Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-24, 20:35   #4651
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Tej pierwszej nie mam zdjęć na sobie bo po tym wszystkim nie chciałam już na nią patrzeć i tęsknić... wkleję zdjęcie z internetu, jednak uwierzcie mi na słowo, że w rzeczywistości i na mnie wyglądała o niebo lepiej!

http://images2.weddingdaymedia.com/p...f394b251f0.jpg

a dla porównania przyszła od producenta(!) taka:

https://imagizer.imageshack.us/v2/35...538/k406DY.jpg

natomiast tej w której brałam ślub mam zdjęcie z salonu - jeszcze niedopasowaną

https://imagizer.imageshack.us/v2/35...911/Q5uMBU.jpg
http://galasuknieslubne.pl/images/20....1-IBERIS2.jpg
Pieknie wygladasz w swojej suknie, w ogole sliczna z ciebie dziewczyna! Czekamy na fotki jak to wygladalo w calosci
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:02   #4652
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VMK Pokaż wiadomość
Będę mieć za tydzień Może trochę wcześniej - na pewno się pochwalę!
Czekamy na te zdjęcia z niecierpliwością!!Chcemy zobaczyć wszystko!!Suknie, fryzurę, makijaż, kwiaty, salę - Jednym słowem wszystko Co do sukni to obie piękne widocznie ta pierwsza nie była Ci pisana
Cytat:
Napisane przez Mrs1985 Pokaż wiadomość
Ja tez sie melduję co prawda tydzień po ale właśnie tak to wygląda, że jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, ludzie wchodza i wychodzą...szaleństwo mnie pogoda oszczędziła, lało tylko jak byliśmy w samochodzie
Gratulację i wszystkiego naj naj najlepszego na nowej drodze życia!!!Pochwal się zdjęciami

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Moja jest używana, trzeba ją dopasować, a na razie wisi u rodziców. Jeżdżę tam średnio co miesiąc i za każdym razem, od grudnia, przymierzam
Moja też z odzysku Niestety ja muszę wymyślać jakieś dziwne powody, żeby mi ją świadkowa dała przymierzyć ( sama nie dam rady jej włożyć) Mam ją od lutego a jak na razie udało mi się ją włożyć 3 razy a jestem u niej co najmniej raz w tygodniu!
A masz zdjęcia swojej sukni?Pochwalisz się ?
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:39   #4653
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Moja też z odzysku Niestety ja muszę wymyślać jakieś dziwne powody, żeby mi ją świadkowa dała przymierzyć ( sama nie dam rady jej włożyć) Mam ją od lutego a jak na razie udało mi się ją włożyć 3 razy a jestem u niej co najmniej raz w tygodniu!
A masz zdjęcia swojej sukni?Pochwalisz się ?
Ale dlaczego? Świadkowa Ci nie pozwala?

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość
Też właśnie ćwiczę ręcę, bo mam wrażenie, że są jakieś takie galaretowate, a mam suknię bez ramiączek, więc właśnie też będą mocno wyeksponowane. Oprócz tego suknię mam dosyć dopasowaną, a niestety miewam problemy ze wzdęciami, więc profilaktycznie już odstawiłam nabiał, warzywa strączkowe, pszenicę i inne wzdymające produkty, bo nie chcę wyglądać w sukni jak w zaawansowanej ciąży
A jaką masz kieckę? Pokazywałaś tu?
Też mam ten sam problem, ale nie chcę odstawiać nabiału i pszenicy, bo lubię i w dużej mierze z nabiału składa się mój jadłospis ;(

Pokazywałam suknię, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebym pokazała jeszcze raz Na razie tylko katalogowe, ale za jakiś czas wrzucę na sobie - ale to może jak już będzie dopasowana
A tutaj w ogóle jest post z dużą częścią moich zakupów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (85,1 KB, 42 załadowań)
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:18   #4654
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Ale dlaczego? Świadkowa Ci nie pozwala?



