Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 12:46   #2461
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Nie, nie masz. Ja mam za miesiąc, 20 czerwca. Zazdroszczę tym, co mają już teraz. Liczę na szczegółowe relacje!!


Ja też nie chcę tapety i też będę się sama malować.


W sensie upić?
rzeczywiście brzmi dwuznacznie
ale oczywiście pijaństwo będzie
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 13:55   #2462
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

A już za miesiąc...

U mnie panieński 30 maja
drazetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 14:24   #2463
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Jeszcze tydzień i też będzie tylko miesiąc.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 15:00   #2464
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Ja nie wiem, co będzie u mnie na panieńskim - wszystko organizuje świadkowa i mi nic nie mówi, co będzie

Wysłane z telefonu.
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 15:17   #2465
pydka
Raczkowanie
 
Avatar pydka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 215
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, co będzie u mnie na panieńskim - wszystko organizuje świadkowa i mi nic nie mówi, co będzie

Wysłane z telefonu.
U mnie było tak samo. Wszystko Organizowane za moimi plecami i świetnie się bawilysmy ))
__________________
06.06.2015
pydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 16:00   #2466
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, co będzie u mnie na panieńskim - wszystko organizuje świadkowa i mi nic nie mówi, co będzie

Wysłane z telefonu.
U mnie też... aż mnie ciekawość zżera
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 16:16   #2467
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Ja też Panieński mam już za sobą, było klawo! Brak mi słów aby opisać tę imprezę ploty, zabawy, tańce o niczym nie wiedziałam i dziewczynom naprawdę udało się stworzyć mega imprezę....
u mnie 2 TYGODNIE do ślubu po jutrze jedziemy do Polski
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 16:31   #2468
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja też Panieński mam już za sobą, było klawo! Brak mi słów aby opisać tę imprezę ploty, zabawy, tańce o niczym nie wiedziałam i dziewczynom naprawdę udało się stworzyć mega imprezę....
u mnie 2 TYGODNIE do ślubu po jutrze jedziemy do Polski
U mnie tez prawie 2 tygodnie :boisie:
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 16:45   #2469
kateglare
Raczkowanie
 
Avatar kateglare
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 133
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez eeyesblue Pokaż wiadomość

nie powazna dziewczyna.. w takim przypadku trzeba zadzwonic a nie na podstawie smsow potwierdzac ;/ co teraz zrobisz?
juz mam namiar na następną osobe ale to oznacza 2 makijaż próbny i następny koszt :/

dziś udało sie nakręcić podziękowania, było super, przyzwyczailiśmy się do fotografa więc myślę ze z tego powodu nię będzie aż takiego sttresu że nagrywaja i robią fotki
kateglare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 17:54   #2470
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Odnośnie panieńskiego, to zapytałam tylko świadkowej, czy będą gry i zabawy Będą
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 18:40   #2471
kateglare
Raczkowanie
 
Avatar kateglare
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 133
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

tez nie wiem nic odnosnie panienskiego :p wiem tyle ze jedziemy gdzies z noclegiem i ostatnio babcia sie wygadała że bede "czymś" latać, skakać czy coś aż sie boje :p
kateglare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 19:06   #2472
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Co do panieńskiego, to my jedziemy do Wrocławia do mojego kuzyna, najpierw posiedzimy w domu, zjemy, popijemy, poplotkujemy, a potem w miasto do jakiegoś klubu. Oooo, czy ktoś jest tu z Wrocka i może polecić jakieś fajne miejsce do potańczenia?
No i mam nadzieję, że dziewczyny nie wymyślą żadnych penisów, rogów na głowe, czy welonów. Takie rzeczy, to nie moje klimaty No chyba, że w domu, to jeszcze przeżyję, albo jakby mi to w klubie zrobiły tooo W klubie chciałabym sie po prostu wyszaleć, ale incognito, bez robienia zamieszania, że to panieński. Mam nadzieję, ze tak będzie


Cytat:
Napisane przez pydka Pokaż wiadomość
No to pewnie sobie porazisz, tylko makijażystka ma profesionalne kosmetyki, ale w zasadzie jak umiesz sama to nie porblem, tylko wypróbuj wcześniej cienie, żeby Ci się nie pokruszyły..
Spoko, o cienie się nie martwię. Używam bazy i moje makijaże oczu wytrzymują wszystkie imprezy bez naruszenia. Bardziej obawiam się o skórę, bo lubię się świecić na czole. Trzeba będzie się matowić
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 20:19   #2473
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Kupiłam butelki na nalewki w pepco za 9.99 Dziękuję!

