Mamusie Listopadowe 2015 część II! - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-08, 11:43   #1111
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

dziewczyny narazie chyba trochę puściło, jak siedzę to nie kłuje ani nic, czuję tylko kopniaczki. myślicie że czekać cierpliwie do wizyty za tydzień czy dzwonić i pytać gin o co kaman ? nie mam żadnych plamień ani krwawień, bolało tylko z samego rana i wczoraj wieczorem, narazie się uspokoiło i już mi lepiej na sercu ??
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 11:45   #1112
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Ojej jaka piłeczka Śliczny brzusio i mamusia
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Fajowy - jak balonik
Spory jak na 21 ale jesteś bardzo szczupła więc pewnie dlatego. Ale cudny - taka piłeczka.
Dziękuję Wiesz, że jesteś pierwszą osobą, która mówi, że duży? Wszyscy mi mówią, że mam mały brzuch, co mnie z jednej strony cieszy, a z drugiej wkurza Zależy w co się ubiorę, ale czasem wygląda jakbym się objadła...

Na początku ciąży schudłam 2 kg, teraz przytyłam niecały 1kg, więc jestem jeszcze na minusie.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 12:09   #1113
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Dziękuję



Dziękuję Wiesz, że jesteś pierwszą osobą, która mówi, że duży? Wszyscy mi mówią, że mam mały brzuch, co mnie z jednej strony cieszy, a z drugiej wkurza Zależy w co się ubiorę, ale czasem wygląda jakbym się objadła...

Na początku ciąży schudłam 2 kg, teraz przytyłam niecały 1kg, więc jestem jeszcze na minusie.
Ja mówię o samym brzuszku. Bo tak jak pisałam jesteś bardzo szczupła. Moim zdaniem u takich osób brzuszek wydaje się duży w stosunku do reszty ciała. Uroczy.
Zobacz mój - 22tc. Na pewno mam mniejszy/inaczej zbudowany niż Twój Ale u mnie się rozlewa na boki bo nie jestem taka szczuplutka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22tc.jpg (218,4 KB, 43 załadowań)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 12:19   #1114
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

tylkokasia, masz zupełnie inny kształt, to prawda I malutki mi się wydaje hehe

Właśnie spojrzałam na listy z pierwszej strony, chciałam zobaczyć kto oprócz mnie jeszcze nie zna płci i wyszło mi, że 8 dziewczyn, ale może niektóre nie napisały do srbrnej_smugi, a płeć znają. W każdym bądź razie zauważyłam, że w liście płci są Gaabbi i monic167, a nie ma ich na liście z datami porodu, może się ujawnią?
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 12:31   #1115
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Agusiek ważne że dzidzia zdrowa,ale rozumiem Cię bo sama byłabym zawedziona gdybym teraz płci nie poznała


Poznanianka świetna piłeczka ja chyba nie mam tak kształtnego brzuszka


U nas już dziś chłodniej,od wpółdo 4nie spałam bo burza była a pozatym mąż do pracy sie szykował,usnełam dopiero ok 6
Jakiegoś pecha ostatnio mamy,najpierw mężowi promotor pracy przyjąć nie chciał i musiał biedak jeździć 100km na darmo w te upały potem jakiś dziadek nieogarnięty rozwalił mu zderzak a na dokładke wczoraj laptop nam się zepsuł jakieś fatum normalnie
Dziewczyny miałam spytać,piła już któraś z was glukozę??bo ja dostałam skierowanie na to i sie zastanawiam czy przeżyję bo różne opinie słyszałam
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 12:33   #1116
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja byłam nacięta bardzo mocno do kleszczy. Nie miałam na to wpływu żadnego...
Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
No wlasnie, nieraz nie mamy na to żadnego wpływu:/
No niestety, czasami trzeba Ale to jest malutki odsetek wszystkich nacięć. Zazwyczaj tną, bo tak jest prościej.


Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
tylkokasia, masz zupełnie inny kształt, to prawda I malutki mi się wydaje hehe

Właśnie spojrzałam na listy z pierwszej strony, chciałam zobaczyć kto oprócz mnie jeszcze nie zna płci i wyszło mi, że 8 dziewczyn, ale może niektóre nie napisały do srbrnej_smugi, a płeć znają. W każdym bądź razie zauważyłam, że w liście płci są Gaabbi i monic167, a nie ma ich na liście z datami porodu, może się ujawnią?
Ja już kiedyś pisałam, ale chyba nie zostało wyłapane
Termin porodu z om mam na 5 listopad. A z usg na 24 październik

To i ja Wam pokażę zdjęcie mojej uśmiechniętej Księżniczki
Badania prenatalne miałam robione na NFZ i proszę jakie piękne foteczki dostałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4D.jpg (67,8 KB, 38 załadowań)
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 12:38   #1117
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Poznanianka świetna piłeczka ja chyba nie mam tak kształtnego brzuszka
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
No niestety, czasami trzeba Ale to jest malutki odsetek wszystkich nacięć. Zazwyczaj tną, bo tak jest prościej.



Ja już kiedyś pisałam, ale chyba nie zostało wyłapane
Termin porodu z om mam na 5 listopad. A z usg na 24 październik

To i ja Wam pokażę zdjęcie mojej uśmiechniętej Księżniczki
Badania prenatalne miałam robione na NFZ i proszę jakie piękne foteczki dostałam
Śliczny uśmiech A co do daty to byś musiała napisać PW do srebrnej_smugi, żeby Cię na listę wpisała
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 12:48   #1118
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałam spytać,piła już któraś z was glukozę??bo ja dostałam skierowanie na to i sie zastanawiam czy przeżyję bo różne opinie słyszałam
Na samym początku ciąży lekarz kazał mi zrobić cukier na czczo i wyszedł mi trochę za wysoki. Skierował mnie na test obciążenia glukoza 75 i przeżyłam do kubka z glukoza wcisnelam całą cytryne i smakowała jak lemoniada. Nie ma żadnych przeciwskazan co do cytryny i w żaden sposób nie wpływa na wynik. Nawet w lab się mnie pani pytała czy mam ze sobą cytryne. Tylko jest jeden ból - jesteś 3 razy kuta, na czczo, po 1 godz i po 2 godz. Wyniki mi wyszły książkowe.

A ja mam inne pytanie - nie macie przypadkiem problemu z kręceniem nóg? Mam wrażenie jakby ktoś mnie non stop w lydkach i kostkach laskotal. To jest okropne. Biorę magnez i trzymam nogi w górze, ale nie pomaga.
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 12:52   #1119
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Agusiek89, śliczne zdjęcia

Połowa ciąży za mną, dziś rozpoczynam 21 tydzień Pochwalę się więc brzuszkiem Przepraszam za mój niewyjściowy wygląd
Ale ładny zgrabniutki brzuszek mój to wygląda jakbym bliźniaki nosiła

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

A ja mam inne pytanie - nie macie przypadkiem problemu z kręceniem nóg? Mam wrażenie jakby ktoś mnie non stop w lydkach i kostkach laskotal. To jest okropne. Biorę magnez i trzymam nogi w górze, ale nie pomaga.[/QUOTE]

Twoje objawy przypominają mi objawy mojej koleżanki kiedy była w ciąży, mówi się na to Zespół niespokojnych nóg, mówiła że nie dało się zbyt długo siedzieć czy leżeć bo nogi jej "latały" ale czy to, to ? hmm nie mam pojęcia
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 13:36   #1120
KarGS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 31
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cześć dziewczyny,

ale pędzicie z koksem Ja w poniedziałek byłam na wizycie - z maluszkiem wszystko ok i pan doktor wydrukował nam fotkę (więc pierwsze zdjęcie do albumu jest Szkoda że nie mam skanera, bo bym się pochwaliła.

