"Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-09, 11:06   #31
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ale czy na prawdę trzeba to zaraz podciągać pod 'leci na nią czy nie leci? Zdradzi, czy nie zdradzi?'.
Jeśli o to chodzi, to niech sobie mój facet chodzi gdzie i z kim chce - ufam mu, a jakby miał iść na lewo to i tak moje pilnowanie nic nic zmieni.
natomiast dla mnie po prostu nie wypada iść z cudzym facetem na ślub i tyle. To uroczystość rodzinna, wręcz intymna, przeżywa się ją z najbliższym. Nie proszę chłopaka przyjaciółki o towarzyszenie mi na 50leciu dziadków, odnowieniu przysięgi rodziców, chrzcie siostrzenicy, rozdaniu dyplomów brata itd itd. To kategoria zdarzeń, w których uczestniczą ludzie ze sobą związani, a cudzy facet pasuje tam jak wół do karety. I tłumacz się - oni nie są razem ciociu, ich ślub to nie będzie następny, bo nie są razem. Nie wypada śpiewać im gorzko skoro złapał bukiet, on ma inną. Nie wujku, nie witaj w rodzinie, nie jesteśmy razem.
A i tak każdy ma ich za parę.
Żenujące i dla faceta, i dla jego prawdziwej partnerki, która zostaje potraktowana jako zbędny balast przez całą rodzinę koleżanki [ojej, po co Ci ona jak nasza Olunia taka śliczna? Tak ładnie ze sobą wglądacie!]
Zgadzam się w całej rozciągłości
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 11:13   #32
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Z pewnością nie widziałam tego wielokrotne na własne oczy, z pewnością to wymyśliłam. I z pewnością Ty mi gwarantujesz, że takie zjawisko nie istnieje, więc spokojnie mogę się nie obawiać, że mój facet zostanie w takiej sytuacji postawiony
Z pewnością chodzimy na inne wesela i z pewnością nie możemy przewidzieć w jakim typie będzie wesele na które zaproszone jest chłopak autorki.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 11:16   #33
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;50974767]Z pewnością chodzimy na inne wesela i z pewnością nie możemy przewidzieć w jakim typie będzie wesele na które zaproszone jest chłopak autorki. [/QUOTE]
Dlatego też nie powinien grać w ruletkę.
co ja gadam - nawet jakby mu na plecach wymalowali 'jestem tylko kolegą' to i tak dla mnie ciąganie na rodzinne imprezki cudzego faceta to głupota i tyle. Niezależnie od tego, czy ktoś weźmie Was za parę czy nie.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 13:31   #34
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Mój facet otrzymał propozycję towarzyszenia swojej "przyjaciółce" na weselu koleżanki, gdzie podobno nikogo nie znała bidulka. Było to na samym początku naszej znajomości, kiedy wahały się decyzje czy to coś poważnego, czy tylko tak sobie chodzimy, dla jaj. Mój facet uprzedził koleżankę, że musi to przedyskutować ze mną i poznać moje zdanie. Propozycja zdechła śmiercią naturalną, kiedy usłyszał od koleżanki, że daje się prowadzić przeze mnie na krótkiej smyczy. I tyle w temacie. Ja dowiedziłam się o wszystkim po fakcie, ale ze względu na naszą ówczesną sytuację byłam gotowa się zgodzić na jego wybór, bo nie byłam do końca przekonana czy chcę czegoś więcej od niego. Ale facet się oburzył, że to byłoby nienormalne żeby korzystać z takich zaproszeń będąc z kimś w związku...

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2015-04-09 o 13:36
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 13:36   #35
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Raczej bym się nie zgodziła.