Pokazywałam suknię, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebym pokazała jeszcze raz Na razie tylko katalogowe, ale za jakiś czas wrzucę na sobie - ale to może jak już będzie dopasowana
A tutaj w ogóle jest post z dużą częścią moich zakupów
No nie tyle co nie pozwala, co uważa że i tak już jestem w amoku ślubnym i nie należy pogłębiać tego stanu ciągłym paradowaniem w sukni Pod innymi względami jest mega dzielna i słucha cały czas tych moich wymysłów, jeździ ze mną wszędzie po sklepach kosmetyczkach i fryzjerach, doradza i pomaga, ale suknie mierzyć nie daje

Piękna suknia o ile rzeczy masz już przyszykowanych i wszystkie śliczne!!
PS: halkę do sukni miałaś w "komplecie"?bo ja nie i teraz muszę kupić trochę na "czuja" i dopytuje wszystkich jaki mają obwód koła
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015

Edytowane przez chudziaszek11
Czas edycji: 2015-04-24 o 23:26
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:24   #4655
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Ale dlaczego? Świadkowa Ci nie pozwala?

Też mam ten sam problem, ale nie chcę odstawiać nabiału i pszenicy, bo lubię i w dużej mierze z nabiału składa się mój jadłospis ;(

Pokazywałam suknię, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebym pokazała jeszcze raz Na razie tylko katalogowe, ale za jakiś czas wrzucę na sobie - ale to może jak już będzie dopasowana
A tutaj w ogóle jest post z dużą częścią moich zakupów
ale masz już dużo rzeczy - ja nie mam połowy z tego, a ślub mam wcześniej sweterek super, bardzo mi się podoba .
bardzo ładne plecy ma ta suknia na pewno dużo lepiej wygląda na Tobie, musisz się pochwalić zdjęciem po dopasowaniu
zazdroszczę, że macie już suknie "u siebie", ja dopiero w lipcu odbiorę...Po tych historiach, które dziewczyny opisywały mam tylko nadzieję, że z suknią będzie wszystko OK W domu mam tylko welon, od grudnia wisi w garderobie, o dziwo przymierzyłam go tylko kilka razy
Po tych historiach, które dziewczyny opisywały mam tylko nadzieję, że z suknią będzie wszystko OK
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:43   #4656
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
No nie tyle co nie pozwala, co uważa że i tak już jestem w amoku ślubnym i nie należy pogłębiać tego stanu ciągłym paradowaniem w sukni Pod innymi względami jest mega dzielna i sucha cały czas tych moich wymysłów, jeździ ze mną wszędzie po sklepach kosmetyczkach i fryzjerach, doradza i pomaga, ale suknie mierzyć nie daje

Piękna suknia o ile rzeczy masz już przyszykowanych i wszystkie śliczne!!
PS: halkę do sukni miałaś w "komplecie"?bo ja nie i teraz muszę kupić trochę na "czuja" i dopytuje wszystkich jaki mają obwód koła
Tak, miałam halkę z kołem w komplecie Tylko moja suknia ma mnóstwo halek i nie potrzebuje koła - koło będę miała po to, żeby ją skrócić w razie gdybym miała zmienić obcasy na baletki
Za tydzień mogę zmierzyć obwód i zrobić Ci zdjęcie Tylko ile Ty masz wzrostu? ja mam 160, ale halka jest dużo dłuższa, więc w razie czego mogę stanąć na jakimś krzesełku, żebyś zobaczyła proporcje a do 160 po prostu ją zwinę w pasie.

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość
ale masz już dużo rzeczy - ja nie mam połowy z tego, a ślub mam wcześniej sweterek super, bardzo mi się podoba .
bardzo ładne plecy ma ta suknia na pewno dużo lepiej wygląda na Tobie, musisz się pochwalić zdjęciem po dopasowaniu
zazdroszczę, że macie już suknie "u siebie", ja dopiero w lipcu odbiorę...Po tych historiach, które dziewczyny opisywały mam tylko nadzieję, że z suknią będzie wszystko OK W domu mam tylko welon, od grudnia wisi w garderobie, o dziwo przymierzyłam go tylko kilka razy
Po tych historiach, które dziewczyny opisywały mam tylko nadzieję, że z suknią będzie wszystko OK
O W końcu komuś się sweterek podoba - mogę więc spać spokojnie, bo się ciągle zastanawiałam, czy aby na pewno dobry
A ja właśnie welonu nie mam.. ten, który kupiłam wraz z suknią, jest z bardzo pogniecionego tiulu, którego chyba nie uda mi się wyprasować.
I też czekam na moment, w którym będę mogła ją dopasować i będę już mogła zobaczyć, jak naprawdę wygląda na mnie, w pełni dopasowana
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 23:23   #4657
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Tak, miałam halkę z kołem w komplecie Tylko moja suknia ma mnóstwo halek i nie potrzebuje koła - koło będę miała po to, żeby ją skrócić w razie gdybym miała zmienić obcasy na baletki
Za tydzień mogę zmierzyć obwód i zrobić Ci zdjęcie Tylko ile Ty masz wzrostu? ja mam 160, ale halka jest dużo dłuższa, więc w razie czego mogę stanąć na jakimś krzesełku, żebyś zobaczyła proporcje a do 160 po prostu ją zwinę w pasie.

