O czym myślicie przed zaśnięciem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-30, 09:52   #1
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326

O czym myślicie przed zaśnięciem?


Mam nadzieję że nie ma już takiego wątku. Tak jak w tytule: o czym myślicie przed zaśnięciem? A może o niczym nie mylicie i po prostu zasypisacie?
Ja muszę się przyznać (wiem, wiem to głupie) że jak nie mogę zasnąć to zawsze wyobrażam sobie scene z "Komety nad doliną Muminków" jak to Muminki postanowiły się schronić w jaskini przed kometą i w wielkiej wannie ciągneły do jaskini domowe sprzęty i potrzebe rzeczy i jak sobie to wyobrażę i jeszcze pomyślę co oni tam mają i jak sobie to rozplanują w jaskini to od razu zasypiam
Poza tym lubię sobie myśleć jak urządziłabym swoje własne mieszkanie, czasem wyobrażam sobie seks z Tżtem, albo co bym zrobiła gdybym wygrała w lotka.
Czasem wyobrażam sobie, że mijam jakąś osobę, która ostatnio sprawiła mi przykrość i której nie lubię i tak jej dogaduje że ją zatyka.
Czasem wyobrażam sobie siebie w różnych fajnych ciuchach, które ostatnio widziałam w sklepach i w myślach tworzę fajne zestawy.
Jak miałam problemy albo ciężki dzień to analizuję go przed snem, a jak czeka mnie kolokwium albo coś cieżkiego to też myślę o tym przed snem.
Jak byłam nastolatką to lubiłam sobie obmyślać różne historie miłosne- wiadomo, że spotykam idealnego chłopaka itp. hehe to było śmieszne
No dobra... ja się otworzyłam, jak widać myślę o dziwnych rzeczach (zwłasza te Muminki, Tż się zawsze z tego śmieje) teraz Wy... przyznajcie się, proszę o szczerość .. mam nadzieje że nie tylko ja rozmyślam o takich dziwnych rzeczach
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:00   #2
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Ja wyobrażam sobie jak moi koledzy stają się moimi kochankami [choć kompletnie nic do nich nie czuję], wyobrażam sobie nasze randki, sex i obmyślam jak ukryć to przed moim chłopem.

No i myślę sobie w co się ubiorę dnia następnego, żeby rankiem za dużo czasu nie tracić
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:02   #3
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Cytat:
Napisane przez Nati femme fatale Pokaż wiadomość
Ja wyobrażam sobie jak moi koledzy stają się moimi kochankami [choć kompletnie nic do nich nie czuję], wyobrażam sobie nasze randki, sex i obmyślam jak ukryć to przed moim chłopem.

No i myślę sobie w co się ubiorę dnia następnego, żeby rankiem za dużo czasu nie tracić
Ciekawe czasem też myślę w co się ubrać
No dalej napiszcie coś ;-), nie wierze, że inni o niczym nie myślą
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:12   #4
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

ja marzę
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:13   #5
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Obecnie myślę o tym, że musze wstać w nocy, i nad ranem żeby dać tabletke kotu, ale za dwa dni to się skończy i będę mogła spokojnie spać

A tak ogólnie myślę o tym w co mogę się ubrać następnego dnia.
Czasami wyobrażam sobie, że jestem tancerką niczym Velma Kelly czy Roxie Heart w Chicago, i tworze mój własny występ (muzyka, stroje, pełen profesjonalizm )
Czasami zamiast chicago, jest Gypsy z Natalie Wood i jestem gwiazdą burleski (matko jaki ze mnie dzieciak )
Myślę też o seksie, bieliźnie, butach i bajkach z dzieciństwa.

Na dobre mi to wychodzi bo mam zazwyczaj bardzo ładne sny
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:16   #6
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

fju fju.... z racji, ze potwornie dlugo zasypiam...czasami kilka godzin leze, zeby zasnac, chociaz przewaznie okolo godziny ;p to duuuuzo mysle przed zasnieciem.
czesto wyobrazam sobie swoją przyszlosc....czasami moj przyszly dom...czasami rodzinę, ktorą chcialabym zalozyc...jaka by byla.
rzadziej, o tym co dzialo się w calym moim minionym dniu...od nowa studiuje dobre i zle chwile.
dosc czesto tez po obejrzeniu dobrego filmu, uslyszeniu jakichs zlych, smutnych wiesci (chociazby w tv) nie moge pozbyc sie mysli o tym...i zdarza mi sie poprostu płakac w poduszke XD
najgorsze jest jednak to, kiedy myslę o tym, ze musze wstac rano do szkoly XD i nie mam juz sily tak rano wstawac ;p bo wtedy najczesciej konczy sie to tym, ze nie moge zasnac do 3... i przesypiam 4-5 godzin wtedy...kiedy tak leze te kilka godzin mysl o szkole przeradza sie w mysl o tym, ze juz powinnam spac i ze sie nie wyspie... i jeszcze bardziej sie denerwuje XD
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:16   #7
Platyna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

