Urodzone w 1989 :) cz. II - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-23, 10:10   #4381
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

pamelija a zwalałam winę na alkohol? Bo nie rozumiem...
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 10:10   #4382
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Krowka - trzymamay kciuki , i .. bedzie dobrze

blaque - mi tez sie nudzi :/:/

a tak wgl to juz nie pamietam co mialam napisac bo cos mi wielocytowanie nie chce dzialac .

a ja dzisiaj jade do babci na urodzinyyy

wgl to ostatnio stracilam apetyt :/
nic mi sie nie chce jesc. najgorzej rano..ale to chyba przez to ze zawsze zjem cos bardzo pozno.
np wczoraj o godz 22 "grzeska" z mamą na pół

chyba zaraz pojde cos posprzatac
__________________
"Uwierz w anioły
Nawet jeśli ich skrzydła są czarne
uwierz w diabła
choćby na jego nogach spoczywała
płonąca aureola
Uwierz w ślepą miłość
i równie ślepą nienawiść
Uwierz We mnie"
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 10:11   #4383
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Całe miasto przeszłam i w ostatniej aptece był


Pierwsze są świetne
Białe i zielone
hahahaha (przepraszam musiałam )
Też dzisiaj ruszam w poszukiwaniu tego pudru... bo wczoraj wkońcu z domu wyszłam tylko z psem na spacer
a za butkami to ja jestem za białymi I chyba wezmę te białe tylko zobaczę czy ktoś chce kupić moje książki..
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 10:22   #4384
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
A może pamiętasz ile kosztowała??

Dzisiaj ide po moje baleronko trampki
Kosztowała albo 9,90 albo 14.90 zł

Pochwal sie pozniej zakupem


Krówka czekam na niusa

Mathilda bedzie dobrze , dzis na spokojnie porozmawiacie i wszystko sie ułoży. Za bardzo sie kochacie żeby to sie mialo rozpaść przez jeden własciwie całkiem niewinny "wybryk"

Patitcz a ja włąsnie (co najgorsze) mam zawsze ogromny apetyt i potrafie jesć takie ilosci ze ludzie sie az dziwią A ost szczególnie chodzą za mną slodycze i wszystkie mozliwe wloskie dania z czosnkiem. no ale niestety pzrez zlata odchudzania i roznych dziwnych wyskokow podchodzących pod zaburzenia odzywiania ostatnio mam chyba totalnie zepsuty metabolizm i musze bardzo uwazac
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 10:23   #4385
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Sorry za post pod postem..

marta6704 no ja też mam czasami takie myśli i też się zamartwiam tak jak Ty, ale doszłam do wniosku, że jak mam się z kimś kolegować, to nic na siłę.. nie sztuka mieć koło siebie wielu znajomych.. sztuką jest mieć garstkę znajomych, ale takich prawdziwych, na których zawsze można polegać : ) dlatego Kochana nie myśl o nich, a TŻtowi przejdzie.. zobaczysz..
Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
pamelija a zwalałam winę na alkohol? Bo nie rozumiem...
wcześniej napisałaś:

Cytat:
Nie wiem co z TŻ. boję się. Napisał mi że po alkoholu staję się zupełnie innym człowiekiem... jak każdy chyba przecież i wiem i dlatego nie piję!
i nie Ty zwalasz winę na alkohol, ale TŻ chyba próbuje wykręcić się z tego, ze mówił o tej Ani itd dlatego, że coś wypił.. Kurczę nikt mu na siłę alkoholu do gardła nie wlewał więć niech przybiega szybciutko do Ciebie z kwiatami i Cię przeprasza
ps. jeśli źle zrozumiałam Twoją i TŻ sytuację to przepraszam


Krówka udanej wycieczki z W. Jak wrócisz opowiadaj szybko jak było
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 10:31   #4386
shatje
Zadomowienie
 
Avatar shatje
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska:)
Wiadomości: 1 567
GG do shatje
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Marta- Masz nas kochana

Mathilda- Szparago nasza śliczna, jestem pewna, że wszystko się wyjaśni...Ty go kochasz,a on Ciebie
__________________

