Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-02-06, 10:38   #841
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Ingram; a probowalas ajuwerdyjskiej z planeta organica? Biovaxy mi nie obciazaja, a planeta mega, do tygodnia mimo mycia w miedzyczasie wlosy sa dociazone i ladne.
Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
Ingran Ja od siebie je¶li chodzi o proteinki polecam Ci maskê Anti Age (dostêpna na allegro ok 30z³ za 1l) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-anti-age.html . Rewelacja je¶li chodzi o doci±¿enie moich wlosów, a z takich emolientowych to chyba tak jak pisa³a TheUnlike - z planety Organicy maj± naprawdê ciekawe sk³ady, a dzia³anie to nie pic na wodê
No i du¿o dziewczyn poleca te aloesowe z NaturVital, jeszcze jej nie mia³am ale czas chyba j± wypróbowaæ
Dziêki, przy dop³ywie gotówki na pewno siê przyjrzê

Wys³ano z Mrocznego Koñca ¦wiata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 11:43   #842
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dziewczyny, moja aureola mnie dobija. Normalnie nie moge patrzeæ i dzisiaj mia³am robione zdjêcie do dowodu, a¿ mi siê przeklinaæ chce
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 12:15   #843
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, moja aureola mnie dobija. Normalnie nie moge patrzeæ i dzisiaj mia³am robione zdjêcie do dowodu, a¿ mi siê przeklinaæ chce
Mam to samo.W¶ciekam siê co rano Nawet nie chce mi siê uk³adaæ w³osów, bo i tak wygl±dam jakby mnie pr±d kopn±³. Mo¿e ten kisiel lniany pomo¿e.Stosowa³y¶cie go ¿eby poskromiæ baby hair?
ewciaa82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 12:29   #844
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam to samo.W¶ciekam siê co rano Nawet nie chce mi siê uk³adaæ w³osów, bo i tak wygl±dam jakby mnie pr±d kopn±³. Mo¿e ten kisiel lniany pomo¿e.Stosowa³y¶cie go ¿eby poskromiæ baby hair?
Wiesz, ja mam niby proste, wiêc nie musza siê puszyæ ale baby hair stercz± mi jak nie powiem co a ja u¿yjê odzywki w spreju, to mam przyklap lniany stosowa³am tylko na d³ugo¶ci, by³y jeszcze bardziej proste ni¿ s±
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 12:36   #845
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, ja mam niby proste, wiêc nie musza siê puszyæ ale baby hair stercz± mi jak nie powiem co a ja u¿yjê odzywki w spreju, to mam przyklap lniany stosowa³am tylko na d³ugo¶ci, by³y jeszcze bardziej proste ni¿ s±
Mi z naturalnych te¿ siê przyklap robi jak staram siê ogarnaæ bejbiki sprejem jakim¶. Wypróbujê dzi¶ siemiê
ewciaa82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 13:03   #846
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi z naturalnych te¿ siê przyklap robi jak staram siê ogarnaæ bejbiki sprejem jakim¶. Wypróbujê dzi¶ siemiê
Powiedz potem, jak by³o
Chyba jednak zdecydujê siê na grzywkê

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-02-06 o 13:37
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 13:50   #847
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedz potem, jak by³o
Chyba jednak zdecydujê siê na grzywkê
Dam znaæ
ewciaa82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 15:07   #848
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Pamiêtam ze jak nie mog³am siê zdecydowaæ na grzywkê, to wziê³am swoje zdjêcie otworzy³am w paincie i domalowa³am sobie grzywkê "mazaczkiem" w kolorze moich w³osów :-D haha
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 16:03   #849
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Pamiêtam ze jak nie mog³am siê zdecydowaæ na grzywkê, to wziê³am swoje zdjêcie otworzy³am w paincie i domalowa³am sobie grzywkê "mazaczkiem" w kolorze moich w³osów :-D haha
szalona
ja dopiero teraz widzê, ¿e mam wysokie czo³o (tzn. zawsze mia³am, ale gdy w³osy by³y wycieniowane, to jako¶ tak opada³y ³±dnie na policzki i skronie i by³o ok), lekko pod³u¿n± twarz i bardzo nierówn± liniê w³osów, wiêc g³adkie fryzury nie dla mnie, ale czy op³aca siê zim± zmieniaæ fryzurê? Chocia¿... czapki i tak nie noszê.

