Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-03-24, 18:09   #4651
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

W³a¶nie wróci³am od fryzjera, pani o magicznych rêkach i tym razem mnie nie zawiod³a. Siadam do mycia, "A tu widzê, ¿e siê pani trochê krêc±, tniemy na sucho." Zrobi³a dok³adnie jak chcia³am, wycieniowa³a z góry, dorobi³a stopniowanie z przodu tam gdzie zapuszczam normalne w³osy z grzywki, na ca³ej d³ugo¶ci posz³o mo¿e ze 3 cm. A wiecie jak po fryzjerze - maca³am w³osy ca³± drogê do domu

Zobaczymy jak siê jutro sprawdz± po zagniataniu, p³ukaniu itd.
__________________
¯ona jednego ma³¿a.

Pani t³umacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 18:28   #4652
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1 221
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
Ma alkohol w sk³adzie wiêc potencjalnie mo¿e wysuszaæ. Jednak nie jest na pierwszym czy drugim miejscu wiêc jego ilo¶æ te¿ jest mniejsza i mo¿e mieæ funkcjê tego który przetacza dobre rzeczy do w³osa.
Jednak ja bym uwa¿a³a z d³ugotrwa³ym nak³adaniem albo po prostu nawil¿a³a czê¶ciej je¶li idzie to serum
Nie ma co dramatyzowaæ - Alterra z Granatem te¿ ma alko a jest super
Dziêkujê, wezmê pod uwagê to co napisa³a¶
Juli_Juli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 18:32   #4653
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martyyn Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie wróci³am od fryzjera, pani o magicznych rêkach i tym razem mnie nie zawiod³a. Siadam do mycia, "A tu widzê, ¿e siê pani trochê krêc±, tniemy na sucho." Zrobi³a dok³adnie jak chcia³am, wycieniowa³a z góry, dorobi³a stopniowanie z przodu tam gdzie zapuszczam normalne w³osy z grzywki, na ca³ej d³ugo¶ci posz³o mo¿e ze 3 cm. A wiecie jak po fryzjerze - maca³am w³osy ca³± drogê do domu

Zobaczymy jak siê jutro sprawdz± po zagniataniu, p³ukaniu itd.
Gdyby tylko by³o wiêcej takich fryzjerek...
A ze tak spytam - czemu lepiej na sucho scinac wloski? Probowalam wygooglowac ale jakies pierdu-pierdu mi wyskakuje
karllii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 18:36   #4654
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez karllii Poka¿ wiadomo¶æ
Gdyby tylko by³o wiêcej takich fryzjerek...
A ze tak spytam - czemu lepiej na sucho scinac wloski? Probowalam wygooglowac ale jakies pierdu-pierdu mi wyskakuje
Podobno w³osów krêconych/ falowanych nie powinno siê ci±æ na mokro, bo s± delikatne i po wyschniêciu/ wysuszeniu wygl±daj± kompletnie inaczej

¯eby równo ¶ci±æ, fryzjerka wyprostowa³a mi w³osy na szczotce, ale takiej p³askiej i bardzo szerokiej, a nie na okr±g³ej, muszê tak wypróbowaæ. W sumie to jest logiczne, bo dzia³a jak prostownica. Szczota z w³osiem dzika siê nada? Bo to najszersza jak± mam. Chocia¿ w sumie to jest pic na wodê, bo 10 minut po wyprostowaniu ju¿ siê pofalowa³y znowu

I najwa¿niejsze - koñcówki ju¿ nie trzeszcz±
__________________
¯ona jednego ma³¿a.

Pani t³umacz na swoim.