Nie zabroniłabym facetowi, powiedziałabym że zwyczajnie będzie mi przykro i nie będzie to dla mnie miłe. A facet, ktoremu na mnie zalezy, powinien moje uczucia uszanowac i czystej przyzwoitości nie pójśc.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 13:37   #36
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Zabronić nie można ale wypowiedzieć swoje zdanie już tak. Facet niech podejmie decyzję....jeśli to jego długoletnia znajoma to szkoda, że was nie zapoznał...
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 14:17   #37
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Nie spodobałoby mi się to. Pewnie byłabym zła, gdyby mój facet poszedł na wesele z jakąś znajomą, której na oczy nie widziałam. Inna sprawa, że on by raczej na taki pomysł nie wpadł, bo sam by nie chciał, żebym poszła na jakąś imprezę np. z kolegą, którego nie zna.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 14:31   #38
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez ema
natomiast dla mnie po prostu nie wypada iść z cudzym facetem na ślub i tyle. To uroczystość rodzinna, wręcz intymna, przeżywa się ją z najbliższym. Nie proszę chłopaka przyjaciółki o towarzyszenie mi na 50leciu dziadków, odnowieniu przysięgi rodziców, chrzcie siostrzenicy, rozdaniu dyplomów brata itd itd. To kategoria zdarzeń, w których uczestniczą ludzie ze sobą związani, a cudzy facet pasuje tam jak wół do karety. I tłumacz się - oni nie są razem ciociu, ich ślub to nie będzie następny, bo nie są razem. Nie wypada śpiewać im gorzko skoro złapał bukiet, on ma inną. Nie wujku, nie witaj w rodzinie, nie jesteśmy razem.
A i tak każdy ma ich za parę.
E tam, różnie to bywa. W mojej rodzinie nikt nie przeżywał, kto z kim przyszedł i czy osoba towarzysząca to tylko koleżanka, czy dziewczyna.
Samemu na wesele? Słaby pomysł. Byłam sama dwa razy i nigdy więcej, bo to oznacza samotne siedzenie przy stoliku, podczas gdy inni się bawią.
Choć to też zależy od towarzystwa
No i można mieć bardzo mało znajomych i po prostu nie mieć dobrego, wolnego kolegi pod ręką (to do tej Forumowiczki, ktora zdziwiła się, że wolnych kolegów dziewczyna nie ma )
W każdym razie, wesele to dla mnie raczej okazja do zabawy i tańczenia, na którą lepiej przyjść z jakimś partnerem, a nie jakaś super rodzinna uroczystość, tylko dla par. Różne podejścia
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 15:11   #39
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Ja nigdy nie rozpatrywałam wesela, jako intymnej uroczystości rodzinnej. Intymnie byłoby, gdyby wesele liczyło 4 osoby: para młoda i świadkowie, gdzieś na łonie natury, a imprezy z pompą na ponad setkę osób (zazwyczaj) to dla mnie zwykła biba i tyle.

Wiele razy byłam z kolegami na weselach, ale zawsze z singlami, nigdy nie zaprosiłabym zajętego chłopaka, bo ja czułabym się niezręcznie, nie mówiąc już o partnerce kolegi. Nie widzę jednak nic dziwnego w tym, żeby pójść na wesele z wolną koleżanką/kolegą. Bywałam na takich i nikt nas nie swatał, ani nie było żadnych dwuznacznych komentarzy, nie wiem skąd wy wytrzaskujecie takich ludzi, że nie można się z płcią przeciwną nigdzie pojawić, żeby nie wzbudzać sensacji. Poza tym, odkąd jestem w związku, skończyły się propozycje pójścia na wesela ze strony kolegów i dla mnie to jest zupełnie naturalne i cieszę się, że nie stawiają mnie w niezręcznej sytuacji. Poza tym część wesel to zaproszenia od znajomych, więc na tego typu imprezach nie ma tam naszych ciotek/wujków.

W Twoim przypadku Autorko czułabym się dziwnie i powiem Ci szczerze, że byłam zawiedziona, gdyby mój chłopak nie odmówił od razu. Dla mnie automatyczna odpowiedź na takie zaproszenie to: ,,Dziękuję za propozycję, ale jestem w związku''.
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 15:19   #40
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Ja nie miałabym nic przeciwko.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 15:27   #41
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Po 5 miesiącach powiedziałabym niezbyt entuzjastyczne: jak chcesz. Taką akcję zaliczyłabym mu na minus w mojej głowie. Byłoby mi w miarę wszystko jedno dlatego, bo po tak krótkim czasie kompletnie by mi nie zależało i pewnie bym się nie interesowała jakiego typu to relacja. No i jak ma zdradzić to choćbyś go pod kluczem trzymała-i tak to zrobi, nie popadajmy w panikę
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 15:30   #42
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Nie miałabym nic przeciwko, żeby mój partner poszedł z koleżanką na wesele czy poprawiny do jej rodziny czy znajomych, jeśli ona go o to poprosi. Bo czemu miałabym mieć?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 15:31   #43
warszawkaplonie
Przyczajenie
 
Avatar warszawkaplonie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

A ja nie rozumiem tych, które mówią, że by na to nie pozwoliły ;>. Jak to tak, jesteś w związku = nie możesz iść na imprezę z kimś innym? Bo chyba nie poprosiła go o to, żeby udawał, że jest jej facetem, prawda?

