Marcowe Mamy 2015 cz. VI - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-20, 22:39   #3211
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez rona1906 Pokaż wiadomość
crystal dziekuje, ze pytasz coraz gorzej, juz czasem ledwo chodze... mala siedzi glowka w dol bardzo nisko wiec to dlatego pociesza mnie fakt, ze to juz koncowka... Co do tego gbsa to ja mialam taki wymaz z cipki robiony w szpitalu. Odebralam wyniki i podobnoc nie jest zbyt dobry, mam to obgadac z lekarzem prowadzacym. Na wyniku mam ze moge byc nosicielem drobnoustroju S.a.... Cos tam z tego co mi lekarz google powiedzial to wlasnie to chyba ten gbs i ze dzieciom przy porodzie trzeba podac antybiotyk. Czekam do 29 i lekarz mi wytlumaczy co to jest i czy to jest niebezpieczne... Oby nie
jak leżałam w szpitalu to położne mówiły, że to nie jest niebezpieczne i właśnie po to jest to badanie, by podać odpowiedni antybiotyk dziecku i wtedy te bakterie nie mają na dziecko wpływu

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się coś- dziś TZ spotkał się z kumplem i dowiedział się o fajnym badaniu- analizie żywej kropli krwi.

Za pomocą badania można dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat naszego zdrowia, ale bardziej szczegółowo jest to opisane np. na tej stronie (nie jest to reklama, mamy namiar na zupełnie inne miejsce
http://www.novamedis.pl/analiza_zywej_kropli_krwi.html

Badanie kosztuje podobno ok. 120zł

Chyba się skusimy z TŻ jak urodzę
ciekawe, muszę się temu przyjrzeć a takie badanie zrobią wszędzie, czy tylko w wybranych miejscach?

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Niedlugo rodzisz ale fajna wiadomosc od gina juz koniec stycznia prawie
za wizyte mam nadzieje ze ja tego badania miec nie bede
dziekuje niestety ale bol wraca kiedy zaczynam cos robic, cokolwiek schylac sie sprzatac, myc naczynia ale jak sie budze jest ok, nic nie boli.... dziwne ale mam nadzieje ze wytrzymam do wizyty u gina za dwa tyg.
to odpoczywaj jak najwięcej, leż, niech naczynia poczekają na tż

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Ojoooojoooj

Śliczna waga Helenki! W którym tygodniu teraz jesteś??
Czyli miałaś robione badanie GBS o którym właśnie nawijałyśmy
dziś dokładnie zaczął się 35 tc
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 22:40   #3212
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
jak leżałam w szpitalu to położne mówiły, że to nie jest niebezpieczne i właśnie po to jest to badanie, by podać odpowiedni antybiotyk dziecku i wtedy te bakterie nie mają na dziecko wpływu



ciekawe, muszę się temu przyjrzeć a takie badanie zrobią wszędzie, czy tylko w wybranych miejscach?



to odpoczywaj jak najwięcej, leż, niech naczynia poczekają na tż



dziś dokładnie zaczął się 35 tc
dziekuje Tz i naczynia to ja wole je umyc jednak za nim wyschna ;P
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 22:42   #3213
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Dziewczyny, nie mam czasu w ciągu dnia bo mimo, że udało się pójść na L4 to mam masę rzeczy do ogarnięcia, od wyprawek po kupno fug, klejów itp.... budowa domu więc same rozumiecie. Jesteście nie do nadrobienia! Produkujecie na potęgę! Cytować nie będę bo na serio zajęłoby mi to wieki, ale fajnie, że poruszacie różne tematy.

