Fitness Blender - kto ćwiczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-20, 21:00   #361
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Ja z Ewa juz nie cwicze, i nie planuje. Rozwalilam sobie kolana na jej cwiczeniach, i cos strzela mi w prawej nodze- przeskoczylo podczas skalpela, i tak zostalo. Prawdopodobnie to kwestia zlej techniki, ale coz- sama chcialam, to mam....

Jestem pewna, ze hantlami do 5, moze nawet 7kg nie da sie sobie zrobic krzywdy wiecej sa w stanie "zepsuc" pompki czy wykroki (np podczas sprzatania)bo wykorzystujesz obciazenie calego swojego ciala. A co przy tym znaczy jakies marne 5kilosow

Ja jestem po wczorajszym #31 treningu snowboardowym. Byl okropny, i nie chce go pamietac lydki bolaly jak szalone, i najgorsze co mnie moglo po tym spotkac, to wlasnie kolejny trening na tylek, ktory byl w rozpisce
O masakra, zmachalam sie okrutnie. Poza tym nazwa snowboard jest "nieco" oszukana z tego co pamietam, uprawianie tej dyscypliny wiaze sie zgola z czyms innym niz to, czego doswiadczylam wczoraj a z dwojga zlego.... i tak wybralabym narty
W kazdym razie na poprawienie nastroju nie pomogly nawet tiffoczki dobrze, ze mam go juz za sobą!

Dzisiaj trening z kettlem (ktorym bedzie Perła do prania o pojemnosci 4.5l) i abs. Ostatni dzien 6 tygodnia. Obym przezyla!
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 23:50   #362
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

I trening #32 za mną tym samym ukonczylam 6 tydzien wyzwania, a to oznacza, ze 3/4 programu, 75% za mną

Juz ostrze sobie zabki na rundę 5

Dzis poznalam, co znaczy gniew kettla
Wzielam te woolite perłę, 4.5l, bylo intensywnie. Naprawde udany trening z tego rodzaju obciazeniem, polecam!
Potem baaaaardzo przyjemny abs, naprawde zrelaksowalam sie robiac go, przy czym naprawde czulam prace miesni brzucha. Nie bylo tu hardcorowych cwiczen, wlasciwie same przyjemne- a przy tym efektywne. Polecam! Nawet nie wiem, kiedy minelo te 25 minut

Dodalam jeszcze tiffany boczki i cool down jogę z fb.
Jutro rest
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 08:52   #363
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Też lubię ćwiczenia z kettlem Fajny jest ten trening http://www.fitnessblender.com/videos...ebell-training , ćwiczyłam z dużym hantlem 5kg (jako kettle) i czuć nieźle po tym mięśnie Miałam problemy ze zdjęciem koszulki dzień później
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 09:37   #364
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

O, duża butla po płynie, czemu ja na to nie wpadłam? Przy ostatnich próbach treningu siłowego jesienią używałam zgrzewki wody mineralnej, ale strasznie toto nieporęczne jest, można trzymać robiąc przysiady albo wchodząc po schodach, można też machać, ale z drżeniem że trzymadło pęknie. Butla brzmi lepiej.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 12:15   #365
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Dzięki Minthema, ten workout naprawde dobrze wyglada
No i to tabata, czyli to, co tygryski lubia najbardziej. Na pewno wyprobuję.
Te nowe treningi prezentuja sie naprawde duzo lepiej...

Tak, perła ma naprawde fajne duze butle i raczka na pewno sie nie urwie. Ja do cwiczenia, w ktorym nalezalo sobie miedzy nogami przekladac te banke uzylam ciezarkow, i podazajac za tempem nabilam sobie dwa siniaki na wewnetrznej stronie kolan. Dobrze, ze mamy sezon na kryjące rajstopy
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 21:08   #366
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Witam Was jestem Kaśka, kiedyś kiedyś zrobiłam jeden trening Fitness Blender, ale na jednym się skończyło. Od kilku miesięcy ćwiczę z Chodakowską, a dodatkowo biegam 2 razy w tygodniu. Ale ostatnio Ewa mnie nudzi możecie mi jakiś fajny trening zaproponować z Blendera najlepiej taki przeplatany. Co proponujecie ?

