Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-25, 21:35   #2401
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

witam z wieczorka
i melduję po pracy 30day shred level 2 i dumna jestem że po pracy poćwiczyłam bo tak mi się nie chciało ale zawzięłam się i muszę mieć ładne ciałko na wiosnę już


Madzia jakie tanie no pewnie ja tam w dresikach chodzę na zakupy czy spacer, więc jak dla mnie nie są tylko po domu
muszę popatrzeć gdzie w pobliżu jest textil bo nie wiem...

a jaki olejek za taką kwotę kupiłaś?


Cocktail ja tam tez żółtego koloru nie widzę


Basia hej, odzywaj się
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 22:08   #2402
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość

Wkleję moje przykładowe kolacje Jak mam czas, to tak jem Pomidor z mozarellą (przecena w stonce była ), jajka w koszulkach, z pomidorem, bagietką razową z ziarnami i serkiem
zooska świetny kubek od samego patrzenia paszczęka się uśmiecha

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
czbasia rozmowna dziś jesteś wybitnie

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Margot haha koleżanka non stop mi powtarza : 'jestem Magda mam 26 lat i jestem zakupoholiczką '
Gatki polecam, naprawdę wygodne, no i nie drogie
Noo muszę się wziąć za siebie, bo lato tuż, tuż później płacz będzie


W ogóle byłam dziś w Rossmannie i kupiłam olejek alterra w promocji za 9,99zł od września nie używam żadnych olejków, bo mi się nie chce, a te kiedyś miałam i lubiłam
Także polecam, bo normalnie około 18zł kosztują
meeedzik w Textilu te spodnie? Wybiorę się w piątek, jadę pociągiem na święta więc przydałyby mi się takie szykowne dresy 1o godzin w pociągu to i stylowo i wygodnie i w Wawie mam przystanek to się polansuje w kawiarni obym tylko wyglądała w nich jak człowiek a nie jak szafa gdańska
Nie strasz latem

Ooo a który konkretnie olejek? Ten migdał coś tam? Po Twoim poleceniu już 5 buteleczkę kończę i chętnie zrobię zapas jak to ten jest w promo

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
witam z wieczorka
i melduję po pracy 30day shred level 2 i dumna jestem że po pracy poćwiczyłam bo tak mi się nie chciało ale zawzięłam się i muszę mieć ładne ciałko na wiosnę już
migotenka a ja podziwiam, jesteś zdeterminowana, aż mi wstyd odpuścić rowerek jak czytam o Twoich ćwiczeniach... i bardzo dobrze


Dziś Tż mnie na spacer wyciągnął-1,5 h chodzenia i ani jednej "nabytej słodkości" po drodze
A potem 85min rowerku na PPL i Chirurgach
Zaczynam czuć, że moje ciało wygląda lepiej oby tylko tak dalej
Weekend spędzam u teściów- imieniny teścia- Tż mnie prosił eh to jadę, więc nie będzie rowerka a pewnie alkohol wpadnie bo jak inaczej wytrzymać przy jednym stole jak teściowa zamówi ciasto w cukierni to się skusze na kawałek, jak sama upiecze to będę szczuplejsza:haha ha:
Bo jak gotuje świetnie to w pieczeniu jest jeszcze gorsza ode mnie
__________________
Będzie 55kg na 160cm

Edytowane przez Margot85
Czas edycji: 2015-02-25 o 22:11
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 08:19   #2403
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Witam się przy śniadaniu mówić ponoć niegrzecznie ale o pisaniu z pełnymi ustami nic nie słyszałam
Mam dwie kromki chleba z żółtym serem i pomidorem i 3 mandarynki i dzbanek herbatki ze skrzypu.
Miłego dnia życzę
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 09:20   #2404
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Nie mogę się wbić na wątek :/ Jakoś mam okres - hej, wizaż w sumie jest do d.py, bez sensu itp. Straciłam zapał.
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 11:12   #2405
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal


