Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-14, 19:36   #1561
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Malego cos uczulilo i nie wiem co Wysyfilo go na brzuszku i troche na buzi Z nowosci zjadlam 2 (czyt. dwa!) kapary. Mozliwe ze to przez to?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:38   #1562
czajelka
Rozeznanie
 
Avatar czajelka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 897
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

😃 hejka u mnie po wizycie u dietetyka....az 20kg nadwagi...tragedia.. I mowila ze najlepszy wysiłek fizyczny to szybki marsz....a te ćwiczenia co robię to tylko zwiększają masę mięśni i mogę się robic jeszcze ciężejsza....ostro...



Mati caly dzień grzeczny...tylko ja się martwię tym ze on bardzo rzadko w dzień je...a jak juz zacznie ssac cycek to jak 6minut possie to jest super....
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fskjomjqamg44.png
Mój Kubuś

II kreseczki 30.07.2014

Czekamy na nasza Malutką Miłość
czajelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:39   #1563
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

kupilam oballa z lancuszkiem. a niech ma! nadrobilam was a teraz kapac malego i do spania
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:40   #1564
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Tak mi sie spac chce a musze jeszcze zrobic sobie kolacje, pozmywac i odessać sie, coby laktację nakręcić. Ech. Zuza wstała sama, miałam problem z położeniem. Z 10 min mi zajęło ;p
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:43   #1565
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
😃 hejka u mnie po wizycie u dietetyka....az 20kg nadwagi...tragedia.. I mowila ze najlepszy wysiłek fizyczny to szybki marsz....a te ćwiczenia co robię to tylko zwiększają masę mięśni i mogę się robic jeszcze ciężejsza....ostro...



Mati caly dzień grzeczny...tylko ja się martwię tym ze on bardzo rzadko w dzień je...a jak juz zacznie ssac cycek to jak 6minut possie to jest super....
Moj tez tak marnie je w ciągu dnia ale dzis ulał i mial czym więc chyba ok. Rano jak wstanie i go ogarnę
yo zazwyczaj possie 2 min.

Jak z Tz?

Cashmere - nie wydaje mi się żeby 2 kapary to spowodowaly ale nie znam się




Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
😃 hejka u mnie po wizycie u dietetyka....az 20kg nadwagi...tragedia.. I mowila ze najlepszy wysiłek fizyczny to szybki marsz....a te ćwiczenia co robię to tylko zwiększają masę mięśni i mogę się robic jeszcze ciężejsza....ostro...



Mati caly dzień grzeczny...tylko ja się martwię tym ze on bardzo rzadko w dzień je...a jak juz zacznie ssac cycek to jak 6minut possie to jest super....


---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

A ja karmie od godziny. Juz zasnął i sie przebudzil
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:43   #1566
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
😃 hejka u mnie po wizycie u dietetyka....az 20kg nadwagi...tragedia.. I mowila ze najlepszy wysiłek fizyczny to szybki marsz....a te ćwiczenia co robię to tylko zwiększają masę mięśni i mogę się robic jeszcze ciężejsza....ostro...



Mati caly dzień grzeczny...tylko ja się martwię tym ze on bardzo rzadko w dzień je...a jak juz zacznie ssac cycek to jak 6minut possie to jest super....
no bo mieśnie więcej ważą. Dlatego moim zdaniem nie waga jest ważna, a wymiary. Bo czasem osoba ważąca 75kg może wyglądać lepiej niż ta ważąca 60 kg
ten obrazek najlepiej to oddaje:
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:45   #1567
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
ja patrząc na to jak mała jest już ruchliwa, nie wierzę, że będzie w stanie usiedzieć

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

grzebiac na allegro trafilam na zabawkę o ktorej na śmierć zapomniałam, a zawsze mówiłam, że ją kupię dziecku

http://allegro.pl/k-s-kids-lalka-jul...278378441.html

jest super, bawiłam się nią najśmieszniejsze jest jak powtarza to co ktoś powie no i można nagrać swój głos
jest też w wersji dla chłopaka
Musisz te wszystkie wynalazki wklejać? ja potem mam rozkminy czy kupować czy nie. Kurde kusi mnie ten oball ale drogie to to wszystko no!





Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Obudzila sie pol godz dluzej spala a jak sie obudzila to jęk na cake osiedle 😂🙈
Je teraz... Najpierw ksiadz później ministranci 🙈
Haha






Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Tez będę piekła jutro lub dziś.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Hanka - jak trzymasz dietę to skóra Filipka już w porządku?
Jesz biszkopty i chalke?
Niby w porządku, buzia gładka jest. Ale dziś znów na rączkach na przedramieniu wyskoczyly czerwone suche plamki, nie wiem z czego :/ chyba temu że wczoraj chciałam spróbować wykąpać go bez emolientu tylko w tym babydream co wcześniej albo pomidor go uczulil? Choć jadłam wcześniej i było ok.
A biszkopty jadam one bez mleka są chalki nie jem.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 19:47   #1568
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

jaka Ty szczuplutka! Też bym chciała żeby przy kp schudnąć a tu ani widu ani słychu..Może to ta czekolada??

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
czemu Wy się tak martwicie jak dziecko o 19:30 zaśnie już na noc? przecież dzieci po wieczorynce chodzą spać
nie ma już wieczorynki!:P
Moje chodzi tak spać i śpi całą noc lub prawie całą więc ja się cieszę że mam wierczór dla siebie..

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
No dzięki, taki brzydal ze mnie

Majka zawsze byłam szczupak, ważyłam zazwyczaj 49kg, teraz przy kp ważę mniej bo 46, Nadia wysysa ze mnie wszystko.

Violka tak ma zamek ale krótki
kurde czemu ze mnie nie wysysa>??muszę mniej żreć

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Takie mam borówki na dzialce
ale pięęękne!!

Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
😃 hejka u mnie po wizycie u dietetyka....az 20kg nadwagi...tragedia.. I mowila ze najlepszy wysiłek fizyczny to szybki marsz....a te ćwiczenia co robię to tylko zwiększają masę mięśni i mogę się robic jeszcze ciężejsza....ostro...



Mati caly dzień grzeczny...tylko ja się martwię tym ze on bardzo rzadko w dzień je...a jak juz zacznie ssac cycek to jak 6minut possie to jest super....
No to masz do zobienia trochę ale dasz radę! Ja się zastanawiam czy też nie pójsc
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:48   #1569
czajelka
Rozeznanie
 
Avatar czajelka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 897
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Majka cisza... Dzis przed wizyta powiedziałam że idę on tylko spojrzal i wsio w tym temacie 😃 jak na razie
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fskjomjqamg44.png
Mój Kubuś

II kreseczki 30.07.2014

Czekamy na nasza Malutką Miłość
czajelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:48   #1570
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Wpadam na borowki tez uwielbiam.
Ja juz wykapana teraz maz sie pluska. Malutki oprocz wczoraj zaczął sypiac przed 21. Tak mogłoby mu zostać bo jest super wieczor wolny
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:48   #1571
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Madzix nie moglam wstac przez dwie dobby do lazienki chodzilam z pielegniarkami bo mdlalam, raz zemdlalam w lazience przy nich to mnie ocucały, cewnik mialam wyjety dzien przed wyjściem ze szpitala, nie moglam w ogole siedziec dzwigac, wszystkie posilki miałam podstawiane pod nos, musialam krew dostac po porodzie bo taka anemua mi wyszła, nie bylam w stanie o to walczyc... Za ciezki miałam poród i wez tu trzymaj jeszcze diete bo kp... Ja musiałam stanąć na nogi po tym zeby móc jako tako funkcjonowac i zajac sie dzieckiem...
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 19:48   #1572
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Moj tez tak marnie je w ciągu dnia ale dzis ulał i mial czym więc chyba ok. Rano jak wstanie i go ogarnę
yo zazwyczaj possie 2 min.

Jak z Tz?

Cashmere - nie wydaje mi się żeby 2 kapary to spowodowaly ale nie znam się






---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

A ja karmie od godziny. Juz zasnął i sie przebudzil
No wlasnie tez mi sie w to nie chce wierzyc, ale nie wiem co innego moglo byc przyczyna

Chyba ze wczorajsza chalwa. Yh..
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:49   #1573
lekkaatletka
Zadomowienie
 
Avatar lekkaatletka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Masakra... Niech sobie założy bo chyba jej mózg słońce wypalilo ...








