Wyrzeźbić za chude - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-19, 15:42   #1
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 284

Wyrzeźbić za chude


Witajcie!

Chciałabym zacząć ćwiczyć, żeby ładnie wyrzeźbić swoje ciało, które jest za chude. Niestety nie mogę przytyć, próbowałam już wszystkiego,ale takie geny, jestem zdrowa.

Najbardziej chciałabym umięśnić pupę, która jest płaska i nogi, bo są zbyt chude.

Znacie jakieś fajne ćwiczenia/wyzwania które mi w tym pomogą? Mam hantle w domu 1,5 kg-2 kg. Chciałabym ćwiczyć w domu.

Z góry bardzo Wam dziękuję!
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 18:45   #2
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Wyrzeźbić za chude

mnie na nogi bardzo pomogło bieganie miałam bardzo chude patykowate nogi normalnie brzydko mówiąc chude szczapy zaczęłam biegać i po kilku tygodniach widziałam niesamowitą poprawę w końcu mam łydki

ile masz lat ? po 30 na pewno będzie ci łatwiej przytyć
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 18:47   #3
hydraulik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Bieganie dobrze wpływa na apetyt a to z kolei wiąże się z możliwością nabrania masy. Pamiętaj jednak żeby nie przesadzać z ruchem bo to może spowodować odwrotne skutki.
__________________
<ciach_reklama>
hydraulik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 07:44   #4
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 284
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
mnie na nogi bardzo pomogło bieganie miałam bardzo chude patykowate nogi normalnie brzydko mówiąc chude szczapy zaczęłam biegać i po kilku tygodniach widziałam niesamowitą poprawę w końcu mam łydki

ile masz lat ? po 30 na pewno będzie ci łatwiej przytyć
Mam 24 lata własnie bieganie kojarzy mi się z odchudzaniem... no i nie lubię tego za bardzo
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 07:53   #5
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Żeby się umięśnić musisz mieć odpowiednio ustawioną dietę z dodatnim bilansem energetycznym. Oczywiście bogatą we wszystkie mikro- i makroskładniki i białko, które jest budulcem mięśni.
A co do ćwiczeń to trening siłowy, ale z obciążeniem 2kg to się za dużo nie zdziała. Na początek ok, ale zaraz trzeba będzie pomyśleć o dokupieniu obciążenia (najlepiej regulowane hantle) lub karnetu na siłownię.
Plusem siłowni jest na pewno możliwość skorzystania z pomocy trenerów, którzy mogą doradzić i skorygować ewentualne błędy techniczne.
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 11:26   #6
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Mam 24 lata własnie bieganie kojarzy mi się z odchudzaniem... no i nie lubię tego za bardzo
jeśli będziesz się odpowiednio odżywiała to nie schudniesz a możesz wręcz przytyć.No ale jesli nie lubisz biegania to nie ma sensu dalej drążyć tematu.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 13:45   #7
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Witajcie!

Chciałabym zacząć ćwiczyć, żeby ładnie wyrzeźbić swoje ciało, które jest za chude. Niestety nie mogę przytyć, próbowałam już wszystkiego,ale takie geny, jestem zdrowa.
Taki typ jesteś, ze ciężko przytyć ale się da. Odpowiednio zbilansowana dieta ze sporą nadwyżką + dobre treningi i przytyjesz, nie zalewając się tłuszczem + poprawisz to co chcesz poprawić.
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-25, 11:39   #8
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Żeby rzeźbić to trzeba mieć w czym .
Jedyna rada to trening na masę + dieta na masę.
Piszesz że nie możesz przytyć i próbowałaś już wszystkiego, co dokładnie masz na myśli? Jak wygląda twoja dieta?
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 20:55   #9
jozefinaG
Raczkowanie
 