Kierowca in progress

Edytowane przez martyyn
Czas edycji: 2015-03-24 o 18:39
martyyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 18:52   #4655
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martyyn Poka¿ wiadomo¶æ
Podobno w³osów krêconych/ falowanych nie powinno siê ci±æ na mokro, bo s± delikatne i po wyschniêciu/ wysuszeniu wygl±daj± kompletnie inaczej

¯eby równo ¶ci±æ, fryzjerka wyprostowa³a mi w³osy na szczotce, ale takiej p³askiej i bardzo szerokiej, a nie na okr±g³ej, muszê tak wypróbowaæ. W sumie to jest logiczne, bo dzia³a jak prostownica. Szczota z w³osiem dzika siê nada? Bo to najszersza jak± mam. Chocia¿ w sumie to jest pic na wodê, bo 10 minut po wyprostowaniu ju¿ siê pofalowa³y znowu

I najwa¿niejsze - koñcówki ju¿ nie trzeszcz±
O kurdê ! W sumei tak mysle...moja tez obcinala na sucho, tylko ze...rozczesywala na sucho, psikala tylko jakas odzywka czy czyms. I chyba te rozczesywanie bylo najgorsze, jeszcze wtedy nie dbalam tak o wlosy jak teraz i bylo to istne "afro", bolalo i ciagla strasznie ;/
Niieee mow mi o prostowaniu wlosow...od x lat moje wlosy byly traktowane prostownica, dziwie sie ze je jeszcze mam. Ale z ta szczotka to ciekawe...trzeba wyprobowac
karllii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:21   #4656
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Na p³askiej szczotce fajnie siê suszy - szybciej, wygodniej i siê w³osy nie zwijaj± jak po okr±g³ej. I nie tylko do prostowania, ale do rozlu¼nienia skrêtu chocia¿by bardzo przydatna. Ja takiej szczotki u¿ywam do czesania siê od 3 lat, kiedy¶ sobie suszy³am na ni± i jestem zadowolona. Nie wyobra¿am sobie czym¶ innym czesaæ w³osów, akurat czeszê na sucho i taka szczotka jest genialna

A w ogóle to roz¶miesza mnie bardzo fakt, ¿e je¶li wezmê kiedy¶ ¶lub z t¿tem i bêdê mieæ jego nazwisko to to nazwisko bêdzie... Szczotka
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:29   #4657
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Na p³askiej szczotce fajnie siê suszy - szybciej, wygodniej i siê w³osy nie zwijaj± jak po okr±g³ej. I nie tylko do prostowania, ale do rozlu¼nienia skrêtu chocia¿by bardzo przydatna. Ja takiej szczotki u¿ywam do czesania siê od 3 lat, kiedy¶ sobie suszy³am na ni± i jestem zadowolona. Nie wyobra¿am sobie czym¶ innym czesaæ w³osów, akurat czeszê na sucho i taka szczotka jest genialna

A w ogóle to roz¶miesza mnie bardzo fakt, ¿e je¶li wezmê kiedy¶ ¶lub z t¿tem i bêdê mieæ jego nazwisko to to nazwisko bêdzie... Szczotka
Te¿ dobrze

No w³a¶nie ja mam dwie okr±g³e, o wiêkszej i mniejszej ¶rednicy (wiêksza do ogó³u w³osów, mniejsza do suszenia grzywki), TT i p³ask± z w³osiem dzika. Przy tej dzikowej TT siê chowa!

By³am dzisiaj u fryzjera, zrobi³am paznokcie hybrydowe, czujê siê dokochana
__________________
¯ona jednego ma³¿a.

Pani t³umacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 19:35   #4658
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martyyn Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ dobrze

No w³a¶nie ja mam dwie okr±g³e, o wiêkszej i mniejszej ¶rednicy (wiêksza do ogó³u w³osów, mniejsza do suszenia grzywki), TT i p³ask± z w³osiem dzika. Przy tej dzikowej TT siê chowa!

By³am dzisiaj u fryzjera, zrobi³am paznokcie hybrydowe, czujê siê dokochana
Ja jutro idê na hybrydy i nie mogê siê doczekaæ pierwszy raz.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:39   #4659
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jutro idê na hybrydy i nie mogê siê doczekaæ pierwszy raz.
Mojej mamy sekretarka jest ¶wietna w robieniu paznokci, kiedy¶ chodzi³am do niej na akrylowe, potem przesz³a na hybrydy. Czasami naklejam sztuczne, czasami nie, zale¿y od kondycji moich w³asnych paznokci (mam od zawsze anemiê i paznokcie czêsto siê krusz± i nie daj± siê zapu¶ciæ). Bêdziesz naklejaæ czy malowaæ po swoich?
__________________
¯ona jednego ma³¿a.

