BETTERWARE cz.II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-22, 12:28   #211
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ewelina2106 Pokaż wiadomość
W piątek po długim oczekiwaniu doszła moja wyciskarka. Zdążyłam już ją wypróbować. Robiłam już soki z papryką, marchewką, sałatą, granatem, gruszką, jabłkiem i wszystkim innym co miałam pod ręką. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. rada dla innych, przed wyciśnięciem owoców i warzyw warto je zamoczyć na chwile w zimnej wodzie, jest jeszcze więcej soku z nich (tak mi się w każdym razie wydaje).
Soku jest więcej, bo owoce naciągnęły wodę, w której były moczone, to logiczne. A nie szkoda tych witamin z grup: C i B oraz soli mineralnych, które podczas moczenia przechodzą do wody?

Jak zachowują się pestki z granata w tej wyciskarce, wychodzą zmiażdżone czy są całe? Bo chyba ich przed wyciskaniem nie trzeba wybrać. Napisz, bo jestem ciekawa.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 06:11   #212
ewelina2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 76
Dot.: BETTERWARE cz.II

Nie pomyślałam o tych witaminach przechodzących do wody... hmm.

Pestki z granatu wychodzą zmiażdżone, praktycznie suche wiórka. Ja je wydobywam z granatu, bo reszta jego części jest bardzo gorzka, więc wyciskam sok z samych pestek.
ewelina2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 23:07   #213
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

EEeee chyba witaminy przez skórkę / ochraniacza/ raczej nie przejdą? bez przesady proszę
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 09:56   #214
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Przejdą, przejda A wogole najwięcej witamin jest pod skórka. Dlatego trzeba cienko obierac Albo najlepiej jeść ze skórka jak się da.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 10:12   #215
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ewelina2106 Pokaż wiadomość
Nie pomyślałam o tych witaminach przechodzących do wody... hmm.

Pestki z granatu wychodzą zmiażdżone, praktycznie suche wiórka. Ja je wydobywam z granatu, bo reszta jego części jest bardzo gorzka, więc wyciskam sok z samych pestek.
Oczywiście,że przejdą. Ale tak sobie pomyślałam jakbym sama miała robić soki na tej wyciskarce to zrobiłabym to w ten sposób.Namoczyłabym owoce i warzywa, ale w dobrej wodzie tzn. źródlanej lub ze źródeł głębinowych i potem dodałabym do wyciskania te owoce/warzywa razem z tą wodą. Rozcieńczania soków jest nawet wskazane, bo wtedy są lepiej przyswajalne. Gdzieś to czytałam i muszę do tego wrócić, bo mnie to nurtuje.( dlaczego i o czego przyswajalność chodzi).Teraz nie pamiętam.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 08:55   #216
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Ja jestem bardzo na tak surowym sokom z warzyw i owoców pod warunkiem, że te warzywa i owoce rosły w normalnych warunkach, na działkach naszych, na wsiach u dziadków, lub znajomych bądż na certyfikowanych gospodarstwach eko. Natomiast takie soki takie z warzyw uprawianych np w Hiszpanii, gdzie w ogóle słońca nie widzą, a ich wzrost i dojrzewanie zawdzięczają samej chemii, to jakieś nieporozumienie, nie ma to nic wspólnego z dawaniem sobie zdrowia. Zwróccie na to baczną uwagę, z czego soki wyciskacie, szczególnie dzieciom i bez względu jaką wyciskarką.

A co sądzicie o tych nowych ekskluzywnych środkach czystości w jeszcze bardziej ekskluzywnych cenach i w litrowych bańkach.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 10:37   #217
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość

A co sądzicie o tych nowych ekskluzywnych środkach czystości w jeszcze bardziej ekskluzywnych cenach i w litrowych bańkach.
U mnie jak na razie nikt tych ekskluzywnych produktów nie zamówił i chyba na to się nie zanosi. U moich klientek raczej zapotrzebowania na te cuda nie będzie.
Sądzę,że to są bardzo silnie reagujące, w wysokim stężeniu substancje chemiczne i nic ponad to. Na pewno skuteczne, ale bardzo, bardzo drogie.
Moim zdaniem lepiej nie zapuszczać tak mieszkania, aby aż tak silne środki były potrzebne.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 14:58   #218
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