Greece

moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181190

trochę nowości: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post6947247

karteluchy

Buzi dla kochanych Wizażanek


shatje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 10:37   #4387
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

hah pamelija trochę pokręciłaś. Z Bartkiem gadałam o tej Ani W sumie to ja tak to tak napisałam. Pokręciłam Bartka z TŻ. przeeepraszam.
A TŻ powiedział mi że ja po alkoholu staję się inna. No...
Ogólnie chodziło o to że trzymałam się za rękę z moim przyjacielem
Ej kurde jak on ze swoją (i moją w sumie też) przyjaciółką się wita i całują się w usta to jest ok? Nic mu o tym nie mówiłam no bo rozumiem są przyjaciółmi, a on ma wielkie pretensje jak trzymam się za rękę z Mateuszem. Kurde :/ I jeszcze Bartek mu mówił że się przytulam! Kurde Mateusz mnie przytulił bo mi smutno było jak mnie Patryk olewał
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 10:42   #4388
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

krówka czekamy na wiadomości

mathilda Kochacie się z P i jestem pewna, że się wszystko wyjaśni Tylko może faktycznie już nie szalej z alkoholem, żeby już nie było takich sytuacji. Aa i zazdroszczę Ci takiego przyjaciela jak B

Marta

Pamelija jak kupisz te butki to poproszę później o relację i fotki Też się zastanawiam nad białymi, bo nie mam żadnych białych butów

Dziewczyny a jaki to jest ten puder? Nie chce mi się szukać wcześniej


Shatje no zawróciłaś biednemu chłopakowi w głowie, nie ma się co dziwić. Hehe fakt nie wiadomo kiedy się może przydać, więc tak całkiem w odstawke go nie odkładaj
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 10:43   #4389
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Ej kurde jak on ze swoją (i moją w sumie też) przyjaciółką się wita i całują się w usta to jest ok?
Hmm..wiesz moim zdaniem to to troche nie tak...
Tzn ten pocałunek z usta na powitanie miedzy przyjaciółmi, rozumiem w policzek - to normalka, ale w usta?
Ja osobiscie nie pozwoliłabym mojemu chłopakowi witac sie w ten sposob nawet z najblizszą przyjaciołką...
Tzn nie chce Cie pouczac czy dawac rad zebys mu zabroniła czy cos...ale mnie osobiscie by to przeszkadzało i uwazam ze tak nie powinno byc - takie moje zdanie. Tylko tyle chciałam powiedzieć.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 11:03   #4390
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Pamelija:Co do tych aptek to miałam naprawde pecha.
A chyba bede musiala sie przyzwyczaić,że powoli trace znajomych bo przyjaciól straciłam już dawno

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Kosztowała albo 9,90 albo 14.90 zł

Pochwal sie pozniej zakupem
Ooo to nie dużo za tą antyrame,może dzisiaj sie zapytam czy są i ile kosztują.
A niestety narazie nie pochwale sie butami i innymi moimi zakupami bo nie mam aparatu znaczy sie nie działa

Cytat:
Napisane przez shatje Pokaż wiadomość
Marta- Masz nas kochana

Mathilda- Szparago nasza śliczna, jestem pewna, że wszystko się wyjaśni...Ty go kochasz,a on Ciebie
Chociaz tu moge napisać co mnie trapi.Bo TŻ obrażony i wole sie nie odzywać do niego.A nie mam NIKOGO komu moge sie wygadać
Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
hah pamelija trochę pokręciłaś. Z Bartkiem gadałam o tej Ani W sumie to ja tak to tak napisałam. Pokręciłam Bartka z TŻ. przeeepraszam.
A TŻ powiedział mi że ja po alkoholu staję się inna. No...
Ogólnie chodziło o to że trzymałam się za rękę z moim przyjacielem
Ej kurde jak on ze swoją (i moją w sumie też) przyjaciółką się wita i całują się w usta to jest ok? Nic mu o tym nie mówiłam no bo rozumiem są przyjaciółmi, a on ma wielkie pretensje jak trzymam się za rękę z Mateuszem. Kurde :/ I jeszcze Bartek mu mówił że się przytulam! Kurde Mateusz mnie przytulił bo mi smutno było jak mnie Patryk olewał
Ajj z tymi facetami to tylko problemy!!
Heh moim zdaniem pocałunek w usta z przyjaciółką,a trzymanie za reke przyjaciela to co innego.
Ja bym nie mogła patrzec jak TZ całuje inną w usta brrr...
I zgadzam sie z Shatje kochacie sie i wszystko sie ułozy.