1. Pieluszki kupię Pampersy 1 opakowanie 1, jedno Dady i też chyba 1
2. Zazdroszczę zakupów cudnych wózków my niestety zadowolimy się wózkiem siostrzenicy o koszmarnych pomarańczowo-żółtych kolorach, ale nie bardzo uśmiecha mi się wydać tysiaka lub więcej na wózek skoro okien jeszcze nie mamy i pierdyliard rzeczy czeka w kolejce.
3. Dzisiaj byłam na SR i też mówiły babeczki o liściach z malin, o wiesiołku (w kapsułkach kupujecie?) i o siemieniu lnianym. Ale zaczynamy tego zażywać po 37 tygodniu.
4. Muszę zamówić materacyk do łóżka na wymiar, a gość z allegro nie odpisał mi na moje zapytanie
Cytat:
Napisane przez mama_kasia88 Pokaż wiadomość
Słuchajcie apropo promocji na "dzieciowe" rzeczy to polecam stronkę:
www.promobaby.pl fajna sprawa
jest jeszcze http://www.mlekoipieluszki.pl/ ale z tej mniej korzystałam
Super, na pewno będzie pomocne.

p.s. dzisiaj kupiłam w biedrze lovele fakt, ze mniejsze opakowania niż w Rossmanie, ale i tak ciut taniej wychodzi.

Mam całą szafę ubranek, czekają na pranie i prasowanie, ale na razie muszą jeszcze poczekać bo nie dam rady tego ogarnąć w tym tygodniu. Wmawiam sobie, że skoro mam termin z o.m. na 6 marca to muszę być gotowa od 25 lutego więc prawie miesiąc

Jeszcze magisterkę muszę napisać więc maluszek niech grzecznie czeka
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart

Edytowane przez ksylwia
Czas edycji: 2015-01-20 o 22:45
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 22:44   #3214
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Nam przy córce w pierwszych dniach szło po kilkanaście dziennie bo po każdym karmieniu co 2 h była brudna. Potem coraz mniej.
Jak beda gdzies w promocji to biore hurtową ilość 1 i 2.
Hmm...u nas chyba max 8 szlo. Pamietam ze 1 zuzylam 1 max 2 opakowania mimo ze D.urodzil sie z waga piorkowa bo 3080gr...to juz max po 2 paczkach przechodzilam na 2ki. Z reszta do 4 dosc szybko sie dochodzi. Pozniej sie na 4kaxh troche zatrzymalismy no i teraz 5tki





Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Zjadłam pizze + piwo bezalkoholowe mniam zgaga teraz ;/

Ile pieluch tetrowych do szpitala planujecie?

1 max 2...ale ja w ogole chyba nic nie biore do szpitala sla dziecka. Musze w koncu spr.na ich stronie ale jak rodzilam w sw.rodzinje 2 lata temu to dawali i pieluszki i podpaski dla mam, ubrania dla dziecka...wszystko co niezbedne. Dopiero na wyjsxie maz mi przywiozl ubranka




Cytat:
Napisane przez mama_kasia88 Pokaż wiadomość
ojoj widze mamuśki ze zbliża się północ i zachcianki Was nachodzą

U nas mały podziębiony, kaszle strasznie w nocy, nie śpi prawie wcale No nic zaczniemy się inhalować i oby było dobrze. Ale jako ze zostaje do końca tyg w domku to zapewne czas na wizaz meeega mi się ograniczy

Słuchajcie apropo promocji na "dzieciowe" rzeczy to polecam stronkę:
www.promobaby.pl fajna sprawa
jest jeszcze http://www.mlekoipieluszki.pl/ ale z tej mniej korzystałam
Tak mnie naszło przed snem i musiałam napisac bo do jutra pewnie bym zapomniała :P:
Idę do młodego bo wzywa mamusie, kolorowych snów
Wspolczuje kaszlu synka. Wiem co przezywas bo mialam to samo. Pociesze cie jednak ze po 3-4 nocach po inhalacjaxh z pulmicort w nocy juz kaszle sporadycznie i przez to juz nie wybudza sie ze snu za bardzo. To jakis wirus w powietrzu jest.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 22:44   #3215
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
jak leżałam w szpitalu to położne mówiły, że to nie jest niebezpieczne i właśnie po to jest to badanie, by podać odpowiedni antybiotyk dziecku i wtedy te bakterie nie mają na dziecko wpływu



ciekawe, muszę się temu przyjrzeć a takie badanie zrobią wszędzie, czy tylko w wybranych miejscach?



