Marcowe Mamy 2015 cz. X - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-12, 22:21   #1141
mama_kasia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 271
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Żona_marcina- MEEEGA GRATULACJA No mamuśki teraz już nie może być doby bez nowego maleńśtwa !!
Antoxa- heh kroplówkę z glukozy podali? Ciekawe co potem dla Ciebie planują Trzymaj się! I oby jak najszybciej było po!! a może już jest po ?
KasiaKasiaWiki, mikakrolikowa- gratulacje
87marta78- tryzmaj się kochana!! 4 cm to już coś! już coraz bliżej
Rossi- A SIOOOO CZARNE MYŚLI!! Mam nadzieję, że z tatą już lepiej
Nouvelle- brawo że bobas do 3 kg dojechał wiem że to tylko usg ale zapewne spokojniejsza jesteś i jejku normalnie pozazdrościć figury i formy w 9 m-cu ciazy!
SMV- pieknie Kobietko w ciązy wyglądasz służy Ci !
Debra M- ja też ryczałam przy Twoim opisie.... Piekny poród! I rewelacyjni ludzi Ci się trafili (nom oprócz sąsiadki smrodki )
Lila_17- tez mi się wydaje że brzuszek jeszcze nie opadł Za to piękny i zgrabniutki i dumna możesz chodzić
Crystal- piękną amsz piłeczkę!! A Ty tak narzekasz... kochana serio pięknie wyglądasz!!
Aneet- śliczna panienka
Hottieo- Ależ Emilka ma sliczne duże oczka!
Aaakarolina- Śliczna Igusia!

Jejku jak tam czytam mamuśki o Waszych maleńśtwach i karmieniu, kupkach i wagach i oglądam te cudne zdjęcia to ja też chce moja małą już przy sobbie

Ciekawe ile maluszków się dziś w nocy pojawi na świecie
__________________
Termin porodu: 21 marca 2015

Skończony 40 tc- czekamy córeczko
mama_kasia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 22:21   #1142
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
No nie wiem właśnie, bo czytalam tez ze jej tez nie bolalo zakladanie balonika a mnie bolało. Ale może nie trzeba będzie przebijać, bo mam już rozwarcie na dobre 4cm i polozne mówią ze moge urodzic w nocy.
super, staraj sie byc silna! a z tym przebijaniem wod, to mam kolezanki ktore nic nie czuly, a mam takie ktore czuly bol przy tym, to chyba zalezy od kazdej z nas
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 22:46   #1143
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Nie cierpię wieczorów ostatnio
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 22:49   #1144
Hottie07
Zakorzenienie
 
Avatar Hottie07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
jestem na kompie w końcu, obejrzałam zdjęcia brzuszków i maluszków- cudowne!!

a ja przedstawiam tygodniową Igę
aaa jaka cudna - dopiero teraz zauważyłam, że jednak jest bliźniaczką mojej Emilki

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość

Anneet, Hottie, aaakarolina, jakie śliczności
dziękujemy

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
ale słodziaki z tych naszych wizażowych dzieci ja chcę swojego Zochana juuuuuuuuż!
kochana to musisz ją jakoś wykurzyć

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
gratuluję córeczki czekamy na zdjęcia Kasi

a my od pierwszego dnia używamy Dady i jesteśmy zadowoleni małego nie odparzają i nic nie wycieka ale to dobrze, bo nie muszę wydawać fortuny na pampersy ale niestety trzeba eksperymentować i każdemu pasuje coś innego

śliczny brzuszek

fajny brzuszek ja widzę super ciężarną laseczkę, a nie żadnego klopsika

ja mam bebilon i małemu spasował pielęgniarka w szpitalu nam poleciła to mleko i jesteśmy zadowoleni z niego

gratuluję utraty wagi ja już zrzuciłam wszystkie ciążowe kilogramy teraz mi zostały do zrzucenia te kilogramy sprzed ciąży, których się nabawiłam biorąc hormony

zazdroszczę i gratuluję mój synek ma 17 dni a dalej bujamy się z pępkiem mam nadzieję, że na dniach odpadnie
dziękuję i również gratuluję , może też zgubię jeszcze kilka dodatkowych - nie pogniewam się - będziemy sexi mamy na wiosnę

ja na tę okazję kupiłam zaocznie nowe jeansy

co do mleka równiez mam bebilon w domu - dokarmiałam pierwszy dzień po szpitalu

a pępek nadal mamy - ale u nas 8 dzień.