Pani t³umacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:39   #4660
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Uzale¿nisz siê! Pierwszy raz by³am w grudniu, od tej pory co 3 tygodnie chodzê. Kocham! Wygoda tyle czasu, nic siê nie psuje a paznokcie rosn± :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:51   #4661
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Uzale¿nisz siê! Pierwszy raz by³am w grudniu, od tej pory co 3 tygodnie chodzê. Kocham! Wygoda tyle czasu, nic siê nie psuje a paznokcie rosn± :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
¦wiêta prawda, hybrydy (kiedy¶ akryle) to jedyny sposób, ¿eby moje paznokcie mia³y szansê spokojnie rosn±æ bez ³amania.

Pierwszy raz by³am niemal dok³adnie 6 lat temu, na 1. roku studiów, piêkne czasy
__________________
¯ona jednego ma³¿a.

Pani t³umacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 22:29   #4662
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martyyn Poka¿ wiadomo¶æ
Mojej mamy sekretarka jest ¶wietna w robieniu paznokci, kiedy¶ chodzi³am do niej na akrylowe, potem przesz³a na hybrydy. Czasami naklejam sztuczne, czasami nie, zale¿y od kondycji moich w³asnych paznokci (mam od zawsze anemiê i paznokcie czêsto siê krusz± i nie daj± siê zapu¶ciæ). Bêdziesz naklejaæ czy malowaæ po swoich?
Na szaro! (jestem na tel)
Maluje na swoich bo mam do¶æ d³ugie(oprócz ¶rodkowego prawej d³oni bo jak zwykle jeden musi mieæ humoru i siê rozdwajac byæ krótszym itp -_-)
Anemii wspó³czujê tez mam lekk± ale co zrobiæ? Ja mam ca³e ¿ycie :P
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 22:42   #4663
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Na szaro! (jestem na tel)
Maluje na swoich bo mam do¶æ d³ugie(oprócz ¶rodkowego prawej d³oni bo jak zwykle jeden musi mieæ humoru i siê rozdwajac byæ krótszym itp -_-)
Anemii wspó³czujê tez mam lekk± ale co zrobiæ? Ja mam ca³e ¿ycie :P
Ja te¿ mam ca³e ¿ycie, jak tylko odstawiam ¿elazo o d³ugim uwalnianiu to wraca. Nied³ugo planujê znowu oddaæ krew (mia³am pó³roczn± przerwê po laserowym usuwaniu blizny) i muszê siê odpowiednio naszprycowaæ
__________________
¯ona jednego ma³¿a.

Pani t³umacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 22:51   #4664
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja raz mialam zele i nigdy, nigdy wiecej, paznokcie byly tak kruche, ze do dzis ich w pelni nie odbudowalam, a mija prawie rok.

Ja reanimuje pryskajac woda az sie stana wilgotne, potem wgniatam zel, 5 minut w koszulce i suszenie.

Co do szczotek, umiem zrobic wlosy na okraglej, ale prosta mnie juz przerasta :p
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:43   #4665
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Ja raz mialam zele i nigdy, nigdy wiecej, paznokcie byly tak kruche, ze do dzis ich w pelni nie odbudowalam, a mija prawie rok.
Mo¿e manicurzystka za bardzo spi³owa³a Ci p³ytkê? Przy akrylach tak by³o, do hybrydowego wystarczy zmatowiæ powierzchniê bloczkiem, dos³ownie minimalnie, byle siê trzyma³o.
__________________
¯ona jednego ma³¿a.

Pani t³umacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 09:08   #4666
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martyyn Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e manicurzystka za bardzo spi³owa³a Ci p³ytkê? Przy akrylach tak by³o, do hybrydowego wystarczy zmatowiæ powierzchniê bloczkiem, dos³ownie minimalnie, byle siê trzyma³o.
Nie wiem co zrobila, ale nigdy wiecej do tego zakladu nie wrocilam :p Pomijajac, ze ta czesc sztuczna byla grubosci centymetra i wygladala dziwnie :p
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 10:09   #4667
AgusiA753
Raczkowanie
 
