Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-03, 22:08   #721
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Teraz czas na spowiedź. Zrobiłam dziś coś złego

Poszłam dziś do pracy na kilka godzin "zrobić tylko jedną rzecz". Z jednej rzeczy zrobiło się kilka, z kilku godzin zrobiło się kilkanaście Prowiantu oczywiście niewystarczająco, w dodatku z nastawieniem "przecież i tak zjem obiad i wyjdę". Nic bardziej mylnego! W dodatku horror: firma cateringowa nieczynna i padło na... pizzę

Nie wiedziałam o tym rano i w dodatku wypiłam do śniadania kawę. Z łyżeczką cukru, bo nie piję zwykle kawy i zrobiłam ją bo było mi zimno Posłodzona smakowała dziwnie, ale bez cukru była niedobra

Jedyny sukces jaki dziś odniosłam to wieczorne zakupy. Przechodziłam obok zamrażarek, a tam lody Duże opakowanie moich ulubionych ostatnio lodów nagle dotarło! Ale byłam silna i go nie wzięłam Nałożyłam sobie na pocieszenie łyżeczkę miodu później

Zatem ostatecznie:
I śniadanie: bułka z pestkami słonecznika, twarogiem, musztardą, wędliną i czerwona papryka, kawa z mlekiem i łyżeczką cukru
przekąska: trzy mandarynki
wczesny obiad: pół średniej pizzy

Prawie 6h później nastąpił drugi kryzys, bo zostały mi jużtylko pomidorki A do pomidorków wpadł budyń instant znaleziony w biurze

I na kolację dwa jajka z musztardą, pół serka wiejskiego z łyżeczką miodu i ogórki.

Trudno, jutro się ładnie ogarnę I tak jestem przed okresem, jestem napuchnięta od zatrzymania wody i zjadłabym WSZYSTKO CO ZABRONIONE W KAŻDEJ ILOŚCI. Połowa pizzy, budyń i kawa to nie jest szczyt moich możliwości zatem zdecydowanie mogło być gorzej. Co za marne pocieszenie

Przy okazji mam pytanie do osób jedzących kisiele, budynie czy galaretki. Udaje Wam się gdzieś zdobyć takie w wersji bezcukrowej?

A, i kupiłam wieczorem jakiś błonnik bo w końcu znalazłam bez żadnych czekolad, kokosów i innych jabłek. Tak mi się przynajmniej wydaje. Przekonam się jak otworzę.

Jutro:
I śniadanie: bułka z sezamem, ogórkiem w occie, pomidorem, wędliną i twarogiem, i więcej ogórka w occie
II śniadanie: pomidor, ogórki, dwa jajka, błonnik i trochę płatków owsianych z połówką mozzarelli, na deser jabłko
obiad: kurczak z czymś - zobaczę co fajnego z warzyw będzie w sklepie
podwieczorek: serek homogenizowany, jabłko
kolacja: indyk z czymś

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, że dzięki Wam nie rzuciłam dziś diety po aż jednym dniu Chciałam zjeść coś słodkiego po obiedzie, ale pomyślałam o Was i tylko wypiłam kawę, bo strasznie boli mnie głowa. Chyba mam objawy odstawienia cukru

Za to ostatnio prześladuje mnie... szynka. Mój tata sam pekluje i wędzi tylko na nasz użytek i ta szynka jest tak pyszna
Ja zjadłabym kiełbachę Polecicie jakąś w zgodzie z dietą?

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Agacik18 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Mogę się jeszcze przyłączyć? Mam problem z wagą od kilku lat... Niestety siedzący tryb życia nie sprzyja zgrabnej sylwetce. Dodatkowo wiele problemów ze zdrowiem spowodowało, że ważę <o zgrozo> 67 kg przy wzroście 160 - bynajmniej tyle pokazywała moja waga jakieś 2 tygodnie temu, zanim odmówiła posłuszeństwa Jutro kupię nową i w poniedziałek rano się dokładnie zważę i zmierzę...

