Oryginał czy podróbka? Część IV - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-28, 19:53   #841
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Z klasycznym HP nie będziesz miała tego problemu, praktycznie są same nowe wersje, one chyba się miedzy sobą nie różnią...

kurde musze się bardziej zorientować w temacie, bo w Sephorze dziś był taki flakonik czerwony jaki matowy jeśli chodzi o klasyczny, a tak jak patrze na neta to inne teraz są.. nie znam się.. w ogóle jeszcze jest ten Sensuelle, ale jakiś Secret czy coś takiego.. i co ja mam wybrać
ale to już nie na ten wątek
dzięki dziewczyny
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 22:28   #842
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
ten metal na dole mają przeważnie refillable ale to chyba nie jest regułą.
W moim przypadku właśnie tak było, że trafiałam na refillable ze złotym metalem na dole i na non-refillable - bez. Nie wiedziałam, że to nie reguła. Wszystkie flaszki miałam z perfumerii - stacjonarnych albo internetowych.
Teraz mam akurat znów flakon do napełniania. Może zaryzykuję próbę napełnienia go, kiedy zawartość się skończy, bo przyznam, że do tej pory jakoś nie miałam weny aby rozkręcać flaszkę i uzupełniać; zamawiałam po prostu nową. Gdyby ktoś reflektował, dysponuję instrukcją obrazkową dot. napełniania. Mogę przesłać/wrzucić zdjęcie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 13:23   #843
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

http://allegro.pl/guerlain-la-petite...938999334.html
Oryginał ? Bo kusi mnie Jest niby na liscie zweryfikowanych ale nie przekonuje mnie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 13:55   #844
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/guerlain-la-petite...938999334.html
Oryginał ? Bo kusi mnie Jest niby na liscie zweryfikowanych ale nie przekonuje mnie
1) nie ten wątek - wpis powinien się znaleźć w weryfikacji aukcji allegro
2) wpis powinien być zgodny z regulaminem zawartym w pierwszym poście odpowiedniego wątku - inaczej nie weryfikujemy
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 18:16   #845
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Dziewczyny pomożecie? Mam nadzieje ze trafilam na dobry watek. Oryginał? (Zdjęcia w załączniku)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg desire dg.jpg (50,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg desire 2.jpg (57,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg desire 3.jpg (45,3 KB, 18 załadowań)
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 22:03   #846
sparkling_eye
Przyczajenie
 
Avatar sparkling_eye
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Ktoś jeszcze może ocenić mój falkon Versace CN ? na 27 stronie ZDJĘCIA, wygląda całkiem ok, ale zapach mimo, że to woda perfumowana kompletnie nie trwały ;( Czy ktoś miał taką sytuację ? co z tym zrobić ?
sparkling_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 22:35   #847
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez sparkling_eye Pokaż wiadomość
Ktoś jeszcze może ocenić mój falkon Versace CN ? na 27 stronie ZDJĘCIA, wygląda całkiem ok, ale zapach mimo, że to woda perfumowana kompletnie nie trwały ;( Czy ktoś miał taką sytuację ? co z tym zrobić ?
Ja nie widzę nic podejrzanego . EDT jest trwalsza i bardziej ogoniasta ale EDP też była wyczuwalna jak miałam. Inni też od Ciebie nie czują? Bo one są bardziej bliskoskórne.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 22:41   #848
sparkling_eye
Przyczajenie
 
Avatar sparkling_eye
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Co oznacza "bliskoskórne" ? No mój chłopak coś tam czuję, ale nie zachwyca się jakoś nadmiernie, nigdy wcześniej nie miałam perfumów z wyższej półki, więc sądziłam, żę będą jakieś super trwałe, a tymczasem mam też np. wody toaletowe z avon i trwałość nawet lepsza, więc coś tu jest nie tak. Czyli EDT lepsze są ? A skoro miałaś te perfumy CN, to możesz polecić coś podobnego ale trwalszego ?