Zalatwilismy też dzisiaj 1 kierowcę do odwożenia gości, dziewczynę która ma cudowny głos i zaśpiewa nam ave maria (jesteśmy jeszcze w trakcie ogarniania skrzupiec i całej oazy z instrumentami), ja kupiłam bieliznę i mam nadzieje że znaleźliśmy koszule dla tzta. Tzn czekamy aż sprowadza nam Dobry rozmiar kolejne rzeczy można skreślić z listy

Edit: wybraliśmy też piosenkę na Pierwszy taniec chyba ślub coraz bliżej

Edytowane przez xxxJuanaxxx
Czas edycji: 2015-05-20 o 20:56
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 22:00   #2474
pydka
Raczkowanie
 
Avatar pydka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 215
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja też Panieński mam już za sobą, było klawo! Brak mi słów aby opisać tę imprezę ploty, zabawy, tańce o niczym nie wiedziałam i dziewczynom naprawdę udało się stworzyć mega imprezę....
u mnie 2 TYGODNIE do ślubu po jutrze jedziemy do Polski


U mnie trochę ponad dwa....zaczynam się chyba denerwować....
__________________
06.06.2015
pydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 22:12   #2475
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Edit: wybraliśmy też piosenkę na Pierwszy taniec chyba ślub coraz bliżej
Jaką piosenkę wybraliście?



A będziecie miały podwiązkę? Zastanawiam się czy trzeba ją mieć i po co się w ogóle ją ubiera….
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 00:04   #2476
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Spoko, o cienie się nie martwię. Używam bazy i moje makijaże oczu wytrzymują wszystkie imprezy bez naruszenia. Bardziej obawiam się o skórę, bo lubię się świecić na czole. Trzeba będzie się matowić
Mam identyko! I niestety im więcej pudru nałożę, tym bardziej się świecę. Więc chyba po prostu zainwestuję w duże opakowanie bibułek matujących.

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
A będziecie miały podwiązkę? Zastanawiam się czy trzeba ją mieć i po co się w ogóle ją ubiera….
To tradycja. Tak jak czerwona podwiązka na studniówce.
Ja nie będę miała, i bez niej będę się denerwować, czy mi suknia nie spada (albo co gorsza pończochy/rajstopy, jeśli będę je miała). Jestem straszną fajtłapą i oczami wyobraźni widzę, jak ta podwiązka mi idealnie w trakcie ślubu w kościele spada przy ołtarzu. Staram się ograniczać stresujące sytuacje. Na ślubie mojego brata, gdy szłam czytać czytanie przy ołtarzu, spadł mi but. I przez co najmniej kilka sekund miałam problem go założyć. Dlatego wolę nie ryzykować. xD
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 05:48   #2477
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Jaką piosenkę wybraliście?



A będziecie miały podwiązkę? Zastanawiam się czy trzeba ją mieć i po co się w ogóle ją ubiera….
To love somebody michael'a bublé