Kasia:To puder propolisowy na problemy z cerą,ale nie tylko.Laylaa o nim pisała.Ja kupiłam w aptece za 11zł
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 11:03   #4391
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Hmm..wiesz moim zdaniem to to troche nie tak...
Tzn ten pocałunek z usta na powitanie miedzy przyjaciółmi, rozumiem w policzek - to normalka, ale w usta?
Ja osobiscie nie pozwoliłabym mojemu chłopakowi witac sie w ten sposob nawet z najblizszą przyjaciołką...
Tzn nie chce Cie pouczac czy dawac rad zebys mu zabroniła czy cos...ale mnie osobiscie by to przeszkadzało i uwazam ze tak nie powinno byc - takie moje zdanie. Tylko tyle chciałam powiedzieć.
mi to też się nie podoba, ale nic nie mówiłam. Dopiero teraz mu to powiedziałam i on mówi że już od dawna tak wita się z Beatą :/
No i przegadaj mu.
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 11:26   #4392
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Noo tak się domyślałam
I wiem która to Twoja fotka bez zdjęć chyba
Hehe tak, tak Założyłam sobie ot tak, żeby mieć
Ale zdjęć nie mam i nie będę raczej miała.
Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Blaque-jestem, jeszcze jestem
Przeczytała wszystko, ale niesetety nie mam czasy Wam odpisac, bo wyruszam zaraz

Pogoda jest na razie ładna, ale jednak wybraliśmy bus, bo mają być co chwilę przelotne deszcze
To ma tez plus, np. będziemy mogli iść sobie na plażę
Stresuje sie trochę i aż mi głupio.

Mam też fajnego niusa, ale opowiem Wam o nim jak wróce
Pa
No co za okropna mućka!!

Już się nie mogę doczekać!
Powodzenia (na plaży) i w ogóle..

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Hmm..wiesz moim zdaniem to to troche nie tak...
Tzn ten pocałunek z usta na powitanie miedzy przyjaciółmi, rozumiem w policzek - to normalka, ale w usta?
Ja osobiscie nie pozwoliłabym mojemu chłopakowi witac sie w ten sposob nawet z najblizszą przyjaciołką...
Tzn nie chce Cie pouczac czy dawac rad zebys mu zabroniła czy cos...ale mnie osobiscie by to przeszkadzało i uwazam ze tak nie powinno byc - takie moje zdanie. Tylko tyle chciałam powiedzieć.
Dokładnie..

Dla mnie w ogóle pocałunek w usta z kimś innym niż z moim obecnym chłopakiem jest nie do pomyślenia. Rozumiem-w policzek z dziewczynami (chociaż i tak tego nie lubię).
Nie, dla mnie to jest chore. Tyle.
Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
mi to też się nie podoba, ale nic nie mówiłam. Dopiero teraz mu to powiedziałam i on mówi że już od dawna tak wita się z Beatą :/
No i przegadaj mu.
I co z tego? Teraz jest z Tobą a to także do czegoś zobowiązuje.
Związek to nie tylko przyjemność, ale również odpowiedzialność za drugą osobę, oddanie, poświęcenie się, wspólne przechodzenie przez problemy i kompromisy.
Spoko-jest waszą przyjaciółką i on się z nią tak wita. Ale teraz jest z Tobą, Tobie się to nie podoba, więc powinien przestać, albo przynajmniej dawać całusa w policzek.
Pocałunki w usta powinien 'mieć' tylko Twoje.

Jak może mieć do Ciebie pretensje, jeśli sam jest nie w porządku..?

