Październikowe mamy 2015 część I - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 13:39   #1591
weronika m
Raczkowanie
 
Avatar weronika m
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 67
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam nowe mamy w szczególności Wikę po tak długim staraniu.
Trzymam kciuki za wizyty, u mnie nadal pojawiają się bardzo niewielkie krwawienia, dzwoniłam do lekarza i jeżeli się powiększą to mam do niego iść.
__________________
Czekamy
weronika m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 13:46   #1592
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
Wika- witaj; *gratuluję; )

mi też cola pomaga na mdłości; przyznaje się do puszki dziennie;
Niedobrota
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 13:54   #1593
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Wika ale super! Gratulacje!
Pasztetnik ja też tak mam! I powoli zaczynam wymiękać, w pracy na niczym nie moge się skupić, a brzuch mi wywaliło jak w 5 miesiącu ciąży!
mam to samo...

jadłyscie może to Łatwe Ciacho z kubka Delecty :P ? straszną mam na nie chcice i nie wiem czy sobie nie kupić jak będę wracać do domu

a w ogóle to mi się strasznie odbija PO WSZYSTKIM. oblecha
__________________


Edytowane przez su$ka
Czas edycji: 2015-02-24 o 14:00
su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 14:11   #1594
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam nowe mamusie, gratulacje


Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
jadłyscie może to Łatwe Ciacho z kubka Delecty :P ? straszną mam na nie chcice i nie wiem czy sobie nie kupić jak będę wracać do domu
nie jedz to pewnie sama chemia


Widzę, że od rana temat mdłości Ja od 8 rano mam takie przeokropne, że tragedia. Jeszcze takich nie miałam. Jechałam autobusem to myślałam że otworzę okno i zwymiotuję. Pocieszające, że jeszcze tylko 2 tygodnie
O jedzeniu nie wspomnę. Apetyt jest ale nic przełknąć nie idzie. Ale mimo wszystko cieszę się, że są objawy.Dla mnie lepiej żeby były, niż żeby wgl nie było

Edytowane przez malinowa4
Czas edycji: 2015-02-24 o 14:12
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 14:18   #1595
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
mam to samo...

jadłyscie może to Łatwe Ciacho z kubka Delecty :P ? straszną mam na nie chcice i nie wiem czy sobie nie kupić jak będę wracać do domu

a w ogóle to mi się strasznie odbija PO WSZYSTKIM. oblecha

Ja nawet nie mam mikrofalówki ale to na bank sama chemia.
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 14:49   #1596
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Nie przemawia do mnie te ciacho ...
Do tych dziewczyn, ktore maja juz starsza ciaze, czujecie sie lepiej w 8/9tygodniu niz np w 6?
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 15:08   #1597
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Nie przemawia do mnie te ciacho ...
Do tych dziewczyn, ktore maja juz starsza ciaze, czujecie sie lepiej w 8/9tygodniu niz np w 6?
ja jestem w połowie 8 gdzieś. gorzej ;(
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 15:11   #1598
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Co do mdłości... nie toleruje czosnku. I chyba cebuli. Rano jadlam jajecznice. No i oczywiście jej nie zjadłam nawet w połowie bo wyladowalam w kiblu. To moje dziecko to jakieś nietypowe jest, bo toleruje tylko to co słodkie. A nie chce tylko słodkiego jeść...
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 15:23   #1599
Agniesia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
jak czytam o tym koszu na śmieci to mi się śmiać chce, chociaż wiem, że pewnie Tobie nie do śmiechu
mnie z kolei głowa od komputera boli, bo 8h przy biurku siedzę...i koło 14tej już nie mogę...

Za to pochrupuję sobie krakersy z pomidorami i bazylią (polecam sunbites skład mają znośny, chyba najmniej tych niezdrowych dodatków) i kupiłam mały soczek marchwiowy mniam
Szkoda, że wcześniej tego nie przeczytałam.. właśnie miałam ochotę na coś takiego, ale zjadłam Bake rolls, a w ich składzie glutaminianu itp :/ eh to zafundowałam dzidzi smakołyki..
Teraz mam wyrzuty sumienia, mam nadzieje, że to jakoś źle nie wpłynie
Agniesia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 15:57   #1600
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dziewczyny a jaki macie poziom hemoglobiny?
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 16:02   #1601
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Nie przemawia do mnie te ciacho ...
Do tych dziewczyn, ktore maja juz starsza ciaze, czujecie sie lepiej w 8/9tygodniu niz np w 6?
Roznie... Niby jest trochę lepiej, ale dalej dużo śpię i mam mdłości
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 16:31   #1602
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Nie przemawia do mnie te ciacho ...
Do tych dziewczyn, ktore maja juz starsza ciaze, czujecie sie lepiej w 8/9tygodniu niz np w 6?
My w 7-my tydzień weszłyśmy, no to nam się dopiero rozkręciły kolorowe jarmarki, przerąbaneee

