Baza fotografów ślubnych. welonik.pl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 18:31   #1
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082

Baza fotografów ślubnych. welonik.pl


Witajcie, znalazłam w internecie świetną bazę fotografów ślubnych - welonik.pl . Mam nadzieję, że komuś się przyda
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:08   #2
Malenalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Baza fotografów ślubnych. welonik.pl

MillaFotoArt
Malenalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:27   #3
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Baza fotografów ślubnych. welonik.pl

Cytat:
Napisane przez Malenalena Pokaż wiadomość
MillaFotoArt
ale w sensie, że? Reklamujesz w tej chwili siebie, czy może korzystałaś z usług tego fotografa/fotografki i możesz coś powiedzieć? Z tego co widzę, patrząc oczywiście do portfolio na stronie to niewielkie doświadczenie ma ta osoba..
__________________
Wymianka

Edytowane przez kasiek1122
Czas edycji: 2011-09-12 o 21:32
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 13:12   #4
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Baza fotografów ślubnych. welonik.pl

Ja mogę polecić fotografa, którego miałam na swoim ślubie i jestem zachwycona.

betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 07:16   #5
Malenalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Baza fotografów ślubnych. welonik.pl

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
ale w sensie, że? Reklamujesz w tej chwili siebie, czy może korzystałaś z usług tego fotografa/fotografki i możesz coś powiedzieć? Z tego co widzę, patrząc oczywiście do portfolio na stronie to niewielkie doświadczenie ma ta osoba..
Robiłam sobie sesję portretową u Milla FotoArt, a teraz zamówiłam ją na własny ślubik Rzeczywiście mało zdjęć na stronie, nie wiem dlaczego. Może nie wszyscy zgadzaja się na publikację. Moja siostra robiła sobie u niej delikatny akt w rocznicę ślubu dla męża i wyszło super, ale też nie ma jej na stronie, bo nie chciała, żeby ktoś ją rozpoznał. Widziałam zdjęcia tej osoby z kilku lokalnych imprez i bierzmowania i nie wydaje mi się, żeby nie poradziła sobie na moim ślubie Ale rzeczywiście zasugeruję jej, żeby dała więcej zdjęć na stronę! No i ceny ma rozsądne, bo jednak nie każdego stać na fotografa za 2, 3 tys.
Malenalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 08:02   #6
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Baza fotografów ślubnych. welonik.pl

Cytat:
Napisane przez Malenalena Pokaż wiadomość
Robiłam sobie sesję portretową u Milla FotoArt, a teraz zamówiłam ją na własny ślubik Rzeczywiście mało zdjęć na stronie, nie wiem dlaczego. Może nie wszyscy zgadzaja się na publikację. Moja siostra robiła sobie u niej delikatny akt w rocznicę ślubu dla męża i wyszło super, ale też nie ma jej na stronie, bo nie chciała, żeby ktoś ją rozpoznał. Widziałam zdjęcia tej osoby z kilku lokalnych imprez i bierzmowania i nie wydaje mi się, żeby nie poradziła sobie na moim ślubie Ale rzeczywiście zasugeruję jej, żeby dała więcej zdjęć na stronę! No i ceny ma rozsądne, bo jednak nie każdego stać na fotografa za 2, 3 tys.
Oczywiście masz rację Ja jednak nie kieruję się ceną tylko jakością zdjęć. I przeglądając portfolia fotografów, nie tylko z welonika, stwierdziłam, że wolę dopłacić i mieć zdjęcia zrobione dobrym aparatem, na których widać emocje, na których nie będzie sztucznych póz. Nie chcę kamerzysty, więc chętnie przeznaczę większą kwotę na fotografa. Poza tym lubię dobrą obróbkę zdjęć i nie mam tu na myśli photoshopa widocznego na każdym zdjęciu, żaden tandetny blur mnie nie przekona chcę, żeby w ciemnej sali fotograf robił zdjęcia bez lampy, nie pstrykając gościom po oczach, a wiem, że jasny obiektyw mu na to pozwoli. Chcę plener w kilku niesamowitych miejscach, a nie tylko przy wiejskiej chacie, czy w trawie.. No niestety z moich obserwacji taka jakość zdjęć jakiej oczekuje zaczyna się od ponad 2000zł, ale uważam, że warto. Może 5, czy 7 tysięcy to już przesada, nie przeczę ale jak ktoś bierze, 1000zł za zdjęcia z albumem, musi się z tego rozliczyć, zapłacić zus, zapłacić za album itp, a przecież sprzęt tez kosztuje..no sorry, to co on pracuje charytatywnie?
__________________
Wymianka

