Marcowe Mamy 2015 cz. VI - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-19, 19:16   #2791
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Najlepsze bo na paskach z pracy składki są odprowadzane... Pytanie czy na panieńskie nazwisko czy komuś do kieszeni... Dobrze ze wyszło teraz bo jakbym np urodziła teraz to 1tys kolo du... przeleci- to jest ubezpieczenie grupowe z pracy...
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:17   #2792
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Mój mąż uwielbia kurczaka pod każdą postacią. A ten wygląda smakowicie
Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
dzwoń jutro do jakiejś kadrowej czy coś...pewnie jakaś pomyłka z powodu zmiany nazwiska


wygląda pysznie

idę trochę w wannie poleżeć i się zrelaksować

oby jeszcze bylo dobre ale w mieszkaniu tak pachnie....moj TZ mowi

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Najlepsze bo na paskach z pracy składki są odprowadzane... Pytanie czy na panieńskie nazwisko czy komuś do kieszeni... Dobrze ze wyszło teraz bo jakbym np urodziła teraz to 1tys kolo du... przeleci- to jest ubezpieczenie grupowe z pracy...
to pewnie jakis blad trzeba sie dowiedziec teraz gdzie sa pieniadze
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:18   #2793
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez emily863 Pokaż wiadomość
Wpędzacie mnie w kompleksy. Nie mam zrobionego prania, nie ćwiczę, nie masuję krocza i nie chodzę do SR
A bo ja na zwolnieniu lekarskim - leżącym jestem, do tego cały dzień sama w domu, więc mam dużo wolnego czasu. I już z nudów się gimnastykuję, masuję, piorę, prasuję itp. A Ty się nie stresuj, na pewno będziesz miała łatwy poród
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:19   #2794
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez emily863 Pokaż wiadomość
Wpędzacie mnie w kompleksy. Nie mam zrobionego prania, nie ćwiczę, nie masuję krocza i nie chodzę do SR
Masz czas na pranie To tylko nam sie tak spieszy, pozniej ciezej bedzie Na SR tez nie chodze bylam raz na grupowym zwiedzaniu mojej kliniki
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:27   #2795
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
udalo ci sie kupic w tej cenie co chcialas czekamy na zdiecia oczywiscie ;p
ja dzis myslalam o ip, ale nie lubie panikowac, mowie do TZ moze zadzwoni jutro powie co i jak, a przeciez ( zapomnialam ) u nas jest tak, ze tylko powiem co jak to i tak kaza przyjechac sprawdzic.... wiec zaczekam czy bedzie bolec jutro, bo moze faktycznie moj syneczek mnie pokopal i ja nie czulam, a teraz mnie boli
mnie to krocze boli...jak sobie pomysle ze synek ma tamtedy wyjscie
Jeśli cię bardzo boli to może faktycznie zgłoś się do lekarza? Bo to może być objaw np. przepukliny?
Jak mnie zaczął boleć pępek to tez spanikowałam, ale akurat spotkałam się z koleżanką i ona mnie uspokoiła. Potem czytałam w necie, że ból w okolicy pępka jest spowodowany napinaniem i rozciąganiem powłok. U mnie się zgadzało, bo czuję ten ból (zresztą taki jak przy dotknięciu stłuczenia) odkąd zaczął mi szybko rosnąć brzuszek.
Bardziej przejmuję się bólami pochwy, które mi dokuczają, ale według lekarza wszystko jest w porządku
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:34   #2796
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ja musze mieć wszystko pod górę w tej ciąży? Odmówili mi ubezpieczenia z PZU za szpital bo od maja 2014r. Nie są opłacane moje składki... No żeś kur! Kto w tej robocie mojej pracuje? Aaaaaaaaa! Jestem Zła zła zła.... Wychodzi na to że to. Od momentu zmiany nazwiska... Masakra
Niezły burdel macie w tej szkole. A składki na PZU z wypłaty ściągali? Jeśli tak to jest pytanie co się stało z pieniędzmi skoro nie trafiły do PZU. Zmiana nazwiska nie ma nic do rzeczy. Ja zmieniałam nazwisko w kwietniu, potem nie zawierałam żadnej nowej umowy i bez problemu składając we wrześniu wniosek pod nowym nazwiskiem dostałam kasę za pobyt w szpitalu.
Jeśli będziesz musiała zawierać nową umowę to nie dostaniesz kasy za urodzenie dziecka, bo karencja jest o ile dobrze pamiętam 10 m-cy, a przynajmniej mi tak mówiły babki w finansach jak kiedyś przystępowałam do ubezpieczenia.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
A bo ja na zwolnieniu lekarskim - leżącym jestem, do tego cały dzień sama w domu, więc mam dużo wolnego czasu. I już z nudów się gimnastykuję, masuję, piorę, prasuję itp. A Ty się nie stresuj, na pewno będziesz miała łatwy poród
Ja też na zwolnieniu jestem od dawna, ale wolałam skupiać się na kompletowaniu wyprawki. Wiem jednak że jak już będzie zrobiona szafa w dziecięcym pokoju, pranie i prasowanie będzie za mną to wtedy nie będę miała już nic innego do załatwienia to będę myśleć o porodzie. Na razie naprawdę czuję, ze mam dużo czasu i jakoś mnie to nie stresuje.
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:36   #2797
aneta_s13
Rozeznanie
 