Cytat:
Napisane przez Agniesia92 Pokaż wiadomość
Szkoda, że wcześniej tego nie przeczytałam.. właśnie miałam ochotę na coś takiego, ale zjadłam Bake rolls, a w ich składzie glutaminianu itp :/ eh to zafundowałam dzidzi smakołyki..
Teraz mam wyrzuty sumienia, mam nadzieje, że to jakoś źle nie wpłynie
To i ja się przyznam do grzechu: ostatnio nie mogłam się oprzeć chipsom "Wiejskie Ziemniaczki", masło z solą Wiem że to niezdrowe ale chyba jak skubnę parę raz na kilka dni to nic się nie stanie Za to zrobiłam dziś jednak tą zupę pomidorową z curry, pyychaa
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 16:34   #1603
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja się czuje zdecydowanie gorzej niż w 6 tygodniu, teraz jestem w 8.
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 16:35   #1604
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez weronika m Pokaż wiadomość
Witam nowe mamy w szczególności Wikę po tak długim staraniu.
Trzymam kciuki za wizyty, u mnie nadal pojawiają się bardzo niewielkie krwawienia, dzwoniłam do lekarza i jeżeli się powiększą to mam do niego iść.
A powiedział Ci czym to może być spowodowane?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 16:45   #1605
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

dziewczyny opiszcie mi jak odczuwa się skurcz? tak jakby macica pulsuje mi co jakiś czas i strasznie tak jak by w okolo macicy takie rozpieranie czuje i nie wiem czy to skurcz czy rozciaganie macicy, nie wiem czy wziąść nospe?
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 16:49   #1606
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja czułam właśnie rozpieranie jak się macica powiekszala skurcze są bardziej bolesne i podobne do boli miesiaczkowych moim zdaniem
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 16:53   #1607
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaki macie poziom hemoglobiny?
Ja mam 13,1 g/dl
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 16:54   #1608
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

brzuch mnie nie boli, tylko tak jakbym dołem taki ścierpniety miała, no kurde sama nie wiem a czy to te cholerne jelita, ja ogłupieje
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 17:02   #1609
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
dziewczyny opiszcie mi jak odczuwa się skurcz? tak jakby macica pulsuje mi co jakiś czas i strasznie tak jak by w okolo macicy takie rozpieranie czuje i nie wiem czy to skurcz czy rozciaganie macicy, nie wiem czy wziąść nospe?
Dokładnie, taki jak na okres i zwykle pojawia się cyklicznie, co chwilę
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 17:02   #1610
Agniesia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
My w 7-my tydzień weszłyśmy, no to nam się dopiero rozkręciły kolorowe jarmarki, przerąbaneee


To i ja się przyznam do grzechu: ostatnio nie mogłam się oprzeć chipsom "Wiejskie Ziemniaczki", masło z solą Wiem że to niezdrowe ale chyba jak skubnę parę raz na kilka dni to nic się nie stanie Za to zrobiłam dziś jednak tą zupę pomidorową z curry, pyychaa
Oj, ale te chipsy pewnie i tak lepszy sklad maja niż to..
W sumie ja od poczatku ciąży nie jadłam żadnych slodyczy itp, wybieralam w miarę dobre produkty, żadnych fast foodów.. tylko teraz mi znajoma smaku narobila i ot zjadlam.. eh tez mam nadzieje, ze jak raz na jakiś czas to nie zaszkodzi, w sumie kg tego się nie je :/
Agniesia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 17:07   #1611
amelia177
Rozeznanie
 
