Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-22, 15:57   #3331
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Może inhalacje i płukanie nosa pomoże? Nic przyjemnego, ale pomaga..
inhalacje robiłam,płukania nie lubię.W dodatku dzisiaj takie przenikliwe zimno na dworze,że jak wróciłam,to z nosa kapało i ból ucha jeszcze się nasilił.I tyle z mojego biegania
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 16:34   #3332
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Ja cos czuje ze dzisiaj bedzie super ) tez mam dni lepsze i gorsze.

Dziewczyny czy wy tez tak głośno oddychacie jak biegniecie?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 16:52   #3333
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Ja głośno oddycham.Jak biegnę sama,to pół biedy,ale jak z kimś,to mi trochę głupio
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 17:03   #3334
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Hehe dokładnie znam to, siara. Na szczęście teraz jest ciemno Zrobiłam jakieś 3.2-3.3 km w 21 minut. Chyba powinnam wydłużyć trasę i biegać wolniej, ale minimum 30 minut a najlepiej 40. Mi się dziś gładko nie biegalo najpierw mnie kostka bolała potem przepona kamień oj ta kondycja. Co jecie przed biegiem? Muszę poprawić dietę..koniecznie!
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 19:19   #3335
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Na zatoki u mnie super działa lampa mam coś podobnego http://sklep.rossnet.pl/Produkt/Idee...9491,4642,5359
W tym roku od września do listopada walczylam z zatokami. I przeszły mi jednego dnia jak w listopadzie musialam rowerem gdzieś rowerem jechać bo auto w naprawie a -2bylo, tak mi twarz Zmarzła bo wiatr spory, balam się że u lekarza wyląduje, po powrocie do domu twarz lampą wygrzalam i przeszło odpukać bezpowrotnie.

Jutro idę ściągnąć gips z nogi, mam nadzieję że od razu rehabilitacja żeby na wiosnę znowu biegać
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 08:40   #3336
grzeczna teoretycznie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

cześć dziewczyny! można dołączyć?

ja też zabieram się za bieganie powooli, jak na razie pogoda mnie nie przekonuje, ale buty już zakupiłam więc w końcu będzie trzeba je wykorzystać żeby się nie zmarnowały poza tym od około 2 tygodni robię tabatę wiecie co? uwielbiam to!
__________________
ewentualnie Zuźka
grzeczna teoretycznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 10:58   #3337
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Witamy a co to tabata?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 16:02   #3338
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Witamy a co to tabata?
no właśnie,też jestem ciekawa
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 17:50   #3339
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

TABATA
https://www.youtube.com/watch?v=Rfpf...XOVLKwpzco4m6g
ja po niej pozbyłam sie cellulitu i nogi mi się pięknie ujędrniły
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 10:59   #3340
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Poczytałam dzisiaj co nieco o tej tabacie i przyznam,że wolę jednak tradycyjne metody treningowe
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 12:35   #3341
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Ja wczoraj przebieglam 6km i w nocy obudzilam sie z bolem kolana i napuchniete jest nie wiem czemu tak sie stalo?
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 13:15   #3342
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Nurek a rozgrzewkę przed robiłaś? To był Twoj pierwszy taki długi bieg?
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 13:18   #3343
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Cytat:
Napisane przez sandrvnia Pokaż wiadomość
Nurek a rozgrzewkę przed robiłaś? To był Twoj pierwszy taki długi bieg?
Rozgrzewki niestety nie ostatnio bieglam okolo 4km ostatnie 6km bylo we wrzesniu a wczoraj tak dobrze mi sie biegło
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 15:02   #3344
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez sandrvnia Pokaż wiadomość
Leae napisz cos wiecej o tym swoim bieganiu jak często biegasz, czemu zaczęłaś i najważniejsze przynajmniej dla mnie czy schudłas bo od maja to juz 8 miesięcy

Przepraszam, że tak późno odpowiadam, jak przeczytałam Twój post to nie miałam czasu na odp i odłożyłam to na później, wyleciało mi z głowy i dzisiaj znów wleciało