Również dostałam skierowanie na glukozę i też się trochę tego badania obawiam, bo podobnie jak Kasiula8708 różne historie na temat glukozy słyszałam

Dziś jedziemy po odbiór wózka Zdecydowaliśmy się na TAKO Dagla
http://tako.net.pl/index.php?option=...category_id=35

Klasyczny, ponieważ koło nas trudny teren

Aaa i dziś zaszalałam w Smyku i kupiłam 3 ubranka z Kubusiem Puchatkiem - jak odbiorę zrobię zdjęcia

Miłego dnia Wam życzę
KarGS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 13:43   #1121
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

U Was też taka beznadziejna pogoda? U mnie po chwilę pada... A w nocy była straszna ulewa (ulewa to nawet mało powiedziane...) i burza, chyba też coś zerwało, bo do 6 rano prądu nie było. Mam nadzieję, że jutro będzie ładnie i nie będzie padać, bo wybieram się na warsztaty Świadoma Mama i nie chcę przemoknąć...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 14:04   #1122
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
U Was też taka beznadziejna pogoda? U mnie po chwilę pada... A w nocy była straszna ulewa (ulewa to nawet mało powiedziane...) i burza, chyba też coś zerwało, bo do 6 rano prądu nie było. Mam nadzieję, że jutro będzie ładnie i nie będzie padać, bo wybieram się na warsztaty Świadoma Mama i nie chcę przemoknąć...
U mnie na mazurach bardzo fajna pogoda słoneczko świeci od rana, ale czasem chmurki zasłaniają, no i wiatr jest lekko chłodny, więc tylko korzystać z pogody
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:06   #1123
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
U Was też taka beznadziejna pogoda? U mnie po chwilę pada... A w nocy była straszna ulewa (ulewa to nawet mało powiedziane...) i burza, chyba też coś zerwało, bo do 6 rano prądu nie było. Mam nadzieję, że jutro będzie ładnie i nie będzie padać, bo wybieram się na warsztaty Świadoma Mama i nie chcę przemoknąć...
Beznadziejne sa upały gdzie te warsztaty?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:07   #1124
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Na samym początku ciąży lekarz kazał mi zrobić cukier na czczo i wyszedł mi trochę za wysoki. Skierował mnie na test obciążenia glukoza 75 i przeżyłam do kubka z glukoza wcisnelam całą cytryne i smakowała jak lemoniada. Nie ma żadnych przeciwskazan co do cytryny i w żaden sposób nie wpływa na wynik. Nawet w lab się mnie pani pytała czy mam ze sobą cytryne. Tylko jest jeden ból - jesteś 3 razy kuta, na czczo, po 1 godz i po 2 godz. Wyniki mi wyszły książkowe.

A ja mam inne pytanie - nie macie przypadkiem problemu z kręceniem nóg? Mam wrażenie jakby ktoś mnie non stop w lydkach i kostkach laskotal. To jest okropne. Biorę magnez i trzymam nogi w górze, ale nie pomaga.


Właśnie słyszałam że w nie wszystkuch lab godzą sie na cytrynęa ja za słodkim tak za bardzo nie przepadam mam nadzieję że dam radę zabieram męża ze sobą bo sama to bym tam chyba jajo zniosła



Cytat:
Napisane przez KarGS Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

ale pędzicie z koksem Ja w poniedziałek byłam na wizycie - z maluszkiem wszystko ok i pan doktor wydrukował nam fotkę (więc pierwsze zdjęcie do albumu jest Szkoda że nie mam skanera, bo bym się pochwaliła.

Również dostałam skierowanie na glukozę i też się trochę tego badania obawiam, bo podobnie jak Kasiula8708 różne historie na temat glukozy słyszałam

Dziś jedziemy po odbiór wózka Zdecydowaliśmy się na TAKO Dagla
http://tako.net.pl/index.php?option=...category_id=35

Klasyczny, ponieważ koło nas trudny teren

Aaa i dziś zaszalałam w Smyku i kupiłam 3 ubranka z Kubusiem Puchatkiem - jak odbiorę zrobię zdjęcia