Nie chcę chudnąć ćwiczę dla siebie dla kondycji fajnej sylwetki i dobrego samopoczucia
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 11:06   #367
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez megiii85 Pokaż wiadomość
Witam Was jestem Kaśka, kiedyś kiedyś zrobiłam jeden trening Fitness Blender, ale na jednym się skończyło. Od kilku miesięcy ćwiczę z Chodakowską, a dodatkowo biegam 2 razy w tygodniu. Ale ostatnio Ewa mnie nudzi możecie mi jakiś fajny trening zaproponować z Blendera najlepiej taki przeplatany. Co proponujecie ?

Nie chcę chudnąć ćwiczę dla siebie dla kondycji fajnej sylwetki i dobrego samopoczucia
Przeplatany to znaczy jaki? Coardio z silowymi? A moze rozciaganie z jogą?
Polecam wyszukiwarke programow odpowiadajacych Twoim oczekiwaniom:
http://www.fitnessblender.com/videos

Mozesz tam sobie wpisac intensywnosc treningu, czas jego trwania, czesc ciala ktora chcesz cwiczyc itd itd
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 19:05   #368
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Przeplatany to znaczy jaki? Coardio z silowymi? A moze rozciaganie z jogą?
Polecam wyszukiwarke programow odpowiadajacych Twoim oczekiwaniom:
http://www.fitnessblender.com/videos

Mozesz tam sobie wpisac intensywnosc treningu, czas jego trwania, czesc ciala ktora chcesz cwiczyc itd itd
Coardio z silowymi

Dzięki
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 21:57   #369
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Dzień dobry, cześć i czołem

Ja też ćwiczę z Fitness Blender. Podoba mi się w nich to, że mogę sobie za każdym razem wybrać filmik dopasowany do tego, ile mam czasu i co chcę poćwiczyć No i ten kalendarz, używam go jako "pamiętnika" treningowego, super sprawa

Dzisiaj u mnie na tapecie był ten trening, nie za długi, ale zasapałam się przy nim jak trzeba
__________________

Edytowane przez rombek
Czas edycji: 2015-02-22 o 22:01
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 23:20   #370
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Dzień dobry, cześć i czołem

Ja też ćwiczę z Fitness Blender. Podoba mi się w nich to, że mogę sobie za każdym razem wybrać filmik dopasowany do tego, ile mam czasu i co chcę poćwiczyć No i ten kalendarz, używam go jako "pamiętnika" treningowego, super sprawa

Dzisiaj u mnie na tapecie był ten trening, nie za długi, ale zasapałam się przy nim jak trzeba
Czesc czesc
fajnie, ze robi sie nas coraz wiecej
Ten trening wyglada....przyzwoicie mysle, ze zrobiony samodzielnie nie wymaga juz zadnych dodatkow w postaci innych zestawow. Wierze, ze moze zmeczyc zostan z nami na dluzej

A u mnie dzis powrot do rozpiski, zaczelam treningiem #33....7 już tydzien wyzwania!! Nie wierze, ze ten czas tak szybko plynie~...
W kazym razie dzisiejszy trening uznaje za kompeltna porazke. I to kompleksowo. W rozpisce w ramach rozgrzewki jest 3 minutowy joggin. Ok. Pod warunkiem, ze kolejnym cwiczeniem bylby hiit, cardio albo cos w tym stylu. Tymczasem byl to trening silowy na rece, z hantlami- i niestety "rozgrzewka" w formie biegu pasuje tu jak kwiatek do kozucha. Puls mi sie zaraz ustabilizowal i co pozostalo? Tylko nierozgrzane stawy, plecy, barki- czyli nic, co pracowalo jako pierwsze przez prawie 30 minut z dodatkowym obciazeniem, a co za tym idzie strzelalo, bolalo i musialam wybrac mniejsze obciazenie, chociaz cisnę w takich okolicznosciach duzo wiecej i jeszcze ta paplanina Daniela, zeby nie cwiczyc "do dechy", a tylko do momentu, w ktorym jestesmy w stanie pelni kontrolowac ruch. Jasne, ze zatrzymywalam sie w polowie tego, co robil Daniel, ale gdyby trening poprzedzic porzadna rozgrzewka takie cwiczenie nie byloby najmniejszym problemem, by wykonac je na 100%. UUuuhhhh!!!!! ale jestem zla!!!
Kazdemu przed tym treningiem doradzam nie zadne 3 minuty biegu, tylko upper body warm up. Ggggggrrrrrr!

