Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-05, 17:16   #1
issamelissa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13

Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(


Cześć Dziewczyny!
Jestem nowa, i jeszcze nie bardzo się orientuję jak na Wizażu wszystko funkcjonuje, ale jakoś udało mi się złożyć wątek.
Mam problem, jakiś czas temu wybrałam suknię i myślałam że to ta jedna- jedyna, ale teraz na poważnie rozmyślam żeby tej nie wykupywać (jest tylko zaliczkowana) i wybrać inną. Pokazywałam ją paru najbliższym i dalszym osobom i nie usłyszałam na jej temat żadnego przychylnego słowa(milczenie lub odpowiedzi wymijające większości) Moja figura niestety nie jest perfekcyjna więc mam poważne wątpliwości czy mój wybór to nie jest przypadkiem totalna klapa Niestety nie posiadam grona przyjaciółek, które mogłabym zabrać na przymiarkę, więc pojechałam sama. Doszło do tego że pokazałam fotki mojemu Naj, ale on jak to typowy facet mówi że "ładnie, ale on się nie zna". Może Wy mi coś doradzicie, bo jestem w rozsypce. Pliz help!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (46,1 KB, 1697 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia2.jpg (41,7 KB, 1057 załadowań)
issamelissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 17:55   #2
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Masz ładną figurę - z dobrze dobraną suknią będzie świetnie wyglądać.
Też nie mam koleżanek, z którymi mogłabym chodzić po salonach, na kupowanie sukni wzięłam siostrę TŻ
Moim zdaniem akurat ta suknia strasznie poszerza Ci ramiona. Masz dość szerokie ramiona (chyba, że to przez suknię), ja bym spróbowała z szerszym dołem i bez dodatkowych ozdób u góry. Nie lubię takich sukni z jednym ramieniem, wolę jak jest symetrycznie - ale to już kwestia gustu

Nie rezygnuj z sukni, tylko przejdź się jeszcze raz po salonach i przymierzaj suknie już mając na uwadze to, jak wyglądasz w tej swojej.
Nie zaszkodzi, a skoro masz wątpliwości, to nie warto się męczyć
Może po kilku przymiarkach upewnisz się, że jednak fajnie w niej wyglądasz
Na podstawie jednego zdjęcia nie można wyrokować, najlepiej widać na żywo - ale jeśli mam ocenić na podstawie zdjęcia, to mi się właśnie wydaje za szeroko u góry, a za wąsko na dole
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:00   #3
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

ogólnie to suknia bardzo ładna
tylko właśnie chodzi o proporcje tutaj nie są one dobrze zachowane. jeśli chcesz tego typu czyli muślinową to jest ich wiele również bardzo ładnych
trzymam kciuki! i daj znać
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:31   #4
issamelissa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Niestety mankamentem mojej urody jest jej atletyczna budowa, a co za tym idzie szerokie ramiona i to się rzuca w oczy. Drugim problemem jest to, że suknia jest już zamówiona, a zaliczka wpłacona. Tylko to sprawia, że jeszcze się zastanawiam...
issamelissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:33   #5
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Niestety wyglądasz w tej sukni bardzo masywnie, zwłaszcza Twoje ramiona, z pewnością to nie jest suknia dla Twojej figury
__________________
01.06.2005
17.10.2015
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:42   #6
issamelissa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez leobozenka Pokaż wiadomość
Niestety wyglądasz w tej sukni bardzo masywnie, zwłaszcza Twoje ramiona, z pewnością to nie jest suknia dla Twojej figury
leobozenka jaką byś mi proponowała? Bo jakoś nie widzę się w takiej a'la Princessa, ja raczej wolę prostotę... Nigdy nie miałam problemu z tym co mi się podoba lub nie i w czym jest mi dobrze. A tu stoję i walę głową w mur bo nie wiem co zrobić, a tym bardziej co wybrać
issamelissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:49   #7
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

issamelissa a coś takiego? nie jest to typowa princessa tylko taka delikatna muślinowa jak ta Twoja .

