MASSIMO DUTTI część X - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-22, 10:08   #1111
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez Aasani Pokaż wiadomość
Przyszłam się Wam pożalić. Przy okazji wyprzedażowych zakupów wyczaiłam i przysposobiłam koszulki lniane z nk, cudne do szortów by były, szczególnie granatowa. No i były cudne przez jeden dzień, do pierwszego prania, koszulka po praniu z s-ki zrobiła się xl-ka. Załamka, a przygarnęłam od razu 3 sztuki w różnych kolorach. Jak żyć
Radzicie reklamować od razu? czy liczyć, że z czasem się zejdą, albo ja przytyję? :P


http://www.massimodutti.com/pl/pl/wo...oryNav=1299518
Reklamować. Ja mam wrażenie ze moja bluzeczka lniana lekko się skurczyła w praniu.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
właśnie odebrałam druga paczkę z massimo i normalnie jaja zamawiałam bluzkę drugiego zdjęcia która miała być zapchjpaczką do koszuli z pierwszego zdjęcia a dostałam bluzkę którą szukałam od dawna i nigdzie jej nie mogłam dostać ,taką którą pokazała nam kiedyś Pati :
https://instagram.com/p/0gG3_Kg_e_/?taken-by=paattkaa

co prawda trochę ubrudzona ale i tak cieszę się jak dziecko, Pan dulti chyba czyta w moich myślach pasuje idealnie
Wow ale szczęście!! Super obie bluzeczki
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 10:09   #1112
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Płaczę za taką lnianą kremową z haftami. Nie widziałam jej na stronie.

A co do niewydanych pieniędzy... zawsze możesz odkładać na godna emeryturę

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Ja też należę w tym roku do niezaspokojonych zakupowo...nic mi nie podpasowało, tylko jedna bluzeczka lniana. Miejmy nadzieję że pan Dutti coś wrzuci na stronkę jeszcze.. moje okragle urodziny niebawem to bym jakos chciala sie pocieszyc. Powstrzymywałam się w pierwszą noc % a teraz żałuję bo a nuż już nic nie będzie.
wyslij mi fotkę zrobiona telefonem na pw i rozmiar, jutro bede w manu to moge Ci ja zobaczyc
nie będzie godnej emerytury, jest masło
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 10:09   #1113
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
Martika, a droga ta koszula? moze ja bym tą gorzej leząca wzięła od Ciebie bo z tego foto to wyglada na super. podoba mi sie ten brak kołnierzyka. tylko nie widzę jak ona w całości wygląda
Koszula kosztuje 149 zł( przeceniona z 259 )
ta koszula jest oversize nie wiem czy takie lubisz, może wieczorkiem dam radę cyknąć fotki jakieś to wstawię, jakby co to masz zaklepaną jedną

Cytat:
Napisane przez aniach84 Pokaż wiadomość
Obie super, koszula z 1-szego zdjęcia i bluzeczka z linku paattki. Własnie mi się ich przez Ciebie Kochana zachciało, szczególnie tej pierwszej koszuli
Bardzo jestem z nich zadowolona
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 10:11   #1114
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Koszula kosztuje 149 zł( przeceniona z 259 )
ta koszula jest oversize nie wiem czy takie lubisz, może wieczorkiem dam radę cyknąć fotki jakieś to wstawię, jakby co to masz zaklepaną jedną



Bardzo jestem z nich zadowolona
Dzieki Martika, koszula zacna. piszę się of kors. oversize przyda się bo zaczynamy starania nad małymi mabuu startujemy z produkcją
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 10:14   #1115
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Reklamować. Ja mam wrażenie ze moja bluzeczka lniana lekko się skurczyła w praniu.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



Wow ale szczęście!! Super obie bluzeczki


Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
Dzieki Martika, koszula zacna. piszę się of kors. oversize przyda się bo zaczynamy starania nad małymi mabuu startujemy z produkcją
Ooooo małe mabuniątka trzymam mocno
To powiem Ci że koszula będzie idealna