to odpoczywaj jak najwięcej, leż, niech naczynia poczekają na tż



dziś dokładnie zaczął się 35 tc
Tutaj jest lista placówek, ale na pewno google pokaże więcej
http://www.mikroskopowe-badanie-zywe...pl/kontakt.php

Uciekam spać dziewczyny, dobrej nocki i do jutra
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 22:45   #3216
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mam czasu w ciągu dnia bo mimo, że udało się pójść na L4 to mam masę rzeczy do ogarnięcia, od wyprawek po kupno fug, klejów itp.... budowa domu więc same rozumiecie. Jesteście nie do nadrobienia! Produkujecie na potęgę! Cytować nie będę bo na serio zajęłoby mi to wieki, ale fajnie, że poruszacie różne tematy.

1. Pieluszki kupię Pampersy 1 opakowanie 1, jedno Dady i też chyba 1
2. Zazdroszczę zakupów cudnych wózków my niestety zadowolimy się wózkiem siostrzenicy o koszmarnych pomarańczowo-żółtych kolorach, ale nie bardzo uśmiecha mi się wydać tysiaka lub więcej na wózek skoro okien jeszcze nie mamy i pierdyliard rzeczy czeka w kolejce.
3. Dzisiaj byłam na SR i też mówiły babeczki o liściach z malin, o wiesiołku (w kapsułkach kupujecie?) i o siemieniu lnianym. Ale zaczynamy tego zażywać po 37 tygodniu.
4. Muszę zamówić materacyk do łóżka na wymiar, a gość z allegro nie odpisał mi na moje zapytanie


Super, na pewno będzie pomocne.

p.s. dzisiaj kupiłam w biedrze lovele fakt, ze mniejsze opakowania niż w Rossmanie, ale i tak ciut taniej wychodzi.

Mam całą szafę ubranek, czekają na pranie i prasowanie, ale na razie muszą jeszcze poczekać bo nie dam rady tego ogarnąć w tym tygodniu. Wmawiam sobie, że skoro mam termin z o.m. na 6 marca to muszę być gotowa od 25 lutego więc prawie miesiąc

Jeszcze magisterkę muszę napisać więc z maluszkiem muszę się umówić, żeby uzbroił się w cierpliwość
sporo masz na glowie ale przynajmniej wolna jestes od pracy
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 22:48   #3217
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Nam przy córce w pierwszych dniach szło po kilkanaście dziennie bo po każdym karmieniu co 2 h była brudna. Potem coraz mniej.
Jak beda gdzies w promocji to biore hurtową ilość 1 i 2.
Hmm...u nas chyba max 8 szlo. Pamietam ze 1 zuzylam 1 max 2 opakowania mimo ze D.urodzil sie z waga piorkowa bo 3080gr...to juz max po 2 paczkach przechodzilam na 2ki. Z reszta do 4 dosc szybko sie dochodzi. Pozniej sie na 4kaxh troche zatrzymalismy no i teraz 5tki





Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Zjadłam pizze + piwo bezalkoholowe mniam zgaga teraz ;/

Ile pieluch tetrowych do szpitala planujecie?