A co tu tak cicho cichutko, odpuściłyście już Bettter? Ja po wczorajszej konferencji zakupię tego czarnego śmierdziucha do mycia, glinki i olejek i zrobię sobie Hammam Tylko brakuje mi jakiegoś smagłego Marokańczyka, co by mi pięknie to wszystko rozmasował; powinien również w katalogu taki być
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 13:20   #219
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
A co tu tak cicho cichutko, odpuściłyście już Bettter? Ja po wczorajszej konferencji zakupię tego czarnego śmierdziucha do mycia, glinki i olejek i zrobię sobie Hammam Tylko brakuje mi jakiegoś smagłego Marokańczyka, co by mi pięknie to wszystko rozmasował; powinien również w katalogu taki być
Hymm no na Marokańczyka to bym nie liczyła ale samoopalacz mogliby dawać w zestawie 😁
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 12:09   #220
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
Hymm no na Marokańczyka to bym nie liczyła ale samoopalacz mogliby dawać w zestawie 😁
TAK samoopalacz był swietny 2 lata temu, w ub roku nie wypuścili, moze w tym dadzą? Jednak skóra wiosną i latem lepiej wygląda taka smagnięta słoncem. Ja w tym roku postanowiłam sie opalac, bo przez tę wyolbrzymioną nagonkę i strach przed słoncem to juz nawet wit D3, która jest niezbędna w wielu waznych procesach, nie jest w stanie prawidłowo sie wytworzyc, wszędzie tylko wysokie filtry i filtry. Mówię w tym roku chemicznym filtrom NIE
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 17:39   #221
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Dziewczyny, czy któras z Was kupowała i używała tego nowego premium do płytek i glazury oraz tego do szkła, i może cos o nich powiedziecz?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 10:48   #222
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któras z Was kupowała i używała tego nowego premium do płytek i glazury oraz tego do szkła, i może cos o nich powiedziecz?
Nie kupowałam i nikt u mnie tych płynów nie zamawiał.Też czekam na jakieś rzetelne opinie, choć nie sądzę, aby nawet po pozytywnych ocenach coś w zainteresowaniu nimi się ruszyło. Takie ceny nie rokują dobrej sprzedaży, przynajmniej wśród moich klientek.

Bierzesz udział w konkursie na recenzję?
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:37   #223
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Nie kupowałam i nikt u mnie tych płynów nie zamawiał.Też czekam na jakieś rzetelne opinie, choć nie sądzę, aby nawet po pozytywnych ocenach coś w zainteresowaniu nimi się ruszyło. Takie ceny nie rokują dobrej sprzedaży, przynajmniej wśród moich klientek.

Bierzesz udział w konkursie na recenzję?
Miałam nie kupowac, ale korci mnie po tej konferencji Renaty, a teraz jest jeszcze dodatkowa znizka 10%. Wczesniej mogłam wziąc caly ich zestaw w dobrej cenie dla lidera, ale wciąż nie bylam pewna, czy tę technologię nano akurat chcę i przegapiłam termin. Ale juz kliknęłam, zobaczę więc co to za cudo.
Recenzję pisac? Pewnie napiszę, jak ich spróbuję i porównam, ale ja nie mam polotu do takich ocen, więc na konkurs ich nie wyslę, napiszę Wam. Jeśli idzie o ten konkurs z recenzją to wiem, że juz nadeszło ich do firmy sporo, a i kilka jest takich, że hoho.
Moje koleżanki tez nie są jakos specjalnie zainteresowane tymi nano czyścikami. Może jak sprawdze i będą rzeczywiscie super ....
Ale takie preparaty starczą klientce średnio na rok używania więc dla przedstawicielek to tez niezbyt zachecajace.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:56   #224
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Miałam nie kupowac, ale korci mnie po tej konferencji Renaty, a teraz jest jeszcze dodatkowa znizka 10%. Wczesniej mogłam wziąc caly ich zestaw w dobrej cenie dla lidera, ale wciąż nie bylam pewna, czy tę technologię nano akurat chcę i przegapiłam termin. Ale juz kliknęłam, zobaczę więc co to za cudo.
Recenzję pisac? Pewnie napiszę, jak ich spróbuję i porównam, ale ja nie mam polotu do takich ocen, więc na konkurs ich nie wyslę, napiszę Wam. Jeśli idzie o ten konkurs z recenzją to wiem, że juz nadeszło ich do firmy sporo, a i kilka jest takich, że hoho.
Moje koleżanki tez nie są jakos specjalnie zainteresowane tymi nano czyścikami. Może jak sprawdze i będą rzeczywiscie super ....
Ale takie preparaty starczą klientce średnio na rok używania więc dla przedstawicielek to tez niezbyt zachecajace.
Tym mnie zmobilizowałaś. Kupiłam jeden preparat napisałam recenzję i WYGRAŁAM!!!!!!!!!
Już do mnie paczka z preparatami jedzie.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 20:45   #225
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Tym mnie zmobilizowałaś. Kupiłam jeden preparat napisałam recenzję i WYGRAŁAM!!!!!!!!!
Już do mnie paczka z preparatami jedzie.
Gratuluję!!
Ja jestem w lekkim szoku mówiąc szczerze. Tak jak ten płyn czyści łazienkę, fugi, baterie wow... Podobnie lustra, lśnią jak kryształ, wycieram tylko lekko miekką mikrofibrowa szmatką. Mam tez płyny do podłóg / 2 pierwsze/ i do mebli. No no, byłam pewna, że nic lepszego ponad to co używałam dotychczas nie istnieje. Jak to sie można pomylic. Ja juz mam zamówienia na nie.

