Ko³owrotek w g³owie jak zwykle przez faceta ;) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-07-05, 16:43   #1
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 780

Ko³owrotek w g³owie jak zwykle przez faceta ;)


Witajcie
po raz kolejny zg³aszam siê do Was po rady

znowu facet... pozna³am go kilka miesiêcy temu przez internet, by³o kilka spotkañ, facet doje¿dza 150km do mnie, co tydzieñ chce przyje¿dzaæ, przystojny, inteligentny, zabawny, z pazurem, niby wszystko ok... w³a¶nie, jak zawsze znajdzie siê owe "niby".
Taki jest problem tej znajomo¶ci, ¿e ja maj±c 31 lat nie miewam ju¿ motylków w brzuchu, patrze na zwi±zek do¶æ racjonalnie, gdyby nie to, ju¿ dawno bym fruwa³a ze szczê¶cia... i wracaj±c do sedna problemu - facet owy opowiada³ mi, ¿e nie wierzy ju¿ w mi³o¶æ, ¿e oszuka³a go kobieta, któr± uwa¿a³ za swoj± "drug± po³ówkê", ¿e nie potrafi siê ju¿ tak szybko zakochaæ... o tak wygl±da³am jak to mówi³
ale grzecznie s³ucha³am. Przed chwil± pojecha³ do siebie i zaczê³am my¶leæ, czy to aby ma sens... twierdzi³, ¿e to temat zamkniêty, ale skoro potrafi³ te¿ powiedzieæ, ¿e zawsze bêdzie co¶ do niej czu³, bo nie da siê tak szybko przestaæ kochaæ (nie spotykaj± od grudnia). Z naszej strony nie by³o ¿adnych deklaracji poza frazesami typu "moja ewunia" itp... bojê siê po raz kolejny zaryzykowaæ, mam do¶æ nieudanych zwi±zków za sob±, jeden kocha³ bardziej alkohol ni¿ mnie, drugi sam siebie bardziej ni¿ mnie itp a ja bojê siê, ¿e faktycznie ja siê zaanga¿uje, a dla niego tylko bêdê... zastêpstwem. Jestem ju¿ chyba za stara na takie ryzykowne zwi±zki.... a mo¿e przesadzam? Sama nie wiem, mam ko³owrotek w g³owie, spotyka³abym siê z nim gdyby nie te jego gadki o by³ej i gdyby nie to... ¿e jeszcze nie usun±³ konta na portalu randkowym. Czy¿bym mia³a byæ tylko "chwilówk±" ? ale twierdzi³ te¿, ¿e nie przyje¿d¿a³by co tydzieñ 300km dla kogo¶ na kim mu nie zale¿y... ale wiecie... gadaæ mo¿na du¿o. Nie wiem co robiæ...
myycha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-06, 09:00   #2
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1 483
Dot.: Ko³owrotek w g³owie jak zwykle przez faceta ;)

s± 2 opcje:
1- jak w wierszu: Pierwsza mi³o¶æ z wiatrem gna, z niepokoju dr¿y
Druga mi³o¶æ ¿ycie zna i z tej pierwszej drwi
A ta trzecia jak tchórz w drzwiach przekrêca klucz
I walizkê ma spakowan± ju¿.


2. nie zaiskrzy³o a¿ tak bardzo, z drugiej strony lepszy rydz ni¿ nic i st±d facet kontynuuje Wasze spotkania a w miêdzyczasie rozgl±da siê za "lepsz±" opcj±. (przepraszam za brutalno¶æ)

Do¶wiadczenie sprawia, ¿e masz w±tpliwo¶ci. S³uchaj swojej intuicji, wiek to nie tylko metryka, ale równie¿ m±dro¶æ ¿yciowa.
tinpanalley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-06, 09:08   #3
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Ko³owrotek w g³owie jak zwykle przez faceta ;)

Cytat:
Napisane przez myycha Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
po raz kolejny zg³aszam siê do Was po rady