1 max 2...ale ja w ogole chyba nic nie biore do szpitala sla dziecka. Musze w koncu spr.na ich stronie ale jak rodzilam w sw.rodzinje 2 lata temu to dawali i pieluszki i podpaski dla mam, ubrania dla dziecka...wszystko co niezbedne. Dopiero na wyjsxie maz mi przywiozl ubranka




Cytat:
Napisane przez mama_kasia88 Pokaż wiadomość
ojoj widze mamuśki ze zbliża się północ i zachcianki Was nachodzą

U nas mały podziębiony, kaszle strasznie w nocy, nie śpi prawie wcale No nic zaczniemy się inhalować i oby było dobrze. Ale jako ze zostaje do końca tyg w domku to zapewne czas na wizaz meeega mi się ograniczy

Słuchajcie apropo promocji na "dzieciowe" rzeczy to polecam stronkę:
www.promobaby.pl fajna sprawa
jest jeszcze http://www.mlekoipieluszki.pl/ ale z tej mniej korzystałam
Tak mnie naszło przed snem i musiałam napisac bo do jutra pewnie bym zapomniała :P:
Idę do młodego bo wzywa mamusie, kolorowych snów
Wspolczuje kaszlu synka. Wiem co przezywas bo mialam to samo. Pociesze cie jednak ze po 3-4 nocach po inhalacjaxh z pulmicort w nocy juz kaszle sporadycznie i przez to juz nie wybudza sie ze snu za bardzo. To jakis wirus w powietrzu jest.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Wróciłam od lekarza i rzeczy mają się następująco:
Helenka waży 2470g widziałam na usg dokładnie jej kości, kręgi ahh gin pobrał mi dziś wymazy z pochwy i odbytu (trochę bolesne to było), wynik z odbytu od razu zrobił i jest ok, nie mam żadnych bakterii.
Moja szyjka jest, zacytuję gina: "króciutka, mięciutka i na pewno rozwarta na swobodne włożenie palca". Mam odstawić już luteinę i nospę i łykać tylko magnez, a nospę jeśli będą uciążliwe bóle. I kolejna wizyta za 2 tygodnie i zdaniem gina to będzie nasze ostatnie spotkanie, a kolejne na porodówce, mówił, że wg niego TEN MOMENT SIĘ ZBLIŻA

chciałam pisać do Was wcześniej, ale miałam problemy z wizażem. Posprzątałam dziś w swojej szafie z ciuchami, uszykowałam dla Helenki szuflady w komodzie i jutro wypiorę pościel, rożek, śpiworek i będzie już prawie wszystko gotowe... Musiała to podzielić na raty, bo krzyż mnie bolał od tych porządków.

kruszynkaa88
bardzo ładny wózek!!! Co do La Millou to mi się strasznie podobają, z kury i ze śpiworka jestem zadowolona, myślę, że kocyk jest super. Sama obiecałam sobie, że jeszcze coś Helence dokupię, ale to już za kolejną wypłatę

crystal25 jakie śliczne zamówienie! Mam nadzieję, że bóle przejdą

niunia_ona nie denerwuj się tż, faceci są czasem nie do zniesienia, ale koniec końców sprzeczki nie są warte takich nerwów. Jak przeprowadzaliśmy się z moim tż, to dostawałam białej gorączki, wkurzał mnie swoimi pomysłami i działaniem, ręce opadały, a potem nabrałam dystansu i jakoś przeszło, o błahostki nie ma co się kłócić, a przyjdzie odpowiedni czas to spokojnie porozmawiacie, nawet o wkurzających duperelkach i sobie wyjaśnicie

Lila_17 leż i dużo odpoczywaj, moja szyjka 15mm przetrwała prawie 10 tygodni, dasz radę

aroli ładne zakupy!!! Mi się podoba ten wózek z kolorem jaśniejszym i myślę, że nadaje się i dla chłopca i dziewczynki

Mamusie gratuluję udanych wizyt

aneta13 śliczny brzuszek!
Ladna waga corci. Moze bedziesz druga mamusia na watku ktora urodzi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 22:48   #3218
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
jak leżałam w szpitalu to położne mówiły, że to nie jest niebezpieczne i właśnie po to jest to badanie, by podać odpowiedni antybiotyk dziecku i wtedy te bakterie nie mają na dziecko wpływu



ciekawe, muszę się temu przyjrzeć a takie badanie zrobią wszędzie, czy tylko w wybranych miejscach?