Za:
+³adnie przykryje wysokie czo³o (grzywkê zrobiê tylko gêst± i prost±, w sko¶nej wygl±dam jak emo: 1. tak± chcê; 2. takiej rzadkiej nie chcê, a obawiam siê w³asnie, ¿e w³osy mi rosn± "krzywo" i bêd± siê rozdzielaæ)
+wyrówna proporcje twarzy
+zetnê ca³e farbowañce
+lekka zmiana fryzury

Przeciw:
-dawno nie mia³am, wiêc nie wiem, jak siê bêdê w niej czu³a
-mam t³ust± cerê na czole, a grzywka (zw³aszzca latem) powoduje jeszcze wiêksze przet³uszczanie, tak samo z poceniem siê: nawet na imprezach, gdy jest gor±co, czo³o mi siê poci i grzywka przykleja siê do skóry
-ci±g³e poprawianie (zw³aszcza gdy jest wietrznie), bo naturalki mam lej±ce siê
-nie wiadomo, czy bêdzie siê tak równo uk³ada³a.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 879892.jpg (69,3 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Olivia-Wilde-grzywka1.jpg (21,9 KB, 10 za³adowañ)
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 17:06   #850
majdlis
Raczkowanie
 
Avatar majdlis
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Czesc dziewczyny jakis czas temu sie udzielalam i postanowilam dalej to robic. Probowalam czytac wszystkie nowe posty pokolei ale bylo ich tak duzo
majdlis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:05   #851
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez majdlis Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc dziewczyny jakis czas temu sie udzielalam i postanowilam dalej to robic. Probowalam czytac wszystkie nowe posty pokolei ale bylo ich tak duzo
nie ma potrzeby, zadnej filozofii w zapuszczaniu naturalnych wlosow nie ma . jak masz jakies pytania to wal smialo, nikt cie nie skrzyczy ze nie przeczytalas watkow kilka lat wstecz w poszukiwaniu zlotych rad

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

zrobilam wczoraj znow peeling/ maseczke z blota martwego bingo spa na skore glowy. nawet na opakowaniu jest napisane by tak ja uzywac, ale nie zaryzykowalabym nakladania go na wlosy inne niz niskoporowate wymagajace kontrolowanego podnoszenia porowatosci, by lepiej sie prezentowaly. od razu wlosy ladniej sie ukladaja i maja wieksza objetosc .
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 21:23   #852
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dopiero wrocilam ze szpitala, koszmar, jutro napisze co i jak, dzis chcialam tylko umyc zwyczajnie wlosy bo nie mylam ich 5 dni!!!
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:18   #853
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedz potem, jak by³o
Chyba jednak zdecydujê siê na grzywkê
to ja tez
serio

tylko tak za 2 miesiace bo wtedy bede miec cala naturalna grzywe
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:46   #854
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

dziewczyny w swoich naturalkach czuje siê tak szaro, buro i nieciekawie. HELP. W blondzie moja twarz jest tak ³adnie roz¶wietlona
Patisha87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:50   #855
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny w swoich naturalkach czuje siê tak szaro, buro i nieciekawie. HELP. W blondzie moja twarz jest tak ³adnie roz¶wietlona
Ja tak samo. A jak± masz d³ugo¶æ, bo zapomnia³am? mo¿e ombre? Choæ pewnie wiêkszo¶æ z nas ma naturalne ombre
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:52   #856
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Poka¿ wiadomo¶æ
Dzi¶ mija 5 miesiêcy bez farby