znowu facet... pozna³am go kilka miesiêcy temu przez internet, by³o kilka spotkañ, facet doje¿dza 150km do mnie, co tydzieñ chce przyje¿dzaæ, przystojny, inteligentny, zabawny, z pazurem, niby wszystko ok... w³a¶nie, jak zawsze znajdzie siê owe "niby".
Taki jest problem tej znajomo¶ci, ¿e ja maj±c 31 lat nie miewam ju¿ motylków w brzuchu, patrze na zwi±zek do¶æ racjonalnie, gdyby nie to, ju¿ dawno bym fruwa³a ze szczê¶cia... i wracaj±c do sedna problemu - facet owy opowiada³ mi, ¿e nie wierzy ju¿ w mi³o¶æ, ¿e oszuka³a go kobieta, któr± uwa¿a³ za swoj± "drug± po³ówkê", ¿e nie potrafi siê ju¿ tak szybko zakochaæ... o tak wygl±da³am jak to mówi³
ale grzecznie s³ucha³am. Przed chwil± pojecha³ do siebie i zaczê³am my¶leæ, czy to aby ma sens... twierdzi³, ¿e to temat zamkniêty, ale skoro potrafi³ te¿ powiedzieæ, ¿e zawsze bêdzie co¶ do niej czu³, bo nie da siê tak szybko przestaæ kochaæ (nie spotykaj± od grudnia). Z naszej strony nie by³o ¿adnych deklaracji poza frazesami typu "moja ewunia" itp... bojê siê po raz kolejny zaryzykowaæ, mam do¶æ nieudanych zwi±zków za sob±, jeden kocha³ bardziej alkohol ni¿ mnie, drugi sam siebie bardziej ni¿ mnie itp a ja bojê siê, ¿e faktycznie ja siê zaanga¿uje, a dla niego tylko bêdê... zastêpstwem. Jestem ju¿ chyba za stara na takie ryzykowne zwi±zki.... a mo¿e przesadzam? Sama nie wiem, mam ko³owrotek w g³owie, spotyka³abym siê z nim gdyby nie te jego gadki o by³ej i gdyby nie to... ¿e jeszcze nie usun±³ konta na portalu randkowym. Czy¿bym mia³a byæ tylko "chwilówk±" ? ale twierdzi³ te¿, ¿e nie przyje¿d¿a³by co tydzieñ 300km dla kogo¶ na kim mu nie zale¿y... ale wiecie... gadaæ mo¿na du¿o. Nie wiem co robiæ...
Przecie¿ widzisz i czujesz, ¿e lepiej siê w to nie pakowaæ. Po co? Z desperacji, aby mieæ kogo¶, KOGOKOLWIEK?

Pogrubione: no w³a¶nie, nawija Ci o by³ej, po co i na co? Serio, szukaj faceta, któremu zawrócisz w g³owie, a nie który bêdzie jedn± nog± w przesz³o¶ci.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-06, 09:35   #4
Mad_Max
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1 844
Dot.: Ko³owrotek w g³owie jak zwykle przez faceta ;)

Cytat:
Napisane przez myycha Poka¿ wiadomo¶æ
facet owy opowiada³ mi, ¿e nie wierzy ju¿ w mi³o¶æ, ¿e oszuka³a go kobieta, któr± uwa¿a³ za swoj± "drug± po³ówkê", ¿e nie potrafi siê ju¿ tak szybko zakochaæ...
A mo¿e to typ jednego z tych urabiaczy: "Jestem taki biedny, niekochany, pokrzywdzony - we¼ mnie pog³askaj"?
Mad_Max jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-06, 09:45   #5
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 2 904
Dot.: Ko³owrotek w g³owie jak zwykle przez faceta ;)

Chyba trzeba porozmawiaæ. Powiedz mu to co napisa³a¶ tutaj, jak siê czujesz i co o tym my¶li. ¯adne wyrzuty tylko taka spokojna rozmowa dotycz±ca Was. Mo¿esz zapytaæ czy jest gotowy rozpocz±æ nowy etap czy potrzebuje wiêcej czasu. Powiedz mu o swoich w±tpliwo¶ciach. To, ¿e doje¿d¿a to dobry znak, ale jeszcze nie ¶wiadczy o niczym tak w 100%. Byæ mo¿e nie czujesz tych motyli, bo facet jest taki zamkniêty, niby z kim¶ siê spotyka, ale ci±gle ¿yje przesz³o¶ci±.
__________________
Dbam o w³osy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpañski - ?
TakaSamaInna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-07, 09:44   #6
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 780
Dot.: Ko³owrotek w g³owie jak zwykle przez faceta ;)

Dziêki za rady dziewczyny, pogada³am z nim... powiedzia³, ¿e rozumie moje obawy. Powiedzia³ te¿, ¿e nie jestem ¿adnym lekarstwem na ni±, ¿e fakt, ma ¿al do niej itd, ¿e bardzo boi siê zwi±zku, ale chcia³by siê spotykaæ ze mn± i takie tam pitu pitu o tym, ¿eby spróbowaæ, ¿e mu zale¿y na kontynuowaniu naszej znajomo¶ci, ¿eby powoli siê poznawaæ i obserwowaæ dok±d nas to zaprowadzi.

