Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-25, 22:58   #61
emi22
Zadomowienie
 
Avatar emi22
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tułazy
Wiadomości: 1 293
GG do emi22
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
mówia ze cierpliwość jest cnota wiec trzeba czekac
pewnie tak nic innego mi nie pozostało...
emi22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 23:53   #62
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

No i ja sie pojawilam,tak chcialam juz do pracy po zwolnieniu a teraz po 2,5 tygodnia pracy moge stwierdzic ze juz mam jej dosc i znowu chcialabym miec wolne,narazie poki co mam 2 dni wolne a w poniedzialek rani ode do pani stomatolog robic dalej zabka ktorego ostatnio zaczelam naprawiac-juz sie boje chociaz ostatnio nic nie bolalo i naewt bez znieczulenia mi robila ale to zawsze stres,musze sobie naprawic zabki bo jak znowu planuje ciaze to musze miec zdrowe kielki.
Ciekawe co tam ciekawego u naszej panny mlodej a wlasciwie juz pani mlodej,pewnie dobrze sie bawi w Szczyrku
Madziu dobrze ze wszystko udalo ci sie zalatwic to co planowalas
Emi pewnie ze sie stesknilysmy za Toba,szkoda ze Twoj skarbeczek sie rozchorowal
Nikitko fajnie ze udalo Wam sie spotkanie z Rybka no i Ryczeczko kochana gratuluje raz jeszcze fasolki w brzusiu
Asiu wg mojej bety Twoj wynij wskazuje na 2-3 tydzien ,tylko ze beta chyba pokazuje ciaze od momentu poczecia wiec dodaj jeszcze okres od momentu @ czyli jakies 2 tyg i wyjdzie Ci ze jakis 4-5 tydzien bedziesz miala
Orzeszku milych wakacji-Tobie to dobrze takie dlugie wakacje hehe,No Gabi juz sie duza panna robi ,zanim sie obejrzysz to juz bedzie mowic
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 07:33   #63
india1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 98
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

mezatka wyniki badan sa odpowiednie do laboratorium, czytaj w kazdym inne, na wyniku powinny byc napisane normy, jesli nie, to ciezko cos oceniac, co do progesteronu to sluzy podtrzymaniu ciazy, ale wcale nie znaczy to ze masz za duzo, bo nie wiadomo w jakoch jednostkach to laboratorium przedstawilo wynik,
ja jutro jade na wakacje do zakopca,wiec jak wroce to bede miala czytania, a czytania, chyba ze mezus wezmie swojego kompa z era, to wejde od czasu do czasu
ciekawe jak tam gizelcia, ale pewnie super, skoro sie nie odzywa

co do meza, ktory byl w szoku, to nie wiem czy nie powinnas go przeprosic,
faceci czesto tak reaguja na poczatku, bo boja sie zmian jakie nastapia, ogolnie przeciez beda teraz musieli byc odpowiedzialni za troje, znam wielu kumpli, ktorzy przechodzili swoj kryzys czlowieczenstwa, jak sie dowiadywali o dziecku, wiec hmm oni potrzebuja wtedy wsparcia, wiem , ze to moze sie wydac glupie, ale cala uwaga koncentruje sie na kobiecie, a facet tez to przezywa
india1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 07:38   #64
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

kachulka poczekamy juz do wtorkowego popoludnia- teraz najwazniejsze to, zeby beta rosla mam nadzieje, ze tak bedzie

A Ty reperuj sobie zabki przed dzidziusiem, zeby wszytsko bylo ok.
Ja rozmawialam wczesniej z mama i mowila, ze z zebami nie miala zadnych problemow ani w ciazy ani po, ale np wlosy zaczely jej strasznie wypadac, ja na wszelki wypadek i tak przed wyjazdem do Anglii wyleczylam moje zebiska

A tak z ciekawostek to mama powiedziala mi jeszcze, ze zeby miec ladna skore to trzeba pic soki z marchewki- bardzo dobry jest marchewkowo- jablkowy i najlepiej wlasnej roboty- wtedy i dzidzius bedzie mial piekna skore, a odnosnie rozstepow itp to trzeba sie smarowac kremem cocoa butter kupionym w sklepie ze zdrowa zywnoscia- najlepiej, zeby byl jak najbardziej organiczny.
Moja mama jest bardzo dobra kosmetyczka, mieszka w USA (a tam maja mnostwo problemow ze skora typu cellulit czy rozstepy- mnostwo osob chodzi do fast- foodow) nastepnym razem jak zadzwoni i powie cos przydatnego to tez Wam napisze, a bedziemy wszystkie wiecznie piekne i mlode