to odpoczywaj jak najwięcej, leż, niech naczynia poczekają na tż



dziś dokładnie zaczął się 35 tc
ja znowu będę miała schizy, że moja taka mała ja w sobotę zaczęłam 34 tydzień a miała 1950 g, bardzo duża różnica w porównaniu z Twoim maluchem...

niunia kiedy masz usg?? bo nasze miały podobną wagę ostatnio
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 22:50   #3219
rona1906
Raczkowanie
 
Avatar rona1906
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 238
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

edithsaaakarolina dzieki za odpowiedz, troche mnie uspokoilyscie
crystal widze, ze tez masz dolegliwosci bolowe... OSZCZEDZAJ SIE!
__________________
5.02.2012
11.10.2014
23 LUTY 2015 Alicja i Piotruś
rona1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 22:51   #3220
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
A za mną chodzi tort orzechowo bezowy od Sowy
O nie przypomniałaś mi ten smak.

mon jak masz fundudze bierz parro jest cudny mój wymarzony:lov e: i łatwiej bedzie sprzedac pózneij. Jakie dodatki będziesz brała? Jest jeszcze taki sklep podwojneszczescie na wilanowie tez joolz maja, mozesz zapytac jak z cena, czytalam ze rabaty daja.

Na zelaznej chca 10 tetrowek do szpitala, specjalnie tyle kupiłam, bo miałam brać mniej.

A co do tego gbs, ja zrozumiałam na sr ze to dziecko może się zarazić przechodząc przez kanał rodny dlatego podaja w razie czego antybiotyk. Czyli ron w Twoim przypadku - vesarka- chyba to wogole wplywu nie ma, ale moge sie mylic.
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu

Edytowane przez marcia45
Czas edycji: 2015-01-20 o 22:53
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 22:51   #3221
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez rona1906 Pokaż wiadomość
edithsaaakarolina dzieki za odpowiedz, troche mnie uspokoilyscie
crystal widze, ze tez masz dolegliwosci bolowe... OSZCZEDZAJ SIE!
dziekuje Moglyby sobie pojsc bo nie wiem co to jest, skad to, a nie chce jechac z tym do mojej kliniki
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 22:56   #3222
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Tutaj jest lista placówek, ale na pewno google pokaże więcej
http://www.mikroskopowe-badanie-zywe...pl/kontakt.php

Uciekam spać dziewczyny, dobrej nocki i do jutra
dziękuję śpij dobrze

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
ja znowu będę miała schizy, że moja taka mała ja w sobotę zaczęłam 34 tydzień a miała 1950 g, bardzo duża różnica w porównaniu z Twoim maluchem...

niunia kiedy masz usg?? bo nasze miały podobną wagę ostatnio
ja się bardzo martwiłam, bo 3 tyg temu Helenka ważyła 1540g i lekarz mówił, że to mało, ale że poczekamy na kolejną wizytę, bo może waga skoczy i skoczyła, prawie kg A wiesz nie ma reguły, każda z nas jest inna, jeśli Twój gin niczego się nie dopatrzył, to znaczy, że jest wszystko dobrze

Magiusa ciekawe, szczerze mówiąc chciałabym już niebawem rodzić, naprawdę! Ale już słyszałam nie raz, że lekarz czasem twierdzi jedno, a życie pokazuje swoje i dziewczyny z takimi diagnozami rodzą po 40tc... Póki co czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę i zobaczymy
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 23:01   #3223
rona1906
Raczkowanie
 
