Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-15, 11:38   #841
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Alillah Pokaż wiadomość
To ta maska https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...szczonych.html
Mi się podoba, szczególnie ta objętość za tę cenę. Mam bardzo długie włosy (najwyższy czas podciąć ) i byle jakąs odżywkę 200ml zużyję w tydzień. Ta maska mam nadzieję starczy na dłużej
Widziałam tę serię, też mam dość długie włosy, w dodatku musze je myć codziennie i odżywka za każdym razem bo nie chcę szarpać przy rozczesywaniu... Jak skończę obecną odżywkę 400 ml to na pewno spróbuję tej maski bo cena i pojemność bardzo mi się podobają
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 11:38   #842
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
ja raczej pilnuję dat - i staram się zużywać jakieś produkty co się kończą - nawet bywa, że sobie na blat wystawiam, żeby nie zapomnieć...
no ae trochę wyrzucam, najczęściej śmietanę, jakiś skitrany z tyłu lodówki jogurt, czasem właśnie kawałek sera czy wędliny, albo rzeczy rzadko używane - jakieś kakao, czy przyprawę.... śmiech zawsze budzi przy sprzątaniu szafek taka mikra buteleczka rumu, bo TŻ kiedyś kupił, bo były 2 łyżki w przepisie do jakiegoś ciasta - jakiego nie pamiętamy, żeby to zużyć, a co z tym zrobić??? my w ogóle nietrunkowi oboje, rum się przeterminowuje, bo daty nie ma?



Rajuuuuu, nie o to nawet chodzi, że bym się brzydziła - ale jak pleśń jest na czymś to jest w całej objętości tego żarcia, zarodniki są wszędzie, a spleśniałe żarcie jest po prostu rakotwórcze, wydrukuj jej jakiś artykuł i zanieś....
Ja też jak pojawi mi się jakis wykwit to wywalam. Dlatego jak widze u niej np. mizerię to jej nie jem... Artykuł nie pomoże, ona wie lepiej. Ostatni ni z gruchy ni z pietruchy zrobiła mi wykład dlaczego nie można dawać ananasa dzieciom do 7 roku życia...

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że się nie przeterminowuje skoro alkohol konserwuje
Piwo się przeterminowuje Ale rumem bym się nie przejmowała;p
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 11:40   #843
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Z tych dużych polecam też Kallosa mlecznego (niebieski). Super jest i bardzo tani.
Widziałam wczoraj, chyba 10,99 zł

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Soczewki kupuję przez internet. W SuperPharm raz na jakiś czas są obniżki -40% na soczewki.
Jak namierzacie promocje w Super Pharm? Trochę mi tam nie po drodze, ale jak co jakiś czas można zrobić zapas soczewek to warto
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 11:45   #844
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o żywność to nawet jak mi się coś przeterminuje to sprawdzam przed wyrzuceniem. A nóż się jeszcze nada. Jak np. ser jest obeschnięty po bokach to albo można obkroić albo zrobić grzanki. Co do wędlin, one szybko lubią się ślimaczyć ale zawsze można je umyć pod bieżącą wodą i np. dać psu. Co do chemii to raczej nie ma co się przejmować bo przeterminowanym płynem do mycia podług można np. wylać ubikację. Przy chemii bym nie panikowała.

Mi też zdarza się wyrzucić kefir albo śmietanę ale to jak zapomnę. Co do kupowania na wagę to najbardziej trzeba uważać na bazarze i targowiskach, tam zawsze dowalają.
Nie powinno się dawać psu wędlin.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 11:49   #845
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Piwo się przeterminowuje Ale rumem bym się nie przejmowała;p
O, masz rację bo w liceum wzięli nas na wycieczkę do LECHa i podobno piwo wytrzymuje 9 miesięcy
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:03   #846
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Kiedys już o tym pisalam na tym wątku. Wystawiłam na allegro 2 flakony po perfumach i zyskałam 20 zł. A mogły iść do kosza.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:07   #847
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez ineska86 Pokaż wiadomość
Widziałam wczoraj, chyba 10,99 zł

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------



Jak namierzacie promocje w Super Pharm? Trochę mi tam nie po drodze, ale jak co jakiś czas można zrobić zapas soczewek to warto
Ja z Superpharm dostaje smsy o promocjach.