Ja podobnie jak królewna smieszka podwiazki mieć nie będę. Dużo osób ma i później zamiast bukietem rzuca podwiazka na oczepinach. A u mnie to odpada. Po pierwsze dlatego że jak dla mnie wygląda to okropnie jak Pan Młody zębami ją ściąga Pmce... Nigdy w życiu nie zgodzilabym się na coś takiego. A po drugie mój tzet nawet nie zmiescilby się pod sukienkę
Dodatkowo tak jak krolewna balabym się że spadnie mi w najmniej oczekiwanym momencie jak np wyjście z kościoła albo wejście do niego
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 05:51   #2478
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Ja będę miała-nie man pomysłu na coś niebieskiego. Biżuteria i inne dodatki odpadają. Zostają tylko majtki, a te nie wiem czy będzie widać przez warstwy materiału. Pisalyscue tutaj ze pod slonce mogą przebijać.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 08:51   #2479
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja też Panieński mam już za sobą, było klawo! Brak mi słów aby opisać tę imprezę ploty, zabawy, tańce o niczym nie wiedziałam i dziewczynom naprawdę udało się stworzyć mega imprezę....
u mnie 2 TYGODNIE do ślubu po jutrze jedziemy do Polski
my w sobote lecimy, jupi

Cytat:
Napisane przez kateglare Pokaż wiadomość
juz mam namiar na następną osobe ale to oznacza 2 makijaż próbny i następny koszt :/
rozumiem ;/ ale lepiej wydac te dodatkowe pieniadze a miec pewnosc ze wszystko bedzie ok trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
To love somebody michael'a bublé

Ja podobnie jak królewna smieszka podwiazki mieć nie będę. Dużo osób ma i później zamiast bukietem rzuca podwiazka na oczepinach. A u mnie to odpada. Po pierwsze dlatego że jak dla mnie wygląda to okropnie jak Pan Młody zębami ją ściąga Pmce... Nigdy w życiu nie zgodzilabym się na coś takiego. A po drugie mój tzet nawet nie zmiescilby się pod sukienkę
Dodatkowo tak jak krolewna balabym się że spadnie mi w najmniej oczekiwanym momencie jak np wyjście z kościoła albo wejście do niego
hmm, ale te podwiazki chyba nie sa takie luzne, nie? przynajmniej jak mierzylam moja to sie twardo trzymala na nodze chociaz jak ktoras ma taka dopasowana suknie to moze rzeczywiscie moglaby spasc ale nie sadze, nie ma co miec czarnych scenariuszy
kolezance w kosciele wypadl welon, nawet nie zauwazyla i chwile stala bez juz pomijam ze swiadkowa zamiast podejsc i jej wpiac to siedziala i sie gapila w ten welon lezacy na ziemi dopiero PM sama wziela i sobie wpiela troszke krzywo ale z usmiechem bez stresu, mowie wam - w dniu slubu tylko usmiech nas ratuje w takich sytuacjach


my z tz tez w koncu wybralismy piosenke na pierwszy taniec, zaraz idziemy pocwiczyc nie dal sie tz namowic na puszczona z mp3 bo zespol nie gra tej, ktora mi sie podobala ale w sumie wybralismy taka co mamy do niej sentyment i sluchalismy jej za naszych poczatkow "tylko w twoich dloniach" chcielismy polska, niezbyt wolna, ta jest taka lekka i przyjemna i z glowy!
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 10:24   #2480
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

ja będę miała podwiązkę ale planuję z jednej strony ją przyskrzynic paskiem do pończoch
__________________
06.06.2015
Okruch

Edytowane przez existence
Czas edycji: 2015-05-21 o 10:26
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 10:36   #2481
shangover90
Raczkowanie
 
