Marcowe Mamy 2015 cz. X - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-13, 22:08   #1561
mama_kasia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 271
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

nouvelle- heh noo mamuska sie uparła żeby obiad zjeść to masz Ci teraz zapaszki na Zosiulce :P Ale kruszynka fotkę nam tu szybko wstawiaj :P Chyba się dobrze czujesz, co ? Super, ze jesteś prawie w całości tam na dole aj chyba kolejny poród marzenie jeszcze raz GRATULUJE !!

Crystal, oj nie, nie, nie!! ja mam fanaberie jesli chodzi o bezpieczeństwo dziecka w aucie :P i nie będe tu się wymadrzać, ale przewożenie maluszka w gondoli to jest tragedia!! Zero bezpieczeńśtwa... Lepiej w fotleiku z przerwami, i na postoju bobaska do gondoli wsadzić (a wózek jak się jedzie na pare dni it ak zazwyczaj się beirze :P)

Lece spać jutro spacerujemy rodzinnie na plazy i łapac łabędzie mamy zamiar
__________________
Termin porodu: 21 marca 2015

Skończony 40 tc- czekamy córeczko
mama_kasia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:10   #1562
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Nadrobilam Was boże jak Zochan pięknie pachnie : love: a włosy pachną jej kotletem rybnym z obiadu. Tz małej nie widzial, bo tu nie można tak wieczorem wchodzić. Ale piszemy ze sobą, wysyłam fotki w ogóle to mała jest maleńka waży 2680 (chyba, nie mam jak się wychylic ) i mierzy 48 cm. Nasz kruszyniak i ma burze czarnych włosów, jak cyganka [COLOR="Silver"]
Ale fajny maluszek. U Ciebie widać, że usg przekłamało wagę w górę i może dzięki temu całkiem szybko Ci poszło.

Edytowane przez emily863
Czas edycji: 2015-03-13 o 22:13
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:15   #1563
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Nadrobilam Was boże jak Zochan pięknie pachnie : love: a włosy pachną jej kotletem rybnym z obiadu. Tz małej nie widzial, bo tu nie można tak wieczorem wchodzić. Ale piszemy ze sobą, wysyłam fotki w ogóle to mała jest maleńka waży 2680 (chyba, nie mam jak się wychylic ) i mierzy 48 cm. Nasz kruszyniak i ma burze czarnych włosów, jak cyganka

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Pokarmu nie mam, ale wciskam te plaskie sutki Zosi do buzi i ona ładnie ssie. Nawet nie musze nic przytrzymywac, tak sobie tylko leżę na boku i trzymam telefon. Aktualnie z piersi zrezygnowała i śpi sobie ze mną, miny strzela przesmieszne, szkoda, że ciemno i nie ma jak foty zrobić.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Jeżeli chodzi o mnie to nie pękłam i nie bylam nacinana. Jedynie mam jakieś otarcie, które zacerowano dwoma szwami.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Ej, tez chce być z Wami na fejsie! :brzydal"
GRATULACJE! Wnioskuję, że miałaś piękny i szybki poród piątki 13go są szczęśliwe

Ahh ja już nie mogę się doczekać wtorku, wtedy już zobaczę się z moją malutką

Oskara dla tej, która wymyśliła grupę na fb! Nikt nie bedzie nam zaglądał i kopiował nigdzie.
Poproszę o linka, jeśli mogę
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:16   #1564
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Bardzo Wam dziękuję za kciuki i doping. Chyba podzialaly, bo z 1,5 cm zrobiło się osiem przez dwie godziny. Aczkolwiek te dwie godziny to był jakiś koszmar. Opisik porodu będzie jak trochę odpoczne, bo to moja druga noc bez snu. A ze skurczami męczyłam się kilkanaście godzin w sumie . Dziękuję raz jeszcze i trzymam kciuki za rodzące, bi trochę ich teraz mamy
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:19   #1565
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Nouvelle gratulacje. Czekamy na zdjęcíe kruszynki
Meganka powodzenía
Crystal moja gondola też ma tą funkcje, ale nie sądzę że to bezpieczne.
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:22   #1566
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Nadrobilam Was boże jak Zochan pięknie pachnie : love: a włosy pachną jej kotletem rybnym z obiadu. Tz małej nie widzial, bo tu nie można tak wieczorem wchodzić. Ale piszemy ze sobą, wysyłam fotki w ogóle to mała jest maleńka waży 2680 (chyba, nie mam jak się wychylic ) i mierzy 48 cm. Nasz kruszyniak i ma burze czarnych włosów, jak cyganka

