacyjne i w³a¶nie efekt o którym piszemy zosta³ ograniczony do minimum.
Pisa³am wcze¶niej, ¿e kupi³am od¿ywkê z john frieda prostuj±ca do w³osów krêconych i jestem bardzo zadowolona tzn. do stosowania na przemian z t± mask± elseve, bo ³adnie w³osy "odci±¿a" po tym elseve a efekt po niej to-w³osy bardzo sypkie i takie lekkie, nie jest to od¿ywka która doci±¿a w³osy, stosowana solo wypada³aby s³abo, ale jako duet z bardzo bogat± mask± to polecam (oczywi¶cie w promocji, bo normalna cena ok 39 z³. za 250 ml to za du¿o, ja zap³aci³am 20 z³.), acha, w³osy po niej g³adkie i proste, ale nie polecam do stosowania jako jedyn±. Tak jak pisa³am fajny przerywnik przy doci±¿aj±cych i bogatych maskach

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

a ja ca³y czas poszukujê szamponu idealnego. Jak narazie najlepiej sprawdzi³ mi siê cece keratin i YR wyg³adzaj±cy, ale to jeszcze nie to... chcia³abym, ¿eby ju¿ szampon powodowa³ ¶lisko¶æ i lepsze rozczesywanie, tak jak organix - ale on znowu za bardzo obci±¿a skalp i zmiêkcza w³osy, wiêc odpada. Teraz kupi³am z YR do w³osów krêconych, bo zaraz mi siê wszystko pokoñczy. Wytestujê ten z oczekiwaniem a¿ w koñcu w sklepach stacjonarnych pojawi siê bia³y jeleñ z kozim mlekiem http://www.sklep.pollena.com.pl/bial...osc-p-650.html
T± maskê elseve stosujesz po od¿ywce John?

Kupi³am mini wersje szamponu i od¿ywki Organix z keratyn± t± co Ty masz i od¿ywkê Garnier L¶ni±ce i g³adkie nie ma soli w sk³adzie.
Wczoraj jej u¿y³am z odrobin± olejku migda³owego ktc ale bez rewelacji mo¿e z olejowania przed b±d¼ na t± od¿ywkê by³o by lepiej bêdê j± jeszcze testowac z ró¿nymi kombinacjami(zaznaczê, ¿e nie jestem po prostowaniu) a Kativê robie jak wrócê.Zestaw polecany przez Kasze mam i dziêkujê za serum i maskê bêdê testowac po wykonaniu prostowania.
A Twoje posty mam zapisane i wszystko opisane, ¿eby Ci nie zawracaæ g³owy
A tak pomy¶la³am mo¿e siê wklei pielêgnacjê Kaszy po Kativie? Wiem, ¿e ka¿da ma inne w³osy itp ale mo¿e akurat "taki zestaw" by siê spisa³ nie tylko u niej?
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 18:37   #1572
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
T± maskê elseve stosujesz po od¿ywce John?
dwa razy u¿y³am elseve i za trzecim john i tak w kó³ko
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 19:29   #1573
marizza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ, powiedzcie, czy po zabiegu u¿ywanie suszarki w jaki¶ znacz±cy sposób wp³ywa na trwa³o¶æ efektu? czy jest to bez znaczenia?
Macie jakie¶ do¶wiadczenia z tym zwi±zane, albo jakie¶ spostrze¿enia?
marizza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 20:05   #1574
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez marizza Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ, powiedzcie, czy po zabiegu u¿ywanie suszarki w jaki¶ znacz±cy sposób wp³ywa na trwa³o¶æ efektu? czy jest to bez znaczenia?
Macie jakie¶ do¶wiadczenia z tym zwi±zane, albo jakie¶ spostrze¿enia?
Nie. Nie susz tylko mega gor±cym nawiewem.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 13:17   #1575
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

kasza, jesli mo¿esz to wklej zdjêcia dziêkujê
ile razy trzeba przejechac po pasmie w³osów przy kativie i jaka musi byc temp?
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 13:18   #1576
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

która robi³a prostowanie cocochoco w wersji pure?