: jupi::j upi::ju pi:
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 08:25   #65
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

witam, was dziewczyny
ja wczoraj sie zmyłam bo cisza sie tu zrobiła, wieści od Gizelci narazie brak, ale bliżej południa naskrobie do niej smsa moze da znać co i jak
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 08:53   #66
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Czesc kochane,
ja juz spakowana. A po drodze na lotnisko zawioze jeszcze chrzestnej zaproszenie na wesele-reszte rozwioza kochani rodzice, bo nie zdolalam wszystkim dostarczyc

CIchutko bylo wczoraj, wszyscy odpoczywaja
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 08:59   #67
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

ooo nowy watek nie czytalam wszystkigo bo za duzo hehe nie mam tyle czasu przejrzalam aby

spoznione zyczenia dla gizelci przesylam nie bede sie powtarzac z zyczeniami wiec napisze tylko krotko ze zycze zeby wszystko pozmienialo sie na lepsze i zdrowej corki

ja mam chwilke zeby cos napisac.... u mnie wsio ok, wczoraj mialam grila i bylam na koncercie wiec troche rozrywki i od razu lepiej, do fryzjera sie nie dostalam ale pofarbowalam wloski i czekam na prostownice dzis jade jeszcze nad jeziorko
a jutro na usg ciekawa jestem co tam slychac jdynie meczy mnie grzybica i coraz gorzej z nia ale do srody chyba jakos wytrzymamy tzn ja tak ale czy dzidzia mam nadzieje tez... musze poprosic o jakis bezpieczny antybiotyk bo ta nystatyna nic nie pomaga
wczoraj jeszcze pobolewal mnie strasznie brzuch w pachwinach i sie martwilam od czego ale polezalam i przeszlo...

mezatka jak beta rosnie to wsio ok i nie masz sie co martwic... ja juz bety robic nie bede bo u mnie juz zacznie chyba spadac... jeszcze tydzien i koncze 3 mc hura.

a i poprawilam wczoraj swoje paznokietki i jestem super zadowolona wygladaja jak bym miala swoje naturalne tyle ze ja mam z ozdobkami a nie french ale ladne wkleje wam jak zrobie dzis foteczke

mezatka tez jestem kosmetyczka
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 09:07   #68
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Czesc kochane,
ja juz spakowana. A po drodze na lotnisko zawioze jeszcze chrzestnej zaproszenie na wesele-reszte rozwioza kochani rodzice, bo nie zdolalam wszystkim dostarczyc

CIchutko bylo wczoraj, wszyscy odpoczywaja
Madziu a o której masz odlot do Niemiec?
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 09:10   #69
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
Madziu a o której masz odlot do Niemiec?
Nikitko, o 16.35, i oklo godzinki lotu

Ray ja wzoraj ogladalam na watku paznokciowym galerie dziewczyn (niktore paznokietki sa super!!) i wsciekla jestem, ze zadna u ktorej bylam nie umie mi zrobic naturalnie wygladajacych paznokci...zalamka
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 09:19   #70
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Nikitko, o 16.35, i oklo godzinki lotu

Ray ja wzoraj ogladalam na watku paznokciowym galerie dziewczyn (niktore paznokietki sa super!!) i wsciekla jestem, ze zadna u ktorej bylam nie umie mi zrobic naturalnie wygladajacych paznokci...zalamka
No to jeszcze troche czasu masz a jaka pogode miałas podczas swojego pobytu?
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 09:20   #71
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

A ja dopiero dotarlam do domu jak wczoraj wyszlam,bylam u mojego przyjaciela, pogadalismy, zrobil dla mnie karaibska kolacje, rany dziewczyny taki facet to skarb.Moj TZ sie wsciekniejak sie dowie, ze bylam u niego pol dnia i cala noc no ale my tylko przyjaciele i to od kilku lat.Poplakalam nad swoim losem, ogladalismy rozne programy na discovery - o meczetach, o samolotach F16 i takie tam.Jak uda mi sie przegrac zdjecia z komorki na kompa wkleje zdjecia tego co jedlismy na kolacje.Pyszne bylo a wygladalo jeszcze lepiej
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 09:21   #72
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

