Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon! - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-12, 17:48   #2131
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
życzę powodzenia


w koncu zapraszac na takie wydarzenie bedziemy tylko raz w zyciu to chcialabym wszytskich osoobiscie ;p


ale jak pomysle o tych ciastach, herbatach i kawach to mnie brzuch boli
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 17:50   #2132
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
życzę powodzenia


Wyciekły pierwsze odcinki GOT xD
my dziś będziemy oglądać 1 odcinek bo się właśnie ściągnął
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 17:53   #2133
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Aaa, ale miło mi się zrobiło
Dostaliśmy dwie kartki z życzeniami od mojej cioci i kuzynki, których nie będzie na weselu.
Bardzo miły gest
bardzo fajnie
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 17:55   #2134
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Dostałam zdjęcia bukietu. Wydaje mi się, że za dużo tego tiulu na dole, za bardzo odstaje. I poproszę o więcej czerwonych kwiatów bo broszki na kremowych nie są takie efektowne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_4798.jpg (109,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_4802.jpg (102,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_4809.jpg (94,0 KB, 27 załadowań)
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 17:57   #2135
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
my dziś będziemy oglądać 1 odcinek bo się właśnie ściągnął
my prawdopodobnie też bo do pierwszego są napisy :P
i jeszcze wikingów nowy odcinek <3
a przed chwilą był żużl szkoda ze nie bylismy na stadionie.. miala byc brzydka pogoda a tu tak ladnie sie utrzymala :P
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:04   #2136
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
No ja się nie dziwie, że zła jesteś . Tak się przecież nie robi :/. A z tymi parami to chyba bym jednak zostawiła tak jak jest, bądź jeśli masz jakąś "uniwersalną" parę to bym dorzuciła na Twoją stronę. Bo jeśli masz rozdzielać "znajomych" to średnio .

Wg mnie bez problemu . O ten filmik oglądałam, wg mnie wydaje się być łatwe . Tylko trzeba mieć właśnie Hard Semilaca (on jest mocno gęsty, stąd się będzie "układał"), no i chyba te szablony, ale pewnie je można czymś zastąpić, byle była "podkładka" pod paznokcia .
magdaa! to jest megaaa! i kosztuje 30zł ja to zamawiam! a formy 5zł znalazłam u tej samej osoby na allegro! będę mieć ratunek w razie czego! dzięęękujęęę!!!!!!
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość


Wiem o co chodziło, ale skojarzyło mi się z "komplementem", którego kiedyś usłyszałam od żula: "Ładna jesteś, masz duże zęby"
No wiem, że jedynki mam większe od pozostałych, ale żeby to czyniło mnie urodziwą?
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:08   #2137
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
no zobaczymy jak sie pouklada - ja bym chciala jak najwiecej daz wspolnie i wszystkim zapraszanym czyli parom razem a jak to wyjdzie to sie zobaczy...
Dokładnie. Wiadomo - lepiej dać parze, ale jak się nie da, to trudno. A jeśli chodzi o zapraszanie ludzi z pracy albo moich koleżanek, które TŻ słabo zna -ja wolę nawet dać sama Za tydzień spotykam się na piwo z dwiema koleżankami i nie widzę sensu ciągnąć tam na chwilę TŻta. Ale rozumiem, że ktoś może chcieć

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
ale jak pomysle o tych ciastach, herbatach i kawach to mnie brzuch boli
My zaczynamy zapraszanie za tydzień - mamy 100 zaproszeń do rozdania, ja się odchudzam, i jak ja to ogarnę?

TŻ w delegacji, wraca w środę - ja wróciłam od rodziców teraz do pustego domu i się nie potrafię odnaleźć. W dodatku jest niedziela wieczór - najgorszy moment w tygodniu :P
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 18:13   #2138
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Ex tam jest z 50warstw tej bazy... to musi trwać BARDZO długo.. jak zrobisz zdasz relacje?)
bo ja mam bardzo łamliwe paznokietki i mysle czy żele czy dałoby rade to to zastosować...