A teraz zmykam już
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 10:16   #1116
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość




Ooooo małe mabuniątka trzymam mocno
To powiem Ci że koszula będzie idealna

A teraz zmykam już
dzieki
miłego dnia Martika i wszystkim tez

Edytowane przez mabuu
Czas edycji: 2015-06-22 o 10:18
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 10:17   #1117
madzzzia91
Rozeznanie
 
Avatar madzzzia91
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 693
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Hej. Dzisiaj i ja dostałam swoją paczkę. W pierwszej turze mocno zaciskałam zęby i kliknęłam tylko dwie bluzki:
- klasyczna biała na ramiączkach - bardzo fajna, nie jest mocno dopasowana, materiał miękki i przyjemny
-lniana w koralowce - rozmiar super nie jest pomylony na lato idealna
- no i koszula... wrzuciłam ją, żeby "dopchać" do darmowej przesyłki. W sumie mam ją na liście MH ale w białym kolorze :/ niestety XS z białego nie było, więc poleciała niebieska... i niestety jest cudowna dopasowanie idealne ( na stronie na tych modelkach wyglądają na niedpasowane, ale one chyba po prostu ubrały zły rozmiar :P ), materiał też całkiem fajny... poczekam... może dorzucą w białym kolorze a jak nie to będę pisać, że oddaję może ktoś się skusi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6862765250_1_1_17.jpg (74,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6853900251_1_1_17.jpg (76,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5123624423_1_1_17.jpg (73,7 KB, 43 załadowań)
madzzzia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-22, 10:30   #1118
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez C_alla Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, witam się z Wami wyprzedażowo Do mnie paczki przyszły ekspresowo. W piątek były obie. I jak na złość wszystko pasuje Jedynie skórzane spodnie to niewypał, ale warto było chociaż przymierzyć... A i bluzka na ramiączkach porażka, bardzo prześwituje. Wiem gdzie kupić lepszą jakościowo Żałuję tylko, że brązowej kurtki ze stębnówkami nie było w moim rozmiarze... Jakby któraś z Was mogła mnie poratować linkiem na PW to byłabym bardzo wdzięczna, mój zapisany nie działa.
Tez zamówiłam te miodowe Skorzane spodnie. A co Ci w nich nie pasuje?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 10:35   #1119
C_alla
Raczkowanie
 
Avatar C_alla
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 34
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tez zamówiłam te miodowe Skorzane spodnie. A co Ci w nich nie pasuje?
Głównie rozmiar... I czuję, że nie wyglądają na mnie najlepiej. Dla wysokich dziewczyn powinny być super Ale za to są lekko elastyczne i całkiem dobrze się dopasowują.
C_alla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 11:04   #1120
madzzzia91
Rozeznanie
 
Avatar madzzzia91
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 693
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tez zamówiłam te miodowe Skorzane spodnie. A co Ci w nich nie pasuje?
mówisz o tych legginsach?
madzzzia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 12:05   #1121
Aasani
Raczkowanie
 
Avatar Aasani
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 76
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez aniach84 Pokaż wiadomość
Na % kupiłam również lnianą białą w niebieskie paseczki, ciekawa jestem jak będzie z jej jakością.
Jeśli to koszulką. która ma odpowiednik z beżowymi paskami (z krótkim rękawem) to się nie martw. Użytkuję ją już ponad 2 miesiące i trzyma się świetnie. Z poprzedniego roku koszulki lniane w różnych kolorach (zielona, żółta) też trzymają się świetnie. Tylko w najnowszej nk coś kiepski ten len. Zobaczę jeszcze jak po upraniu zachowa się różowa i szara.


Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
tej opcji nie zakładaj, pomyśl ile musiała byś zjeść

na serio juz mówiąc mam dwie lniane z md - piorę w pralce 40 st i nic sie z nimi nie dzieje.
ja bym reklamowała

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

nowych też bym sie pozbyła, bo rozciąganie sie to kwestia materiału a one przeciez sa z tego samego uszyte tylko inaczej barwione.

Kochana nie wiesz ile potrafię zjeść
Twoje lniane koszulki to z poprzedniej kolekcji pewnie?
Aasani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-22, 12:34   #1122
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
właśnie odebrałam druga paczkę z massimo i normalnie jaja zamawiałam bluzkę drugiego zdjęcia która miała być zapchjpaczką do koszuli z pierwszego zdjęcia a dostałam bluzkę którą szukałam od dawna i nigdzie jej nie mogłam dostać ,taką którą pokazała nam kiedyś Pati :
https://instagram.com/p/0gG3_Kg_e_/?taken-by=paattkaa

co prawda trochę ubrudzona ale i tak cieszę się jak dziecko, Pan dulti chyba czyta w moich myślach pasuje idealnie
szczęściara

Ja odebrałam tylko jedną koszulę i fularek i jak na razie czuję się zaspokojona

Edytowane przez hrm
Czas edycji: 2015-06-22 o 12:36
hrm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 15:17   #1123
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

ja odebrałam dwie paczki i wszystko do zwrotu.

malinowe mokasyny -> za szerokie, fatalnie leżą na szczupłej stopie
pasek w wężowy wzór -> już przyszedł podniszczony, skora chyba troche niskiej jakosci
granatowe luźne spodnie -> jakos ich nie czuję, mimo ze szukałam czegoś w tym stylu na lato, no i dosc tanie
koszula w paski -> XS rozchodzi sie w biuście

tak że noo...
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 15:27   #1124
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez madzzzia91 Pokaż wiadomość
mówisz o tych legginsach?
Tak. A co ?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 15:56   #1125
madzzzia91
Rozeznanie
 
Avatar madzzzia91
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 693
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tak. A co ?
aaa tak pytałam myślałam, że chodzi o zwykłe spodnie, coś w stylu tych gumowanych z ubiegłej wyprzedaży
madzzzia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 16:10   #1126
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
wyslij mi fotkę zrobiona telefonem na pw i rozmiar, jutro bede w manu to moge Ci ja zobaczyc
nie będzie godnej emerytury, jest masło
oo byłoby bosko Mabuu..tylko szkoda że nie wiem jak załączyć foto do wiadomości jak próbuję wkleić w treść to ciągle mi wyskakuje że za dużo znaków
Jeszcze chętnie bym przygarnęła fular w znaczki, zerknęłabyś też proszę

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
Dzieki Martika, koszula zacna. piszę się of kors. oversize przyda się bo zaczynamy starania nad małymi mabuu startujemy z produkcją
oo super nam się udało dość szybko po decyzji o staraniu się, także wyśpij się na zapas lepiej
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 17:47   #1127
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

dziewczyny, mam do Was pytanie. Dostałam dziś paczkę i brakuje w niej jednej rzeczy na fakturze widnieje pozycja z tymi brakującymi spodniami, w podsumowaniu zamówienia też są. Dzwoniłam do działu obsługi MD, poinformowano mnie, że będą wyjaśniać. Miał ktoś z Was coś takiego kiedyś? W sumie to chyba nie do udowodnienia, że nie dosłali mi spodni
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 18:25   #1128
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam do Was pytanie. Dostałam dziś paczkę i brakuje w niej jednej rzeczy na fakturze widnieje pozycja z tymi brakującymi spodniami, w podsumowaniu zamówienia też są. Dzwoniłam do działu obsługi MD, poinformowano mnie, że będą wyjaśniać. Miał ktoś z Was coś takiego kiedyś? W sumie to chyba nie do udowodnienia, że nie dosłali mi spodni