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Pokarmu nie mam, ale wciskam te plaskie sutki Zosi do buzi i ona ładnie ssie. Nawet nie musze nic przytrzymywac, tak sobie tylko leżę na boku i trzymam telefon. Aktualnie z piersi zrezygnowała i śpi sobie ze mną, miny strzela przesmieszne, szkoda, że ciemno i nie ma jak foty zrobić.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Jeżeli chodzi o mnie to nie pękłam i nie bylam nacinana. Jedynie mam jakieś otarcie, które zacerowano dwoma szwami.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Ej, tez chce być z Wami na fejsie! :brzydal"
Ale kruszynka, niby ten sam termin mialysmy i moja to kolos przy Twojej super ze bez naciecia, szybciej dojdziesz do siebie
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:22   #1567
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Jej dziewczyny coraz mníej nas z brzuchami. Poczekajcie na mnie
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 22:22   #1568
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Bardzo Wam dziękuję za kciuki i doping. Chyba podzialaly, bo z 1,5 cm zrobiło się osiem przez dwie godziny. Aczkolwiek te dwie godziny to był jakiś koszmar. Opisik porodu będzie jak trochę odpoczne, bo to moja druga noc bez snu. A ze skurczami męczyłam się kilkanaście godzin w sumie . Dziękuję raz jeszcze i trzymam kciuki za rodzące, bi trochę ich teraz mamy
a pisalam ze to bedzie twoj dzien!
a my po kinie wlasnie i ode lulu
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:23   #1569
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

No ej ale to chyba nie byl aż tak szybki poród Bo moja mama mi mówiła, ze spodziewała się, ze będzie to taka akcja jak ona miała ze mną lub moja siostra z małym. A u mnie to trwało i trwało. Zaraz Wam wrzucę fote na szybko , ale słabo widać, bo ciemno jest
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:24   #1570
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Wyslalam wam stronke do tego forum w wiadomosci prywatnej
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:25   #1571
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

U nas skurcze narastają w sile ale do wytrzymania - mam je co 4 min i trwają ok 1 mni ... Ja chyba tez troche tak jak Nouvelle potrzebuje czasu ...
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 22:25   #1572
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:26   #1573
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Bardzo Wam dziękuję za kciuki i doping. Chyba podzialaly, bo z 1,5 cm zrobiło się osiem przez dwie godziny. Aczkolwiek te dwie godziny to był jakiś koszmar. Opisik porodu będzie jak trochę odpoczne, bo to moja druga noc bez snu. A ze skurczami męczyłam się kilkanaście godzin w sumie . Dziękuję raz jeszcze i trzymam kciuki za rodzące, bi trochę ich teraz mamy
U ciebie wlasciwie to zaczelo sie w nocy, bo pisalas cos o skurczach ale te najgorsze cale szczescie poszly szybko czekamy na opis i zdiecie zochanka Ja sie zastanawiam czy zochanek istnieje , przeciez gdzie ty ja moglas trzymac w takim malym brzuszku? a brzuszka juz pewnie nie masz
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:28   #1574
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
No ej ale to chyba nie byl aż tak szybki poród Bo moja mama mi mówiła, ze spodziewała się, ze będzie to taka akcja jak ona miała ze mną lub moja siostra z małym. A u mnie to trwało i trwało. Zaraz Wam wrzucę fote na szybko , ale słabo widać, bo ciemno jest
W sumie to trochę jednak Cię wymęczyło. Tyle że z zaskoczenia ruszyło.
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:30   #1575
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez mama_kasia88 Pokaż wiadomość

Crystal, oj nie, nie, nie!! ja mam fanaberie jesli chodzi o bezpieczeństwo dziecka w aucie :P i nie będe tu się wymadrzać, ale przewożenie maluszka w gondoli to jest tragedia!! Zero bezpieczeńśtwa... Lepiej w fotleiku z przerwami, i na postoju bobaska do gondoli wsadzić (a wózek jak się jedzie na pare dni it ak zazwyczaj się beirze :P)
Cytat:
Napisane przez kasia_adm Pokaż wiadomość
Crystal moja gondola też ma tą funkcje, ale nie sądzę że to bezpieczne.
to ja sie jednak nie skusze na gondole w samochodzie, jesli tak piszecie zostane przy foteliku

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość

przepiekny zochanek a ile ma wloskow ona istnieje rezerwuje zochanka dla mojego synka

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
U nas skurcze narastają w sile ale do wytrzymania - mam je co 4 min i trwają ok 1 mni ... Ja chyba tez troche tak jak Nouvelle potrzebuje czasu ...