Avatar shangover90
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 99
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Podwiązka będzie - obowiązkowo! I TŻ nie będzie jej zdejmował zębami
Ustaliliśmy większość rzeczy z DJ'em: na przyjazd Marsz Mendelsona, pierwszy taniec Goo Goo Dolls-Iris (wypadało by zacząć tańczyć, zostały 22dni!), na podziękowanie ma lecieć w tle "Cliver-dla rodziców" (chyba, nie znam, nie chciałam czegoś takiego - TŻ z DJ uparli się, niestety) nie tańczymy "w kółku" po podziękowaniach. Piosenki z dedykacją dla rodziców od nas: Ti Amo i Przetańczyć całą noc, dla świadków Czadoman - Chodź na kolana , a dla nas dedykacja specjalna w trakcie wesela "Perri- A Thousand Years".
Konkursy i zabawy:
"Poznajmy się" - na początku wesela, dwa koła, przedstawianie się itd.;
"Miesiące" - na początku wyścigi: która para (TŻ ze świadkową, ja ze świadkiem) szybciej obsłuży w polewaniu wódki cały stół (mamy 2 duże stoły gości+ nasz), potem klasyk.
Na początku wesela DJ obwieści, że wraz z MP po oczepinach wybierze najlepiej bawiące się i roztańczone dwie pary - dla nich prezent niespodzianka+dedykowana piosenka (coś musimy wybrać).
"Taniec Twister" - 5 par, gdy muzyka cichnie hasła typu "trzy stopy i dwie dłonie" - bez "dzikich" pozycji typu czoło, stawanie na rękach czy inne niekomfortowe pozycje.
No i oczywiście rzucanie welonem i czymś tam TŻ'ta, taniec nowej PM bez żadnego "gorzko" i przygadanek.
W trakcie zabawy PM prowadzi naukę "Macareny" + jakiś wężyk, bez zorby i kankana.
__________________
13.06.2015 r.
shangover90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 11:13   #2482
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez shangover90 Pokaż wiadomość
Podwiązka będzie - obowiązkowo! I TŻ nie będzie jej zdejmował zębami
U mnie też obowiązkowo I też bez zdejmowania zębami (przynajmniej przy gościach)

Jak Wy macie już dużo załatwione... U mnie nadal spór o piosenkę na pierwszy taniec trwa, więc nie możemy się spotkać z orkiestrą. I przyszedł mój parasol w razie, jakby padało. Niestety zapomniałam napisać jaki kolor i zamiast biało-przezroczystego przyszedł niebiesko-przezroczysty.
drazetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 11:25   #2483
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

my na pierwszy taniec mamy Dane Glover- It is you, ćwiczymy uklad namietnie:P co do podwiązki to oczywiście, że mam niebieska
będziemy robić oczepiny, że w tańcu najpierw TŻ sciaga mi podwiązke, a potem ja TŻ muszkę, ale on będzie udawał, że jej nie chce dac wtedy wybiegam z sali, wodzirej daje mi rękawice bokserskie i wracam na sale w rytm muzyki "eye of the tiger" i mój biedny TŻ mi ja oddaje:P a potem to juz rzucamy swoimi rzeczami
a wy jak robicie oczepiny?
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 11:26   #2484
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez eeyesblue Pokaż wiadomość
my w sobote lecimy, jupi



rozumiem ;/ ale lepiej wydac te dodatkowe pieniadze a miec pewnosc ze wszystko bedzie ok trzymam kciuki



hmm, ale te podwiazki chyba nie sa takie luzne, nie? przynajmniej jak mierzylam moja to sie twardo trzymala na nodze chociaz jak ktoras ma taka dopasowana suknie to moze rzeczywiscie moglaby spasc ale nie sadze, nie ma co miec czarnych scenariuszy
kolezance w kosciele wypadl welon, nawet nie zauwazyla i chwile stala bez juz pomijam ze swiadkowa zamiast podejsc i jej wpiac to siedziala i sie gapila w ten welon lezacy na ziemi dopiero PM sama wziela i sobie wpiela troszke krzywo ale z usmiechem bez stresu, mowie wam - w dniu slubu tylko usmiech nas ratuje w takich sytuacjach


my z tz tez w koncu wybralismy piosenke na pierwszy taniec, zaraz idziemy pocwiczyc nie dal sie tz namowic na puszczona z mp3 bo zespol nie gra tej, ktora mi sie podobala ale w sumie wybralismy taka co mamy do niej sentyment i sluchalismy jej za naszych poczatkow "tylko w twoich dloniach" chcielismy polska, niezbyt wolna, ta jest taka lekka i przyjemna i z glowy!
znając mnie wszystko może się zdarzyć ;p
dodatkowo mam taką sukienkę, że obawiam się, że może być widać podwiązkę spod niej