Avatar amelia177
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 564
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Hej mamuśki Dawno się nie odzywałam, ale nadrobiłam zaległości w Waszych postach. Pamiętacie moją historię? Najpierw bliźniaki potem jedno? Dzisiaj byłam na wizycie u tego pierwszego lekarza od bliźniaków z założeniem - powie, że się pomylił i jak mu przekazać, że go zmieniam jako lekarza prowadzącego. Kładę się na to badanie, a on z uśmiechem " to ile mówiłem, że jest dwa?" z naznaczeniem, że może być więcej?!?! JA JUŻ BLADA i mówię, żeby sobie nie żartował :P weszła jeszcze jedna lekarka i se oglądają te moje usg "to szukamy trzeciego". Najgorzej,że tam żadnego monitora w moją stronę nie było więc nic nie widziałam! I co się okazało są dwa!!! Patrzeli w ten ekran jak w jakieś zjawisko ( przypominam, że pierwsza diagnoza bliźniaki jednojajowe jednoowodniowe jednokosmówkowe :/) i tak szukają tej błonki rozdzielające maleństwa i raz jakby ją widzieli raz nie, ta lekarka mówiła, że wszystko się ujawni ok. 12 tc. I w końcu nie wytrzymałam i mówię,czy mogę zobaczyć?!?! A tam na monitorze dwa piękne dzidziusie równe, leżące obok siebie, pytałam się o serduszka-oba biły. Takżeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .....mówię Wam...te diagnozy lekarskie................ ..)) Na początku się cieszyłam w sumie, bo Ci lekarze tak z uśmiechem to USG oglądali, ale potem znowu zaczęłam się martwić i ryczeć, bo jednokosmówkowe są prawie na pewno...więc zawsze większe ryzyko jest różnych komplikacji, ale...musimy być dobrej myśli Trzymajcie za mnie kciuki

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
No kurcze co jest z tym sluzem brązowym? Ja nadal tez mam a to juz ze 3 tydzień będzie; /
Nie martwcie się tym brązowym śluzem ja też miałam taki ponad tydzień, potem taki kawa z mlekiem, ale widzicie byłam u tych dwóch ginów i obaj mówili, żeby się nie martwić. No chyba, że wykrył Wam krwiaka to co innego -trzeba uważać. Ja od dwóch dni mam na szczęście już normalne takie żółte.

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
Jutro z samego rana mam wizyte w szpitalu u mego gina w poradni patologii ciąży, nie wiem jak ja wstane gdzieś o 6 , bo przed 8 mam tam być . Niby gin mówił jak byłam ostatnio że brudzenie pewnie będzie jeszcze napewno bo krwiak był i musi się zutylizować. Mój gin mówi brudzenie , bo jako tako na bieliźnie ani wkładce nic nie mam , tylko jak pójde do wc to na papierze widze albo kawe z mlekiem taki śluz albo przezroczysty śluz z brązowymi nitkami mam. Nie jest tego dużo , nie wpadam w panike
Nie wpadaj kochana -j.w.

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość

A u mnie przebojów żołądkowych ciąg dalszy, co 15 min musze cos przegryzac bo inaczej ssie mnie na hafty; normalnie jakbym zamiast żołądka miała piec, który polewam wodą, na moment ulga a za chwilę znowu płonie
Ja niestety też się męczę z tymi mdłościami i tak jak Wy często większe mam wieczorem niż rano. Wczoraj zrobiłam burito, ale jak zjadłam miałam taką kulę w brzuchu, że myślałam, że padnę... Ogólnie mogę jeść bez grymasów mamusine jedzonko, ale jak sama sobie robię, to cały proces tworzenia już mnie odrzuca.

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość

mi też cola pomaga na mdłości; przyznaje się do puszki dziennie;
Moja koleżanka piła colę często, zagryzając hamburgerami :P:P i ma zdrowego synusia. W ogole bardzo się zdziwiła, ze nie można jej pić za dużo w ciąży :P Za mną też chodzi ale staram się nie pić. Za to ostatnio wymogłam na Tz wizytę w McDonaldzie...chees i fryty.... :/

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaki macie poziom hemoglobiny?
Jak ja byłam ostatnio u gina z wynikami to powiedział, że mam coś gęstą tą krew?! i że mam dużo pić. Dzisiaj byłam znowu na wynikach, zobaczymy co wyjdzie. Zrobiłam sobie w końcu tą betę pierwszy raz:P i progesteron i cytomegalię, bo czytalam zeby robic, poza tym toxo...łącznie 160 zeta dzisiaj poszło...ale czego się nie robi dla dzidzi...i to dwóch ))
__________________
Amelka jest już z nami!!! 16.10.2015