Ja bym nie miała nic przeciwko, i sama bym poszła z kumplem na wesele jeśli tylko miałabym ku temu odpowiednie warunki (np. sukienkę ). Związek to nie więzienie.
__________________
Mój pierwszy program - czy Tinder to tylko seksaplikacja? |

warszawkaplonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 15:32   #44
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja nie miałabym nic przeciwko.


To jest nas dwie

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez warszawkaplonie Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem tych, które mówią, że by na to nie pozwoliły ;>. Jak to tak, jesteś w związku = nie możesz iść na imprezę z kimś innym? Bo chyba nie poprosiła go o to, żeby udawał, że jest jej facetem, prawda?





Ja bym nie miała nic przeciwko, i sama bym poszła z kumplem na wesele jeśli tylko miałabym ku temu odpowiednie warunki (np. sukienkę ). Związek to nie więzienie.


Trzy. I kalincia czwarta

Większość bylaby przeciw. Dziwi mnie to.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 15:48   #45
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Syn mojego męża by na naszym ślubie i przyjęciu z koleżanką. Fakt, nie wyjaśnił tego i chociaż się nie obściskiwali, wszyscy uznaliśmy, że to jego dziewczyna. Ale co z tego? Miał wygłaszać oświadczenie na początku imprezy, żeby wszystko było jasne?
Niw widzę problemu iść na imprezę z kolegą i żeby mój mąż//partner szedł z koleżanką. A sformuowanie o "wypożyczeniu" uważam za fatalne uprzedmiotowienie faceta.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 15:53   #46
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
To jest nas dwie

Trzy. I kalincia czwarta

Większość bylaby przeciw. Dziwi mnie to.

mnie też by nie przeszkadzało gdyby mój facet poszedł na poprawiny ze swoja koleżanką. Więc jestem piąta. Facet nie jest moja własnością żebym go "pożyczała".


Ale wkurzyłoby mnie gdyby miał dobra przyjaciółkę z którą by mnie nie zapoznał. Ja swojego faceta poznałam z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi w ciągu pół roku bycia razem. Nie miałam nic i nikogo do ukrycia.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:03   #47
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Większość bylaby przeciw. Dziwi mnie to.
To jest nas dwie

Uwielbiam myślenie co niektórych, że koleżanka faceta nie może być tylko koleżanką - na 10000% się do niego ślini, a jak tylko zostaną sami (nie daj Boże z alkoholem), to rzuci się na niego Mam wielu zajętych kolegów, niektórych mogłabym zaprosić na wesele i wcale nie miałabym zamiaru go tam obściskiwać, ale widzę, że po tym wątku wyszłabym na bezczelną
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:13   #48
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

To przez tę drugą stronę, która się jednak ślini i rzuca na wszystko co popadnie. No wiadomo, że to kwestia zaufania do faceta, bo desperatek nie brakuje
Moim zdaniem mimo wszystko kobieta powinna mieć na tyle kultury osobistej, żeby nie zapraszać na wesele swojego żonatego/zajętego kolegi, bo jego partnerce to się mimo wszystko może nie spodobać.
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:13   #49
blue houdini
Raczkowanie
 
Avatar blue houdini
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 201
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Po 5 miesiącach powiedziałabym niezbyt entuzjastyczne: jak chcesz. Taką akcję zaliczyłabym mu na minus w mojej głowie. Byłoby mi w miarę wszystko jedno dlatego, bo po tak krótkim czasie kompletnie by mi nie zależało i pewnie bym się nie interesowała jakiego typu to relacja. No i jak ma zdradzić to choćbyś go pod kluczem trzymała-i tak to zrobi, nie popadajmy w panikę
Eeee... Ok, zamiast powiedzieć szczerze, że coś Ci się nie podoba, zbierasz jakieś minusy?
Ja byłam na weselu z kolegą i nigdy ze sobą nie byliśmy, pewnie też nie będziemy. I może ja faktycznie bywam na innych weselach, ale wcale nie jest intymnie i rodzinnie, bardziej przaśnie i śmiesznie.

