Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-13, 12:04   #811
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez niunka2015 Pokaż wiadomość
A potem daj mi coś do ubrania, albo dlaczego mi nie wyprałas?
a jak posprzatasz to on nic nie moze znalezc :/
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:05   #812
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Rosario to nieźle....
A my wczoraj rosołu nieschowali do lodówki i się zespół.... Schaboszczaki mam wyjete w sobotę rozmrozone w niedziele pachna mięsem więc chyba dobre są.... ???
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:05   #813
niunka2015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 301
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
mi to nie przeszkadza, choc w sumie to chyba tylko moja mama tak robi. i tesciu czasem, niech lapie bakterii troche

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------


obcinam na spiocha, wiec Jas nawet nie wie kiedy to robie
Ania to niestetysie obudzi i wydziera
niunka2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:06   #814
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Masakra. Ja nie wierze w to całe adhd - tzn do pewnego stopnia napewno jest cos takiego, ale takie akcje to wina rodzicow. Za duzo pozwolone. Tak duże dziecko juz powinno umieć nad soba zapanować w pewnym stopniu.
Wiesz co to nie było samo adhd bo miał też było widać niepełnosprawność po całokształcie poruszania się, tym, że nie mówił tylko krzyczał itd.
Jak mówiłam do pielęgniarki, że nie wiem jak można wejść z takim dzieckiem jak tu maleństwa są, to w czasie rozmowy zrozumiałam, że lekarze nawet nie potrafią jednoznacznie zdiagnozować co jemu jest, więc chyba kilka chorób się nałożyło.
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:06   #815
niunka2015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 301
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Rosario to nieźle....
A my wczoraj rosołu nieschowali do lodówki i się zespół.... Schaboszczaki mam wyjete w sobotę rozmrozone w niedziele pachna mięsem więc chyba dobre są.... ???
Ja mialam wczoraj schabiszczaki, dzisiaj mielone i chipsy z batatow
niunka2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:07   #816
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
a podeslalabys mi te elfy
?
Ja tez poprosze :-P

Domima wg mnie w kręconych b.ładnie wygladasz. Masz piękne rzęsy i wogóle laska z ciebie
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:08   #817
czajelka
Rozeznanie
 
Avatar czajelka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 897
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Wiecie co umowilam sie do dietetyka na przekór dla tz jemu sie to bardzo nie podoba u niego dietacto mniej jesc i tyle

a ja od bardzo dawna chcialam przejsc na diete i jutro mam pierwsza wizyte na 13 i jemu nic nie bede mowila Mam trochę swojej kasy więc mogę w siebie zainwestować
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fskjomjqamg44.png
Mój Kubuś

II kreseczki 30.07.2014

Czekamy na nasza Malutką Miłość
czajelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 12:08   #818
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Wiesz co to nie było samo adhd bo miał też było widać niepełnosprawność po całokształcie poruszania się, tym, że nie mówił tylko krzyczał itd.
Jak mówiłam do pielęgniarki, że nie wiem jak można wejść z takim dzieckiem jak tu maleństwa są, to w czasie rozmowy zrozumiałam, że lekarze nawet nie potrafią jednoznacznie zdiagnozować co jemu jest, więc chyba kilka chorób się nałożyło.
Rozumiem. Szkoda dzieciaka, ale mimo wszystko jak sa takie malenstwa to powinni to jakos ogarnac logistycznie.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:09   #819
niunka2015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 301
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
Wiecie co umowilam sie do dietetyka na przekór dla tz jemu sie to bardzo nie podoba u niego dietacto mniej jesc i tyle

a ja od bardzo dawna chcialam przejsc na diete i jutro mam pierwsza wizyte na 13 i jemu nic nie bede mowila Mam trochę swojej kasy więc mogę w siebie zainwestować
Podziwiqm, ja mam alergie jakas juz na haslo dieta...
niunka2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:09   #820
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
Wiecie co umowilam sie do dietetyka na przekór dla tz jemu sie to bardzo nie podoba u niego dietacto mniej jesc i tyle