O W końcu komuś się sweterek podoba - mogę więc spać spokojnie, bo się ciągle zastanawiałam, czy aby na pewno dobry
A ja właśnie welonu nie mam.. ten, który kupiłam wraz z suknią, jest z bardzo pogniecionego tiulu, którego chyba nie uda mi się wyprasować.
I też czekam na moment, w którym będę mogła ją dopasować i będę już mogła zobaczyć, jak naprawdę wygląda na mnie, w pełni dopasowana
O rany super by było z tym zdjęciem Ja też w swojej sukni mam halki, ale spódnica jest dosyć ciężka i smętne wisi wokół nóg (no i pląta się wokół nich). Byłam w jednym salonie z nią pytać o przeróbki i dali mi zmierzyć ją z halką - od razu lepiej. Ale jaki obwód to nikt mi nie powiedział, jak pytałam to usłyszałam - średni. Problem w tym że między obwodami od 160 cm do 330 cm trudno określić co jest to ten średni. Ja też jestem słusznego wzrostu 160 cm, ale obcas 11 cm. Jak dasz radę i będziesz miała chwilę - będę bardzo bardzo wdzięczna za zdjęcia
PS I welon powieś w łazience jak będziesz się kąpać - może para wodna pomoże mu wrócić do formy. Możesz też krawcowej spytać, która będzie Ci sukienkę przerabiać, czy by Ci go nie odparowała.
PS II sweterek na tą okazję idealny
weronika9999 - nie denerwuj się suknią, z pewnością będzie piękna
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-25, 05:09   #4658
Firithreiel
Raczkowanie
 
Avatar Firithreiel
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 174
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Ależ beznadziejna sytuacja... i pomyśleć, że jeszcze jesienią zastanawiałam się, czy by nie kupić jednej sukni stamtąd! Ale widzę, że po wejściu na ich stronę, kolekcje są te same. Może nie zmienili jeszcze...
W ogóle, to wiesz, kiedy zmienił się właściciel? Bo przypomniało mi się, że jak ja tam byłam, to pani nie do końca orientowała się w modelach. Dałam jej listę modeli i szukała ich po wieszakach. Ja sobie wcześniej podczas oczekiwania przejrzałam wieszaki i sprawdziłam, które suknie są. Powiedziała mi, że dwóch modeli już nie mają, po czym ja jej powiedziałam, że przed chwilą je widziałam w jakiejś szafie. Może to już było po tej zmianie... Przecież to nie jest problem ogarnąć kilkadziesiąt modeli sukien, które się sprzedaje przez dłuższy czas...
A jaki masz model, pokaż
NIe mam pojęcia kiedy to nastąpiło. Suknię kupowałam w sierpniu, byłam tam jeszcze w międzyczasie pod koniec listopada i wszystko było po staremu.
Moja sukienka to Terra. Tylko ja nie będę miała tej srebrnej aplikacji, ale z sutaszu biało- różową
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Terra4.jpg (51,0 KB, 53 załadowań)
__________________
"Ile rzeczy trzeba mieć w dupie, to się w głowie nie mieści!" Mała Mi

Blog ślubny- konkret z minimalną dozą pitolenia-zapraszam
Firithreiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 07:20   #4659
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Kochane cudowne te Wasze suknie! Wszystkie! też nie mogę się doczekać aż znów przymierze swoją. A do pierwszej przymiarki jeszcze miesiąc
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 10:19   #4660
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
O rany super by było z tym zdjęciem Ja też w swojej sukni mam halki, ale spódnica jest dosyć ciężka i smętne wisi wokół nóg (no i pląta się wokół nich).