Zobaczysz, wszystko się ułoży. Kochacie się i dojdziecie do porozumienia
Jeszcze przyjdzie na kolanach, zobaczysz
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 11:26   #4393
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Talking Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Hmm..wiesz moim zdaniem to to troche nie tak...
Tzn ten pocałunek z usta na powitanie miedzy przyjaciółmi, rozumiem w policzek - to normalka, ale w usta?
Ja osobiscie nie pozwoliłabym mojemu chłopakowi witac sie w ten sposob nawet z najblizszą przyjaciołką...
Tzn nie chce Cie pouczac czy dawac rad zebys mu zabroniła czy cos...ale mnie osobiscie by to przeszkadzało i uwazam ze tak nie powinno byc - takie moje zdanie. Tylko tyle chciałam powiedzieć.
zgadzam sie.
mi by bylo dziwnie widzac, jak tz wita sie z kims calujac nawet w ten policzek..
a w usta to juz w ogole

mathilda nie dziwie sie P., ze byl zly.. juz pomijajac to jak on sie wita z ta przyjaciolka.
na pewno byl zazdrosny. w sumie wydaje mi sie, ze dziwne by bylo to, gdyby go takie cos nie ruszylo. nawet jesli wie, ze ten M. jest Twoim przyjacielem.
pomimo tego jest tez.. facetem.
kazdego by ruszylo na widok innego obejmujacego jego dziewczyne. tak przynajmniej mi sie wydaje.

ale wierze, ze sobie wszystko wyjasnicie i na pewno bedzie ok

marta tz na pewno sie odbrazi niedlugo i bedzie dobrze

krowka nawet lepiej, ze jedziecie busem no i fajnie Ci ze masz tak blisko morze..
powodzenia



bylam na zakupach, w bibliotece, zaniesc buty do szewca
niedobrze mi sie zrobilo na ulicy, upal + zalatwianie spraw na miescie = masakra dla mnie
a jeszcze musze lezc na pocztę po paczkę z wymiany i po kilka ksiazek do antykwariatu.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 11:40   #4394
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

laylaaa-qrcze ty to masz z tymi osłabieniami..
http://allegro.pl/item223992682_wypr...o_19_99zl.html
Jak Wam się podoba?
Moim zdaniem taka sobie, powalająca nie jest, ale za tą cenę..
marta-tj. napisała shatje masz nas ;* Ale wiem, że my swoją drogą, bo nie będzie nas u Ciebie w szkole.. Może nie martw się tym na zapas.
Nawet jeśli może okazać się tj. mówisz, będziesz miała koleżanki. Przynajmniej w szkole. Ale wierzę, że tak się nie stanie i zobaczysz, że masz naprawdę dużo fajnych znajomych którym zależy na Tobie.
A z TŻ'tem to na pewno przejściowe. Przejdzie mu. Przecież nie stało się nic takiego, prawda? Zobaczysz-jak to facet-przyjdzie i przeprosi:glasiu :
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 11:58   #4395
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
laylaaa-qrcze ty to masz z tymi osłabieniami..
http://allegro.pl/item223992682_wypr...o_19_99zl.html
Jak Wam się podoba?
Moim zdaniem taka sobie, powalająca nie jest, ale za tą cenę..
Podobałaby mi sie nawet gdyby nie ten guzik z pentelką Fajna do noszenia przez ramie tylko własnie szkoda ze nie ma klapki tylko ten rzemyk...
Cena ciekawa
Jesli Ci sie podoba (i ten guzik tez) to bierz
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 12:00   #4396
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Mathilda - pogadaj z TZtem.. powiedz ze chcesz miec go tylko dla siebie a z przyjaciolka moze sie witac poprzez calusa w policzek ..
napewno wszytsko bedzie ok ; )

laylaaa - ja tez nie lubie nic zalatwiac w upalach .. to moze pojdz na poczte pozniej . jak juz bedzie chłodniej ?

macie moze jakąś strone z fajnymi zdjeciami=obrazkami
bo kupilam sobie zeszyty . ale mają okreopne okladki i musze je jakos upiększyc
__________________
"Uwierz w anioły
Nawet jeśli ich skrzydła są czarne
uwierz w diabła
choćby na jego nogach spoczywała
płonąca aureola
Uwierz w ślepą miłość
i równie ślepą nienawiść
Uwierz We mnie"
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 12:08   #4397
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez shatje Pokaż wiadomość
em- ja jak pije takie perfumowane to jakbym chemie piła...
Ee, ale są takie pyszne..