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja nie widzę nic podejrzanego . EDT jest trwalsza i bardziej ogoniasta ale EDP też była wyczuwalna jak miałam. Inni też od Ciebie nie czują? Bo one są bardziej bliskoskórne.
Co oznacza "bliskoskórne" ? No mój chłopak coś tam czuję, ale nie zachwyca się jakoś nadmiernie, nigdy wcześniej nie miałam perfumów z wyższej półki, więc sądziłam, żę będą jakieś super trwałe, a tymczasem mam też np. wody toaletowe z avon i trwałość nawet lepsza, więc coś tu jest nie tak. Czyli EDT lepsze są ? A skoro miałaś te perfumy CN, to możesz polecić coś podobnego ale trwalszego ?
sparkling_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 00:44   #849
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja nie widzę nic podejrzanego . EDT jest trwalsza i bardziej ogoniasta ale EDP też była wyczuwalna jak miałam. Inni też od Ciebie nie czują? Bo one są bardziej bliskoskórne.
Tez nie reguła bo na mnie lepiej sie trzyma właśnie ta wersja perfumowana niz toaletowa:P Testowalam oba równocześnie wlasciwie
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 07:59   #850
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja nie widzę nic podejrzanego . EDT jest trwalsza i bardziej ogoniasta ale EDP też była wyczuwalna jak miałam. Inni też od Ciebie nie czują? Bo one są bardziej bliskoskórne.
na mnie też edt jest o wiele trwalsza i mocniejsza ( kiedys nawet rozkminka o tym była)
Cytat:
Napisane przez sparkling_eye Pokaż wiadomość
Co oznacza "bliskoskórne" ?
bliskoskórne, że nie pachną na długość ramion, na kilka metrów, tylko blisko skóry
Cytat:
nigdy wcześniej nie miałam perfumów z wyższej półki, więc sądziłam, żę będą jakieś super trwałe, a tymczasem mam też np. wody toaletowe z avon i trwałość nawet lepsza, więc coś tu jest nie tak. Czyli EDT lepsze są ?
taka wysoka półka to nie jest Perfumy masz oryginalne
Akurat w tym przypadku wiekszosć osób uważa EDT za wersję mocniejszą, ale to, że je słabo czujesz nie musi być wyznacznikiem, nieraz tak jest, że jak sie bardzo jakieś perfumy podobają to ich na sobie nie wyczuwamy, ale otoczenie je czuje
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 09:16   #851
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
na mnie też edt jest o wiele trwalsza i mocniejsza ( kiedys nawet rozkminka o tym była)
Ja również swojego czasu używałam CN edt i też była na mnie trwalsze i b. wyczuwalne niż edp. I choć bardzo je lubiłam, to nigdy nie dostałam za nie komplementu bezpośrednio, a mój facet w ogóle nie zwracał na nie uwagi.

Edytowane przez BlueberryMilkshake
Czas edycji: 2014-12-30 o 09:17
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 10:39   #852
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożecie? Mam nadzieje ze trafilam na dobry watek. Oryginał? (Zdjęcia w załączniku)
Pomoże ktoś?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 19:49   #853
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
Tez nie reguła bo na mnie lepiej sie trzyma właśnie ta wersja perfumowana niz toaletowa:P Testowalam oba równocześnie wlasciwie
Na mnie z kolei obie wersje są porównywalne, jeśli chodzi o trwałość. EDP ostatnio zapachniła mi szalik, który akurat miałam na szyi i od ub. tygodnia ją na nim wyczuwam. Na skórze trwałość jest oczywiście słabsza, ale nie powiedziałabym, że to nietrwały zapach. Inna sprawa, że już mi się trochę "przejadł" i że na obecną pogodę te perfumy są dla mnie zbyt "chłodne".
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 08:58   #854
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Na mnie z kolei obie wersje są porównywalne, jeśli chodzi o trwałość. EDP ostatnio zapachniła mi szalik, który akurat miałam na szyi i od ub. tygodnia ją na nim wyczuwam. Na skórze trwałość jest oczywiście słabsza, ale nie powiedziałabym, że to nietrwały zapach. Inna sprawa, że już mi się trochę "przejadł" i że na obecną pogodę te perfumy są dla mnie zbyt "chłodne".
O widzisz, a ja sie nimi psikam jak jest mrozno/zimno, bo wtedy robia sie pieknie ogoniaste Dzis nimi pachne i na samym wejsciu juz dostalam za nie komplement. Mam edt.
Chociaz czasami bywa tak, ze je mocno czuje, a raz szybko znikaja.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2014-12-31 o 08:59
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 12:50   #855
Snaut
Przyczajenie
 
Avatar Snaut
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 17
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Poproszę o weryfikację. Dior Fahrenheit edt, pojemność flakonu 100ml, data produkcji wg kodu 1999r. Zatyczki i pudełka brak. Oryginalny czy podróbka ?