Biegam od maja 2014 3-4x w tygodniu (regularnie oprócz października - miałam miesiąc przerwy, dużo się wtedy u mnie działo, ale głównym winowajcą było moje lenistwo ). Przez ten miesiąc przerwy moja kondycja baardzo spadła, praktycznie musiałam zaczynać od zera :/
Po 2-3 miesiącach biegałam średnio 7-8 km jednym ciągiem. Odkąd zaczęłam biegać w 4 miesiące schudłam ok. 7 kg - z 62 do 55, wzrost 165 cm. Z brzucha spadło ok. 10 cm, z talii 7 cm, z bioder 10 cm, uda 5 cm. Biust na szczęście bez zmian Schudłam bez większego problemu - jadłam normalnie, nie przejadałam się, ale nie odmawiałam sobie niczego. Od zawsze miałam dobre nawyki żywieniowe, ale przed bieganiem prowadziłam typowo siedzący tryb życia, nie uprawiałam żadnego sportu.

Jeśli chodzi o sylwetkę, to bardzo ładnie się ukształtowała, szczególnie nogi wyglądają fajnie - szczupłe, ale też lekko umięśnione. Nie robiłam nic innego oprócz biegania, teraz w styczniu dodałam jeszcze squaty i plank
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 16:05   #3345
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Poczytałam dzisiaj co nieco o tej tabacie i przyznam,że wolę jednak tradycyjne metody treningowe
A ja uwielbiam.
Co niedziele lecę na trening funkcjonalny, na ogół prowadzony w systemie tabaty- interwały 8 lub 16 razy po 20 s.
Ale prowadząca jest genialna i nie ma zmiłuj się, 40 minut netto intensywnych interwałów do ostatniej krwi przy akompaniamencie jej wrzasków, ryków i skakania po sali między nami Czasami bardziej aerobowo tylko z obciązeniem własnego ciała, czasami z obciązeniami, czasami na bramie + ciężary + elementy CS.

I widzę, że te treningi nei tylko działają ogólnorozwojowo, ale i wydolnośc wspaniale podnoszą.

A ja dziś 12 km po lesie- tempo haniebne, ale ślisko było okropnie i ja wtedy nie mam śmiałosci jakoś energoczniej biec. Boję się, ze sobie zęby powybijam jak gwizdne orłą na lodzie.
A implanty zębów drooogie !
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2015-01-24 o 16:06
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 16:47   #3346
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam.
Co niedziele lecę na trening funkcjonalny, na ogół prowadzony w systemie tabaty- interwały 8 lub 16 razy po 20 s.
Ale prowadząca jest genialna i nie ma zmiłuj się, 40 minut netto intensywnych interwałów do ostatniej krwi przy akompaniamencie jej wrzasków, ryków i skakania po sali między nami Czasami bardziej aerobowo tylko z obciązeniem własnego ciała, czasami z obciązeniami, czasami na bramie + ciężary + elementy CS.

I widzę, że te treningi nei tylko działają ogólnorozwojowo, ale i wydolnośc wspaniale podnoszą.

A ja dziś 12 km po lesie- tempo haniebne, ale ślisko było okropnie i ja wtedy nie mam śmiałosci jakoś energoczniej biec. Boję się, ze sobie zęby powybijam jak gwizdne orłą na lodzie.
A implanty zębów drooogie !
Może na zajęciach zorganizowanych to jest faktycznie wciągające.Gdybym natomiast miała idywidualnie ćwiczyć tą metodą,to tak niekoniecznie...

12km w taką pogodę to i tak szacun bez względu na tempo.

Ja od wtorku (bo w poniedziałek na narty) biorę się ostro za trening siłowy.Na razie nie wiem kiedy powrót do biegania...
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 18:46   #3347
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak późno odpowiadam, jak przeczytałam Twój post to nie miałam czasu na odp i odłożyłam to na później, wyleciało mi z głowy i dzisiaj znów wleciało



Biegam od maja 2014 3-4x w tygodniu (regularnie oprócz października - miałam miesiąc przerwy, dużo się wtedy u mnie działo, ale głównym winowajcą było moje lenistwo ). Przez ten miesiąc przerwy moja kondycja baardzo spadła, praktycznie musiałam zaczynać od zera :/

Po 2-3 miesiącach biegałam średnio 7-8 km jednym ciągiem. Odkąd zaczęłam biegać w 4 miesiące schudłam ok. 7 kg - z 62 do 55, wzrost 165 cm. Z brzucha spadło ok. 10 cm, z talii 7 cm, z bioder 10 cm, uda 5 cm. Biust na szczęście bez zmian Schudłam bez większego problemu - jadłam normalnie, nie przejadałam się, ale nie odmawiałam sobie niczego. Od zawsze miałam dobre nawyki żywieniowe, ale przed bieganiem prowadziłam typowo siedzący tryb życia, nie uprawiałam żadnego sportu.