Edytowane przez 201606270916
Czas edycji: 2015-01-03 o 22:31
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 22:11   #722
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

W końcu was nadrobiłam!
Cytat:
Napisane przez karola88888 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny jestem nowa ale chetnie sie dolacze do was, mam 29 lat 168 cm wzrostu waga 74, zaczelam odchudzanie od wczoraj, tzn nie jem slodyczy ani fast foodow(...)
To tak jak ja, jesteśmy w jednej lidze wagowo-wzrostowo-wiekowej (no prawie ).
Na dietach nie znam się za bardzo bo jeszcze nigdy porządnie się nie odchudzałam. Jak mieszkałam w domu to mama podkarmiała mnie smażonym i ziemniaczkami, które wprost uwielbiam. Ogólnie jestem miłośniczką kluch, pieczywka i słodyczy. Czyli wszystkiego co tuczy i dostarcza pustych kalorii.
Teraz mam problem z mięsem bo nie za bardzo umiem przyrządzać i też nie mam warunków w wynajmowanym lokalu.

Mam mocne postanowienie dostarczania sobie dużej ilości płynów (herbatki ziołowe, zielone, czerwone) bo zawsze zapominam się napić a potem okazuje się koło 17, że cały dzień przechodziłam na dwóch małych herbatkach i kawie. I nic dziwnego, że mi czegoś brakuje i uzupełniam te braki (o głupia!) dodatkowym jedzeniem.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 22:12   #723
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez magdallenax Pokaż wiadomość
A bym zapomniała. Kupiłam dzisiaj w Biedrze grilla elektrycznego - za 86zł. No to teraz będą naprawdę zdrowe obiadki
O, fajnie! To z jakiejś wyprzedaży, czy są teraz w Biedrze?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 22:18   #724
Vault101
Raczkowanie
 
Avatar Vault101
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 165
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Drugi dzień a ja już mam kryzys Pewnie dlatego, że za mało dziś jadłam. Mam tak wielką ochotę na trufle, na pizzę, na czekoladę, frytki, colkę Gdybym nie ćwiczyła to pewnie bym skoczyła po coś na stację, ale szkoda mi tego wysiłku włożonego w treningi.

Planuję kupić tablicę do powieszenia na ścianie, na której będę odznaczać kolejne dni treningu i diety i spisywać rezultaty, myślę że to całkiem motywujące
__________________

Vault101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 22:26   #725
ewa33a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Zmęczył mnie dzisiejszy dzień ale trzymam dietę i ćwiczę.

Chciałabym zrobić sobie suwaczek ale nie umiem. A może powinnam zrobić suwaczek, który powieszę na lodówce .
ewa33a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 22:27   #726
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
Witam, czy można się dołączyć?
mam dosyć długą historie z odchudzaniem bo przeszłam nawet ed... ale już jest ok. problem w tym, że po bardzo długim czasie w końcu przytyłam i znajomi już nawet zaczęli mi to mówić, niby nie jakoś dużo, ale widzę sama po sobie, brzuch zawsze płaski, teraz odstający, wielki mam problem z wewnętrzną stroną ud- w krótkich spodenkach aż mi przeszkadzają jak idę :P ogólnie jestem szczupła, ale przyszło mi trochę nadprogramowych kilogramów i źle się z tym czuję, bo jestem niska i jeszcze trochę to już całkiem zrobi się ze mnie kulka :P chciałabym do wakacji wyrobić sobie sylwetkę taką najlepiej jak miałam kiedyś i myślę, że teraz bym nawet nie pisnęła, że jeszcze mi mało :P ale jak kiedyś miałam super ekstra motywację, tak teraz jest ona tylko przez moment. jak zaczynałam ostatnio diety to się kończyły po tygodniu bo później naszła mnie ochota na coś niezdrowego to sobie zjadłam, bo nie potrafię się powstrzymać, a później już zapomniałam o diecie :P dlatego myślę, że z Wami dziewczyny byłoby mi łatwiej. kiedyś już podłączałam się też do kilku wątków a skończyło się jak się skończyło, ale warto spróbować znów.
od wczoraj ćwiczę skalpel Chodakowskiej, staram się jeść regularniej no i zdrowiej oczywiście. obawiam się najbardziej tego, że jak wrócę do swoich codziennych obowiązków, to nie będę miała czasu na ćwiczenia i przygotowywanie posiłków.. studiuję dziennie a po szkole pracuję. zdarza się, że wstaję o 6 żeby dojechać na 8 na zajęcia a wracam o 22 z pracy i na drugi dzień to samo no nic, czas pokaże, ale będę wytrwała
Też studiuję i pracuję. Tyle że mam dość mało zajęć, na chodzenie na uczelnię poświęcam dwa dni, a trzy-cztery zostają mi na pracę - to też przez to mi wychodzi podobny tryb do Twojego. Wstać po 6, o 22 powrót. Dni z uczelnią są luźniejsze, ale też czasami musiałam iść do pracy, bo coś pilnego, to teraz mam niezłe zaległości Dlatego uznaję tylko takie dania, których jedzenie trwa dłużej niż szykowanie Bo jestem ostatnio tak przemęczona że mam jeszcze czasem ochotę po prostu się przejść albo posiedzieć przy kompie zajmując się głupotami, a nie magisterką albo pracą.

