Szatyn/popielaty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-23, 16:04   #1
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377

Szatyn/popielaty


Mam naturalne ciemne blond wlosy i jakies 2 tyg. temu koloryzowalam castingiem (ciemny blond), ktory jednak szybko sie spral i doszlam do wniosku, ze bardziej pasowalby mi kolor szatyn/popielaty. Tym razem zdecyduje sie na farbe (pierwsze farbowanie, nie liczac tej jednej koloryzacji szamponem). Duzo dobrych opinii bylo na temat odcienia 'opalizujacy szatyn' Garniera (bodajze 100 %), ale ciekawa jestem tez tego 'jasnego szatyna' Garniera (Belle Color). Nie chcialabym bardzo ciemnych wlosow, dlatego ciekawa jestem, ktory wychodzi jasniejszy. Inne farby rowniez biore pod uwage (z tym, ze te 2 Garniera najbardziej przypadly mi do gustu). Wklejajcie dziewczyny fotki jak macie
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 22:39   #2
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Szatyn/popielaty

wejdź sobie na strone garniera www.garnier.pl ----tam wszytskie odcienie są w miare ładnie pokazane wydaje mi sie ,ze ten opalizujący szatyn i jasny szatyn to odcienie bardzo zbliżone do siebie..
i tak na koniec powiem Ci szczerze,że farbowałam sobie ostatnio włoski na głeboki szatyn i nie jestem zbyt zadowolona. kolor co prawda wyszedł dokładnie taki jak na opakowaniu ale bardzo szybko sie spiera...myje głowe co dwa dni i po 3 tyg zamiast ładnego szatyna mam rudo miedziany kolor... tragedia... ale nie zniechecam i zycze powodzenia w eksperymentowaniu
__________________
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 23:01   #3
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Szatyn/popielaty

Ja kiedyś uzywalam z Garniera szatyna dlatego wlasnie ze NIE zmywal sie na rudo, tylko byl zimnym kolorem, tylko mi ten szatyn bardzo ciemny wychodzil, nie wiem jak jasny szatyn ale moj byl prawie czarny
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:49   #4
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Szatyn/popielaty

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś uzywalam z Garniera szatyna dlatego wlasnie ze NIE zmywal sie na rudo, tylko byl zimnym kolorem, tylko mi ten szatyn bardzo ciemny wychodzil, nie wiem jak jasny szatyn ale moj byl prawie czarny
w takim razie bardzo Ci zazdroszczę,że Tobie NIE zmywa się na rudo...
__________________
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 17:34   #5
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Szatyn/popielaty

Cytat:
Napisane przez ewelina121 Pokaż wiadomość
w takim razie bardzo Ci zazdroszczę,że Tobie NIE zmywa się na rudo...
powiało prymityzmem, eh

jednym spiera sie na rudo innym nie, ja mialam wyjsciowy kolor taki jak autorka wątku więc po swoim doświadczeniu mogę jej polecić, nie negowałam i nie wyśmiewałam Twojej wypowiedzi ani tego ze farba Ci sie na rudo zmywa, pozdrawiam
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 23:02   #6
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: Szatyn/popielaty

Szkoda, ze ten szatyn wychodzi ta ciemno, raczej nie jestem gotowa na taka zmiane i chyba tez by mi taki ciemny odcien nie pasowal, dlatego ostatnio zaczelam sie zastanawiac nad ciemnym blondem, skoro kolor na wlosach wychodzi ciemniejszy. Tyle, ze o chlodnej tonacji, a blondy z reguly sa cieple.
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 12:26   #7
popielata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: Szatyn/popielaty

Cytat:
Napisane przez anta3 Pokaż wiadomość
ostatnio zaczelam sie zastanawiac nad ciemnym blondem, skoro kolor na wlosach wychodzi ciemniejszy. Tyle, ze o chlodnej tonacji, a blondy z reguly sa cieple.

Dlatego potrzebujesz ciemny popielaty blond. Ale nie pytaj mnie, jakie farby są najlepsze, aby uzyskac taki odcień, bo ja farbuję tylko u fryzjera
popielata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.