Aniołek 11.03.2015
amelia177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 17:07   #1612
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Agniesia92 Pokaż wiadomość
Oj, ale te chipsy pewnie i tak lepszy sklad maja niż to..
W sumie ja od poczatku ciąży nie jadłam żadnych slodyczy itp, wybieralam w miarę dobre produkty, żadnych fast foodów.. tylko teraz mi znajoma smaku narobila i ot zjadlam.. eh tez mam nadzieje, ze jak raz na jakiś czas to nie zaszkodzi, w sumie kg tego się nie je :/
ja jestem zdania, że od czasu do czasu troszkę można zjeść nie dajmy się zwariować
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 17:11   #1613
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez amelia177 Pokaż wiadomość
Hej mamuśki Dawno się nie odzywałam, ale nadrobiłam zaległości w Waszych postach. Pamiętacie moją historię? Najpierw bliźniaki potem jedno? Dzisiaj byłam na wizycie u tego pierwszego lekarza od bliźniaków z założeniem - powie, że się pomylił i jak mu przekazać, że go zmieniam jako lekarza prowadzącego. Kładę się na to badanie, a on z uśmiechem " to ile mówiłem, że jest dwa?" z naznaczeniem, że może być więcej?!?! JA JUŻ BLADA i mówię, żeby sobie nie żartował :P weszła jeszcze jedna lekarka i se oglądają te moje usg "to szukamy trzeciego". Najgorzej,że tam żadnego monitora w moją stronę nie było więc nic nie widziałam! I co się okazało są dwa!!! Patrzeli w ten ekran jak w jakieś zjawisko ( przypominam, że pierwsza diagnoza bliźniaki jednojajowe jednoowodniowe jednokosmówkowe :/) i tak szukają tej błonki rozdzielające maleństwa i raz jakby ją widzieli raz nie, ta lekarka mówiła, że wszystko się ujawni ok. 12 tc. I w końcu nie wytrzymałam i mówię,czy mogę zobaczyć?!?! A tam na monitorze dwa piękne dzidziusie równe, leżące obok siebie, pytałam się o serduszka-oba biły. Takżeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .....mówię Wam...te diagnozy lekarskie................ ..)) Na początku się cieszyłam w sumie, bo Ci lekarze tak z uśmiechem to USG oglądali, ale potem znowu zaczęłam się martwić i ryczeć, bo jednokosmówkowe są prawie na pewno...więc zawsze większe ryzyko jest różnych komplikacji, ale...musimy być dobrej myśli Trzymajcie za mnie kciuki



Nie martwcie się tym brązowym śluzem ja też miałam taki ponad tydzień, potem taki kawa z mlekiem, ale widzicie byłam u tych dwóch ginów i obaj mówili, żeby się nie martwić. No chyba, że wykrył Wam krwiaka to co innego -trzeba uważać. Ja od dwóch dni mam na szczęście już normalne takie żółte.



Nie wpadaj kochana -j.w.



Ja niestety też się męczę z tymi mdłościami i tak jak Wy często większe mam wieczorem niż rano. Wczoraj zrobiłam burito, ale jak zjadłam miałam taką kulę w brzuchu, że myślałam, że padnę... Ogólnie mogę jeść bez grymasów mamusine jedzonko, ale jak sama sobie robię, to cały proces tworzenia już mnie odrzuca.


Moja koleżanka piła colę często, zagryzając hamburgerami :P:P i ma zdrowego synusia. W ogole bardzo się zdziwiła, ze nie można jej pić za dużo w ciąży :P Za mną też chodzi ale staram się nie pić. Za to ostatnio wymogłam na Tz wizytę w McDonaldzie...chees i fryty.... :/



Jak ja byłam ostatnio u gina z wynikami to powiedział, że mam coś gęstą tą krew?! i że mam dużo pić. Dzisiaj byłam znowu na wynikach, zobaczymy co wyjdzie. Zrobiłam sobie w końcu tą betę pierwszy raz:P i progesteron i cytomegalię, bo czytalam zeby robic, poza tym toxo...łącznie 160 zeta dzisiaj poszło...ale czego się nie robi dla dzidzi...i to dwóch ))
Łaaaał, gratulacje!! Komedia z tymi zakamuflowanymi dzidziami No to będzie kolejna mama bliźniaczkowa
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 17:20   #1614
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ojej blizniaaaaaaaki; *gratuluję
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 17:31   #1615
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Blizniaki! wow niesamowite gratulacje
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 17:35   #1616
magdaaamm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 187
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cześć dziewczyny; ) czy mogłabym dołączyć do was? Wprawdzie niektore z was są dużo dalej ale to dalej październik moj tp 26.10