Potem ten idiotyczny hiit, ktory juz cwiczylam, i w ktorym musialam wprowadzic milion modyfikacji, by nie rozwalic sobie kolan i nadgarstka. Bez sensu. Dolozylam tiffoczki i zdegustowana odhaczam ten dzień cwiczeniowy.
Jutro nie bedzie lepiej, gdyz czeka mnie malo zabawny jak dla mnie "fun with numbers".... bleeeeeee.
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 08:19   #371
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Wystarczył, dzisiaj czuję mięśnie, więc jest dobrze

Ja w ogóle byłam zdziwiona, że nie wszystkie filmiki mają rozgrzewkę i rozciąganie po. Ciekawe, dlaczego tak robią, to w końcu ważna część treningu.
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 10:03   #372
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Wystarczył, dzisiaj czuję mięśnie, więc jest dobrze

Ja w ogóle byłam zdziwiona, że nie wszystkie filmiki mają rozgrzewkę i rozciąganie po. Ciekawe, dlaczego tak robią, to w końcu ważna część treningu.
Bo moze nie chce im się za każdym razem jej robić? Zawsze informują że w tym filmiku nie ma rozgrzewki więc trzeba ją zrobić samemu

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 11:30   #373
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Bo moze nie chce im się za każdym razem jej robić? Zawsze informują że w tym filmiku nie ma rozgrzewki więc trzeba ją zrobić samemu

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
Nie wszystkie teningi maja rozgrzewke i rozciaganie "po", bo wiele osob traktuje je jako jeden z elementow cwiczen na dany dzien, a nie jako samodzielny trening.
Natomiast nie jestem w stanie zrozumiec 3 minutowego biegu, gdy potem czeka nas "wyciskanie" z hantlami. To jest kwestia zle dobranej rozgrzewki. Dziwie sie, ze profesjonalisci pozwalaja sobie na cos podobnego...
Bola mnie dzis plecy po wczorajszym treningu chyba pierwszy raz odkad cwicze z fb
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 18:29   #374
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Nie wszystkie teningi maja rozgrzewke i rozciaganie "po", bo wiele osob traktuje je jako jeden z elementow cwiczen na dany dzien, a nie jako samodzielny trening.
Natomiast nie jestem w stanie zrozumiec 3 minutowego biegu, gdy potem czeka nas "wyciskanie" z hantlami. To jest kwestia zle dobranej rozgrzewki. Dziwie sie, ze profesjonalisci pozwalaja sobie na cos podobnego...
Bola mnie dzis plecy po wczorajszym treningu chyba pierwszy raz odkad cwicze z fb
Okej, ten argument mnie przekonuje Nie pomyślałam o tym, dotychczas robiłam treningi z programów Beachbody, a tam każdy filmik to zamknięta całość

Może to przez tą kijową rozgrzewkę? Postaw dzisiaj na rozciąganie, nie obciążaj pleców bardziej niż to konieczne i oby jutro już było okej

U mnie dzisiaj ze względu na zakwasy po wczorajszym i mocno stresujący dzień - to. Cały dzień marzyłam o momencie, kiedy wreszcie będę w domu i się porozciągam
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 22:25   #375
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Hej, hej A ja wrocilam do fitness blendera po tygodniowej przerwie Az wstyd sie przyznac Ten czas tak podchwytliwie mija, ze okazalo sie iz w zeszlym tygodniu zrobilam jedynie dwa treningi Dlatego w tym tygodniu musze bardziej sie przypilnowac, bo wiosna tuz tuz

Dzisiaj zrobilam ten oto trening: 60 Minute HIIT Cardio and Abs Workout - Fitness Blender Tabata HIIT, Abs and Obliques Workout. Przyznam szczerze, ze trening mnie naprawde zmeczyl , choc czulam sie po nim dobrze Przede wszystkim nie swoadczylam efektu ociezalych nog Ale pogram raczej nie zagosci na stale, przede wszystim przynudzila mnie dosc spora liczba powtorzen i serii tego samego cwiczenia Wiec od jutra wracam do moich ulubionych 40 i 37 :d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 23:48   #376
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Okej, ten argument mnie przekonuje Nie pomyślałam o tym, dotychczas robiłam treningi z programów Beachbody, a tam każdy filmik to zamknięta całość

Może to przez tą kijową rozgrzewkę? Postaw dzisiaj na rozciąganie, nie obciążaj pleców bardziej niż to konieczne i oby jutro już było okej

U mnie dzisiaj ze względu na zakwasy po wczorajszym i mocno stresujący dzień - to. Cały dzień marzyłam o momencie, kiedy wreszcie będę w domu i się porozciągam
Beachbody powiadasz...? no to pochwal sie co trenowalas, i jakie rezultaty sie pojawily. Jestem bardzo ciekawa, bo slyszalam o ich fantastycznych treningach; podobno sa ciezkie, ale na yt pelno filmikow ze wspanialymi efektami treningow
Na pewno przez kijową rozgrzewkę ale dzieki temu jestem madrzejsza na przyszlosc....