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
my w szpitalu mieliśmy zalecenie żeby iść do pediatry w 2 tygodniu życia dziecka. Chciałam się zapisać na początek przyszłego tygodnia, ale moja pediatra jest na urlopie. Dzisiaj do niej dzwoniłam i powiedziała, że mogę być później i umówiła mnie już na 24 marca. No ale położna była u mnie z wagą, jakby nie miała to bym ją chyba udusiła i w kolejną środę też przychodzi, więc też na pewno młodą zważy

jakie macie temperatury w pokoju gdzie śpią maluchy??
Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
No to ja chyba rekordzistka jestem zastanawiam sie tylko co z kobietami, które nie maja nikogo do pomocy...ja bym bez męża nie dała rady
my do pediatry idziemy 23.03 , mam ze szpitala zalecenie do 6 tygodni.

co do temperatury - położna powiedziała, że 22 to wystarczająca - my nie lubimy z TŻ ciepła, więc taką mamy do 23 max ale w nocy spada.

a co do wypisu po CC u nas trzymają 4 doby - my wyszłyśmy 7.03

a jak Ty się w ogóle czujesz?
__________________
4.03.2015 r - Emilia nasze największe szczęście
Hottie07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 22:57   #1145
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Hottie07 Pokaż wiadomość
aaa jaka cudna - dopiero teraz zauważyłam, że jednak jest bliźniaczką mojej Emilki











dziękujemy











kochana to musisz ją jakoś wykurzyć











dziękuję i również gratuluję , może też zgubię jeszcze kilka dodatkowych - nie pogniewam się - będziemy sexi mamy na wiosnę





ja na tę okazję kupiłam zaocznie nowe jeansy





co do mleka równiez mam bebilon w domu - dokarmiałam pierwszy dzień po szpitalu





a pępek nadal mamy - ale u nas 8 dzień.

















my do pediatry idziemy 23.03 , mam ze szpitala zalecenie do 6 tygodni.





co do temperatury - położna powiedziała, że 22 to wystarczająca - my nie lubimy z TŻ ciepła, więc taką mamy do 23 max ale w nocy spada.





a co do wypisu po CC u nas trzymają 4 doby - my wyszłyśmy 7.03





a jak Ty się w ogóle czujesz?


Nasze bliźniaczki

Ja sie czuję dobrze, od wczoraj mam zdjęte szwy, brzucha juz prawie nie mam, kondycja jeszcze słaba, ale będę nadrabiać na spacerkach

A Ty jak?
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 23:12   #1146
Hottie07
Zakorzenienie
 
Avatar Hottie07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Nasze bliźniaczki

Ja sie czuję dobrze, od wczoraj mam zdjęte szwy, brzucha juz prawie nie mam, kondycja jeszcze słaba, ale będę nadrabiać na spacerkach

A Ty jak?
no to super

mnie też wczoraj zdjęli szew i jest super, brzuch maleje, czasem boli ale jest oki mała wynagradza wszystko
__________________
4.03.2015 r - Emilia nasze największe szczęście
Hottie07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 23:28   #1147
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Nie cierpię wieczorów ostatnio
dlaczego? ;(

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mama_kasia88 Pokaż wiadomość
Crystal- piękną amsz piłeczkę!! A Ty tak narzekasz... kochana serio pięknie wyglądasz!!