Ratuję się gotowymi obiadami w pracy (bo nie wyobrażam sobie całego dnia bez ciepłego posiłku) i mnóstwem jedzenia w pojemnikach. Nawet się zastanawiam czy by plecaka nie kupić zamiast torebki, żeby było wygodniej W dni niepracujące jak gotuję obiad, to to samo jem na kolację często, żeby zaoszczędzić trochę czasu poświecanego na szykowanie

Edytowane przez 201606270916
Czas edycji: 2015-01-03 o 22:29
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 22:30   #727
Noeloel
Raczkowanie
 
Avatar Noeloel
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 112
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Mój dzisiejszy dzień trwał trochę dłużej więc zjadłam trochę za dużo, ale obyło się bez niezdrowych rzeczy.
1. Musli z mlekiem
2. Miseczka flaków
3. Jabłko
4. Zupa pomidorowa
5. Brokuły z makaronem + sos na bazie jogurtu i czosnku
Noeloel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 22:31   #728
Katarina2
Raczkowanie
 
Avatar Katarina2
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Pierwsze bieganie przeplatane marszem w tym roku zaliczone

Zabrałam syna do towarzystwa i oczywiście biegł pół metra przede mną, ciągle nawijał i zero zadyszki. Ja za nim z językiem na brodzie
Ale się nie poddaję i w niedzielę biegniemy znowu

Witam wszystkie nowe dziewczyny
__________________

Katarina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 22:35   #729
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Katarina2 Pokaż wiadomość
Pierwsze bieganie przeplatane marszem w tym roku zaliczone

Zabrałam syna do towarzystwa i oczywiście biegł pół metra przede mną, ciągle nawijał i zero zadyszki. Ja za nim z językiem na brodzie
Ale się nie poddaję i w niedzielę biegniemy znowu

Witam wszystkie nowe dziewczyny
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 23:45   #730
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Witam wszystkie nowe dziewczyny Powodzenia w dążeniu do celu

To ja się wezmę za ten callanetics. Kiedyś byłam taaaaaaaaaaaka gibka, teraz z zazdrością patrzę na swojego kota A po ilu godzinach zaczęłyście widzieć efekty?
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 00:06   #731
ifondofyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cześć Dziewczyny
Mam nadzieję, że mogę się jeszcze dołączyć. Od jutra zaczynam. Rano wpisze wymiary i wagę, jednak trochę się boję na nią stanąć .Kiedyś już bardzo dużo schudłam, około 35 kg, ale niestety wróciły . Teraz postaram się zrobić to bardziej zdrowo. Moją motywacją jest ślub starszej siostry no i oczywiście góra cudownych ciuchów o cztery rozmiary za małych.
Dobranoc (a w zasadzie Dzień dobry, bo pewnie przeczytacie rano )
Paulina
ifondofyou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 00:34   #732
Madelaine_O
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine_O
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 421
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

