Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-31, 13:01   #301
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Casting-L'oreal

Farbowałam Castingiem jasnym brązem - wyszedł bardzo ciemny brąz. Casting zmył się, na szczęście, w całości po 3 tyg. codziennego mycia włosów szmaponem rumiankowym.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 13:03   #302
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Casting-L'oreal

Cytat:
Napisane przez ayse Pokaż wiadomość
Ja pofarbowalam blond wlosy na mróźny beż... i wyszedl ciemny brąz Do jakiego koloru farba się wyplucze? Mam nadzieję, że nie do rudego :/

Mi Casting wypłukał się bez rudości, kolor blakł coraz bardziej, nie był w tym czasie jednak rudy.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 13:44   #303
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Casting-L'oreal

Hm zrobilaś mi nadzieji Mylam glowę szamponem przeciwlupiezowym ok 8 razy i mam wrazenie , ze kolor w ogole sie nie zmywa!! Przecież to niemożliwe, skoro ciemna farba mi zeszla ;/ na dodatek mialam nakladany casting na blond wlosy :/ A Ty karolinkamalinka jaki kolor mialas przed pofarbowaniem castingiem?
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 18:36   #304
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Casting-L'oreal

Cytat:
Napisane przez ayse Pokaż wiadomość
Hm zrobilaś mi nadzieji Mylam glowę szamponem przeciwlupiezowym ok 8 razy i mam wrazenie , ze kolor w ogole sie nie zmywa!! Przecież to niemożliwe, skoro ciemna farba mi zeszla ;/ na dodatek mialam nakladany casting na blond wlosy :/ A Ty karolinkamalinka jaki kolor mialas przed pofarbowaniem castingiem?
Miałam dwa kolory Generalnie jasny brąz, ale na końcach ciemniejszy - schodząca farba.Dodam ,że mam krótkie włosy. Casting ku memu przerażeniu "wyrównał" mi kolor czyli znów przyciemnił włosy do ciemnego brązu, a właśnie po to je obcięłam,żeby szybciej i bez rozjasniaczy zejść z ciemnego koloru.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 21:44   #305
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Casting-L'oreal

Masakra! Mylam glowe już z 20 razy, kilkanaście razy szamponem rumiankowym i tylko u góry mam lekkie prześwity. A Wam on blakl czy też mialyście prześwity? Już wariuję.
ayse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 09:38   #306
monka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 28
Dot.: Casting-L'oreal

Myłam głowę po tej dziwnej farbie 6 razy i na razie z kolor czarno-wiśniowy zamienił się w ciemny brąz. Szczególnie zmienił się przy nasadzie. Daleko mu jednak do mroźnego beżu
Najbardziej mnie wkurza to, że ok. 2 m-ce temu miałam rozjaśniane włosy u fryzjera, bo chciałam zejść z ciemnego brązu, który przez dłuższy czas nosiłam Jakiś diabeł mnie chyba pokusił, żebym kupiła ten niewypał...
monka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 11:09   #307
Ayashii
Raczkowanie
 
Avatar Ayashii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Uzywala ktoras Loreal Casting blondy?

Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość
No i jak wyszło?
wiec tak.. nalozylam, splukalam i wysuszylam - patrze, a tu zadnej wyraznej roznicy X) wyszlam na swiatlo dzienne i mialam lekko rudawo-miedziane refleksy.. po 3tyg. na Malcie wrocilam do domu, pofarbowane wlosy rozjasnily mi sie na ciemny blond X)
teraz mam zamiar uzyc mroznego bezu (mam juz odrosty..)
Ayashii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-15, 16:05   #308
Tigusia
Przyczajenie
 
Avatar Tigusia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
GG do Tigusia
Dot.: Casting-L'oreal

Kochane moje, minęły 2 tygodnie od ufarbowania i włosy spierają się.. grzywka przestala byc czarna a jest teraz ciemnobrązowa, Tył za to jest jakby w "kratke"... jakby mi ktoś pomazał włosy pędzlem-niezbyt mi sie to podoba (kolor nie zmywa sie równomiernie tylko gdzie mu sie podoba) ogólnie jest jeszce tego baaardzo duzo.. Pozdrawiam
Walczcie dzielnie z tą farbą ...
Tigusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 19:36   #309
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Casting-L'oreal

Kurczę, a ja jakieś 2 tygodnie temu pofarbowałam tym nowym castingiem na czarno i już mi się zrobił ciemny brąz . Zaobserwowałam że stara wersja castinga trzyma się o wiele dłużej no i jest o połowę tańsza.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 18:29   #310
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
L'oreal Casting - stara wersja