Jestem po dwóch poronieniach w 10 i 8 tygodniu. Ostatnie poronienie w święta Bożego Narodzenia.. po czym stwierdzili dwuroznosc macicy, 20 stycznia miałam robioną histeroskopie i w sumie jest to dla mnie mila niespodzianka bo nie planowaliśmy tego za bardzo w tym cyklu co zabieg no ale z nadzieją zrobilam betę która wyszła 0.100 i testy negatywne.. zapisałam się do lekarza bo myślałam ze ten brak @ spowodowany jest burzą hormonów skoro to nie ciąża i myślałam ze wywoła mi @.. wczoraj cos mnie ruszyło na test i wyszły II krechy. Beta ładna, wiec dostałam lutka i acard i leżeć i odpoczywać nie wiem czy dobrze robię pisząc tutej i ciesząc się ale zawsze w gronie łatwiej oczywiście nie wiem jak to dalej będzie bo zalezy to od tego gdzie ulozy się pęcherzyk..
oczywiście wątek pomału sobie nadrobię)
To co, przyjmiecie?
magdaaamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 17:40   #1617
barbara6
Raczkowanie
 
Avatar barbara6
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Nie przemawia do mnie te ciacho ...
Do tych dziewczyn, ktore maja juz starsza ciaze, czujecie sie lepiej w 8/9tygodniu niz np w 6?
ja jestem w 9 tyg i wydaje mi się że jest minimalnie lepiej, troche mnie mniej mdli. No ale zobaczymy, czy to chwilowa poprawa.

amelia177 gratulacje, jejku dwa dzieciaczki czyli Twoje dzieci będą identyczne ?

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez magdaaamm Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny; ) czy mogłabym dołączyć do was? Wprawdzie niektore z was są dużo dalej ale to dalej październik moj tp 26.10

Jestem po dwóch poronieniach w 10 i 8 tygodniu. Ostatnie poronienie w święta Bożego Narodzenia.. po czym stwierdzili dwuroznosc macicy, 20 stycznia miałam robioną histeroskopie i w sumie jest to dla mnie mila niespodzianka bo nie planowaliśmy tego za bardzo w tym cyklu co zabieg no ale z nadzieją zrobilam betę która wyszła 0.100 i testy negatywne.. zapisałam się do lekarza bo myślałam ze ten brak @ spowodowany jest burzą hormonów skoro to nie ciąża i myślałam ze wywoła mi @.. wczoraj cos mnie ruszyło na test i wyszły II krechy. Beta ładna, wiec dostałam lutka i acard i leżeć i odpoczywać nie wiem czy dobrze robię pisząc tutej i ciesząc się ale zawsze w gronie łatwiej oczywiście nie wiem jak to dalej będzie bo zalezy to od tego gdzie ulozy się pęcherzyk..
oczywiście wątek pomału sobie nadrobię)
To co, przyjmiecie?
Pewnie, że przyjmiemy. Oby ten październik był dla nas wszystkich szcześliwy.
barbara6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 17:48   #1618
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

przyjmujemy , oby dziewczynki nas przybywało a nie ubywało.... musimy w to wierzyć
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 17:52   #1619
Agniesia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Wow gratuluje bliźniaków

A jak to w ogole jest z bliźniakami. To wieksze prawdopodobienstwo jak w rodzinie kobiety są bliźniaki czy mężczyzny tez tak samo?
Agniesia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 17:57   #1620
amelia177
Rozeznanie
 
Avatar amelia177
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 564
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dzięki dziewczynki za miło słowa )My nadal z mężem wychodzimy z szoku i nasze rodziny Oby wszystko się dobrze potoczyło. A wiecie, że z miesiąc temu śniły mi się bliźniaki? ) Hehe prorocze sny

Cytat:
Napisane przez barbara6 Pokaż wiadomość
ja jestem w 9 tyg i wydaje mi się że jest minimalnie lepiej, troche mnie mniej mdli. No ale zobaczymy, czy to chwilowa poprawa.

amelia177 gratulacje, jejku dwa dzieciaczki czyli Twoje dzieci będą identyczne ?

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------


Pewnie, że przyjmiemy. Oby ten październik był dla nas wszystkich szcześliwy.
No prawdopodobnie będą takie same Najbardziej rozśmieszyło mnie zdjęcie dwóch dzieciaczków jedno koszulkę CTRL+C drugie CTRL+V )))
__________________
Amelka jest już z nami!!! 16.10.2015




Aniołek 11.03.2015
amelia177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 12:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.