Avatar aneta_s13
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 515
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Najlepsze bo na paskach z pracy składki są odprowadzane... Pytanie czy na panieńskie nazwisko czy komuś do kieszeni... Dobrze ze wyszło teraz bo jakbym np urodziła teraz to 1tys kolo du... przeleci- to jest ubezpieczenie grupowe z pracy...
Oby wszystko szybko się wyjaśniło... nie oszczędza Cię ta praca... ciągle stres


Uff skończyłam prasowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10930893_1003751499638612_8976146281591405165_n.jpg (87,8 KB, 56 załadowań)
aneta_s13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 19:36   #2798
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ja musze mieć wszystko pod górę w tej ciąży? Odmówili mi ubezpieczenia z PZU za szpital bo od maja 2014r. Nie są opłacane moje składki... No żeś kur! Kto w tej robocie mojej pracuje? Aaaaaaaaa! Jestem Zła zła zła.... Wychodzi na to że to. Od momentu zmiany nazwiska... Masakra
Faktycznie nie były płacone żadne składki, czy tylko przy przelewach jest stare nazwisko? Jeśli druga opcja to złóż odwołanie do PZU, dołącz kwity z kasy, że były opłacane składki i dołącz odpis aktu małżeństwa. Może oprócz nazwiska było Ci przypisane jeszcze inne oznaczenie porządkowe? I na razie się nie denerwuj, bo PZU uwielbia oszukiwać na świadczeniach.
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:40   #2799
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez emily863 Pokaż wiadomość
Płyny i proszki Lovela w Biedrze po 14,89 zł.
potwierdzam
Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
jestes bez ubezpieczenia teraz a mozesz sie zapisac na ubezpieczenie meza?
Dziwne ze nikt ciebie nie poinformowal w zaden sposob
Smv,masakraaaaa .anie dojdą po nr pesel? Może jakoś to sie wyjaśni

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Mój mąż uwielbia kurczaka pod każdą postacią. A ten wygląda smakowicie
Noooo,ja poprosze na wynos


Musze sprawic sobie ciśnieniomierz.
ciekawe ile mnie to bedzie kosztowac.

crystal masz racje, jakby zA kare byli w pracy ci dr. Jeszcze jak odchodziłam, to słyszałam jak położna odebrała tel i potem do doktora. Wraca ta co przed chwilą była. i nagle weszła cieżarna.
Bo jakas dziewczyna wróciła bo sie zle poczuła.
A powiedzieli totak,jakby nie chcieli jej przyjąc.
Oni za nas nie płacą, a łache robią jakby sie chciało od nich nie wiadomo czego