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Jakis rok temu kupowałam o wiele za dużo, nie wiedziałam, że tyle rzeczy mozna mrozić/wekować i wywalalismy dużo jedzenia. Teraz staramy się wszystko zużywać przed data ważności. Czasem coś się "zgubi" w lodówce jakiś serek czy jogurt i pleśnieje...
Makarony, kasze itp. jemy na bieżąco, dat ważności chemii nawet nie sprawdzam.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 12:09   #848
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Kiedys już o tym pisalam na tym wątku. Wystawiłam na allegro 2 flakony po perfumach i zyskałam 20 zł. A mogły iść do kosza.
Puste? Nigdy bym nie pomyslala
--------

Co do alkoholu, to jeżeli dobrze jest przechowywany, to się nic nie dzieje. Tak samo z winem, niektórzy myślą, że jak kupią to wino z marketu i im polezy kilka lat, to zyska na wartości i na walorach smakowych...
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:12   #849
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Puste? Nigdy bym nie pomyslala
--------
W ciągu ostatnich 2 tygodni sprzedały się. Za jeden wyszło 10 zł.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:13   #850
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Puste? Nigdy bym nie pomyslala
--------

Co do alkoholu, to jeżeli dobrze jest przechowywany, to się nic nie dzieje. Tak samo z winem, niektórzy myślą, że jak kupią to wino z marketu i im polezy kilka lat, to zyska na wartości i na walorach smakowych...
Wino z marketu to nie wino

Ale takin alkoholom czas nie szkodzi
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:14   #851
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Za to mama TŻa jest królem niewywalania. Ona zbierze ze śmietany pleśń i twierdzi, ze jest dobrze. Albo obkroi ser zółty z wykwitów i dla niej wszystko jest ok... masakra.
Rozumiem, że nie ganiasz do niej z wielką chęcią na niedzielne obiadki
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 12:18   #852
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
W ciągu ostatnich 2 tygodni sprzedały się. Za jeden wyszło 10 zł.
To fajnie U mnie natomiast wolno to idzie, ale będę pamiętać i tez spróbuję sprzedać.





Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Wino z marketu to nie wino

Ale takin alkoholom czas nie szkodzi
Tak Ale jak słyszę czasami takie historie, to śmiać mi się chce I to Carlo Rossi, albo el sol reklamowane, jak ludzie kupują na potęgę.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:33   #853
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
To fajnie U mnie natomiast wolno to idzie, ale będę pamiętać i tez spróbuję sprzedać.







Tak Ale jak słyszę czasami takie historie, to śmiać mi się chce I to Carlo Rossi, albo el sol reklamowane, jak ludzie kupują na potęgę.
Rossi jest pyszne ale dobre wino to okolo 100 zl za butelke, a nie 20 :p

Dobra jest sangranita owocowa z biedronki za 13 zl 1.5 l mama lubi takie winocos mowi ze dawno dawno juz nie pila )
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:47   #854
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Rozumiem, że nie ganiasz do niej z wielką chęcią na niedzielne obiadki
Nie ganiam, ale właściwie z innego powodu. Za każdym razem jest to samo czyt. ziemniory (gotowane lub frytki) i kotlet lub mięso w sosie (tylko robi sosy ze śliwką czy żurawiną na słodko a my z TŻ średnio za takimi przepadamy, preferujemy cebulę, pieprz i majeranek;p). I ta nieszczęsna mizeria (90% to śmietana i trzeba wyławiać ogórki). "Bo ja to robię pod was bo wy lubicie".

Odwiedzamy teściów raz w miesiącu na weekend i powoli reformujemy. Jak we wrześniu poprosiłam aby kotleta dla mnie nie panierowała to w październiku wszyscy dostaliśmy z papirusa. Raz kupiliśmy brukselkę i powiedzieliśmy że sami ją ugotujemy do obiadu to miesiąc później na stole zamiast mizerii była brukselka i brokuły. Na gwiazdkę kupiliśmy jej patelnie grillową, więc może jak pojedziemy za tydzień to coś z niej zrobi Tylko te ziemniory... Dla mnie mogłyby nie istnieć i nie zauważyłabym ich braku.

Dobra, koniec offtopa

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Rossi jest pyszne ale dobre wino to okolo 100 zl za butelke, a nie 20 :p

Dobra jest sangranita owocowa z biedronki za 13 zl 1.5 l mama lubi takie winocos mowi ze dawno dawno juz nie pila )
Dla mnie najlepsze wino to porzeczkowa samoróbka
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:01   #855
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Nie ganiam, ale właściwie z innego powodu. Za każdym razem jest to samo czyt. ziemniory (gotowane lub frytki) i kotlet lub mięso w sosie (tylko robi sosy ze śliwką czy żurawiną na słodko a my z TŻ średnio za takimi przepadamy, preferujemy cebulę, pieprz i majeranek;p). I ta nieszczęsna mizeria (90% to śmietana i trzeba wyławiać ogórki). "Bo ja to robię pod was bo wy lubicie".