Super, ze nic sie nie zatrzymuje jest szansa ze do rana urodzisz
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:33   #1576
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

śliczności
moja mi się wydaje taka malutka, to nawet nie mogę sobie wyobrazić jaka ona kruszyna
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:34   #1577
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
U nas skurcze narastają w sile ale do wytrzymania - mam je co 4 min i trwają ok 1 mni ... Ja chyba tez troche tak jak Nouvelle potrzebuje czasu ...
Trzymam za Ciebie kciuki, bo poród możesz mieć podobny do mnie mi prysznic pomagał do pewnego czasu, także polecam
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:35   #1578
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Zosia śliczna !!!
Meganka myślę że do rana będzie po wszystkim.
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:36   #1579
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Cudna!

MEGANKA, TRZYMAMY KCIUKI
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 22:38   #1580
malinka612
Raczkowanie
 
Avatar malinka612
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: D.
Wiadomości: 435
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
te pytania w ciąży, trochę bezczelne nie powinno się pytać, ile ciężarna przytyła. mnie na szczęście nikt nie pyta

mnie pytali, aż w końcu nie wytrzymałam i powiedziałam co o tym myślę. Od tej pory cisza

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
mnie pyta gruba koleżanka aż korciło skomentować, że ja to w ciąży ale co z tobą?
a bezczelnośc nie zna granic, dzisiaj poza tymi ciągłymi pytaniami czy wreszcie urodziłam i jak to że jeszcze nie? to odebrałam naście telefonów, a tym z dwa aż z pretensjami że jak to nie urodziłam? jak mogłam jeszcze nie urodzić? to się zaśmiałam i rozłączyłam hahaha



i dobrze zrobiłaś kto był aż tak bezczelny? Odplac mu tym samym; )


Cytat:
Napisane przez Tamika24 Pokaż wiadomość
Witam sie ze szpitala. Jezu jak mam dosyc...leze od wczoraj a dzis dostalam okscytyne i mecze sie caly dzien z takimi skurczami ze ledwo zyje a rozwarcie jak bylo na 2cm tak dalej jest dostalam jeszcze jakies czopki teraz. Boze dziecko wyjdz juz

kciuki za szybki porod




Cytat:
Napisane przez Anneet Pokaż wiadomość
Kochane więc tak niby coś tam lepiej bo chodzi jak mała płacze,przy kąpaniu też jest i nawet bywa,że czasem ucisza szwagra dzieci,nie pozwala im iśc do nas jak Wiki śpi..ale w☠☠☠☠ia mnie bo wiadomo pierwsze dziecko człowiek głupi jest tak?ale żeby na każdym kroku to nie tak tylko tak,a to tak a tamto tak trzymcie mnie bo jak nie pier...to wpier to źle trzymam w trakce mycie,to w trakce odbijania dziecku po jedzeniu ,to źle przewracam jak chcę ubrać nawet teraz jak się męczę z tymi cyckami to przychodzi nie proszona i się wpiebsza źle ręke trzymasz,źle ma ona główkę ☠☠☠☠a i źle i źle nawet mój mąż w końcu powiedział,dobra daj spokój daj jej butle jutro spróbujesz ją przyłożyć..mała płacze z głodu a ta na ręce nagle wzieła i za uciszanie jej no kuźwa dziecko głodne to głodne a nie,że coś tam kuźwa ja sama sobie musze poradzić z karmieniem małej to ona ma się przyssać do mnie i my się mamy do siebie ułożyć a nie do jej niewiele brakowało,by oni moim cyckiem chciała ją karmić..i to jej hasło..no tak jak poczuła od początku butlę to już koniec z cyckami,to mówię a c miałam zrobić jak nie mogłam jej karmić? po porodzie tak mi hormony buszują,że teraz bym beczała nawet jak mała płacze jak ją brzuszek boli a ta mi tu będzie swoje radziła..no ok chce i jak się przydadzą rady to ok ale samo to że zarówno ja się wkurzam jak ona mi koło cycka siedzi i poprawia,ze nie tak ręka,głowa,Wiki wyczuwa moje zdenerwowanie i ona się denerwuje..chcę coś powiedzieć ale mi normalnie wszystko w gardle siedzi a nie chce się rozbeczeć i pokazać jej,ze nie daję sobie rady z karmieniem własnej córki..
nic idę się brać za kąpanie małej,oby ta noc była jakaś spokojniejsza dla Wikusi