Taka przysz³a do mnie zamiast original, kurcze faktycznie ¶mierdzi i daje po oczach

Keratynê na³o¿y³am, zaraz idê suszyæ i prostowaæ

Trzymajcie kciuki
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 13:36   #1577
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Serce, Od 5 do 12 razy z tego co pamietam. A temperatura pomiedzy 215 a 220. Ja mialam 200 albo 190 i tez wyszlo.

Mam nowa suszarke i nic mi sie nie faluje jak wysusze wlosy;-) jak same schna to sie faluja od spodu niestety. Ale w sumie jestem zadowolona. Wlosy proste jak druty. Konce niestety do podciecia.

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2015-01-04 o 13:37
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 13:41   #1578
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Serce, Od 5 do 12 razy z tego co pamietam. A temperatura pomiedzy 215 a 220. Ja mialam 200 albo 190 i tez wyszlo.

Mam nowa suszarke i nic mi sie nie faluje jak wysusze wlosy;-) jak same schna to sie faluja od spodu niestety. Ale w sumie jestem zadowolona. Wlosy proste jak druty. Konce niestety do podciecia.

a mog³aby¶ wkleiæ zdjêcia przed i po prostowaniu?
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 13:44   #1579
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Serce, Od 5 do 12 razy z tego co pamietam. A temperatura pomiedzy 215 a 220. Ja mialam 200 albo 190 i tez wyszlo.

Mam nowa suszarke i nic mi sie nie faluje jak wysusze wlosy;-) jak same schna to sie faluja od spodu niestety. Ale w sumie jestem zadowolona. Wlosy proste jak druty. Konce niestety do podciecia.
Ja musze kupiæ dobra suszarkê z jonizacj± i ch³odnym powietrzem ale takim guziczkiem co nie trzeba trzymaæ
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 13:45   #1580
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
która robi³a prostowanie cocochoco w wersji pure?

Taka przysz³a do mnie zamiast original, kurcze faktycznie ¶mierdzi i daje po oczach

Keratynê na³o¿y³am, zaraz idê suszyæ i prostowaæ

Trzymajcie kciuki

ja robi³am cocochoco pure ze 3 razy. w sumie efekt fajny, w³osy proste nie takie druty jak po encanto ale mi to paswa³o. Krótszy efekt niz przy encanto ale najgorsze dla mnie by³o nie mycie ich przez 72 h Myje w³osy codziennie wiec 3 dni bez myci to jest kszmar zw³aszcza ¿e nie mo¿na ich zwi±zaæ. Musia³am uwa¿aæ ¿eby nie zak³adaæ ich za uszy itp.
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 13:51   #1581
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
a mog³aby¶ wkleiæ zdjêcia przed i po prostowaniu?
Wklejalam kilka stron wczesniej
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 13:57   #1582
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jak to jest z rozczesywaniem po szamponie z encanto? Ile czasu wam to zajê³o? Czy bardzo trudno sie rozczesuj±?
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 14:16   #1583
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
ja robi³am cocochoco pure ze 3 razy. w sumie efekt fajny, w³osy proste nie takie druty jak po encanto ale mi to paswa³o. Krótszy efekt niz przy encanto ale najgorsze dla mnie by³o nie mycie ich przez 72 h Myje w³osy codziennie wiec 3 dni bez myci to jest kszmar zw³aszcza ¿e nie mo¿na ich zwi±zaæ. Musia³am uwa¿aæ ¿eby nie zak³adaæ ich za uszy itp.
ja mia³am robione cocochoco ale original w sierpniu przez fryzjerkê, tak¿e znam procedurê Specjalnie dzisiaj zrobi³am ten zabieg, bo jutro (pn) do pracy, wtorek wolny, w ¶rodê rano umyjê w³osy przed prac±

A te¿ mia³a¶ ten bia³y proszek po zabiegu dalej na w³osach? Chyba przesadzi³am z ilo¶ci± produktu...