Miłego dnia Wam życzę



Ale zdjęcie śliczne zazdroszczę mój gin mimo ze chodzę prywatnie nie ma tak dobrego sprzętu i zdjęcia zwłaszcza buźki marnej jakości są zastanawiam się czy niw wybrać się na wizytę do gina z lepszym sprzętem

Wózek fajny ale mnie nie przekonują takie koła retro
Pochwal się ubrankami koniecznie





Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
U Was też taka beznadziejna pogoda? U mnie po chwilę pada... A w nocy była straszna ulewa (ulewa to nawet mało powiedziane...) i burza, chyba też coś zerwało, bo do 6 rano prądu nie było. Mam nadzieję, że jutro będzie ładnie i nie będzie padać, bo wybieram się na warsztaty Świadoma Mama i nie chcę przemoknąć...
U mnie też nie za ładnie za oknem ale wole to od upałów,to są właśnie plusy mieszkania w większych miastach ja o takich warsztatach w mojej pipidówie mogę pomarzyć zdaj relację jutro
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:08   #1125
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cześć dziewczyny jak tam u Was po nocnych burzach? Ja dopiero przed chwilą odzyskałam internet...
Z nudy zrobiłam kolaż od pierwszego ciążowego zdjęcia do najaktualniejszego i przeżyłam szok jak zobaczyłam zmianę:p a jeszcze do listopada tyle urosne...

Tez juz mam skierowanie na krzywą, codziennie to odkładam :/ mam tylko jedną żyłe z której da się cokolwiek pobrać,nie wiem czy da rade 3 razy w jednym dniu... Po ostatnim badaniu dopiero co mi zszedł siniak.
A wiecie ile prywatnie kosztuje krzywa? Niby mi skierowanie dał ale czy z tym skierowaniem będę miała zadarmo to mam jakieś wątpliwości...

Gaabbi śliczne zdjęcie

Poznanianka fajny brzuszek i mały wg mnie nie jest, idealny jak na taki wiek ciąży

Któraś z Was pytała (przepraszam,już nie ogarniam) jak ogólnie nasz pies mnie teraz traktuje -zawsze był okropnym przytulasem, teraz tak samo się tuli, często do brzucha,nie chciałabym pisać że teraz częściej,może wcześniej nie zwróciłam uwagi coraz częściej mnie też wącha w okolicach krocza dzieci siostry tz traktuje bardzo fajnie,małego zawsze powącha,polize i położy się koło niego -mały ma teraz 6 miesięcy (urodził się tego samego dnia co ja miałam ostatni okres :p) Zuza robi z nim co chce,wyciąga język, bawi się jego ogonem,zagląda do uszu. Nasz pies był wybierany do dogoterapii i jesteśmy po egzaminie na psa wizytującego, miałam 3 dzieci które nas odwiedzaly swego czasu -chłopca z autyzmem i dwójkę z porażeniem mózgowym, dziewczynkę w bardzo dobrym stanie, chłopczyka w kiepskim. Teoretycznie niczego nie powinnam się obawiać jeśli chodzi o psa,jest bardzo posłuszny, łagodny itd. Ale no kurcze, traktujemy go jak dziecko,wyleguje się z nami w łóżku itd,jest dość zazdrosny o mnie,kładzie się między mną a tz jak ma taką możliwość. Narazie się cieszy,ekscytuje jak mówimy dzidzia, brzuszek, Paulinka, uczę go tulic brzuch na hasło "gdzie jest Paulinka?" ale boję się że po porodzie poczuje się odrzucony
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:09   #1126
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez kasiabwwl Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie... Ostatnio rzadko kochamy się z TŻ, ale jak już się zabierzemy do roboty to po orgazmie czuję, że bardzo mi twardnieje macica. Trwa to jakąś minutę. To normalne? Pytam bo przy ciąży z Zosią mieliśmy zakaz bzykania więc takich "problemów" nie miałam
Tak samo mam nic niepokojącego, bez obaw, po prostu wyraźnie czuć skurczającą się macicę podczas orgazmu

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Ile z Was zdecyduje się na drugie imię dla dziecka?
Ja napewno nadam, albo którejś z Babć albo wybiorę jakąś patronkę świętą