Avatar jozefinaG
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 139
Dot.: Wyrzeźbić za chude

heh, mam ten sam problem i tyle samo lat, co założycielka tematu
Mi sylwetka poprawiła się dzięki treningom zawierającym zwykłe ćwiczenia czynne bez obciążenia, tyle, że po 40 minut 4-5 razy w tygodniu plus poruszanie się rowerem. Wtedy mięśnie były widoczne, nie wydawałam się tak szczupła. W ostatnich miesiącach tego jednak zaprzestałam i moja waga spadła do 45 kg przy wzroście 168cm i już nie wygląda to zbyt fajnie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
jozefinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 16:17   #10
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 284
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Żeby rzeźbić to trzeba mieć w czym .
Jedyna rada to trening na masę + dieta na masę.
Piszesz że nie możesz przytyć i próbowałaś już wszystkiego, co dokładnie masz na myśli? Jak wygląda twoja dieta?
Hmm np. piłam takie odżywki dla mężczyzn i trochę ćwiczyłam. Jem sporo, tak mi się wydaje.
Do pracy biorę z 8 skibek chleba, do tego przygryzam jakieś batoniki, jogurty, sałatki itp. Po pracy oczywiście obiad, potem jakiś podwieczorek, w między czasie dojadam, jakieś banany, czekolady, chipsy, piwo lubię, kolacja też z 2-3 skibki chleba albo jakieś zapiekanki, makaronowe albo takie zwykłe. Nie unikam jedzenia. Bardzo szybko robię się głodna, więc co 2-3 godziny max muszę coś zjeść.

Cytat:
Napisane przez jozefinaG Pokaż wiadomość
heh, mam ten sam problem i tyle samo lat, co założycielka tematu
Mi sylwetka poprawiła się dzięki treningom zawierającym zwykłe ćwiczenia czynne bez obciążenia, tyle, że po 40 minut 4-5 razy w tygodniu plus poruszanie się rowerem. Wtedy mięśnie były widoczne, nie wydawałam się tak szczupła. W ostatnich miesiącach tego jednak zaprzestałam i moja waga spadła do 45 kg przy wzroście 168cm i już nie wygląda to zbyt fajnie.
O rany... 4-5 razy w tygodniu ćwiczenia? Ja kurde bym się bała, że schudne;/ Ja mam 169 i 47 kg.. więc tragedia, dlatego chce przytyć.
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 16:21   #11
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Moim zdaniem trening siłowy na masę+ odpowiednia dieta i odżywki,które pozwolą Ci nabrać masy
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 16:37   #12
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 284
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Moim zdaniem trening siłowy na masę+ odpowiednia dieta i odżywki,które pozwolą Ci nabrać masy
Mogłabyś podać jakieś przykłady ćwiczen na masę?

Nie mam dostępu do siłowni, jedynie małe hantelki w domu. Chce ćwiczyć w domu.
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:26   #13
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 284
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Podam przy okazji mój jadłospis z 2 dni. Tak przykładowo jem. Kalorie chyba ok na przytycie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wtorek.jpg (104,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sroda.jpg (93,2 KB, 30 załadowań)
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 22:19   #14
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Podam przy okazji mój jadłospis z 2 dni. Tak przykładowo jem. Kalorie chyba ok na przytycie?
Napisz ile ważysz, wzrost i czy prowadzisz aktywny tryb życia, bo to od tego zalezy czy 2000kcal ci starczy.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 09:57   #15
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 284
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
Napisz ile ważysz, wzrost i czy prowadzisz aktywny tryb życia, bo to od tego zalezy czy 2000kcal ci starczy.
Mam 46 kg przy 168-169 cm. Mam pracę biurową, 8 h na krzesle. Wszędzie jeżdzę samochodem lub autobusem. Mało ruchu. Ale chce zacząć ćwiczyć w domu, dla rzeźby i zdrowia. Chodzi o rozrost mięśni.
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:15   #16
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Podam przy okazji mój jadłospis z 2 dni. Tak przykładowo jem. Kalorie chyba ok na przytycie?
Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Podam przy okazji mój jadłospis z 2 dni. Tak przykładowo jem. Kalorie chyba ok na przytycie?


To jakiś kiepski żart

To co jesz to 95 % ... przepraszam za wyrażenie, śmieci.
Przy takim jedzeniu, nigdy nie nabierzesz masy miesniowej i nie będziesz mieć ładnego, jędrnego ciała.
Nawet jeśli schudniesz, to tylko na zasadzie dalszego wyniszczania ciała- bo tracić będziesz i mięśnie i masę z organów wewnętrznych (!!!!) a nie tylko tłuszcz.