a ja teraz kończę mój dzień, jedzeniowo dość ładnie, alkoholowo nie chce się ani wypowiadać
__________________
"Im bliżej celu jest człowiek, tym większy wysiłek jest gotów podjąć, by cel ten osiągnąć".
Madelaine_O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 00:51   #733
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Mogę dołączyć? Do zrzucienia mam 10kg. Zaczęłam już w październiku, ale przez święta 2 tygodnie żarłam bez opamiętania
2015 będzie rokiem zmian w moim ciele i organizmie! Obiecuje
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 05:06   #734
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny, ale lecicie z postami!
Dziewczyny, takie pytanie: używacie oleju kokosowego w kuchni? Ostatnio dość dużo o nim słyszę, jeszcze nie przeczytałam internetu na ten temat, a mam go dość spory zapas chętnie bym coś spróbowała, szczerze mówiąc - nigdy nie jadłam.
do smażenia naleśników! pychotka

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;49570008]


Masz w sumie super motywacje zeby zalowal jaka laske stracil jak Cie gdzies za jakis czas przypadkiem spotka
[/QUOTE]

to prawda! ale bardziej chce dla siebie, żeby móc dobrze w każdych ciuchach wyglądać no i w wakacje na plaży

Cytat:
Napisane przez karola88888 Pokaż wiadomość
Ja ostatni posilek staram sie jesc do 18. Mam nadzieje ze wytrzymam bez slodyczy bo to jest moj najwiekszy problem, te pokusy
Ja mam tak, że jak nie jem słodyczy to ani trochę, ale jak już spróbuję raz to od razu popłynę. Wolę sobie kakao wypić rano jak mam ochotę na coś słodkiego
__________________
http://aniutte.blogspot.com
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 06:55   #735
magdallenax
Raczkowanie
 
Avatar magdallenax
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 316
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
O, fajnie! To z jakiejś wyprzedaży, czy są teraz w Biedrze?
Chyba są teraz normalnie w biedronce, a oglądałam wczoraj gazetkę z Lidla, i tam tez ma być - trochę inny ale też w dobrej cenie - 74,00
Mój z biedry jest większy i ze szklaną pokrywką a lidlowski jest mniejszy, ale za to zamykany.
Dzisiaj w planach na obiadek filet z kurczaka z grilla, brokuł i sos czosnkowy z jogurtu naturalnego + maleńki ziemniaczek - też z grilla -mniam.

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Vault101 Pokaż wiadomość
Drugi dzień a ja już mam kryzys Pewnie dlatego, że za mało dziś jadłam. Mam tak wielką ochotę na trufle, na pizzę, na czekoladę, frytki, colkę Gdybym nie ćwiczyła to pewnie bym skoczyła po coś na stację, ale szkoda mi tego wysiłku włożonego w treningi.
Ja na szczęście kryzysu jeszcze nie mam - ale na pewno przyjdzie - obym wtedy dała radę. U mnie pokus w domu nie brakuje: po sylwestrze została w domu kupa chipsów, napoi typu cola, ciasteczek, sałatek itd. Nie licząc już nawet cukierków na choince i innych słodkości, które mają dzieciaki po Mikołaju.
magdallenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 07:56   #736
ewa33a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Przed niezdrowym jedzeniem ratuje mnie przyrządzanie dla rodziny posiłków zawierających gluten. Wtedy nie zjem ( mam nietolerancję). Wczoraj smażyłam racuszki z jabłkami ale z białej mąki więc nie spróbowałam. Byłam zmuszona zrobić sobie cos dozwolonego, więc było dietetycznie.

Na szczęscie nie mogę jeść chipsów, większości słodyczy, sosów na bazie mąki ( nie lubię z gryczaną), nie jem też chleba bo kupiony w sklepie bg smakuje jak gąbka a samej nie chce mi się piec. Odzwyczaiłam się już od jedzenia kanapek. Mam bardzo długą listę produktów zabronionych.
Gdy usłyszałam diagnozę ( rok temu) pomyslałam - przynajmniej będę szczupła, a tu zonk. Przez rok dietetycznego jedzenia przytyłam bardzo dużo.
W grudniu poszalałam z wypiekami bez glutenu i jest efekt .