Tez prawda


A ja dostalam dzis paczuszke z hippa, sloiczek marchew kalarepka pasternak i do tego rozowa lyzeczka... Plus kody 20% na sloiczki, kosmetyki i mleko 15% zniżki. I za grosz jeszcze jakas paczuszka w rossmanie do odbioru
Jeszcze z bobovity ma przyjsc jakas niedlugo z jakimś jedzonkiem.
DO mnie też hipp przyszedł, a jeszcze nie otworzyłam
Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
haha wiem co czujesz moja mama tez ma lekka paranoje z czapka i by ciagle Szymkowi nowe kupowala

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------



a u Ciebie co za bieda?

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Szymek bawi sie karuzelka to machnelam kawke i slomke ptysiowa
Tylko nie ma chetnego by wywiesic pranie :p
Moi teściowie kupili 2 czapki małej, są tak okropne, że TZ zabronil mi nakładać
W jednej wygląda jak kucharka, a w drugiej jak Jagna z Chłopów.
Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
Jestem oficjalnie przewku*wiona. Moje dziecko dzisiaj dało mi popalić na maksa nie spala NIC (jestem w szoku ze niemowlak moze naprawde nic nie spać w dzien) od godziny 9 rano, poszlysmy na spacer i chcialam kupic jej tą zabawke/mate cokolwiek do zabawy bo jeczala jak opętana to pokazówke cała droge odwalala i w sklepie, w efekcie bylam tylko wâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠iona, po powrocie do domu dalej zero snu, a teraz usypialam ją POLTOREJ GODZINY. mam dosyć. w domu syf. pranie nie wstawione. naczyń góra. z glodu umieram. siedze i rycze ze złości. NIECH TEN SKOK SIE SKONCZY BŁAGAM

jest mi smutno, zle i samotnie ;( i jak sobie pomysle ze wlasnie mam dwie godziny na to zeby ogarnac wszystko co musze to mnie skreca ze złości. ale nie ! przyjdzie taki facet i powie Ci ze dziecko i dom to żadna robota

wyżalilam się.
ciekawe czy kiedys uda mi sie Was poczytać.
Swoją drogą aktualnie panicznie sie boje tego, ze jej tak zostanie.... oby to byl tylko skok
To na pewno skok. Miałam tak, dzis trochę lepiej, ale ściskam Cię bo wiem, jak to jest
Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
😃 hejka u mnie po wizycie u dietetyka....az 20kg nadwagi...tragedia.. I mowila ze najlepszy wysiłek fizyczny to szybki marsz....a te ćwiczenia co robię to tylko zwiększają masę mięśni i mogę się robic jeszcze ciężejsza....ostro...



Mati caly dzień grzeczny...tylko ja się martwię tym ze on bardzo rzadko w dzień je...a jak juz zacznie ssac cycek to jak 6minut possie to jest super....
W tym wieku już tak krótko mogą dzieciaki ssać. Ile razy je? Policz może. Norma jest od 4 do 12 razy. Jeśli dobrze przybiera, to znaczy że po prostu się szybko najada.
Uwierz mi, ze zazdroszczę, bo moja wczoraj jadła 13 razy!!!!! o.ch.ujać idzie, nic inneog nie robię tylko karmię.
lekkaatletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:50   #1574
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Hanka Ty mi nawet nie mów, za dużo tego Lalkę Julię kupię, ale później, na jakieś pół roku najwcześniej


dobra uciekam spać, bo jakaś dziś wypluta jestem

aaa nie mówiłam Wam - w auto nam wczoraj baba pierdzielnęła... Na parkingu pod blokiem. Zostawiła kartkę z danymi ale obstawiam, że nie z uczciwości, a pewnie ktoś ją widział, bo u nas na osiedlu ciągle ktoś chodzi, a i pod blokiem wiecznie plotkary na ławce siedzą
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:51   #1575
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Dobra. Nadrobilam. Kurde ale ciężko...
Mialam wizytę siostry tz-spóźnione życzenia imieninowe - przyniosła mi takie mąkę opakowanie czekoladek w ramach prezentu. Eh. Nie chce mi się nawet roztrzasac tego tematu. ..

Dziwnie się czuje. Pulsuje mi jakby w uchu :-( i się denerwuje ze mnie gdzieś przewalutowanie czy co... :-(
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:51   #1576
Mirelka_90
Raczkowanie
 
Avatar Mirelka_90
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Heja. My nawet mieliśmy dobry dzień. Mały miał szczepienie na pneumokoki nawet nie zaplakal. Ważymy 6850g no ale nie jest źle bo podwoił już dawno swoją masę urodzeniowąa dzieci maja na to czas do 6 msc życia. Poczytalam was i sama nie wiem do czego i co się odnieść. Dawno mnie nie było więc ciężko wejść w temat z wami. Mogę jedynie co do spania. Moj Wiktor chodzi spać zaraz po 19 na pierwsze karmienie wstaje 24/1 w nocy potem jest różnie. Czasem wstaje często Bo nie najada się w ogóle bo po chwili ssania zasypia a ja z nim. Śpi z nami oczywiście bo mamusie się w nocy niechce wstawać bo kiedyś na siedząco go karmilam to prawie bym upuscila go bo zasnelam.

