Marcowe Mamy 2015 cz. X - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-29, 09:33   #4111
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez gosiaczek221 Pokaż wiadomość
Hej Mamusie Śpieszy donieść że wczoraj o godzinie 10.10 przyszła na świat Ania z wagą 3370 i długością całych 52 cm. Poród był trudny i bardzo długi ale udało nam się naturalnie
Gratulacje
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 09:52   #4112
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

dziewczyny roniłyście kiedyś zupe marchewkową? smaczna ona? tzn. zjadliwa? nigdy mnie nie jarała taka forma jedzenia, ale teraz takie bezsmakowe memły wracają do łask ;/

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

coś ten wizaż wariuje mi a fb mi wogle nie podchodzi
__________________
Olga 20.03.3015

Edytowane przez ojustyna
Czas edycji: 2015-03-29 o 09:51
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 09:59   #4113
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez gosiaczek221 Pokaż wiadomość
Hej Mamusie Śpieszy donieść że wczoraj o godzinie 10.10 przyszła na świat Ania z wagą 3370 i długością całych 52 cm. Poród był trudny i bardzo długi ale udało nam się naturalnie
Gratulacje!!!
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 10:16   #4114
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Gosiaczek gratulacje
Crystal, smv, michiru kciuki za szybka akcję
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 10:32   #4115
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
dziewczyny roniłyście kiedyś zupe marchewkową? smaczna ona? tzn. zjadliwa? nigdy mnie nie jarała taka forma jedzenia, ale teraz takie bezsmakowe memły wracają do łask ;/

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

coś ten wizaż wariuje mi a fb mi wogle nie podchodzi
ja marchewkowej nie robiłam, ale myślę, że krem byłby pyszny w necie jest duzo fajnych przepisów

ja też wolę tutaj pisać, na fb jedynie zdjęcia wstawiać

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Gosiaczek gratulacje
Crystal, smv, michiru kciuki za szybka akcję
Michiru urodziła
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 10:33   #4116
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
to chyba pozostaje przeczekać ten niecierpliwy okres.
a może jak go kładziesz to mu się jedzonko zwraca i męczy go w gardle? moja to tak czasem jęzorek wywala i stęka jakby i wydaje gardłowe dźwięki. czasem się zastanawiam czy ją gardełko nie boli ale nie wygląda na chorą.

a czy dopajacie czymś maluszka? oprócz cyca

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------



hehe ja radia głośno słuchałam - podobno bo straszna beksa byłam

a ja bym na próbę puściła jej nightwish bo lubię


od mozarta w ciąży dostawałam po pęcherzu a po nightwish nie - chyba że ze strachu się nie ruszała wtedy

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------



hehe ja radia głośno słuchałam - podobno bo straszna beksa byłam

a ja bym na próbę puściła jej nightwish bo lubię


od mozarta w ciąży dostawałam po pęcherzu a po nightwish nie - chyba że ze strachu się nie ruszała wtedy

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

nie wiem czemu moja odpowiedź dodała się podwójnie
Moje dziecko mnie załamało, zasnęło w 5 minut przy disco polo
Cytat:
Napisane przez gosiaczek221 Pokaż wiadomość
Hej Mamusie Śpieszy donieść że wczoraj o godzinie 10.10 przyszła na świat Ania z wagą 3370 i długością całych 52 cm. Poród był trudny i bardzo długi ale udało nam się naturalnie
Gratulacje!!!
Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
dziewczyny roniłyście kiedyś zupe marchewkową? smaczna ona? tzn. zjadliwa? nigdy mnie nie jarała taka forma jedzenia, ale teraz takie bezsmakowe memły wracają do łask ;/

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

coś ten wizaż wariuje mi a fb mi wogle nie podchodzi
Moja mama mi to robi, smakuje jak rosół z dużą ilością marchwi
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 10:47   #4117
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Michiru serdeczne gratulacje!!