ja mysle o calym dniu jak sie on zakonczyl i jaki byl ogolnie......a roznie sie on konczy czasem klutnia z chlopakiem...to wtedy trudno mi znasnac... bo rozmyslam czy popelnilam jakis blad czy to moja wina itp. ale jesli dzien konczy sie w milej atmosferze to jest ok...mysle caly o chlopaku...hehe...wiec z tego wynika ze gdy zasypiam mysle zawsze o nim
__________________
_________________________ _________
<<<
NOWY DZIONEK...DOBRY HUMOREK>>>

<dzisiaj robie galaretki owocowe...hehe..zapraszam wszystkich>

Platyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 10:22   #8
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Przeważnie :
o tym co było dzisiaj
o tym,co będzie jutro
o niebieskich migdałach
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:24   #9
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość

Na dobre mi to wychodzi bo mam zazwyczaj bardzo ładne sny

Taaa, ja też, coraz częściej mi się śni, że zdradzam Teżeta z chłopami, których w życiu na oczy nie widziałam i że znów za mąż wychodzę a co jak to prorocze sny??


__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:25   #10
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
najgorsze jest jednak to, kiedy myslę o tym, ze musze wstac rano do szkoly XD i nie mam juz sily tak rano wstawac ;p bo wtedy najczesciej konczy sie to tym, ze nie moge zasnac do 3... i przesypiam 4-5 godzin wtedy...kiedy tak leze te kilka godzin mysl o szkole przeradza sie w mysl o tym, ze juz powinnam spac i ze sie nie wyspie... i jeszcze bardziej sie denerwuje XD
Ja też tak mam.. myślę sobie"musisz spać, bo już coraz mniej czasu, za pare godzin wstajesz" i wtedy tym bardziej nie mogę spać.. a że dojeżdżam codziennie pociągiem na uczelnie to czasem musze wstać o 4.30 rano:/ i wtedy jest porażka dopiero...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:28   #11
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Cytat:
Napisane przez Nati femme fatale Pokaż wiadomość
Taaa, ja też, coraz częściej mi się śni, że zdradzam Teżeta z chłopami, których w życiu na oczy nie widziałam i że znów za mąż wychodzę a co jak to prorocze sny??


Mam nadzieje że Twoje nie są prorocze, ale ja nie miałabym nic przeciwko zostania międzynarodową gwiazdą broadwayu

Stety/Niestety kiedy coś się śni, to się nie sprawdza
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 10:31   #12
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Mam nadzieje że Twoje nie są prorocze, ale ja nie miałabym nic przeciwko zostania międzynarodową gwiazdą broadwayu

Stety/Niestety kiedy coś się śni, to się nie sprawdza
Ja ostatnio planuję striptiz dla Tżta więc przed snem sobie wyobrażam że mam do dyspozycji ruręi sexy ciuszki i planuję po kolei co i jak zatańczę do muzyki... szkoda że naprawdę nie mam rury.. bo bez niej taki striptiz to nie to samo.. jakbym mieszkała bez rodziców od razu bym sobie kupiła i wmontowała
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:31   #13
Megiddo
Rozeznanie
 
Avatar Megiddo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś na wschód
Wiadomości: 543
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Różnie:
a to analizuję ostatni dzień
a to myślę co będę robiła następnego dnia
często marzę i wyobrażam sobie przeróżne sytuacje

a jak nie mogę zasnąć to myślę o tym jak by tu zasnąć
__________________
Otwierasz Przestrzeń...mego świata,
Wypełniasz ją czułym spojrzeniem,
Subtelnym dotykiem
Stawiam pierwsze kroki w głębię
...poznania życia
A ja bezpieczna oczy zamykam
Staję się motylem istnienia
Mogę wznieść się ponad wieczność
...gdy tylko JESTEŚ !!!
Megiddo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:39   #14
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio planuję striptiz dla Tżta więc przed snem sobie wyobrażam że mam do dyspozycji ruręi sexy ciuszki i planuję po kolei co i jak zatańczę do muzyki... szkoda że naprawdę nie mam rury.. bo bez niej taki striptiz to nie to samo.. jakbym mieszkała bez rodziców od razu bym sobie kupiła i wmontowała
Dobre, ja myślałam do tej pory o bilardzie, ale może być i rura, w sumie sama bym chętnie się pokręciła
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:39   #15
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