I za mna trening #34, jeszcze tylko 10 do konca!!! Super uczucie
Dzisiaj trenowalam pupę (polecam serdecznie ten trening!)- mimo tego ze nie bylo tam ani grama cardio- cialo zaczelo sie blyszczec, a na skroniach pojawily kropelki potu. Zawsze smieszy mnie, gdy wykonujac jakies cwiczenie ledwie dycham i modle sie o odliczanie "5,4,3,2,1- rest", a tym czasie Daniel mowi "jesli chcesz utrudnic sobie to cwiczenie mozesz... bla bla bla"- nawet tego nie slysze, bo zaczynam smiac sie w glos tak bylo i dzisiaj, podczas cwiczenia "krzeselka przy scianie"- uda palą jak cholera, po 30s w tej pozycji malo nie wybuchna, trzeba tak ślęczeć przez minute, w polowie modle sie o skonanie, a Daniel proponuje jakies utrudnienia- oszaleli wszyscy

Potem moja znienawidzona piramidka. Chwala Bogu ze ostatnia w tym planie odpuscilam tiffoczki, bo dopiero skonczylam cwiczyc, a jeszcze musze sie umyc i pedzic szybko spac...
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 05:18   #377
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Oj, czego to ja z nimi nie ćwiczyłam miesiąc robiłam P90X3 z Tonym Hortonem, efekty były świetne, nawet bez jakiejkolwiek diety, no ale przyszła ciężka sesja, miałam przerwę i po niej ciężko było wrócić Ćwiczyłam też dwa miesiące Chalean Extreme, też bardzo mi się podobało, ale tu zabijała monotonia - program jest bardzo powtarzalny. Dawno to było, więc nie pamiętam za bardzo, jakie miałam efekty, ale chyba źle nie było.

Mam nadzieję, że przy fitness blenderze uda mi się wytrwać dłużej, właśnie ze względu na różnorodność i na to, że mogę brać filmiki dowolnej długości, na sesję te kwadransowe powinny być w sam raz
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 05:34   #378
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

A takie pytanie do coccinelle w internecie nie mogę znaleźć-czy pilates zalicza sie do aerobow czy raczej do siłowych? Wiem, ze często jest negowany, bo to takie 'machanie nozka' ale według mnie tez dużo daje
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 11:44   #379
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Moim zdaniem ani tu, ani tu, podobnie jak Skalpel Chodakowskiej. 'Ćwiczenia modelujące'?
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 12:21   #380
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez Martva Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ani tu, ani tu, podobnie jak Skalpel Chodakowskiej. 'Ćwiczenia modelujące'?
Dobrze ujete.

Jezeli ja mialabym zaliczyc do ktorejs grupy to moim zdaniem Pilates jest blizszy cwiczeniom silowym. Ale to tez nie tak do konca Ja bym je uplasowala jako cwiczenia silowo-rozciagajace
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 12:29   #381
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
A takie pytanie do coccinelle w internecie nie mogę znaleźć-czy pilates zalicza sie do aerobow czy raczej do siłowych? Wiem, ze często jest negowany, bo to takie 'machanie nozka' ale według mnie tez dużo daje
Pilates nie jest żadnym z nich. zalicza się raczej do ćwiczeń gimnastycznych i prędzej siedzi w grupie razem ze stretchingiem i jogą. Jego zadaniem jest wzmacnianie mięśni głębokich i uczenie utrzymywania prawidłowej postawy poprzez wyrabianie sobie odpowiedniego gorsetu mięśniowego. Tam nie ćwiczy się żadnych grup dużych mięśni. Najważniejszy jest oddech i spięty brzuch, od którego to zaczyna się większość ruchów.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:04   #382
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

A tymczasem u mnie #22. Bez oszukiwania i zamieniania, czasem tylko wymiękałam przy jakimś ćwiczeniu, bo już nie mogłam. A, no dobra, przesunęłam rozciaganie ze środkowego filmiku na sam koniec.
1.HIIT na brzuch był fajny
2.5x5x5 pulse na tyłek też mi się podobał, poza ostatnim ćwiczeniem, ja w ogóle tak nie umiem zrobić z nogą
3.Uda z całego tego zestawu jakoś najmniej.