Ja bardzo lubię zupe marchewkową, przypomina mi sie dzieciństwo
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 10:53   #4118
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

szyjka miekka 1 cm rozwarcia.... dostalam czopka w d.... skurcze silne ale nie regularne, czuje kiedy nadchodza, takie fale, i kiedy koncza sie jaka ulga masakra..... lekarze obstawiaja ze dzis wroce albo jutro a jak nie no to we wtorek mi pomoga w zakonczeniu ciazy zalecaja duzo lamowac synek dzisiaj byl wazony i ma 3200 plus minus 300 gram, a buziaka ma przekochanego i slodkiego, i wiecie co mnie rozczulilo, trenowal oddychanie jak juz bedzie na zewnatrz, ale z wodami to nam lekarz pokazal z bliska )))) a teraz zjem pizze, pytal meza co mi na obiad zrobi a on wyciagnal pizze z zamrazalnika musze sie najesc przed porodem
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:07   #4119
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cześć dziewczyny
Ja zakatarzona, gardło boli, rwa trochę mniej, ale w nocy tragedia. Ja chyba przez całe życie tyle nie narzekałam, co przez ten ostatni tydzień...
Dziewczyny, jakie tabletki na gardło i na katar można brać w ciąży?

Michiru gratulacje!

Cytat:
Napisane przez gosiaczek221 Pokaż wiadomość
Hej Mamusie Śpieszy donieść że wczoraj o godzinie 10.10 przyszła na świat Ania z wagą 3370 i długością całych 52 cm. Poród był trudny i bardzo długi ale udało nam się naturalnie
Gratulacje!






Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
dziewczyny roniłyście kiedyś zupe marchewkową? smaczna ona? tzn. zjadliwa? nigdy mnie nie jarała taka forma jedzenia, ale teraz takie bezsmakowe memły wracają do łask ;/
Ja uwielbiam krem marchewkowy tylko nie wiem jakie przyprawy można podczas karmienia piersią. Ja taką najprostszą wersję to robię z marchewki ugotowanej razem z cebulką i ziemniakami. Do tego imbir, kurkuma, sól i pieprz. A potem wszystko blenduje i na górę kwaśną śmietanę
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:07   #4120
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

agulka musisz cos zjesc bo nam padniesz, nie bedziesz miala sily
dobrze ze siostra ciebie odwiedzi ))

aaakarolina ja tez, bylo co czytac i odpisywac przez godzine

smv ty pierwsza

emily863
a kiedy do lekarza na kontrole? michiru urodzila dzis w nocy ale jej ciezko na wizaz przez telefon sie wchodzi....


ojustyna chyba ja ale narazie jem obiad haha mam bolesne skurcze ;( dobry dzien masz gorzej z lamowaniem, chce sie a nie mozna

gosiaczek221 gratulacje!!!!

nouvelle przy disco polo?

papalinka dziekuje


wy sie golicie, obcinacie, a ja widze swojego klopsika jedynie, nic pozatym chyba ze z lusterkiem w dloni
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:08   #4121
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
szyjka miekka 1 cm rozwarcia.... dostalam czopka w d.... skurcze silne ale nie regularne, czuje kiedy nadchodza, takie fale, i kiedy koncza sie jaka ulga masakra..... lekarze obstawiaja ze dzis wroce albo jutro a jak nie no to we wtorek mi pomoga w zakonczeniu ciazy zalecaja duzo lamowac synek dzisiaj byl wazony i ma 3200 plus minus 300 gram, a buziaka ma przekochanego i slodkiego, i wiecie co mnie rozczulilo, trenowal oddychanie jak juz bedzie na zewnatrz, ale z wodami to nam lekarz pokazal z bliska )))) a teraz zjem pizze, pytal meza co mi na obiad zrobi a on wyciagnal pizze z zamrazalnika musze sie najesc przed porodem
Super! To już kwestia godzin
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 11:14   #4122
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

gosiaczek221 i Lejdi_Aga13- gratulacje

Ciekawe co tam u Crystal? Czyżby już urodziła? edit: właśnie zobaczyłam posta od Crystal
smv- a jak Tobie idzie?