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Czekam na sprawozdanie
No więc byłam w H&M i rzeczywiście są takie szaliki po 29,90 zł i 39,90 zł w kilku różnych kolorach (beżowy, granatowy, szary, zielony..). Mi się nawet podobały, ale te droższe, a 40 zł na taki szalik to dla mnie za dużo..

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Podobno w Zarze są jakieś..Em..?
O, nie nie. Dzisiaj już mi się nie chce łazić po żadnych sklepach.

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
a najpiękniejsza bluza jaką kiedykolwiek widziałam była 2 miesiace temu w Cubusie - ciepło zółta w pomarańczowo złote liscie, ale te liscie to były tylko kontury i wewnętrzne zyłki, dopasowana z kapturem (79,90zl.) - normalnie cudo i była akurat jedna XS w sam raz dla mnie ale pomyślałam ze zastanowie sie przez noc i jak na drugi dzien wrociłam juz jej nie było
Aaa.. normalnie już się w niej zakochałam..

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
Aaaaaaaa to dlatego pytałaś Uroczyście oswiadczam, że to nie byłam ja na pewno
A uwierz, że wolałabym, żebyś to była Ty..

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
Moje zakupy
Czarny płaszczyk jest boski.

Cytat:
Napisane przez Independent Women Pokaż wiadomość
super_karo - mam tą samą białą bluzkę z brązowymi guziczkami tez kupiłam ją za 12 zł podczas szaaallooonych wyprzedaży w h&m
I ja też ją mam.

Cytat:
Napisane przez pamelija Pokaż wiadomość
Ja to zawsze miałam wielkie luzy, aż się czasami sama Mamie dziwiłam..
Ja to od zawsze miałam takie luzy, że nawet sobie nie wyobrażacie. Od pierwszej klasy podstawówki jeździłam tramwajem sama do szkoły, w podstawówce wracałam ze szkoły o 23 (a wtedy nie miałam jeszcze kom, ale moi rodzice w ogóle się o mnie nie martwili), w gimnazjum zostawałam gdzieś na noc i nawet mi się nie chciało dzwonić i ich informować.. W liceum to już wychodziłam na całe weekendy, wracałam po 3 dniach i nikt nie pytał, gdzie byłam. Przed świętami zapytali tylko, czy spędzę je w domu, a jak odpowiedziałam negatywnie, to zgodnie powiedzieli 'aha'. Mi to odpowiada, na szczęście, bo w ogóle nie jestem związana z moją rodziną.

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
a w połowie września z rodzicami do Turcji
Jejku, jak ja Ci zazdroszczę, że masz jeszcze tyle wakacji..

Cytat:
Napisane przez pamelija Pokaż wiadomość
Jak Wam się te podobają tylko szczerze!
Te takie wycinane są bardzo ładne, ale te botki - okropne!

Cytat:
Napisane przez Rozyczka-89 Pokaż wiadomość
oj wspolczuje ci super_karo ja w zeszle wakacje mialam pobudke o 6 rano przez dzieciaki:/ bo pilnowalam dzieci mojego wuja jak wszyscy jechali w pole takie mialam wakacje w zeszlym roku;/
No to co ja mam powiedzieć, jak codziennie wstaję o 5.30?

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Wam też się tak strasznie nudzi..?
Ja na szczęście nie mam na to czasu.

Co do sklepów, to ja bardzo polubiłam ostatnio H&M, a głównie dział dodatków i kosmetyki! Inne ubrania kupuję tam, gdzie coś wpadnie mi w oko. Zazwyczaj poluję na przeceny, w czymś z nowej kolekcji muszę zakochać się bez pamięci, żeby wyciągnąć portfel. Mam ciuchy z: New Yorker, House, Cropp Town, Ravel, Troll, Terranova, Greenpoint.. to tak najwięcej, ale ostatnio coraz więcej ciuchów podoba mi się w Bershce, Stradivariusie i H&M..

