Listopadowe Mamy 2014- część I - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-12, 09:15   #4861
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Paulina moja co noc ma przerwy 7-8 h a dzis to ponad 9....nie wybudza. Jak tylko dziecko dobrze przybiera tez na poczatku balam sie tak bez wybudzania. Ale waze mala co jakis czas i waga wydaje sie byc ok Nadia to nawet nie placze, to wyglada jakbyczekala az podejde jak slysze ze sie wierci a jest juz ta 6.00 wstaje podchodze do lozeczka, ona oczka ma otwarte i sie lekko usmiecha
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 09:15   #4862
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Kiara strasznie Ci współczuję. Mam nadzieję że to wszystko minie ;( ja bym chyba nie wytrzymała psychicznie karmić piersią przy tak ostrej alergii pokarmowej ;( wszędzie może być alergen ;/ ty w ogóle coś jesz?
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 09:18   #4863
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Ela no dziekowalam ale w szokowcu bylam ze tyle przespala... można ? Można !

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Zanet ale coś mi świta ze Ty na noc dajesz mm? Tak ? Bo moja tylko na cycu i właśnie nad tym się zastanawiam czy oby nie za długą przerwę sobie zrobiła
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 09:19   #4864
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
ja bym nie wybudzała teraz

wybudzanie przy maluszkach jest do dyskusji, ale jak dzieciaczki już "takie duże" to ja bym nie wybudzała, tylko dziękowała Bogu, że śpi

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------



już??
Nie jakoś od 4 msc
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 09:22   #4865
sloneczko_1201
Zadomowienie
 
Avatar sloneczko_1201
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 216
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Kiara biedulko Ty to zawsze masz pod górkę. Myślałam, że po tej ciąży to chociaż maluszkiem się nacieszysz. Podziwiam Cię, bo dajesz sobie świetnie radę z każdymi problemami i się nie poddajesz. I po tym co przeszłaś w ciąży i co robisz teraz dla swojego maluszka wiem, że jesteś najlepszą mamusia jaką twój synuś mógł sobie wymarzyć! Ściskam mocno i trzymam kciuki za szybką poprawę

Anuszka Ty też jesteś dzielna, bo dwójka dzieci to nie lada wyzwanie. Mojego Tż nie ma całymi dniami w domu, ale jak przychodzi wieczór to się cieszę, że mogę się spokojnie wykąpać i zjeść chociaż kolację tym bardziej Cię podziwiam, bo pewnie jak nie jedno dziecko czegoś potrzebuje to drugie. Dziewczyny mają rację, że powinnaś pogadać z Tż, żeby jakoś rozwiązać tą sutuację. Wogóle nie rozumiem jak te nasze Tż-ty mogą być takie niewyrozumiałe. Kto stworzył ten gatunek męski taki mało rozumny! Trzymaj się jesteś silna jak każda kobieta i to zawsze my dajemy radę

Po wczorajszym dniu poprostu padłam. Z okazji naszej I rocznicy ślubu zrobiła się mała imprezka i upiekłam ciasto zrobiłam desery z galaretki, 2 sałatki i upiekłam kurczaka w piekarniku i wieczorem to już mnie tak głowa bolała, że masakra. Dzisiaj też masakra, bo pogoda zupełnie do d... i co tu robić z tym małym brzdącem jak już od 4 nie widział świeżego powietrza, a i mama by się chętnie przeszła.

Czekoladko super, że chrzciny udane i już masz to za sobą my chyba ochrzcimy jak się zrobi cieplej.
Za to jutro mamy kolędę i ciekawe co ksiądz powie, bo my po ślubie z cywilnym i jeszcze z nie ochrzczonym dzieckiem
__________________
Oskarek 24.10.2014

Razem możemy więcej...
sloneczko_1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 09:23   #4866
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
Te pikowane bluzy?? I co fajne? Bo tez chcialam
Tak te pikowane kupilam szarą bez kaptura, fajna nie gruba, tylko hmm nie wiem czy L nie będzie duża na mojego Tz bo wyjątkowo duże mi się wydają u mnie w lidlu, nie było szału na nie, ludzie rzucili się na jakieś buty
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 09:26   #4867
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Ela no dziekowalam ale w szokowcu bylam ze tyle przespala... można ? Można !