Avatar AgusiA753
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martyyn Poka¿ wiadomo¶æ
Podobno w³osów krêconych/ falowanych nie powinno siê ci±æ na mokro, bo s± delikatne i po wyschniêciu/ wysuszeniu wygl±daj± kompletnie inaczej

¯eby równo ¶ci±æ, fryzjerka wyprostowa³a mi w³osy na szczotce, ale takiej p³askiej i bardzo szerokiej, a nie na okr±g³ej, muszê tak wypróbowaæ. W sumie to jest logiczne, bo dzia³a jak prostownica. Szczota z w³osiem dzika siê nada? Bo to najszersza jak± mam. Chocia¿ w sumie to jest pic na wodê, bo 10 minut po wyprostowaniu ju¿ siê pofalowa³y znowu

I najwa¿niejsze - koñcówki ju¿ nie trzeszcz±
Na sucho ¶cina siê dlatego, ¿eby zachowac skret. Loki s± roznej dlugosci, pozbijane w pukle. Fryzjerka, ktora siê na tym zna ¶cina na sucho lok po loku zgodnie z kierunkiem skretu. Wiec po kiego grzyba scinala Ci na sucho skoro rozczesala?:P Ja nigdy nie natrafilam na fryzjerke, ktora scina na sucho, ale mi to nie przeszkadza, bo nie mam mocnych lokow, lubie miec po prostu wycieniowane, bo to podbija mi skret. Ale robia to na mokro wlasnie po to by nie niszczyc wlosa. Teraz mam za malo wycieniowane i nie chca mi sie tak ladnie krêciæ :l






Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
A w ogóle to roz¶miesza mnie bardzo fakt, ¿e je¶li wezmê kiedy¶ ¶lub z t¿tem i bêdê mieæ jego nazwisko to to nazwisko bêdzie... Szczotka

haha, jak na prawdziw± wlosomaniaczke przystalo!




Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Uzale¿nisz siê! Pierwszy raz by³am w grudniu, od tej pory co 3 tygodnie chodzê. Kocham! Wygoda tyle czasu, nic siê nie psuje a paznokcie rosn± :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Kusi mnie to,Ale boje siê o kondycje moich ciagle rozdwajajacych paznokci. Nie zauwazylyscie ¿adnego pogorszenia po hybrydach?




Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem co zrobila, ale nigdy wiecej do tego zakladu nie wrocilam :p Pomijajac, ze ta czesc sztuczna byla grubosci centymetra i wygladala dziwnie :p
Te¿ mia³am masakre po zelach, ciekawe czy dlatego, ¿e bylam taka m±dra i sama je sobie poodrywalam :thumbup:
__________________
CG- od 01.07.2012r
AgusiA753 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:49   #4668
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martyyn Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e manicurzystka za bardzo spi³owa³a Ci p³ytkê? Przy akrylach tak by³o, do hybrydowego wystarczy zmatowiæ powierzchniê bloczkiem, dos³ownie minimalnie, byle siê trzyma³o.
Kurcze... Ja chyba musze na jaki¶ czas przestaæ- a to dlatego, ¿e jeden paznokieæ poszed³, a na dwóch innych mam hybryde na tipsie... W dodatku jeden gdzie¶ znikn±³, hahaha.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:49   #4669
doti8
Raczkowanie
 
Avatar doti8
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 173
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Znalaz³am w szafie zapasy pó³produktów i okaza³o siê ze mam kreatynê, proteiny mleczne i hydrolizowany jedwab - bêdê testowaæ, bo odkry³am ¿e moje w³osy kochaj± proteiny ;-) po keratynie nic specjalnego, ale proteiny mleczne - fajne dodajê je do maski biovax do przet³uszczaj±cych - ona zawiera siarkê koloidaln± a krêcone w³osy lubi± siarkê, w po³±czeniu z proteinami - super jeszcze wypróbujê t± p³ukankê z siemienia bo kusicie, kusicie ;-)