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Magda przez Ciebie od kilku godzin mam wlaczoną strone newlooka i jak nie buty to torebki sobie ogladam
w ogole to skonczylam sie uczyc... kolejne 10 dni bedzie straszne..do porzygu.. bede powtarzac..powtarzac..pow tarzac...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:13   #2139
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
my prawdopodobnie też bo do pierwszego są napisy :P
i jeszcze wikingów nowy odcinek <3
a przed chwilą był żużl szkoda ze nie bylismy na stadionie.. miala byc brzydka pogoda a tu tak ladnie sie utrzymala :P
jejku jak ci tego żużla zazdroszczę
rok temu byliśmy na meczu a teraz co
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:23   #2140
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ex tam jest z 50warstw tej bazy... to musi trwać BARDZO długo.. jak zrobisz zdasz relacje?)
bo ja mam bardzo łamliwe paznokietki i mysle czy żele czy dałoby rade to to zastosować...

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Magda przez Ciebie od kilku godzin mam wlaczoną strone newlooka i jak nie buty to torebki sobie ogladam
w ogole to skonczylam sie uczyc... kolejne 10 dni bedzie straszne..do porzygu.. bede powtarzac..powtarzac..pow tarzac...
bardzo mocno liczę, że nie będę musiała tego używać przed ślubem! ale jak już to mam nadzieję, że tylko jeden ten nieszczęśliwy paznokieć a nie wszystkieee ale no ogólnie spoko dam znać bo też pomyślałam, że to może być mi przydatne jak pęknie paznokieć. Ostatnio otwierałam klapę od odkurzacza bo mamy wodny i jakoś tak zajechałam że mi pękł pazur zaś na tym różowym i nijak nie mogłam tego obciąć nawet :/ ratowałam się zwyczajna hybrydą i naklejką wodną więc znając moje (nie)szczęście to szybko zdam relacje
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:28   #2141
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Pamiętam ten ból my w BN rozdawaliśmy więc wyobraź sobie ilości ciasta jakie ludzie mieli w domu
Znam ten ból

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
My za dwa tygodnie zaczniemy z rozdawaniem. Powiedzcie mi jedna rzecz- czy dajecie zawsze razem z TZami, czy czasem pojedynczo "przy okazji" wreczacie znajomym?
Nam udało się wszystkim wspólnie wręczać.... Ale jakby się nie dało, to wręczylibyśmy pojedynczno - nie widzę problemu

Borze lisciasty.... 4 h na zakupach prosto po uczelni...
-mamy koszulę
-kupiona mucha
-kupione koszyczki i wkład
-kupiłam baleriny w hmie na przebranie.... matko, mierzyłam takie kremowo-białe i doszłam do wniosku, że nie dałabym rady mieć białych butów do ślubu mam pudrowo-różowe, czy tam beżowe... moze ich nie założę
-oddaliśmy obrączki do wyczyszczenia
-zakupiliśmy majtasy

mi brakuje:
-pończoch
-cycnika w jednym sklepie dorwałam tylko 70D i wychodzi na to, że to faktycznie mój rozmiar... bez push upa i wkładek wyglądałam jakbym miała cycki
-mierzyłam pod suknię 2 rodzaje w intmisiimi - wyglądałam jak 5 letni płaski chłopiec

A wczoraj wujek TŻ tak doje....walił, że mi ciśnienie podniósł, tak, ze wyszłam z siebie i powiedziałam, że jakbym mogła tobym ślubu nie robił, bo się ludziom w przewraca...

Wiecie jaką mamy sytuację z noclegami - pokoje kilkuosobowe, warunki raczej agroturystyki niż hotelu...
O czym przy zapraszaniu każdego informowaliśmy, jak i również, że skontaktujemy się, gdzie kogo położymy, z kim i gdzie kto będzie spał...
Więc jak usłyszał, to on już przy zapraszaniu "wybrał" sobie ekipę do spania, na zasadzie " ja chcę z tym, z tym i z tym".

Grzecznie powiedzieliśmy, że ok... ale nie wiemy jak to będzie i my to jeszcze ustalimy.

Wyobraźcie sobie, że on zadzwonił do noclegów (znalazł numer w internecie!) i zapytał o pokoje i powiedział, do kobity, że my tam wynajmujemy to on sobie rezerwuje to i to. Ona nawet nie wiedziała jak wybrnąć, bo w sumie nic takiego nie ustalaliśmy, bo chyba do tej pory dla wszystkich było oczywiste co mówimy...

Po czym zadzwonił do TŻta, że on już sobie rezerwuje pokój 2 osobowy z łazienką! jeden jedyny, który taki jest - z dwuosobowym łóżkiem i łazienką.....

Po pierwsze - jeśli ten pokój ma komuś przypaść to albo rodzicom TŻ, dziadkom, siostrze - czyt. najbliższej rodzinie. Ewentualnie komuś z małym dzieckiem, albo i dwójką, bo jest tam możliwość dostawki....