Podejrzewam że tak z osiem miesięcy temu, za czasów intensywnego ćwiczenia Skalpela i Mel B, zrobiłabym ten zestaw z palcem w nosie, a teraz się trzęsę
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:45   #383
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Dobra, ważne ze efekty są i nawet zakwasy
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 20:22   #384
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Oj, czego to ja z nimi nie ćwiczyłam miesiąc robiłam P90X3 z Tonym Hortonem, efekty były świetne, nawet bez jakiejkolwiek diety, no ale przyszła ciężka sesja, miałam przerwę i po niej ciężko było wrócić Ćwiczyłam też dwa miesiące Chalean Extreme, też bardzo mi się podobało, ale tu zabijała monotonia - program jest bardzo powtarzalny. Dawno to było, więc nie pamiętam za bardzo, jakie miałam efekty, ale chyba źle nie było.

Mam nadzieję, że przy fitness blenderze uda mi się wytrwać dłużej, właśnie ze względu na różnorodność i na to, że mogę brać filmiki dowolnej długości, na sesję te kwadransowe powinny być w sam raz
P90x???? I teraz cwiczyc fb? omg, szacun, ze to ONI Cię nie nudzą po takiej "przeszlosci"

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
A takie pytanie do coccinelle w internecie nie mogę znaleźć-czy pilates zalicza sie do aerobow czy raczej do siłowych? Wiem, ze często jest negowany, bo to takie 'machanie nozka' ale według mnie tez dużo daje
Nie czuje sie na tyle kompetentna, by udzielic rzetelnej odpowiedzi.
Jednak przychylam sie do opinii, ze pilates (czy joga) nie naleza ani do cwiczen silowych, ani do aerobow, czy czegokolwiek innego.
To jest po prostu nowa, inna dyscyplina. Mysle, ze skuteczna (chwali ja sobie ogromnie Jennifer Aniston), ale na pewno nie dla mnie. Nie cierpie wszystkich figur z jogi

Gdy rzucilam okiem na dzisiejsza rozpiske i zobaczylam 38 minut az podskoczylam z radosci moj entuzjazm jednak ostygl, gdy przeczytalam opis pierwszego workoutu... bedzie on pod znakiem burpees chociaz po pierwszej rundzie bedzie je mozna zamienic na pajace, z czego nie omieszkam nie skorzystac modlcie się za mnie.

Ps. Mam wrazenie, ze jestem z Was najstarsza wszyscy tutaj ucza sie do sesji, a ja bede za 4 miesiace swietowac 3 rocznice obrony pracy mgr i wiosen prawie 27. A jak to jest u Was?
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 20:46   #385
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Ps. Mam wrazenie, ze jestem z Was najstarsza
Nie :P

Zerknęłam sobie w rozpiskę jutrzejszego treningu (#13) i wygląda podejrzanie łatwo. Znaczy nie będzie łatwo, bo z równowagą nie jest u mnie najlepiej, ale chyba nie umrę. Chociaż może na zakwasy po dziś

Edytowane przez Martva
Czas edycji: 2015-02-24 o 20:48
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 21:48   #386
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
P90x???? I teraz cwiczyc fb? omg, szacun, ze to ONI Cię nie nudzą po takiej "przeszlosci"



Nie czuje sie na tyle kompetentna, by udzielic rzetelnej odpowiedzi.
Jednak przychylam sie do opinii, ze pilates (czy joga) nie naleza ani do cwiczen silowych, ani do aerobow, czy czegokolwiek innego.
To jest po prostu nowa, inna dyscyplina. Mysle, ze skuteczna (chwali ja sobie ogromnie Jennifer Aniston), ale na pewno nie dla mnie. Nie cierpie wszystkich figur z jogi

Gdy rzucilam okiem na dzisiejsza rozpiske i zobaczylam 38 minut az podskoczylam z radosci moj entuzjazm jednak ostygl, gdy przeczytalam opis pierwszego workoutu... bedzie on pod znakiem burpees chociaz po pierwszej rundzie bedzie je mozna zamienic na pajace, z czego nie omieszkam nie skorzystac modlcie się za mnie.

Ps. Mam wrazenie, ze jestem z Was najstarsza wszyscy tutaj ucza sie do sesji, a ja bede za 4 miesiace swietowac 3 rocznice obrony pracy mgr i wiosen prawie 27. A jak to jest u Was?
Ja akurat za pilatesem nie przepadam, jakos nie dla mnie sa te cwiczenia, choc moja kuzynka bardzo zachwalala. Natmiast joge czy streching uwielbiam

Dzisiaj zerknelam na fat burning Beachbody i przyznam, ze jest bardzo podobny do tego treningu na spalanie ktore ja wykonuje z fb.