Jeśli chodzi o sylwetkę, to bardzo ładnie się ukształtowała, szczególnie nogi wyglądają fajnie - szczupłe, ale też lekko umięśnione. Nie robiłam nic innego oprócz biegania, teraz w styczniu dodałam jeszcze squaty i plank

Kurczę powiem Ci, ze jestem w szoku ze tak duzo schudłas przez 4 miesiące bo ja biegam juz ponad 3,5 i w sumie nie wiem moze 1 kg spadł centymetry poleciały z boczkow ok 8 cm ale mysle ze to głownie przez ćwiczenia. A biegam jak Ty 3-4 razy w tyg teraz po 7 km w grudniu po 6-7, a w listopadzie po ok 5 km zmartwilas mnie, moja waga wyjściowa to 64 kg przy 171 cm wiec mam co zrzucać a tu stoi wszystko
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 09:01   #3348
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

sandrvnia - powiem Ci,że ja też po samym bieganiu niewiele traciłam na wadze.Dopiero w połączeniu z ćwiczeniami na siłowni efekty są korzystne,ale też nie wagowo,tylko bardziej jeśli chodzi o ujędrnienie,umięsnienie i jakość sylwetki
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 11:17   #3349
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Może na zajęciach zorganizowanych to jest faktycznie wciągające.Gdybym natomiast miała idywidualnie ćwiczyć tą metodą,to tak niekoniecznie...

12km w taką pogodę to i tak szacun bez względu na tempo.

Ja od wtorku (bo w poniedziałek na narty) biorę się ostro za trening siłowy.Na razie nie wiem kiedy powrót do biegania...
Ale pogoda u nas była wczoraj bardzo biegowa.
Nie wiało, nie padało, bardzo delikatny mrozek ze 2-3 stopnie góra na minusie.
Do biegania nie ma chyba lepszej, człoweik nawet się nie poci.
W lesie był dosłownie tłum biegaczy, spacerowiczów, nawet paru dzielnych rowerzystów na tym lodzie.

No tylko było slisko czego jakoś nie przewidziałam i założyłam zle buty
Bo tak to by nawet ten lód nie przeszkadzał.

Ja nie umiem sama ćwiczyć.
Jak czasami się spóźnię na trening zorganizowany, i sama dorwę na bramie do sztangi, kettli itp, to na ogól tak się scioram, ze mam potem 5 dni takie zakwasiory ze nie nadaję sie do niczego i musze siedzieć w domu te 4-5 dni
Niby mam sekwencje ułozoną przez instruktora, faktycznie dopasowaną do moich możliwości, ale znów ona mnie tak nudzi, że mnie już w połowie szlag trafia i kompletnie motywacja spada do 0 absolutnego. (a jaki mam humor przy okazji, to zal ludzi w koło.)
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 14:02   #3350
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

U mnie w Legnicy pogoda tragiczna i biegaczy na trasie też nie widać.Jutrio w góry na narty jadę,to chciaż tam dam sobie wycisk
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 14:59   #3351
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
sandrvnia - powiem Ci,że ja też po samym bieganiu niewiele traciłam na wadze.Dopiero w połączeniu z ćwiczeniami na siłowni efekty są korzystne,ale też nie wagowo,tylko bardziej jeśli chodzi o ujędrnienie,umięsnienie i jakość sylwetki

Oj akurat ja na siłownie jakos nie pasuje, po za tym tu gdzie mieszkam mam troche ograniczone możliwości.. Wiec zostaje mi bieganie i ćwiczenia na macie w domu w koncu przeciez musi waga spaść i bedzie moje wymarzone 58 kg
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 18:31   #3352
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Powiem Ci,że też myslałam,że gdy zacznę regularnie biegać długie dystanse,to waga spadnie i to szybko,a tu guzik.Zmieniasz tempo w trakcie biegu? Bo ja cały czas takim samym biegałam i może tu jest "pies pogrzebany"
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 19:09   #3353
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: bieganie po artroskopii kolana