Jakbym się dowiedziała, że mój facet myśli, czy mnie "wypożyczyć" to bym ja go "wypożyczyła" innej do końca moich dni. Tzw. wieczne nieoddanie!
__________________
2/52
Ostatnio przeczytana:
G. Orwell - Folwark zwierzęcy

"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."

Edytowane przez blue houdini
Czas edycji: 2015-04-09 o 16:15
blue houdini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 16:15   #50
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Jest jedna dziewczyna, której mogłabym TŻ-a wypożyczyć- jego siostra
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:19   #51
3be020e1638e56070af0544f5de5b7e1ebae7a0d_66453eabeaad3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Matko, ale z was bluszcze

Nie miałabym absolutnie nic przeciwko temu, bo czemu miałabym mieć?
3be020e1638e56070af0544f5de5b7e1ebae7a0d_66453eabeaad3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:20   #52
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez blue houdini Pokaż wiadomość
Eeee... Ok, zamiast powiedzieć szczerze, że coś Ci się nie podoba, zbierasz jakieś minusy?
Ja byłam na weselu z kolegą i nigdy ze sobą nie byliśmy, pewnie też nie będziemy. I może ja faktycznie bywam na innych weselach, ale wcale nie jest intymnie i rodzinnie, bardziej przaśnie i śmiesznie.

Jakbym się dowiedziała, że mój facet myśli, czy mnie "wypożyczyć" to bym ja go "wypożyczyła" innej do końca moich dni. Tzw. wieczne nieoddanie!
No widzisz u mnie to właśnie nie jest takie proste, bo nie wiem czy po tak krótkim czasie by mi się to nie podobało, czy zwyczajnie miałabym to w tyłku

Jeśli miałabym go "wypożyczyć" (trochę śmieszne określenie ) siostrze jak ktoś wyżej napisał, jego dobrej kumpeli, która ja też znam i wiem ocb to na bank bez problemu.
__________________

Edytowane przez Hiyori
Czas edycji: 2015-04-09 o 16:24
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:22   #53
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Moim zdaniem mimo wszystko kobieta powinna mieć na tyle kultury osobistej, żeby nie zapraszać na wesele swojego żonatego/zajętego kolegi, bo jego partnerce to się mimo wszystko może nie spodobać.
Kultury osobistej? Zaproszenie na wesele to nie proponowanie komuś seksu, chyba ktoś tu jest przewrażliwiony Dziewczyna zaproponować może - facet zawsze może odmówić albo powiedzieć, że pogada z dziewczyną i da znać.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:27   #54
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Dla mnie kultury, bo można zaprosić znajomego singla, brata, kogokolwiek wolnego i nikomu nie zrobię przykrości, nikt nie będzie się zastanawiał. Nie można być takim samolubnym.
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:29   #55
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Zależy od wielu rzeczy, przede wszystkim od zaufania. Ja bym nie 'wypożyczyla' dziewczynie, której nie znam. Może gdyby to była nasza wspólna wieloletnia znajoma to bym się zastanowila, ale w takim przypadku absolutnie nie. Nie znasz jej zamiarów, a wesele to alkohol, wspólna zabawa itd. Jak chłop fair to oczywiście nic się nie wydarzy ale nie chciałabym myśleć że jakaś panna cały wieczór mizdrzy mi się do faceta. A laska mega nietaktowna. Nie wyobrażam sobie prosić zajętego kolegi o taką przysługę. Wolnych kolegów brak?
Ja bym poprosiła by chłopak przemyslal czy sam byłby szczęśliwy gdybyś Ty poszła z jakimś facetem mu nieznanym na wesele i niech traktuje Cię w sposób jaki chciałby abyś Ty go w takich sytuacjach traktowala.
Tja, grunt to zaufanie do faceta... Jesli facet nie bedzie chcial to do niczego nie dojdzie.
Ja bym wypozyczyla.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:29   #56
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
To jest nas dwie