Avatar rona1906
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 238
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

marcia45 eee jezeli rzeczywiscie tak jest to tym bardziej koniec z moim zamartwianiem sie na zapas
crystal jezeli masz sie niepokoic to czasem lepiej pojechac i sprawdzic co to
__________________
5.02.2012
11.10.2014
23 LUTY 2015 Alicja i Piotruś
rona1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 23:12   #3224
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
dziękuję śpij dobrze



ja się bardzo martwiłam, bo 3 tyg temu Helenka ważyła 1540g i lekarz mówił, że to mało, ale że poczekamy na kolejną wizytę, bo może waga skoczy i skoczyła, prawie kg A wiesz nie ma reguły, każda z nas jest inna, jeśli Twój gin niczego się nie dopatrzył, to znaczy, że jest wszystko dobrze

Magiusa ciekawe, szczerze mówiąc chciałabym już niebawem rodzić, naprawdę! Ale już słyszałam nie raz, że lekarz czasem twierdzi jedno, a życie pokazuje swoje i dziewczyny z takimi diagnozami rodzą po 40tc... Póki co czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę i zobaczymy
O to prawda z tym lekarzem.
Ja znam mnóstwo mamuś z szybko skracającymi się szyjkami i rozwarciem co przechodziły termin. Z resztą z wieloma innymi sprawami też.
A moja przyjaciółka dla odmiany poszła do ginekologa w 37 tc. ten ją zbadał, stwierdził, że szyjka zamknięta, wszystko super więc sobie poczeka jeszcze na poród, a ona zeszła mu z fotela i chlup...wody płodowe poszły i jechała do szpitala rodzić.....
Tak więc...no bywa naprawde różnie..
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 23:17   #3225
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

dzisiaj tylko podczytałam te ponad 10 stron zaległości od rana

aroli ale jestem w szoku po przeczytaniu twojej wypowiedzi! Już wiem dlaczego kobiety z całej Polski przyjeżdżają rodzić do Białegostoku- nie dość, że u Arciszewskich są świetni lekarze, to jeszcze królewskie warunki, a poród kosztuje ok. 2tys... porównując to z kwotami, które podałaś, to jestem sknera, bo planuję rodzić w publicznym szpitalu
zerknijcie
http://www.arciszewski.pl/galeria/zdjecia-polikliniki
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 23:17   #3226
debraM
Wtajemniczenie
 
Avatar debraM
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 271
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie jak taki grubas jak ja przeciska się po drabinie w dziurę w stropie na strych... komedia!
Piękny brzuszek
Śliczny masz kolor włosów Co to za kolor? Tylko nie mów, że od fryzjera, bo będzie mi smutno
Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
w końcu chyba przybrałam najwięcej z Nas... 13.5 kg dziś myślałam, że się przewrócę jak weszłam na wagę który smoczek? jak masz ochotę to ci kupię i wyślę przy okazji
Ej Ja też tyle przytyłam i do tej pory nie wiedziałam, że to dużo

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
ja ostatnio sie wystraszylam tej czkawki w moim brzuchu
a powiedzcie tez macie tak ze jak sie napinaja miesnie np, jak ide do wanny, i tak leze, i sie bardziej schyle zeby wlosy zamoczyc, to mi sie brzuch taki stozkowy robi, czy cos, jak jakis trojkat smieszny, ale tak to nie, to tylko jak miesnie sie napna za bardzo, to zauwazylam
Też mam tak szpiczasty brzuszek jak napinam mięśnie do wstania

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała bądź planuje jeszcze sesje brzuszkowe? Pochwalicie się?
Ja zrobię sobie 3 kadry takie amatorskie, a resztę poprawię w Ps. Szkoda mi kasy na sesje, bo chcę tylko 3 zdjęcia, nie jestem na tyle piękna żeby się uwieczniać = jestem cellulitowym potworem i co najwyżej to mogę straszyć
Ale tak jak napisałam wcześniej planuję sesję nowrodkową i jak któraś z Was też taką planuje to radzę się już do kogoś zgłosić, poszukać, popytać, bo tak jak napisałam taką sesje robi się najłatwiej do 10 dnia życia, więc po porodzie może nie być na to czasu.