Odwiedzamy teściów raz w miesiącu na weekend i powoli reformujemy. Jak we wrześniu poprosiłam aby kotleta dla mnie nie panierowała to w październiku wszyscy dostaliśmy z papirusa. Raz kupiliśmy brukselkę i powiedzieliśmy że sami ją ugotujemy do obiadu to miesiąc później na stole zamiast mizerii była brukselka i brokuły. Na gwiazdkę kupiliśmy jej patelnie grillową, więc może jak pojedziemy za tydzień to coś z niej zrobi Tylko te ziemniory... Dla mnie mogłyby nie istnieć i nie zauważyłabym ich braku.

Dobra, koniec offtopa

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------



Dla mnie najlepsze wino to porzeczkowa samoróbka
dla mojej t. też bez ziemniorów nie ma życia - muszą być, 365 dni w roku... za to zdziwiłam się bardzo, tylko nie pamiętam gdzie... Grecja? Chorwacja? Czarnogóra? Gdzieś ziemniaki traktują jako surówkę i na obiad było mięso, ryż i gotowane ziemniaki
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:04   #856
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
dla mojej t. też bez ziemniorów nie ma życia - muszą być, 365 dni w roku... za to zdziwiłam się bardzo, tylko nie pamiętam gdzie... Grecja? Chorwacja? Czarnogóra? Gdzieś ziemniaki traktują jako surówkę i na obiad było mięso, ryż i gotowane ziemniaki
Ale śmiesznie
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:17   #857
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

ja muszę przejrzeć szafę i porobić aukcje. zawsze przy tego typu sprzątaniu ubrań jakaś stówa mi wpadnie z tego.
a teraz tym bardziej, bo mam balerinki kupione za 10zł (cena normalna na pudełku 69), są nowe z wszystkimi metkami, bo kupiłam głównie z myślą żeby drożej sprzedać
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:28   #858
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Rossi jest pyszne ale dobre wino to okolo 100 zl za butelke, a nie 20 :p

Dobra jest sangranita owocowa z biedronki za 13 zl 1.5 l mama lubi takie winocos mowi ze dawno dawno juz nie pila )
O nie, ja nie lubię słodkich, błędne ale to moja opinia. Nie wiem na którym wątku czytałam, że Carlo Rossi robione jest z tabletek, ale nigdy się tym nie interesowlam, wiec nie wiem czy to prawda.





Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
ja muszę przejrzeć szafę i porobić aukcje. zawsze przy tego typu sprzątaniu ubrań jakaś stówa mi wpadnie z tego.
a teraz tym bardziej, bo mam balerinki kupione za 10zł (cena normalna na pudełku 69), są nowe z wszystkimi metkami, bo kupiłam głównie z myślą żeby drożej sprzedać
Ile razy ja tak próbowałam robić, potem tego sprzedać nie mogłam i byłam stratna, już tego nie robie.
Tez musze zrobić porządki i wystawić ciuchy za grosze, mam tego mnóstwo, ale nawet za 5-10 za nowe rzeczy nie idą, takie które bym nosiła, wiec nie najgorzej z fasonem, ale niestety nie ta figura, choć obiecałam sobie schudnąć,a teraz już w to nie wierzę
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:31   #859
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

ja jeszcze nigdy nie byłam stratna

w pierwszej części nawet pisałam, że w liceum miałam taki biznes: kupowałam w lumpku za grosze, a potem sprzedawałam na all.
najdroższa paka mi poszła chyba jakoś za 200zł, nie pamiętam dokładnie. a na pewno za te ciuchy nie zapłaciłam więcej niż 20.
to były czasy. teraz nie mam takich lumpeksów, a jak są to jest drożej niż w sieciówce na wyprzedaży
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 13:43   #860
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
ja jeszcze nigdy nie byłam stratna

w pierwszej części nawet pisałam, że w liceum miałam taki biznes: kupowałam w lumpku za grosze, a potem sprzedawałam na all.
najdroższa paka mi poszła chyba jakoś za 200zł, nie pamiętam dokładnie. a na pewno za te ciuchy nie zapłaciłam więcej niż 20.
to były czasy. teraz nie mam takich lumpeksów, a jak są to jest drożej niż w sieciówce na wyprzedaży
Wow, to ładnie. Ja chyba nie mialam do tego smykalki Teraz tylko najważniejsze, żeby się tego pozbyć.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 14:31   #861
Alillah
Raczkowanie
 