to dziś będzie troszkę więcej pisanie
tez jakoś mi ciężko być tu na bieżąco.. Jak usiądę to mała też chce. Wcześniej na tel udawało się a teraz jak zobaczy w ręce to ona też chce
W pracy jakoś czasu brakuje na wizaz...
U mnie z nowości nic.. walczę cały czas z mizernymi skutkami... Na wadze 61,5 do 61,9 więc sukces jest..bo na wadze już z tydzień nie widziałam 62..do dnia dzisiejszego Dziś było 62,0 kg (wczoraj na wieczór krakersów podjadłam)
Mam nadzieję, że uda się pokręcić hh wieczorem... czasami kręcę ale wyniki czasowe nie tak spektakularne jak u Was.. Mi z językiem na brodzie udaje się 15 min
Madzia ładne zakupy... Ja czekam aż schudnę i wtedy w nagrodę coś nowego sobie sprawie.. Chociaż wtedy nie trzeba będzie bo wcisnę się w stare rzeczy
Co kumu odpisać więcej nie pamiętam
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 11:53   #2406
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej

melduję że u mnie przepiękna pogoda i już pobiegałam 5km

muszę białko kupić bo już mi się skończyło...
za to waga mi podskoczyła do 50.7 odkąd znowu regularnie ćwiczę ale się juz nie przejmuję bo widzę że na centymetrze mniej udko 50.5cm


Margot dziękuję Tobie również widzę że dzielnie jeździsz na rowerku
hehe a ja właśnie za dwa tyg mam impreze u teścia i oby teściowa kupiła ciasto bo piecze to akurat pyszności hehe


Basia a niedługo będzie cieplutko to będziesz latała za Monisią i będziesz miała cardio

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Nie mogę się wbić na wątek :/ Jakoś mam okres - hej, wizaż w sumie jest do d.py, bez sensu itp. Straciłam zapał.
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 13:39   #2407
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Migotenka rozejrzyj się, rozejrzyj u nas jest koło rynku i w sąsiednim mieście też, no i często Textile są też w galeriach może u Ciebie też gdzieś w pobliżu się znajdzie
A olejek Alterra chyba różne rodzaje, migdał i papaja/ pomarańcza i brzoza.
Alee masz chude nóżki zazdraszczam ja już zapomniałam kiedy ostatnio tyle było
Margot haha uwielbiam Twoje teksty
Oo jak miło ja też lubię te olejki, nie dość że pachną ładnie ( za co duży plus bo nie odstraszają od nakładania na włosy ) to też skład mają fajny, same drogocenne olejki u mnie od początku świetnie się sprawdzał tak to te migdał i papaja i inne też przy kasie u mnie je mają i polecają
Czbasiu jak dziewczyny piszą, wiosna przyjdzie to będziesz miała więcej ćwiczeń cardio z małą na świeżym powietrzu
Pisz z nami częściej, to Cię przypilnujemy
Zoska co jest kochana ściskam Cię mocno i wracaj do nas, bo brakuje Twoich postów

A ciekawe jak tam nasza Heroine ? też się nic nie odzywa


Przyszłam z pracy zmyłam makijaż i nasmarowałam buźkę nowym nabytkiem z Rossmanna kremem babydream dla niemowląt na wiatr i zimno, ponoć dobry nawilżający, a że Alantan mi się kończy to sprawdzimy tego teraz
Umyłam też głowę, nałożyłam mixa kallosów ( kallos jagodowy, bananowy, botox, czereśniowy i maska romantic z jedwabiem i arganem, do tego jedna pompka olejku alterra ) pod czepek i czapkę
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 13:50   #2408
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
A ciekawe jak tam nasza Heroine ? też się nic nie odzywa
Miło Madziu, że o mnie pamiętasz podczytuję Was codziennie czyli jestem na bieżąco, ale jakoś nie wiem... czuję, że tu nie pasuję jakoś
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 14:16   #2409
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Heroine no następna bzdur nie pleć, tylko pisz z nami, smutno bez Ciebie Mów jak się czujesz? Jak maleństwo? Kiedy kolejne usg?
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 14:21   #2410
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Madzia a wiesz ze u nas te olejki są droższe.... albo ja już całkiem ślepa. one są na promocji ale za jakieś 12-13zł.... tak mi sie wydaję hmmm jeszcze jutro odtatni dzień promocji to spojrzę na nie

co do ud to odkąd pamiętam nie miałam tyle hehe ale przy moim wzroście nie są jakieś chude niestety



Heroine dlaczego miałabyś tutaj nie pasować? smutno że tak uważasz
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 15:00   #2411
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine no następna bzdur nie pleć, tylko pisz z nami, smutno bez Ciebie Mów jak się czujesz? Jak maleństwo? Kiedy kolejne usg?
dziękuję, dobrze w miarę czasem mam spadki energii, ale ogólnie to w porządku mały chyba dobrze- rośnie, widać po brzuchu Kolejne usg dopiero w 21 tygodniu, więc jeszcze trochę... a samą wizytę mam 9 marca


Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Heroine dlaczego miałabyś tutaj nie pasować? smutno że tak uważasz
No w sensie, że już się nie odchudzam... no i jakoś tak
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 15:03   #2412
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Migotenka u nas po 9,99zł przy kasie kasjerki polecają no i na necie też w tej cenie znalazłam KLIK
A co do ud, to tak czy siak 50cm to moim zdaniem fajny wynik i zazdroszczę
Heroinko cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku pisz z nami częściej
Oo to będziemy czekać na zdjęcia z usg Zdróweczka
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 15:08   #2413
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroinko cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku pisz z nami częściej
Oo to będziemy czekać na zdjęcia z usg Zdróweczka

Dziękuję ostatnio wstawiałam zdjęcia brzuszka do albumu
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 15:17   #2414
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Heroine no i co że się nie odchudzasz , pisz z nami o wszystkim a już wiesz czy będzie chłopczyk czy dziewczynka? ale chyba za wcześnie?

Madzia no musze popatrzeć jutro
albo dzisiaj będę w innej galerii to looknę tylko
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 15:22   #2415
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Heroine no i co że się nie odchudzasz , pisz z nami o wszystkim a już wiesz czy będzie chłopczyk czy dziewczynka? ale chyba za wcześnie?
Pisałam po ostatnim usg, ale chyba nie doczytałaś na zdjęciu widać nawet
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 15:24   #2416
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Pisałam po ostatnim usg, ale chyba nie doczytałaś na zdjęciu widać nawet
no coś Ty taką wiadomość przeoczyłam....
czyli chłopak
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 15:28   #2417
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
no coś Ty taką wiadomość przeoczyłam....
czyli chłopak
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2252
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2254
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 16:29   #2418
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Heroine ja też tak czytam ze zrozumieniem, że przeoczyłam Gratulacje super !!! To pewnie teraz myślicie nad imieniem czy macie już coś na oku a zdjęcie faktycznie wymowne
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 16:44   #2419
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Heroine tego zdjęcia nie widziałam hehe faktycznie wszystko widać, czarno na białym
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 23:36   #2420
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

zooska wizażowa depresja nie rzucaj nas...jeszcze tyle przed nami

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
to dziś będzie troszkę więcej pisanie
tez jakoś mi ciężko być tu na bieżąco.. Jak usiądę to mała też chce. Wcześniej na tel udawało się a teraz jak zobaczy w ręce to ona też chce
W pracy jakoś czasu brakuje na wizaz...
U mnie z nowości nic.. walczę cały czas z mizernymi skutkami... Na wadze 61,5 do 61,9 więc sukces jest..bo na wadze już z tydzień nie widziałam 62..do dnia dzisiejszego Dziś było 62,0 kg (wczoraj na wieczór krakersów podjadłam)
Mam nadzieję, że uda się pokręcić hh wieczorem... czasami kręcę ale wyniki czasowe nie tak spektakularne jak u Was.. Mi z językiem na brodzie udaje się 15 min
Madzia ładne zakupy... Ja czekam aż schudnę i wtedy w nagrodę coś nowego sobie sprawie.. Chociaż wtedy nie trzeba będzie bo wcisnę się w stare rzeczy
Co kumu odpisać więcej nie pamiętam
czbasia powinni wprowadzić obowiązkową płatną przerwę na wizaż i kawę
Z tym drugim pogrubionym...eh sama prawda...zakupy nie są potrzebne


Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
hej

melduję że u mnie przepiękna pogoda i już pobiegałam 5km

muszę białko kupić bo już mi się skończyło...
za to waga mi podskoczyła do 50.7 odkąd znowu regularnie ćwiczę ale się juz nie przejmuję bo widzę że na centymetrze mniej udko 50.5cm


Margot dziękuję Tobie również widzę że dzielnie jeździsz na rowerku
hehe a ja właśnie za dwa tyg mam impreze u teścia i oby teściowa kupiła ciasto bo piecze to akurat pyszności hehe
migotenka za 5km
Nigdy tak szczupłego uda nie miałam (chyba bo się wcześniej nie mierzyłam)
Jak dobrze piecze to raczej nie kupi gotowca moja ciągle próbuje...liczy, że się nauczy


Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Margot haha uwielbiam Twoje teksty
Oo jak miło ja też lubię te olejki, nie dość że pachną ładnie ( za co duży plus bo nie odstraszają od nakładania na włosy ) to też skład mają fajny, same drogocenne olejki u mnie od początku świetnie się sprawdzał tak to te migdał i papaja i inne też przy kasie u mnie je mają i polecają

Przyszłam z pracy zmyłam makijaż i nasmarowałam buźkę nowym nabytkiem z Rossmanna kremem babydream dla niemowląt na wiatr i zimno, ponoć dobry nawilżający, a że Alantan mi się kończy to sprawdzimy tego teraz
Umyłam też głowę, nałożyłam mixa kallosów ( kallos jagodowy, bananowy, botox, czereśniowy i maska romantic z jedwabiem i arganem, do tego jedna pompka olejku alterra ) pod czepek i czapkę
meeedzik dzięki

Wow, to zaszalałaś z tym mixem

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Miło Madziu, że o mnie pamiętasz podczytuję Was codziennie czyli jestem na bieżąco, ale jakoś nie wiem... czuję, że tu nie pasuję jakoś
heroine a ja jestem Twoim stalkerem wybacz mi ale jak za długo Cię nie ma to tęsknie i podczytuje co u Ciebie
I ślicznie wyglądasz marzę by tak wyglądać w ciąży



A rzeczywistość jest taka, że wyglądam jakbym była w 7 miesiącu spożywcza ciąża nigdy się dobrze nie kończy
Dziś 75min na rowerku i bez konsumpcji zbędnych elementów psujących misterny plan zrzucenia kilku (nastu) kg
Dobranoc all
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 00:30   #2421
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej laseczki :-*
Znowu was opuściłam :-( niedobra jestem, wiem :-( ale ostatnio jakoś ciężko u mnie z czasem. Obczyzna, praca,dzieci, mąż, mieszkanie... Dużo tego. Zaczęłam też na basen chodzic dwa razy w tygodniu i plywam dużo żeby schudnąć. Po tych tabletkach na wyregulowanie okresu przytyłam sporo :-( na wadze ujrzalam 67,8 kilo! Tak samo jak miałam przy antykoncepcyjnych. Przez dwa tygodnie udalo się 3 kilo zgubic i teraz ważę 64. Oczywiście nie poddam się dopóki nie ujrze 60. Na szczęście do lata jest dużo czasu jeszcze
Byłam u tego profesora, przestraszył sie moim nosem. Powiedział że nigdy czegoś takiego nie widział. W środku mam wszystko spalone, do tego kość goła na wierzchu. Bedzie mi ją wycinać i zszywać wszystko żeby mi nic tam sie nie zbieralo przy tej kości bo teraz mam wielką dziure i ropa sie tam ciagle zbiera. Operacja 17 czerwca. Chciałabym mieć to juz za sobą a jeszcze 3,5 miesiąca czekania i nerwów :-(
3 kwietnia jedziemy do polski na święta i też sie juz doczekac nie mogę, dokończę swój tatuaż wreszcie.
To tak w wielkim skrócie. Postaram sie jutro wejść na kompa i poczytać was troche bo przez telefon jakoś mi to nie idzie :-P
Mam nadzieję że sie nie gniewacie na mnie że tyle mnie nie było ale teraz mam tyle na głowie że na nic czasu nie mam. Czas mi pędzi jak szalony, nie wiem nawet kiedy luty zleciał. Zaraz wiosna wiec juz w ogole będzie co robić u nas póki co ciepło, 15 stopni dzis było i widzialam z 5 osób na krótki rękaw smigali po mieście! Wariaci!
Lece spać, dobranoc kruszynki :-* miłego weekendu
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg


Edytowane przez monika01011986
Czas edycji: 2015-02-27 o 00:32
monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 08:44   #2422
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
zaczęłam po kuchni buszować i podkradłam płatki Tż(czekoladowe muszelki) i usiadłam i zjadłam 5 i... odniosłam do kuchni zrobiłam herbatę i jestem z siebie dumna. Mała rzecz, wiem, ale dla mnie coś nowego.
No no... Takie rzeczy to mnie się przydarzają tylko w snach Więc gratuluję

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Znow sie nie ogarnelam z fotkami wczoraj, utonelam w manicure wrzuce tylko serduszko, a rrszte chyba obfoce w poniedzialek. Dzis mam pranie, gosci i pare innych rzeczy na glowie.
Śliczne to serduszko