Muszê w koñcu co¶ zacz±æ dzia³aæ, piæ gluta, mo¿e olej lniany, wcierki z kozieradki... Muszê siê w koñcu zebraæ, lenistwo wci±¿ bierze górê
takie wszechstronne dzia³anie, wcierki i zdrowa suplementacja baardzo siê op³aca, kilka tygodni, miesiêcy mija i widaæ ¿e w³osy rosn±. kopnij to lenistwo zimowe
Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
Dboom W³a¶nie dlatego zaczynam "wcieraæ" Mam ju¿ tak do¶æ tego "ombre" ¿e ¶ciê³abym w³osy, marzê o równych naturalnych koñcówkach, wkoñcu nie widzia³am ich 6 lat na oczy :p A te blond koñce ju¿ mi siê tak przejad³y, ¿e odliczam z utêsknieniem :P
oj to tak jak ja, ju¿ patrzeæ na nie nie mogê damy radê, jeszcze tylko trochê czasu, bierzmy siê za te w³oski nasze, mój plan to wiosnê przywitaæ ju¿ w naturalkach, zdrowych i b³yszcz±cych. i ciemnych odebra³am dzi¶ kolejn± porcjê zió³ek z apteki i zasz³am na targ warzywny po sk³adniki do soczków, niech spróbuj± mi te w³osy nie rosn±æ po takim kopie jakim im teraz fundujê
Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedz potem, jak by³o
Chyba jednak zdecydujê siê na grzywkê
no to ciachaj i ju¿ ewentualnie zapu¶cisz jak jednak nie bêdzie Ci s³u¿yæ, to nie permanentna decyzja, w³oski odrosn±, a bêdziesz ju¿ wiedzieæ na przysz³o¶æ czy polubicie siê z grzywk±
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:54   #857
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Grzywki mnie lubi±, ale to przet³uszczaj±ce siê czo³o mnie powstrzymuje, naprawdê, wyobra¼ to sobie
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 12:02   #858
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny w swoich naturalkach czuje siê tak szaro, buro i nieciekawie. HELP. W blondzie moja twarz jest tak ³adnie roz¶wietlona
no to musisz jako¶ inaczej buziê roz¶wietliæ, te¿ siê tego obawia³am i po tym jak zaczê³am na powa¿nie zapuszczaæ naturalki, to zainwestowa³am w dobrze dobrany mineralny podk³ad i fajne kosmetyki (a wcze¶niej mój codzienny makija¿ sk³ada³ siê z tuszu do rzês i cienia do brwi), szminki, ubrania lepsze jako¶ciowo i w ¿ywszych kolorach, zadba³am o paznokcie.. nie chodzê jak têcza, ale te szaro-bure w³osy s± tylko t³em, skupiam siê na innych rzeczach. niby takie szczegó³y, ale du¿o robi±, od razu samopoczucie lepsze i samoocena a w³osy dziêki temu ¿e bêd± zdrowe, to nie trzeba bêdzie ich specjalnie uk³adaæ i tak o nie dbaæ, traciæ czasu na farbowanie i mo¿na skupiæ siê w³a¶nie na innych rzeczach. poza tym te¿ pogoda taka, zrobi siê ciep³o, wyjdzie s³oñce i bêdzie inaczej mam nadziejê.. bo to co u mnie za oknem mnie dobija

kaguya no to z tym czo³em to mo¿e byæ problem :/ wyobra¿am, bo te¿ mam przet³uszczaj±c± siê cerê i u mnie grzywka by³aby tragedi±.. do mycia po kilku godzinach no nie wiem, mo¿e jednak spróbuj jak tak grzywka bêdzie Ciê kusiæ, ale szkoda by by³o ¿eby¶ siê z ni± tak mêczy³a
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 12:06   #859
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
takie wszechstronne dzia³anie, wcierki i zdrowa suplementacja baardzo siê op³aca, kilka tygodni, miesiêcy mija i widaæ ¿e w³osy rosn±. kopnij to lenistwo zimoweala:


Postaram siê, motywacja jest

Wys³ano z Mrocznego Koñca ¦wiata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 12:12   #860
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

kaguya Dziewczyny ju¿ tutaj pisa³y o m±ce ziemniaczanej na czo³o pod grzywkê i podobno dzia³a ja mam cieniutk± grzywkê wiêc nie potrzebuje, zreszta gdy wiem, ¿e siê upocê to spinam w³osy, pó¼niej myje twarz i luz