Edytowane przez kasiek1122
Czas edycji: 2011-09-14 o 08:04
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 12:14   #7
Malenalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Baza fotografów ślubnych. welonik.pl

Jasne, chodziło mi o to, że każdy szuka czegoś innego, stawki też są uzależnione od regionu. Jak na Kraków to 2,3 tys. to wydaje mi się dobrą ceną, ale w małych miejscowościach to jest już duża cena ;/ Też nie lubię tandetnej obróbki, więc myślę, że dobrze wybrałam Pochwalę się efektem jak już będę po A plener uzgadniamy razem z panią fotograf, więc myślę, że będzie super.
Malenalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 14:26   #8
Malenalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Baza fotografów ślubnych. welonik.pl

Nie no jasne jak na Kraków 2 tys to chyba standardowa cena, ale w mniejszych miejscowościach takich jak moja taki fotograf raczej by się nie utrzymał. Miejsce na plener będziemy uzgadniać razem z panią fotograf. Ja właśnie chcę zdjęcia w takim etnicznym stylu, coś a la Kayah i Bregovic, więc miejsc będziemy szukać pod taką stylistykę. Pewnie jakiś park etnograficzny

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Jakby ktoś znał jakieś fajne miejsca w okolicach Kielc i Pińczowa to pisać

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Ups...dwa razy mi się to samo napisało! Jestem nowa na forum i jeszcze nie wiem jak to wszystko działa ;/
Malenalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 09:29   #9
szalona2013
Przyczajenie
 
Avatar szalona2013
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 26
Dot.: Baza fotografów ślubnych. welonik.pl

Cytat:
Napisane przez Malenalena Pokaż wiadomość
Nie no jasne jak na Kraków 2 tys to chyba standardowa cena, ale w mniejszych miejscowościach takich jak moja taki fotograf raczej by się nie utrzymał. Miejsce na plener będziemy uzgadniać razem z panią fotograf. Ja właśnie chcę zdjęcia w takim etnicznym stylu, coś a la Kayah i Bregovic, więc miejsc będziemy szukać pod taką stylistykę. Pewnie jakiś park etnograficzny

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Jakby ktoś znał jakieś fajne miejsca w okolicach Kielc i Pińczowa to pisać

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Ups...dwa razy mi się to samo napisało! Jestem nowa na forum i jeszcze nie wiem jak to wszystko działa ;/
W tych okolicach jest skansen w Sanoku - może tam się wam spodoba?
http://www.skansen.sanok.pl/
szalona2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 09:31   #10
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Baza fotografów ślubnych. welonik.pl

Cytat:
Napisane przez szalona2013 Pokaż wiadomość
W tych okolicach jest skansen w Sanoku - może tam się wam spodoba?
http://www.skansen.sanok.pl/
ale Sanok, a Kielce to trochę spora odległość
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 08:55   #11
Kam94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13
Talking Dot.: Baza fotografów ślubnych. welonik.pl

Cytat:
Napisane przez Malenalena Pokaż wiadomość
[/COLOR]Jakby ktoś znał jakieś fajne miejsca w okolicach Kielc i Pińczowa to pisać [COLOR="Silver"]
W okolicach Pińczowa..? Piękne zdjęcia wychodzą na łonie natury na pobliskich polach, Można wykonać sesję o zachodzie Słońca, na jakiejś zgrabnej łódce na Nidze. W okolicy jest też wieś Włochy, zdjęcia przy szyldzie z napisem "Włochy" również mogą wyjść ciekawie. Jeszcze góry Pińczowskie mają w sobie wiele uroku. jeżeli wolicie bardziej nowoczesne klimaty - sesja na dachu. miejsce na sesje jest w sumie obojętne, najważniejsze jest dobrze je ubrać. nawet zwyczajny parking przy Tesco może się nadać - np. jakaś sesja "z jajem" - para młoda na rolkach, pani młoda wystawiająca zgrabne kolanko spod sukni, a mąż za nią zmachany z ogromnymi torbami zakupów :P
Kam94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 13:26   #12
Aisys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Baza fotografów ślubnych. welonik.pl

ja polecam fotografa z Ðębicy:
Michał Kania.
zdjęcia można zobaczyć na stronie: hektor.o12.pl
Aisys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 15:30   #13
Malenalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Baza fotografów ślubnych. welonik.pl