Ja też jestem słusznego wzrostu 160 cm, ale obcas 11 cm. Jak dasz radę i będziesz miała chwilę - będę bardzo bardzo wdzięczna za zdjęcia
PS I welon powieś w łazience jak będziesz się kąpać - może para wodna pomoże mu wrócić do formy. Możesz też krawcowej spytać, która będzie Ci sukienkę przerabiać, czy by Ci go nie odparowała.
PS II sweterek na tą okazję idealny
Mam 160 + 8cm obcas - (a może w domu znajdę wyższe buty), to za tydzień w niedzielę zrobię zdjęcie Tylko najlepiej jeśli przypomnisz w sobotę, bo w przyszły weekend będę jeździć po kilkaset kilometrów z zaproszeniami i będę miała trochę zwariowane dni - może mi wypaść z głowy. Chociaż mała szansa, że zapomnę, bo na pewno mnie będzie ciągnęło do sukni, jak wrócę do domu
A moje halki są z takiego sztywnego tiulu uszytego w falbany, więc one faktycznie robią sporą objętość na dole Zastanawiam się szczerze mówiąc nawet, czy by nie wyjąć jednej, ale mama mówi, że szersza lepsza... zobaczymy jak będziemy przeszywać
Suknię będzie przerabiała moja mama - ona nie szyje zawodowo, ale umie i dzięki temu będę mogła z tą suknią zrobić wszystko, co chcę Spróbuję zrobić tak z welonem, jak mówisz
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 14:58   #4661
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Ja już się nie moge doczekać aż wybiorę sie na poszukiwania mojej sukni Mysle, że dopiero jesienią zrobie pierwsza wyprawę, a tak luty-marzec nastawie się na zakupy No chyba, że coś prędzej mi w oko wpadnie i sie zakocham
Ja za to obcasy jak najniższe - TŻ jest tylko 5 cm wyższy, nie chce byc wyższa od niego A zreszta na codzień nie chodzę w obcasach i w wysokich bym umarła już w kosciele


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk, więc czasami brakuje ogonków i kreseczek
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-25, 15:00   #4662
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Podpisalismy ostatnio umowe z fotografem, a orkiestry dalej nie mamy. Nie mozemy sie zdecydowac, a ceny tez zabojcze
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 15:45   #4663
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Ja już się nie moge doczekać aż wybiorę sie na poszukiwania mojej sukni Mysle, że dopiero jesienią zrobie pierwsza wyprawę, a tak luty-marzec nastawie się na zakupy No chyba, że coś prędzej mi w oko wpadnie i sie zakocham
Ja za to obcasy jak najniższe - TŻ jest tylko 5 cm wyższy, nie chce byc wyższa od niego A zreszta na codzień nie chodzę w obcasach i w wysokich bym umarła już w kosciele
u mnie na odwrót - mam marne 160, narzeczony prawie 25 cm wyższy, więc jedną parę butów na ślub mam 13 cm a drugą 12 cm na szczęście chodzę na co dzień w obcasach
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 16:27   #4664
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Firithreiel Pokaż wiadomość
Moja sukienka to Terra. Tylko ja nie będę miała tej srebrnej aplikacji, ale z sutaszu biało- różową
A masz jakieś zdjęcie na sobie?

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Kochane cudowne te Wasze suknie! Wszystkie! też nie mogę się doczekać aż znów przymierze swoją. A do pierwszej przymiarki jeszcze miesiąc
Jak będziesz na przymiarce to zdjęcia zrób - ocenimy i doradzimy

