Wieczór kawalerski:( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 22:04   #91
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Byłam kiedyś z moim ówczesnym narzeczonym w piątkowe popołudnie w pubie na ciemnej fortunie.
Gadka szmatka zrobił się wieczór, potem późny wieczór i okazało się, że w sąsiedniej sali ma być wieczór kawalerski. Niby nic, spotkanie kolegów w znanym pubie i tyle. Po czym zaczęły nas dobiegać przez korytarz niedwuznaczne okrzyki napalonych facetów i pana mlodego, skandowanie typu 'weź go do buzi' itp....
Myślałam, że zwariuję, a wyjść nie było jak, bo korytarz od naszej sali wychodził centralnie na ich zabawę. Okropnośc, żenada i niedobrze mi się robiło na pogwizdywania i oklaski.
Nie chciałabym się znaleźć na miejscu takiej panny młodej, której tacy faceci po kilku dniach patrząc w oczy przyrzekają miłość i wierność. Smutne. Czasem ludzie potrafią być wyrafinowanymi hipokrytami i nie ważne, że w grę wchodzi miłość i zaufanie.
Na szczęście nie wszyscy tacy są.
Mam nadzieję, że sprawa tego wieczoru z prostytutką się jednak pozytywnie rozwiąże.
A swojego męża w życiu bym na taki wieczór nie puściła.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 22:37   #92
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Jakiś czas temu pewna dziewczyna opowiadała o swojej szwagierce... Szwagierka owa została poinformowana, że jej narzeczony zdradza ją na prawo i na lewo. I co rzekła: "Ale on ma pieniądze i prestiż w mieście"
Wyszła za niego za mąż, płacze po każdej zasłyszanej zdradzie, wścieka się na kochanice, ale wozi tyłek jego samochodem, ma wybudowany dom, zarządza jego firmą.

Może my tak biadolimy nad narzeczoną, a ona może dobrze wie o ekscesach przyszłego męża...? Oczywiście to tylko gdybanie.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 23:28   #93
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
zaczęły nas dobiegać przez korytarz niedwuznaczne okrzyki napalonych facetów i pana mlodego, skandowanie typu 'weź go do buzi' itp....
zwizualizowałaś mi to o czym tylko myślałam

przeraża mnie też ile tego typu atrakcji jest..... niespodzianka
Przecież gdyby ten kuzyn nie powiedział mojemu TŻ przed wieczorem, to ja bym go (w swojej naiwności?) puściła...
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 07:12   #94
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu pewna dziewczyna opowiadała o swojej szwagierce... Szwagierka owa została poinformowana, że jej narzeczony zdradza ją na prawo i na lewo. I co rzekła: "Ale on ma pieniądze i prestiż w mieście"
Wyszła za niego za mąż, płacze po każdej zasłyszanej zdradzie, wścieka się na kochanice, ale wozi tyłek jego samochodem, ma wybudowany dom, zarządza jego firmą.
ehh, zdarza się to wbrew pozorom często
Absolutnie nie szkoda mi takich ludzi, jak sobie pościelesz tak się wyśpisz przecież
Niestety dla kasy dziewczyny zrobią dużo; dla mnie to jest brak szacunku dla siebie i zamiast liczyć na własną pracę (głowę, naukę, wykształcenie) wsiada się od razu do super bryki super męża i "zarządza" jego firmą Niektórzy mają takie podejście do życia i taki ich wybór.
Co do przyszłej panny młodej to może ona rzeczywiście wie jaki "imprezowy" jest jej przyszły mąż i patrzy na wszystko przez palce. Ja nadal uważam że TŻ Ptysi powinien chociaż pogadać z tym gościem.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 07:39   #95
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Ja to się też zastanawiam co sama bym zrobiła na miejscu Panny Młodej. Bo niby oczywiste - każda by chciałą się o takim incydencie dowiedzieć przezd ślubem, ale czy napewno?
I jakie ktoś, kto wie o podobnych wyczynach przyszłego małżonka, ma prawo, by mącić mój spokój i niszczyć mój świat?