a ja od bardzo dawna chcialam przejsc na diete i jutro mam pierwsza wizyte na 13 i jemu nic nie bede mowila Mam trochę swojej kasy więc mogę w siebie zainwestować
Ja bym poszla ale nie ukrywała tego przed tz raczej, do niczego dobrego to nie prowadzi takie ukrywania i klamstewka.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:09   #821
niunka2015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 301
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Rozumiem. Szkoda dzieciaka, ale mimo wszystko jak sa takie malenstwa to powinni to jakos ogarnac logistycznie.
Z drugiej strony jak ma takie dziecko do kekarza isc.?
niunka2015 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 12:10   #822
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
FLIGHT - uuuu czyli Ty tez czym predzej drugie chcesz? mi sie wydaje ze taka mala roznica wieku jest super, zobaczymy jak to wyjdzie heh
tak, ja jeszcze w ciąży mówiłam, żę od razu chcę
no ale cc zweryfikowalo plany
Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
o tak tak




Matko Karola podziw.
Ja nie moalabym w zyciu sily na ciaze i drugie dziecko teraz..
myślę, że to zależy w dużej mierze od tego jakie kto ma dziecko i jak znosił ciążę
chociaż ja rzygałam do 20 tygodnia, na koniec puchłam, a i tak chętnie bym się na to wkrótce pisałą



Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Ja jestem eozczarowana tymi paletkami..bardzo..
mnie też Sleek nie powala
Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie moja Bunia ma rzęski, jeszcze są tak fajowsko podkręcone
super, nasza córcia ma takie same po TŻcie
Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
Hejka mamuśki. ...

stalo sie....
wszystko wygarnelam na tza a sama potem nie mogłam w to uwierzyc i tym bylam ostro dziwnie spokojna taka jak by ktos mnie uwolnil... oczywiscie bez placzu sie nie obylo ale on juz tego nie widzial.... reakcja tza bezcenna ani slowem sie nie odezwal nic a nic zabral tylko swoja poduszke i poszedl spac do pokoju obok.. rano pojechal do pracy ....

to wszystko dzieki wam bo bym caly czas dusila to w sobie i jeszcze gorzej sie czula ....teraz bede czekac i zobacze czy cos sie zmieni czy nie.....
i ogromne brawa dla Ciebie
Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Pochwale mojego syneczka, spal dzis 10h, od 20.00 do 6.00
Kolo 3 sie wiercil i myslalam ze juz bedzie pobudka na jedzenie, ale jednak spal dalej. Zuch moj kochany
super
toś pojechała z tymi gryzakmi
Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Jestem !!! żyje
Piątek - cały dzień u mamy
Sobota - najgorszy dzień skoku
Niedziela - pół dnia byłą koleżanka, a drugie pół sprzątałam

a co do wieczora w piątek i pępkiem... około dwunastej w nocy mały obudził się z krzykiem i zaczął wrzeszczeć na całe gardło, nie mogłam go uspokoić, a przez ubranie poczułam, że pępek twardy, nie mogłam zdjąc body bo sie strasznie wiercił, więc do cycka, uspokoił się, zdjęłam body a tam pępek dwa razy większy, ogromny normalnie, twardy jak głaz, tż miał w piatek wychodne i wrócił na kuckach więc spał i liczyć na niego nie mogłam. Już chciałam jechac do szpitala, ale udało mi sie wszystko do środka wcisnąć, o dziwo łatwo poszło. Ryczałam razem z małym. Jak wcisnęłam poszła fala bąków i mega kupa ;/ Domyślam się, że to przeze mnie bo zjadłam na spróbowanie trochę mlodej kapusty ... ryczałam razem z małym ;/ i przez godzine trzymałam mu chuba wcisnięty ten pępek i bałam się go puścić ;/ teraz wracamy już do żywych, skok nam powoli mija.

