Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-31, 10:06   #2131
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Makaron bananowa jest super ta jagodowa w sumie też ok, wygładza, ładnie pachnie - krzywdy nie robi, ale wolę bananową
Oo pokaż kiedyś jakieś fotki Twoich rysunków zazdroszczę talentu
A co do szminki to nie wiem czy mi pasuje czy nie dopiero od jakichś 2 tygodni zaczęłam używać, do tej pory jedynie jakas nudziakowa albo bezbarwna, teraz mnie kusi taki róż klik
To mnie trochę uspokoiłaś
Heh... ^^ Talentu raczej brak, wszystko jest płaskie i takie nijakie i w ogóle do Dlatego chcę ćwiczyć, żebym miała się w końcu czym pochwalić
Nie działa link

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Na dziś poćwiczone 200 brzuszków i 30 minut hula hop


---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Ułożyłam dzisiaj dla siebie 2 zestawy ćwiczeń W każdym zestawie są 4 rundy, w każdej rundzie jest po 5 ćwiczeń, które robię po 20 razy w 3 seriach. Między rundami jest minuta przerwy
W pierwszym zestawie mam ćwiczenia na talię, biceps&triceps, uda i ramiona. W drugim zestawie ćwiczenia na łydki, pośladki (tego mam najwięcej:P ) i brzuch.

Dzisiaj poćwiczyłam 10 min orbitrek i zestaw nr 2
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:29   #2132
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Medzik jeszcze raz dziękuje za odlewki Właśnie siedzę z kallosem bananowym na wlosach zapach ma cudowny

Ja juz wróciłam do domu byłam z Plusiem na bieganku, posprzątałam chate i odpoczywam teraz
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 17:24   #2133
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Mam pytanie do mamusiek, jakie mleko polecacie do karmienia? Musze przygotowac sie na czarna godzine i miec w razie czego w domu
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 19:04   #2134
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Makaron na pewno nie jest tak jak mówisz pewnie zbyt krytycznie siebie oceniasz
Daję jeszcze raz link klik
Cocktail nie ma za co daj znać jak się sprawdził
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 09:02   #2135
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do mamusiek, jakie mleko polecacie do karmienia? Musze przygotowac sie na czarna godzine i miec w razie czego w domu
Ja polecam Humana HA,miałam też Nan Pro HA,niby nieco tańsze,ale jednak po Humanie jakby bardziej się najadał i nie było żadnych kolek,czy gazów.
Jeśli chodzi o zwykłe Nan to ja bym się trzymała od nich z daleka mały miał po nich zaparcia i kolki.
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 09:33   #2136
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do mamusiek, jakie mleko polecacie do karmienia? Musze przygotowac sie na czarna godzine i miec w razie czego w domu
u nas problemow brzuszkowych nigdy nie bylo nie ma i pijemy zwykle bebiko;-) a polozna polecala hippa combiotik czy jakos tak. ale juz kupilam bebiko ( takie w szpitalu bylo) ..a ze nic sie nie dzialo to nie zmienialam .

ehhh..znowu nie moge sie wbic...a potrzebuje motywacji i bacikow...
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:21   #2137
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzieki za porade Bede musiala sie zastanowic co kupic Najlepiej lekkostrawne bo ten moj ma problemy z gazami
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 14:24   #2138
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do mamusiek, jakie mleko polecacie do karmienia? Musze przygotowac sie na czarna godzine i miec w razie czego w domu
Moj caly czas wcina NAN 1, zadnych problemow nie ma.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 19:02   #2139
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej laseczki Ja dopiero wróciłam z sesji mam mnóstwo zdjęć noo i zadowolona jestem w dodatku obcięłam włosy i zrobiłam delikatną grzywkę na ukos ( z tego jestem mniej zadowolona ) Jak zrzucę to pokażę Wam parę fotek
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 19:53   #2140
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki Ja dopiero wróciłam z sesji mam mnóstwo zdjęć noo i zadowolona jestem w dodatku obcięłam włosy i zrobiłam delikatną grzywkę na ukos ( z tego jestem mniej zadowolona ) Jak zrzucę to pokażę Wam parę fotek
Pokaż pokaż
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 20:31   #2141
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Pokaż pokaż
dodaję parę fotek jeszcze bez obróbki
__________________