Aaa, a jaki Cię zachwycił, który poszedl na pierwszy ogień?

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2015-03-07 o 20:56
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 18:59   #226
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Ankorko gdzie zniknęłaś ? / dobra to forma czy znikłaś byc powinno?/
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 12:31   #227
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Ankorko gdzie zniknęłaś ? / dobra to forma czy znikłaś byc powinno?/

Pierwsza forma dobra.

Jestem tylko zawalona zajęciami. Odezwę się w weekend.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 17:55   #228
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Produkty do czyszczenia Premium są bardzo dobre. A przede wszystkim skuteczne. Wypróbowałam wszystkie, bo dostałam cały zestaw w nagrodę.

Natomiast jak już wcześniej kiedyś pisałam jestem zdecydowanym przeciwnikiem stosowania w produktach używanych w domu tak modnej ostatnio nanotechnologii. Nie zamierzam bowiem dodatkowo i dobrowolnie wprowadzać substancje rakotwórcze do swojego organizmu.( poprzez ich wdychanie).Uważam,że nadają się do zastosowania w domu, ale sporadycznie.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 17:59   #229
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Produkty do czyszczenia Premium są bardzo dobre. A przede wszystkim skuteczne. Wypróbowałam wszystkie, bo dostałam cały zestaw w nagrodę.

Natomiast jak już wcześniej kiedyś pisałam jestem zdecydowanym przeciwnikiem stosowania w produktach używanych w domu tak modnej ostatnio nanotechnologii. Nie zamierzam bowiem dodatkowo i dobrowolnie wprowadzać substancje rakotwórcze do swojego organizmu.( poprzez ich wdychanie).Uważam,że nadają się do zastosowania w domu, ale sporadycznie.
Myślę, że to tylko nanocząsteczki srebra zatopione w normalnym płynie, nawet jak sie wchłoną to nic złego sie nie stanie. ?
A co do recenzji, czytalam ich wiele, ale jakos nie byly takie "że hoho" Poza jedna wierszowaną //
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 09:59   #230
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Myślę, że to tylko nanocząsteczki srebra zatopione w normalnym płynie, nawet jak sie wchłoną to nic złego sie nie stanie. ?
A co do recenzji, czytalam ich wiele, ale jakos nie byly takie "że hoho" Poza jedna wierszowaną //
Dzięki.

Fajne te wyprzedaże się teraz pokazały.Parę rzeczy by mi się przydało, ale nie mogę ciągle przełknąć opłaty za kuriera. Ja jestem przyzwyczajona,że paczki na paczkomat w firmie A... mam za darmo już przy zamówieniu na 50,00 zł.Szkoda,że tutaj nie ma takiej opcji, np. na produkty niechemiczne.