A ja wczoraj kupiłam sobie 3 bluzki w Trollu (po 14,99 zł ), kolczyki za 6,90 zł i świetny portfel w New Yorkerze za 29,95 zł.

A teraz znowu w pracy.. Dziś 14 godzin..

EDIT: aha, komuś miałam napisać mojego maila.. ale nie pamiętam komu. w każdym razie love4ever@poczta.fm
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 12:23   #4398
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

blaque ładnie to napisałaś

laylaaa wiem, rozumem że może być o to zły, nawet powinien, ma prawo ale on nie umie spojrzeć na to obiektywnie. W sumie się nie dziwię- złość zazdrość...
On mnie olewał na rocko więc Mateusz mnie przytulił żeby mnie pocieszyć.

To nie miało tak wyjść :/
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 12:30   #4399
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
laylaaa-qrcze ty to masz z tymi osłabieniami..
http://allegro.pl/item223992682_wypr...o_19_99zl.html
Jak Wam się podoba?
Moim zdaniem taka sobie, powalająca nie jest, ale za tą cenę..
za ta cene fajna
tylko ten guzik okropnie ja psuje.
podoba mi sie fason tej --> http://allegro.pl/item224697322_100_...bielczern.html
i to ze mozna ja nosic na 2 sposoby.. tylko material jakis dziwny, taki na lato raczej.

Cytat:
Napisane przez patitcz Pokaż wiadomość

laylaaa - ja tez nie lubie nic zalatwiac w upalach .. to moze pojdz na poczte pozniej . jak juz bedzie chłodniej ?

macie moze jakąś strone z fajnymi zdjeciami=obrazkami
bo kupilam sobie zeszyty . ale mają okreopne okladki i musze je jakos upiększyc
wlasnie wrocilam z tej poczty i nie ma mojej przesylki
po wala zostawiaja w skrzynce zawiadomienie, ze jest
kupilam tez 4 ksiazki..
MEGA ZDZIERSTWO! ksiazki w antykwariacie kosztuja tyle samo, co nowe! za polski dalam 22 zl, potem patrze w ksiegarni - tyle samo gegra drozsza tylko o jakies 3 zl.

a obrazki zawsze znajduje w images na google
albo tu: http://pro.corbis.com/

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja to od zawsze miałam takie luzy, że nawet sobie nie wyobrażacie. Od pierwszej klasy podstawówki jeździłam tramwajem sama do szkoły, w podstawówce wracałam ze szkoły o 23 (a wtedy nie miałam jeszcze kom, ale moi rodzice w ogóle się o mnie nie martwili), w gimnazjum zostawałam gdzieś na noc i nawet mi się nie chciało dzwonić i ich informować.. W liceum to już wychodziłam na całe weekendy, wracałam po 3 dniach i nikt nie pytał, gdzie byłam. Przed świętami zapytali tylko, czy spędzę je w domu, a jak odpowiedziałam negatywnie, to zgodnie powiedzieli 'aha'. Mi to odpowiada, na szczęście, bo w ogóle nie jestem związana z moją rodziną.
łoł, to faktycznie masz luz. tak wcale a wcale sie nie martwią o Ciebie?

ja mam tak, ze na jakas calonocna impreze moge jechac i wrocic na drugi dzien, nie pytam sie o pozwolenie tylko oznajmiam (tylko tata cos tam gada, ze gdzie to jade, cos tam).. ale jak chce isc np na miasto gdzies pod parasolki to slysze, ze mam byc o 22
czyli-calonocne imprezy czesto daleko od domu i powrot nad ranem - ok, ale wyjscie na rynek, gdzie ide doslownie 3 minuty bo mieszkam w centrum - do 22-23, jak sie uda.
pewnie chodzi o to, zebym nie wracala po nocy.. tez mi wracanie, 3-4 minuty i jestem w domu..
a zreszta teraz i tak juz nie siedze na rynku.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 12:45   #4400
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
łoł, to faktycznie masz luz. tak wcale a wcale sie nie martwią o Ciebie?
Wcale a wcale. Wydaje mi się, że to dlatego, że mam młodszego brata - urodził się jak byłam w 2 kl. podstawówki. To takie cudowne dziecko, jeśli wiecie co mam na myśli. Spełnia wszystkie niespełnione ambicje moich rodziców. Biedaczek..