Po to tam są
Tylko im wpierdzielić
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:40   #2800
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Jeśli cię bardzo boli to może faktycznie zgłoś się do lekarza? Bo to może być objaw np. przepukliny?
Jak mnie zaczął boleć pępek to tez spanikowałam, ale akurat spotkałam się z koleżanką i ona mnie uspokoiła. Potem czytałam w necie, że ból w okolicy pępka jest spowodowany napinaniem i rozciąganiem powłok. U mnie się zgadzało, bo czuję ten ból (zresztą taki jak przy dotknięciu stłuczenia) odkąd zaczął mi szybko rosnąć brzuszek.
Bardziej przejmuję się bólami pochwy, które mi dokuczają, ale według lekarza wszystko jest w porządku
zaczekam do jutra, moze przestanie bolec. wlasnie czuje bol jak przy stluczeniu, ale nigdy mnie nic nie bolalo.Tylko dziwnie, bo dzis i wczoraj synek sie wypycha w tym miejscu, teraz z reszta tez moze to kolka zwykla, cos o niej poczytalam.... Oby przeszlo, bo jutro to juz pojade sprawdzic. ogolnie nie cierpie jezdzic do takich miejsc jak szpitale kliniki lekarze..... ale dla synka i spokoju to juz jutro pojade.
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:40   #2801
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
dziękuję!

lesyeux to teraz mierz ciśnienie codziennie obowiązkowo

dobra, piszę jak było z tym ip pisałam Wam, że od kilku dni mam mdłości i mi się odbija. Ogólnie tak źle czułam się na żołądku. W piątek po południu pojechałyśmy z mamą na dworzec po rodzinkę i już wtedy ledwo doszłam na peron, tak mi było jakoś dziwnie w brzuchu. Jak wróciłam, postanowiłam się położyć. Po 15 minutach nie byłam w stanie poruszyć się chociaż centymetr na kanapie, bo tak mi ból rozrywał brzuch. No więc poczekałam na tż i na ip. Najlepsze jest to, że jak wstałam z łóżka, to od razu zrobiło mi się lepiej. Z dzieckiem wszystko jest ok, rozwarcia nie ma, szyjka długa- prawdopodobnie gdzieś mi mała uciska na przewód pokarmowy. Dostałam receptę na Controloc i nakaz brania nospy. Od tej pory jest wszystko super

Nadrobiłam Was i biorę się za zamawianie, na pierwszy rzut chyba Gemini pójdzie
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 19:42   #2802
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Najlepsze bo na paskach z pracy składki są odprowadzane... Pytanie czy na panieńskie nazwisko czy komuś do kieszeni... Dobrze ze wyszło teraz bo jakbym np urodziła teraz to 1tys kolo du... przeleci- to jest ubezpieczenie grupowe z pracy...
Dołącz te paski do odwołania. I pamiętaj, że zmiana nazwiska w czasie umowy nie ma znaczenia. Cały czas jesteś tą samą osobą Na umowie masz wskazane swoje dane, w tym PESEL, który nie zmienia się przez całe życie. Przedstaw w PZU odpis aktu małżeństwa (z niej będzie wynikała zmiana nazwiska) i swój dowód osobisty do wglądu (powinni sobie zrobić kopię i ją poświadczyć na miejscu).
Nie stresuj się na razie, ja z PZU już miałam kilka przejść i za każdym razem chcieli mnie oszukać. Po odwołaniu przyznawali mi rację.

Teraz mamy w pracy grupowe ubezpieczenie na życie w ING. Z ciekawości muszę zadzwonić do kadr i zapytać, czy aby na pewno zgłosili mnie do ubezpieczenia i jaki jest numer umowy. Potem jeszcze zadzwonię na infolinię ING i to potwierdzę.
__________________


Edytowane przez żona_marcina
Czas edycji: 2015-01-19 o 19:53
żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:42   #2803
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
ja też ćwiczę mięśnie Kegla + oddychanie przeponą.
Na gimnastykę chodzę raz w tygodniu na ćwiczenia grupowe, ale ćwiczę też w domu.
Masażu krocza chyba nie będę robić, nie mogę się przekonać
no i jeszcze chcę pić te herbatki z liści malin, ale nie wiem od kiedy mam zacząć...
Zadam mega glupie putanie ale jak sie odsycha przepona? Aa jakiws filmy? Nie chodze do sr, nie mam kogo sie zapytac
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:44   #2804
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
dziękuję!