Bardzo żałuję,że wycofali kolejny produkt ( po kolagenie) ,który dobrze mi się sprzedawał i ( po akcji uświadamiającej) klientki go chętnie kupowały.Mam na myśli napój Mega Power.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 10:07   #231
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Dzięki.

Fajne te wyprzedaże się teraz pokazały.Parę rzeczy by mi się przydało, ale nie mogę ciągle przełknąć opłaty za kuriera. Ja jestem przyzwyczajona,że paczki na paczkomat w firmie A... mam za darmo już przy zamówieniu na 50,00 zł.Szkoda,że tutaj nie ma takiej opcji, np. na produkty niechemiczne.

Bardzo żałuję,że wycofali kolejny produkt ( po kolagenie) ,który dobrze mi się sprzedawał i ( po akcji uświadamiającej) klientki go chętnie kupowały.Mam na myśli napój Mega Power.
A to nie wiedzialam, ze wycofali; Natomiast w ciągłych brakach od listopada juz jest sok Megalife, pomimo, ze w każdym katalogu sie pokazuje, pomimo że w katalogu grudniowym byla na niego promocja. Teraz zapowiadają promocję na kwiecień tego soku i ciekawi mnie czy znowu będzie tylko na papierze :mur

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2015-03-20 o 09:59
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 10:02   #232
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
A to nie wiedzialam, ze wycofali; Natomiast w ciągłych brakach od listopada juz jest sok Megalife, pomimo, ze w każdym katalogu sie pokazuje, pomimo że w katalogu grudniowym byla na niego promocja. Teraz zapowiadają promocję na kwiecień tego soku i ciekawi mnie czy znowu będzie tylko na papierze :mur
Z tego co się dowiedziałam przez telefon w BOK ( pytając o sok Mega Power) sok Mega Live ma być od kwietnia. Tak mnie zapewniono.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 08:05   #233
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ewelina2106 Pokaż wiadomość
Tak, kolor bordowy Widziałam je "na żywo" na prezentacji u nas w galerii i ten sobie upatrzyłam, czekałam 7 dni na nią i jak na razie, od kiedy przyjechała, codziennie robię soki. Pewnie niedługo mi się znudzi i częstotliwość się zmniejszy
Ewelina, powiedz czy nadal Kuvingsa wykorzystujesz z checią, tzn czy nie znudziły ci sie soki i czy widzisz jakąs poprawę w zdrowiu i na urodzie?
Ja chyba wykorzystam zgromadzony rabat i w koncu go kupię. Tylko że mam nabitą glowę róznymi informacjami na temat szkodliwej chemii jaka jest zawarta w kupowanych warzywach i owocach i przyznaje, ze ciągle mnie ta wiedza blokuje. Więc nie wiem, jak to będzie w praktyce z jego wykorzystywaniem. Jakis glos rozsądku by mi sie przydał, bo póki co ładuje w siebie drogie kupowane w sieciach MLM suplementy wierząc, ze to lepszy, a przede wszystkim bezpieczniejszy dla zdrowia wybór niz świeże soki z kupionych w sklepach produktów.

Edit: Dziewczyny, mam ją juz od dziś, ta wyciskarka naprawdę ekstra soki daje, są po prostu boskie - póki co, jestem zakręcona smakami. I jest ich tak dużoo. Nie wydaje mi sie, aby kiedykolwiek mogły sie znudzic. A jakie expresowe jej mycie Kupujcie bo warto.

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2015-03-26 o 21:15
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 08:04   #234
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Zagląda tu ktoś jeszcze?
Życze zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 23:19   #235
geigerka
Raczkowanie
 
Avatar geigerka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 126
GG do geigerka
Dot.: BETTERWARE cz.II

Zagląda, zagląda i również życzy wspaniałego drugiego dnia świątecznego. Udanego uciekania w dniu wielkiego lania
__________________
Jeunesse Global
Instantly ageless
Ludzkie dorosłe komórki macierzyste- nie z embrionów czy krwi pępowinowej
geigerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 17:08   #236
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Witam po długiej przerwie
Moja przygoda z Better póki co dobiegła końca i w związku z tym na półce zalegają mi testery perfum Magnolia Nera, Violetta, Iris Bianco, Iris, Vaniglia Nera oraz 50 próbek Kremu Natural Lift i 10 próbek Kremu Age Sublime. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany odkupieniem, zapraszam na priv.
Pozdrawiam
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:09   #237
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