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Zanet ale coś mi świta ze Ty na noc dajesz mm? Tak ? Bo moja tylko na cycu i właśnie nad tym się zastanawiam czy oby nie za długą przerwę sobie zrobiła
Ja daje mm ok 18-19 tak 90-120 ml w zaaleznosci o ktorej byl wczesniej cyc, a ok 21 cyc
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 09:34   #4868
sloneczko_1201
Zadomowienie
 
Avatar sloneczko_1201
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 216
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
A czy meczarnie z bakami tez mina, sa one zwiaza e z tym ze jeszcze uklad pokarmowy sie rozwija? Bo ja juz nie mam sil. Maly nie moze spac, wybudza sie...nic nie pomaga. Sab, bobotic czy espumisan nie daja rady...zastanawiam sie czy dalej podawac espumisan....masaze, herbatki nic...zal mi go, bo widac ze chce spac a nie moze
Ja bym jednak nie rezygnowała z tych kropelek, bo może byc jeszcze gorzej. Na mojego najlepiej działa espumisan ten mocniejszy 100 i podaje po 10 kropelek do każdego karmienia, czasami tylko jak karmię koło 4 rano to nie dostanie. I tak jak kostka dałabym jeszcze probiotyk. Jak poszliśmy pierwszy raz do pediatry z brzuszkiem to kazała kupić probiotyk i właśnie espumisan, ale zaczęło to działać dopiero po jakimś czasie razem. Ja daje jeszcze delikol, bo widzę, że po tym kupki są częściej i łatwiej.

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
hej my noc w miarę ok. ale niedługo na szczepienie i ciekawe co będzie dzisaj
Powodzenia na szczepieniu napewno będzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
Nooo i pierwsza kąpiel bez tza za nami
Kupa wyszla gora, lezac na przewijaku na który nie podlozylam tetry posikala sie i podplynelo pod szyje... zdolniacha kapiel byla musowa i poszla super
Gratulację pierwszej samodzielnej kąpieli. J też już kąpie sama jak tż nie ma, ale się bałam na początku. Teraz widzę, że nie ma w tym nic strasznego.

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Dobry dzień

G w końcu zasnela i po całym dniu i walczeniu przespala 6,5h! Niech mi ktoś powie czy to ok przy kp aby dziec miał tak długą przerwę w kp? Czy może powinnam ją wybudzic w nocy?
!
Już teraz bym nie wybudzała to jest ważne u zupełnych maluszków i tych co mają żółtaczkę, żeby szybciej zeszła, a teraz jak dobrze przybiera to się ciesz i śpij razem z maluchem
Mój zasnął wczoraj o 23 obudził się o 4, ale jadł ok 21 i jak się obudziłam o 2 to ani nie myślałam, żeby go wybudzać tylko na drugi bok się przełożyłam i chrapałam dalej


Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Nasza gada o wprowadzeniu posiłków...
To chyba szalona jakaś Ja tak jak zalecają zaczęłabym po skończonym 4 miesiącu i bez rewolucji, bo sobie potem z tymi brzuszkami nie poradzimy.
__________________
Oskarek 24.10.2014

Razem możemy więcej...
sloneczko_1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 09:45   #4869
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Nasza gada o wprowadzeniu posiłków...

Tak szybko??
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 09:49   #4870
eclariss
Rozeznanie
 
Avatar eclariss
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Kostka tak w tetrę mam taka długą i wąską i owinęłam ja frotowym paskiem z szlafroka zawiązałam na kokardkę

a w dzień też otulacie do drzemki?

Co to te łuski kakowe?
__________________
Mili z nami
eclariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 09:52   #4871
GoniaaaS
Rozeznanie
 
Avatar GoniaaaS
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 702
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Hejka

Frau tak jak Justyna pisze kochana masz ta mąkę
:p


Niech mnie ktos dobudzi! Tak zakrecona to ja dawno nie bylam. Schowalam sll do lodowki i tz do mnie ze sll w lodowce to ja no a gdzie jej miejsce. Potem brudna pieluszke zapomnialam pozapinac i rzucilam pod kosz możecie sobie wyobrazić jaki pieknh slad pozostL na moich pieknie wypastowanych panelach
GoniaaaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 09:58   #4872
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
A dziś mam wizytę poprodowo-popologowa więc trzymać kciuki aby dał mi grin lajt
Ciekawe czy podczas porodu pękł mi ten/ta torbiel co to ja od lat hodowalam w pochwie ???