ojustyna- ja mam niezłą zagwostkę: nie mam pojęcia co się wydarzyło w nocy Wg zegarka mała obudziła się o 2.30- czy to możliwe? Myślałam, że w iPhonie z 2 automatycznie przeskakuje na 3? TŻ poszedł na dół zagrzać butelkę, a kiedy wrócił mała juz spała, więc stwierdziłam, że nie będę jej już budzić- następnie otworzyłam oczy o 3.36, bo Ola znów zaczynała się budzić no i ją nakarmiłam tą zrobioną butelką- ale nie mogłam zajarzyć jak to możliwe, że godzina minęła, wydawało mi się, że przysnęłam na 5 minut Do tej pory nie wiem o co chodzi

meganka- ja też pieluszkę zmieniam po każdym karmieniu, albo w międzyczasie, dłużej niż na 3 godziny jeszcze nie zostawiłam i przyznam,że czasme mam ochotę zostawić do nastęonego karmienia, ale boję się, że się mała nabawi odparzeń przez moje ewentualne lenistwo

KasiaKasiaWiki-- my przykręciliśmy karuzelkę odrazu, ale używamy tylko kiedy mała jest przewijana (mamy przewijak na łóżeczko i odwraca głókę w stronę karuzeli) bo to ją uspokaja Ale leżąc w łóżeczku już ją to nie bardzo interesuje
A matę edukacyjną wyciągnęłam dziś po raz pierwszy i Olę chyba nabardziej zainteresował szeleszczące skrzydełko ptaszka obok rączki Nawet na kilnanaście sekund położyłam ją na brzuszek, ale nie wiem, czy to jeszcze nie za wcześnie? Jak myślicie?

A jeśli chodzi o dźwięki, to polecam aplikacje 'Sound sleeper' albo 'Baby soother'- usypiają dzieciaczka w kilka senund kiedy już nic innego nie pomaga


A oto Ola na swojej macie dziś rano
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1809.jpg (97,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1813.jpg (62,5 KB, 37 załadowań)
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2015-03-29 o 11:19
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:17   #4123
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
gosiaczek221 i Lejdi_Aga13- gratulacje

Ciekawe co tam u Crystal? Czyżby już urodziła?
smv- a jak Tobie idzie?

ojustyna- ja mam niezłą zagwostkę: nie mam pojęcia co się wydarzyło w nocy Wg zegarka mała obudziła się o 2.30- czy to możliwe? Myślałam, że w iPhonie z 2 automatycznie przeskakuje na 3? TŻ poszedł na dół zagrzać butelkę, a kiedy wrócił mała juz spała, więc stwierdziłam, że nie będę jej już budzić- następnie otworzyłam oczy o 3.36, bo Ola znów zaczynała się budzić no i ją nakarmiłam tą zrobioną butelką- ale nie mogłam zajarzyć jak to możliwe, że godzina minęła, wydawało mi się, że przysnęłam na 5 minut Do tej pory nie wiem o co chodzi

meganka- ja też pieluszkę zmieniam po każdym karmieniu, albo w międzyczasie, dłużej niż na 3 godziny jeszcze nie zostawiłam i przyznam,że czasme mam ochotę zostawić do nastęonego karmienia, ale boję się, że się mała nabawi odparzeń przez moje ewentualne lenistwo

KasiaKasiaWiki-- my przykręciliśmy karuzelkę odrazu, ale używamy tylko kiedy mała jest przewijana (mamy przewijak na łóżeczko i odwraca głókę w stronę karuzeli) bo to ją uspokaja Ale leżąc w łóżeczku już ją to nie bardzo interesuje
A matę edukacyjną wyciągnęłam dziś po raz pierwszy i Olę chyba nabardziej zainteresował szeleszczące skrzydełko ptaszka obok rączki Nawet na kilnanaście sekund położyłam ją na brzuszek, ale nie wiem, czy to jeszcze nie za wcześnie? Jak myślicie?