Doom Marzê o sokach owocowych i warzywnych od dawna, ale póki nie wyproawdze siê od moich rodziców nie ma szans, u nas nie istniej± wgl warzywa po za pomidorami i ogórkami nie mówi±c ju¿, ¿e jak pojawi± siê owoce to jets cud.. Niestety to te¿ rzutuje u mnie na tuszê, gruba nie jestem ale ot³uszczona wiecznie tlustym ¿arciem Narazie ratuje sie olejem lnianym i staram siê nie je¶æ s³odyczy Oby w³osy ruszy³y

Patisha87 To siedzi Ci w g³owie Musisz zmieniæ my¶lenie, ja te¿ by³am przekonana, ¿e w ka¿dym innym kolorze ni¿ blond nie bêdê wygladaæ dobrze, pó¼niej wkurza³am siê, ¿e naturalne w³osy s± takie pospolite, mysie, do dupy. Teraz widzê, ¿e na ulicach wiêcej zniszczonych pofarbowanych kud³ów, ni¿ piêknyc l¶niacych jak moje naturalki

monika1983k Daj znaæ kochana, oby nic powa¿nego ;/
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 12:21   #861
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ziemniaczana? Brzmi ciekawie choæ i tak zawsze pudru u¿ywam.
Zycie bez grzywki jest po prostu ³atwiejsze i wygodniejsze, ale w moim przypadku nie piêkniejsze
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 12:30   #862
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

kaguya ja zapuszczam z krótkich w³osów, mam teraz pseudo boba, czyli z ty³u bob, a z przodu w³osy do koñca ucha, koñcówki mam jeszcze farbowane i s± mega zniszczone...
W sumie macie racje, gdy mia³am blond w³osy, to z czasem farbowanie mi siê nudzi³o i wrêcz nie chcia³o mi siê...Farbowa³am odrosty co 3 miesi±ce, czyli dosyæ rzadko
Akurat ja roz¶wietlaj±cych kosmetyków nie mogê u¿ywaæ, bo mam t³ust± cerê urghhh
Posy³am foto mojej fryzury, która te¿ nie jest za ciekawa i niesamowicie mnie wkurza, szczególnie odrastaj±ca grzywka, która w po³owie jest jeszcze farbowana i okrutnie zniszczona :/
sorry za czarno bia³e foto, ale nie mam innego, które pokazuje ten nieszczêsny fryz...
Nie obcinajcie siê na krótko, pó¼niej zapuszczanie to na prawdê ciê¿ka sprawa~!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 10919005_10203541839812038_1292205748123398051_n.jpg (10,8 KB, 13 za³adowañ)
Patisha87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 12:43   #863
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Poka¿ wiadomo¶æ
kaguya ja zapuszczam z krótkich w³osów, mam teraz pseudo boba, czyli z ty³u bob, a z przodu w³osy do koñca ucha, koñcówki mam jeszcze farbowane i s± mega zniszczone...
W sumie macie racje, gdy mia³am blond w³osy, to z czasem farbowanie mi siê nudzi³o i wrêcz nie chcia³o mi siê...Farbowa³am odrosty co 3 miesi±ce, czyli dosyæ rzadko
Akurat ja roz¶wietlaj±cych kosmetyków nie mogê u¿ywaæ, bo mam t³ust± cerê urghhh
Posy³am foto mojej fryzury, która te¿ nie jest za ciekawa i niesamowicie mnie wkurza, szczególnie odrastaj±ca grzywka, która w po³owie jest jeszcze farbowana i okrutnie zniszczona :/
sorry za czarno bia³e foto, ale nie mam innego, które pokazuje ten nieszczêsny fryz...
Nie obcinajcie siê na krótko, pó¼niej zapuszczanie to na prawdê ciê¿ka sprawa~!
Mnie siê podoba, bardzo po japoñsku
mia³am 3 lata temu krótkie, mega krótkie, zapuszzcza³am, wiem

edit: no i kolega namówi³ mnie na chlanie, a ju¿ my¶la³am ,¿e bêdê leniuchowaæ ca³y dzieñ...