Co do wieku to wychodzi na to ,ze jestesmy rownolatkami O ile rowniez jestes z rocznika 88 , a po nicku wnioskuje ze tak
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-02-24 o 21:49
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 22:10   #387
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Ps. Mam wrazenie, ze jestem z Was najstarsza wszyscy tutaj ucza sie do sesji, a ja bede za 4 miesiace swietowac 3 rocznice obrony pracy mgr i wiosen prawie 27. A jak to jest u Was?
Nie wiem jak z innymi, ja nie ukrywam, że mam 20 lat, 21 skończę w grudniu
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 22:30   #388
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja akurat za pilatesem nie przepadam, jakos nie dla mnie sa te cwiczenia, choc moja kuzynka bardzo zachwalala. Natmiast joge czy streching uwielbiam

Dzisiaj zerknelam na fat burning Beachbody i przyznam, ze jest bardzo podobny do tego treningu na spalanie ktore ja wykonuje z fb.

Co do wieku to wychodzi na to ,ze jestesmy rownolatkami O ile rowniez jestes z rocznika 88 , a po nicku wnioskuje ze tak
Ja stretchning lubię, a joge toleruję () ale tylko w formie cool down. Gdybym miala robic takie wygibasy przez pol godziny chyba wyniesliby mnie w kaftanie bezpieczenstwa. Od tego mozna sie moim zdaniem nabawic depresji mnie przewaznie rozsadza energia i lubie gdy cos sie dzieje- takze podczas treningu... ale dla kazdego cos milego ...
Tak, jestem '88

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Nie wiem jak z innymi, ja nie ukrywam, że mam 20 lat, 21 skończę w grudniu
Ale Ci zazdroszczę

A ja jestem po treningu #35. Na pierwszy ogien przeplataniec cardio z abs. Jednak zrezygnowalam w ogole z burpees i w pierwszej rundzie zamienilam je na fly jumping jacks, a w drugiej robilam zwyjle pajacyki. Trening wydal mi sie raczej malo meczacy. Wiem, ze oszukalam, ale zbyt wiele mam do stracenia robiac 90 burpees (nadgarstek), by podjac ryzyko.
Potem byl standing abs, i czulam wszystko, oprocz pracujacego brzucha z poodbna opinia spotkalam sie w komentarzach pod tym treningiem na stronie fb i na yt...

Zrobilam wiec tiffoczki, i cardio-cool down. + to, co w extra credit burn.
W ciagu dnia duzo sie ruszalam, jadlam racjonalnie. Jestem z siebie dumna

I zauwazylam jeszcze coś... nie pamietam, kiedy ostatnio trening mnie wykonczy tak, jak to sie dzialo w poczatkowej fazie 8 tygodniowego wyzwania... chyba kondycja idzie w górę
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 03:02   #389
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
P90x???? I teraz cwiczyc fb? omg, szacun, ze to ONI Cię nie nudzą po takiej "przeszlosci"







Nie czuje sie na tyle kompetentna, by udzielic rzetelnej odpowiedzi.

Jednak przychylam sie do opinii, ze pilates (czy joga) nie naleza ani do cwiczen silowych, ani do aerobow, czy czegokolwiek innego.

To jest po prostu nowa, inna dyscyplina. Mysle, ze skuteczna (chwali ja sobie ogromnie Jennifer Aniston), ale na pewno nie dla mnie. Nie cierpie wszystkich figur z jogi




Ps. Mam wrazenie, ze jestem z Was najstarsza wszyscy tutaj ucza sie do sesji, a ja bede za 4 miesiace swietowac 3 rocznice obrony pracy mgr i wiosen prawie 27. A jak to jest u Was?

Rozumiem ja pilates lubie, szczególnie ze widzę efekty, i co prawda tez myślałam, ze nie wytrzymam, bo jestem takim typowym 'wulkanem energii' ale jako ze zumbuje i jeżdzę sporo na rowerze, to energia ma ujście gdzie indziej ja chyba jedna z najmłodszych, niedługo stuknie 17
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 07:33   #390
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość

Ps. Mam wrazenie, ze jestem z Was najstarsza wszyscy tutaj ucza sie do sesji, a ja bede za 4 miesiace swietowac 3 rocznice obrony pracy mgr i wiosen prawie 27. A jak to jest u Was?
To ja to już cysty emeryt
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 15:12:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.