Edytowane przez meeedzik
Czas edycji: 2015-02-02 o 13:52
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 05:36   #2142
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
dodaję parę fotek jeszcze bez obróbki
Piękne zdjęcia żadnej obróbki już nie potrzebują

---------- Dopisano o 06:29 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Makaron na pewno nie jest tak jak mówisz pewnie zbyt krytycznie siebie oceniasz
Daję jeszcze raz link klik
)
Teraz działa Lubię takie kolory, podoba mi się

---------- Dopisano o 06:30 ---------- Poprzedni post napisano o 06:29 ----------

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
ehhh..znowu nie moge sie wbic...a potrzebuje motywacji i bacikow...
Wbijaj, wbijaj

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:30 ----------

Cześć
Wczoraj 1 luty, więc się zważyłam i pomierzyłam mam mieszane uczucia co do tego, ale się spowiadam:
Waga 01.02: 55 kg Czyli schudłam aż 2,5 kg wooow. :/
A teraz wymiary i porównanie do stycznia
Brzuch: 73 cm (-5,5 cm)
Talia: 66,5 (-2,5 cm)
Udo: 52 cm (-2,5 cm)
D...Poślady: 90,5 cm (-5,5 cm)
Łydka: 37,5 cm (-0,5 cm)
Biceps: 28 cm (+1 cm)
Przedramię: 25 cm (bez zmian)

Do albumu dodałam słit focię baleronu Nie wiem czy sobie to wmawiam, bo tak bardzo chcę zobaczyć zmiany, ale je widzę xD
__________________

Edytowane przez makaron91
Czas edycji: 2015-02-02 o 05:44
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 08:56   #2143
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
dodaję parę fotek jeszcze bez obróbki
Madzia: love: Boskoooo .... modelko Ty nasza!!!!! Ale Ty śliczna jesteś: love:
Sesja beauty pierwsza klasa!!!! Top model się chowa!!!

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość



Do albumu dodałam słit focię baleronu Nie wiem czy sobie to wmawiam, bo tak bardzo chcę zobaczyć zmiany, ale je widzę xD
Różnica ogromna
Ciałko zbite Ehhh... ale Ty ćwiczysz dużo to i efekty są..
Ja tylko placze i użalam się nad swoim wyglądem....niestety...

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

No i dzień dobry laski..
miłego dnia
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 10:44   #2144
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Medzik super zdjęci najbardziej mi się podoba to z parasolką

Makaron widać różnicę i brawo za te stracone cm
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 13:50   #2145
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Makaron dziękuje kochana też uważam, że nie potrzebują dużej obróbki, ale fotograf powiedział, że jedynie po retuszu mogę te zdjęcia gdzieś publikować ( chodzi o facebooka itp portale ) zdjęć mam 300 i ciężko mi zdecydować które wybrać do obróbki
A co do zdjęć w albumie to i ja uważam, że jest duża zmiana a swoją drogą, to masz już tyle cm w udzie co ja
Czbasia hahaha wariatka dziękuję kochana bardzo mi miło
Cocktail mam dużo z parasolką i bańkami mam tez z balonami z gumy, ale to z koleżanką, więc nie będę publikować i też coś a'la aniołki Charliego
__________________

Edytowane przez meeedzik
Czas edycji: 2015-02-02 o 14:25
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 14:53   #2146
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Różnica ogromna
Ciałko zbite Ehhh... ale Ty ćwiczysz dużo to i efekty są..
Ja tylko placze i użalam się nad swoim wyglądem....niestety...
Dzięki
Ja też się użalam, często płaczę z tego powodu, ale wiesz co? Nie ma się co załamywać, trzeba coś z tym wszystkim zrobić, pomału

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Makaron widać różnicę i brawo za te stracone cm
Dzięki

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Makaron dziękuje kochana też uważam, że nie potrzebują dużej obróbki, ale fotograf powiedział, że jedynie po retuszu mogę te zdjęcia gdzieś publikować ( chodzi o facebooka itp portale ) zdjęć mam 300 i ciężko mi zdecydować które wybrać do obróbki
A co do zdjęć w albumie to i ja uważam, że jest duża zmiana a swoją drogą, to masz już tyle cm w udzie co ja
Fotograf się na pewno zna się lepiej, ale ja nie wiem co on tam chce obrabiać xD Wow! To ładnie! Sesja na bogato- 300 zdjęć!
Dzięki
Hmmm, to musisz mieć dwa razy dłuższe nogi ode mnie, bo ja mam dwa udźcce, a Ty maz szczuplutkie nóżki