Na wtorek, na urodziny córeczki zamówilam normalny tort. Nie będzie mnie kusił
ewa33a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 08:03   #737
malinowaROZPUSTA
Raczkowanie
 
Avatar malinowaROZPUSTA
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 58
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Witam się i ja z kawunią w ręku.
__________________
Jeszcze tylko 9 miesięcy!! : love:

Start
02.01.2015
waga: 87 kg
Cel I: 80kg
Cel II: 75 kg
Cel III: 66 kg
Cel IV: 59 kg

malinowaROZPUSTA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 08:08   #738
Madelaine_O
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine_O
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 421
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

witamy nowe dziewczyny, ale się ekipa zbiera

moooniek ile zrzuciłaś od października do świąt? i na jakiej diecie? :P

Vault101 pomyśl sobie, że to już od dwa dni mniej do celu a na wadze na pewno kilkaset gramów już spadło, chociażby wody

ja jak pisałam nocą popłynęłam z alko wczoraj, byłyśmy z dziewczynami na pogaduchach i zjadłam przy tym tylko 4 chipsy a tak od 18 już nic, więc to pewien sukces jest :P

dziewczyny, ważycie i mierzycie się za te 2 tyg dopiero? ja mam obsesję z wchodzeniem na wagę i mogłabym to robić 2 razy dziennie wiem, że to masakra, bo wahania mamy różne z różnych powodów ale jak temu zaradzić?
__________________
"Im bliżej celu jest człowiek, tym większy wysiłek jest gotów podjąć, by cel ten osiągnąć".
Madelaine_O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 08:29   #739
malinowaROZPUSTA
Raczkowanie
 
Avatar malinowaROZPUSTA
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 58
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Madelaine_O Pokaż wiadomość
witamy nowe dziewczyny, ale się ekipa zbiera

moooniek ile zrzuciłaś od października do świąt? i na jakiej diecie? :P

Vault101 pomyśl sobie, że to już od dwa dni mniej do celu a na wadze na pewno kilkaset gramów już spadło, chociażby wody

ja jak pisałam nocą popłynęłam z alko wczoraj, byłyśmy z dziewczynami na pogaduchach i zjadłam przy tym tylko 4 chipsy a tak od 18 już nic, więc to pewien sukces jest :P

dziewczyny, ważycie i mierzycie się za te 2 tyg dopiero? ja mam obsesję z wchodzeniem na wagę i mogłabym to robić 2 razy dziennie wiem, że to masakra, bo wahania mamy różne z różnych powodów ale jak temu zaradzić?
Schowaj wagę gdzieś głęboko, żeby nie korciła. Ja też kiedyś tak miałam, że właziłam na wagę po niemalże każdy jedzeniu.... Teraz się przygotowałam i wagę schowałam i w oczy się nie rzuca.
Tak ja się zważę za dwa tygodnie albo 17 bo to sobota, a w tygodniu wstając rano do pracy może mi to umknąć.... (taki ze mnie śpioch, wiecznie zaspana i spóźniona)...


I gratuluje nie podjadania na imprezie !
__________________
Jeszcze tylko 9 miesięcy!! : love:

Start
02.01.2015
waga: 87 kg
Cel I: 80kg
Cel II: 75 kg
Cel III: 66 kg
Cel IV: 59 kg


Edytowane przez malinowaROZPUSTA
Czas edycji: 2015-01-04 o 08:31
malinowaROZPUSTA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 08:34   #740
loonah
Raczkowanie
 
Avatar loonah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 81
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Dać wagę komuś na przechowanie względnie - wyciągnąć baterię, opakować ją porządnie tak żeby dobranie sie do niej trwało długo i bylo zniechęcające i nie mieć zapasu

Ja w ub. roku wyniosłam swoją opakowaną baterię do lasu w zapamiętane miejsce wytrzymałam może 2-3 tygodnie a potem wróciła na miejsce... Najlepiej po prostu nauczyć się ignorować fakt posiadania wagi - gdyby to bylo takie proste
__________________
W drodze do celu
69.1 - 68 - 67 - 66.9 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Edytowane przez loonah
Czas edycji: 2015-01-04 o 08:37
loonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 08:34   #741
Vault101
Raczkowanie
 