Wys³ane z mojego GT-I8190 przy u¿yciu Tapatalka

Edytowane przez doti8
Czas edycji: 2015-03-25 o 13:59
doti8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 13:50   #4670
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez AgusiA753 Poka¿ wiadomo¶æ
Na sucho ¶cina siê dlatego, ¿eby zachowac skret. Loki s± roznej dlugosci, pozbijane w pukle. Fryzjerka, ktora siê na tym zna ¶cina na sucho lok po loku zgodnie z kierunkiem skretu. Wiec po kiego grzyba scinala Ci na sucho skoro rozczesala? Ja nigdy nie natrafilam na fryzjerke, ktora scina na sucho, ale mi to nie przeszkadza, bo nie mam mocnych lokow, lubie miec po prostu wycieniowane, bo to podbija mi skret. Ale robia to na mokro wlasnie po to by nie niszczyc wlosa. Teraz mam za malo wycieniowane i nie chca mi sie tak ladnie krêciæ :l









haha, jak na prawdziw± wlosomaniaczke przystalo!





Kusi mnie to,Ale boje siê o kondycje moich ciagle rozdwajajacych paznokci. Nie zauwazylyscie ¿adnego pogorszenia po hybrydach?





Te¿ mia³am masakre po zelach, ciekawe czy dlatego, ¿e bylam taka m±dra i sama je sobie poodrywalam
Nie. To bardzo wygodne i paznokcie s± zabezpieczone przed ³amaniem... Chyba, ¿e masz s³aba p³ytkê jak ja- wtedy i tak co¶ mo¿e siê popsuæ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 17:33   #4671
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez doti8 Poka¿ wiadomo¶æ
Znalaz³am w szafie zapasy pó³produktów i okaza³o siê ze mam kreatynê, proteiny mleczne i hydrolizowany jedwab - bêdê testowaæ, bo odkry³am ¿e moje w³osy kochaj± proteiny ;-) po keratynie nic specjalnego, ale proteiny mleczne - fajne dodajê je do maski biovax do przet³uszczaj±cych - ona zawiera siarkê koloidaln± a krêcone w³osy lubi± siarkê, w po³±czeniu z proteinami - super jeszcze wypróbujê t± p³ukankê z siemienia bo kusicie, kusicie ;-)

Wys³ane z mojego GT-I8190 przy u¿yciu Tapatalka
Te¿ ostatnio z proteinami szalejê, s³u¿± mi nie¼le. Teraz od¿ywki z keratyn± próbujê, zawsze mi tak ¶rednio s³u¿y³a - ale przy olejowaniu i trzymaniu od¿ywki z keratyn± max 5 minut mia³am niesamowite w³osy
Przy wyrównaniu balansu z proteinami i emolientami cuda siê dziej±.

W³a¶nie, u mnie punkt rosy wraca do normy nareszcie wiêc gluta te¿ spróbujê w weekend bo skusi³y¶cie!
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 20:08   #4672
doti8
Raczkowanie
 
Avatar doti8
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 173
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja mam pó³ litrowe opakowanie biovaxa keratyna +jedwab, kiedy¶ moja ulubiona maska d/s a obecnie zbytnio obci±¿a, wiec stosujê j± na ok. pó³ godz. z olejem przed myciem. Efekt by³ taki ¿e chocia¿ parê godzin mog³am mieæ rozpuszczone w³osy - wiêc nie¼le
Obecnie ogarniam w³osy po ¶ciêciu i powoli zaczynamy siê dogadywaæ.

Wys³ane z mojego GT-I8190 przy u¿yciu Tapatalka
doti8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 21:04   #4673
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 177
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Moje w³osiê mêczone codziennie wi±zaniem i kaskiem, w sobotê podciê³am koñcówki i od razu wiedz± jak siê podkrêcaæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00134.jpg (67,5 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00135.jpg (59,5 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00136.jpg (66,5 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00137.jpg (72,1 KB, 21 za³adowañ)
__________________
"W konfrontacji strumienia ze ska³±, strumieñ zawsze wygrywa-nie przez swoj± si³ê, ale przez wytrwa³o¶æ!!"
wicherek1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 21:33   #4674
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez doti8 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam pó³ litrowe opakowanie biovaxa keratyna +jedwab, kiedy¶ moja ulubiona maska d/s a obecnie zbytnio obci±¿a, wiec stosujê j± na ok. pó³ godz. z olejem przed myciem. Efekt by³ taki ¿e chocia¿ parê godzin mog³am mieæ rozpuszczone w³osy - wiêc nie¼le
Obecnie ogarniam w³osy po ¶ciêciu i powoli zaczynamy siê dogadywaæ.