---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez magdula87 Pokaż wiadomość
Tak te pikowane kupilam szarą bez kaptura, fajna nie gruba, tylko hmm nie wiem czy L nie będzie duża na mojego Tz bo wyjątkowo duże mi się wydają u mnie w lidlu, nie było szału na nie, ludzie rzucili się na jakieś buty
to dobra wiadomość, bo zanim ja dotrę do lidla.........
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 09:59   #4873
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

I juz po, krzyk byl duzy. Zobaczymy jak bedzie przez dzien. Moja gwiazda wazy 5470 jeszcze dzis ide z nia aby chirurg zobaczyl tego naczyniaka dzien pelen wrazan.
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 10:21   #4874
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

wyciągnęłam dziś matę, bo koleżanka mi pożyczyla, ale nie zaglądałam do niej, a to jest taka FisherPrice rainforest, tylko ta prostokątna.... :/
bardzo jest fajna, ale raczej dla takiego większego maluszka, ma któraś taką??

bo taka moja Zu, już bym ją położyła, ale na takiej to bez sensu, bo na brzuchu nie uleży a na plecach to nie ma na co patrzeć.... przy Jaśku miałam taką okrągłą co to zabawki nad głową wisiały....

tym sposobem chyba poszukam jakiejś używanej na necie.....

chyba, że bez sensu kłaść 6 tygodniowe dziecię na macie???
ale może chociaż na 10 minut by się zajęła?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
I juz po, krzyk byl duzy. Zobaczymy jak bedzie przez dzien. Moja gwiazda wazy 5470 jeszcze dzis ide z nia aby chirurg zobaczyl tego naczyniaka dzien pelen wrazan.
ooo szybko
to trzymam kciuki, żeby obyło się bez skutków ubocznych


apropo szczepień
Wy już daaawno o tej gruźlicy pisałyście, a u nas cisza i cisza, już się zastanawiałam czy aby na pewno mi ją zaszczepili w tym szpitalu
ale wczoraj przy kąpieli się objawiła na lewej rączce mam nadzieję, że za dużo problemów z tym nie będzie

a na prawej rączce ma naczyniaczka.... który wygląda właśnie jak szczepionka....

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

dobra..... cofam to co pisałam o macie

budyń ciążowy obecny jeszcze.... przecież mogę sobie pałąk inaczej wpiąć i będzie miała zabawki nad głową

aż mi wstyd za taki brak kreatywności
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 10:23   #4875
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
KOSTAKA łuski kakaowe??a co to i gdzie to kupić??

KIARA Boziu całuje i tule i trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze z małym i za ciebie żebyś miała sile choć i tak cie podziwiam ze dajesz radę!!!

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

ALEKAZ kciuki za szczepienie ha mam jutro i juz sie boje!!!!

A dzisiaj przychodzi do mnie pielęgniarka środowiskowa...w sumie to nie wiem po co...ale bedzie [COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ---
Hihihi pięknie !!!!!!!! To sie uśmiałam zdolniacha

FRAU jak twoja mąka sie troszczy o mamusie ....rozczulajace

Ja wczoraj sie prawie poryczalam Jak pomyślałam ze bede musiała małego zostawić i do pracy we wrześniu wrócić albo klusecze z kimś obcym zostawić!!!
http://www.braciacyba.pl/luska-kakaowa/
U nas na slasku to w szpitalach podawali kiedys na rozkrecenie laktacji
Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Dobry dzień

G w końcu zasnela i po całym dniu i walczeniu przespala 6,5h! Niech mi ktoś powie czy to ok przy kp aby dziec miał tak długą przerwę w kp? Czy może powinnam ją wybudzic w nocy?