Pokaż aniołki

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Miło mi się zrobiło, że jednak widać zmiany na zdjęciach
Dzisiaj ćwiczyłam 10 min orbitrek i zestaw pierwszy (ćwiczenia na talię, uda, ramiona, biceps&triceps)
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 15:05   #2147
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Makaron taaa na pewno mam dłuższe nogi też nie jestem za wysoka ( mam 164cm wzrostu ) i nie lubię swoich ud, ale jakoś udało mi się je zaakceptować
Co do zdjęć to faktycznie na bogato mam tyle, że chyba jeszcze nigdy tak dużo nie miałam, w dodatku zamiast umówionych 3 stylizacji ja miałam 5
Nie chcę wrzucać zdjęć z koleżanką, bo ona nikomu ich nie chce pokazywać ma je tylko dla siebie, więc nie chcę wrzucać, bo zdjęcia raz wrzucone do internetu na zawsze w nim zostają może fotograf jakieś udostępni na swojej stronce to wrzucę link wtedy


W ogóle to jestem taka zła, że zrobiłam tą grzywkę w dodatku fryzjerka mi ten jeden bok pocieniowała i źle się czuje w tych włosach. Zastanawiam się nawet nad kupnem jakiegoś olejku na porost, może Khadi? tylko boję się, że wyrzuce tyle kasy, a on na mnie nie zadziała albo może tabletki drożdżowe ?
Proszę gdy kolejny raz zacznę marudzić coś o fryzjerze i grzywce wybijcie mi grzywkę z głowy
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 07:06   #2148
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Ja się melduję, że żyję. Sesja mnie powoli zabija i wykańcza, a co jest najlepsze, że w sumie to ona się jeszcze w pełni nie zaczęła ale poooowoli do przodu.
Z dietą nawet spoko, staram się ćwiczyć, ale od piątku nie robiłam nic, bo miałam gościa A teraz jestem chora i z gorączką to się motywuję tylko do notatek, żadnych skoków i brzuszków. Jak będę miała czas to zrobię zdjęcie w bieliźnie i wstawię do albumu

Meeedzik Fajne fotki A z grzywką to zawsze tak jest, ciągle coś w niej pasować nie będzie

Makaron Po fotkach widać zmianę w figurze!!!

No i wielkie brawa dla wszystkich ćwiczących!!!!!!!!

Tak na marginesie, to podaję przepis na fajne placuszki twarogowe, które zrobiłam wczoraj na obiad, bo nie miałam nic innego w lodówce:
-kostka twarogu
-banan
-płatki owsiane (mogą być namoczone)
-dżem

Twaróg rozgnieść (lub zmiksować) z bananem i płatkami na jednolitą masę, tak aby była odpowiednio gęsta do smażenia. Na patelni rozgrzać tłuszcz i smażyć z obu stron do zarumienienia. Na placki nałożyć dżem albo cukier puder Gotowe w 15 minut i pyszne
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg

Edytowane przez zooska
Czas edycji: 2015-02-03 o 07:09
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 08:43   #2149
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej dziewczyny

u mnie odpoczynku ciąg dalszy na week byliśmy w domku, fajnie było spotkałam się ze znajomymi
i ćwiczyłam na rowerku dwa dni po 40min


Madzia świetne fotki
a co do grzywki to czemu się nie podoba? zle się układa? czy ogólnie denerwuje?