Po drugie - jest możliwość dostawki, a mi brakuje noclegów, więc nie ułożę w pokoju 3 osobowym 2 osób, bo ktoś ma taką fanaberię...

Po trzecie... jaki kurpomidor trzeba mieć tupet, żeby zrobić coś takiego, żeby samemu znaleźć numer, zadzwonić i jeszcze nam to "ot tak" oznajmić....Załatwiamy noclegi, w dodatku dwa, żeby nie było, że ktoś będzie zmęczony drogą... więc może przyjechać dzień wcześniej...Opłacamy, a ktoś mówi trzy tygodnie przed, że on sobie "zaklepuje"

Dostałam szału wczoraj takiego, że naprawdę mam go ochotę ułożyć w pokoju 6 osobowym i wrzucić na złość 3 dostawki, choćby miały stać na nim..... A w pierwotnym założeniu miał mieć pokój 1+1 bez łazienki....

TŻ też wpieniony, ale załagodził sytuacje i powiedział, że układać będziemy my, że zobaczymy jak to jest i może się tak zdarzyć, że tego pokoju nie dostanie....

No ale #$%&#!@!!!
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 18:34   #2142
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

istapp
czytam i nie wierze. wybacz, ale to takie buractwo, że....
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:37   #2143
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
bardzo mocno liczę, że nie będę musiała tego używać przed ślubem! ale jak już to mam nadzieję, że tylko jeden ten nieszczęśliwy paznokieć a nie wszystkieee ale no ogólnie spoko dam znać bo też pomyślałam, że to może być mi przydatne jak pęknie paznokieć. Ostatnio otwierałam klapę od odkurzacza bo mamy wodny i jakoś tak zajechałam że mi pękł pazur zaś na tym różowym i nijak nie mogłam tego obciąć nawet :/ ratowałam się zwyczajna hybrydą i naklejką wodną więc znając moje (nie)szczęście to szybko zdam relacje
o ja głiupia! nie pomyslalam ze to bedzie jak już tylko 1 paznokiec ahahhaha

naklejka wodna?? co to?

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

istapp no czytam i nie wierze :O

matkoicórko
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:38   #2144
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
magdaa! to jest megaaa! i kosztuje 30zł ja to zamawiam! a formy 5zł znalazłam u tej samej osoby na allegro! będę mieć ratunek w razie czego! dzięęękujęęę!!!!!!
Mówiłam, mówiłam....
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ex tam jest z 50warstw tej bazy... to musi trwać BARDZO długo.. jak zrobisz zdasz relacje?)
bo ja mam bardzo łamliwe paznokietki i mysle czy żele czy dałoby rade to to zastosować...

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Magda przez Ciebie od kilku godzin mam wlaczoną strone newlooka i jak nie buty to torebki sobie ogladam
w ogole to skonczylam sie uczyc... kolejne 10 dni bedzie straszne..do porzygu.. bede powtarzac..powtarzac..pow tarzac...
Do usług słonko a ten hard semilaca- jeśli masz problem ze słabymi paznokciami, to też Ci powinien pomóc . Ja go używam do wzmocnienia . Nakładam bazę, potem hard, potem kolor x2 i na końcu top . I są twardsze paznokcie .

istapp co za masakra
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:40   #2145
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Dziewczynki, mam pytanie - czy Wasze zaproszenia mają drukowane nazwiska Gości czy wypisujecie same ;>? Ja najchętniej pisałabym sama -to mi daje większy spokój psychiczny gdyby coś by się miało zmienić albo jak by jakiś błąd po drodze wyskoczył. Moi Rodzice natomiast bardziej upierają się przy drukowanych, bo bardziej elegancko .
ja mam wszystko drukowane
Ale zamówiłam też 10 do wpisania w razie W

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;51011942]
A wczoraj wujek TŻ tak doje....walił, że mi ciśnienie podniósł, tak, ze wyszłam z siebie i powiedziałam, że jakbym mogła tobym ślubu nie robił, bo się ludziom w przewraca...

Wiecie jaką mamy sytuację z noclegami - pokoje kilkuosobowe, warunki raczej agroturystyki niż hotelu...
[/quote]

yyyyyyyy
Nie no, bez wstydu w ogóle i skrępowania... Głupia sytuacja
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:42   #2146
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Istapp.... Podnoszę szczękę z podłogi :-o no w glowie się nie mieści...