Kiara brak słów na pocieszenie.... przykro się czyta ze cały czas masz pod tak cholernie stroma górkę doskonale Cię rozumiem z kp bo ja też tak to traktuję. I uświadomiłam sobie to gdy po raz pierwszy dawalam G butle. Możliwość kp dziecka daje mi pewnego rodzaju spełnienie w macierzyństwie. Po tym jak urodziła się wczesniakiem to wykarmienie jej piersią stało się niezwykle istotne.
Wierzę i trzymam kciuki abyś pewnego dnia obudzila sie i stwierdziła ze teraz już macierzyństwo daje Ci pełnię szczęścia. A pasmo udrek masz za sobą

Kostka właśnie daj namiary na te łuski I powiedz mi gdzie kupujesz wędzona paprykę? Bo ja swoją przywiozlam z jakiegoś Egiptu czy Turcji i mi się powoli kończy

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Alekaz oby szczepienie poszło gładko

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Ela , Frau całuski dla waszych dzieciaczkow starszych. Chorobska a kysz !!!!!!!
Papryke W necie n all albo na targach zdrowia u nas takie sa dwa razy do roku i tam jest.

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2015-01-12 o 10:28
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 10:23   #4876
Indra83
Wtajemniczenie
 
Avatar Indra83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez magdula87 Pokaż wiadomość
Tak te pikowane kupilam szarą bez kaptura, fajna nie gruba, tylko hmm nie wiem czy L nie będzie duża na mojego Tz bo wyjątkowo duże mi się wydają u mnie w lidlu, nie było szału na nie, ludzie rzucili się na jakieś buty
Widziałam tylko w gazetce, ale miały być botki skórzane po 79zł, ale jak dotrę do lidla, to nic nie będzie pewnie.

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Ela no dziekowalam ale w szokowcu bylam ze tyle przespala... można ? Można !

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Zanet ale coś mi świta ze Ty na noc dajesz mm? Tak ? Bo moja tylko na cycu i właśnie nad tym się zastanawiam czy oby nie za długą przerwę sobie zrobiła
ja też tylko piersią i śpi coraz dłuzej, teraz po 7h, ale może dłużej by pospała tylo chłopaki rano hałasują. Tłuściutka jest, więc się cieszę i nie mam zamiaru jej budzić, choćby 9h spała.

Cytat:
Napisane przez eclariss Pokaż wiadomość
Kostka tak w tetrę mam taka długą i wąską i owinęłam ja frotowym paskiem z szlafroka zawiązałam na kokardkę

a w dzień też otulacie do drzemki?

Co to te łuski kakowe?
W dzień nie otulam, sama zasypia jak chce, ale wieczorem już czasem muszę, bo jest rozdrażniona po całym dniu i macha rękami, bij, kręci się,dodatkowo jeszcze czasem suszarkę z yt włączę.

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
I juz po, krzyk byl duzy. Zobaczymy jak bedzie przez dzien. Moja gwiazda wazy 5470 jeszcze dzis ide z nia aby chirurg zobaczyl tego naczyniaka dzien pelen wrazan.
Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
wyciągnęłam dziś matę, bo koleżanka mi pożyczyla, ale nie zaglądałam do niej, a to jest taka FisherPrice rainforest, tylko ta prostokątna.... :/
bardzo jest fajna, ale raczej dla takiego większego maluszka, ma któraś taką??

bo taka moja Zu, już bym ją położyła, ale na takiej to bez sensu, bo na brzuchu nie uleży a na plecach to nie ma na co patrzeć.... przy Jaśku miałam taką okrągłą co to zabawki nad głową wisiały....

tym sposobem chyba poszukam jakiejś używanej na necie.....

chyba, że bez sensu kłaść 6 tygodniowe dziecię na macie???
ale może chociaż na 10 minut by się zajęła?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------



ooo szybko
to trzymam kciuki, żeby obyło się bez skutków ubocznych


apropo szczepień
Wy już daaawno o tej gruźlicy pisałyście, a u nas cisza i cisza, już się zastanawiałam czy aby na pewno mi ją zaszczepili w tym szpitalu
ale wczoraj przy kąpieli się objawiła na lewej rączce mam nadzieję, że za dużo problemów z tym nie będzie

a na prawej rączce ma naczyniaczka.... który wygląda właśnie jak szczepionka....
W ksiązeczce zdrowia musi być szczepienie wpisane, ale wątpię, żeby zapomnieli, u Lili bąbelz ropą urusł po 7 tygodniach, więc jeszcze moze się pojawi u Zu, a moze wcale nie będzie.
__________________
Staś 03.10.2009r.
Lilianna 10.11.2014r.
Indra83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 10:25   #4877
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Czesc dziołszki

dzieki za życzenia ! A teraz SŁONECZKO sto lat!sto lat!