Nie pierwszy taki przypadek niestety odpowiedź była taka jak i u Ciebie, będą sprawę wyjaśniać.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 18:53   #1129
lumina87
Raczkowanie
 
Avatar lumina87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 451
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
masz racje ale ponarzekać zawsze można zwłaszcza żeby pocieszyć koleżankę w potrzebie

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------


coś jest na rzeczy delikatnie mówiąc
koszula a zwlaszcza jej kolor mi się podoba

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------



a pamiętacie foto ze strony i moje real męskiej skóry z zimowej? to był szok
swoja droga nie wiem na co licza? ze zostawie coś co nijak ma się do tego czego oczekiwalam?

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------



fajnie że Ci się trafiło

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------


mlenka, a za jaka to koszulką tak płaczesz?

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

ja przeglądam i przeglądam stronę i nic kliknąć nie mogę.
chciałam dzinsówkę ale znikła mi i nie mogę odnaleźć
jakoś nie mogę się odnaleźć na tej nowej stronie
jak tak dalej pójdzie to nic nie kupie. to mnie przeraża

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

na pocieszenie jutro se kupie 4 słoiki masła orzechowego w lidlu
mam teraz dużo gotówki którą muszę gdzieś puścić. do grobu przecież nie zabiorę

Nie kupiłam jej Zmusiłam się, żeby stanąc w kolejce, zmierzyłam ją i stwierdziłam, że nie czuję się w niej tak rewelacyjnie, jakbym oczekiwała.

Uwielbiam prawdziwe masło orzechowe z bananem, idealne połączenie!

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Aasani Pokaż wiadomość
Przyszłam się Wam pożalić. Przy okazji wyprzedażowych zakupów wyczaiłam i przysposobiłam koszulki lniane z nk, cudne do szortów by były, szczególnie granatowa. No i były cudne przez jeden dzień, do pierwszego prania, koszulka po praniu z s-ki zrobiła się xl-ka. Załamka, a przygarnęłam od razu 3 sztuki w różnych kolorach. Jak żyć
Radzicie reklamować od razu? czy liczyć, że z czasem się zejdą, albo ja przytyję? :P


http://www.massimodutti.com/pl/pl/wo...oryNav=1299518
O matko, dziwne zareklamuj koniecznie
lumina87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-22, 19:10   #1130
aniach84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 154
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam do Was pytanie. Dostałam dziś paczkę i brakuje w niej jednej rzeczy na fakturze widnieje pozycja z tymi brakującymi spodniami, w podsumowaniu zamówienia też są. Dzwoniłam do działu obsługi MD, poinformowano mnie, że będą wyjaśniać. Miał ktoś z Was coś takiego kiedyś? W sumie to chyba nie do udowodnienia, że nie dosłali mi spodni
Ja miałam tylko taką sytuację w Zarze. Też podczas %. Zamawiałam 2 pary butów, dostałam tylko jedną. Zgłosiłam sprawę, po kilku dniach dostałam e-mail z przeprosinami za pomyłkę przy pakowaniu i zwrot kwoty za druga parę, niestety nie była już dostępna.
aniach84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 19:15   #1131
emmilly
Zadomowienie
 
Avatar emmilly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Nie wytrzymałam i kliknęłam lakierowane czółenka.
emmilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 19:58   #1132
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Ja mizerniutko... Stacjonarnie w KRK kupiłam tylko sweter dla M i polo dla taty. I zła jestem bardzo, że nie wzięłam też lnianej męskiej marynarki - była pełna rozmiarówka, a sobie niebieskiej. Online nic z tego nie było i nie ma - ani swetrów z jedwabiem w kalsycznych kolorach, ani polo z długim rękawem, ani lnianych marynarek