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

niestety czasami trzeba wybrac to co bardziej pasuje tak musiała zrobić narzeczona teraz żona brata mojego Tż. chciała princeskę właśnie a kupiła rybkę bo w takiej jej było lepiej
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 19:01   #8
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Ja mam taką podobną, muślinową i u góry koronka. Sukienka na lekkim kole którego wogóle nie widać. Też polecam taki fason.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 19:07   #9
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez issamelissa Pokaż wiadomość
leobozenka jaką byś mi proponowała? Bo jakoś nie widzę się w takiej a'la Princessa, ja raczej wolę prostotę... Nigdy nie miałam problemu z tym co mi się podoba lub nie i w czym jest mi dobrze. A tu stoję i walę głową w mur bo nie wiem co zrobić, a tym bardziej co wybrać
Ja to widzę tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bateau-neck-wedding-dress-wedding-dresses-necklines__full.jpg (44,1 KB, 410 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3904.jpg (29,6 KB, 321 załadowań)
__________________
01.06.2005
17.10.2015
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 19:37   #10
issamelissa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Dziewczyny a jest jakiś cień szansy na suknie z odkrytymi ramionami??? Nie chcę, żebyście mnie zrozumiały źle, że wybrzydzam, bo te są bardzo ładne, ale jak wiadomo każdy ma swoje marzenia i wyobrażenia o tym (ponoć) najpiękniejszym dniu...
issamelissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 19:40   #11
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez issamelissa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jest jakiś cień szansy na suknie z odkrytymi ramionami??? Nie chcę, żebyście mnie zrozumiały źle, że wybrzydzam, bo te są bardzo ładne, ale jak wiadomo każdy ma swoje marzenia i wyobrażenia o tym (ponoć) najpiękniejszym dniu...
a taki dekolt?
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 20:03   #12
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Dół ślicznie, talia podkreślona, jesteś zgrabna. Góra bardzo atletycznie.
Najlepsze rozwiązanie, jakie znam, to rękawy (rękawy są cudowne!). Skoro chcesz odkryte ramiona, proponowałabym szukania dekoltu w V i spódnicy w A, czyli coś podobnego jak wrzucam w załączniku. Moim zdaniem mogłoby optycznie wyciągnąć, zwęzić sylwetkę.
Wystrzegałabym się proponowanych wyżej dekoltów typu łódka, opuszczanych na ramiona, albo krótkich i szerokich rękawów. Mówię to wyłącznie z doświadczenia - mam szerokie ramiona i w takich rozwiązaniach wyglądam jeszcze szerzej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Antonio Riva Sposa 2014 CS14_126.jpg (44,3 KB, 424 załadowań)
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 20:04   #13
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
a taki dekolt?
Moim zdaniem świetny pomysł
issamelissa, z suknią, która zakrywa tylko biust prawdopodobnie będziesz miała zawsze ten sam problem - one zawsze odkrywają i akcentują górną część sylwetki - szczególnie, jeśli na dole nie ma być zbyt dużej objętości ale nie jestem stylistką, możliwe, że się mylę
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 20:34   #14
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

faktem jest że na zdjęciu ramiona wyglądaja masywnie.

Być może w rzeczywistości wygląda to inaczej.

Sprawdzałaś jak wyglądasz w sukni i welonie? Welon opadający na ramiona może dodac lekkości.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 20:36   #15
issamelissa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Hanako jest super, strzał w dziesiątkę
Niestety rękawki odpadają, bo wiem że się na weselu ugotuję. Po godzinie będę mogła ją wykręcać
issamelissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 20:37   #16
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez Muirinn Pokaż wiadomość
Moim zdaniem świetny pomysł
issamelissa, z suknią, która zakrywa tylko biust prawdopodobnie będziesz miała zawsze ten sam problem - one zawsze odkrywają i akcentują górną część sylwetki - szczególnie, jeśli na dole nie ma być zbyt dużej objętości ale nie jestem stylistką, możliwe, że się mylę
To śliczna sukienka, ale uwierzcie, dziewczyny, takich rzeczy szerokim ramionom robić nie wolno
I racja w tym, że im więcej ramion odkryjemy, tym bardziej wzrok będzie wędrował w ich stronę. Ja bym odwróciła uwagę dekoltem eksponującym kształtny biust i ABSOLUTNIE wystrzegała się poziomych linii u góry. Żadnych. Nada. Niet.
Nie łódka, nie karo, po prostu nieeee.