PAULINA moja na cycu dziś przespała od 22 do 5, jak dziecko dobrze przybiera to nie wybudzać,jakby była głodna to by sie obudziła

KIARA jesteśmy z tobą ! Jestes bardzo silna dzielna dla swojego synka juz niedługo kolki miną...a reszta z czasem sie ułozy,najwazniejsze ze ma taka mame jak ty co zrobi dla niego wszystko!!
__________________
07.09.2013
26.11.2014
<3 Lili <3


Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 10:28   #4878
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

[QUOTE=Indra83;49717579]Widziałam tylko w gazetce, ale miały być botki skórzane po 79zł, ale jak dotrę do lidla, to nic nie będzie pewnie.


ja też tylko piersią i śpi coraz dłuzej, teraz po 7h, ale może dłużej by pospała tylo chłopaki rano hałasują. Tłuściutka jest, więc się cieszę i nie mam zamiaru jej budzić, choćby 9h spała.


W dzień nie otulam, sama zasypia jak chce, ale wieczorem już czasem muszę, bo jest rozdrażniona po całym dniu i macha rękami, bij, kręci się,dodatkowo jeszcze czasem suszarkę z yt włączę.




W ksiązeczce zdrowia musi być szczepienie wpisane, ale wątpię, żeby zapomnieli, u Lili bąbelz ropą urusł po 7 tygodniach, więc jeszcze moze się pojawi u Zu, a moze wcale nie będzie.[/QUOTE]

zauważyłam bo wlaśnie zaczyna rosnąć

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Sloneczko wszystkiego najlepszego!!!
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 10:29   #4879
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Wmusilam w niego setkę pół godziny pił ;p mam nadzieję że następnym razem pojdzie sprawniej i dojdziemy do 120. Dzięki GoniaaaS za zwrócenie uwagi. Może dojdziemy do ładu z tymi karmienieniami
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 10:35   #4880
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

mała śpi już 2,5 godziny....
pogoda się psuje.... w końcu nie zdążę z nią wyjść na spacer... miałam iść ją obudzić, ale tak się szaro zrobiło, że chyba zaraz zacznie padać....

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Wmusilam w niego setkę pół godziny pił ;p mam nadzieję że następnym razem pojdzie sprawniej i dojdziemy do 120. Dzięki GoniaaaS za zwrócenie uwagi. Może dojdziemy do ładu z tymi karmienieniami
na pewno dacie radę
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 10:38   #4881
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Ela ja jeszcze swojej nie kłade na macie...
ale może źle robie jak widze ze nie chce spac to daje ją na kolana,i okazuje rózne zabawki.grzechotki itp ale zaraz ją to nudzi chyba dla niej za wczesnie. No i czasem na 10 min w bujaczku poleży...

A ostatnio akcja była z tym bujaczkiem normalnie bym sie po mojej tego nie spodziewala...bo wiecie że mam problem ze zrobieniem kupki i rzadko robi.No to ostatnio zostawiłam ją z Tż rano i pojechałam na zakupy...nie było mnie z 3 h wracam a tam cały bujak rozkłozony na czynniki pierwsze,pokrowca nie ma....pytam tż co jest a on że sobie bujał małą i już prawie przysypiała i usłyszał takie pryyyyt prryyyyt prryyyt wział ją podniósł a tu kupa stulecia :-D cały bujak ...ona po pas i biedny noe wiedział co ma zrobić i tak stal dobre 5 min ciesze sie że jemu sie to przytrafiło bo rzadko zmienia małej pieluche
__________________
07.09.2013
26.11.2014
<3 Lili <3


Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 10:52   #4882
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
Ela ja jeszcze swojej nie kłade na macie...
ale może źle robie jak widze ze nie chce spac to daje ją na kolana,i okazuje rózne zabawki.grzechotki itp ale zaraz ją to nudzi chyba dla niej za wczesnie. No i czasem na 10 min w bujaczku poleży...