A jeśli chodzi o dźwięki, to polecam aplikacje 'Sound sleeper' albo 'Baby soother'- usypiają dzieciaczka w kilka senund kiedy już nic innego nie pomaga


A oto Ola na swojej macie dziś rano
śliczna jest

ja na brzuszek kładę od kiedy pępek odpadł
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:23   #4124
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

magnifica tez tak czuje.... ale ciesze sie ze mnie puscili do domu, moge kontrolowac bol, byc obok meza, i sama sobie powiedziec ze juz chce jechac do szpitala, ze to ten czas, a nie tam lezec zwijac sie z bolu, i czekac byc moze do jutra

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

anyolek jeszcze nie, ale skurcze mam silne, zaczelo sie, wlasnie wrocilismy z mezem z kliniki z badan ))) michiru dzis urodzila a smv ja daje pierwszenstwo
musisz byc niezle zmeczona czas tak szybko leci przy dzieciach jak na was patrze ale ona slodka jest
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:31   #4125
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja zakatarzona, gardło boli, rwa trochę mniej, ale w nocy tragedia. Ja chyba przez całe życie tyle nie narzekałam, co przez ten ostatni tydzień...
Dziewczyny, jakie tabletki na gardło i na katar można brać w ciąży?

Michiru gratulacje!


Gratulacje!







Ja uwielbiam krem marchewkowy tylko nie wiem jakie przyprawy można podczas karmienia piersią. Ja taką najprostszą wersję to robię z marchewki ugotowanej razem z cebulką i ziemniakami. Do tego imbir, kurkuma, sól i pieprz. A potem wszystko blenduje i na górę kwaśną śmietanę
tantum verde można

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
gosiaczek221 i Lejdi_Aga13- gratulacje

Ciekawe co tam u Crystal? Czyżby już urodziła? edit: właśnie zobaczyłam posta od Crystal
smv- a jak Tobie idzie?

ojustyna- ja mam niezłą zagwostkę: nie mam pojęcia co się wydarzyło w nocy Wg zegarka mała obudziła się o 2.30- czy to możliwe? Myślałam, że w iPhonie z 2 automatycznie przeskakuje na 3? TŻ poszedł na dół zagrzać butelkę, a kiedy wrócił mała juz spała, więc stwierdziłam, że nie będę jej już budzić- następnie otworzyłam oczy o 3.36, bo Ola znów zaczynała się budzić no i ją nakarmiłam tą zrobioną butelką- ale nie mogłam zajarzyć jak to możliwe, że godzina minęła, wydawało mi się, że przysnęłam na 5 minut Do tej pory nie wiem o co chodzi

meganka- ja też pieluszkę zmieniam po każdym karmieniu, albo w międzyczasie, dłużej niż na 3 godziny jeszcze nie zostawiłam i przyznam,że czasme mam ochotę zostawić do nastęonego karmienia, ale boję się, że się mała nabawi odparzeń przez moje ewentualne lenistwo

KasiaKasiaWiki-- my przykręciliśmy karuzelkę odrazu, ale używamy tylko kiedy mała jest przewijana (mamy przewijak na łóżeczko i odwraca głókę w stronę karuzeli) bo to ją uspokaja Ale leżąc w łóżeczku już ją to nie bardzo interesuje
A matę edukacyjną wyciągnęłam dziś po raz pierwszy i Olę chyba nabardziej zainteresował szeleszczące skrzydełko ptaszka obok rączki Nawet na kilnanaście sekund położyłam ją na brzuszek, ale nie wiem, czy to jeszcze nie za wcześnie? Jak myślicie?