Ca³y zabieg - mycie, suszenie, keratyna, 30 min. przerwy, suszenie, prostowanie zaj±³ mi 2,5 h, zu¿y³am po³owê oryginalnej butelki Cocochoco pure 250 ml.
W³osy po wyprostowaniu maj± d³ugo¶æ za ³opatki.
__________________

Edytowane przez Haylee
Czas edycji: 2015-01-04 o 14:23
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 14:27   #1584
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
kasza, jesli mo¿esz to wklej zdjêcia dziêkujê
ile razy trzeba przejechac po pasmie w³osów przy kativie i jaka musi byc temp?
wklejê Ci wieczorem jak usi±dê do mojego lapka, tam mam zdjêcia. Kativê prostowa³am na 215 st i 6/7 razy przeje¿d¿a³am po bardzo malutkich pasmach

Halyee, je¶li bia³y osad zostaje na w³osach to faktycznie za du¿o by³o produktu
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 14:32   #1585
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak to jest z rozczesywaniem po szamponie z encanto? Ile czasu wam to zajê³o? Czy bardzo trudno sie rozczesuj±?
Chyba mam dejavu. Odpowiada³am na dok³adnie takie samo pytanie stronê wcze¶niej


edit.
nawet nie - to by³o na tej stronie
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 14:33   #1586
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

tak my¶la³am dziêki Kasza wola³am ciut wiêcej napaækaæ ni¿ za ma³o... trochê da³o siê wyczesaæ, trochê zosta³o... zobaczymy rano
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 15:33   #1587
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
która robi³a prostowanie cocochoco w wersji pure?

Taka przysz³a do mnie zamiast original, kurcze faktycznie ¶mierdzi i daje po oczach

Keratynê na³o¿y³am, zaraz idê suszyæ i prostowaæ

Trzymajcie kciuki
daj znaæ po jakim¶ czasie która wersja lepiej siê u Ciebie sprawdzi³a z tego co pamiêtam po klasycznym cocochoco niezbyt d³ugo trzyma³ Ci siê efekt prostych w³osów (je¿eli ¼le kojarzê to mnie popraw )
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 16:02   #1588
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

tak tak, niezbyt d³ugo siê trzyma³y jako tako proste - czesto siê podwija³y... Po prostu liczy³am na super proste i od¿ywione w³osy.
A i tak by³o o wiele lepiej ni¿ przed zabiegiem - przede wszystkim w³osy siê nie puszy³y... Teraz te¿ mi o to przede wszystkim chodzi. Bo zawsze mogê podprostowaæ w³osy, ale puszenia prostownic± nigdy u mnie nie da³o siê opanowaæ...
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 16:10   #1589
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Laski zrobi³am dzi¶ mixa wg ksi±¿ki anwen - 1 ³y¿ka maski + pó³ ³y¿ki skrobii ziemniaczanej, na umyte w³osy na pó³ godz pod czepek i rêcznik i w³osy s± super w zasadzie to s± takie sypkie i proste (o ile proste w³osy mog± byæ bardziej proste) jak po prostownicy do tego miêkkie i l¶ni±ce, i ¶mierdz± mask± z garniera :brzyda l:

btw skrobia nadaje masce fajn± konsystencjê, chyba siê polubimy na d³u¿ej
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 17:29   #1590
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Laski zrobi³am dzi¶ mixa wg ksi±¿ki anwen - 1 ³y¿ka maski + pó³ ³y¿ki skrobii ziemniaczanej, na umyte w³osy na pó³ godz pod czepek i rêcznik i w³osy s± super w zasadzie to s± takie sypkie i proste (o ile proste w³osy mog± byæ bardziej proste) jak po prostownicy do tego miêkkie i l¶ni±ce, i ¶mierdz± mask± z garniera :brzyda l:

btw skrobia nadaje masce fajn± konsystencjê, chyba siê polubimy na d³u¿ej
ja w³asnie w podobny sposób denkowa³am beznadziej± maskê garniera goodbye damage i mia³am takie same wra¿enia jak Ty tylko ¿e dodawa³am jeszcze kilka kropel oliwy z oliwek troszkê kakao
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.