Cytat:
Napisane przez issamelissa Pokaż wiadomość
Hanako jest super, strzał w dziesiątkę
Niestety rękawki odpadają, bo wiem że się na weselu ugotuję. Po godzinie będę mogła ją wykręcać
No to teraz - twojasuknia.pl, filtr: dekolt V i szarżujesz. Pamiętam, że proste sukienki w V miała na pewno Margarett, ale z pewnością znajdziesz wiele innych, któraś musi ci wpaść w oko
TYLKO ŻADNYCH LINII POZIOMYCH.
__________________
chase the rain!

Edytowane przez Hanako
Czas edycji: 2015-05-05 o 20:41
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 20:45   #17
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

jak ja poszłam na mierzenie to właścicielka tylko na mnie spojrzała i powiedziała od razu jaki krój będzie najlepszy.
Nie planowałam takiego, przymierzałam inne, ale i tak okazało się, że ona miała rację.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 21:27   #18
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Dziewczyny, skoro już sobie tak doradzacie, to możecie doradzić również mi? :P Jakiej sukni powinna szukać osoba, która na górze nosi rozm. 40, na dole 42, ma wielki tyłek i jest dość wysoka? :P (Planuje schudnąć, ale muszę zakładać najgorsze, a przymiarki niebawem...)
__________________
01.06.2005
17.10.2015

Edytowane przez leobozenka
Czas edycji: 2015-05-05 o 21:29
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 21:31   #19
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez leobozenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skoro już sobie tak doradzacie, to możecie doradzić również mi? :P Jakiej sukni powinna szukać osoba, która na górze nosi rozm. 40, na dole 42, ma wielki tyłek i jest dość wysoka? :P (Planuje schudnąć, ale muszę zakładać najgorsze, a przymiarki niebawem...)
nie umiem sobie wyobrazić takiej figury za bardzo
pasuje mi albo rybka żeby pokazac atuty czyli tyłek talia , lub jakaś princeska żeby ukryc mankamenty czyli za duży tyłek. no nie wiem
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 21:40   #20
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
nie umiem sobie wyobrazić takiej figury za bardzo
pasuje mi albo rybka żeby pokazac atuty czyli tyłek talia , lub jakaś princeska żeby ukryc mankamenty czyli za duży tyłek. no nie wiem
Ja co prawda nie jestem wysoka, ale też mam duży tyłek i najlepiej wyglądałam w rybkach

co do sukni autorki, to zgadzam się w 100 proc. z Hanako. Zero łódek, krótkich rękawków i tych zabudowanych koronką/siateczką dekoltów. Najlepszy będzie dekolt w V+rękawy 3/4, a jak chcesz mieć autorko, odkryte ramiona, to polecam dekolt w serduszko - biust wygląda w nim zgrabniej i ramiona wyglądają mniej masywnie.
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 21:48   #21
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

przeszukałam pół internetu, żeby znaleźć coś zbliżonego do mojej 'pięknej' figury. Rybka to u mnie odpada, bo moje biodra są kwadratowe, moje marzenie to A, no ale nie wiem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1126-Plus-Size-tube-tankini-in-WavePrint-For-Women-1.jpg (126,5 KB, 177 załadowań)
__________________
01.06.2005
17.10.2015
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 21:58   #22
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez leobozenka Pokaż wiadomość
przeszukałam pół internetu, żeby znaleźć coś zbliżonego do mojej 'pięknej' figury. Rybka to u mnie odpada, bo moje biodra są kwadratowe, moje marzenie to A, no ale nie wiem...
A robi dobrze wszystkim. W A prawie nie da się wyglądać źle. Reszta krojów istnieje tylko po to, żeby był jakiś wybór, ale A to jest krój dobry na wszystko.
Talia w naturalnym miejscu (nie obniżana, nie empire), dekolt - nie wiem jaki masz biust i jakie ramiona. I spódnica w A i będzie dobrze
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 22:05   #23
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
A robi dobrze wszystkim. W A prawie nie da się wyglądać źle. Reszta krojów istnieje tylko po to, żeby był jakiś wybór, ale A to jest krój dobry na wszystko.
Talia w naturalnym miejscu (nie obniżana, nie empire), dekolt - nie wiem jaki masz biust i jakie ramiona. I spódnica w A i będzie dobrze
Dzięki, powróciły mi nadzieje Biust mam dość spory, ramiona w sumie nie są jakieś ogromniaste, ale spadziste. Z całą pewnością nie chcę ich odkrywać, tutaj myślałam o długim, koronkowym rękawie.
__________________
01.06.2005
17.10.2015
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 22:09   #24
Zuziannaaa
Raczkowanie
 
