Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-02, 12:59   #3901
mysia19891989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Hej! Potrzebuję porady, bo już wariuję.
21.12 odbyłam stosunek z prezerwatywą. 31.12 dostałam okres(cykl 28 dni). Z bólem brzucha, taki raczej normalny. 20.01 zrobiłam na wszelki wypadek test bHCG, wyszedł <0,1. Kolejną miesiączkę dostałam 27.01, ale zaniepokoiła mnie, bo krwawienie przez 2,5 dnia było, ale trochę mniej obfite niż zwykle, przez kolejne 3 dni wystapiło lekkie plamienie. Ból brzucha był jak zawsze. Wczoraj zrobiłam test płytkowy z apteki, jednak nie z pierwszego moczu, tylko jakoś przed południem, wyszedł negatywny. <br /> Od kilku dni częściej oddaję mocz.
Już sama nie wiem co mysleć. Pomóżcie, bo wariuję.
Pozdrawiam.
mysia19891989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:02   #3902
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez mysia19891989 Pokaż wiadomość
Hej! Potrzebuję porady, bo już wariuję.
21.12 odbyłam stosunek z prezerwatywą. 31.12 dostałam okres(cykl 28 dni). Z bólem brzucha, taki raczej normalny. 20.01 zrobiłam na wszelki wypadek test bHCG, wyszedł <0,1. Kolejną miesiączkę dostałam 27.01, ale zaniepokoiła mnie, bo krwawienie przez 2,5 dnia było, ale trochę mniej obfite niż zwykle, przez kolejne 3 dni wystapiło lekkie plamienie. Ból brzucha był jak zawsze. Wczoraj zrobiłam test płytkowy z apteki, jednak nie z pierwszego moczu, tylko jakoś przed południem, wyszedł negatywny. <br /> Od kilku dni częściej oddaję mocz.
Już sama nie wiem co mysleć. Pomóżcie, bo wariuję.
Pozdrawiam.
Nie widzę tu szans na ciążę.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:07   #3903
mysia19891989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Niepokoi mnie to czeste oddawanie moczu. Dzis np. muszebiegac do wc co godzine. A nie jest toraczej zapalenie pecherza, bo nie odczuwam bolu ani pieczenia ...
mysia19891989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:10   #3904
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez mysia19891989 Pokaż wiadomość
Niepokoi mnie to czeste oddawanie moczu. Dzis np. muszebiegac do wc co godzine. A nie jest toraczej zapalenie pecherza, bo nie odczuwam bolu ani pieczenia ...
Ale częstsze oddawanie moczu przecież nie musi być w ogóle związane z ciążą. Jak miałabyś być w ciąży skoro seks uprawiałaś tylko w prezerwatywie, a test z krwi wyszedł negatywny?
Jeśli chcesz, to możesz zrobić kolejny test ale moim zdaniem tutaj szans na ciążę nie ma.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 15:11   #3905
Losta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Postanowiliśmy z mężem, że już czas postarać się o potomka. Od 7 lat brałam tabletki antykoncepcyjne Syndi-35, skończyłam opakowanie, dostałam okres i po prostu nie rozpoczęłam nowego opakowania. Ostatni okres dostałam 12.01, kochaliśmy się z mężem 17.01, 24.01 i 1.02, czy jest szansa, żeby już w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek zajść w ciążę? Bardzo bym tego chciala.
Losta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 15:22   #3906
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Losta Pokaż wiadomość
Postanowiliśmy z mężem, że już czas postarać się o potomka. Od 7 lat brałam tabletki antykoncepcyjne Syndi-35, skończyłam opakowanie, dostałam okres i po prostu nie rozpoczęłam nowego opakowania. Ostatni okres dostałam 12.01, kochaliśmy się z mężem 17.01, 24.01 i 1.02, czy jest szansa, żeby już w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek zajść w ciążę? Bardzo bym tego chciala.
Szansa jak najbardziej jest
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 20:22   #3907
nieoczekiwana
Przyczajenie
 