Avatar Alillah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 229
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Czy są tu Kocie Mamy?
Ja wreszcie znalazłam kotu tanią i dobrą karmę = Porta 21.
2 kg kosztuje około 32 złote. Starcza na miesiąc. Bardzo dobry skład, nie tak jak Whiskas, 4% mięsa i popiół.
Alillah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 15:35   #862
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
ja jeszcze nigdy nie byłam stratna

w pierwszej części nawet pisałam, że w liceum miałam taki biznes: kupowałam w lumpku za grosze, a potem sprzedawałam na all.
najdroższa paka mi poszła chyba jakoś za 200zł, nie pamiętam dokładnie. a na pewno za te ciuchy nie zapłaciłam więcej niż 20.
to były czasy. teraz nie mam takich lumpeksów, a jak są to jest drożej niż w sieciówce na wyprzedaży
Ja z kolei jak chciałam coś sobie nowego kupić to sprzedawałam ubrania, w których nie chodziłam już i te x lat temu ładnie schodziły na all. Podobnie z książkami było. Zresztą ja do tej pory dużo rzeczy wystawiam na allegro. Jak kupuję książki, to jak przeczytam to na ogół wystawiam, jeśli wiem, że więcej raczej do nich nie zajrzę. Jeśli cos mi przez 2 aukcje nie zejdzie, to oddaję biednym.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 16:45   #863
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Jakie macie ubrania na sprzedaż? Może się skuszę
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 16:47   #864
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Dostałam kilka dni temu w pracy bon prezentowy do księgarni. Dziś poszłam pobuszować po półkach i wśród łupów znalazła się też "Mniej..." Sapały. Przeczytałam co prawda dopiero kilkanaście stron, ale już widzę, że mi się spodoba i wieczorem biorę sie za dalsze czytanie
Mam w domu jeszcze ksiażkę "Minimalizm po polsku" - zażyczyłam sobie pod choinkę i żałuję. Przeczytałam w jeden wieczór. Nic mi nie urwało
__________________

emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 16:49   #865
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
ja j
to były czasy. teraz nie mam takich lumpeksów, a jak są to jest drożej niż w sieciówce na wyprzedaży
To prawda, ceny w lumpeksach są z kosmosu, naprawdę się bardziej opłaca kupować w outlecie/ na wyprzedaży
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 16:56   #866
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
To prawda, ceny w lumpeksach są z kosmosu, naprawdę się bardziej opłaca kupować w outlecie/ na wyprzedaży
Zalezy gdzie ja wczoraj za bluze, 2 sukienki , 2 koszulki , nowe spodnie od pizamy i 10 sztuk ubranek dla malej zapłaciłam 46 zł a wszystko w stanie idealnym.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 17:18   #867
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

U mnie w mieście jest jeden lumpeks, do którego chodzę od lat. Całkiem fajne i niezniszczone rzeczy można wyszukać na wagę, a kg kosztuje 18 zł, więc opłaca się. Często można trafić na coś z metkami, albo na coś bardzo podobnego do tego, co obecnie jest w sieciówkach, bo sprzedawczynie są starsze i nie znają się za bardzo Czasem też wyszukuję perełki na allegro za grosze.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 18:50   #868
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Podczytuje was już od kilku tygodni i pomyślałam, że w końcu wypada się przywitać i przyłączyć się do was

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Piwo się przeterminowuje Ale rumem bym się nie przejmowała;p
Słabe piwa mają termin ważności, ale mocne piwa typu np porter mogą leżakować i wtedy mają jeszcze lepszy smak. Ale do tego celu polecam wybierać piwa z małych browarów, najlepiej kupowane w sklepach, w których znają się na rzeczy
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 18:56   #869
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Mogłabyś jakieś szczegóły podrzucić, bo ja to tylko serum z witaminą C z BU robiłam, ale jakoś wydaje mi się, że kremy to trudne, ale może się mylę?
Nie. Kupuję emulgującą bazę z pestek moreli. Wlewaj hydrolaty (około 40%) i masła i olei (tyle samo) reszta to mocznik, kwas hialuronowy, czasem witaminy w zalezności od zapotrzebowania. Pogrzewam, mieszam porządnie, jak dostygnie daje to co nie może być podgrzewane i chowam do lodówki

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
A tak dziewczyny jeszcze w temacie tych dat ważności (pytam z ciekawości)- czego się boicie wyrzucając przeterminowane o dzień środki czystości? Jedzenie, leki, kosmetyki - ok, rozumiem, ale chemię?
Tak naprawdę sama nie wiem. Ja tego rękoma nie dotykam, bo nie mogę. Ale skoro ma jakąś datę ważności to coś musi w tym być
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 19:05   #870
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Alillah Pokaż wiadomość
Czy są tu Kocie Mamy?
Ja wreszcie znalazłam kotu tanią i dobrą karmę = Porta 21.
2 kg kosztuje około 32 złote. Starcza na miesiąc. Bardzo dobry skład, nie tak jak Whiskas, 4% mięsa i popiół.
Faktycznie dobry skład Ja mam 2 żarłoczne maine coony, które karmię karmą Taste of the Wild. Paczka 7 kg. starcza na trochę ponad miesiąc.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-30 14:13:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.