Makaron dobra robota widać widać różnicę


Zosia robiłam już te placki ale coś mi się rozlatywały trochę hehe

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Basia nie ma użalania zaczynaj powoli małymi krokami a osiągniesz cel i wbijaj się
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 10:09   #2150
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Makaron taaa na pewno mam dłuższe nogi też nie jestem za wysoka ( mam 164cm wzrostu ) i nie lubię swoich ud, ale jakoś udało mi się je zaakceptować
Co do zdjęć to faktycznie na bogato mam tyle, że chyba jeszcze nigdy tak dużo nie miałam, w dodatku zamiast umówionych 3 stylizacji ja miałam 5
Nie chcę wrzucać zdjęć z koleżanką, bo ona nikomu ich nie chce pokazywać ma je tylko dla siebie, więc nie chcę wrzucać, bo zdjęcia raz wrzucone do internetu na zawsze w nim zostają może fotograf jakieś udostępni na swojej stronce to wrzucę link wtedy


W ogóle to jestem taka zła, że zrobiłam tą grzywkę w dodatku fryzjerka mi ten jeden bok pocieniowała i źle się czuje w tych włosach. Zastanawiam się nawet nad kupnem jakiegoś olejku na porost, może Khadi? tylko boję się, że wyrzuce tyle kasy, a on na mnie nie zadziała albo może tabletki drożdżowe ?
Proszę gdy kolejny raz zacznę marudzić coś o fryzjerze i grzywce wybijcie mi grzywkę z głowy
To musiałaś zawyżyć te pomiary, bo ja jestem 1 cm niższa... Coś mi tu nie gra
Jakbym miała takie uda jak Ty to bym zaakceptowała je bez wahania!
Co do zdjęć to akurat dobrze- fajna pamiątka będzie im więcej tym lepiej
Rozumiem, ale trochę szkoda

Co do grzywki to szybko odrośnie nie ma co się martwić ani denerwować- bedziesz teraz wiedziała, żeby więcej tego błędu nie popełniać

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Ja się melduję, że żyję. Sesja mnie powoli zabija i wykańcza, a co jest najlepsze, że w sumie to ona się jeszcze w pełni nie zaczęła ale poooowoli do przodu.
Z dietą nawet spoko, staram się ćwiczyć, ale od piątku nie robiłam nic, bo miałam gościa A teraz jestem chora i z gorączką to się motywuję tylko do notatek, żadnych skoków i brzuszków. Jak będę miała czas to zrobię zdjęcie w bieliźnie i wstawię do albumu

Meeedzik Fajne fotki A z grzywką to zawsze tak jest, ciągle coś w niej pasować nie będzie

Makaron Po fotkach widać zmianę w figurze!!!

No i wielkie brawa dla wszystkich ćwiczących!!!!!!!!

Tak na marginesie, to podaję przepis na fajne placuszki twarogowe, które zrobiłam wczoraj na obiad, bo nie miałam nic innego w lodówce:
-kostka twarogu
-banan
-płatki owsiane (mogą być namoczone)
-dżem

Twaróg rozgnieść (lub zmiksować) z bananem i płatkami na jednolitą masę, tak aby była odpowiednio gęsta do smażenia. Na patelni rozgrzać tłuszcz i smażyć z obu stron do zarumienienia. Na placki nałożyć dżem albo cukier puder Gotowe w 15 minut i pyszne
O matko, no to trzymaj się na tej sesji, nie daj się jej!
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę że też teraz musiało choróbsko dopaść.. :/

Dzięki

A przepis brzmi pysznie narazie mam tylko płatki xD
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 10:20   #2151
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

u mnie odpoczynku ciąg dalszy na week byliśmy w domku, fajnie było spotkałam się ze znajomymi
i ćwiczyłam na rowerku dwa dni po 40min



Makaron dobra robota widać widać różnicę

za ćwiczenia

Dzięki

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Witam
Poćwiczone- 10 min orbitrek i moje ćwiczenia nr 2 na łydki, poślady i brzuch Niedługo jadę do szkoły, czekam na kuriera jeszcze :P Jutro mam dobę w szpitalu i jak myślę o tym, że będę tam musiała zasuwać 24 h to mi sie słabo robi
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 14:21   #2152
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Zoska, Migotenka
a co do grzywki to ogólnie źle się czuję, a w dodatku mam cały ten bok wycieniowany i źle się czuję w tych włosach mam nadzieję, że szybko odrosną.
Zoska zamówiłam w aptece tabletki drożdżowe Dromin, chyba kiedyś je polecałaś, mam zamiar je brać, może zadziałają na porost.
Makaron chcesz dowodu na moje cm w udach mogę Ci zrobić zdjęcie z centymetrem na nodze bo serio tyle mam, no wczoraj mierzyłam
Co do zdjęć to czekam na obróbki no i będę musiała jakieś do wywołania wybrać za ćwiczenia
Zoska piszesz o twarogu i od razu przypomniał mi się przepis na tą pastę jajeczną z twarogiem dawno nie jadłam, smaka sobie narobiłam.
A co do przepisu na placuszki to smakowity
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 16:28   #2153
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Zosia robiłam już te placki ale coś mi się rozlatywały trochę hehe
Jakoś tymi płatkami owsianymi to skleciłam