Agosek, znalazłam wątek dla Ciebie. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200214
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 12:57   #4401
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Dziewczyny, które chciały jeszcze zdjęcie toby to wysłałam
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 13:08   #4402
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Podobałaby mi sie nawet gdyby nie ten guzik z pentelką Fajna do noszenia przez ramie tylko własnie szkoda ze nie ma klapki tylko ten rzemyk...
Cena ciekawa
Jesli Ci sie podoba (i ten guzik tez) to bierz
laylaaa-Hehe guzik można uciąć

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No więc byłam w H&M i rzeczywiście są takie szaliki po 29,90 zł i 39,90 zł w kilku różnych kolorach (beżowy, granatowy, szary, zielony..). Mi się nawet podobały, ale te droższe, a 40 zł na taki szalik to dla mnie za dużo..


O, nie nie. Dzisiaj już mi się nie chce łazić po żadnych sklepach.

Hehe dzięki A ogólnie te kolory (tych tańszych) łądne były?
A ten zielony to mn. w. jaki?

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
blaque ładnie to napisałaś
Dziękuję
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 13:16   #4403
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Hehe dzięki A ogólnie te kolory (tych tańszych) łądne były?
A ten zielony to mn. w. jaki?
Z tego co zapamiętałam, to te tańsze były na pewno beżowy i granatowy.. droższy szary.. a zielony.. no jak to jaki? (i nie pamiętam ile kosztował.. ).

Wiecie, że fuksjaa od nas odeszła? Co to za wizaż bez niej..

EDIT: Veiovis, do mnie nie doszło..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 13:38   #4404
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

em ja tez wogole nie jestem zwiazana ze swoja rodzina, ale dokladnie nie bede tutaj pisac dlaczego. Nawet nie moglam zaprosic swoich dalszych ciotek na 18-stke...

Z imprezami tez mialam kiedys problemy, ale nawet do dzisiaj musze mowic ze chodze do kolezanki bo na dyskoteki mnie nie puszczaja ("przeciez tam sa dziecko narkotyki!" -tak jakby w szkole ich nie bylo ). Nie moge sie doczekac az wyjade z tego wariatkowa.
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 13:45   #4405
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

em jak to odeszła? co to znaczy? możesz na PW? albo tu, nie wiem, o co chodzi?

Mnie jutro czeka maraton sklepowy a raczej PLAZ(A)owy

Veiovis to wyślij mi też na maila iskra.nadzieiMAłPKAinteri a.pl

marta
na pewno jest ktoś w Twoim otoczeniu komu na Tobie bardzo zależy, oprócz Tża : ) bo Tżowi na pewno zależy tylko ciężko mu to okazać ; ) ale kocha Cię, na pewno : )
zobaczysz, po powrocie do szkoły znowu połączą Ciebie i koleżanki te same sprawy, szkoła, lekcje, nauczyciele, bla bla bla, będzie temat do rozmowy, plotek : ) a jeśli nie to jeszcze rok i do widzenia : ) dobrze będzie no : )