Spróbuję sie wbić dzisiaj do was i powrócić na forum bez telefonu jest masakra ;/ ale już niedługo będę mieć tel. tata mi przesłał kase abym sobie jakiś kupiła Więc wrócę do was na stałe :P
Rosi ja wiem, że czasem chce się płakać, ale tak nie można maluch to czuję, a on potrzebuję silnej mamy, która go ochroni, a nie będzie płakać ja wzięłam sobie do siebie słowa mojego TŻ na ten temat i stwierdzam, że ma rację


hej

czy Wyście oszalały? tyle postów
ja zakupy dla małej zrobiłam ojj trochę kasy poszło, a jeszcze zostało jej 150zł więc myślę co by tu kupić


Gossip ja normalnie dawałam ze 150ml wody,teraz daję ze 160ml, a młoda miała od 8 do 12 przerwę, to zrobiłam ze 180 i zjadła
__________________
II krechy - 10.08.2014



Edytowane przez FlightlessBird
Czas edycji: 2015-07-13 o 12:13
FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:14   #823
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
Hejka mamuśki. ...

stalo sie....
wszystko wygarnelam na tza a sama potem nie mogłam w to uwierzyc i tym bylam ostro dziwnie spokojna taka jak by ktos mnie uwolnil... oczywiscie bez placzu sie nie obylo ale on juz tego nie widzial.... reakcja tza bezcenna ani slowem sie nie odezwal nic a nic zabral tylko swoja poduszke i poszedl spac do pokoju obok.. rano pojechal do pracy ....

to wszystko dzieki wam bo bym caly czas dusila to w sobie i jeszcze gorzej sie czula ....teraz bede czekac i zobacze czy cos sie zmieni czy nie.....
Brawo! Walcz o siebie i swoje szczęście, jak coś Ci się nie podoba to od razu jasno to mów. Nie daj się, jak już pierwszy krok za Tobą

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez niunka2015 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony jak ma takie dziecko do kekarza isc.?
Umowić się chociazby czy zadzwonić czy dużo dzieci jest, skoro takie akcje to nie wierzę, że problemem byłoby przyjęcie 5 minut przed wszystkimi albo po.
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:18   #824
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Wlasnie - droga przepchana :-P

Wiecie czego najbardziej boje sie przy drugiej ciąży? A raczej czego Wolalabym uniknąć? Tymi wizytami co miesiąc, i tym ze jakas niekompetentna i nieostrozna pigula bedzie zakładała mi cewnik - ostatnio nie bolalo jak mi zakladala. A i ostatnie 2 miechy ciąży to byla masakra dla mnie. Samo cc luzik moge i zaraz isc.
ja boje sie rodzic naturalnie, chcialabym przy drugim dziecku cc.
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:20   #825
Belka15
Rozeznanie
 
Avatar Belka15
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 692
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam krecic i tym starym co mam to przed ciaza moglam non stop godzine krecic naprawde i super bylo, na poczatku caly brzuch w siniakach ale potem skora sie przyzwyczaila i bylo coraz lepiej
a ja nie umiem kręcić ((
Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
Wiecie co umowilam sie do dietetyka na przekór dla tz jemu sie to bardzo nie podoba u niego dietacto mniej jesc i tyle

a ja od bardzo dawna chcialam przejsc na diete i jutro mam pierwsza wizyte na 13 i jemu nic nie bede mowila Mam trochę swojej kasy więc mogę w siebie zainwestować
i bardzo dobrze! trzymam kciuki!

niunka ja obcinam jak mala nie śpi.zajmuje to trochę czasu, ale nie płacze
__________________
Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie.
Kogoś, kto nie zeżre jabłek wszystkich
i ucieknie za morze.
Belka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:21   #826
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Jak tak czytam o waszych tż to stwierdzam, że mój mąż jest ideałem, nie mówię, że mnie nie wkurza nigdy, ale przy małym wszystko zrobi, obiad ugotuje jak trzeba, posprząta. Chyba go jednak nie doceniam...