odtwarzam na nowo dzień
myślę nad tym co jutro ubrać
marzę o róóóżniastych rzeczach
myślę sobie :,, a co by było, gdyby''
wyobrażam sobie że jestem aktorką
rozmyślam nad przyszłością
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:40   #16
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Z rzeczy przyziemnych planuję w co się ubrać na drugi dzień, jak się pomalować, jak się w pewnych sytuacjach lub w stosunku do pewnych ludzi zachowywać. Myślę czasem o tym, co mam zrobić następnego dnia, co zapakować do torebki przed wyjściem z domu.
Wspominam przyjemne chwile minionego dnia.
Czasem płaczę i odgrażam się w myślach całemu światu, strasznie się nad sobą użalam.
Czasem marzę o moim koledze z roku, wyobrażam sobie, że łączy nas trochę więcej niż naprawde.
Czasem marzę sobie o moim TŻ, o nas jako małżeństwie z dziećmi, o tym, że jestem świetnie zarabiającym prawnikiem, w wakacje pływam luksusowym jachtem po Morzu Śródziemnym, a w wielkim domu mam wielką szafe z nielziczoną ilością par szpilek.

W chwili obecnej wściekam się przed zaśnięciem na sama siebie o brak systematyczności i zacięcia do nauki. We wtorek egzamin.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:42   #17
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Cytat:
Napisane przez Nati femme fatale Pokaż wiadomość
Dobre, ja myślałam do tej pory o bilardzie, ale może być i rura, w sumie sama bym chętnie się pokręciła
O bilardzie... bo ja mam ostatnio taką fantazję albo pomysł na własny film erotyczny dla Tżta/ z Tżtem, że właśnie na stole bilardowym..no i jeszcze kije bilardowe też by mogły się przydać ale nie wnikam w szczegóły i nie robie off topa To jak,o czym myślice przed zaśnięciem.. czy tylko ja o tych Muminkach.. chyba tak:/
A zapomniałam dodać że ostatnioprzed snem rozmyślam też o bezdomnych zwierzakach, tych opisanych na wizażu Guciu i reszcie i chociaż dawno nie byłam w Kościele to modle się za nie, żeby znalazły dom, czasem uronię łezkę, dziekuję też Bogu za Tżta, za do że jestem zdrowa i otacza mnie tylu dobrych ludzi... może to naiwne ale czasem tak robie ...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:00   #18
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że nie ma już takiego wątku. Tak jak w tytule: o czym myślicie przed zaśnięciem? A może o niczym nie mylicie i po prostu zasypisacie?
Ja muszę się przyznać (wiem, wiem to głupie) że jak nie mogę zasnąć to zawsze wyobrażam sobie scene z "Komety nad doliną Muminków" jak to Muminki postanowiły się schronić w jaskini przed kometą i w wielkiej wannie ciągneły do jaskini domowe sprzęty i potrzebe rzeczy i jak sobie to wyobrażę i jeszcze pomyślę co oni tam mają i jak sobie to rozplanują w jaskini to od razu zasypiam
Poza tym lubię sobie myśleć jak urządziłabym swoje własne mieszkanie, czasem wyobrażam sobie seks z Tżtem, albo co bym zrobiła gdybym wygrała w lotka.
Czasem wyobrażam sobie, że mijam jakąś osobę, która ostatnio sprawiła mi przykrość i której nie lubię i tak jej dogaduje że ją zatyka.
Czasem wyobrażam sobie siebie w różnych fajnych ciuchach, które ostatnio widziałam w sklepach i w myślach tworzę fajne zestawy.
Jak miałam problemy albo ciężki dzień to analizuję go przed snem, a jak czeka mnie kolokwium albo coś cieżkiego to też myślę o tym przed snem.
Jak byłam nastolatką to lubiłam sobie obmyślać różne historie miłosne- wiadomo, że spotykam idealnego chłopaka itp. hehe to było śmieszne
No dobra... ja się otworzyłam, jak widać myślę o dziwnych rzeczach (zwłasza te Muminki, Tż się zawsze z tego śmieje) teraz Wy... przyznajcie się, proszę o szczerość .. mam nadzieje że nie tylko ja rozmyślam o takich dziwnych rzeczach
mam dokładnie tak samo
przewaznie jednak przed snem mysle o czymś związanym z TŻtem
tak jak inni myśle także w co sie ubrać nastepnego dnia (my kobiety )
często marze...
jak mi sie cos przypomni to dopisze
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:01   #19
Adkara
Zakorzenienie
 