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Poćwiczone- 10 min orbitrek i moje ćwiczenia nr 2 na łydki, poślady i brzuch Niedługo jadę do szkoły, czekam na kuriera jeszcze :P Jutro mam dobę w szpitalu i jak myślę o tym, że będę tam musiała zasuwać 24 h to mi sie słabo robi
Za ćwiczenia Takie uroki dorosłego życia - praca, praca praca

Meeedzik Kobieta zawsze niezdecydowana Chce grzywke - źle, nie ma grzywki - źle, nooo nie dogodzisz Odrosną
A placuszki polecam polecam A tabletki to ja polecałam - DROVIT Teraz biorę Merz Spezial, za 5 dni mi się skończy i będę brać biotynę, ostatnio byłam podciąć i długością to się nie różnią od tych sprzed 2 lat Ale są przynajmniej dużo zdrowsze i to widać
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg

Edytowane przez zooska
Czas edycji: 2015-02-03 o 16:30
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 18:58   #2154
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Zoska tak tak drovit miało być a co do grzywki to tak jak piszesz Oo widze ze ostro szalejesz, ja nic nic nie biorę, oleju nie nakładam i mało dbam ostatnio
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 23:30   #2155
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Tż mnie wczoraj takim komplementem obdarował, że muszę się wyżalić..."nie wyglądasz jeszcze jakoś tragicznie" wiem , że chciał dobrze ale wiadomo, że ja to odebrałam inaczej
I to mi dało do myślenia. Najgorzej, że nie wiem już w co wierzyć, tyle sprzecznych informacji na temat odchudzania do mnie dociera, każdemu służy co innego, co jest "prawdziwą prawdą" nie wiem
Może wrócę do tego co działało na mnie wcześniej - mniej jeść bez włączania większej filozofii.
Dziś melduje 60min/21km na rowerku stacjonarnym

W ostatnim tyg był u mnie piesek na feriach - więc trochę więcej ruchu jak zazwyczaj zażyłam poprawiłam sobie też humor na zakupach- polski sklep=normalne rozmiary=wybrałam coś dla siebie
Choć nie wiem czy to mnie zmotywuje skoro fajne ciuchy dla grubasa znalazłam
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 07:49   #2156
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Tż mnie wczoraj takim komplementem obdarował, że muszę się wyżalić..."nie wyglądasz jeszcze jakoś tragicznie" wiem , że chciał dobrze ale wiadomo, że ja to odebrałam inaczej
I to mi dało do myślenia. Najgorzej, że nie wiem już w co wierzyć, tyle sprzecznych informacji na temat odchudzania do mnie dociera, każdemu służy co innego, co jest "prawdziwą prawdą" nie wiem
Może wrócę do tego co działało na mnie wcześniej - mniej jeść bez włączania większej filozofii.
Dziś melduje 60min/21km na rowerku stacjonarnym

W ostatnim tyg był u mnie piesek na feriach - więc trochę więcej ruchu jak zazwyczaj zażyłam poprawiłam sobie też humor na zakupach- polski sklep=normalne rozmiary=wybrałam coś dla siebie
Choć nie wiem czy to mnie zmotywuje skoro fajne ciuchy dla grubasa znalazłam
Mnie Tż też wczoraj zmotywował poleciał tekstem,, już od miesiąca miałaś iść na zumbe'' bo średnio mi się wczoraj chciało a tak poza tym byłam tydzień temu także się spakowałam i pojechałam i dobrze bo tak to bym du.py nie ruszyła A lato tuż tuż. Dzisiaj zaczne ćwiczyć nike trening na xboxie bo się kurzy. I robie wyzwanie 30 dni plankaa jestem na 4
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 08:40   #2157
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry laseczki