nic mi się nie chce, zeżarłam 2 lody przed chwilą
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 13:54   #4406
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które chciały jeszcze zdjęcie toby to wysłałam
Ja chce marta6704@wp.pl
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wcale a wcale. Wydaje mi się, że to dlatego, że mam młodszego brata - urodził się jak byłam w 2 kl. podstawówki. To takie cudowne dziecko, jeśli wiecie co mam na myśli. Spełnia wszystkie niespełnione ambicje moich rodziców. Biedaczek..
Aaa wiem jak to jest.Ja mam brata o 11 lat młodszego i to jest oczko w głowie rodziców.Ukochany synek.Moja mama już sądzi,że będzie lepiej od nas się uczył,lepiej zachowywał itd.
A to mały rozpieszczony gówniarz w tej chwili ehh...
Na szczęscie idzie juz do 1 klasy i bedzie mial jakies zajęcie.
Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item223992682_wypr...o_19_99zl.html
Jak Wam się podoba?
Moim zdaniem taka sobie, powalająca nie jest, ale za tą cenę..
Za taką cene to niezła torba,ale mi też nie podoba się too eee rzemyk jakiś to brązowe
Ale ogólnie ładna torba.
Heh znów sie dowiedzialam,ze mnie koleżanka oszukała,mówila,że przyjeżdza jej kolezanka z Londynu i nie może wyjsc dzisiaj ze mna na miasto-dziwnym trafem spotkalam ją na mieście,gdy szła z inną koleżanką,napewno nie tą od Londynu.
No cóż ostatnio nikt dla mnie czasu nie ma... tylko boli mnie to,że ciągle jestem oszukiwana.
Z TŻ niby pisze esy,ale jakoś jest tak dziwnie.



Zaraz mam obiad,a później jade sie odstresować z rodzicami nad jezioro.
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 13:58   #4407
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Zaraz wysyłam

A co do tej torby z allegro to tylko mi ten guzik nie pasuje :P Więc proponuje go uciąć :P

Edit: Wysłane
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 14:02   #4408
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
em jak to odeszła? co to znaczy? możesz na PW? albo tu, nie wiem, o co chodzi?

Mnie jutro czeka maraton sklepowy a raczej PLAZ(A)owy
nic mi się nie chce, zeżarłam 2 lody przed chwilą
No właśnie co z Fuksją ja zauważyłam,że coś jest nie tak i to bardzo nie tak.Em może byś mogła coś napisać mi na PW jak oczywiście możesz.

Nija zakupyy mmmm...lubie,uwielbiam
Ja czekam na kase za książki i sobie kupie coś fajnego.

Buty kupiłam,ale przestały mi się nagle podobać,jeszcze ja ślepota nie zauważyłam,że na nic są czaszki.I mam EMO tramko balerinki.
Ajj czas zmienić soczewki chyba.
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 14:06   #4409
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Buty kupiłam,ale przestały mi się nagle podobać,jeszcze ja ślepota nie zauważyłam,że na nic są czaszki.I mam EMO tramko balerinki.
Ajj czas zmienić soczewki chyba.
Ojj, wiem jak się czujesz. Ja też tak czasem mam, że te czaszki mi się kamuflują i już chcę coś kupić, i wtedy to zauważam. A ja nienawidzę tego motywu!!

Co do fuksji, nie wiem co i ile mogę napisać. Pogadam z nią na gadu i zapytam.. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie dadzą jej bana za usunięcie postów.. Może kiedyś wróci..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 14:22   #4410
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez emememsik
Co do fuksji, nie wiem co i ile mogę napisać. Pogadam z nią na gadu i zapytam.. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie dadzą jej bana za usunięcie postów.. Może kiedyś wróci..
ok, rozumiem, ale nie może odejść, nie


Cytat:
Napisane przez marta6704
Nija zakupyy mmmm...lubie,uwielbiam
Ja czekam na kase za książki i sobie kupie coś fajnego.
ooo dzięki za przypomnienie, przecież wystawiłam moje książki z gimnazjum (3 torby) na kiermasz w gimnazjum i ma je ta bibliotekarka, muszę do niej zadzwonić i zapytać czy udało jej się coś sprzedać a jak nie to na pewno jeszcze na początku września ktoś coś kupi, musi a co
ja miałam kasę przeznaczoną na książkę ale jako że nie będę musiała jej kupować to... eee... dziś kupiłam kartę do kom. bo zachciało mi się rozwalić wszystko na smsy i dzwoniłam do kolegi i byłam w Realu i kupiłam parę zeszytów "po okładce", cienie JOKO i kosmetyczkę i nie mam kasy


__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.