Avatar Adkara
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 252
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Cytat:
Napisane przez Nati femme fatale Pokaż wiadomość
Ja wyobrażam sobie jak moi koledzy stają się moimi kochankami [choć kompletnie nic do nich nie czuję], wyobrażam sobie nasze randki, sex i obmyślam jak ukryć to przed moim chłopem.

No i myślę sobie w co się ubiorę dnia następnego, żeby rankiem za dużo czasu nie tracić
ja dosłowanie to samo
Adkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 11:03   #20
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Przed zasnieciem zawsze analizuje to co zrobilam.. czy bylo to dobre czy zle... Marze o przyszłosci o rodzinie, czasami tez dopadaja mnie mysli związane z sexem
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:08   #21
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Ja myśle o pewnej osobie
Marzę..
Hah i zastanawiam się w co sie ubrać następnego dnia
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:21   #22
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

ja proboje o niczym nie myślec bo gdy juz zaczynam sobie cos wymyslac to zasnac potem nie moge
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:32   #23
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Cytat:
Napisane przez Adkara Pokaż wiadomość
ja dosłowanie to samo
Widzę, że się rozumiemy
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 12:33   #24
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Gdy tylko się położę nagle wszystko mi się przypomina ... tysiąc myśli na sekundę .. wszystko co działo się przez cały dzień rozmyślam co mogłam zrobić, czego nie zrobiłam i co zrobiłam ... i gdy tak się zmęczę tym myśleniem w końcu zasypiam i nastaje nowy dzień
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 12:44   #25
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Cytat:
Napisane przez SanDru Pokaż wiadomość
Gdy tylko się położę nagle wszystko mi się przypomina ... tysiąc myśli na sekundę .. wszystko co działo się przez cały dzień rozmyślam co mogłam zrobić, czego nie zrobiłam i co zrobiłam ... i gdy tak się zmęczę tym myśleniem w końcu zasypiam i nastaje nowy dzień
ja tak samo
anega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 12:46   #26
black&white
Zadomowienie
 
Avatar black&white
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 647
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

o minionym dniu
o tym co zrobiłam dobrze, źle, czego nie zrobiłam a powinnam, co powinnam powiedzieć wtedy, a kiedy powinnam się przymknąć...
później co może się fajnego zdarzyć jutro i tak mi się przechodzi do marzeń

ahh
__________________
One moment on the lips, a lifetime on the hips!

było 90. jest 75. będzie 68.
black&white jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 12:53   #27
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

co będę robić jutro,co mam zadane,nic nie umiem,analizuję miniony dzień.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 13:03   #28
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Myślę o minionym dniu, o tym co będę robić jutro i planuję co powinnam zrobić No oczywiście myślę też o TŻ
Nieraz też o tym czy jutro będzie ładna pogoda, czy np. jakiś zaplanowany na następny dzień wyjazd bedzie udany(np. zakupy ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 13:04   #29
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
ja marzę
Ja tak samo
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 15:38   #30
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: O czym myślicie przed zaśnięciem?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio planuję striptiz dla Tżta więc przed snem sobie wyobrażam że mam do dyspozycji ruręi sexy ciuszki i planuję po kolei co i jak zatańczę do muzyki... szkoda że naprawdę nie mam rury.. bo bez niej taki striptiz to nie to samo.. jakbym mieszkała bez rodziców od razu bym sobie kupiła i wmontowała
E tam. Z rurą czy bez nie ma różnicy. Robiłam striptiz przed TŻtem już chyba 1000 razy, i z "rurą" i bez
pooglądaj sobie kilka występów dity von teese, bardzo inspirujące, mój każdy TŻ który miał przyjemność podziwiać mnie w akcji wolał właśnie taki wyrafinowany, seksowny striptiz niż taniec w bikini.
Byłam też na takim striptiz-aerobiku, ogólnie striptiz przed TŻtem to świetna sprawa.

No ale nie o tym wątek
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.