Wys³ane z mojego GT-I8190 przy u¿yciu Tapatalka
Mnie ta maska niestety puszy³a bardzo (gliceryna), a szkoda. Bardzo lubiê jej zapach i konsystencjê. Ale mnie ¿aden biovax nie pasi³, mia³am dwa i dzia³anie okropne, gliceryny za du¿o.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 09:04   #4675
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Na p³askiej szczotce fajnie siê suszy - szybciej, wygodniej i siê w³osy nie zwijaj± jak po okr±g³ej. I nie tylko do prostowania, ale do rozlu¼nienia skrêtu chocia¿by bardzo przydatna. Ja takiej szczotki u¿ywam do czesania siê od 3 lat, kiedy¶ sobie suszy³am na ni± i jestem zadowolona. Nie wyobra¿am sobie czym¶ innym czesaæ w³osów, akurat czeszê na sucho i taka szczotka jest genialna

A w ogóle to roz¶miesza mnie bardzo fakt, ¿e je¶li wezmê kiedy¶ ¶lub z t¿tem i bêdê mieæ jego nazwisko to to nazwisko bêdzie... Szczotka
Ja sobie kupi³am okr±g³± do suszenia i racja by³a masakra hahaha po tamtych próbach nie wpad³am na to ¿eby kupiæ p³ask± totalnie. Hmm... moze warto?

Hahahah fajne nazwisko Wiesz ¿e jest opcja ¿e nie musisz zmieniaæ panieñskiego? Albo on przyjmie twoje
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 18:34   #4676
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sobie kupi³am okr±g³± do suszenia i racja by³a masakra hahaha po tamtych próbach nie wpad³am na to ¿eby kupiæ p³ask± totalnie. Hmm... moze warto?

Hahahah fajne nazwisko Wiesz ¿e jest opcja ¿e nie musisz zmieniaæ panieñskiego? Albo on przyjmie twoje
Moim zdaniem warto, du¿y komfort rozczesywania czy prostowania, za moj± funciaka da³am. Jako¶ ju¿ nie wiem co to szarpanie i ko³tuny od kiedy j± mam

Wiem, ale mnie to nie przeszkadza takie nazwisko, unikatowe
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 18:44   #4677
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja dzis wroce do walki z moja plaska jak tak zachecacie
Klaudenc ja nie wiem czemu mi sie zawsze wydawalo, ze twoj TZ to jest miejscowy tam u was, a nie polak
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 19:18   #4678
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 288
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Przesta³ mi s³u¿yæ garnier A&K mam puch!
fakt dawno go nie u¿ywa³am mo¿e z pó³ roku a¿ trafi³am na promocje w biedronce i kupi³am i Oczywi¶cie wykluczam kokos i palmowy bo to moja mi³o¶æ absolutnie od poczatku pielegnacji ale jestem pewna, ¿e to mas³o shea bo nigdy mi nie s³u¿y³o tak po tylu latach w³osomaniactwa z t± od¿ywk± taki szok....
__________________
PIELÊGNACJA W£OSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJÊ OD 1.07.2011
Moje w³osy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 19:22   #4679
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Mnie garnier karite w ogóle nie s³u¿y³ xd
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 21:53   #4680
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem warto, du¿y komfort rozczesywania czy prostowania, za moj± funciaka da³am. Jako¶ ju¿ nie wiem co to szarpanie i ko³tuny od kiedy j± mam

Wiem, ale mnie to nie przeszkadza takie nazwisko, unikatowe
Ja niestety nie ogarnê³am suszenia w³osów na prostej, wróci³am grzecznie do okr±g³ej

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie garnier karite w ogóle nie s³u¿y³ xd
Tutaj to samo, puch od pierwszego u¿ycia. A tak zachwalaj± wszyscy

Mili panowie technicy odcinaj± cz³owiekowi internet na pó³ dnia, a tu layout wiza¿u kompletnie inny ale podoba mi siê
__________________
¯ona jednego ma³¿a.

Pani t³umacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 18:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.