Hej dziewczyny.
Dzisiaj pobiegane w śniegu - kolce na buty i heja :) u was tez tyyyyle śniegu?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 20:43   #3354
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Rano wstaje podnoszę rolety i co widzę moje miasto zasypane aut nie widać, ale mimo wszystko ubrałam się i poszłam biegać. Dziś tylko 4 km, bo ciężko się biegało po śniegu który miejscami sięgał łydek, a o 7 moja trasa była jeszcze całkowicie zaśnieżona.
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 12:54   #3355
grzeczna teoretycznie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

dzięki za przyjęcie do tabaty faktycznie trzeba się przekonać, ja przez te 4 min treningu odliczam tylko do końca, a jaki później człowiek szczęśliwy Agafitness ty jesteś z Legnicy? Ja też z tych rejonów, mamy bardzo blisko do siebie, więc może kiedyś razem pobiegamy
dziewczyny powiedzcie mi jak powinno się ubierać na takie mrozy jak teraz żeby zaraz nie przewiało i nie było kilkudniowej przerwy? W kurtce raczej niewygodnie się biega :/
__________________
ewentualnie Zuźka
grzeczna teoretycznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 13:35   #3356
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez grzeczna teoretycznie Pokaż wiadomość
dzięki za przyjęcie do tabaty faktycznie trzeba się przekonać, ja przez te 4 min treningu odliczam tylko do końca, a jaki później człowiek szczęśliwy Agafitness ty jesteś z Legnicy? Ja też z tych rejonów, mamy bardzo blisko do siebie, więc może kiedyś razem pobiegamy
dziewczyny powiedzcie mi jak powinno się ubierać na takie mrozy jak teraz żeby zaraz nie przewiało i nie było kilkudniowej przerwy? W kurtce raczej niewygodnie się biega :/

A jakie u Ciebie są mrozy, bo u mnie to jest raptem koło 0. czasem do - 3 czasem do + 3

Na około 0 st, to zakładam bokserki, długie legginsy, podkoszulek techniczny z długim rękawkiem (taki z kompletu bielizny termoaktywnej), cienką jednowarstwową wiatrówkę.
+czapkę i rękawiczki polarowe i buffa.
Jak bardziej wieje, to dodatkowo zakładam cienką bokserkę pod/na ten podkoszulek.

No jak było koło -10, - 15 z rok czy tam 2 temu, to dodawałam grubszą bluzę techniczną też z długim rękawem pod wiatrówkę, 2gą cieńszą parę rękawiczek pod te polarowe i kalesony z kompletu bielizny technicznej pod legginsy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 13:44   #3357
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

dziewczyny, chcę schudnąc i biegam tempem ok 6,7 km/h co drugi - trzeci dzien po 7 minut i dwie marszu. 5 takich serii,w sumie 45 minut.
Czy takie " spokojne" bieganie jest dobre na spalenie tłuszczu no i ogólnie na schudniecie?
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 14:26   #3358
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez niemodnaPOLKA Pokaż wiadomość
dziewczyny, chcę schudnąc i biegam tempem ok 6,7 km/h co drugi - trzeci dzien po 7 minut i dwie marszu. 5 takich serii,w sumie 45 minut.
Czy takie " spokojne" bieganie jest dobre na spalenie tłuszczu no i ogólnie na schudniecie?
Jest dobre. Dieta ważniejsza niż tempo jakim biegasz.
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 17:22   #3359
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
Jest dobre. Dieta ważniejsza niż tempo jakim biegasz.
pytam bo gdzies kiedys mi sie przewineło że żeby pobudzic spalanie to trzeba robic krótkie szybkie biegi bo takie spokojne nic nie daje;/
w sumie chyba ważne że cos po prostu się ruszam
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 17:49   #3360
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. IV

Cytat:
Napisane przez niemodnaPOLKA Pokaż wiadomość
pytam bo gdzies kiedys mi sie przewineło że żeby pobudzic spalanie to trzeba robic krótkie szybkie biegi bo takie spokojne nic nie daje;/
w sumie chyba ważne że cos po prostu się ruszam
Jak jesteś początkująca to zadziała na ciebie zwykłe ruszanie się. Mogłabyś sobie krzywdę zrobić takimi mega szybkimi biegami na zmianę z marszem/truchem w kilku seriach
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-01 11:15:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.