lesyeux to teraz mierz ciśnienie codziennie obowiązkowo

dobra, piszę jak było z tym ip pisałam Wam, że od kilku dni mam mdłości i mi się odbija. Ogólnie tak źle czułam się na żołądku. W piątek po południu pojechałyśmy z mamą na dworzec po rodzinkę i już wtedy ledwo doszłam na peron, tak mi było jakoś dziwnie w brzuchu. Jak wróciłam, postanowiłam się położyć. Po 15 minutach nie byłam w stanie poruszyć się chociaż centymetr na kanapie, bo tak mi ból rozrywał brzuch. No więc poczekałam na tż i na ip. Najlepsze jest to, że jak wstałam z łóżka, to od razu zrobiło mi się lepiej. Z dzieckiem wszystko jest ok, rozwarcia nie ma, szyjka długa- prawdopodobnie gdzieś mi mała uciska na przewód pokarmowy. Dostałam receptę na Controloc i nakaz brania nospy. Od tej pory jest wszystko super

Nadrobiłam Was i biorę się za zamawianie, na pierwszy rzut chyba Gemini pójdzie
O rany, ale historia. Na szczęście wszystko pod kontrolą.
I jeszcze raz gratulacje dla świeżej żonki
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:48   #2805
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
potwierdzam

Smv,masakraaaaa .anie dojdą po nr pesel? Może jakoś to sie wyjaśni


Noooo,ja poprosze na wynos


Musze sprawic sobie ciśnieniomierz.
ciekawe ile mnie to bedzie kosztowac.

crystal masz racje, jakby zA kare byli w pracy ci dr. Jeszcze jak odchodziłam, to słyszałam jak położna odebrała tel i potem do doktora. Wraca ta co przed chwilą była. i nagle weszła cieżarna.
Bo jakas dziewczyna wróciła bo sie zle poczuła.
A powiedzieli totak,jakby nie chcieli jej przyjąc.
Oni za nas nie płacą, a łache robią jakby sie chciało od nich nie wiadomo czego

Po to tam są
Tylko im wpierdzielić
byl pyszny, nawet uslyszalam od TZ ze pyszna kolacje zrobilam a z jego ust to uslyszec to jest cos
Nie moge tego pojac..... trafilam do szpitala w dwoch innych krajach w przeciagu tego roku,z mezem rowniez dwa razy odkad jestesmy razem i oczywiscie tutaj u siebie, i spotkac takiego nadetego bez usmiechu lekarza czy lekarke to graniczy z cudem. Nie chodzi kto ile zarabia, ale to jest ciezki zawod ktory wybiera sie z milosci, a nie z nienawisci..... jak oni moga tacy byc, dla ludzi przykre...... I niech mi nikt nie mowi z lekarzy, ze sa przemeczeni, dlatego sa tacy nie ludzcy....bo widzialam zmeczonych lekarzy, ale pomimo tego byli pomocni,i usmiechnieci.
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:52   #2806
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cześć dziewczyny
Ja dziś zmęczona. Rano byłam na pobieraniu krwi, a potem w pracy kocioł, bo byłam sama, a każdy coś dziś ode mnie chciał. Chyba, żeby się odstresować kupię coś dla małej na allegro




Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Ktora mamusia chce mi postawic diagnoze
a wiec, czuje bol jak przy konkretnym siniaku, po lewej stronie od pepka ok. 3 cm, i ok. 2 cm w gore. Synek siedzi tam caly dzien, i sie czesto pcha od wczoraj. ale skad ten bol a jak delikatnie nacisne to boli jeszcze bardziej
Ja tak miałam kilka dni, ale mała się chyba przekręciła i ból ustal, więc to chyba nic groźnego. W międzyczasie miałam USG i było wszystko ok, choć fakt, że zapomniałam o ten bol spytać gina

A literki cudne



Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj byłam u gin i na ip!
Jakos te ruchy nie dawały mi spokoju. Że są tak małe w stosunku do wczesniejszych. I zaszłam do ginki i akurat nikogo nie było. I mówie jej o ruchach,że jest ich mniej. A ona że tak może byc ale zaprasza na usg. I robi mi przepływy i robi i robi i robi i mówi,że mogły by byc mniejsze. Wziełazrobiła mi ciśnienie zmierzyła i było 190na 200. na drugiej rece miałam 160 na 90.napisała skierowanie do szpitala.
Pojechałam sie spakowac do domu.
I na szpital. Tam oczywiscie mordy personelu pokrzywione
Położna wezwała dr i ten zlecił ktg.
Miałam je robione 1 raz w życiu.
Ktg wzorowe!!! Zero skurczy, a serduszko super bije
A moje ciśnienie 124na 75

I o co chodzi.....:con fused:
Wróciłam do domu.odpoczywam.:confused :

Nic mi nie jest najadłam sie strachu...
Mam mierzyc ciśnienie.
Ale nie żałuje że poszłam spr co i jak.
Bardzo dobrze, że pojechałaś. A co do personelu to ja się zastanawiam jak będą mnie traktować podczas porodu. Bo jak wiadomo krążą legendy...