Edytowane przez wie-wiórka
Czas edycji: 2015-06-22 o 19:59
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 20:43   #1133
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez Aasani Pokaż wiadomość
Przyszłam się Wam pożalić. Przy okazji wyprzedażowych zakupów wyczaiłam i przysposobiłam koszulki lniane z nk, cudne do szortów by były, szczególnie granatowa. No i były cudne przez jeden dzień, do pierwszego prania, koszulka po praniu z s-ki zrobiła się xl-ka. Załamka, a przygarnęłam od razu 3 sztuki w różnych kolorach. Jak żyć
Radzicie reklamować od razu? czy liczyć, że z czasem się zejdą, albo ja przytyję? :P


http://www.massimodutti.com/pl/pl/wo...oryNav=1299518

Reklamuj, nic nie tracisz, a len raczej jak się po pierwszym praniu rozciągnął to z kolejnym będzie jeszcze gorzej

Cytat:
Napisane przez madzzzia91 Pokaż wiadomość
Hej. Dzisiaj i ja dostałam swoją paczkę. W pierwszej turze mocno zaciskałam zęby i kliknęłam tylko dwie bluzki:
- klasyczna biała na ramiączkach - bardzo fajna, nie jest mocno dopasowana, materiał miękki i przyjemny
-lniana w koralowce - rozmiar super nie jest pomylony na lato idealna
- no i koszula... wrzuciłam ją, żeby "dopchać" do darmowej przesyłki. W sumie mam ją na liście MH ale w białym kolorze :/ niestety XS z białego nie było, więc poleciała niebieska... i niestety jest cudowna dopasowanie idealne ( na stronie na tych modelkach wyglądają na niedpasowane, ale one chyba po prostu ubrały zły rozmiar :P ), materiał też całkiem fajny... poczekam... może dorzucą w białym kolorze a jak nie to będę pisać, że oddaję może ktoś się skusi
Gratuluję zakupów

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam do Was pytanie. Dostałam dziś paczkę i brakuje w niej jednej rzeczy na fakturze widnieje pozycja z tymi brakującymi spodniami, w podsumowaniu zamówienia też są. Dzwoniłam do działu obsługi MD, poinformowano mnie, że będą wyjaśniać. Miał ktoś z Was coś takiego kiedyś? W sumie to chyba nie do udowodnienia, że nie dosłali mi spodni

Nigdy mi się tak nie zdarzyło, ale innym i owszem. Pewnie wyjaśnią i zwrócą pieniądze za niewysłana rzecz.

Cytat:
Napisane przez emmilly Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i kliknęłam lakierowane czółenka.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 22:47   #1134
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez lilia_pamplemousse Pokaż wiadomość
ja odebrałam dwie paczki i wszystko do zwrotu.

malinowe mokasyny -> za szerokie, fatalnie leżą na szczupłej stopie
pasek w wężowy wzór -> już przyszedł podniszczony, skora chyba troche niskiej jakosci
granatowe luźne spodnie -> jakos ich nie czuję, mimo ze szukałam czegoś w tym stylu na lato, no i dosc tanie
koszula w paski -> XS rozchodzi sie w biuście

tak że noo...
które to i jaki rozm. ?
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 08:21   #1135
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez emmilly Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i kliknęłam lakierowane czółenka.
omg! dopiero teraz?

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
oo byłoby bosko Mabuu..tylko szkoda że nie wiem jak załączyć foto do wiadomości jak próbuję wkleić w treść to ciągle mi wyskakuje że za dużo znaków
Jeszcze chętnie bym przygarnęła fular w znaczki, zerknęłabyś też proszę

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------



oo super nam się udało dość szybko po decyzji o staraniu się, także wyśpij się na zapas lepiej
niestety tez jestem cichociemna jescli chodzi o pw. ale nie ma takiego problemu którego nie dałoby się rozwiązać
Ty mnie nie strasz, bo ja zamknę się w sobie

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

[QUOTE=lumina87;51839874]Nie kupiłam jej Zmusiłam się, żeby stanąc w kolejce, zmierzyłam ją i stwierdziłam, że nie czuję się w niej tak rewelacyjnie, jakbym oczekiwała.