Dziewczyny dziękuję wam za wszystkie dobre rady i okres przed porodem i teraz po ja ile będę mogła wskoczyć to wskoczę napisać chociaż co u nas,myślę,że za jakiś czas ogarnę tą zmianę w życiu i będę mogła was poczytać dokładnie co u was..Buźki mamuśki

nie daj się teściowej! ! Wiadomo, rady są czasem przydatne, ale bez przesady. Jak się będziesz stresować to nic z tego nie będzie. A teściowa zaraz się rozpędzi i będzie się wtrącać w to jak ubierać, czym karmić, jak wychowywać. Swoje wychowała, a dla twojego niech będzie babcią, a nie mama




Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
19.15 urodziłam
Gratulacje!! Pochwal się zosienka






Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
No to chociaz tyle dobrego


Opierdzielilam TZ... bo wykapalismy mala i poszedl na laptopa i gre se wlaczyl. Oczywiscie wygarnelam mu ze po co ten zasrany urlop bral, bo chyba nie po to zeby grac. Na koniec sie poplakalam. I to nie jest pierwszy raz, zeby nie bylo. Ech...

dobrze zrobiłaś, po to ma urlop by być z tobą i mała, a nie na kompie przesiadywac




Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
nie bylo bezow zeby nie bylo ze poszlam na marne to kupilam lody snickersy, 7upa jak zwykle, migdalowe ciasteczka do herbaty, wafelki goferki z nadzieniem do herbaty i czekoladowe serduszka z wafelkiem w srodku korcily mnie truskaweczki ale balam sie ich wiec zostaly w sklepie
a podbrzusze mnie ciagnie jak szalone teraz.....



kupiłam ptasie mleczko i arbuza, chcesz?


Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
U mnie skurcze sa juz dosc bolesne bolesne co ok 3 min przez 30 sec ale chca odłączyć mnie od oxy i przenieść na PT bo chyba duzo rodzących jest - jak cos to wrócę w nocy lub nad ranem .
Nouvella2 Gratulacje ;***
Obyś jeszcze dziś urodzila






Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Nadrobilam Was boże jak Zochan pięknie pachnie : love: a włosy pachną jej kotletem rybnym z obiadu. Tz małej nie widzial, bo tu nie można tak wieczorem wchodzić. Ale piszemy ze sobą, wysyłam fotki w ogóle to mała jest maleńka waży 2680 (chyba, nie mam jak się wychylic ) i mierzy 48 cm. Nasz kruszyniak i ma burze czarnych włosów, jak cyganka
Fotki!!


U nas córa dziś trochę postraszyla przepowiadaczami ale dalej siedzi
jutro mamy gości wiec pogadalismy do niej by z wyjściem wsytrzymala się aż sobie pojadą
malinka612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:40   #1581
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Nouvelle - sliczna
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:40   #1582
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Trzymam za Ciebie kciuki, bo poród możesz mieć podobny do mnie mi prysznic pomagał do pewnego czasu, także polecam

Jaka kochana ta Twoja córcia
Mnie przenieśli na PT łaska chce spac a ja ciagle wstaje łazienka korytarz ... Masakra ;/

Długo te skurcze juz takie bolesne miałaś ? Od której godziny ?
Ale Ci zazdroszczę ze juz po jestes ;*
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:42   #1583
malinka612
Raczkowanie
 
Avatar malinka612
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: D.
Wiadomości: 435
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Nou, cudowną masz corcie
malinka612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:44   #1584
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez malinka612 Pokaż wiadomość


kupiłam ptasie mleczko i arbuza, chcesz?
chce, ptasie mleczko, i arbuza tez bo u nas nie ma takich dobrych rzeczy, a ptasie mleczko poprostu uwielbiam, zjadlabym cale pudeleczko szybciutko
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:52   #1585
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Jaka kochana ta Twoja córcia
Mnie przenieśli na PT łaska chce spac a ja ciagle wstaje łazienka korytarz ... Masakra ;/