Nie jestem przekonana do nowej wersji castinga, dlatego uparcie trzymam sie tej starej Ciekawa jestem jak wygladaja wlosy po zafarbowaniu na kolor jasny braz zlocisty. Zamierzalam kupic jasny braz, bo ponoc ladnie wyglada, ale nie moge go juz nigdzie dostac i jest tylko jasny zlocisty. Czy dysponuje ktoras z wizazanek fotkami z tym odcieniem? Nazwa mowi, ze to cieply odcien brazu, ale nie chcialabym, aby mial rudawe przeblyski itp. i ciekawa jestem jak bardzo odbiega od jasnego brazu
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 14:52   #311
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Dot.: L'oreal Casting - stara wersja

Znalazlam jedna opinie na temat tego odcienia - wyszedl z rudym poblaskiem i nieciekawy kolor, ale to tylko jedna opinia i zalezy tez od naturalnego koloru wlosow. Nie wiem czy zamawiac
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 15:09   #312
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: L'oreal Casting - stara wersja

Mi też ten kolor - złoty jasny brąz wyszedł z takim ciepłym, lekko rudym poblaskiem. Zbyt mnie ociepłat, wolę chłodniejsze odcienie. Moj naturalny kolor, to jasny brązik. Bardziej Ci polecam se starej wersji, ktorej nie moge dostać! jasny brąz. Mi wychodzi na chłodno.
Pozdrawiam
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 15:26   #313
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Dot.: L'oreal Casting - stara wersja

Jasnego brazu tez nie moge znalezc. Przeszukalam wszystko i jest tylko jasny braz zlocisty. Czy z nowej wersji castinga sa jakies ladne brazy (jasne), albo karmelkowe?
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 19:05   #314
kamila_kg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 12
loreal casting.....????

witam!!ostatnio duzo slyszalam o tym szamponie koloryzujacym,ale mam pytanie:bo mam rozjasniane na blond wlosy i jestem ciekawa czy ten szampon chwyci jesli chciala bym uzyc koloru braz???jak myslicie??ktoras z was moze tak probowala??bardzo dziekuje za odpowiedzi
kamila_kg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 19:32   #315
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: loreal casting.....????

no jasne, że chwycija farbuje tym szamponem i jestem z niego bardzo zadowolona. kolor wychodzi identyczny jak na opakowaniu a włoski po nim sa bardzo mieciutkie i błyszczace takze szczerze polecam
__________________
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 19:46   #316
kamila_kg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 12
Dot.: loreal casting.....????

oj bardzo Ci dziekuje za odpowiedz,uspokoilas mnie=)chyba sie skusze na ten szampon.czekam na dalsze opinie
kamila_kg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 20:06   #317
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: loreal casting.....????

chwycić to chwyci pytanie jak długo kolorek na jasnych włosach pozostanie mi casting dośc szybko się wypłukał, teraz nie widać praktycznie różnicy przed a po a włosy miałam brązowe z blond pasemkami ;]
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 20:28   #318
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: loreal casting.....????

Brąz może ci wyjść bardzo ciemny lub czarny.
Jasny brąz już wychodzi jak ciemny brąz.

Na forum jest już troche o castingu - poszukaj
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 20:48   #319
Dorisa32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce
Wiadomości: 25
Dot.: loreal casting.....????

Chwyci na pewno bo sama tak zrobilam z tym ze za pierwszym razem dosc szybko sie wyplukuje.Kolejne razy utrzymuja sie duzo dluzej. Musisz jednak wiedziec ze szampony te wychodza duzo ciemniej. Na poczatek proponowalabym Ci ciemny blond ktory wychodzi jak jasny braz. No i zalezy czy pasuja Ci cieple czy zimne odcienie.Jasny braz wyplukuje sie do cieplego rudawego brazu.(przynajmniej u mnie tak bylo i u wiekszosci dziewczyn ktore obserwuje.Pracuje w drogerii )
Dorisa32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 15:17   #320
Sylussia
Raczkowanie
 
Avatar Sylussia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 152
GG do Sylussia
Dot.: loreal casting.....????

ojeej wątek normalnie spadl mi z nieba mam blond włoski ale ni to jasne ni ciemne, bo np blizej twarzy mam naprawde jesne pasemka (naturalne) ale dalej a szczegolnie pod spodem mam juz raczej ciemne a juz od dluzszego czasu zastanawialam sie nad brązem chcialabym poprostu jakiejs zmiany ale boje sie, że znowu bede chciala wrocic do mojego naturalnego koloru i troszke obawiam sie, że ten sie nie wyplucze do konca czy ktoraś z was miala blond wlosy i probowala juz tego szamponu koloryzującego (brązu) i czy sie wymyl do konca? i ogolnie czy uzyskalyscie pożądany efekt? baardzo prosze o odpowiedź dziewczyny i z gory dziekuje
__________________

Edytowane przez Sylussia
Czas edycji: 2007-08-28 o 15:20 Powód: przeoczenie :)
Sylussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 18:59   #321
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: loreal casting.....????