Cytat:
Napisane przez drazetkaa Pokaż wiadomość
U mnie też obowiązkowo I też bez zdejmowania zębami (przynajmniej przy gościach)

Jak Wy macie już dużo załatwione... U mnie nadal spór o piosenkę na pierwszy taniec trwa, więc nie możemy się spotkać z orkiestrą. I przyszedł mój parasol w razie, jakby padało. Niestety zapomniałam napisać jaki kolor i zamiast biało-przezroczystego przyszedł niebiesko-przezroczysty.
My piosenkę wybraliśmy wczoraj A z orkiestrą zobaczymy się dopiero na weselu Rozmawialiśmy z nimi przez telefon w październiku jak ich rezerwowaliśmy I musimy do nic zadzwonić niedługo raz jeszcze
Mnie ostatnio pocieszyła żona kuzyna. Ich wesele to jedno z lepszych wesel, na których byłam w życiu, a było ich kilkanaście. A jak się okazało wszystko załatwiali na ostatnia chwilę. Garnitur kupowali tydzień przed ślubem, koszulę i spinki 3 dni przed Wódkę we środę przed weselem. A pierwszy taniec? PMka siedzi w dniu ślubu u fryzjera i dzwoni orkiestra zapytać, czy wybrali pierwszy taniec, ona mówi, że nie zdążyli ;p więc orkiestra sama wybrała a Pan Młody dopiero na parkiecie dowiedział się, do czego będzie tańczył. A wesele mieli cuuudowne!!

Dziewczyny, jakie będziecie miały paznokcie?
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 11:34   #2485
shangover90
Raczkowanie
 
Avatar shangover90
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 99
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie będziecie miały paznokcie?
Mooooje Są już na moich paluszkach, więc pewnie coś dołożę/delikatnie zmienię.

drazetkaa pewnie mamy taki sam parasol
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paaz.jpg (66,7 KB, 23 załadowań)
__________________
13.06.2015 r.
shangover90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 11:34   #2486
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Juana czerwone.

Wysłane z telefonu.
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 12:34   #2487
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
znając mnie wszystko może się zdarzyć ;p
dodatkowo mam taką sukienkę, że obawiam się, że może być widać podwiązkę spod niej



My piosenkę wybraliśmy wczoraj A z orkiestrą zobaczymy się dopiero na weselu Rozmawialiśmy z nimi przez telefon w październiku jak ich rezerwowaliśmy I musimy do nic zadzwonić niedługo raz jeszcze
Mnie ostatnio pocieszyła żona kuzyna. Ich wesele to jedno z lepszych wesel, na których byłam w życiu, a było ich kilkanaście. A jak się okazało wszystko załatwiali na ostatnia chwilę. Garnitur kupowali tydzień przed ślubem, koszulę i spinki 3 dni przed Wódkę we środę przed weselem. A pierwszy taniec? PMka siedzi w dniu ślubu u fryzjera i dzwoni orkiestra zapytać, czy wybrali pierwszy taniec, ona mówi, że nie zdążyli ;p więc orkiestra sama wybrała a Pan Młody dopiero na parkiecie dowiedział się, do czego będzie tańczył. A wesele mieli cuuudowne!!

Dziewczyny, jakie będziecie miały paznokcie?
ja tez uwazam, ze trzeba wrzucic na luz po ostatnim weselu na ktorym bylam, na prawde szkoda planowac tak co do minuty wyjdzie lepiej jak bedzie spontanicznie bez spiny wiadomo co trzeba to trzeba, ale jakies mniejsze detale to szkoda sobie glowe zawracac

ja planuje paznokcie migdalki nie za dlugie, kolor nude bezowe lub smietankowe


Ewula88
zabawne te oczepiny zaplanowaliscie bedzie smiesznie my normalnie siadamy - najpierw ja rzucam welonem, potem tz mucha, nastepnie kilka zabaw, podziekowania i to wszystko ale jeszcze nie widzielismy sie z zespolem aby ustalic szczegoly takze dokladnie nie wiemy do konca
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 14:35   #2488
Shanti90
Szczęśliwa Czerwcówka
 