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-02-07 o 12:48
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 13:32   #864
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Moje lekko ponad 2 miesi±ce bez farby. Rosn±, rosn± A wiosna czeka Skóra czerwona, bo musia³am wczoraj umyæ silnym aptecznym szamponem leczniczym;/
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20150207_142208.jpg (38,4 KB, 27 za³adowañ)
__________________
Dbam o w³oski!
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 13:43   #865
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Sandrika mnie nic siê nie sta³o, córeczka z³apa³a rotawirusa,schud³a 1 kg,wymioty,biegunka,4 dni pod kroplówk±,Wy chyba jeszcze nie macie dzieci, ale jesli jest tu jaka¶ mama rocznego czy dwuletniego dziecka bêdzie wiedzia³a o czym piszê warunki w szpitalu straszne, spa³am na pod³odze,trafi³a siê jedna chamska pielêgniarka, w pokoju gdzie by³am by³o jeszcze 2 dzieci z opiekunami, czyli razem 6 osob na malutki boks, a grzejnik na fula, regulacja ...urwana, naprawdê, nie by³o pokrêt³a od grzejników, na co ta pielêgniarka powiedzia³a :"a to dobrze, ja lubie ciep³o" niewa¿ne ju¿ jeste¶my w domciu, ma³a w³asnie spi, a ja moge troche odpocz±æ
w³osy wczoraj umy³am ¿eby tylko jako¶ je doprowadziæ do ³adu i sk³adu, nastepnym razem wypróbuje mycie samym kallosem
w³a¶nie skonczy³ mi siê olej lniany, zosta³o mi jeszcze po³ butli tego pottersa, ale z racji zamieszania nie mam jak jechaæ teraz gdziekolwiek i kupiæ olej, da³am siostrze reszte balsamu,naprawde do zmywania byl ¶wietny, czasami my³am tez nim w³osy bez szamponu i by³o rewelacyjnie tak¿e polecam do tego cena bajeczna w sklepie dalam za niego 6,90 za 500 ml
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 15:00   #866
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Przepraszam za off top ale Sandrika jak czujesz siê ot³uszczona to zapraszam Ciê do Pure do manu, je¶li jeszcze nie by³a¶ to nale¿y Ci siê darmowe wej¶cie.. A nó¿ siê skusisz i bêdziesz ze mn± regularnie chodziæ ja chodzê 4 razy w tygodniu na tbc i streching
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 15:08   #867
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Grzywki mnie lubi±, ale to przet³uszczaj±ce siê czo³o mnie powstrzymuje, naprawdê, wyobra¼ to sobie
ja Cie rozumiem, bo sama mam ten problem
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 15:10   #868
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Mi siê przetluszcza czo³o i pomaga mi suchy szampon na skórê na grzywkê zaraz po umyciu i wysuszeniu w³osów i puder mineralny/m±ka ziemniaczana na czo³o i jest git
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 15:25   #869
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje lekko ponad 2 miesi±ce bez farby. Rosn±, rosn± A wiosna czeka Skóra czerwona, bo musia³am wczoraj umyæ silnym aptecznym szamponem leczniczym;/
baardzo ³adnie Ci te w³osy rosn±

monika1983k o matko, jak siê czyta co siê dzieje w tych szpitalach to ju¿ nie wiadomo czy ¶miaæ siê czy p³akaæ.. dobrze ¿e ju¿ wszystko w porz±dku, odpoczywaj teraz i du¿o zdrowia dla ma³ej
no i kupiê ten balsam aloesowy w takim razie
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-07, 15:33   #870
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie siê podoba, bardzo po japoñsku
mia³am 3 lata temu krótkie, mega krótkie, zapuszzcza³am, wiem

edit: no i kolega namówi³ mnie na chlanie, a ju¿ my¶la³am ,¿e bêdê leniuchowaæ ca³y dzieñ...
wstyd sie przyznaæ, nie znam siê na fryzurach Japonek, kojarze za to Sailor Moon, które nadal ogl±dam mimo wieku he he to takie moje guilty pleasure
Twój nick kojarzy mi siê z Sailor Moon-¦nie¿na Ksiê¿niczka Kaguya he he

Edytowane przez Patisha87
Czas edycji: 2015-02-07 o 15:37
Patisha87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.