Avatar Vault101
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 165
Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Madelaine_O Pokaż wiadomość
witamy nowe dziewczyny, ale się ekipa zbiera



moooniek ile zrzuciłaś od października do świąt? i na jakiej diecie? :P



Vault101 pomyśl sobie, że to już od dwa dni mniej do celu a na wadze na pewno kilkaset gramów już spadło, chociażby wody



ja jak pisałam nocą popłynęłam z alko wczoraj, byłyśmy z dziewczynami na pogaduchach i zjadłam przy tym tylko 4 chipsy a tak od 18 już nic, więc to pewien sukces jest :P



dziewczyny, ważycie i mierzycie się za te 2 tyg dopiero? ja mam obsesję z wchodzeniem na wagę i mogłabym to robić 2 razy dziennie wiem, że to masakra, bo wahania mamy różne z różnych powodów ale jak temu zaradzić?

Ja sie jeszcze nie mierzylam ani nie wazylam w tym roku jak temu zaradzic? Schowac/wyrzucic wage! Wyciagac/mierzyc sie nie czesciej niz raz w tygodniu, bo inaczej mozna oszalec. Niedawno moj maz tak sie uzaleznil od wazenia, przeszedl na diete i po kazdym posilku czy treningu sie wazyl

Szacun za nie rzucenie sie nie chipsy! Ja bym byla pierwsza przy paczce, dlatego nie moge pic.

Powodzenia w kolejnym dniu!

Oho, mialam wlasnie zrobic sobie sniadanie ale odkrylam, ze moj kot poczestowal sie chlebem zytnim na zakwasie i wszystkie kromki leza teraz na podlodze. Arghhhh
__________________


Edytowane przez Vault101
Czas edycji: 2015-01-04 o 08:39
Vault101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:01   #742
Katarina2
Raczkowanie
 
Avatar Katarina2
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Lumia Pokaż wiadomość

To ja się wezmę za ten callanetics. Kiedyś byłam taaaaaaaaaaaka gibka, teraz z zazdrością patrzę na swojego kota A po ilu godzinach zaczęłyście widzieć efekty?
Szybko, mniej więcej po 5 godzinach, najbardziej na nogach. Tylko to był czas kiedy zaczynałam przygodę z bieganiem i jednego dnia był callanetics, drugiego bieganie. W niedzielę odpoczynek.

Jak ja się cieszę, że nie mam od kilku miesięcy wagi. Przy każdym podejściu do odchudzania ważyłam się codziennie rano po porannej toalecie i cieszyłam się jak dziecko z każdego niemal grama na minusie, a rozpaczałam jak nic nie ubywało.

Teraz zważę się dopiero u znajomych za dwa tygodnie. Wolę się mierzyć, bo przy aktywności fizycznej moja waga zawsze idzie w górę i tylko bym się mogła zniechęcić. Tylko żebyście nie pomyślały, że w zamian będę się codziennie mierzyła centymetrem poczekam na luzy w spodniach

Nie wiem jak Wy ale po tych 3 dniach już czuję się lżejsza tylko wczoraj bolała mnie głowa od spadku cukru. Jeszcze pewnie 2-3 dni i przestanie

Vault101 kiedyś moja kocica poczęstowała się świeżo usmażonymi schabowymi
__________________


Edytowane przez Katarina2
Czas edycji: 2015-01-04 o 09:07
Katarina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:05   #743
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez magdallenax Pokaż wiadomość
Chyba są teraz normalnie w biedronce, a oglądałam wczoraj gazetkę z Lidla, i tam tez ma być - trochę inny ale też w dobrej cenie - 74,00
Mój z biedry jest większy i ze szklaną pokrywką a lidlowski jest mniejszy, ale za to zamykany.
Dzisiaj w planach na obiadek filet z kurczaka z grilla, brokuł i sos czosnkowy z jogurtu naturalnego + maleńki ziemniaczek - też z grilla -mniam.