Avatar Shanti90
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 222
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Jeśli chodzi o paznokcie to ja będę miała migdałki(pod hybrydami rosną jak szalone) w kolorze pudrowego różu i na serdecznym palcu jakieś ozdoby (zapewne cyrkonie, bo co innego)

Podwiązke będę miała jakąs deliaktną (już w interentach upatrzona). Na studniówce się nie zsunęła to i teraz jestem dobrej myśli

My zabawy z zespołem tez już mamy ustaolne. Rzucanie muchą i welonem plus 3 zabawy. Powiedzielismy, że chcemy wężyki jakieś intergacje w kółkach, ale co i kiedy to już zespół wybierze. Tez chcemy mieć element zaskoczenia Nie lubię mieć wszytskiego zaplanowego od a do z, bo potem jak coś idzie niezgodnie z planem to się wkurzam. To co trzeba to usatalamy, żeby nie było jakiś niejasnych sytuacji, a resztę zostawiamy losowi

A dziewczyny mam pytanie do tych, które mają błogosławieństwo w domu. Czy ustalaliście z zespołem jakąś piosenkę podczas błogosławieństwa? Nasz zespół powiedział, że zazwyczaj nic nie grają w tym momencie. Ale jednak chyba wolałabym, żeby cos śpiewali czy chociaż grali. Tylko zastanawiam się co? Jakieś propozycje?
__________________
13.06.2015

Czekamy... 15/40 - 11.09.2016

Edytowane przez Shanti90
Czas edycji: 2015-05-21 o 15:17
Shanti90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 14:58   #2489
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Dzięki dziewczyny za odpowiedź! Ja właśnie idę dzisiaj zrobić hybrydę, żeby e moje pazurki do ślubu jakoś przetrwały, bo przez pracę okropnie mi się łamią Mam nadzieję, że do wesela uda mi się zapuścić ładne
Jak nie to będę przedłużać, a wolałabym tego uniknąć
Ja myślałam o czymś takim:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...d=0CGoQMygvMC8

tylko bez tych cyrkonii czy co tam jest na serdecznym palcu
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 15:27   #2490
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - cz. II

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość

A będziecie miały podwiązkę? Zastanawiam się czy trzeba ją mieć i po co się w ogóle ją ubiera….
Ja nie będę miała.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Shanti90 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o paznokcie to ja będę miała migdałki(pod hybrydami rosną jak szalone) w kolorze pudrowego różu i na serdecznym palcu jakieś ozdoby (zapewne cyrkonie, bo co innego)

Podwiązke będę miała jakąs deliaktną (już w interentach upatrzona). Na studniówce się nie zsunęła to i teraz jestem dobrej myśli

My zabawy z zespołem tez już mamy ustaolne. Rzucanie muchą i welonem plus 3 zabawy. Powiedzielismy, że chcemy wężyki jakieś intergacje w kółkach, ale co i kiedy to już zespół wybierze. Tez chcemy mieć element zaskoczenia Nie lubię mieć wszytskiego zaplanowego od a do z, bo potem jak coś idzie niezgodnie z planem to się wkurzam. To co trzeba to usatalamy, żeby nie było jakiś niejasnych sytuacji, a resztę zostawiamy losowi

A dziewczyny mam pytanie do tych, które mają błogosławieństwo w domu. Czy ustalaliście z zespołem jakąś piosenkę podczas błogosławieństwa? Nasz zespół powiedział, że zazwyczaj nic nie grają w tym momencie. Ale jednak chyba wolałabym, żeby cos śpiewali czy chociaż grali. Tylko zastanawiam się co? Jakieś propozycje?
Ja też będę miała hybrydy i na serdecznych palcach po jednej cyrkonii.
U nas przy błogosławieństwie nie będzie zespołu


A no i wczoraj kupiłam majtki na ślub. Za 7 zł.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-13 22:39:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.