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile macie na plusie kg?
Bo ja myślałam że ze 4 a tu prawie 6kg :O (23tc)
Zależy jak liczyć, bo z początku zleciałam 1 kg, potem zaczęłam przybierać, startowa: 49,5kg, obecnie w 20 tc: 51,7kg więc 2-3kg

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
My już po połówkowym. Mamy zdrową CÓRECZKĘ jestem przeszczęśliwa mąż troszkę zawiedziony, że nie będzie miał z kim w piłę grać, bo nastawialiśmy się na chłopca. A tu proszę mała ładnie rośnie, dała się zbadać, aż lekarka była zdziwiona że tak bez problemów wszystko pomierzyła i obejrzała. Waży niecałe 400g. Przykrywała sobie rączkami główkę, albo łapała się za stópkę
Gratuluję zdrowej córci!!! No naprawdę wysyp córeczek u mnie roczna córka lepiej kopie piłkę niż 4-letni synek, więc niech tak nie spisuje na straty swojej małej piłkarki

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki
Chciałabym nieśmiało dołączyć do grona listopadowych mamuś Jestem mamą ksiezniczki Helenki urodzonej 25 listopada 2009 roku i mamą Aniołka z 8 stycznia 2014 roku.Wczoraj miałam USG połówkowe, termin ustalony na 25 listopada (!!!! - tak jak Helenka) i też będzie córcia.
Pozdrawia Was wszystkie i całuje
Witamy, pisz z nami jak najwięcej też mam córeczkę Helenkę i teraz oczekuję jej siostry a żeby było śmieszniej, to mój Mąż chciał właśnie Milenkę hahaha

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Połowa ciąży za mną, dziś rozpoczynam 21 tydzień Pochwalę się więc brzuszkiem Przepraszam za mój niewyjściowy wygląd
Ale piłeczka, wow! Bardzo zgrabnie wyglądasz
Cynamon no właśnie, bo widziałam też Twój brzuszek, faktycznie masz wyżej

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja mówię o samym brzuszku. Bo tak jak pisałam jesteś bardzo szczupła. Moim zdaniem u takich osób brzuszek wydaje się duży w stosunku do reszty ciała. Uroczy.
Zobacz mój - 22tc. Na pewno mam mniejszy/inaczej zbudowany niż Twój Ale u mnie się rozlewa na boki bo nie jestem taka szczuplutka.
Brzuszek i brzuszek, jak wszystkie się różnimy ... Ja już widzę u Ciebie okrąglinka

Ja wczoraj na wieczór byłam dosyć spanikowana... Zaczęło się od bólu w dole kręgosłupa, nie żaden okresowy, ale męczący jakby z przemęczenia i wszystko byłoby okej, ale przy prasowaniu zaczęła mnie boleć jakby góra brzucha... Położenie się nic nie pomagało, nie wiedziałam co robić. Zostawiłam wszystko i poszłam się położyć do łóżka, dziś nawet nie ma śladu, uff
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:12   #1127
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Właśnie słyszałam że w nie wszystkuch lab godzą sie na cytrynęa ja za słodkim tak za bardzo nie przepadam mam nadzieję że dam radę zabieram męża ze sobą bo sama to bym tam chyba jajo zniosła
Nudno jest rzeczywiście, ale słyszałam, że dziewczyny mdleja i zwracają i dlatego ktoś z nami na te badania musi pójść. Ja znioslam to bardzo dobrze, ale każda musi sprawdzić na sobie
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:16   #1128
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dziewczyny no weźcie przestańcie z ta glukoza. Badanie jak badanie i tak trzeba je przejść. A połowa sukcesu to nastawienie. Niektórzy to taki banał rozdmuchają do niewiadomo czego, nie słuchajcie tych głupot!
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:41   #1129
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dziewczyny super brzuszki

gratuluję udanej wizyty,szkoda że dzidzia nie pokazała co ma między nóżkami

ja dziś się zapomniałam i wypiłam 3 filiżanki słabej co prawda ale herbaty... No ale pomogło mi trochę w tym choróbsku okropnym...