Kompletnie nie tedy droga.

Nie nabudujesz też ładnego ciała, pijąć odzywki białkowe bo samą dieta nic nie zrobisz. od samej diety nikomu mięsni nie przybyło.
Natomiast jest to prosta droga do zniszczenia sobie nerek!!!!


Nie nabudujesz mięśni i nie zrobisz ładnego ciała, najlepszym treningiem siłowym, na takiej strasznej diecie.


Tak serio- to Ty nie masz potrzeby jeść coś sensownego tylko w kółko chleb, makaron, wafelki, chipsy
A nie , przepraszam, raz zjadłaś jajko. A drugiego dnia trochę sera.


I to piszę ja- osoba która twierdzi, ze nie należy siedzieć na diecie.
Sory, ja chyba nie zdaję sobie sprawy z tego, co ludzie jedzą.


Coolasana, przykro mi że tak na Ciebie napadam.
Ale uwierz mi- jesz tragicznie . Po prostu TRA-GI-CZNIE.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:44   #17
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 284
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość


To jakiś kiepski żart

To co jesz to 95 % ... przepraszam za wyrażenie, śmieci.
Przy takim jedzeniu, nigdy nie nabierzesz masy miesniowej i nie będziesz mieć ładnego, jędrnego ciała.
Nawet jeśli schudniesz, to tylko na zasadzie dalszego wyniszczania ciała- bo tracić będziesz i mięśnie i masę z organów wewnętrznych (!!!!) a nie tylko tłuszcz.

Kompletnie nie tedy droga.

Nie nabudujesz też ładnego ciała, pijąć odzywki białkowe bo samą dieta nic nie zrobisz. od samej diety nikomu mięsni nie przybyło.
Natomiast jest to prosta droga do zniszczenia sobie nerek!!!!


Nie nabudujesz mięśni i nie zrobisz ładnego ciała, najlepszym treningiem siłowym, na takiej strasznej diecie.


Tak serio- to Ty nie masz potrzeby jeść coś sensownego tylko w kółko chleb, makaron, wafelki, chipsy
A nie , przepraszam, raz zjadłaś jajko. A drugiego dnia trochę sera.


I to piszę ja- osoba która twierdzi, ze nie należy siedzieć na diecie.
Sory, ja chyba nie zdaję sobie sprawy z tego, co ludzie jedzą.


Coolasana, przykro mi że tak na Ciebie napadam.
Ale uwierz mi- jesz tragicznie . Po prostu TRA-GI-CZNIE.
Mieszkam z rodzicami. Jem obiady, takie jakie szykują. Do pracy biorę 8 skibek chleba.

To co Twoim zdaniem powinnam jeść? Co to oznacza jeść sensownie?
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 11:46   #18
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Mieszkam z rodzicami. Jem obiady, takie jakie szykują. Do pracy biorę 8 skibek chleba.

To co Twoim zdaniem powinnam jeść? Co to oznacza jeść sensownie?

Jeść sensownie, to IMo , jeść produkty w jak największej mierze niskoprzetworzone.
Chleb, makaron, kabanosy, wędliny to produkty wysokoprzetworzone, wysokosolone(!!!!) pełne ukrytych cukrów i chemikali.
Słodycze, przekaski typu chipsy, czekoladki (IMO makaron)- to już w punkt jedzenie śmieciowe.


Nie widać owoców- masz ochotę na słodkie- jedz owoce a nie jesz wafelki, chipsy, czekoladkę pewnie jakaś mleczną mymłę.

Jogurt- kupny jogurt owocowy to nic innego jak cukierek- masa cukru wymemłana z barwnikami, smakami, i podlana niby zdrowym jogurtem.
Lepiej kupić jogurt naturalny i wkroić do niego banana , podsypać cynamonem.

Malusieńko warzyw, prawie nic.

Nie ma orzechów/nasion.

Malutko jajek, mięsa, (moga być strączkowe) , ryba w sosie śmietanowym w ilości homeopatycznej - sledz jest BARDZO zdrowy, chyba nawet lepszy niż łosoś którego na ogół je się po obróbce termicznej - ale to ma być głównie śledz a nie śmietana pełna cukru, octu, soli z niewielkim dodatkiem śledzia.