No i có¿... ja nie jestem z tych, którzy chc± mieæ kogo¶, byle mieæ... ale ten facet jest naprawdê ciekawy, zobaczymy jak to siê bêdzie rozwija³o, czy bêdzie mi okazywa³ zainteresowanie czy dalej bêdzie mówi³ o niej.
myycha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-07, 13:34   #7
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 868
Dot.: Ko³owrotek w g³owie jak zwykle przez faceta ;)

Cytat:
Napisane przez myycha Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
po raz kolejny zg³aszam siê do Was po rady

znowu facet... pozna³am go kilka miesiêcy temu przez internet, by³o kilka spotkañ, facet doje¿dza 150km do mnie, co tydzieñ chce przyje¿dzaæ, przystojny, inteligentny, zabawny, z pazurem, niby wszystko ok... w³a¶nie, jak zawsze znajdzie siê owe "niby".
Taki jest problem tej znajomo¶ci, ¿e ja maj±c 31 lat nie miewam ju¿ motylków w brzuchu, patrze na zwi±zek do¶æ racjonalnie, gdyby nie to, ju¿ dawno bym fruwa³a ze szczê¶cia... i wracaj±c do sedna problemu - facet owy opowiada³ mi, ¿e nie wierzy ju¿ w mi³o¶æ, ¿e oszuka³a go kobieta, któr± uwa¿a³ za swoj± "drug± po³ówkê", ¿e nie potrafi siê ju¿ tak szybko zakochaæ... o tak wygl±da³am jak to mówi³
ale grzecznie s³ucha³am. Przed chwil± pojecha³ do siebie i zaczê³am my¶leæ, czy to aby ma sens... twierdzi³, ¿e to temat zamkniêty, ale skoro potrafi³ te¿ powiedzieæ, ¿e zawsze bêdzie co¶ do niej czu³, bo nie da siê tak szybko przestaæ kochaæ (nie spotykaj± od grudnia). Z naszej strony nie by³o ¿adnych deklaracji poza frazesami typu "moja ewunia" itp... bojê siê po raz kolejny zaryzykowaæ, mam do¶æ nieudanych zwi±zków za sob±, jeden kocha³ bardziej alkohol ni¿ mnie, drugi sam siebie bardziej ni¿ mnie itp a ja bojê siê, ¿e faktycznie ja siê zaanga¿uje, a dla niego tylko bêdê... zastêpstwem. Jestem ju¿ chyba za stara na takie ryzykowne zwi±zki.... a mo¿e przesadzam? Sama nie wiem, mam ko³owrotek w g³owie, spotyka³abym siê z nim gdyby nie te jego gadki o by³ej i gdyby nie to... ¿e jeszcze nie usun±³ konta na portalu randkowym. Czy¿bym mia³a byæ tylko "chwilówk±" ? ale twierdzi³ te¿, ¿e nie przyje¿d¿a³by co tydzieñ 300km dla kogo¶ na kim mu nie zale¿y... ale wiecie... gadaæ mo¿na du¿o. Nie wiem co robiæ...
Wiesz co, ja te¿ jestem racjonalna w zwi±zkach i to jest ok, bo pozwala oceniæ sytuacjê. Po tych pogrubionych tekstach ja bym siê nie pakowa³a w zwi±zek z tym facetem - uzna³abym, ¿e on jeszcze nie jest gotowy. Co innego brak motylków, bo sie uczucie powoli rozwija, a co innego jak kto¶ nadaje o swojej by³ej i ¿e on zawsze bêdzie j± kocha³. No bez jaj. W ogóle nawet by mi siê z nim nie chcia³o spotykaæ jak z koleg±, bo s³uchanie o by³ych mnie nudzi.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e mu chomik wygryz³ enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. My¶lê, ¿e warto napisaæ, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 14:04   #8
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Ko³owrotek w g³owie jak zwykle przez faceta ;)

Cytat:
Napisane przez Kolor kremowy Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz co, ja te¿ jestem racjonalna w zwi±zkach i to jest ok, bo pozwala oceniæ sytuacjê. Po tych pogrubionych tekstach ja bym siê nie pakowa³a w zwi±zek z tym facetem - uzna³abym, ¿e on jeszcze nie jest gotowy. Co innego brak motylków, bo sie uczucie powoli rozwija, a co innego jak kto¶ nadaje o swojej by³ej i ¿e on zawsze bêdzie j± kocha³. No bez jaj. W ogóle nawet by mi siê z nim nie chcia³o spotykaæ jak z koleg±, bo s³uchanie o by³ych mnie nudzi.
Yep.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-07-07 15:04:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.