Ja mam z cosmetics zone, zachęciły mnie dobre opinie w necie i wychodzą stosunkowo tanio w porównaniu do innych firm, robiłam już 2razy sobie i 2 razy mamie i bratanicy i jak narazie jestem bardzo zadowolona
Mam też baze i top z semilaca ale nie jestem zadowolona bo trzeba skrobać, a z cz ładnie płatami odchodzi.
Moja lista:
lakiery/baza/top cz
cleaner
aceton
lampa uv
waciki bezpyłowe
patyczek do skórek chyba z drzewa pomarańczowego mam, a skórki odmaczam w wodzie z mydłem lub smaruje nivea, a po całym manicure smaruje zwykłą oliwką jaką mam do małego

Aaa i przed nie matowię płytki blokiem, aby nie niszczyć paznokci i bardzo dobrze się trzyma u mnie.
Też bym chciała te hybrydy zacząć robić ale wkład na początek, kupić to wszystko... na razie mnie nie stać ;/
Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
Rosi ja wiem, że czasem chce się płakać, ale tak nie można maluch to czuję, a on potrzebuję silnej mamy, która go ochroni, a nie będzie płakać ja wzięłam sobie do siebie słowa mojego TŻ na ten temat i stwierdzam, że ma rację
Wiem o tym, popłakałam się po wszystkim, jak już mu ten pępek wcisnęłam... próbuje przy małym nie plakać, bo wiem, że on to czuje ale nieraz się nie da
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:24   #827
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Też bym chciała te hybrydy zacząć robić ale wkład na początek, kupić to wszystko... na razie mnie nie stać ;/
To byl moj prezent na dzień matki, na ur i im tez nic nie chcialam i trochę ksiazek sprzedalam
I dzis przyszly mi akurat nowe kolorki
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:28   #828
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez niunka2015 Pokaż wiadomość
A moja się 2 razy przewróciła z pleców na brzuch i coś więcej nie może. Tzn na bok daje rade potem jej rączka przeszkadza
u nas tez, raz sie przekrecil w nocy i teraz ani slychu ani widu
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:28   #829
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez Belka15 Pokaż wiadomość
a ja nie umiem kręcić ((


i bardzo dobrze! trzymam kciuki!

niunka ja obcinam jak mala nie śpi.zajmuje to trochę czasu, ale nie płacze
Dalabys rade. Zrobiłabys wykrok o wtedy łatwiej się kręci
Ja nie mogę na śpiocha noc robić kolo mojego Kawalera bo zaraz się budzi. Nawet przykrywam go delikatnie... rany jakiż on delikutasny :-/
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 12:30   #830
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
Wiecie co umowilam sie do dietetyka na przekór dla tz jemu sie to bardzo nie podoba u niego dietacto mniej jesc i tyle

a ja od bardzo dawna chcialam przejsc na diete i jutro mam pierwsza wizyte na 13 i jemu nic nie bede mowila Mam trochę swojej kasy więc mogę w siebie zainwestować
I bardzo dobrze! Choc ja bym pewnie oswiadczyla ze ide i tyle. Pytac o pozwolenie nie musisz, pokaz ze mozesz zrobic to na co masz ochote. Oczywiscie w ramach rozsadku, ale wizyta u dietetyka na pewno sie w nich miesci


ROSI wspolczuje tej akcji z pepkiem

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

W temacie obcinania paznokci, ja to robie podczas karmienia i na malym to nie robi wtedy zadnego wrazenia
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:32   #831
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
A jeszcze co zle wspominam to naciskanie brzucha zaraz po operacji :-(
Dziewczyny po cc wy tez macie dziwnie jak mówicie ze urodzilyscie, bo jakos dla mnie to dziwne ze nie urodziłam tylko mi wyjęli synka... :-(
nie. dla mnie cc to tez porod ;]
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:34   #832
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

BLACK -dzięki za komplement :-*

ROSI - ojej ale miałaś sytuacje :-( współczuję :-( ładnie musiałaś się zdenerwować :-(- dobrze ze udało się nad tym zapanować... Biedny Aleks :-(

SUNNY - ładnie Cie poniosło z tym zamówieniem he he myślałam że to dwa trzy a tu takie zamowionko skromne He he