Niby są wędliny, ale wędliny to tak naprawdę ściema- naszprycowane saletrą, solą, cukrem, często ze sporym udziałem soi zamiast mięsa.


Np. obiad, jak rozumiem, jadłaś na obiad makaron z sosem z torebki- masa pustych kalorii a wartość odżywcza... zadna.
- wysokoprzetworzona żywność od początku do końca.

Pomidorowa - zupa z minimalnym dodatkiem warzyw- trochę przecieru i tyle. + makaron znów?
No zależy jak była gotowana, dramatu nie ma ale posiłek dalej nędzny - trochę węgli pustych i woda.

W twoich rozpiskach widac bardzo duzo produktów wysokoprzetworzonych, zawierajacych mało białka, mało witamin, mało minerałów a dużo pustych kalorii.




Twoja waga w komplecie z tym co wkleiłaś że jadasz, mówi mi (oczywiście strzelam, ale nie lekceważyłabym tej możliwości bo jest bardzo realna) że jesteś bardzo niedożywiona.
Twoje ciało, nie ma z czego się budować.

O naszym odżywieniu nie decyduje ilosc kalorii , nasza tusza a jakość jedzenia.
Można ważyć 120 kilo i być skrajnie niedożywionym - to teraz bardzo częste.
Ty najwyraźniej jesz rzeczy, które przez Ciebie przelatują.
Być może , nie powinnaś jeść tyle produktów zawierających gluten i cukier.

U mnie tak jest- im mam więcej w diecie rzeczy mącznych i słodkich- tym biedniej wyglądam. Tracę wagę, mięśnie, gorzej się czuję, robię się jakaś taka "stara" z wyglądu, ciało traci jędrnosć.
Nie mam celiaki. Po prostu wymagam solidnego jedzenia nie opartego na pszenicy i cukrze.
Bo jem dużo węglowodanów, lubię węglowodany, dobrze się na nich czuję, ale czerpię je głownie z:
- owoców,
- ziemniaków,
- kasz : gryczanej, jaglanej, ryżu, płatków owsianych,
- strączkowych,
- warzyw korzeniowych gotowanych: marchew, buraki, ziemniaki, pietruszki, selera.

Jem bardzo mało chleba, makaronu, ciastek itp. bo mi nie służą.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 11:56   #19
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 284
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jeść sensownie, to IMo , jeść produkty w jak największej mierze niskoprzetworzone.
Chleb, makaron, kabanosy, wędliny to produkty wysokoprzetworzone, wysokosolone(!!!!) pełne ukrytych cukrów i chemikali.
Słodycze, przekaski typu chipsy, czekoladki (IMO makaron)- to już w punkt jedzenie śmieciowe.


Nie widać owoców- masz ochotę na słodkie- jedz owoce a nie jesz wafelki, chipsy, czekoladkę pewnie jakaś mleczną mymłę.

Jogurt- kupny jogurt owocowy to nic innego jak cukierek- masa cukru wymemłana z barwnikami, smakami, i podlana niby zdrowym jogurtem.
Lepiej kupić jogurt naturalny i wkroić do niego banana , podsypać cynamonem.

Malusieńko warzyw, prawie nic.

Nie ma orzechów/nasion.

Malutko jajek, mięsa, (moga być strączkowe) , ryba w sosie śmietanowym w ilości homeopatycznej - sledz jest BARDZO zdrowy, chyba nawet lepszy niż łosoś którego na ogół je się po obróbce termicznej - ale to ma być głównie śledz a nie śmietana pełna cukru, octu, soli z niewielkim dodatkiem śledzia.

Niby są wędliny, ale wędliny to tak naprawdę ściema- naszprycowane saletrą, solą, cukrem, często ze sporym udziałem soi zamiast mięsa.


Np. obiad, jak rozumiem, jadłaś na obiad makaron z sosem z torebki- masa pustych kalorii a wartość odżywcza... zadna.
- wysokoprzetworzona żywność od początku do końca.