[QUOTE=loving_angel;510022 61]Witam po długiej przerwie
Moja przygoda z Better póki co dobiegła końca i w związku z tym na półce zalegają mi testery perfum Magnolia Nera, Violetta, Iris Bianco, Iris, Vaniglia Nera oraz 50 próbek Kremu Natural Lift i 10 próbek Kremu Age Sublime. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany odkupieniem, zapraszam na priv.
Pozdrawiam[/QUO

Ja juz kilka razy przestawałam i nadal jestem; wkurzenie mija, a znajomi ciągle czegos potrzebują; stwierdziłam, że na pieniądze nie ma sensu sie obrażac.... więc pozgrzytam sobie czasem i wykorzystuję co mi pasuje, a co nie, to omijam.
Ja testerów nie kupowałam bo uzbierałam kilka ładnych zapachów z duzych promocji czy prezentów seminaryjnych i to mi wystarczy. Z próbkami kiedys pracowałam, ale nie było efektów, więc przestałam, wolę umówic sie na spotkanie z nową i zrobic klientce całą twarz, wtedy efekt wow powala i dopiero mam zamówienia. Teraz skupiam sie na wyciskarce, bo jak sie okazuje, nastała moda na zielone soki i jest sporo chętnych na jej kupno. Więc zdecydowałam korzystać z okazji i je promuję. Za całkiem niezłe pieniążki.
Angel, jesli to nie sprawy osobiste, machnij ręką, poklnij trochę ale zostań, zawsze troche kasy wpada. Wykorzystaj sponsorkę albo nadsponsorkę, niech przyjedzie na spotkanie z wyciskarką a umowy kupna pójdą na Ciebie, sprzedacie 4 więc swoja będziesz miała z zarobku. Ludzie naprawdę chcą je miec, tak jak roboty, odkurzacze, parowniki chlebowniki itp.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 15:44   #238
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Nie obraziłam się ;-) na razie nie jestem w stanie technicznie tego ogarnąć. Zresztą ja nie umiałam zrobić na tym większych pieniędzy. Raczej na swoje zamówienia. A co do wyciskarek. To nie rozumiem tego fenomenu. Jak można wydać 2000 zł jak można kupić całkiem dobre wyciskarki za 400 zł. A jak miałabym sprzedawać coś w co nie wierze ;-)
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 17:18   #239
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Nie obraziłam się ;-) na razie nie jestem w stanie technicznie tego ogarnąć. Zresztą ja nie umiałam zrobić na tym większych pieniędzy. Raczej na swoje zamówienia. A co do wyciskarek. To nie rozumiem tego fenomenu. Jak można wydać 2000 zł jak można kupić całkiem dobre wyciskarki za 400 zł. A jak miałabym sprzedawać coś w co nie wierze ;-)
To ma związek z jakością, wiele rzeczy jest dobrych tylko rózni sie czasem uzytkowania i wyglądem po pewnym czasie. Mam termomix chyba juz 12 letni i wciąz wygląda jakbym go dopiero z torby wyciągnęła, biel obudowy i stalowy kielich lśnią i mam sokowirówkę, którą kupilam w napadzie jakiejś obsesji żywieniowej ok 3 lata temu, gdzie plastikowa obudowa jest juz matowa, a białe części pożółkłe. Mam tez blender za który dałam kilkaset złotych jakies 7 lat lemu, do tej pory bez zmian bez wad, a ma też córka, ktorej kupiłam jakis tańszy na stancję i jest juz odbarwiony od warzyw, nie mówiąc juz o jakości pracy. Niestety, ale jakość kosztuje Poza tym kupując tansze odpowiedniki z reguly sie przepłaca, gdyz albo ląduje w naprawie, albo częściej trzeba wydawac kasę na kolejny sprzęt. I choc nie wszystko drogie jest jakościowo najlepsze, to jednak gwarantowana wysoka jakośc zawsze będzie droga.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 18:06   #240
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Dobry z Ciebie sprzedawca ;-) A możesz napisać jak wygląda Twoja prezentacja kosmetyków? Co robisz klientom? Domyślam się, że po tylu latach masz też już spory asortyment do wyboru.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-16 11:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.