GOCZEK -smutno się czyta ten twój ostatnio post :-( Przykre to jest bardzo ze to tak wygląda. Ciężka sytuacja -tak szczerze to tez bym już nie wysłała nic. Bo ja podchodzę z założenia że mam w du.pie tych co mają w du.pie mnie. Tylko faktycznie jest to smutne... Trzymam kciuki żeby się te relacje polepszyly :-***
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:38   #833
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez niunka2015 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony jak ma takie dziecko do kekarza isc.?
Nie wiem niech wejdzie od razu a nie czeka w kolejce i takie akcje.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:38   #834
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
ja boje sie rodzic naturalnie, chcialabym przy drugim dziecku cc.
ja też - i mam nadzieję, że zniosę je tak jak teraz
Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
nie. dla mnie cc to tez porod ;]
dla mnie też
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:41   #835
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość




a ja żałuję :-( ciagle o tym myślę jednak. Nie żałuję cc ale chcialabym zobaczyc co to za boleści przy sn.

ja mialam bole z krzyza. i podziekuje a sn, u mnie nie ma znieczulenia. niestety cc na zadanie tez nie
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:41   #836
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
ja boje sie rodzic naturalnie, chcialabym przy drugim dziecku cc.
Też przy drugiej ciąży tylko cesarka, po tym porodzie cierpiałam z miesiąc, przez tydzień ledwo chodziłam a o siadaniu mowy nie było, po cc też boli wiadomo, ale można siedzieć i zajmować sie dzieckiem po paru dniach. I tak jak Majka prywatna klinika, tylko muszę zobaczyc czy gdzie koło mnie jakaś jest
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:43   #837
Belka15
Rozeznanie
 
Avatar Belka15
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 692
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Dalabys rade. Zrobiłabys wykrok o wtedy łatwiej się kręci
Ja nie mogę na śpiocha noc robić kolo mojego Kawalera bo zaraz się budzi. Nawet przykrywam go delikatnie... rany jakiż on delikutasny :-/
mam takie zwykłe to muszę spróbować ) Dzięki ;*
__________________
Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie.
Kogoś, kto nie zeżre jabłek wszystkich
i ucieknie za morze.
Belka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:43   #838
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
Ja sie martwie apropos rozszerzania ze u nas bedzie anemia bo mala miala od razu przecieta pepowine i krew z lozyska nie zdazyla do jej organizmu splynac.
A u Was od razu przecinali czy czekali? Do mam ktore mialy porod SN
Ja nawet nie wiem, muszę męża spytać bo to on przecinal 😉





Cytat:
Napisane przez Belka15 Pokaż wiadomość
co cwiczysz?

ja też już po ćwiczeniach. wieczorem mi się nie chce..


i nie wrzeszczy?

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------


u mnie tez od razu ze względu na konflikt grup krwi



przez chwile myślałam, że źle czytam



No ja czekam na męża z ćwiczeniami żeby mieć spokój, nie lubię przerywać jak córa Się akurat uwagi domaga 😉


Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
Hejka mamuśki. ...

stalo sie....
wszystko wygarnelam na tza a sama potem nie mogłam w to uwierzyc i tym bylam ostro dziwnie spokojna taka jak by ktos mnie uwolnil... oczywiscie bez placzu sie nie obylo ale on juz tego nie widzial.... reakcja tza bezcenna ani slowem sie nie odezwal nic a nic zabral tylko swoja poduszke i poszedl spac do pokoju obok.. rano pojechal do pracy ....

to wszystko dzieki wam bo bym caly czas dusila to w sobie i jeszcze gorzej sie czula ....teraz bede czekac i zobacze czy cos sie zmieni czy nie.....



👏 dobry ruch


Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Zjadłam lody smietankowo-krowkowe z algidy mmm polecam
Wczoraj zjadłam smażonego kotleta na maśle i maluteńki kawałek normalnego w panierce, taka miałam ochotę i wafelki takie z musem czekoladowym
moja corcia jak narazie pięknie znosi wszystko a matka coraz wiecej je
Karmi żurawinowe przepyszne, lepsze niz pomarańczowo-granatowe
Jak wypije to serio wydaje mi sie, ze wiecej mleka sie robi albo to podświadomość

Lecę robić makijaż i jak Ala sie obudzi to wybywamy na dwór, cos sie przejaśnia
Wkurza mnie w takiej małej miejscowości fakt, ze każdy każdego zna i nie jest sie anonimowym no i wypady w dresie bez make Up odpadaja, bo zaraz ploteczki



No i super, ja też co raz więcej próbuje, była już pizza hawajska, młoda kapusta, pierogi ruskie, kompot z czereśni, maliny 😃 słodycze jem w sumie wszystkie oprócz czekolady. Na smażona pierś też przyjdzie pora wkrótce 😁
Co będziesz robić u fryzjera?


Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
My już po szczepieniu, Michaś się najadł, zrobiłam okład z sody i śpi teraz. Wizyta w przychodni to była istna masakra...

Była kolejka, 4 osoby przede mną, spotkałam 2 znajome, pogadałysmy, mały był bardzo grzeczny i śmiał się do innych dzieci. Potem już powoli była nasz kolej i przyszło dziecko... Dziecko z adhd lub czymś w ten deseń, dostało jakiegoś ataku furii zaczęło przeraźliwie krzyczeć, rzucać się, cały personel skupiony na nim. Co chwile uciekał na dwór, przyprowadzali go z krzykiem i znowu szopka... Michaś się wystraszył i w płacz. Jak go szczepiła to był już purpurowy od płaczu, chciała poczekać aż go uspokoje, ale powiedziałam, że ja chce stąd jak najszybciej wyjść i ma dawać zastrzyk. Uspokoiłam go trochę, włożyłam do fotelika już i znowu ten chłopiec zaczął piszczeć i krzyczeć. Nawet za szczepienie nie zapłaciłam, tylko powiedziałam do pielegniarki, że później zapłace i szybko do auta
Jeny pierwszy raz widziałam taką akcje... coś strasznego, zero jakiejkowliek kontroli nad tym dzieckiem, a miało na oko 9-10lat :/
O rany współczuję ...






Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Jestem !!! żyje
Piątek - cały dzień u mamy
Sobota - najgorszy dzień skoku
Niedziela - pół dnia byłą koleżanka, a drugie pół sprzątałam

a co do wieczora w piątek i pępkiem... około dwunastej w nocy mały obudził się z krzykiem i zaczął wrzeszczeć na całe gardło, nie mogłam go uspokoić, a przez ubranie poczułam, że pępek twardy, nie mogłam zdjąc body bo sie strasznie wiercił, więc do cycka, uspokoił się, zdjęłam body a tam pępek dwa razy większy, ogromny normalnie, twardy jak głaz, tż miał w piatek wychodne i wrócił na kuckach więc spał i liczyć na niego nie mogłam. Już chciałam jechac do szpitala, ale udało mi sie wszystko do środka wcisnąć, o dziwo łatwo poszło. Ryczałam razem z małym. Jak wcisnęłam poszła fala bąków i mega kupa ;/ Domyślam się, że to przeze mnie bo zjadłam na spróbowanie trochę mlodej kapusty ... ryczałam razem z małym ;/ i przez godzine trzymałam mu chuba wcisnięty ten pępek i bałam się go puścić ;/ teraz wracamy już do żywych, skok nam powoli mija.

Spróbuję sie wbić dzisiaj do was i powrócić na forum bez telefonu jest masakra ;/ ale już niedługo będę mieć tel. tata mi przesłał kase abym sobie jakiś kupiła Więc wrócę do was na stałe :P
Matko też bym się wystraszyła...
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:44   #839
Belka15
Rozeznanie
 
Avatar Belka15
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 692
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
ja mialam bole z krzyza. i podziekuje a sn, u mnie nie ma znieczulenia. niestety cc na zadanie tez nie
przeżyłam to samo i to jeszcze przez tyle godzin
ale cc też sie boję..
Nie wiem czy kiedyś się zdecyduję na 2 dziecko. z wielu powodów
__________________
Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie.
Kogoś, kto nie zeżre jabłek wszystkich
i ucieknie za morze.
Belka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:45   #840
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez madelinem Pokaż wiadomość
A i prosze,bi chyba.tu zdj nie wrzucalam, a nie wszystkie na fb jestescie
Mam nadzieje ze bedzie widac
sliczna jest
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-27 12:23:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.