Cytat:
Napisane przez emily863 Pokaż wiadomość
Wpędzacie mnie w kompleksy. Nie mam zrobionego prania, nie ćwiczę, nie masuję krocza i nie chodzę do SR
Ja tak samo



Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Uff skończyłam prasowanie
Jak wszystko równiótko poukładane. Ja nie mam talentu do układania. Prasować lubię, ale z układaniem mam problem...
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:53   #2807
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
dziękuję!

lesyeux to teraz mierz ciśnienie codziennie obowiązkowo

dobra, piszę jak było z tym ip pisałam Wam, że od kilku dni mam mdłości i mi się odbija. Ogólnie tak źle czułam się na żołądku. W piątek po południu pojechałyśmy z mamą na dworzec po rodzinkę i już wtedy ledwo doszłam na peron, tak mi było jakoś dziwnie w brzuchu. Jak wróciłam, postanowiłam się położyć. Po 15 minutach nie byłam w stanie poruszyć się chociaż centymetr na kanapie, bo tak mi ból rozrywał brzuch. No więc poczekałam na tż i na ip. Najlepsze jest to, że jak wstałam z łóżka, to od razu zrobiło mi się lepiej. Z dzieckiem wszystko jest ok, rozwarcia nie ma, szyjka długa- prawdopodobnie gdzieś mi mała uciska na przewód pokarmowy. Dostałam receptę na Controloc i nakaz brania nospy. Od tej pory jest wszystko super

Nadrobiłam Was i biorę się za zamawianie, na pierwszy rzut chyba Gemini pójdzie
dobrze ze juz wszystko wporzadku i dobrze ze pojechalas na IP, z takim czyms
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:55   #2808
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Smv mam nadzieje, że szybko wyjasnisz sprawe z ubezpieczeniem i dostaniesz należną kasę.


Ja dzisiaj kupiłam zestaw pajaców dla młodego i skarpetki mała rzecz a cieszy
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:56   #2809
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Zadam mega glupie putanie ale jak sie odsycha przepona? Aa jakiws filmy? Nie chodze do sr, nie mam kogo sie zapytac
Najprościej mówiąc przy oddechu unosisz brzuch a piersi pozostają nieruchome. Na you tube jest pełno filmików, obejrzyj sobie.
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 19:56   #2810
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Nouvelle super, że wesele sie udało. No i najważniejsze ze juz lepiej sie czujesz
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:00   #2811
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja dziś zmęczona. Rano byłam na pobieraniu krwi, a potem w pracy kocioł, bo byłam sama, a każdy coś dziś ode mnie chciał. Chyba, żeby się odstresować kupię coś dla małej na allegro





Ja tak miałam kilka dni, ale mała się chyba przekręciła i ból ustal, więc to chyba nic groźnego. W międzyczasie miałam USG i było wszystko ok, choć fakt, że zapomniałam o ten bol spytać gina

A literki cudne




Bardzo dobrze, że pojechałaś. A co do personelu to ja się zastanawiam jak będą mnie traktować podczas porodu. Bo jak wiadomo krążą legendy...




Ja tak samo




Jak wszystko równiótko poukładane. Ja nie mam talentu do układania. Prasować lubię, ale z układaniem mam problem...
dziekuje Moj synek to wszedzie jest tylko nie w pozycji do wyjscia, byc moze przez to mnie boli ale przed chwila jak to zobaczylam to krzyknelam do TZ zeby zobaczyl na moj brzuch w tym miejscu co mnie boli, synek sie tak wypchnal , i to tak bylo bardzo widac jak nigdy u mnie , taka mega wielka nie rownosc ale sobie miejscowke upatrzyl ogolnie od kilku dni mam wrazenie jakby mi sie brzuch wiekszy zrobil znowu, synek moze przybral na wadze i daje mi popalic bardziej
Moge ci poukladac, prasowania nienawidze
do kiedy pracujesz??