Avatar nieoczekiwana
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cześć dziewczyny
cykle mam 28/29 dni. W dni płodne odbywały się stosunki przerywane ale nie kończące się na jednym. Wiele czytałam i dowiedziałam się że plemniki zostawione na penisie poprzez ocieranie (o wargi sromowe czy też wejścia do pochwy) czy też drugi stosunek z rzędu praktycznie bez żadnej przerwy może doprowadzić do zapłodnienia.
Teraz mam pytanie do Was czy też tak miałyście, że przed miesiączką bolały was piersi czasami nawet od owulacji a potem napięcie opadało dopiero w drugi czy trzeci dc? Dodatkowo trochę innych objawów jak wzdęcia, zachcianki itp.
Mój problem polega na tym, że według kalendarzyka mam dostać miesiączkę za cztery dni a nie mam żadnych objawów. Zawsze bardzo mocno bolą mnie piersi, są mocno obrzmiałe. A teraz tylko sutki i też wcale nie aż tak mocno. Dodatkowo kłuje mnie z lewej strony, promieniuje do pleców, wzdęć nie mam, tylko bulgotanie w brzuchu i to czasami i zauważyłam coś nowego u mnie. Nie mam chęci na 'przytulanko' a jak już do tego dochodzi to odczuwam ból, jakby nagle było tam za mało miejsca (próbowaliśmy z żelem - bolało nadal) i oczywiście szukałam i znalazłam temat, że kobiety odczuwają ból podczas stosunku na początku ciąży i również chciałabym się dowiedzieć czy też tak miałyście.

Czekam na wasze odpowiedzi - a co do ewentualnej ciąży - jesteśmy dorośli i nie boimy się o konsekwencje tylko zawsze jest "jeszcze trochę poczekamy"
nieoczekiwana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 20:29   #3908
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez nieoczekiwana Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
cykle mam 28/29 dni. W dni płodne odbywały się stosunki przerywane ale nie kończące się na jednym. Wiele czytałam i dowiedziałam się że plemniki zostawione na penisie poprzez ocieranie (o wargi sromowe czy też wejścia do pochwy) czy też drugi stosunek z rzędu praktycznie bez żadnej przerwy może doprowadzić do zapłodnienia.
Teraz mam pytanie do Was czy też tak miałyście, że przed miesiączką bolały was piersi czasami nawet od owulacji a potem napięcie opadało dopiero w drugi czy trzeci dc? Dodatkowo trochę innych objawów jak wzdęcia, zachcianki itp.
Mój problem polega na tym, że według kalendarzyka mam dostać miesiączkę za cztery dni a nie mam żadnych objawów. Zawsze bardzo mocno bolą mnie piersi, są mocno obrzmiałe. A teraz tylko sutki i też wcale nie aż tak mocno. Dodatkowo kłuje mnie z lewej strony, promieniuje do pleców, wzdęć nie mam, tylko bulgotanie w brzuchu i to czasami i zauważyłam coś nowego u mnie. Nie mam chęci na 'przytulanko' a jak już do tego dochodzi to odczuwam ból, jakby nagle było tam za mało miejsca (próbowaliśmy z żelem - bolało nadal) i oczywiście szukałam i znalazłam temat, że kobiety odczuwają ból podczas stosunku na początku ciąży i również chciałabym się dowiedzieć czy też tak miałyście.

Czekam na wasze odpowiedzi - a co do ewentualnej ciąży - jesteśmy dorośli i nie boimy się o konsekwencje tylko zawsze jest "jeszcze trochę poczekamy"
Mogłaś zajść w ciążę, to oczywiste. Nie doszukuj się tak wcześnie objawów tylko zrób test.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 10:39   #3909
malami2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dziewczyny pytanie o DUPHASTON

Jestem tutaj nowa, chyba potrzebuje porady doświadczonych kobiet. Pomimo swojego wieku prawie 30 mam pytanie o płodność.
Biorę duphaston od 16-26 dnia cylu. Moje pytanie czy mogłam zajść w ciążę w ostatni dzień btrania duphastonu? Czy wtedy mozliwe są dni płodne. Odtsawiłam duphastonw piatek o 21.30 ostatnia tabletka, do dzisiaj nie ma miesiączki a ja w paranoi.
Wszystko boli jak przed ojresem ale miesiaczki brak. Któraś coś wie?
malami2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 18:27   #3910
gosia0601
Raczkowanie
 
Avatar gosia0601
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 34
Dot.: Dziewczyny pytanie o DUPHASTON

oooooooooooooo
__________________
Przeczytam 52 książki w 2015 roku
Jo Nesbo - Syn

Edytowane przez gosia0601
Czas edycji: 2015-02-03 o 19:50
gosia0601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 19:05   #3911
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Dziewczyny pytanie o DUPHASTON