A ostatnio akcja była z tym bujaczkiem normalnie bym sie po mojej tego nie spodziewala...bo wiecie że mam problem ze zrobieniem kupki i rzadko robi.No to ostatnio zostawiłam ją z Tż rano i pojechałam na zakupy...nie było mnie z 3 h wracam a tam cały bujak rozkłozony na czynniki pierwsze,pokrowca nie ma....pytam tż co jest a on że sobie bujał małą i już prawie przysypiała i usłyszał takie pryyyyt prryyyyt prryyyt wział ją podniósł a tu kupa stulecia :-D cały bujak ...ona po pas i biedny noe wiedział co ma zrobić i tak stal dobre 5 min ciesze sie że jemu sie to przytrafiło bo rzadko zmienia małej pieluche

ale mu się trafiło traumę będzie miał chłopak

no ja robię tak samo właśnie.... przydałoby się żeby chociaż swoje rączki odkryła i dopiero na matę
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 10:52   #4883
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Kostka tak kropelki regularnie daje, a probiotyku zadnego bo nie wiedzialam ze trzeba
Paulina ja mysle ze jak db przybiera to nie musisz wybudzac. Nam tak mowila pediatra, co prawda karmilam juz mm ale mysle ze to nie ma znaczenia. No chyba ze boisz sie o zastoj w piersi czy cos...
Paulina daje regularnie sab dawalam przed kazdym posilkiem, a espumisan dwa razy dziennie po 25 kropelek bo tak na ulotce bylo. Szwagierka sab mi wyslala znowu bo chyba lepiej sie u nas sprawdzal.
Anuszka ja licze od poczatku karmienia
Paulina powodzenia na wizycie. Ja mam w pn za tydzien, boje sie bo jeszcze mnie tam czasem boli...
Zanet wow niezle spi Twoja corcia
Sloneczko no to wszystkiego naj na kolejne lata
Sloneczko dzieki za rady. A jaki probiotyk polecacie? Z kupkami u nas nie ma problemu.
Ja tez mam mate od kolezanki i zastanawiam sie kiedy ja wyjac.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 10:56   #4884
sloneczko_1201
Zadomowienie
 
Avatar sloneczko_1201
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 216
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
Czesc dziołszki

dzieki za życzenia ! A teraz SŁONECZKO sto lat!sto lat!
Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość


[/COLOR]Sloneczko wszystkiego najlepszego!!!
dziękuję dziewczyny

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Kostka tak kropelki regularnie daje, a probiotyku zadnego bo nie wiedzialam ze trzeba
Paulina ja mysle ze jak db przybiera to nie musisz wybudzac. Nam tak mowila pediatra, co prawda karmilam juz mm ale mysle ze to nie ma znaczenia. No chyba ze boisz sie o zastoj w piersi czy cos...
Paulina daje regularnie sab dawalam przed kazdym posilkiem, a espumisan dwa razy dziennie po 25 kropelek bo tak na ulotce bylo. Szwagierka sab mi wyslala znowu bo chyba lepiej sie u nas sprawdzal.
Anuszka ja licze od poczatku karmienia
Paulina powodzenia na wizycie. Ja mam w pn za tydzien, boje sie bo jeszcze mnie tam czasem boli...
Zanet wow niezle spi Twoja corcia
Sloneczko no to wszystkiego naj na kolejne lata
Sloneczko dzieki za rady. A jaki probiotyk polecacie? Z kupkami u nas nie ma problemu.
Ja tez mam mate od kolezanki i zastanawiam sie kiedy ja wyjac.
Dziękuję
Z probioyków pediatra nam polecała dicoflor i biogaia, ale taniej wychodzi floractin i ma te same szczepy.
__________________
Oskarek 24.10.2014