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Tylko najlepiej jeśli przypomnisz w sobotę, bo w przyszły weekend będę jeździć po kilkaset kilometrów z zaproszeniami i będę miała trochę zwariowane dni - może mi wypaść z głowy. Chociaż mała szansa, że zapomnę, bo na pewno mnie będzie ciągnęło do sukni, jak wrócę do domu
Będę się przypominać o ile nie zapomnę
Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Ja już się nie moge doczekać aż wybiorę sie na poszukiwania mojej sukni Mysle, że dopiero jesienią zrobie pierwsza wyprawę, a tak luty-marzec nastawie się na zakupy No chyba, że coś prędzej mi w oko wpadnie i sie zakocham
Ja za to obcasy jak najniższe - TŻ jest tylko 5 cm wyższy, nie chce byc wyższa od niego A zreszta na codzień nie chodzę w obcasach i w wysokich bym umarła już w kosciele
Ja od zaręczyn do mierzenia sukien ślubnych odczekałam 11 miesięcy. Dwa razy wybrałam się mierzyć suknie, po czym i tak kupiłam tą w której się zakochałam na zdjęciach w necie Teraz trochę żałuje, że tak szybko to poszło bo bym jeszcze pomierzyła te suknie - frajda ogromna !!!
My z narzeczonym mamy 20 cm różnicy wzrostu,więc można poszaleć Teraz ćwiczę chodzenie w moich szczudłach
Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Podpisalismy ostatnio umowe z fotografem, a orkiestry dalej nie mamy. Nie mozemy sie zdecydowac, a ceny tez zabojcze
To i tak coś do przodu Z podpisu wnioskuje, że jeszcze macie chwilę na załatwienie wszystkiego


PS jak by ktoś polował n a promocję Wyborowej - w Cerrefour Wyborowa 0,5 l - 21,49 zł
Wzięliśmy 25 szt.
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 19:13   #4665
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
My z narzeczonym mamy 20 cm różnicy wzrostu,więc można poszaleć

PS jak by ktoś polował n a promocję Wyborowej - w Cerrefour Wyborowa 0,5 l - 21,49 zł
Wzięliśmy 25 szt.
Też mamy 20cm Wolałabym nieco mniej, ale co zrobić
My będziemy potrzebować pewnie koło 200-300 butelek... (około 160 gości i chyba bedziemy z ciastem na wyjsciu dawać, ale weźmiemy z takiej hurtowni, do której można oddać nadwyżkę).
Jestem już zmęczona tym organizowaniem Co lepsza TZ się nakręcił i chce planować nagle, a mi się juz nie chce...
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 22:01   #4666
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Też mamy 20cm Wolałabym nieco mniej, ale co zrobić
My będziemy potrzebować pewnie koło 200-300 butelek... (około 160 gości i chyba bedziemy z ciastem na wyjsciu dawać, ale weźmiemy z takiej hurtowni, do której można oddać nadwyżkę).
Jestem już zmęczona tym organizowaniem Co lepsza TZ się nakręcił i chce planować nagle, a mi się juz nie chce...
A ile zostało do slubu? Najgorszy jest ostatni miesiąc...przynajmniej u mnie tak było. Mialam dość i wiecznie chodziłam zestresowana i zła. Caly czas coś komuś nie pasowało każdy inne wymagania i pomysły (a robiliśmy wesele od początku do końca sami!) Nie mówiąc nawet o tym ze nagle zaczynają się sypać różne rzeczy :p
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 06:34   #4667
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

VMK, ile płaciłaś za suknię?
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 06:56   #4668
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
VMK, ile płaciłaś za suknię?
A o którą pytasz?
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 07:10   #4669
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

O ostateczną
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 07:23   #4670
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
O ostateczną
Ja zapłaciłam za nią 2500 po rabacie ale normalnie kosztuje 3000
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:35   #4671
Firithreiel
Raczkowanie
 
Avatar Firithreiel
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 174
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
A masz jakieś zdjęcie na sobie?
Proszę bardzo
Dziś po południu idę do tego salonu. Zobaczymy co się będzie działo. Idę z obstawą, więc w razie czego będzie miał kto bronić sprzedawczyń przede mną
Moja Mama prezentuje wyluzowane podejście pt: "Jak coś będzie nie w porządku to wychodzimy i idziemy po inną sukienkę."
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140808_163914.jpg (100,9 KB, 58 załadowań)
__________________
"Ile rzeczy trzeba mieć w dupie, to się w głowie nie mieści!" Mała Mi

Blog ślubny- konkret z minimalną dozą pitolenia-zapraszam
Firithreiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:38   #4672
Firithreiel
Raczkowanie
 
Avatar Firithreiel
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 174
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Hmm... ciekawe czemu to zdjęcie się wkleiło obrócone....
__________________
"Ile rzeczy trzeba mieć w dupie, to się w głowie nie mieści!" Mała Mi