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hehe dziękuję żeby mnie to tak motywowało mnie szlag trafia jak widzę zdjęcia w tej grafitowej bieliźnie i blond włosach, chciałabym tak wyglądać teraz
Mam nadzieję, że się zmotywuję i do ćwiczeń wrócę
Obyś tylko nie wpadła na pomysł wrócenia do takiego blondu jak na zdjęciach

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
dzisiaj 6 dzień bez słodyczy


Meeedzik Ładne zakupy! Tobie to zawsze się udaje coś upolować, ja chodze...chodzę i nic

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Padło pytanie odnośnie sesji - coś do przodu, coś do tyłu, ale od czego są II terminy Za dużo po prostu tego wszystkiego mam i tyle. Po kilka rzeczy na dzień, wiele prac do pisania, chcą plan już mojej pracy licencjackiej, a ja nawet publikacji żadnych nie przeczytałam. Życie depcze

A sprawy sercowe - jakoś ujdą Do jakoś szczęśliwych osób teraz nie należę, ale co począć

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Hejo Widzę że Ty jak i ja na tym forum się pojawiasz

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
W ogóle byłam dziś w Rossmannie i kupiłam olejek alterra w promocji za 9,99zł od września nie używam żadnych olejków, bo mi się nie chce, a te kiedyś miałam i lubiłam
Także polecam, bo normalnie około 18zł kosztują
Z olejków używałam swego czasu 2 razy w tygodniu oleju z pestek winogron, meeeega był A teraz jadę na rycynowym i zastanawiam się nad olejkiem z łopianu tym z Super Pharpacy, z papryczką niby pomaga we wzroście włosów

Jak ten olejek z Alterry? Chwalisz sobie?

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Medzik wrzuciłam do albumu, no na pewno musze sie przyzwyczaić narazie mi to nie wychodzi
Boooooooooooosz.... Jak ja bym chciała takie włosy!!!!!!!

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
zooska świetny kubek od samego patrzenia paszczęka się uśmiecha
Lubię takie kubki Polecam, polecam
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 08:50   #2423
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Umyłam też głowę, nałożyłam mixa kallosów ( kallos jagodowy, bananowy, botox, czereśniowy i maska romantic z jedwabiem i arganem, do tego jedna pompka olejku alterra ) pod czepek i czapkę
Ile Ty tego masz.... O żesz w mordę

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Miło Madziu, że o mnie pamiętasz podczytuję Was codziennie czyli jestem na bieżąco, ale jakoś nie wiem... czuję, że tu nie pasuję jakoś
U lalala.... to high five! Nie no, a tak serio, to weź się nie wydurniaj, pospamować zawsze możesz A Tobie to dobrze wychodzi Super, że z maluchem wszystko dobrze

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Monia Hejo Fajnie że wpadłaś Kurcze... Ty to z tym nosem masz Niby taki podrzędny zabieg, wykonywany notorycznie, a tyle powikłań i problemów, mam nadzieję że w tym czerwcu wszystko zrobią poprawnie i będziesz miała raz na zawsze to z głowy
Powiem Ci, że też się zastanawiałam nad basenem, bo mam tu mega tani, ale kurczę...no nie rozbiorę się, nie ma takiej opcji :/

Widziałam fotki na fb ...

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

NO I WIELKIE BRAWA ZA WSZYSTKIE ĆWICZENIA !!!!!!!!!!!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 10:41   #2424
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej
melduję że już poćwiczone shred with weights i wykąpana w ogóle dziwię się sama , że chce mi się przed praca ćwiczyć



Monia super że się odezwałaś co do noska to straszne, oby ten profesor poprawił wszystko ładnie ale czekania współczuję najlepiej zająć myśli czymś innym

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Margot dziękuję.

moja ciągle próbuje...liczy, że się nauczy no właśnie moja jak ma dużo dyżurów to czasami kupuję, no ale zobaczymy za dwa tyg

za rowerek
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 12:09   #2425
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
A rzeczywistość jest taka, że wyglądam jakbym była w 7 miesiącu spożywcza ciąża nigdy się dobrze nie kończy
Dziś 75min na rowerku i bez konsumpcji zbędnych elementów psujących misterny plan zrzucenia kilku (nastu) kg
Dobranoc all
Brawo za rower Ja sie obijam z ćwiczeniami przedwczoraj jedynie kilka utworów zumby na xboxie potańcowałam
Monia jeju a Ty dalej z nosem walczysz masakra, że tak to spartaczyli Oby po tej operacji się poprawiło. Do czerwca szybko zleci zanim się obejrzysz będzie już po