Cytat:
Napisane przez gosia0601 Pokaż wiadomość
hej, na ile przed okresem spada temperatura ? temp w pochwie utrzymuje sie na poziomie 37,2 a dziś powinnam dostać okres.
Mi spada w pierwszy/ drugi dzień okresu, ale może spaść równie dobrze i po okresie... A jak miałaś w poprzednich cyklach??
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 19:15   #3912
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Dziewczyny pytanie o DUPHASTON

Cytat:
Napisane przez gosia0601 Pokaż wiadomość
hej, na ile przed okresem spada temperatura ? temp w pochwie utrzymuje sie na poziomie 37,2 a dziś powinnam dostać okres.
To zależy. U innych pierwszego dnia okresu u innych tuż przed. Żeby wiedzieć, musiałabyś się obserwować od kilku cykli przynajmniej i sama byś już wiedziała. Nikt Ci nie wywróży.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 19:27   #3913
gosia0601
Raczkowanie
 
Avatar gosia0601
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 34
Dot.: Dziewczyny pytanie o DUPHASTON

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Mi spada w pierwszy/ drugi dzień okresu, ale może spaść równie dobrze i po okresie... A jak miałaś w poprzednich cyklach??
,,,,,
__________________
Przeczytam 52 książki w 2015 roku
Jo Nesbo - Syn

Edytowane przez gosia0601
Czas edycji: 2015-02-03 o 19:50
gosia0601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 19:34   #3914
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Dziewczyny pytanie o DUPHASTON

Cytat:
Napisane przez gosia0601 Pokaż wiadomość
dzień przed była na poziomie 36,7 -36,8 zawsze
To po co zadajesz głupie pytania skoro prowadzisz obserwacje?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 20:18   #3915
patn1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dziwna sprawa z ciążą:(

Witam 3 miesiące temu miałam zabieg łyżeczkowania po poronieniu 2 tygodnie temu zaczęłam podejrzewać ze jestem w ciąży ponieważ tylko jak byłam w ciąży sutki mnie bolały poza tym byłam ciągle śpiąca i miałam przezroczysty śluz zrobiłam jednego dnia 2 testy ciążowe wyszła 2 słaba kreska wiec postanowiłam za 2 dni powtórzyć test aby potwierdzić ciąże i zdziwiłam się po 2 dniach 2 kreski juz nie bylo a zamiast tego mam duzo sluzu czuje swiad i myslałam ze zaczne krwawic ze poronie a tu tudzien i nic tylko czasem mam skurcze . Wizyte u ginekologa mam dopiero za 2 tygodnie
patn1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 20:40   #3916
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: Dziewczyny pytanie o DUPHASTON

Wiem, że to może żenujące, ale wolę zapytac(pomimo 25 lat, seks uprawiałam z 3 razy w życiu i stąd strach)
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki przypadał na 25 stycznia(cykle ostatnio mam jakieś krótkie, ostatni to 21 dni, od trzech-czterech cykli regularnie skracają się...)
seks z prezerwatywą i globulką patentex dziś czyli 4.02 - czy mogę być w ciąży?

On też jest nowicjuszem,nie wiem, boję się że zle założył prezerwatywę, albo wprowadził palcem jakąs ilośc spermy...
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 20:51   #3917
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Dziewczyny pytanie o DUPHASTON

Cytat:
Napisane przez Lulu Mortese Pokaż wiadomość
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki przypadał na 25 stycznia(cykle ostatnio mam jakieś krótkie, ostatni to 21 dni, od trzech-czterech cykli regularnie skracają się...)
Długość cyklu nie ma znaczenia.

Cytat:
seks z prezerwatywą i globulką patentex dziś czyli 4.02 - czy mogę być w ciąży?
Jak plemniki miałyby się dostać do komórki jajowej, skoro zostały w prezerwatywie?
Ja tu szans na ciążę nie widzę. Spokojnie.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:37   #3918
odrobinka174
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 64
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