Przepraszam, że się nie odzywam, ale jakoś mi ciężko się wbić tutaj... podczytuję Was ciągle i wiem co u Was


Madziu, fotki śliczne a Ty modelka jesteś pierwsza klasa jak już dostaniesz więcej obrobionych fotek to prosimy aż miło oglądać

Makaron, brawo za ćwiczenia i za ładne spadki

Zoooska, widzę sesja Cię pochłonęła trzymam kciuki za wszystkie zaliczenia i egazminy

Migotenka, za rowerek

Margot, faceci to czasem jak coś palną to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać mam nadzieję, że to jednak pozytywnie na Ciebie podziałało sądząc po uruchomieniu rowerka tak

Basia, jak tam w pracy? Jak Monisia? A Ty? Wróciłaś do dietki czy dalej się bujasz?

Like, a Ty gdzie? Obiecywałaś wrócić


Monię i Czekoladkę znów gdzieś wcięło



Cotail, brawo za wyzwanie plankowe


Ja sobie delikatnie ćwiczę w poniedziałek 60 min rowerka+ 15 min rozciągania, wczoraj 75 min rowerek
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 09:07   #2158
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Zoska tak tak drovit miało być a co do grzywki to tak jak piszesz Oo widze ze ostro szalejesz, ja nic nic nie biorę, oleju nie nakładam i mało dbam ostatnio
Staram się... Bo jestem załamana ich długością. Ale pani fryzjerka podniosła mi ego, bo powiedziała, że są zdrowe, ładne i błyszczące, tylko powód dla którego się tak kruszą to to, że non stop były cieniowane a nie podcinane na prosto, a moje włosy ewidentnie tego nie lubią i fryzjer który to zalecał jest jakiś nienormalny. Także się biorę za podcinanie końcówek co 4-6 miesięcy i dalej będę używać to, co robię (olejek rycynowy podgrzany na skalp, maska wax aloes, odżywka do włosów romantic, kallos mleczny, suplementy, picie pokrzywy, jedwab na końcówki).

A u Ciebie to pewnie grzywka szybciutko odrośnie i będziesz ją mogła łapać normalnie do reszty włosów Pewnie miesiąc- góra trzy i po krzyku będzie

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Margot A pamiętasz moje słowa z tym przysłowiem jaka żonka jest po ślubie? A tak serio, to bierz się za siebie, d.pę ruszaj z kanapy tak jak to zrobiłaś - za ćwiczenia I ograniczaj jedzenie, na początek postanowienia przecież dobre
Zazdroszczę psiaka, nawet jak na tylko ferie był Kiedyś będę mieć...

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Mnie Tż też wczoraj zmotywował poleciał tekstem,, już od miesiąca miałaś iść na zumbe'' bo średnio mi się wczoraj chciało a tak poza tym byłam tydzień temu także się spakowałam i pojechałam i dobrze bo tak to bym du.py nie ruszyła A lato tuż tuż. Dzisiaj zaczne ćwiczyć nike trening na xboxie bo się kurzy. I robie wyzwanie 30 dni plankaa jestem na 4
Tż miszcz Ale oni fajnie motywują Ostatnio usłyszałam od swojego Tż jak jedliśmy wieczorem kolację i chciałam deserek o godzinie 21 (), to tak zatrzymał mnie wzrokiem kiedy wkładałam ciasteczko do paszczy i się pyta "Aaaale na pewno chcesz to jeść?" no i mu oddałam

Zuuumba jest fajna Sama bym sobie poskakała! Mam taki zamiar od marca A za wyzwanie plank to podziwiam, bo ja ledwo na raz robię 60 sek

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Heroine Wbijaj się, wbijaj i nie marudź To że mnie pochłonęła sesja to tak nie do końca xD Ale muszę ją zdać bo już normalnie bym magisterkę broniła w czerwcu, a tu licencjat dopiero