Uwielbiam prawdziwe masło orzechowe z bananem, idealne połączenie!

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

tez lubie, na swoje nieszczescie

paaaaa wszystkim
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 08:27   #1136
emmilly
Zadomowienie
 
Avatar emmilly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

[QUOTE=mabuu;51844299]omg! dopiero teraz?

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Naklikałam trochę w promodzie i okazało się, że niewiele zostaję także czymś musiałam wypełnić tę pustkę i Martitkaa tak zachwalała, że nie mogłam się oprzeć pokusie


Edytowane przez emmilly
Czas edycji: 2015-06-23 o 08:31
emmilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 08:46   #1137
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Moje: trzy pierwsze nad resztą się zastanawiam. Mam jeszcze torebkę plecioną brązową, ale nie mogę jej znaleźć na stronie, jasną koszulę dzinsową (o wiele ładniejsza niż ta ze zdjęcia, jednak dziwnie na dole się układa ) i pomarańczową sukienkę, ale mogłaby być tańsza i właściwie wolę bardziej stonowane kolory.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (60,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (42,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (62,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5036632251_2_1_17.jpg (76,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5115616428_1_1_17.jpg (76,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6800712250_1_1_17.jpg (54,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6872659251_1_1_17.jpg (68,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6622922251_1_1_17.jpg (66,5 KB, 18 załadowań)
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 08:54   #1138
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Moje: trzy pierwsze nad resztą się zastanawiam. Mam jeszcze torebkę plecioną brązową, ale nie mogę jej znaleźć na stronie, jasną koszulę dzinsową (o wiele ładniejsza niż ta ze zdjęcia, jednak dziwnie na dole się układa ) i pomarańczową sukienkę, ale mogłaby być tańsza i właściwie wolę bardziej stonowane kolory.
Gratuluje zakupów A ja nadal nic nie kupiłam w MD
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 10:12   #1139
madzzzia91
Rozeznanie
 
Avatar madzzzia91
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 693
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Moje: trzy pierwsze nad resztą się zastanawiam. Mam jeszcze torebkę plecioną brązową, ale nie mogę jej znaleźć na stronie, jasną koszulę dzinsową (o wiele ładniejsza niż ta ze zdjęcia, jednak dziwnie na dole się układa ) i pomarańczową sukienkę, ale mogłaby być tańsza i właściwie wolę bardziej stonowane kolory.
zastanawiam się nad tymi sandłkami jak się je nosi? te metalowe elementy mają kontakt ze skórą/ a tak poza tym to ---> gratuluję zakupów i refleksu

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Czy któraś z Was wie jaka jest cena tego łańcuszka po przecenie? http://static.massimodutti.net/3/pho...=1419354512603
madzzzia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 10:50   #1140
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: MASSIMO DUTTI część X

Mabuu niestety nie dostanę dziś bluzki bo mi jej wczoraj nie wysłali, trochę się przeliczyłam bo szybko im te wysyłki szły jak dotad mam nadzieję ze dziś wyślą, jak dojdzie od razu dam znać

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

[QUOTE=emmilly;51844442]
Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
omg! dopiero teraz?

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Naklikałam trochę w promodzie i okazało się, że niewiele zostaję także czymś musiałam wypełnić tę pustkę i Martitkaa tak zachwalała, że nie mogłam się oprzeć pokusie

Ciekawa jestem czy Tobie też podpasują

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Moje: trzy pierwsze nad resztą się zastanawiam. Mam jeszcze torebkę plecioną brązową, ale nie mogę jej znaleźć na stronie, jasną koszulę dzinsową (o wiele ładniejsza niż ta ze zdjęcia, jednak dziwnie na dole się układa ) i pomarańczową sukienkę, ale mogłaby być tańsza i właściwie wolę bardziej stonowane kolory.
super zakupy
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-15 09:27:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.