Ciekawe ile maluszków się dziś w nocy pojawi na świecie

dziekuje taka klopsikowa dobra narzekam ;P dobrze ze nie mam depresji tylko mowie o sobie w zartach
Moj moglby wyjsc ale pewnie wyjsc nie wyjdzie

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Hottie07 Pokaż wiadomość
no to super

mnie też wczoraj zdjęli szew i jest super, brzuch maleje, czasem boli ale jest oki mała wynagradza wszystko

wiecie co dajecie mi nadzieje ze moj brzuszek tez zniknie , bo ja dobrze pamietam jak wygladal przed ciaza, i mam nadzieje ze do tego stopnia wroci
zazdroszcze wam , przede mna dopiero caly ten bol ;(
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 01:05   #1148
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Hottie07 Pokaż wiadomość
no to super

mnie też wczoraj zdjęli szew i jest super, brzuch maleje, czasem boli ale jest oki mała wynagradza wszystko
My tez sie duzo lepiej bez szwu czujemy
Stosujesz pas poporodowy? CzaseCzasem klade sie na brzuch choc przez piersi ciezko
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 01:28   #1149
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

No ładnie, udało mi się zasnąć, to mnie o 2 obudził silny ból brzucha jak na okres. I teraz co jakiś czas przychodzi falami. Natomiast skurczów nie mam, brzuch mi się nie napina w czasie tego bólu, wiec to raczej jakieś ćwiczenia bojowe tylko
Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
dlaczego? ;(

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------




dziekuje taka klopsikowa dobra narzekam ;P dobrze ze nie mam depresji tylko mowie o sobie w zartach
Moj moglby wyjsc ale pewnie wyjsc nie wyjdzie :

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------




wiecie co dajecie mi nadzieje ze moj brzuszek tez zniknie , bo ja dobrze pamietam jak wygladal przed ciaza, i mam nadzieje ze do tego stopnia wroci
zazdroszcze wam , przede mna dopiero caly ten bol ;(
A bo mam zgage, jest mi ogólnie źle i niewygodnie
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 01:32   #1150
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
My tez sie duzo lepiej bez szwu czujemy


Stosujesz pas poporodowy? CzaseCzasem klade sie na brzuch choc przez piersi ciezko


Właśnie miałam pytać o pas...można juz używać? O spaniu na brzuchu jakos zapomniałam :P ale przez cycki może nie być zbyt wygodnie...



Ale mnie głowa znowu boli nie wiem co sie dzieje...
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 01:43   #1151
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pytać o pas...można juz używać? O spaniu na brzuchu jakos zapomniałam ale przez cycki może nie być zbyt wygodnie...



Ale mnie głowa znowu boli nie wiem co sie dzieje...
Karmisz ?

---------- Dopisano o 02:41 ---------- Poprzedni post napisano o 02:39 ----------

Ja nadaje właśnie z wanny, nie chce brać nospy na te bóle, niech sobie macica ćwiczy i się mobilizuje ala: ale w wannie tak nie boli, a poza tym gdyby miało się jednak coś zacząć, to mam olejek z odzywka do zmycia z włosów

---------- Dopisano o 02:43 ---------- Poprzedni post napisano o 02:41 ----------

Aaakarolina a z ciśnieniem jak u Ciebie? Może stąd ten ból głowy? Albo z niewyspania?
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 01:47   #1152
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Karmisz ?

---------- Dopisano o 02:41 ---------- Poprzedni post napisano o 02:39 ----------

Ja nadaje właśnie z wanny, nie chce brać nospy na te bóle, niech sobie macica ćwiczy i się mobilizuje ala: ale w wannie tak nie boli, a poza tym gdyby miało się jednak coś zacząć, to mam olejek z odzywka do zmycia z włosów

---------- Dopisano o 02:43 ---------- Poprzedni post napisano o 02:41 ----------

Aaakarolina a z ciśnieniem jak u Ciebie? Może stąd ten ból głowy? Albo z niewyspania?


Tak, karmie był jeden cycek, zmiana pieluchy i teraz drugi

Musze sprawdzić to ciśnienie koniecznie...



A Tobie przechodzi w wannie? Może sie zaczyna??
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 01:51   #1153
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Tak, karmie był jeden cycek, zmiana pieluchy i teraz drugi

Musze sprawdzić to ciśnienie koniecznie...