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Oby wszystko szybko się wyjaśniło... nie oszczędza Cię ta praca... ciągle stres


Uff skończyłam prasowanie
Pieknie poukladalas
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:01   #2812
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
crystal masz racje, jakby zA kare byli w pracy ci dr. Jeszcze jak odchodziłam, to słyszałam jak położna odebrała tel i potem do doktora. Wraca ta co przed chwilą była. i nagle weszła cieżarna.
Bo jakas dziewczyna wróciła bo sie zle poczuła.
A powiedzieli totak,jakby nie chcieli jej przyjąc.
Oni za nas nie płacą, a łache robią jakby sie chciało od nich nie wiadomo czego

Po to tam są
Tylko im wpierdzielić
i tylko tyle. Jak dobrze, że w moim szpitalu są przyjaźnie nastawieni do ciężarnych. Bałabym się rodzić w szpitalu, w którym ciężarna zawadza doktorom
.
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:06   #2813
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Smv mam nadzieje, że szybko wyjasnisz sprawe z ubezpieczeniem i dostaniesz należną kasę.


Ja dzisiaj kupiłam zestaw pajaców dla młodego i skarpetki mała rzecz a cieszy
pokaz
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:19   #2814
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Oby wszystko szybko się wyjaśniło... nie oszczędza Cię ta praca... ciągle stres


Uff skończyłam prasowanie
ale pięknie poukładane

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość

Musze sprawic sobie ciśnieniomierz.
ciekawe ile mnie to bedzie kosztowac.
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?act...etail&id=28246

dobra cena będzie w lidlu

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
dziękuję!

lesyeux to teraz mierz ciśnienie codziennie obowiązkowo

dobra, piszę jak było z tym ip pisałam Wam, że od kilku dni mam mdłości i mi się odbija. Ogólnie tak źle czułam się na żołądku. W piątek po południu pojechałyśmy z mamą na dworzec po rodzinkę i już wtedy ledwo doszłam na peron, tak mi było jakoś dziwnie w brzuchu. Jak wróciłam, postanowiłam się położyć. Po 15 minutach nie byłam w stanie poruszyć się chociaż centymetr na kanapie, bo tak mi ból rozrywał brzuch. No więc poczekałam na tż i na ip. Najlepsze jest to, że jak wstałam z łóżka, to od razu zrobiło mi się lepiej. Z dzieckiem wszystko jest ok, rozwarcia nie ma, szyjka długa- prawdopodobnie gdzieś mi mała uciska na przewód pokarmowy. Dostałam receptę na Controloc i nakaz brania nospy. Od tej pory jest wszystko super

Nadrobiłam Was i biorę się za zamawianie, na pierwszy rzut chyba Gemini pójdzie
uff to dobrze, że jest ok! odpoczywaj teraz!

no i wstaw chociaż jedno zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Zadam mega glupie putanie ale jak sie odsycha przepona? Aa jakiws filmy? Nie chodze do sr, nie mam kogo sie zapytac
już ktoś napisał, to jest oddychanie brzuchem, a nie klatką piersiową.
Małe dzieci tak oddychają, więc jak będziecie widziały, że im się klatka nie podnosi to nie panikujcie

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
byl pyszny, nawet uslyszalam od TZ ze pyszna kolacje zrobilam a z jego ust to uslyszec to jest cos
Nie moge tego pojac..... trafilam do szpitala w dwoch innych krajach w przeciagu tego roku,z mezem rowniez dwa razy odkad jestesmy razem i oczywiscie tutaj u siebie, i spotkac takiego nadetego bez usmiechu lekarza czy lekarke to graniczy z cudem. Nie chodzi kto ile zarabia, ale to jest ciezki zawod ktory wybiera sie z milosci, a nie z nienawisci..... jak oni moga tacy byc, dla ludzi przykre...... I niech mi nikt nie mowi z lekarzy, ze sa przemeczeni, dlatego sa tacy nie ludzcy....bo widzialam zmeczonych lekarzy, ale pomimo tego byli pomocni,i usmiechnieci.
za kolację! ale kochana żona jesteś

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Smv mam nadzieje, że szybko wyjasnisz sprawe z ubezpieczeniem i dostaniesz należną kasę.