Nie jestem też przekonana, że tak od razu się w coś podobnego zupełnie obcej osobie uwierzy, bo przecież ludzie są różni.

Patowa sytuacja. Bo jak tu potem siedzieć cicho, gy podczas uroczystości ksiądz zapyta "czy ktoś zna powód by tych dwoje ..."
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 08:41   #96
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Ja to się też zastanawiam co sama bym zrobiła na miejscu Panny Młodej. Bo niby oczywiste - każda by chciałą się o takim incydencie dowiedzieć przezd ślubem, ale czy napewno?
I jakie ktoś, kto wie o podobnych wyczynach przyszłego małżonka, ma prawo, by mącić mój spokój i niszczyć mój świat?

Nie jestem też przekonana, że tak od razu się w coś podobnego zupełnie obcej osobie uwierzy, bo przecież ludzie są różni.

Patowa sytuacja. Bo jak tu potem siedzieć cicho, gy podczas uroczystości ksiądz zapyta "czy ktoś zna powód by tych dwoje ..."
dokladnie, i tak zle i tak nidobrze...
Ptysio bardzo Ci wspolczuje, ze musisz przez t przechodzic!
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 10:34   #97
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Dla mnie te wieczory kawalerskie są chore. Na szczęście nasze już za nami ale wcale nie chciałabym go powtórzyć. Bo w mój wieczór panieński bawiłam się na dyskotece super i zupełnie nieszkodliwie. A wyobraźcie sobie, że moj mąż, który też miał swoich kumpli zabrać na inną dyskotekę dostał od nich prezent... kasę na wejście do wybranego klubu nocnego i na coś tam jeszcze i nie wiedziałam, że coś takiego zrobili. Mój tz pieniądze wziął i poszli do jakiegoś night clubu, tam sobie popatrzeli na te gołe baby, potem zażyczył sobie jakiś taniec specjalnie dla niego ale że mieli za mało tej kaski, to żadna zatańczyć nie przyszła kiedy się dowiedziałam, to straszne było dla mnie przeżycie i długo się pozbierać nie mogłam. A najgorsze jest to, że żaden z tych kumpli już nim nie jest, przynajmniej dla mnie.
Sytuacja jest nieciekawa. Szczerze, to ja raczej chciałabym wiedzieć i na pewno byłabym wdzięczna za podsunięcie tej wieści. Tym bardziej, że każdy mężczyzna przed drugim nie chce być gorszy. I nawet jeśli narzeczony tej pani nie chce nic złego zrobić, to pod wpływem kumpli i alkoholu może się dużo zdarzyć.
Naprawdę nieciekawa sytuacja....
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-20, 14:48   #98
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Kolega mojego TZ, bierze ślub we wrzesniu, jest ze swoją narzeczoną 8 lat, a nie wiem od jakiego czasu ale napewno bardzo długo jezdzi do innego miasta na ,,kur..." nawet tego nie ukrywa przed znajomymi, tylko sądzę , że u niego jest to już choroba:/ Ale po co ma zdradzać póżniej żone... dla mnie to chore, bo po ślubie nie ma zamiaru z tego zrezygnować:/
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 15:10   #99
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Wieczór kawalerski:(

a narzeczona sie nie domysla??nikt jej nie powiedzial??
o matko
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 15:57   #100
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Hmm...A skąd wiesz,że to prawda?Może były,może również Twój TŻ korzystał...więc co ma powiedziec?
Pszepraszam,nie denerwuj się za takie insynuacje,po prostu nie mam zaufania do facetów i wiem jak idealnie potrafią kłamać
Nie należę do osob, ktore mowią "Moj TŻ nigdy mnie nie zdradzi, on jest inny blablabla" Jestem realistką i z doświadczenia wiem, że "najbardziej kochający" facet może okazać się zwykłym kłamcą i chamem. Niektorzy idealnie potrafią stwarzać pozory Ale moj TŻ nie dał mi do tej pory powodow, żebym mu nie wierzyła czy nie ufała. Dlatego nie popadam w paranoję i nie doszukuję się kłamstw w jego słowach.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 17:41   #101
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Wieczór kawalerski:(