A Tobie przechodzi w wannie? Może sie zaczyna??
Nie przechodzi, ale jest dużo przyjemniej ja praktycznie całe miesiaczkowanie w wannie spędzam ja bardzo chętnie na rodzenie, ale kurde późnym wieczorem, bo musze odebrać auto od mechanika, odebrać oscieznice i jechać po tz o, znów idzie fala tego bólu... ale bez konkretnego napięcia brzucha to chyba nie skurcz?
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 01:57   #1154
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Nie przechodzi, ale jest dużo przyjemniej ja praktycznie całe miesiaczkowanie w wannie spędzam ja bardzo chętnie na rodzenie, ale kurde późnym wieczorem, bo musze odebrać auto od mechanika, odebrać oscieznice i jechać po tz o, znów idzie fala tego bólu... ale bez konkretnego napięcia brzucha to chyba nie skurcz?


Wiesz co ja Ci nie odpowiem, bo ja do skurczy nie dotrwałam i nawet nie wiem jak wyglądają :P

Nie dość, że w ciąży nic mi prawie nie bylo to jeszcze nawet nie wiem co to skurcz, oszukane jakoś to wszystko u mnie :P
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 02:11   #1155
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Kochane mamuśki informuje iż wczoraj o 16.10 urodził sie Oskar SN waga ciężka 4160 dlugi 58 Jesteśmy zakochani- nie bylo latwo ale to opisze jak dojde do siebie. Na razie leze..nie wstaje bo mi słabo .rano poczynimy nową próbę!!!! Buziaki dla tych co rozpakowane i te co czekają
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 02:13   #1156
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
Kochane mamuśki informuje iż wczoraj o 16.10 urodził sie Oskar SN waga ciężka 4160 dlugi 58 Jesteśmy zakochani- nie bylo latwo ale to opisze jak dojde do siebie. Na razie leze..nie wstaje bo mi słabo .rano poczynimy nową próbę!!!! Buziaki dla tych co rozpakowane i te co czekają


Aaaa gratulacje!!!!! Ale duży super, że dałaś radę sn! Leż i odpoczywaj póki możesz, a później poprosimy zdjęcie
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 04:32   #1157
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Wiesz co ja Ci nie odpowiem, bo ja do skurczy nie dotrwałam i nawet nie wiem jak wyglądają :P

Nie dość, że w ciąży nic mi prawie nie bylo to jeszcze nawet nie wiem co to skurcz, oszukane jakoś to wszystko u mnie :P
no nic, pożyjemy zobaczymy, własnego porodu raczej nie przegapię Póki co podkład pod tyłek i do wyrka.

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
Kochane mamuśki informuje iż wczoraj o 16.10 urodził sie Oskar SN waga ciężka 4160 dlugi 58 Jesteśmy zakochani- nie bylo latwo ale to opisze jak dojde do siebie. Na razie leze..nie wstaje bo mi słabo .rano poczynimy nową próbę!!!! Buziaki dla tych co rozpakowane i te co czekają
gratulacje jaki duży synek

---------- Dopisano o 04:28 ---------- Poprzedni post napisano o 03:23 ----------

Dobra, powoli przestaje być zabawnie Te bóle się nasilają i nie jest to już cmienie w podbrzuszu, tylko raczej skurcze macicy. Zaznaczam sobie w aplikacji i póki co nie widzę jakiejś regularnosci, są co 3-8 min. czuje tez ruchy dziecka, tam na dole i co jakiś czas mocne klucie w pochwie, pewnie mała schodzi główka. No, to tyle z placu boju

---------- Dopisano o 05:32 ---------- Poprzedni post napisano o 04:28 ----------

Aktualizacja skurcze zaczynają być co raz częstsze i powiedzmy ze zamykają się już w 3-5 minut. Jem śniadanie właśnie, wzielam nospe i czekam na rozwój sytuacji. Rodziców jeszcze nie budzę, do tz za godzinkę będę dzwonić
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 04:34   #1158
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
Kochane mamuśki informuje iż wczoraj o 16.10 urodził sie Oskar SN waga ciężka 4160 dlugi 58 Jesteśmy zakochani- nie bylo latwo ale to opisze jak dojde do siebie. Na razie leze..nie wstaje bo mi słabo .rano poczynimy nową próbę!!!! Buziaki dla tych co rozpakowane i te co czekają
Gratulacje
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 04:37   #1159
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
no nic, pożyjemy zobaczymy, własnego porodu raczej nie przegapię Póki co podkład pod tyłek i do wyrka.