Ja dzisiaj kupiłam zestaw pajaców dla młodego i skarpetki mała rzecz a cieszy
pochwal się
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:22   #2815
mama_kasia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 271
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Lesyeux- dobrze że byłas sprawdzić. I (borń Cię Boże nie chce straszyć) z nadciśnieniem nie ma żartów.... miałam w poprzedniej ciązy ;/ ostatnie 2 tyg leżałam w szpitalu bo jednego dnia ok, a drugiego 200 i tabletki miałam codzien inaczej dawkowane. A tym bardziej ze Twojej gin przepływy się nie podobały, to już sygnał. Takze proszę kontrolować!! Teoretycznie min pół godz po posiłku, i po jakimkolwiek wysiłku, podcza smierzenia powinno się być w pozycji siedzącej, a ręka leżeć na stole i nic nie gadać i w kajeciku zapisywac :P A jakbyś widziała mrockzi przed oczami, czy kręciłoby Ci sie w głowie mierz od razu i jak coś na IP.
Krusyznka88 ale sie uśmiałam mam tak samo:p w przechowywalni w gemini zrobioną liste i co wchodze coraz więcej rzeczy brakuje te rosmanowskie ksometyki też wykupione :P
Ojustyna dawaj fotki dzieła boba
SMV szczerze? Nerwy by mi puściły z taką robotą, a raczej ludźmi jak u Ciebie. Może czas pomyśleć o radykalnych krokach, nosz bez ubezpeicznia kobieta w ciaży!? Mam nadzieje, że jednak PZU coś pokręciło i szybko da się to wyjaśnić... Jeny współczuje przebojów
nouvelle2- Super że wszystko poszło oki a gdzie zdjęcia Panny Młodej ??!!

Co do lekarzy w szpitalach miałam „przyjemność” trafiać na naprawdę normalnych ludzi niektórych nawet polubiłam
__________________
Termin porodu: 21 marca 2015

Skończony 40 tc- czekamy córeczko
mama_kasia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:26   #2816
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
dziekuje Moj synek to wszedzie jest tylko nie w pozycji do wyjscia, byc moze przez to mnie boli ale przed chwila jak to zobaczylam to krzyknelam do TZ zeby zobaczyl na moj brzuch w tym miejscu co mnie boli, synek sie tak wypchnal , i to tak bylo bardzo widac jak nigdy u mnie , taka mega wielka nie rownosc ale sobie miejscowke upatrzyl ogolnie od kilku dni mam wrazenie jakby mi sie brzuch wiekszy zrobil znowu, synek moze przybral na wadze i daje mi popalic bardziej
Moge ci poukladac, prasowania nienawidze
do kiedy pracujesz??
Miejscówka niezła, ale co się dziwić jak miejsca się robi coraz mniej

To umówmy się, że ja będę prasować, a Ty układać

Pracować chcę do końca lutego musiałam sobie zmodyfikować krzesło i przesunąć klawiaturę, żeby siedzieć w pozycji półleżącej

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mama_kasia88 Pokaż wiadomość
Co do lekarzy w szpitalach miałam „przyjemność” trafiać na naprawdę normalnych ludzi niektórych nawet polubiłam
Szczęściara
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:29   #2817
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

fotki będą jak dostanę jakieś od fotografa, bo na razie nie mogę się z niczym ogarnąć
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:32   #2818
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
fotki będą jak dostanę jakieś od fotografa, bo na razie nie mogę się z niczym ogarnąć
Czekamy
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:34   #2819
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Jutro z rana dzwonie do kadr dowiem się co i jak... Az mnie nerwy trzepie 50zl miesięcznie od czerwca to 450zl...gdzie są a z powodu pensji brali... Ja ciez pier....ja w tej ciąży to ze stresu urodze jutro albo jeszcze dziś ;/
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3

Edytowane przez smv
Czas edycji: 2015-01-19 o 20:38
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:39   #2820
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
KSylwia co do stelaża już dziewczyny odpowiedziały, a co do materaca ja mam gryka-kokos. A to łóżeczko to jakieś specjalne, bo dziwne te wymiary? Ciekawe czy materac na wymiar nie wyjdzie Was drożej niż nowe łóżeczko plus materac.
Też się tego boję więc zaraz siądę na neta i zacznę sprawdzać ceny.

nouvelle gratuluję i cieszę się, że ip to tylko kontrolnie była.

luzna25 współczuję

Byłam dzisiaj w biedronce i lovelli nie było
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 20:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.