O mamo... Czytając ten wątek zaczynam watpić w to, że istnieją jeszcze na tym świecie normalni faceci...
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-20, 17:43   #102
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
O mamo... Czytając ten wątek zaczynam watpić w to, że istnieją jeszcze na tym świecie normalni faceci...
Nie popadajmy w paranoję Napewno istnieją
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 17:49   #103
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Istnieją, ale czemu ich tak mało? Nie starczy dla nas wszystkich
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 17:50   #104
Marta2109
Raczkowanie
 
Avatar Marta2109
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 171
GG do Marta2109 Send a message via Skype™ to Marta2109
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Nie popadajmy w paranoję Napewno istnieją
Istnieje, ale go nie oddam wrrr
Marta2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 18:38   #105
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Wczoraj siedzielismy sobie z TZ w pewnym miejscu pod parasolem na piwku, przy drugim stoliku siedzial taki starszy gosc a w srodku byli tacy znajomi (tylko z widzenia). Po jakis 20 min przyjechal koles, ktos go przywiozl, byl niezle pijany. Znal tego starszego goscia i ten wlasnie chcial, zeby odwiezc go do domu...jednak ten X (nazwijmy go tak, ten co byl pijany) nigdzie sie nie wybieral, przynajmniej narazie, powiedzial cos tam jakajac sie, zeby jeszcze poczekal, ze zjedza i pojada na "kur...". Zadzwonil tez po taksowke.
Dziewczyny jak on sie zachowywal to normlanie szok!Juz dawno nie widzialam tak plytkiego i prymitywnego faceta! Byl po prostu OBRZYDLIWY!!
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 19:17   #106
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Wieczór kawalerski:(

A mnie zastanawia jedno...KIM są narzeczone tych ordynarnych, prostackich facetów, że takich typów sobie wybrały?
Czy rzeczywiście są tak zaślepione miłością, że po prostu nie znają swoich przyszłych mężów...czy ja życia nie znam i nawet mój TŻ (nota bene uosobienie niewinności) może mi w przyszłości taki numer wywinąć?
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 19:26   #107
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Wg mnie faceci potrafią po prostu dobrze kłamać i udawać...I to nie jest tak,ze widać od razu,ze koleś jest beznadziejny a jego kobieta tego nie widzi lub toleruje.Po prostu oni potrafią się maskowac...
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 19:30   #108
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Nie no.
Nie wierzę, że znając swojego TŻta te kilka lat, zanim zawsze się związek małżenski, BYSTRA I INTELIGENTNA, znająca swoją wartość dziewczyna, nie zauważy, co za ziółko z niego.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 19:34   #109
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Nigdy nie można mieć pewności..nawet jeśli facet wydaje się kochajcy. Oczywiście nie ma co popadać w paranoję przez ten wątek wystarczy tylko bardzo uważać. Mój Tż nigdy nie miał takich "zainteresowań",jest nieśmiały,nie lubi imprez...ale wiadomo-koledzy,alkohol...nigdy nie mogę być pewna...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-20, 19:43   #110
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Mi też trudno mi uwierzyć w fakt, że dziewczyny które chodzą po kilka lat z typowymi podrywaczami nie dostrzegają "skłonności" swoich wybranków.
Raczej z wielkiej miłości, bądź braku lepszych perspektyw - decydują się na poświęcenie, przymruzenie oka i zaciśnięcie zębów, godząc się na taki stan rzeczy.
Choć jednocześnie zdaję spbie sprawę, że powiedzenie miłość jest ślepa znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Podejrzewam też, że wyrachowany kłamca, który z premedytacją organizuje sobie taki wieczorek, potrafi odpowiednio udobruchać narzeczoną i zamydlić jej oczy, odciągając od siebie wszelkie podejrzenia.