co do krzywej to ja mam zrobić miedzy 24-26 tc, dziś kończę 21 tc więc to już niedługo. Jeżeli chodzi o cytrynę to koleżanka chciała sobie tak zrobić i Panie w Lux Medzie stanowczo zabroniły bo może zakłócić wynik więc sama nie wiem...
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 14:41   #1130
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

fasterka90, Amelia16, dziękuję

Poziomkowa89, jutro są w Poznaniu. Ale są w wielu innych miastach. Tu jest strona: www.swiadomamama.pl Niestety teraz jak na złość, nie mogę znaleźć harmonogramu...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:49   #1131
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Wlasnie słucham w radio o znieczuleniu do porodu. Obowiązuje od 1 lipca i obejmie 16procent kobiet.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, jak podają oxy to zzo nie jest możliwe? Wie ktos moze?

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Aaa! I witam w 6miesiącu bylam w lumpku i byl wysyp na polśpiochy. Akurat tego najbardziej potrzebuje! Kupiłam 7ciuszkow za 14zl tak mnie frustruje niewiedza o płci jeszcze dwa dni! Obym sie dowiedziała bo nie wytrzymam juz dłużej
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:53   #1132
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ja tez robiłam badanie w lux medzie i to właśnie tam bez problemu mogłam pić z cytryna. Pytałam się też lekarzy i tez nie widzieli problemu.
Wonderka jak dziewczyny się pytają to dyskutujemy, dlaczego to negujesz? Oczywiście że dużo zależy od nastawienia, tak jak pisałam ja znioslam badanie rewelacyjnie.
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 15:02   #1133
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Mi jak gin dawał skierowanie to mówił o tej cytrynie że nie wolno bo może wynik żle wyjść więc sama nie wiem, ja wypiję bez cytryny wszystko da się przeżyć.
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 15:06   #1134
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Co miasto to teorie i sposoby
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 15:09   #1135
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Wiecie, że jedna z lipcowych mam do dziś nie zna płci? Podziwiam, bo ja bym chyba zwariowała
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 15:12   #1136
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Wiecie, że jedna z lipcowych mam do dziś nie zna płci? Podziwiam, bo ja bym chyba zwariowała
Moja koleżanka, która ma termin za miesiąc tez nie zna płci bo po prostu nie chciała poznać. Ja tez byłam bardzo ciekawa za pierwszym i za drugim razem
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 15:13   #1137
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Moja koleżanka, która ma termin za miesiąc tez nie zna płci bo po prostu nie chciała poznać. Ja tez byłam bardzo ciekawa za pierwszym i za drugim razem
Z tego co wyczytałam to ona nie, że nie chciała, tylko nie udało się zobaczyć. Bynajmniej tak zrozumiałam.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 15:16   #1138
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Z tego co wyczytałam to ona nie, że nie chciała, tylko nie udało się zobaczyć. Bynajmniej tak zrozumiałam.
Wiem tylko napisałam że moja koleżanka sama nie chciała poznać płci.
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 15:18   #1139
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Wiem tylko napisałam że moja koleżanka sama nie chciała poznać płci.
Tez podziwiam. Bo ja bym na pewno nie wytrzymała. Bez znaczenia czy to byłaby pierwsza, druga czy kolejna ciąża
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 15:28   #1140
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Ja tez robiłam badanie w lux medzie i to właśnie tam bez problemu mogłam pić z cytryna. Pytałam się też lekarzy i tez nie widzieli problemu.
Wonderka jak dziewczyny się pytają to dyskutujemy, dlaczego to negujesz? Oczywiście że dużo zależy od nastawienia, tak jak pisałam ja znioslam badanie rewelacyjnie.
Mnie tu zanegowano z poważniejszego powodu niż badanie, które nie potrzebnie się demonizuje i straszy nim ciężarne. Dyskusja ok, ja nic do niej nie mam.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-24 16:18:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.