Taaa ja będę odstawiona na poród w sukieneczce Położne padną ze śmiechu

Nouvelle, a sprawdzałaś może ten tusz co Ci doradziłam z MF?
__________________

3190g, 55cm
debraM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 23:44   #3227
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez rona1906 Pokaż wiadomość
marcia45 eee jezeli rzeczywiscie tak jest to tym bardziej koniec z moim zamartwianiem sie na zapas
crystal jezeli masz sie niepokoic to czasem lepiej pojechac i sprawdzic co to
jeszcze zaczekam

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
dzisiaj tylko podczytałam te ponad 10 stron zaległości od rana

aroli ale jestem w szoku po przeczytaniu twojej wypowiedzi! Już wiem dlaczego kobiety z całej Polski przyjeżdżają rodzić do Białegostoku- nie dość, że u Arciszewskich są świetni lekarze, to jeszcze królewskie warunki, a poród kosztuje ok. 2tys... porównując to z kwotami, które podałaś, to jestem sknera, bo planuję rodzić w publicznym szpitalu
zerknijcie
http://www.arciszewski.pl/galeria/zdjecia-polikliniki
pokazywalam TZ gdybym rodzila w polsce, to chyba bym odkladala te 2 tysiace na taki porod chociaz naleze do osob bardzo oszczednych,
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 03:38   #3228
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

No ta pizza dobrym pomysłem nie byla;/budzę się co chwila bo mi zgaga dokucza i w zasadzie już od 4 nie śpię z 2 godzinnym przebudzanien się na siku i picie wody. Juz nie chce pizzy;/
Wow ta klinika wypasionaaaa!
Crystal jak tam bóle? Minęły?
EdithS wow kurde to będziesz faktycznie może druga mamą u nas w marcówkach.

A ja chyba zaczynam się bać jak pomyślę o porodzie i KP... Mama mówi żebym się nie nastawiala ze o juz mleko będzie i w ogole i ze jak się nie będzie dało to jest Mm a nie ze na sile... Boje się no.... Br.
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 05:01   #3229
debraM
Wtajemniczenie
 
Avatar debraM
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 271
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Ja też się ciągle budzę, ale to przez moje durne sny. Niby sen to odpoczynek, ale moja głowa to pewnie aż paruje od
wymyślania takich głupot
__________________

3190g, 55cm
debraM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 05:10   #3230
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

A ja od 4 nie śpię to czytam o porodach. Jakoś mnie dziwnie cmi w podbrzuszu może młody mnie jakoś uciska - nie Wiem
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 06:49   #3231
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
No ta pizza dobrym pomysłem nie byla;/budzę się co chwila bo mi zgaga dokucza i w zasadzie już od 4 nie śpię z 2 godzinnym przebudzanien się na siku i picie wody. Juz nie chce pizzy;/
Wow ta klinika wypasionaaaa!
Crystal jak tam bóle? Minęły?
EdithS wow kurde to będziesz faktycznie może druga mamą u nas w marcówkach.

A ja chyba zaczynam się bać jak pomyślę o porodzie i KP... Mama mówi żebym się nie nastawiala ze o juz mleko będzie i w ogole i ze jak się nie będzie dało to jest Mm a nie ze na sile... Boje się no.... Br.
dzien dobry dziekuje ze pytasz, wstalam to nic nie czuje ale zobaczymy jak bedzie pozniej, jak zaczne cos robic,
tez sie boje porodu.... a co do kp, mama ma racje, jak bedzie to bedzie, jak nie to mozna dawac mm, i pobudzac sie do laktacji, i robic wszystko zeby sie rozkrecilo bedzie dobrze
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 06:51   #3232
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Dzień dobry



Ja też już nie śpię, ale właściwie to się nawet wyspałam chyba już nie potrzebuję tyle snu co kiedyś

Dzisiaj dzień babci więc odwiedzę dwie swoje babcie, a jutro pojedziemy do babć TŻta. A w przyszłym roku dojdą dwie babcie i dwóch dziadków, których trzeba będzie z mała odwiedzić...nie wiem jak to ogarniemy :P