Pati, a wy tylko spadliscie do 1 ligii tak? Na mecze można chodzić
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:44   #2147
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
My teraz w wielkanoc.. ciasta, sałatki jarzynowe oraz wódka ah.. :P
skąd ja to znam,...

My też chcemy razem rozdawać, ale zobaczymy po przyszłym weekendzie ile nam zostanie do rozdania i najwyżej sama dorozdaje

Przymierzaliśmy obrączki i u mnie na pewno będzie 4 mm, Tż się waha między 4 a 5 mm. Tyle wiemy. Mamy dylematy które wybrać, musimy się z tym przespać Strasznie podoba nam się połączenie poleru i matu satynowanego ale boję się, że one zbyt szybko po ślubie się wybłyszczą...Wiadomo, że obrączka noszona codziennie jednak się czy rysuje czy ściera czy coś, ale nie chciałabym mieć zniszczonej obrączki w krótkim czasie po ślubie...

Istapp, ale ludzie mają tupet
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:48   #2148
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Dostałam zdjęcia bukietu. Wydaje mi się, że za dużo tego tiulu na dole, za bardzo odstaje. I poproszę o więcej czerwonych kwiatów bo broszki na kremowych nie są takie efektowne.
Iiii bardzo dziekuje szukałam inspiracji na bukiet i dzieki Tobie go znalazłam Wybaczysz mi jak będę miała podobny bukiet do Twojego? Bukiet jest piękny!!!!
__________________
Już jestem, Jakub, 3550, 54 cm
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:50   #2149
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

istapp ale za przeproszeniem BURAK z tego wujka!!!

nie dosc ze tak idziecie na reke to sobie kto jeszcze wybiera...


ale uczulcie kobiete od agroturystyki aby ogarnela wasze przydzialy bo jak bylismy z M. w pazdzierniku u kolegi na weselu to duzo osob spalo w jednym takim agroturystycznym domu... czesc osob (faceci z pracy mlodego) przyjechalo wczesniej i za nic sobie mieli rozpiski zostawione w pokojach z nazwiskami kto gdzie spi i pokladli sie w najmniejszych pokojach... a dla nich np byl przeznaczony 6 osobowy bo i tak na sluzbie sa ciegle razem i tak a male mialy byc dla par...

ogolnie nast dnia jak sie zaczelismy parami zjezdzac to taki lekki WTF byl bo co wchodzimy do pokoju to inne nazwiska na kartce.. babka wlascicielka zero ogarniecia, pokoje niezamkniete na klucze wiec kazdy sobie robil co chcial...

co prawda mysmy olali sytuacje i sie pokladlismy nawet w 6 osobowych pokojach ale niesmak pozostal bo wszyscy wiedzieli jak mlodzi rozstawili a tu nagle zonk bo tamtym sie zachcialo zmieniac pokoje.. ogolnie jedna para to pokoju szukala o 5 nad ranem jak z wesela wrocilismy bo jeszcze w miedzyczasie ktos cos zamienial chyba ;/
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 18:52   #2150
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
istapp ale za przeproszeniem BURAK z tego wujka!!!

nie dosc ze tak idziecie na reke to sobie kto jeszcze wybiera...


ale uczulcie kobiete od agroturystyki aby ogarnela wasze przydzialy bo jak bylismy z M. w pazdzierniku u kolegi na weselu to duzo osob spalo w jednym takim agroturystycznym domu... czesc osob (faceci z pracy mlodego) przyjechalo wczesniej i za nic sobie mieli rozpiski zostawione w pokojach z nazwiskami kto gdzie spi i pokladli sie w najmniejszych pokojach... a dla nich np byl przeznaczony 6 osobowy bo i tak na sluzbie sa ciegle razem i tak a male mialy byc dla par...

ogolnie nast dnia jak sie zaczelismy parami zjezdzac to taki lekki WTF byl bo co wchodzimy do pokoju to inne nazwiska na kartce.. babka wlascicielka zero ogarniecia, pokoje niezamkniete na klucze wiec kazdy sobie robil co chcial...

co prawda mysmy olali sytuacje i sie pokladlismy nawet w 6 osobowych pokojach ale niesmak pozostal bo wszyscy wiedzieli jak mlodzi rozstawili a tu nagle zonk bo tamtym sie zachcialo zmieniac pokoje.. ogolnie jedna para to pokoju szukala o 5 nad ranem jak z wesela wrocilismy bo jeszcze w miedzyczasie ktos cos zamienial chyba ;/
Uczulimy - przykleimy kartki na drzwi,a oprócz tego damy jej rozpiskę, żeby jakiś mądry nie poprzeklejał. Wcześniej też będzie siostra TŻ i ją poprosimy, żeby monitorowała
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:54   #2151
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

chce moze ktoras jedno takie?

bo mozna zamowic min 2.... cena za 1: 4,9$
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:55   #2152
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

istapp no chyba bym wyszła z siebie i stanęła obok!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
o ja głiupia! nie pomyslalam ze to bedzie jak już tylko 1 paznokiec ahahhaha

naklejka wodna?? co to?