A jak się czujesz w ogóle? Wszystko na razie okej? Już jesz śledzia zawiniętego na ogórka i popijasz mlekiem?
Za ćwiczenia !!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Wczoraj się zmusiłam i coś tam poćwiczyłam z 15 minut, ale potem zaczęłam kaszleć i podziękowałam za większy wysiłek Dzisiaj na obiad planuję coś smacznego, żeby nie jechać na mrożonkach bo oszaleć idzie - ziemniaczki z ćwikłą i kotletami sojowymi Na podwieczorek i kolację jeszcze nie mam pojęcia, ale pewnie wieśniak z rzodkiewką i jakieś owoce z jogurtem, albo kisiel i owoce, nieeee wiem ^^ No i zrobię z 2-3 filmiki Ale zauważyłam poprawę- mam bardziej zbite uda, takie bardziej jędrne, widać to, no i leeeeeekko mi cellulit z pupy zmalał
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg

Edytowane przez zooska
Czas edycji: 2015-02-04 o 08:58
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 09:34   #2159
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Mnie Tż też wczoraj zmotywował poleciał tekstem,, już od miesiąca miałaś iść na zumbe'' bo średnio mi się wczoraj chciało a tak poza tym byłam tydzień temu także się spakowałam i pojechałam i dobrze bo tak to bym du.py nie ruszyła A lato tuż tuż. Dzisiaj zaczne ćwiczyć nike trening na xboxie bo się kurzy. I robie wyzwanie 30 dni plankaa jestem na 4
Cocktail Faceci to potrafią zmotywować
A ja wygląda to wyzwanie? Ile planków 30 dnia trzeba wykonać? Albo nie mów bo sama liczba mnie wystraszy
Zapomniałabym...świetna ta sukienka w kratę

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry laseczki

Przepraszam, że się nie odzywam, ale jakoś mi ciężko się wbić tutaj... podczytuję Was ciągle i wiem co u Was

Margot, faceci to czasem jak coś palną to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać mam nadzieję, że to jednak pozytywnie na Ciebie podziałało sądząc po uruchomieniu rowerka tak


Ja sobie delikatnie ćwiczę w poniedziałek 60 min rowerka+ 15 min rozciągania, wczoraj 75 min rowerek
heroine
Widzę, że aktywna mama z Ciebie super
A jak samopoczucie?

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość

Margot A pamiętasz moje słowa z tym przysłowiem jaka żonka jest po ślubie? A tak serio, to bierz się za siebie, d.pę ruszaj z kanapy tak jak to zrobiłaś - za ćwiczenia I ograniczaj jedzenie, na początek postanowienia przecież dobre
Zazdroszczę psiaka, nawet jak na tylko ferie był Kiedyś będę mieć...

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------


Tż miszcz Ale oni fajnie motywują Ostatnio usłyszałam od swojego Tż jak jedliśmy wieczorem kolację i chciałam deserek o godzinie 21 (), to tak zatrzymał mnie wzrokiem kiedy wkładałam ciasteczko do paszczy i się pyta "Aaaale na pewno chcesz to jeść?" no i mu oddałam

Wczoraj się zmusiłam i coś tam poćwiczyłam z 15 minut, ale potem zaczęłam kaszleć i podziękowałam za większy wysiłek Dzisiaj na obiad planuję coś smacznego, żeby nie jechać na mrożonkach bo oszaleć idzie - ziemniaczki z ćwikłą i kotletami sojowymi Na podwieczorek i kolację jeszcze nie mam pojęcia, ale pewnie wieśniak z rzodkiewką i jakieś owoce z jogurtem, albo kisiel i owoce, nieeee wiem ^^ No i zrobię z 2-3 filmiki Ale zauważyłam poprawę- mam bardziej zbite uda, takie bardziej jędrne, widać to, no i leeeeeekko mi cellulit z pupy zmalał
zooska
pamiętam...i coraz częściej myślę, że na co był nam ten ślub trzeba było nadal w szczupłym konkubinacie zostać
Twój Tż też niezły ale najważniejsze, że poskutkowało
Fajnie było z pieskiem, weselej ale za codzienną zmianę pościeli dziękujęwyrzucić z łóżka nie mam serca ale spać potem na tym na nie mam ochoty
za redukcje cellulitu
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:58   #2160
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cześć dziewczyny

zjadłam śniadanko umyłam włosy i zaraz zbieram się na zakupy bo muszę na zupkę kupić

a wy Laski wbijajcie się w wątek i nie marudźcie

do później
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.