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------



Ja na szczęście kryzysu jeszcze nie mam - ale na pewno przyjdzie - obym wtedy dała radę. U mnie pokus w domu nie brakuje: po sylwestrze została w domu kupa chipsów, napoi typu cola, ciasteczek, sałatek itd. Nie licząc już nawet cukierków na choince i innych słodkości, które mają dzieciaki po Mikołaju.
Nie mam żadnych ostrych narzędzi, więc Lidl odpada Dasz znać, jak poszło grillowanie?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:14   #744
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Ponieważ osobiście nie znoszę noworocznych postanowień,
to zabrałam się za ćwiczenia i sylwetkę już przed świętami - na razie trzymam normę i mam nadzieję, że dalej też tak będzie.
Powodzenia dziewczyny!
dryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:20   #745
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Vault101 Pokaż wiadomość
Ja sie jeszcze nie mierzylam ani nie wazylam w tym roku jak temu zaradzic? Schowac/wyrzucic wage! Wyciagac/mierzyc sie nie czesciej niz raz w tygodniu, bo inaczej mozna oszalec. Niedawno moj maz tak sie uzaleznil od wazenia, przeszedl na diete i po kazdym posilku czy treningu sie wazyl

Szacun za nie rzucenie sie nie chipsy! Ja bym byla pierwsza przy paczce, dlatego nie moge pic.

Powodzenia w kolejnym dniu!

Oho, mialam wlasnie zrobic sobie sniadanie ale odkrylam, ze moj kot poczestowal sie chlebem zytnim na zakwasie i wszystkie kromki leza teraz na podlodze. Arghhhh
Kot widocznie też ma noworoczne postanowienia o zdrowym odżywianiu

Co do ważenia/mierzenia. Mierzyć nie będę się częściej niż raz na dwa tygodnie bo najzwyczajniej w świecie mi się nie chce Wejście na wagę jest łatwiejsze. Kiedyś ważyłam się tylko na wizytach u dietetyczki, ostatnio robię to codziennie, rano i wieczorem. Po każdym posiłku na pewno nie będę się ważyć, bo w ogóle uważam ważenie się po jedzeniu czy piciu za bezsensowne. Chcę mieć jakieś rozeznanie na bieżąco co się dzieje, a nie dopiero po dwóch tygodniach. No i fascynują mnie te najniższe wyniki Bo ciężko żeby waga pokazała za mało. To chyba tak jak np. ze zmierzeniem ściany o metrowej szerokości - mniej niż metr się nie uzyska, ale za to więcej bez problemu, jeśli miarę przyłoży się krzywo
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:26   #746
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

hej

VI4, może i nigdy nie będziemy wygladaly jak ta Chodakowska czy chickentuna, ale warto dazyc do idealow. na tle zwykłych Kowalskich się będziemy ciut lepszym tylkiem wyrozniac!
przy walce z cellulitem polecam odstawienie soli (wbrew pozorom na prawde idzie się przyzwyczaić, teraz nawet mój Tz nie dosala już) i bańki chińskie (cos ok 20zl na allegro)

BioIvO, pij dużo wody. herbatki sa ok ale woda jest niezastapiona!

Katarina, ja tez chce pobiegać!! ale z ta pogoda zaloze się, ze ledwo zaczne i będę chora :/ fajnie ze z synem biegasz, ile ma lat? tez sobie marze, ze z moim będę biegac ale poki co musi się nauczyć siadac

tez bym se walnela grilla elektrycznego ale czeka nas przeprowadzka niedługo - im mniej szpargałów tym lepiej, wiosna kupie bankowo

u mnie planowany jadłospis na dziś:
2parowki + kanapka z szynką i ogórkiem
kisiel
kurczak curry
s. wiejski z papryka

spacer raczej odpada dziś, pogoda o kant d*... ale skalpel pojdzie na pewno

jutro się waze i mam nadzieje, ze choć pol kilo zjechalo, to mi da kopa żeby nie polec bo czeka mnie kuszący początek tygodnia - i w poniedziałek i we wtorek wpadają koleżanki...
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:31   #747
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cześć. Dziękuję za przyjęcie do wątku No to może parę słów o mnie.