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

istapp no czytam i nie wierze :O

matkoicórko
a takie coś https://www.youtube.com/watch?v=LYOA0mOOk_o
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:55   #2153
MartusiaWu
Zakorzenienie
 
Avatar MartusiaWu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 486
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Pati, a wy tylko spadliscie do 1 ligii tak? Na mecze można chodzić
że tak za Pati odpowiem, to my nie mamy żużla wcale nie dostaliśmy licencji, nigdzie nie startujemy
MartusiaWu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:57   #2154
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez aneta_91 Pokaż wiadomość
Przymierzaliśmy obrączki i u mnie na pewno będzie 4 mm, Tż się waha między 4 a 5 mm. Tyle wiemy. Mamy dylematy które wybrać, musimy się z tym przespać Strasznie podoba nam się połączenie poleru i matu satynowanego ale boję się, że one zbyt szybko po ślubie się wybłyszczą...Wiadomo, że obrączka noszona codziennie jednak się czy rysuje czy ściera czy coś, ale nie chciałabym mieć zniszczonej obrączki w krótkim czasie po ślubie...

Istapp, ale ludzie mają tupet

my takie mamy jak sie wybyszczą to trudno
wolelismy choc na poczatku miec mat niz od poczatku błyszczace i tak i tak na tym samym sie skonczy
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:58   #2155
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
Iiii bardzo dziekuje szukałam inspiracji na bukiet i dzieki Tobie go znalazłam Wybaczysz mi jak będę miała podobny bukiet do Twojego? Bukiet jest piękny!!!!
A proszę Cię bardzo Mogę Ci nawet dać namiar do tej babeczki co mi zrobiła bukiet. Zapłacę za bukiet + butonierkę 70zł
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:59   #2156
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;51011942]

A wczoraj wujek TŻ tak doje....walił, że mi ciśnienie podniósł, tak, ze wyszłam z siebie i powiedziałam, że jakbym mogła tobym ślubu nie robił, bo się ludziom w przewraca...[/QUOTE]

No strasznie sie zachowal, jak typowy burak. W ogóle jaki bezczelny... szkoda gadac . Nie dajcie się tylko... król wszechświata się znalazł.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:59   #2157
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;51012188]Uczulimy - przykleimy kartki na drzwi,a oprócz tego damy jej rozpiskę, żeby jakiś mądry nie poprzeklejał. Wcześniej też będzie siostra TŻ i ją poprosimy, żeby monitorowała [/QUOTE]

uczul uczul.. u nas "ograniala" babka wlascicielka ale miala chyba dwa domy i jakos ok 20 pokoi wlasnie w dwoch domach... zreszta jej mozna bylo wszytsko wmowic taka typowa kobitka ok 60-tki z podlaskiej wsi..



Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
chce moze ktoras jedno takie?

bo mozna zamowic min 2.... cena za 1: 4,9$
ja Ci moge pomoc to jest chyba taka aplikacja do naszycia np na suknie tak?
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 19:00   #2158
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Rany istapp
Gdzie ten gość się wychował, w buszu?
Ja bym mu powiedziała, że się spóźnił i jakiś inny gość już sobie ten pokój "zarezerwował", a właścicielka teraz dopiero to stwierdziła. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 19:02   #2159
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
my takie mamy jak sie wybyszczą to trudno
wolelismy choc na poczatku miec mat niz od poczatku błyszczace i tak i tak na tym samym sie skonczy
my zmaowilismy blyszczace biale i zolte i niby biale powinno byc rodowane ale to sie sciera wiec na poczatek zamowilam nierodowane aby sprawdzi jak to bedzie wygladac a najwyzej mamy czas to sie zwroci do rodowania
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 19:02   #2160
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Panny Młode 2015 część 42- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
chce moze ktoras jedno takie?

bo mozna zamowic min 2.... cena za 1: 4,9$
co to? ładne bo perły
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-22 19:45:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.