Natomiast nie ulega wątpliwości fakt, że Ptysio ma ciężki orzech do zgryzienia. Nie zna ani dziewczyny, ani jej wybranka, nic nie wie o ich wzajemnych relacjach, nie zna historii ich związku ani ich zapatrywań na związek ( a podobno każdy rządzi się swoimi prawami )
Jest obca, więc zapewne na tę dziewczynę większy wpływ będą miały słowa jej ukochanego. No chyba żeby Ptysio przedstawiła jej jakieś naoczne dowody, np. foty, czy też zabrała ją w miejce tej imprezy - tylko czy warto sie tak osobiście angażować w sprawy obcych ludzi.
W imię czego? własnego sumienia, poczucia sprawiedliwości, czy kobiecej solidarności?
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 19:55   #111
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Nie kazdy mezczyzna ktory zdradza, to typowy podrywacz...uwierz mi. czasem wlasnie ci najswietsi okazuja sie najgorsi - znalam takie ciche wody
najgorsze, ze w kolko powtarzaja ze kochaja swoje zony
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:04   #112
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Nie no.
Nie wierzę, że znając swojego TŻta te kilka lat, zanim zawsze się związek małżenski, BYSTRA I INTELIGENTNA, znająca swoją wartość dziewczyna, nie zauważy, co za ziółko z niego.

Ech...no właśnie wydaje mi się to możliwe
Podam przykład...:
Pewna para jest ze sobą kilka lat.Nie wiem dokładnie ile,ale moze nawet 5 lub 6 lat.On spędza każdy weekend u niej w domu rodzinnym i z jej rodzicami jest prawie jakby już był ich zięciem.Pożycza samochód od jej ojca,oni mu pomagają itp.
Wszystko pięknie,ale ten sam facet zarzeka się w swojej pracy i na imprezach,że nie ma dziewczyny,że jest singlem .Potrafi patrząc w oczy ściemniać,ze nie ma nikogo.I zdradzać.Budować całą sieć kłamstw.
Wiem gdyż niestety byłam jego ofiarą...Wiele razy pytałam podejrzewając coś i wiele razy on BARDZO przekonująco zapewniał,że chyba zwiariowałam,ze nie ma dziewczyny itp.Na szczęście szybko się dowiedziałam.Zasięgnęłam języka co to za dziewczyna i dowiedziałam się,że to inteligentna i piękna kobieta...I nie sądze aby tolerowała na własne życzenie coś takiego.
Mężczyźni potrafią po prostu perfekcyjnie kłamać.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:08   #113
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Mężczyźni potrafią po prostu perfekcyjnie kłamać.
niektóre kobity też
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:14   #114
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Nie ma reguły, nawet jak kobieta jest super mądra i bysta a się zakocha to oszuka ją niezawsze mądrzejszy mężczyzna, a często znajdzie się sprytniejszy mężczyzna od bardzo mądrej kobiety... mało to było takich przypadków wśród znanych osób... nie ma co mówić "nie dam się oszukać, za mądra jestem na to"- bo taka pewność siebie może nas zgubić...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:15   #115
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Wieczór kawalerski:(

kasiakkk,racja.
Uogólniam,wiem.Po prostu mimo wszystko uważam,ze procentowo więcej facetów kantuje niż kobiet.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:25   #116
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Facet zachowuje się jak świnia, nie ulega wątpliwości. Tylko że Ptysio też znalazła się przy okazji w niezręcznej sytuacji. Mówić, nie mówić
Sama przyznam, że nie wiem jak zachowałabym się w tej sytuacji
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 21:29   #117
zielona_sowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gdzieś nie wiadomo gdzie :)
Wiadomości: 38
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Witam wszystkich Jestem tu nowa i chciałam przyłaczyć sie do rozmowy na temat wieczorów kawalerskich.
Chcę podzielić się z Wami dosyć zabawną historią przyjaciela mojego TŻta.