A jeśli chodzi o dźwięki, to polecam aplikacje 'Sound sleeper' albo 'Baby soother'- usypiają dzieciaczka w kilka senund kiedy już nic innego nie pomaga


A oto Ola na swojej macie dziś rano
śliczna mała ja kładę na brzuszek, od kiedy pępek odpadł
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:34   #4126
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Michru, gosiasiaczek - GRATULACJE


Crystal - nie ociągaj się kochana


A odnośnie szumisia to właśnie nie wiem, czy młody go polubi, bo lubi dźwięk suszarki, ale "na żywca", te z you tube na niego nie działają. Mówicie, ze można posłuchać szumu tego misia gdzieś w necie? Zaraz poszukam.


Przyczyny nerwów mojego dziecka nie są znane - pielucha zmieniana od razu po akcji (nie znosi mokrych pieluch), nie ma problemów z wypróżnianiem się, odbijam go po jedzeniu, bardzo rzadko mu się ulewa, głodny też raczej nie jest bo mleko aż mi się wylewa z piersi no i płacze też po karmieniu, w fazie aktywności staram się go czymś zająć ale też tak, żeby go nie przestymulować. Szlag mnie już trafia. Wczoraj zastanawiałam się jeszcze, czy może coś zjadłam szkodliwego i może pobolewa go brzuszek?
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:45   #4127
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

zona marcina nie ociagam, cos czuje ze dzisiaj urodze albo w nocy
a moze twoje malenstwo ma taki charakter? a dawalas butle po karmieniu dodatkowo zeby sprawdzic czy to napewno nie to? to nic zlego, a tak to bys byla pewna, ze z tym wszystko gra. tym bardziej ze piszesz ze placze po jedzeniu. A jak ty sie czujesz? Moze on wyczuwa twoje zdenerwowanie?
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:50   #4128
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez gosiaczek221 Pokaż wiadomość
Hej Mamusie Śpieszy donieść że wczoraj o godzinie 10.10 przyszła na świat Ania z wagą 3370 i długością całych 52 cm. Poród był trudny i bardzo długi ale udało nam się naturalnie
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:51   #4129
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Michuru gratulacje
magnifica - mi pomogły tabletki prenalen
żona Marcina- witaj w klubie mój synek od jakiś dwóch dni też jest strasznie marudny a dzisiejsza noc była masakryczna tzn do 12 spał ładnie,później do 4 to był hardcore nie chciał spać wisiał tylko na cycku i przysypiał na rękach dopiero o 4 zasnął,tez nie bardzo wiem co mu jest piję już melisę i herbatkę rumiankową bo po koperkowej miałam wrażenie że mu nie służy
Ale za to dzisiaj siostra przywiozła mi karuzelę po swoim synku i mały jak jej slucha to po jakiś 10-15 minutach śpi jak aniołek mam taką: http://www.smerfland.pl/p-2107-karuz...SIE_C0108.html
Mam nadzieję że w nocy też zadziała

EdithS- twoja teściowa jest niemożliwa, moja już strzeliła focha że jej nie odwiedzamy kurczę ja teraz tylko myślę o drzemce w wolnej chwili a nie odwiedzaniu teściowej
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 11:51   #4130
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Michru, gosiasiaczek - GRATULACJE


Crystal - nie ociągaj się kochana


A odnośnie szumisia to właśnie nie wiem, czy młody go polubi, bo lubi dźwięk suszarki, ale "na żywca", te z you tube na niego nie działają. Mówicie, ze można posłuchać szumu tego misia gdzieś w necie? Zaraz poszukam.


Przyczyny nerwów mojego dziecka nie są znane - pielucha zmieniana od razu po akcji (nie znosi mokrych pieluch), nie ma problemów z wypróżnianiem się, odbijam go po jedzeniu, bardzo rzadko mu się ulewa, głodny też raczej nie jest bo mleko aż mi się wylewa z piersi no i płacze też po karmieniu, w fazie aktywności staram się go czymś zająć ale też tak, żeby go nie przestymulować. Szlag mnie już trafia. Wczoraj zastanawiałam się jeszcze, czy może coś zjadłam szkodliwego i może pobolewa go brzuszek?
jakby to był brzuszek, to chyba mały by się tak prężył. a może mu zimno albo gorąco??? już mi nic innego do głowy nie przychodzi
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:55   #4131
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

[QUOTE=nouvelle2;50849669]Moje dziecko mnie załamało, zasnęło w 5 minut przy disco polo

hehe rośnie nam nowa gwiazda

żarcik taki...