Przez ostatnie pół roku miałam dość nieciekawy okres w życiu. Jadłam przez to bardzo dużo słodyczy, fast-foodów, zapychałam smutek. Z wagi 60 kg nagle zrobiło się 72. Kiedy po świętach stanęłam na wadze, przeżyłam szok. Nigdy nie ważyłam aż tyle i sam fakt dał mi motywację do działania.

Oczywiście nie odchudzam się po raz pierwszy, ale tym razem chcę doprowadzić odchudzanie do końca, czyli schudnąć około 20 kg. Mierzę 158 cm, więc myślę, że to odpowiednia waga. Od trzech dni nie tknęłam słodyczy ani fast-foodów, staram się zdrowo odżywiać, od dzisiaj także zaczynam ćwiczyć. Jazda na łyżwach dwa razy w tygodniu, rowerek stacjonarny codziennie, dywanowce, Mel B, Tiffany.

Muszę sobie kupić taką matę do ćwiczeń, żeby się nie ślizgać na panelach Do maja chciałabym powrócić do dawnej wagi, bo wybieram się do Francji i trzeba jakoś wyglądać!
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2015-01-04 o 09:32
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:33   #748
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
hej
BioIvO, pij dużo wody. herbatki sa ok ale woda jest niezastapiona!
Dokładnie tak! Powinno się wypijać 1 litr wody na każde 25 kg masy ciała. I nie tylko jak chce nam się pić (bo wtedy jest to sygnał, że organizm już się odwadnia) a cały dzień popijać małymi łyczkami.

Dziś jest piękna pogoda w Poznaniu, więc zaraz się wybiorę na spacer. Niestety sama, bo Tż pracuje.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:37   #749
Madelaine_O
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine_O
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 421
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cześć. Dziękuję za przyjęcie do wątku No to może parę słów o mnie.

Przez ostatnie pół roku miałam dość nieciekawy okres w życiu. Jadłam przez to bardzo dużo słodyczy, fast-foodów, zapychałam smutek. Z wagi 60 kg nagle zrobiło się 72. Kiedy po świętach stanęłam na wadze, przeżyłam szok. Nigdy nie ważyłam aż tyle i sam fakt dał mi motywację do działania.

Oczywiście nie odchudzam się po raz pierwszy, ale tym razem chcę doprowadzić odchudzanie do końca, czyli schudnąć około 20 kg. Mierzę 158 cm, więc myślę, że to odpowiednia waga. Od trzech dni nie tknęłam słodyczy ani fast-foodów, staram się zdrowo odżywiać, od dzisiaj także zaczynam ćwiczyć. Jazda na łyżwach dwa razy w tygodniu, rowerek stacjonarny codziennie, dywanowce, Mel B, Tiffany.

Muszę sobie kupić taką matę do ćwiczeń, żeby się nie ślizgać na panelach Do maja chciałabym powrócić do dawnej wagi, bo wybieram się do Francji i trzeba jakoś wyglądać!
ooh, jak się cieszę, że jest ktoś odrobinkę chociaż niższy ode mnie hehe do maja chcesz stracić aż 20 kg? czy do maja chcesz wrócić do tych 60?
__________________
"Im bliżej celu jest człowiek, tym większy wysiłek jest gotów podjąć, by cel ten osiągnąć".
Madelaine_O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:37   #750
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Asienka187
Dziś jest piękna pogoda w Poznaniu, więc zaraz się wybiorę na spacer. Niestety sama, bo Tż pracuje.
W okolicach Katowic też właśnie wyszło piękne słonko, choć przed chwilą jeszcze sypał gęsty śnieg Albo wezmę przykład z ciebie i też się wybiorę na samotny spacer albo pójdę na łyżwy.

Cytat:
Napisane przez Madelaine_O
ooh, jak się cieszę, że jest ktoś odrobinkę chociaż niższy ode mnie hehe do maja chcesz stracić aż 20 kg? czy do maja chcesz wrócić do tych 60?
My niskie musimy trzymać się razem, nie? Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Nie no, aż tak szalona nie jestem, żeby 20 kg stracić w pięć miesięcy! To byłoby niezdrowe. Chciałabym tak z 10 chociaż, żeby ważyć tyle ile ważyłam przed obżarstwem.
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2015-01-04 o 09:40
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-06 20:50:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.