Mam równiez pytanie.
Jakim kolorem przyciemnię jasne pasemka na kolor stare złoto. Może ktoś próbował?
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 14:23   #322
Sylussia
Raczkowanie
 
Avatar Sylussia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 152
GG do Sylussia
Dot.: loreal casting.....????

ojoj szkoda, że nikt nie pisze....
__________________
Sylussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 07:49   #323
agniesia547
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 119
Smile Hebanowa czerń-LOreal Casting!!!;)

Witam wszystkie Wizażanki Moje włosy maja kolor ciemny brąz-a własciwe to tylko braz i nie ciemny-bo sie spral. Malowalam bardzo dawno. Teraz chcialabym cos zmienic. Myslalam o kolorze HEBANOWA CZERń. I teraz nie wiem czy to wyjdzie taki naprawde czarny czy tez do czarnego podony. Chodzi mi o LOreal Casting Crème Gloss kolor hebanowa czerń. Na zdjęciu chodzi o ten pierwszy kolorek. Bo obok jest granatowa czerń który mnie nie interesuje-chodzi tylko o ten pierwszy. Prosze napiszcie mi czy wychodzi taki mocny czarny czarny czy do czarnego podobny. Czekam na Wasze odpowiedzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 825441e43e180e01857234915e8fceb9.jpg (17,6 KB, 157 załadowań)
agniesia547 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 12:47   #324
pantofelek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 31
Dot.: Hebanowa czerń-LOreal Casting!!!;)

witaj

nie farbowalam czernia hebanowa wlosów, ale ciemnym blondem Casting.
Generalnie to wyszedł mi nie ciemny blond, a braz. Podejrzewam zatem, ze odcienie moga roznic sie od tych zaprezenttowanych na zdjeciu.
pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 12:04   #325
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Hebanowa czerń-LOreal Casting!!!;)

tydzień temu farbowałam hebanową czernią, wcześniej ciemnym brązem. kolor wychodzi czarny, później lekko się 'spiera' i nabiera takiego brązowego połysku co wygląda bardzo naturalnie
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 21:28   #326
toplaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: próbowałyście rozjaśnić włosy Loreal - casting creme gloss?

Skuszona pięknym kolorkiem na opakowaniu zdecydowałam się użyć Castingu w odcieniu perłowego blondu. I już wiem, że nigdy tego nie powtórzę. Ale do rzeczy: od jakiegoś pół roku farbowałam moje naturalne blond włosy Castingiem na mahoń (zużyłam 3 opakowania farby). Kolor częściowo mi się zmył i włosy były w efekcie takie między blondem a rudym. Postanowiłam zastosować na to perłowy blond, by trochę "schłodzić" kolor. I nigdy więcej - może i włosy mają ładny odcień i błyszczą, ale nie rozjaśniły mi się ani trochę - wręcz przyciemniły i w efekcie mam kolor podchodzący pod złocisty brąz Niby nic strasznego, ale do mojego blondu nadal daleko Dlatego jeśli chcecie rozjaśnić włosy, to Casting raczej nie będzie dobrym rozwiązaniem. Polecam trwałe farby - może i zawierają amoniak, ale traktowanie w łosów Castingiem też wcale nie jest takie neszkodliwe Albo koloryzację u fryzjera - mnie dopiero fryzjer pomógł się uporać z tym bałaganem w kolorze i mam teraz wreszcie upragniony, naturalny, beżowy kolorek
toplaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 11:04   #327
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: próbowałyście rozjaśnić włosy Loreal - casting creme gloss?

toplaska a patrzyłaś na kolory z palety? bo ja tak i choć nie mam bardzo jasnych włosów, kupiłam kolor perłowy blond, bo na probniku kolor wygląda zupelnie inaczej. a chcę uzyskać nie za ciemny brązik
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 22:50   #328
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam, ostatnio zachciało mi się zmiany i z baljeażu blond i gdzieniegdzie ciemniejszych pasemek zrobilam sobie ciemny blond castinga, wszytko wyszło równomiernie,ale już się wypłukuje, i teraz znowu chciałabym blond i zastnawiam się czy musi mi zejśc całkowicie ten szampon żeby sobie zrobić balejaż? robiłam ponad 3 tyg temu,bardzo prosze o odpowiedź
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 07:05   #329
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A mi Casting nie schodzi (tzn dokladnie nie schodzi z na moich pasemek, ktorych pozostalosci mialam na koncach wlosow, w ogole sie zniknal). Akurat kolor Blond nie odbiega po spraniu od moich naturalnych wlosow, ale raczej nie skusze sie na inny odcien, bo nie chce miec odrostow :/

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2007-10-16 o 21:31
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 20:31   #330
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja wlasnie mam swieza CZERN starego castinga...
Ladnie rowno chwycilo, czern lsniaca ...
Tylko jest jeden maly problem ; otoz chyba nie jest mi dobrze w czerni i ogolnie nie wygladam za ciekawie

No ale wlosow z glowy wyrywac sobie nie bede i jakos sie pogodze z tym.
Mam nadzieje ze sie przyzwyczaje i inni tez jakos.
Dodam ze mialam kolor jasny/sredni braz i jest spora ROZNICA.
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.