Blog ślubny- konkret z minimalną dozą pitolenia-zapraszam
Firithreiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 09:32   #4673
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Ale macie przejścia z tymi sukniami, aż strach się bać... Ja się wybieram w drugiej połowie wakacji na pierwsze poszukiwania W zasadzie to już się nie mogę doczekać To chyba najfajniejszy element całych tych przygotowań


A od wczoraj mamy już też godzinę ślubu W czwartek umowa z foto i będzie po wszystkim jak na razie (ufff).
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 10:22   #4674
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Też mamy 20cm Wolałabym nieco mniej, ale co zrobić
My będziemy potrzebować pewnie koło 200-300 butelek...
Och to rzeczywiście sporo, podejrzewam że niejeden sklep tyle nie zamawia w ciągu pół roku My jako że nie mamy typowego wesela - obiad dla rodziny i impreza dla znajomych to 60 butelek w zupełności wystarczy, tak że mamy już prawie połowę

Cytat:
Napisane przez Firithreiel Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Dziś po południu idę do tego salonu. Zobaczymy co się będzie działo. Idę z obstawą, więc w razie czego będzie miał kto bronić sprzedawczyń przede mną
Moja Mama prezentuje wyluzowane podejście pt: "Jak coś będzie nie w porządku to wychodzimy i idziemy po inną sukienkę."
Firithreiel powodzenia w salonie. Suknia bardzo ładnie podkreśla Ci talie, no i bolerko super dopasowane do niej - tak że walcz o nie
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 16:35   #4675
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Firithreiel Pokaż wiadomość
Hmm... ciekawe czemu to zdjęcie się wkleiło obrócone....
A ja znów na komórce i nie mogę teraz zobaczyć
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 17:53   #4676
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

A tak z innej beczki jakie kluby polecacie na wieczór panieński kawalerski?
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 18:01   #4677
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny, dzisiaj przyszły zaproszenia, są o wiele piękniejsze na żywo, niż na zdjęciach! Jestem w nich zakochana
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 19:39   #4678
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Tak sobie dzisiaj szperam po stronkach ślubnych i wzięło mnie na rozmyślanie o podziękowaniach dla rodzicow... Jakie macie pomysły? Co im dać?
Ja tak sobie pomyslałam, żeby zrobic sesje narzeczeńska i dać rodzicom album z niej Widziałam pomysły, że pary trzymają takie tabliczki z rożnymi tekstami podziekowań, spodobały mi sie... Ale sama nie wiem Musze z TŻ przedyskutowac


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk, więc czasami brakuje ogonków i kreseczek
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 20:21   #4679
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Tak sobie dzisiaj szperam po stronkach ślubnych i wzięło mnie na rozmyślanie o podziękowaniach dla rodzicow... Jakie macie pomysły? Co im dać?
Ja tak sobie pomyslałam, żeby zrobic sesje narzeczeńska i dać rodzicom album z niej Widziałam pomysły, że pary trzymają takie tabliczki z rożnymi tekstami podziekowań, spodobały mi sie... Ale sama nie wiem Musze z TŻ przedyskutowac
Ja robię album - fotoksiążkę, w której będzie:
- kilka zdjęć obojga par rodziców sprzed naszego urodzenia
- dużo naszych zdjęć z dzieciństwa, z rodzicami i rodzeństwem (planuję na jednej stronie zmieścić mnie, na drugiej TŻta, ale zobaczę, czy będzie się to dało ładnie ułożyć)
- nasze aktualne zdjęcia - tych akurat nie mamy z rodzicami, wiec wkleimy takie z wycieczek rowerowych, wakacji itp
I do tego damy jakieś małe kosze z czekoladkami, kawą, jakimś miodem pitnym czy likierem.

Robiłam przymiarki do tego swego czasu (uczyłam się projektować albumy) - wkleję Wam przykładowe strony, które zrobiłam żebyście wiedziały, o czym mówię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fiwnal10.jpg (119,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fiwnal11.jpg (148,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fiwnal4.jpg (135,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fiwnal3.jpg (162,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fiwnal5.jpg (189,9 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez Muirinn
Czas edycji: 2015-04-27 o 20:27
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 20:37   #4680
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

My dla mam będziemy miec bransoletki z grawerem a dla ojcow piersiowki z grawerem..



Za zdjęciami nie przepadają ;P
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.