Avatar Zuziannaaa
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszafka
Wiadomości: 50
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Fakt jest taki że to Ty masz się czuć dobrze w tej sukni, ale skkoro masz wątpliwości to znaczy że to nie jest to! Powodzenia
__________________

"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód." P.Coelho
Zuziannaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 22:16   #25
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

A narzeczony jaka ma figure?
Leobozenka przymierz jeszcze rybke kkoronkowa ja sie w takich zle czulam niestety no i nie bardzo pasowaly bo mam 160i 47kg a narzeczony 182i80kg wiec byn sie chowala przy nim
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 22:20   #26
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez leobozenka Pokaż wiadomość
Dzięki, powróciły mi nadzieje Biust mam dość spory, ramiona w sumie nie są jakieś ogromniaste, ale spadziste. Z całą pewnością nie chcę ich odkrywać, tutaj myślałam o długim, koronkowym rękawie.
Koronkowy rękaw jest super (bo mój ulubiony), skoro biust pełny, to raczej nie zakrywaj się pod samą szyję, dekolt okrągły lub v będzie wyglądał świetnie. Ale to przecież sama ocenisz, mierząc kolejne sukienki - kiedy będzie dobrze, zobaczysz, że jest naprawdę dobrze
A zrobi całą magię - podkreśli talię, ukryje "kwadratowość" bioder (pozdrawiam, mam podobnie), zrobi z ciebie proporcjonalną klepsydrę.
__________________
chase the rain!

Edytowane przez Hanako
Czas edycji: 2015-05-05 o 22:21
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 22:21   #27
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez leobozenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skoro już sobie tak doradzacie, to możecie doradzić również mi? :P Jakiej sukni powinna szukać osoba, która na górze nosi rozm. 40, na dole 42, ma wielki tyłek i jest dość wysoka? :P (Planuje schudnąć, ale muszę zakładać najgorsze, a przymiarki niebawem...)
Modele A - ja mam taką figurę.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 22:40   #28
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Dzięki Dziewczyny, jesteście wielkie! Wezmę pod uwagę wszystkie wskazówki i zobaczymy jak to wszystko się wyklaruje. Pierwsze wycieczki po salonach i przymiarki mam za miesiąc, pokaże Wam foty jak mi się uda coś napstrykać (w niektórych salonach zabraniają, nie rozumiem czemu...) i wtedy też chętnie wysłucham opinii

PS: W załączniku mój ideał, ale myślę, że nie będę w nim wyglądać dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (38,7 KB, 319 załadowań)
__________________
01.06.2005
17.10.2015

Edytowane przez leobozenka
Czas edycji: 2015-05-05 o 22:44
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 23:16   #29
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez leobozenka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny, jesteście wielkie! Wezmę pod uwagę wszystkie wskazówki i zobaczymy jak to wszystko się wyklaruje. Pierwsze wycieczki po salonach i przymiarki mam za miesiąc, pokaże Wam foty jak mi się uda coś napstrykać (w niektórych salonach zabraniają, nie rozumiem czemu...) i wtedy też chętnie wysłucham opinii

PS: W załączniku mój ideał, ale myślę, że nie będę w nim wyglądać dobrze
Ja myślę, że może być bardzo dobrze, zmierz i nam opowiedz
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 07:08   #30
issamelissa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Dzięki Dziewczyny, wasze rady są bezcenne Za tydzień wyruszam na łowy Mam nadzieję, że uda mi się wyszukać coś sensownego. Jak już coś znajdę to się wam pochwalę Dzięki wam mój stres przedślubny zmniejszył się o połowę. Trochę zła jestem, że pieniądze z zaliczki pójdą w błoto, ale to w końcu jeden dzień w życiu prawda?
issamelissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 17:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.