Otóż przyjaciel ten zorganizował swój wieczór kawalerski wiosną tego roku. Poczatkowo miała to byc zwykła "pijacka" zabawa kilku mężczyzn. Znając jednak pana mlodego i jego swiadka od razu powiedziałam mojemu TŻ, ze może o niej zapomnieć... Nawet nie protestował Jak się poźniej dowiedziałam (od mojego TŻta) pan młody wraz ze świadkiem (który też pozostaje w stałym związku) zaplanowali striptiz w wykonaniu jakiejs k***. Dalszy rozwój wypadków znamy z opowieści jednego z kolegów TŻta, który na tym wieczorze był. A więc: na miejscu okazało się, że "pani" która miała umilić im wieczór byla.... tak stara, gruba i brzydka, że pan mlody w trakcie wystepu przymykał oczy, a swiadek opuścił towarzystwo wraz z butelką wódki i poszedł sie napić Znaleźli go po godzinie wymiotującego pod lokalem.... Można powiedziec, że tym razem "wszystko dobrze się skonczyło", ale mimo tego ciesze się, że mój TŻ nie chciał tam iść.
A tak pozatym to w tej historii przeraziło mnie to, że panna mloda o wszystkim wiedziała i pozwoliła panu mlodemu na takie wyczyny...
A drugi morał z tej historii jest taki, że mężczyźni nie doceniają kogo mają. Zarówno panna młoda jak i dziewczyna świadka to bardzo ładne kobiety i dziwię się im, że mając taką partnerkę jeszcze chcą innych....
zielona_sowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 08:21   #118
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Nie no.
Nie wierzę, że znając swojego TŻta te kilka lat, zanim zawsze się związek małżenski, BYSTRA I INTELIGENTNA, znająca swoją wartość dziewczyna, nie zauważy, co za ziółko z niego.
Ja też nie wierzę
Oczywiście są różne historie i ekstremalne wypadki się zdarzają (jak te które dziewczyny niżej opisują) ale naprawdę nie popadajmy w paranoję. Ja po prostu sobie tego nie wyobrażam jak można być z kimś kilka lat i nie wiedzieć, że facet kłamie, puszcza się itd.
Oczywiście inna sprawa, że nie możemy nigdy być pewni co się wydarzy w przyszłości...

Cytat:
Napisane przez zielona_sowa Pokaż wiadomość
A tak pozatym to w tej historii przeraziło mnie to, że panna mloda o wszystkim wiedziała i pozwoliła panu mlodemu na takie wyczyny...
i to właśnie nie wymaga komentarza...

Witaj Zielona Sowa
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:19   #119
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
a narzeczona sie nie domysla??nikt jej nie powiedzial??
o matko
Ja jej nie znam, więc nie wime zy sie nie domysla, ale dziwie się , ze on ją tak zdradza, bo to naprawde śliczna dziewczyna, a on oj szkoda komentarzaChora sytuacja tym bardziej , ze to ona nalegała na ślub on ma 30 lat a ona 22..., niedawno widziałam ich razem w kinie, patrząc sie na nich wogule by człowiek nie pomyślał, że są kochającym sie narzeczeństwem. Echhh....
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 13:34   #120
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Wieczór kawalerski:(

W sbotę mieliśmy ślub, a w piatek TŻ miał wieczór kawalerski i tak jak zazwyczaj jestem zazdrosna, tak tym razem potraktowałam męską jako spoko, ufam jemu i tyle. Poza tym oboje sądzimy,że wieczór kawalerski ma służyć zabawie, a zdrada w zabawę się nie wlicza.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.