Snaut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 12:43   #856
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Hej,
chciałabym się pozbyć tych perfum ale nie wierzę w ich orginalność.Może mi ktoś pomóc, może ma ktoś te perfumy?Myślę,że to podróba ale muszę mieć pewność.
Gucci Glorious Mandarin 100 ml.
Wg kodu są z 12.2011 r
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6298.jpg (95,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6301.jpg (130,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6303.jpg (103,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6304.jpg (83,1 KB, 79 załadowań)

Edytowane przez beta-ina
Czas edycji: 2015-01-04 o 12:44
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 13:43   #857
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

dziewczyny mam mala zagwozdke (tak to sie pisze? ) Prosze o weryfikacje tej flaszki. Wedlug mnie wszystko jest ok, perfumy z sprawdzonego zrodla, zapach tez sie zgadza, jedyne co mnie martwi to ta krzywa rurka, czy mozliwe aby w MDCh edp z 2006 roku byla taka krzywa rura? To wazne bo perfumy sa na rozbiorke i chce je dzisiaj rozlac. Prosze o pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4197.jpg (58,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4196.jpg (47,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4198.jpg (81,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4199.jpg (71,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4200.jpg (73,7 KB, 17 załadowań)
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 22:03   #858
sparkling_eye
Przyczajenie
 
Avatar sparkling_eye
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
na mnie też edt jest o wiele trwalsza i mocniejsza ( kiedys nawet rozkminka o tym była)

bliskoskórne, że nie pachną na długość ramion, na kilka metrów, tylko blisko skóry
taka wysoka półka to nie jest Perfumy masz oryginalne
Akurat w tym przypadku wiekszosć osób uważa EDT za wersję mocniejszą, ale to, że je słabo czujesz nie musi być wyznacznikiem, nieraz tak jest, że jak sie bardzo jakieś perfumy podobają to ich na sobie nie wyczuwamy, ale otoczenie je czuje
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. A czy mógłby mi ktoś polecić podobne perfumy ? z katogorii kwiatowo - orientalnej ? Które były by trwalsze ?
sparkling_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 09:20   #859
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez beta-ina Pokaż wiadomość
Hej,
chciałabym się pozbyć tych perfum ale nie wierzę w ich orginalność.Może mi ktoś pomóc, może ma ktoś te perfumy?Myślę,że to podróba ale muszę mieć pewność.
Gucci Glorious Mandarin 100 ml.
Wg kodu są z 12.2011 r
Nie mam tych perfum, ale potwierdzam to, co sama myslisz - podrobka.

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam mala zagwozdke (tak to sie pisze? ) Prosze o weryfikacje tej flaszki. Wedlug mnie wszystko jest ok, perfumy z sprawdzonego zrodla, zapach tez sie zgadza, jedyne co mnie martwi to ta krzywa rurka, czy mozliwe aby w MDCh edp z 2006 roku byla taka krzywa rura? To wazne bo perfumy sa na rozbiorke i chce je dzisiaj rozlac. Prosze o pomoc.
Skoro ze sprawdzonego to nie masz sie czego obawiac. Troche slabo widze "grzybek" w srodku butelki, bo zdjecie niewyrazne, ale mimo wszystko dla mnie ok. Dla 101% pewnosci niech ktos jeszcze potwierdzi
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 11:46   #860
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

[QUOTE=zania;49599882]Nie mam tych perfum, ale potwierdzam to, co sama myslisz - podróbka

Czyli niestety tak jak sądziłam.Możesz napisać co zwrócilo Twoją uwagę, oprócz krzywej rurki?
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:50   #861
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