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

[QUOTE=Magnifica;50849999]Cześć dziewczyny
Ja zakatarzona, gardło boli, rwa trochę mniej, ale w nocy tragedia. Ja chyba przez całe życie tyle nie narzekałam, co przez ten ostatni tydzień...
Dziewczyny, jakie tabletki na gardło i na katar można brać w ciąży?

tantum verde w areozolu
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 11:58   #4132
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

mam pytanie natury modowej ma któraś z Was buty Melissa????





aha! moja mama doszła do tego, czemu mi wczoraj zakalec wyszedł otóż zamiast zwykłej mąki użyłam tortowej

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość

hehe rośnie nam nowa gwiazda

żarcik taki... [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------


tantum verde w areozolu
śpi cały czas, aż się boję muszę zacząć puszczać jej jakąś ambitną muzykę
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 12:17   #4133
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
tantum verde można

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
magnifica - mi pomogły tabletki prenalen

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
tantum verde w areozolu
Dzięki dziewczyny






Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość

śpi cały czas, aż się boję muszę zacząć puszczać jej jakąś ambitną muzykę
Skojarzyła mi się dzisiejsza zapowiedź "Mamy Cię" już widzę jak Zosia zadypia do hitu "4 osiemnastki"
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 12:29   #4134
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

nouvelle nie mam takich ale sa slodkie jak wpisalam w google
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 12:38   #4135
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
nouvelle nie mam takich ale sa slodkie jak wpisalam w google
zamówiłam właśnie takie tylko tam jest dziwaczna rozmiarówka i nie wiem czy nie będę musiała bawić się w zwroty i wymiany.



---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny







Skojarzyła mi się dzisiejsza zapowiedź "Mamy Cię" już widzę jak Zosia zadypia do hitu "4 osiemnastki"
zasnęła do pieśni, w której w kółko śpiewali 'bara bara bara, bere, bere, bere'
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 12:44   #4136
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
zamówiłam właśnie takie tylko tam jest dziwaczna rozmiarówka i nie wiem czy nie będę musiała bawić się w zwroty i wymiany.







---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------







zasnęła do pieśni, w której w kółko śpiewali 'bara bara bara, bere, bere, bere'


Super! Jaka cena?
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 12:47   #4137
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
zamówiłam właśnie takie tylko tam jest dziwaczna rozmiarówka i nie wiem czy nie będę musiała bawić się w zwroty i wymiany.



---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

:
ale śliczne

Dziewczyny, a czym smarujecie łuszczącą się skórę na buźce malucha? Mi położna poleciła wazelinę, ale aż mi się niedobrze zrobiło jak sobie pomyślałam o aplikowaniu ich na buzię Więc zaczęłam stosować czyste masło shea, ale może jest jakiś inny konkretny sposób?
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 12:55   #4138
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

nouvelle sliczne buciki oby byly dobre bo szkoda zwracac, wymieniac bo to koszty sa
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 13:06   #4139
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Mi n A komórce zdjęcia się nie wyświetlają ale pamiętam ze meliski były modne ze 3 lata temu wstecz i to takie z gumy? Jeśli to te to ja bym nie kupiła ze względu na te gumę co niestety ale w moim przypadku nie spelnilaby roli bo stopy od razu obtarte ;( są słodkie to fakt!

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Aaa no i u mnie cisza ;D
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 13:10   #4140
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Super! Jaka cena?
ze zniżką -100zł wyszło 229 zł na answear z kodem BZL15 jest zniżka -100zł przy zakupach za 300zł
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.