A zeby nie bylo to tylko Nikitka pila piwko, ja niestety tylko mineralke
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 09:25   #73
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
A zeby nie bylo to tylko Nikitka pila piwko, ja niestety tylko mineralke
a jak sie dzis czujesz? TŻ wrócił do domu?
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 09:31   #74
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
a jak sie dzis czujesz? TŻ wrócił do domu?
Wrocil i podobno malo nie umarl na serce jak zobaczyl w srodku nocy ze mnie nie ma w domu, ale wylaczylam przezornie komorke wiec sie nie dodzwonil.A ja sie czuje cakiem dobrze tylko czuje klucie w dole brzucha ale nie jakos bardzo mocno.
Nikuś Twoja komórka odbiera MMS-y, cos bym ci wyslala
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 09:35   #75
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
Wrocil i podobno malo nie umarl na serce jak zobaczyl w srodku nocy ze mnie nie ma w domu, ale wylaczylam przezornie komorke wiec sie nie dodzwonil.A ja sie czuje cakiem dobrze tylko czuje klucie w dole brzucha ale nie jakos bardzo mocno.
Nikuś Twoja komórka odbiera MMS-y, cos bym ci wyslala
No widzisz wrócił i dobrze mu na pewno zrobiło to że nie było cie na noc, może przemyslał sobie cos
Na kucie w dole brzucha nospa dobra
Tak moja komorka odbiera mmsy mam jakąs tam Nokie
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 09:39   #76
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
No widzisz wrócił i dobrze mu na pewno zrobiło to że nie było cie na noc, może przemyslał sobie cos
Na kucie w dole brzucha nospa dobra
Tak moja komorka odbiera mmsy mam jakąs tam Nokie
Wyslalam Ci fotke karaibskiego deseru, ananas ponacinany i nadziewany arbuzem,salatka z arbuza i miety a w kubeczku cukier wymieszany z mieta.Normalnie mi oczy wyszly na zewnatrz jak to zobaczylam
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 09:41   #77
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
Wyslalam Ci fotke karaibskiego deseru, ananas ponacinany i nadziewany arbuzem,salatka z arbuza i miety a w kubeczku cukier wymieszany z mieta.Normalnie mi oczy wyszly na zewnatrz jak to zobaczylam
Dzieki za mmsa mi też oczy wyszły o tak ale fajnie miec takiego przyjaciela
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 09:58   #78
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Nikitko, pogoda byla niezla, w koncu pochodzilam w moich klapeczkach

Rybko, niesamowite, noc u przyjaciela. Jak ja bym nie wrocila na noc do domu to rozwod murowany Juz pisalalam, ze my z Tz sie prawie nie klocimy, jak juz to jesli czasem nawiedza mnie babskie fochy, ale szybko mija...dlatego ciezko mi sobie wyobrazic takie sytucje No ale przynajmniej sie rozluznilas
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 10:20   #79
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Nikitko, pogoda byla niezla, w koncu pochodzilam w moich klapeczkach

Rybko, niesamowite, noc u przyjaciela. Jak ja bym nie wrocila na noc do domu to rozwod murowany Juz pisalalam, ze my z Tz sie prawie nie klocimy, jak juz to jesli czasem nawiedza mnie babskie fochy, ale szybko mija...dlatego ciezko mi sobie wyobrazic takie sytucje No ale przynajmniej sie rozluznilas
My sie klocimy bo oboje mamy niewyparzone geby ale nie ma za to nigdy miedzy nami cichych dni, zaraz po awanturze jest zgoda do czasu nastepnej awantury
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 10:40   #80
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
My sie klocimy bo oboje mamy niewyparzone geby ale nie ma za to nigdy miedzy nami cichych dni, zaraz po awanturze jest zgoda do czasu nastepnej awantury
My z M to raczej mamy wymiane zdań czasem ostrą ale tez szybko sie godzimy

A jak tam ból głowy minął ci wczoraj?
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 10:42   #81
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
My z M to raczej mamy wymiane zdań czasem ostrą ale tez szybko sie godzimy