Pomidorowa - zupa z minimalnym dodatkiem warzyw- trochę przecieru i tyle. + makaron znów?
No zależy jak była gotowana, dramatu nie ma ale posiłek dalej nędzny - trochę węgli pustych i woda.

W twoich rozpiskach widac bardzo duzo produktów wysokoprzetworzonych, zawierajacych mało białka, mało witamin, mało minerałów a dużo pustych kalorii.




Twoja waga w komplecie z tym co wkleiłaś że jadasz, mówi mi (oczywiście strzelam, ale nie lekceważyłabym tej możliwości bo jest bardzo realna) że jesteś bardzo niedożywiona.
Twoje ciało, nie ma z czego się budować.

O naszym odżywieniu nie decyduje ilosc kalorii , nasza tusza a jakość jedzenia.
Można ważyć 120 kilo i być skrajnie niedożywionym - to teraz bardzo częste.
Ty najwyraźniej jesz rzeczy, które przez Ciebie przelatują.
Być może , nie powinnaś jeść tyle produktów zawierających gluten i cukier.

U mnie tak jest- im mam więcej w diecie rzeczy mącznych i słodkich- tym biedniej wyglądam. Tracę wagę, mięśnie, gorzej się czuję, robię się jakaś taka "stara" z wyglądu, ciało traci jędrnosć.
Nie mam celiaki. Po prostu wymagam solidnego jedzenia nie opartego na pszenicy i cukrze.
Bo jem dużo węglowodanów, lubię węglowodany, dobrze się na nich czuję, ale czerpię je głownie z:
- owoców,
- ziemniaków,
- kasz : gryczanej, jaglanej, ryżu, płatków owsianych,
- strączkowych,
- warzyw korzeniowych gotowanych: marchew, buraki, ziemniaki, pietruszki, selera.

Jem bardzo mało chleba, makaronu, ciastek itp. bo mi nie służą.
Dziękuję za rady. Wezmę je sobie do serca. Zastanawiam się tylko co mogę jeść w pracy, przez 8 godz. Raczej jest to chleb z czymś. Co polecacie?
__________________






Edytowane przez coolasana
Czas edycji: 2015-02-26 o 11:58
coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 12:26   #20
jozefinaG
Raczkowanie
 
Avatar jozefinaG
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 139
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady. Wezmę je sobie do serca. Zastanawiam się tylko co mogę jeść w pracy, przez 8 godz. Raczej jest to chleb z czymś. Co polecacie?
Masz możliwość przechowywani czegoś w lodówce?

Ja jak przebywałam na uczelni przez całe dnie to brałam jakieś sałatki w pojemnikach, pozostałości z obiadu typu ryż z kurczakiem i warzywami. Jakieś jogurty naturalne i do tego wsypywałam musli (nie idzie się tym najeść ale zdrowe). Musli to w ogóle fajna rzecz, ale robione samemu Wtedy masz zero chemii i wszystkie ulubione rzeczy w jednym musli Zwykle dawałam tyle orzechów, że nie byłam głodna po godzinie od zjedzenia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
jozefinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 11:35   #21
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Mieszkam z rodzicami. Jem obiady, takie jakie szykują. Do pracy biorę 8 skibek chleba.

To co Twoim zdaniem powinnam jeść? Co to oznacza jeść sensownie?
Przecież pracujesz, nie możesz kupować sobie sama jedzenia?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 16:37   #22
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Wyrzeźbić za chude

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Mogłabyś podać jakieś przykłady ćwiczen na masę?

Nie mam dostępu do siłowni, jedynie małe hantelki w domu. Chce ćwiczyć w domu.
zasada treningu na masę jest taka,że wykonujesz 4 serie progresją:jedna rozgrzewkowa z ilością 12 powtórzeń w serii i w każdej kolejnej serii dokładasz ciężar zmniejszahąc ilość powtórzeń naodpowiednio 10-8-6
Miedzy seriami dosyć długie (3 minuty) przerwy na odpoczynek.W ostatniej serii ciężar dobierz w taki sposób,aby wykonać te 6 powtórzeń z trudem,a nawet pomocą i asekuracją drugiej osoby
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-28 17:37:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.