Razem możemy więcej...
sloneczko_1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 11:10   #4885
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Kostka tak kropelki regularnie daje, a probiotyku zadnego bo nie wiedzialam ze trzeba
Paulina ja mysle ze jak db przybiera to nie musisz wybudzac. Nam tak mowila pediatra, co prawda karmilam juz mm ale mysle ze to nie ma znaczenia. No chyba ze boisz sie o zastoj w piersi czy cos...
Paulina daje regularnie sab dawalam przed kazdym posilkiem, a espumisan dwa razy dziennie po 25 kropelek bo tak na ulotce bylo. Szwagierka sab mi wyslala znowu bo chyba lepiej sie u nas sprawdzal.
Anuszka ja licze od poczatku karmienia
Paulina powodzenia na wizycie. Ja mam w pn za tydzien, boje sie bo jeszcze mnie tam czasem boli...
Zanet wow niezle spi Twoja corcia
Sloneczko no to wszystkiego naj na kolejne lata
Sloneczko dzieki za rady. A jaki probiotyk polecacie? Z kupkami u nas nie ma problemu.
Ja tez mam mate od kolezanki i zastanawiam sie kiedy ja wyjac.
Nie trzeba dawawac probiotyku ale jak sa problemy to warto sprobowac, ja dawalam biogaie a teraz floractin kupilam bo kosztuje 11 zl a biogaja prawie 40... Daje drugi dzien i wczoraj zrobil 7 kup w ciagu 4 godzin....normalnych raczej, i baki szly az milo
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 11:14   #4886
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

No biogaia ma kosmiczna cenę. 37 zł za taką malutka buteleczke ;/

Manieczka a mówiła ci coś pediatra kiedy probowac zwykle mm wprowadzać?

Edytowane przez anuszka21
Czas edycji: 2015-01-12 o 11:25
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 11:36   #4887
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Słoneczko, wszystkiego naj !

Jak ja bym chciała by Nadia spała w ciągu dnia ....

a ona góra 15-30 minut i koniec...

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Indra83 Pokaż wiadomość
Widziałam tylko w gazetce, ale miały być botki skórzane po 79zł, ale jak dotrę do lidla, to nic nie będzie pewnie.


ja też tylko piersią i śpi coraz dłuzej, teraz po 7h, ale może dłużej by pospała tylo chłopaki rano hałasują. Tłuściutka jest, więc się cieszę i nie mam zamiaru jej budzić, choćby 9h spała.

W dzień nie otulam, sama zasypia jak chce, ale wieczorem już czasem muszę, bo jest rozdrażniona po całym dniu i macha rękami, bij, kręci się,dodatkowo jeszcze czasem suszarkę z yt włączę.

W ksiązeczce zdrowia musi być szczepienie wpisane, ale wątpię, żeby zapomnieli, u Lili bąbelz ropą urusł po 7 tygodniach, więc jeszcze moze się pojawi u Zu, a moze wcale nie będzie.
jak Ty to robisz ? moje dziecko jest chyba jakimś antyśpiochem w dzień
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 11:50   #4888
Indra83
Wtajemniczenie
 
Avatar Indra83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Zanet, nic nie robię, czasem mała leży w leżaczku, pod karuzelą czy na kolanach i odlatuje sama

Słoneczko, sto lat, spokojnych nocy i radosnych dni
__________________
Staś 03.10.2009r.
Lilianna 10.11.2014r.
Indra83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 11:53   #4889
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Odciągnęłam 150ml i znów mam dylemat czy mu nie podac buzie dzis ma taką ładną, a diety nie trzymam;/ zjadłam sera plesniowego.

ja piertole, jaka ja niezdecydowana jestem. codziennie chce to rzucić a jakos rzucic nie moge... cos pewnie siedzi w głowie

Edytowane przez anuszka21
Czas edycji: 2015-01-12 o 13:10
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 13:10   #4890
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Anuszka no my 31 grudnia bylismy u pediatry i wtedy zmienila mleko na bebilon pepti. Teraz 8 stycznia zobaczyla ze poprawa i zapisala kolejne juz refundowane. Na razie nic nie mowila o zmianie mleka na inne.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Kupie ten floractin
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-13 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.