A jak tam ból głowy minął ci wczoraj?
Minal jak poszlam na dlugi spacer, dotlenilam sie i przeszlo, apapu jednak nie chcialam lykac
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 10:48   #82
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
Minal jak poszlam na dlugi spacer, dotlenilam sie i przeszlo, apapu jednak nie chcialam lykac
No to nastepnym razem jak sie spotkamy to musimy spacer sobie strzelić a nie siedzenie na tyłkach
A z Apapem to pamietaj to jedyny przeciw bólowy który wolno łykac a na brzuch nospa
A jakie masz godz pracy u siebie? Długo pracujesz?
Ja chodze na 7 to do 15 czasem wczesniej jak cos na miasto jade załatwić
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 10:57   #83
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
No to nastepnym razem jak sie spotkamy to musimy spacer sobie strzelić a nie siedzenie na tyłkach
A z Apapem to pamietaj to jedyny przeciw bólowy który wolno łykac a na brzuch nospa
A jakie masz godz pracy u siebie? Długo pracujesz?
Ja chodze na 7 to do 15 czasem wczesniej jak cos na miasto jade załatwić
No trzeba na spacer poki ladna pogoda.Ja pracuje 9 - 17, zanim dojade i wroce to pol dnia mi sie schodzi.Ja wyciagam dzis rower z piwnicy, zachcialo mi sie pojezdzic
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 11:01   #84
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
No trzeba na spacer poki ladna pogoda.Ja pracuje 9 - 17, zanim dojade i wroce to pol dnia mi sie schodzi.Ja wyciagam dzis rower z piwnicy, zachcialo mi sie pojezdzic
No no rowerek powiadasz ja ostatnio synka na rower wyciągałam a sama potem n nim jeździłamy tylko nastepnego dnia dziwnie tyłeczek mnie bolał
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 11:19   #85
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
No no rowerek powiadasz ja ostatnio synka na rower wyciągałam a sama potem n nim jeździłamy tylko nastepnego dnia dziwnie tyłeczek mnie bolał
Ja mam taka nakladke na siodelko z żelu i jest ok, ale jak jezdze bez niej to czasem mi ciezko na drugi dzien usiasc
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 12:16   #86
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Czesc dziewczynki,o spacerach widze mowicie,ja tez bym sie przeszla na taki dluuuuuuuugi spacer wieczorem z Tz ale niestety ostatnio wogole mu sie nie chce chodzic,najlepiej do sklepu 50m od domu tez by pojechal samochodem-leniuch niesamowity.
Madziu kochana Twoj mezus juz pewnie nie moze sie doczekac na swoja zonke,jeszcze troszke tylko i sie zobaczycie

India milego wypoczynku w Zakopanem,ale Ci zazdroszcze,mi wyjazd w gory marzy sie juz od chyba 2 sezonow letnich ale zawsze wyjdzie na to ze i tak jedziemy nad morze,ostatnio kolezanka z pracy zaraz po slubie pojechali na tydzien do Zakopca i przywiozla mi TAKIEGO WIELKIEGO PYCHA OSCYPKA bo ja je uwielbiam,mniam mniam pycha
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 12:16   #87
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
Ja mam taka nakladke na siodelko z żelu i jest ok, ale jak jezdze bez niej to czasem mi ciezko na drugi dzien usiasc
No to dobrze ze masz sposob i na to
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 13:10   #88
emi22
Zadomowienie
 
Avatar emi22
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tułazy
Wiadomości: 1 293
GG do emi22
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

hej kobietkui nie wiem jakim códem ale mam jeszcze modem wiec zagladam sobie a wy juz tyle zescie napisały ze szok!! miło mi ze teskniłyscie za mna ale chyba warta tego nie jestem za bardzo mój maluszek jak na razie to ani lepiej ani gorezj je jek mały kurczaczek i od razu kupka masakra normalnie...a syropków pic za diuabła nie chce na spiku mu dałam to wypił ani nie wiedział kiedy a jak nie spi to jeden płacz od razu sie dusi i koniec....
emi22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 14:10   #89
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

Cytat:
Napisane przez emi22 Pokaż wiadomość
hej kobietkui nie wiem jakim códem ale mam jeszcze modem wiec zagladam sobie a wy juz tyle zescie napisały ze szok!! miło mi ze teskniłyscie za mna ale chyba warta tego nie jestem za bardzo mój maluszek jak na razie to ani lepiej ani gorezj je jek mały kurczaczek i od razu kupka masakra normalnie...a syropków pic za diuabła nie chce na spiku mu dałam to wypił ani nie wiedział kiedy a jak nie spi to jeden płacz od razu sie dusi i koniec....
Emi trzeba poczekać moze te zastrzyki zaczną działac i bedzie z niuniem tylko lepiej
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 14:13   #90
india1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 98
Dot.: Ciąża po tabletkach anty - kiedy? i jak sie przygotować? Kontynuacja wątku.

kachula az mi narobilas ochoty na tego oscypka, bym sobie takiego wszamala, gdzie mieszkasz? moze ci przywioze
india1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.