[QUOTE=beta-ina;49602334]
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Nie mam tych perfum, ale potwierdzam to, co sama myslisz - podróbka

Czyli niestety tak jak sądziłam.Możesz napisać co zwrócilo Twoją uwagę, oprócz krzywej rurki?
ogólny wyglad ;/ i krzywa naklejka
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 17:03   #862
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Dziewczyny, czy Frapina podrabiają?
Mam możliwość kupienia używki Frapin 1697 za 130zł (wydaje mi się to niską ceną za ponad połowę flaszki i nie wiem czy ryzykować)
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 19:49   #863
daniels
Zadomowienie
 
Avatar daniels
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 011
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Nie widziałem podróbki, ale profilaktycznie poproś o zdjęcia (oczko atomizera, spód flakonu itp ujęcia).
daniels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 17:31   #864
ginger505
Zadomowienie
 
Avatar ginger505
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Poproszę o ocenę oryginalności tejże używki Flowerbomb... Zastanawia mnie kolorek ( bo flakony jakie miałam w posiadaniu miały jaśniejszą barwę) oraz ta sprężynka w grzybku ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150106_101727.jpg (90,9 KB, 73 załadowań)
ginger505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 17:58   #865
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Faktycznie płyn jest ciemniejszy niż powinien, co do sprężynki to mam ją zarówno w wersji edp jak i edt (z ciekawości sprawdziłam kilka innych perfum i faktycznie w niektórych sprężynka jest a w innych nie- jakoś nigdy do tej pory nie zwróciłam na to uwagi)
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 18:02   #866
ginger505
Zadomowienie
 
Avatar ginger505
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Flakon jest z 2009 roku, czy możliwe, że płyn ściemniał z upływem czasu?
ginger505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 18:09   #867
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez ginger505 Pokaż wiadomość
Flakon jest z 2009 roku, czy możliwe, że płyn ściemniał z upływem czasu?
Możliwe, zmiana barwy na ciemniejszą to typowy objaw reakcji fotochemicznych - widocznie były źle przechowywane.
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 18:12   #868
ginger505
Zadomowienie
 
Avatar ginger505
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Hmm... Więc możliwe, że i zapach mógł się zmienić...Cena kusi ale nie wiem czy warto ryzykować. W każdym razie dziękuję za pomoc
ginger505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 19:18   #869
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Niestety trafiłam chcąc - nie chcąc do tego paskudnego wątku.

Kilka dni temu weszłam drogą wymiany w posiadanie ordynarnej podróbki mojego znanego od lat, kochanego i ubóstwianego Kenzo Flower.
Otrzymałam flakon 30 m (25ml). Śmierdzi niesamowicie. W środku pływają paprochy (dla jasności - nie są to bąbelki, jakie powstają po potrząśnięciu butelką).
Szkło ma nierówne denko, cały flakon jest usiany drobnymi dziurkami, jest nierklarowny, nieprzejrzysty. Smród ulatuje po godzinie, z Kenzo Flower który znam OD LAT ma niewiele wspólnego.

Napisałam do wizażanki która mi ów flakon wysłała. Twierdzi ona, że to oryginał, bo wizażanka, od ktorej go dostała, a przed nią jeszcze inne wizażanki twierdzą że to też oryginał. podobno zanim trafil w moje ręce był w perfumeriach porównywany do oryginału

W sumie co tam, mogłam tym pędem puścić go dalej na wymianę w moim wątku, ale jak były moderator byłam często osobą weryfikującą flakony podczas wymian innych wizażanek. Brzydzę się takimi praktykami, jak puszczanie dalej podróby w obieg.

Wizażanka odmienić się nie chce. Ja nie zamierzam trzymać tego śmierdziela w domu. Co mam zrobić?
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 19:24   #870
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Co mam zrobić?
wstawić zdjęcia?



BTW paprochów, mam takowe w flakoniku oryginalnych miracle, nie mam pojęcia skąd się wzięły, kupione stacjonarnie wszystko było cacy do zeszłego sylwestra - pojawiło sie mnóstwo paprochów w butelce, jakbym zassała coś z powietrza
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-11 20:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.