ostatni okres dostałam 31 stycznia i trwał do 5 lutego. Pierwsze 2-3 dni był on intensywny...dosłownie 'wylewało' się zemnie do ubikacji. Były dość liczne skrzepy i trochę jakby nabłonka. Pod koniec okresu.... 3 lutego jak myślałam że okres już się kończy, przy lekkim nadwyrężeniu podbrzusza i może macicy krwawienie lekko powróciło i trochę sprzepów. 5 lutego było już tylko lekkie, a wczoraj już podbarwiony śluz jak na koniec miesiączki. Ale niepokoi mnie to, ze tak jak i przed okresem tak i do tej pory często muszę chodzić oddawać mocz i trochę pobolewają mnie plecy.
odrobinka174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:39   #3919
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez odrobinka174 Pokaż wiadomość
ostatni okres dostałam 31 stycznia i trwał do 5 lutego. Pierwsze 2-3 dni był on intensywny...dosłownie 'wylewało' się zemnie do ubikacji. Były dość liczne skrzepy i trochę jakby nabłonka. Pod koniec okresu.... 3 lutego jak myślałam że okres już się kończy, przy lekkim nadwyrężeniu podbrzusza i może macicy krwawienie lekko powróciło i trochę sprzepów. 5 lutego było już tylko lekkie, a wczoraj już podbarwiony śluz jak na koniec miesiączki. Ale niepokoi mnie to, ze tak jak i przed okresem tak i do tej pory często muszę chodzić oddawać mocz i trochę pobolewają mnie plecy.
not pregnant
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 11:41   #3920
odrobinka174
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 64
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

tak wiem, nie odbyłam normalnego stosunku, wytrysk był w ubraniu. Chodziło mi bardziej czy któraś w pań doświadczyła coś podobnego
odrobinka174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:46   #3921
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez odrobinka174 Pokaż wiadomość
tak wiem, nie odbyłam normalnego stosunku, wytrysk był w ubraniu. Chodziło mi bardziej czy któraś w pań doświadczyła coś podobnego
Wątek o ciążach, tak więc nie wiem skąd to pytanie. Chodzisz często oddawać mocz, bo po prostu chce ci się sikać, dużo wypiłaś, albo nagle zaczęłaś zwracać na to uwagę. Ból pleców? Wystarczy, że spałaś w złej pozycji.
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 13:44   #3922
Agas93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cześć dziewczyny! Z góry proszę o nieosądzanie mnie, ponieważ jestem świadoma tego jak wielką głupotę zrobiłam. A więc 13 stycznia skończył mi się okres, zaś 31 uprawiałam stosunek przerywany. Teraz do tej pory nie pojawił mi się okres i nie wiem czy jest to spowodowane ciążą czy może tym, że żyję teraz w niesamowitym stresie. Dodam, że mam bardzo nieregularne cykle, bo stosunkowo niedawno odstawiłam antykoncepcję. Drugim moim pytaniem jest czy jeżeli teraz w poniedziałek 9 lutego pójdę na badanie hcg to czy w ogóle ono coś wykryje czy trzeba jeszcze poczekać. Żyję teraz w ogromnym stresie, a na dodatek mój "partner" nie wspiera mnie we właściwy sposób. Nie wiem co robić.
Z góry dziękuję Wam za każdą sensowną odpowiedź!
Zapomniałam dodać, że od kilku dni mam bóle jajników, tak jak zwykle przed okresem, jednak ten ciągle się nie pojawia...
Agas93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 13:50   #3923
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Agas93 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Z góry proszę o nieosądzanie mnie, ponieważ jestem świadoma tego jak wielką głupotę zrobiłam. A więc 13 stycznia skończył mi się okres, zaś 31 uprawiałam stosunek przerywany. Teraz do tej pory nie pojawił mi się okres i nie wiem czy jest to spowodowane ciążą czy może tym, że żyję teraz w niesamowitym stresie. Dodam, że mam bardzo nieregularne cykle, bo stosunkowo niedawno odstawiłam antykoncepcję. Drugim moim pytaniem jest czy jeżeli teraz w poniedziałek 9 lutego pójdę na badanie hcg to czy w ogóle ono coś wykryje czy trzeba jeszcze poczekać. Żyję teraz w ogromnym stresie, a na dodatek mój "partner" nie wspiera mnie we właściwy sposób. Nie wiem co robić.
Z góry dziękuję Wam za każdą sensowną odpowiedź!
Zapomniałam dodać, że od kilku dni mam bóle jajników, tak jak zwykle przed okresem, jednak ten ciągle się nie pojawia...
Test z krwi najlepiej robić nie wcześniej niż 10 lutego.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 13:53   #3924
Agas93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź Czyli czeka mnie jeszcze mnóstwo stresów...
Agas93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 19:02   #3925
Andzia261
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Hej. Jestem tu nowa. Ja tez podejrzewalam ciaze gdyz 9 dni spoznial mi sie okres, zrobilam3 testy. Krechy mocne! Nadalnie wierzylam ze zaszlam. A wczoraj bylamu gina i na usg dopochwowym wykryl ciaze ponoc 3 tygodniowa. Bylam prywatnie i babka ma mega usg! Wizyta 100 zl ale warto bylo. Nadal nie wierze, w szoku jestem za 3 tyg mam kolejna wizyte.
Andzia261 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 17:46   #3926
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Hej .

Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę zakładać temat w tym wątku... Ale za głupotę się płaci... Biorę tabletki antykoncepcyjne Yasmin, zawsze bardzo pilnowałam regularności a teraz porypałam . Do rzeczy.

W piątek miałam wziąć 14 tabletkę z blistra, dzisiaj skapnęłam się, że zamiast niej wzięłam tabletkę z piątku tydzień później (21 z kolei), wczoraj zamiast tabletki 15 z soboty, wzięłam zeszłą piątkową (14) a dzisiaj wzięłam tę 15 z soboty... Wiem, pogrzało mnie, sama nie mogę uwierzyć jak ja to zrobiłam . Dzisiaj odbyłam stosunek. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Jak mam dalej brać pigułki? Kiedy mogę zrobić test?

Nie osądzajcie mnie proszę i błagam o pomoc...
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 18:11   #3927
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Hej .

Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę zakładać temat w tym wątku... Ale za głupotę się płaci... Biorę tabletki antykoncepcyjne Yasmin, zawsze bardzo pilnowałam regularności a teraz porypałam . Do rzeczy.

W piątek miałam wziąć 14 tabletkę z blistra, dzisiaj skapnęłam się, że zamiast niej wzięłam tabletkę z piątku tydzień później (21 z kolei), wczoraj zamiast tabletki 15 z soboty, wzięłam zeszłą piątkową (14) a dzisiaj wzięłam tę 15 z soboty... Wiem, pogrzało mnie, sama nie mogę uwierzyć jak ja to zrobiłam . Dzisiaj odbyłam stosunek. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Jak mam dalej brać pigułki? Kiedy mogę zrobić test?

Nie osądzajcie mnie proszę i błagam o pomoc...
Przecież normalnie zażywasz tabletki, a to, że były oznaczone inaczej, nie ma wpływu na ich skuteczność. Takie oznaczenie ma pomóc przy pomyłkach właśnie. A, czy to piątkowa, czy 21 czy 1 z tej czy tej strony blistra to bez znaczenia. Bierz po prostu kolejną 16.
Chyba, że coś źle zrozumiałam, to reszta mnie poprawi.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 18:13   #3928
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Hej .

Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę zakładać temat w tym wątku... Ale za głupotę się płaci... Biorę tabletki antykoncepcyjne Yasmin, zawsze bardzo pilnowałam regularności a teraz porypałam . Do rzeczy.

W piątek miałam wziąć 14 tabletkę z blistra, dzisiaj skapnęłam się, że zamiast niej wzięłam tabletkę z piątku tydzień później (21 z kolei), wczoraj zamiast tabletki 15 z soboty, wzięłam zeszłą piątkową (14) a dzisiaj wzięłam tę 15 z soboty... Wiem, pogrzało mnie, sama nie mogę uwierzyć jak ja to zrobiłam . Dzisiaj odbyłam stosunek. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Jak mam dalej brać pigułki? Kiedy mogę zrobić test?

Nie osądzajcie mnie proszę i błagam o pomoc...
Prawdopodobieństwo ciąży? Przecież to jest kompletnie obojętne w jakiej kolejności weźmiesz tabletki spokojnie, to tabletki jednofazowe, czyli wszystko w porządku, antykoncepcja jak była, tak jest
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 18:44   #3929
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Dziękuję dziewczyny .
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 18:48   #3930
MALINKA19994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Witajcie

Sytuacja wygląda tak ze biorę tabletki od ponad roku, zawsze moje krwawienie z odstawienia trwało 3 dni i dostawałam go 4 dni po zakończeniu ostatniej tabletki. W tym miesiącu wyglądało to jednak inaczej, pojawił się w ostatni dzień i trwał zaledwie jeden dzień, był on koloru ciemnego tak jakby ze skrzepami, dodam ze nie zapomniałam żadnej tabletki z opakowania, nie miałam biegunki ani wymiotów oraz nie brałam żadnych leków obniżających skuteczność anty, czy jest to coś normalnego ?
MALINKA19994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-04 13:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.