Długo te skurcze juz takie bolesne miałaś ? Od której godziny ?
Ale Ci zazdroszczę ze juz po jestes ;*
Takie, że jeczalam w poduszkę i chciałam sobie żyły podciac to od 16 ale to tak do 18. Potem mnie przenieśli na sale porodowa i tam było mi dużo lepiej. Raz, że byłam świadoma tego, że mam już duże rozwarcie, a dwa była ze mną mama, która mi bardzo pomagała. Polecam podczas skurczu psikanie twarzy woda termalna i przykładanie zimnego ręcznika na buzię. Także u mnie chyba ta samotność, bezradność i podpięte ktg na przedporodowej było najgorsze.
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:55   #1586
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Nouvelle,jaką masz piękna córeczkę!!
Gratulacje byłaś bardzo dzielna! !!!
Każdej z nas myślę, należą się wielkie brawa za całą ciążę, za tę wyrzeczenia, zamartwianie,uważanie na siebie, diety, słodkości, prasowanie, i na końcu nasz CUD NARODZIN!❤
Ja czekam na tą moją Kruszynke też mocno mocno.. teraz ma taką czkawke, że wszystkie narządy wewnętrzne mi obija w środku😕okropne uczucie. Tym bardziej że już głową jest tak bardzo nisko, czuje jakbym ja już miała na wylocie😱 Jeszcze pomeczymy wszystkie i nasze serduszka będą z nami
Michiru-poproszę o link do grupy na Facebooku to świetny pomysł.
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:55   #1587
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Takie, że jeczalam w poduszkę i chciałam sobie żyły podciac to od 16 ale to tak do 18. Potem mnie przenieśli na sale porodowa i tam było mi dużo lepiej. Raz, że byłam świadoma tego, że mam już duże rozwarcie, a dwa była ze mną mama, która mi bardzo pomagała. Polecam podczas skurczu psikanie twarzy woda termalna i przykładanie zimnego ręcznika na buzię. Także u mnie chyba ta samotność, bezradność i podpięte ktg na przedporodowej było najgorsze.
nie strasz mnie mam ta wode termalna i maly recznik, mam nadzieje ze sie przyda jak piszesz a na przedporodowej bylas sama bez mamy?
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 23:02   #1588
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
nie strasz mnie mam ta wode termalna i maly recznik, mam nadzieje ze sie przyda jak piszesz a na przedporodowej bylas sama bez mamy?
Na przedporodowej były trzy łóżka i to wszystko, na jednym z nich ja, na drugim inna dziewczyna. Mama mogła ze mną chodzić po korytarzu i pod prysznic. I póki skurcze były znośne, to tak robilysmy. A potem po tylu godzinach, jak mi powiedziano ze rozwarcie nadal 1,5 cm i mam się położyć na przedporodowej pod ktg to się załamałam. Ale wiem, że gdybym wtedy leżała na porodowce i była z mama, to te dwie godziny nie byłyby traumatyczne. Także nie ma się czego bać, jeżeli ma się obok kogoś bliskiego
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 23:06   #1589
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Nouvelle,jaką masz piękna córeczkę!!
Gratulacje byłaś bardzo dzielna! !!!
Każdej z nas myślę, należą się wielkie brawa za całą ciążę, za tę wyrzeczenia, zamartwianie,uważanie na siebie, diety, słodkości, prasowanie, i na końcu nasz CUD NARODZIN!❤
Ja czekam na tą moją Kruszynke też mocno mocno.. teraz ma taką czkawke, że wszystkie narządy wewnętrzne mi obija w środku😕okropne uczucie. Tym bardziej że już głową jest tak bardzo nisko, czuje jakbym ja już miała na wylocie😱 Jeszcze pomeczymy wszystkie i nasze serduszka będą z nami
Michiru-poproszę o link do grupy na Facebooku to świetny pomysł.

a moj synek dzis za spokojny jest tylko sie przeciaga i bawi sie rekoma w okolicach kosci miedniczych, miedzy udami a podbrzuszem ( nie wiem czy nazwa dobra ) a tam to on sie lubi bawic dwa tygodnie i kazda z nas bedzie miec swoje serduszko obok wyslalam ci link w prywatnej wiadomosci, michiru musi tylko zaakceptowac ciebie, ale ona to chyba poszla spac

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Na przedporodowej były trzy łóżka i to wszystko, na jednym z nich ja, na drugim inna dziewczyna. Mama mogła ze mną chodzić po korytarzu i pod prysznic. I póki skurcze były znośne, to tak robilysmy. A potem po tylu godzinach, jak mi powiedziano ze rozwarcie nadal 1,5 cm i mam się położyć na przedporodowej pod ktg to się załamałam. Ale wiem, że gdybym wtedy leżała na porodowce i była z mama, to te dwie godziny nie byłyby traumatyczne. Także nie ma się czego bać, jeżeli ma się obok kogoś bliskiego
ze mna bedzie caly czas tz, chyba ze wysla go do domu, i jesli bedzie chcial, bo porod bedzie dosc dlugi, ale za nic w swiecie mu nie pozwole mnie zostawic, w takiej chwili zycze sobie samej szybkiego porodu i bezbolesnego w takim razie haha
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 23:07   #1590
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Idę odsypiac, póki mała tez śpi. U was też leży i śpi się z dziećmi w łóżku? Bo u nas niby są te kuwety łóżeczka, ale wszystkie mają dzieci w łóżkach i tak też zalecają lekarze i położne. Nie mogę wietrzyć krocza, bo śpię na boku, na skraju łóżka, resztę zajmuje moja mikroskopijna córka
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.