Uwielbiam myślenie co niektórych, że koleżanka faceta nie może być tylko koleżanką - na 10000% się do niego ślini, a jak tylko zostaną sami (nie daj Boże z alkoholem), to rzuci się na niego
Ja już tłumaczyłam, że nie chodzi o zazdrość. Tylko po prostu mi jakoś to nie gra i tyle. No nie wiem, są chwile, które przeżywa się;
a) z mężem/chłopakiem/konkubentem
b) od biedy jak się jest bardzo samotnym i na serio trzeba ze sobą ciągnąć 'podporę' to można znaleźć jakiegoś przydupaska, który nie posiada zobowiązań wobec nikogo innego i nie przeszkadza mu odgrywanie roli męża/partnera.
Nie proszę cudzego chłopa na pierwsze USG, na komunię siostrzeńca itd itd.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:30   #57
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

[1=3be020e1638e56070af0544 f5de5b7e1ebae7a0d_66453ea beaad3;50979180]Matko, ale z was bluszcze

Nie miałabym absolutnie nic przeciwko temu, bo czemu miałabym mieć?[/QUOTE]
Też o to pytałam. Ale mi nie odpowiedziano.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:32   #58
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Nie wierzę, że jakiekolwiek dorosłej osobie sprawiłoby przykrość, że koleżanka zaprosiła jej faceta na wesele. Mogłoby być jej przykro, gdyby poszedł, ale samo zaproszenie? Facet zawsze może odmówić i powinien to zrobić, jeśli wie, że jego dziewczyna jest przeciwko temu, ale jeśli pójdzie mimo to, to cóż - wtedy Twój własny facet sprawił Ci przykrość, a nie ta dziewczyna.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ja już tłumaczyłam, że nie chodzi o zazdrość. Tylko po prostu mi jakoś to nie gra i tyle. No nie wiem, są chwile, które przeżywa się;
a) z mężem/chłopakiem/konkubentem
b) od biedy jak się jest bardzo samotnym i na serio trzeba ze sobą ciągnąć 'podporę' to można znaleźć jakiegoś przydupaska, który nie posiada zobowiązań wobec nikogo innego i nie przeszkadza mu odgrywanie roli męża/partnera.
Nie proszę cudzego chłopa na pierwsze USG, na komunię siostrzeńca itd itd.
Abstrahując od zapraszania kogoś zajętego, to według Ciebie na wesele chodzi się tylko z partnerem, a jeśli jest się bardzo samotnym i zdesperowanym, to z jakimś przydupaskiem? Opcja pójścia z przyjacielem, kolegą (wolnym), bo zwyczajnie się chce z nim iść i lubi jego towarzystwo, nie wchodzi rozumiem w grę?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:35   #59
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że jakiekolwiek dorosłej osobie sprawiłoby przykrość, że koleżanka zaprosiła jej faceta na wesele. Mogłoby być jej przykro, gdyby poszedł, ale samo zaproszenie? Facet zawsze może odmówić i powinien to zrobić, jeśli wie, że jego dziewczyna jest przeciwko temu, ale jeśli pójdzie mimo to, to cóż - wtedy Twój własny facet sprawił Ci przykrość, a nie ta dziewczyna.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------


Abstrahując od zapraszania kogoś zajętego, to według Ciebie na wesele chodzi się tylko z partnerem, a jeśli jest się bardzo samotnym i zdesperowanym, to z jakimś przydupaskiem? Opcja pójścia z przyjacielem, kolegą (wolnym), bo zwyczajnie się chce z nim iść i lubi jego towarzystwo, nie wchodzi rozumiem w grę?
To się znalazło u mnie pod mianem - żartobliwym - przydupaska własnie U mnie tak się się mówi na 'lekko wykorzystanego' kolegę. Albo wafelek. Ale to określenie żartobliwe, więc bez napinki
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:37   #60
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
To się znalazło u mnie pod mianem - żartobliwym - przydupaska własnie U mnie tak się się mówi na 'lekko wykorzystanego' kolegę. Albo wafelek. Ale to określenie żartobliwe, więc bez napinki
Ale dlaczego lekko wykorzystanego? Nie ogarniam Twojej logiki Mam zaproszenie na wesele i mam dobrego kumpla, więc go zapraszam. Gdzie ja go w takiej sytuacji "lekko wykorzystuję"?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 14:32:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.