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość

Padło pytanie odnośnie sesji - coś do przodu, coś do tyłu, ale od czego są II terminy Za dużo po prostu tego wszystkiego mam i tyle. Po kilka rzeczy na dzień, wiele prac do pisania, chcą plan już mojej pracy licencjackiej, a ja nawet publikacji żadnych nie przeczytałam. Życie depcze
Dasz rade kto jak nie Ty
Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
hej
melduję że już poćwiczone shred with weights i wykąpana w ogóle dziwię się sama , że chce mi się przed praca ćwiczyć


A ja właśnie zrobiłam krem z pomidorów na obiad potem pójde z Plusiem na bieganko
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 15:11   #2426
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

ZOska wróciła, Monia się odezwała i od razu ruch się na wątku zrobił

Monia do czerwca zleci zanim się obejrzysz i już będziesz po operacji mam nadzieję, że w końcu będzie wszystko dobrze
Zoska hehe pomysł z platyną chyba już mi nigdy do głowy nie strzeli ( chociaż kto wie ) lepiej się czuję w naturalnych, choć czasem kusi mnie jakaś mała zmiana, ale się boję
Hehe wcale nie tak dużo bananowego kallosa już mam końcówkę, czereśniowego dostałam odlewkę od mamy koleżanki, a jagodowego już w listopadzie na pół z koleżanką kupiłam także jeden jedyny cały to botox a romantic kiedy w Biedro upolowałam za jakoś 7zł/500ml
Ojejek z green pharmacy używałam swego czasu namiętnie, chyba dzialał na wzrost, bo jak nic nie używałam to był tylko 1cm na mies, a po nim 2 nie jest drogi także warto spróbować
A co do alterry to raczej na długości się sprawdza fajnie wygładza i ogólnie włosy na odżywione wyglądają po nim. To był mój pierwszy olej jak zaczynałam przygodę z olejowaniem i już nie raz do niego wracałam, bo pięknie pachnie i z chęcią się go używa,
Winogronowy też miałam, teraz wolę jakieś mniejsze pojemności kupować, a nie całe litry

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Wrzuciłam wczoraj aktualne zdjęcie włosów do albumu. Kusi mnie, żeby podciąć
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 11:45   #2427
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Pytałyście się o moją dietę itp. Proszę, moje "efekty" od 7 boleści "diety" i "ćwiczeń"... Zrobiłam dzisiaj rano, po śniadaniu, stópki złączone co by nie oszukiwać .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150228_124016.jpg (73,8 KB, 41 załadowań)
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg

Edytowane przez zooska
Czas edycji: 2015-02-28 o 11:48
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 11:49   #2428
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Meeedzik A ścinaj!!! Odrosną, a Tobie to szybko rosną, więc nawet się nie obejrzysz, a już wrócą do poprzedniej długości
Chyba wezmę z Ciebie przykład i kupię ten olejek, majątku nie wydam, a może pomoże .

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
A ja właśnie zrobiłam krem z pomidorów na obiad potem pójde z Plusiem na bieganko
A tak mnie wczoraj pomidorówka kusiła Ale jakoś nie chciało mi się przy garach tyle stać Zrobię w tygodniu...może
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg

Edytowane przez zooska
Czas edycji: 2015-02-28 o 11:48
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:34   #2429
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Meeedzik A ścinaj!!! Odrosną, a Tobie to szybko rosną, więc nawet się nie obejrzysz, a już wrócą do poprzedniej długości
Chyba wezmę z Ciebie przykład i kupię ten olejek, majątku nie wydam, a może pomoże .

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------



A tak mnie wczoraj pomidorówka kusiła Ale jakoś nie chciało mi się przy garach tyle stać Zrobię w tygodniu...może
Jaki brzuch nie to co mój bojler
Olejek też polecam wczoraj sobie przed myciem nałożyłam i po kropelke na końcówki
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 16:23   #2430
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Jaki brzuch nie to co mój bojler
Olejek też polecam wczoraj sobie przed myciem nałożyłam i po kropelke na końcówki
Dziękuję za komplement, ale swojego brzucha akurat nie lubię, jest zabyt szeroki, rozlazły, a w talii mam za dużo cm No ale kobiecie podobno nie dogodzisz
Hm... to w takim razie się skuszę na ten olejek A dzisiaj nałożę rycynowy i wax z aloesem

Pooooka poooka swoje fotki figury
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.