gratulacje jaki duży synek

---------- Dopisano o 04:28 ---------- Poprzedni post napisano o 03:23 ----------

Dobra, powoli przestaje być zabawnie Te bóle się nasilają i nie jest to już cmienie w podbrzuszu, tylko raczej skurcze macicy. Zaznaczam sobie w aplikacji i póki co nie widzę jakiejś regularnosci, są co 3-8 min. czuje tez ruchy dziecka, tam na dole i co jakiś czas mocne klucie w pochwie, pewnie mała schodzi główka. No, to tyle z placu boju

---------- Dopisano o 05:32 ---------- Poprzedni post napisano o 04:28 ----------

Aktualizacja skurcze zaczynają być co raz częstsze i powiedzmy ze zamykają się już w 3-5 minut. Jem śniadanie właśnie, wzielam nospe i czekam na rozwój sytuacji. Rodziców jeszcze nie budzę, do tz za godzinkę będę dzwonić


Dzieje się
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 04:40   #1160
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Dzieje się
Nie no ja cały czas wierze, ze mi zaraz przejdzie przecież to będzie pech roku, jeżeli urodze na kilka godzin przed przyjazdem tzta
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 04:43   #1161
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Nie no ja cały czas wierze, ze mi zaraz przejdzie przecież to będzie pech roku, jeżeli urodze na kilka godzin przed przyjazdem tzta


A o której przyjeżdża?? Zaciskaj nogi!!!!
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 04:59   #1162
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
A o której przyjeżdża?? Zaciskaj nogi!!!!
między 20 a 21 zaczęłam sprzątać i się pakować to mi się te skurcze rozregulowały, czyli może się uda
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 05:21   #1163
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
między 20 a 21 zaczęłam sprzątać i się pakować to mi się te skurcze rozregulowały, czyli może się uda


No to trzymam kciuki żeby przez kilka najbliższych godzin się nie rozkręciło



U mnie słaba noc :/ ale nie z powodu dziecka tylko bólu glowy robiłam oklady, wzięłam apap, nie pomaga macie jeszcze jakieś sposoby? Nie wiem jak z ciśnieniem bo baterie sie wyczerpały na złość oczywiście...
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 05:32   #1164
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

No i po meczarni o 3.30 urodzila się Oliwia,3250g,55cm moje kochane sloneczko
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 05:36   #1165
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Nusiekowa marta gratulacje mamusie
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 05:37   #1166
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
No i po meczarni o 3.30 urodzila się Oliwia,3250g,55cm moje kochane sloneczko


No nareszcie gratulacje!!!
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 05:40   #1167
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Widze ze karmimy podobnie ale ja w nocy podczytuje. Ja jak karmie jedna piersia to z drugiej mleko tryska i musze pieluche trzymac. A przed porodem nie miałam ani kropelki
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 05:44   #1168
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Marta i Nusiekowa gratuluję

To teraz ja mam miano najdłużej przeterminowane j :I u mnie nic się nie dzieje...ciekawe czy po obchodzie mnie wypuszcza do domu czy co :I
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 05:47   #1169
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
No i po meczarni o 3.30 urodzila się Oliwia,3250g,55cm moje kochane sloneczko
Gratulacje jeszcze zdążę Cię wpisać na listę w pierwszym poście bo później może być kilkudniowe opóźnienie
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 05:48   #1170
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Widze ze karmimy podobnie ale ja w nocy podczytuje. Ja jak karmie jedna piersia to z drugiej mleko tryska i musze pieluche trzymac. A przed porodem nie miałam ani kropelki
Hahaa wlasnie siedze rozneglizowana z jednym cycem przyslonietym tetra, bo mam to samo a bluzke zrzucilam przy przewijaniu Nikoli, bo polalo mi sie na potege. Przez kilka dni spalam w biustonoszu z wkładkami (bez nich abi rusz), ale dzis chcialam dac sobie odpoczac od stanika.



Nowe mamusie gratulacje!!!!! Zdrowka dla Was, dla dzidziusiow i oczekujemy kolejnych skarbow
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.