Smv nie czytaj za dużo i nie nakręcaj się! Ja też miałam taką chwilę jak wydawało się, że nie będę mogła KP, a teraz już wiem, że będę próbować, ale jak coś by było nie tak to mm to też nie koniec świata. Będzie co ma być, wiadomo, że zrobimy to co dla dziecka najlepsze

A porodu to jakoś na razie w ogóle się nie boję :P chyba jeszcze za daleko do niego :P
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 06:54   #3233
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Hej dziewczynki.
Zbieram sie do gina na 9:00.
Miłego dnia wszystkim!!!!
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 06:59   #3234
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.
Zbieram sie do gina na 9:00.
Miłego dnia wszystkim!!!!
3mam kciuki za wizyte
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 07:11   #3235
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.
Zbieram sie do gina na 9:00.
Miłego dnia wszystkim!!!!


Kciuki!! Daj znać po oczywiście
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 07:20   #3236
marta24171
Rozeznanie
 
Avatar marta24171
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 675
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Dzień dobry wszystkim,właśnie się obudziłysmy z córcią,ona ogląda sobie bajkę a ja korzystam i od razu do was zaglądam.
Dzisiaj mam dzień rozjazdów,bo muszę odwiedzić dwie babcie,pewnie pojem pyszności.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.
Zbieram sie do gina na 9:00.
Miłego dnia wszystkim!!!!
Mocne kciukasy
__________________
Starsze szczęście 31.12.2009 Maja
Młodsze szczęście 03.03.2015 Weronika
marta24171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 07:26   #3237
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.
Zbieram sie do gina na 9:00.
Miłego dnia wszystkim!!!!
powodzenia : Kciuki:
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 07:31   #3238
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

mordka kciuki za wizyte

anetka bo zapomniałam, ale z Ciebie laska i wcale tych kg nie widać. Poza tym masz fajną koszulko-tunike skąd?

smv próbowałaś mleka, mi też się wydawało, że to ściema a później ta ulga niesamowita Żeby jeszcze wymyśleć coś na nie wstawanie w nocy do łazienki.

Wczoraj dotarło moje zamówienie z gemini, ale żadnych próbek nie dorzucili Ale śmiesznie bo spodziewałam się mega kartonu, bo 300zł ponad wydałam a tu kilka rzeczy jak z tych zabezpieczeń odpakowałam

nusiekowa już w domku?
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 07:43   #3239
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Witam

ediths
Helenka duża dziewczynka
Mam nadzieje,że torba spakowana do szpitala
U Nas do 2 tyg i bedziemy powoli sie rozpakowywać, mam takie przeczucie

Oby po 36 tc

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.
Zbieram sie do gina na 9:00.
Miłego dnia wszystkim!!!!
za wizte
NAPISZ predko po wizycie co tam

crystal jak tam dolegliwosci bólowe?

Smv oby przeszła zgaga. Mi narazie odpusciła
Gin mi mówiła, że u mnie ta zgaga bedzie, bo główka malutkiej wali w żołądek prosto

Miłego dnia
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 07:47   #3240
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Ble ja mleka nie pije nie tkne... Chyba ze z nesquickiem.
Zamówiłam Smoczki butelki pościel ochraniacz termoopakowanie na butelki i kolderke i podusie (ale to już na pozniej)... Czad!
Dziś wstalam juz o 4 tzn juz nie zasnelam i poczytałam o porodach i tak mnie to nakręcił ze Poszlam do TŻ do łóżka (spał osobno bo dwa piwka wypil i pewnie by chrapal) i zaczęłam płakać ale w jego ramionach się uspokoiłam.
Wzięłam tez nospe bo ten brzuch tak mnie cmil i mnie to stresowalo ;/

Znów mnie mdli... ;(
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 20:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.