No to jednak kawałek )

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Kam94 Pokaż wiadomość
W okolicach Pińczowa..? Piękne zdjęcia wychodzą na łonie natury na pobliskich polach, Można wykonać sesję o zachodzie Słońca, na jakiejś zgrabnej łódce na Nidze. W okolicy jest też wieś Włochy, zdjęcia przy szyldzie z napisem "Włochy" również mogą wyjść ciekawie. Jeszcze góry Pińczowskie mają w sobie wiele uroku. jeżeli wolicie bardziej nowoczesne klimaty - sesja na dachu. miejsce na sesje jest w sumie obojętne, najważniejsze jest dobrze je ubrać. nawet zwyczajny parking przy Tesco może się nadać - np. jakaś sesja "z jajem" - para młoda na rolkach, pani młoda wystawiająca zgrabne kolanko spod sukni, a mąż za nią zmachany z ogromnymi torbami zakupów :P
Dzięki za propozycje, niestety sesja jeszcze przed nami, bo PM zaraz po podróży poślubnej musiał wyjechać ( Szkoda bo tak piękna jesień, a my nie mamy pleneru i chyba już w tym roku nie zdążymy. Niby można zrobić później, ale taka jesień naprawdę pięknie by wyszła na zdjęciach. I pasowałaby mi do sukienki, bo była biało złota Chyba poczekamy do następnego roku, albo zimową sesję sobie zrobimy.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Kam94 Pokaż wiadomość
W okolicach Pińczowa..? Piękne zdjęcia wychodzą na łonie natury na pobliskich polach, Można wykonać sesję o zachodzie Słońca, na jakiejś zgrabnej łódce na Nidze. W okolicy jest też wieś Włochy, zdjęcia przy szyldzie z napisem "Włochy" również mogą wyjść ciekawie. Jeszcze góry Pińczowskie mają w sobie wiele uroku. jeżeli wolicie bardziej nowoczesne klimaty - sesja na dachu. miejsce na sesje jest w sumie obojętne, najważniejsze jest dobrze je ubrać. nawet zwyczajny parking przy Tesco może się nadać - np. jakaś sesja "z jajem" - para młoda na rolkach, pani młoda wystawiająca zgrabne kolanko spod sukni, a mąż za nią zmachany z ogromnymi torbami zakupów :P
Pani fotograf chciała nam zrobić zdjęcia w jakiejś starej mleczarni w Pińczowie, ponoć fajne miejsce do fotografii w stylu industrialnym, ale ja mam bzika na punkcie klimatów ludowych więc znaleźliśmy już odpowiednie miejsca do tego typu działalności tylko Pana Młodego chwilowo brak ;((
Malenalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 15:37   #14
Kam94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13
Dot.: Baza fotografów ślubnych. welonik.pl

Może komuś się to jeszcze kiedyś przyda, niedawno brałam ślub cywilny, jeśli ktoś chce piękne miejsce do zdjęć w okolicach Pińczowa, polecam Ogród w Młodzawach - zdjęcia wychodzą cudowne. Po sesji w Młodzawach pojechaliśmy do Pińczowa nad zalew przy MOSiRze - nad wodą przy zachodzie Słońca wyszly piękne fotografie, a na sam na koniec, ponieważ sesja była robiona dzień po ślubie i nie musieliśmy sie nigdzie spieszyć, pojechaliśmy na bilard i w luźnej atmosferze zrobiliśmy sobie wraz ze świadkami zdjęcia podczas gry przy piwie. Pamiątka na całe życie przy świetnej zabawie ;]
Kam94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 12:02   #15
jadwiga530
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Baza fotografów ślubnych. welonik.pl

Ja polecam fotografa z Podkarpacia. Ale pracuje też w innych rejonach Polski. Mi poleciła go koleżanka i jestem bardzo zadowolona. Ceny też ma przystępne, zależy co się chce. http://www.jarekjozwa.pl/
jadwiga530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-17 13:02:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.