Moja Maja niestety środek lata a ona ma zapalenie oskrzeli :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
__________________
Majunia 12.08.2010r.

Wiktorek 15.03.2015r.
Mirelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:51   #1577
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Zaraz idę pooglądać w klubie co się tam dzieje...
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:57   #1578
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
Jestem oficjalnie przewku*wiona. Moje dziecko dzisiaj dało mi popalić na maksa nie spala NIC (jestem w szoku ze niemowlak moze naprawde nic nie spać w dzien) od godziny 9 rano, poszlysmy na spacer i chcialam kupic jej tą zabawke/mate cokolwiek do zabawy bo jeczala jak opętana to pokazówke cała droge odwalala i w sklepie, w efekcie bylam tylko wâ�☠â�☠â�☠â�☠iona, po powrocie do domu dalej zero snu, a teraz usypialam ją POLTOREJ GODZINY. mam dosyć. w domu syf. pranie nie wstawione. naczyń góra. z glodu umieram. siedze i rycze ze złości. NIECH TEN SKOK SIE SKONCZY BŁAGAM

jest mi smutno, zle i samotnie ;( i jak sobie pomysle ze wlasnie mam dwie godziny na to zeby ogarnac wszystko co musze to mnie skreca ze złości. ale nie ! przyjdzie taki facet i powie Ci ze dziecko i dom to żadna robota

wyżalilam się.
ciekawe czy kiedys uda mi sie Was poczytać.
Swoją drogą aktualnie panicznie sie boje tego, ze jej tak zostanie.... oby to byl tylko skok
Skonczy sie trzeba to jakos przetrzymac

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Malego cos uczulilo i nie wiem co Wysyfilo go na brzuszku i troche na buzi Z nowosci zjadlam 2 (czyt. dwa!) kapary. Mozliwe ze to przez to?
Moim zdaniem możliwe. Jeżeli jadlas chwilę po tym jak karmilas to bardzo prawdopodobne
Cytat:
Napisane przez Mirelka_90 Pokaż wiadomość
Heja. My nawet mieliśmy dobry dzień. Mały miał szczepienie na pneumokoki nawet nie zaplakal. Ważymy 6850g no ale nie jest źle bo podwoił już dawno swoją masę urodzeniowąa dzieci maja na to czas do 6 msc życia. Poczytalam was i sama nie wiem do czego i co się odnieść. Dawno mnie nie było więc ciężko wejść w temat z wami. Mogę jedynie co do spania. Moj Wiktor chodzi spać zaraz po 19 na pierwsze karmienie wstaje 24/1 w nocy potem jest różnie. Czasem wstaje często Bo nie najada się w ogóle bo po chwili ssania zasypia a ja z nim. Śpi z nami oczywiście bo mamusie się w nocy niechce wstawać bo kiedyś na siedząco go karmilam to prawie bym upuscila go bo zasnelam.

Moja Maja niestety środek lata a ona ma zapalenie oskrzeli :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Ojej to jak na pierwszego dzidziusia waży niedużo okruszel malutki i zdrowia dla Majusi
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:59   #1579
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Kamilove.... no naprawdę taka Chudzinka śliczna z Ciebie :-*- aż naprawdę jestem w szoku ze tak pięknie przeszłas przez poród. Niesamowite...

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Bylam dzis na zakupach i przypadkiem skusilam sie na kiecke i buty

Michas spal na dworze, az u sąsiada zebraly sie dzieciaki i tyle bylo jego spania
A pogoda do dupy, leje :/
Pokazałaś juz swoje zakupy?
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 19:59   #1580
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Idę obczaic klub i poczytać książkę. kupiłam dziś gazetę z książka Nory Roberts
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 20:01   #1581
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Mlody spi od godziny, mam nadzieje ze nie uznal ze to juz noc.
Idzie na rekord
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 20:02   #1582
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Dziś bd pierwsza kapiel corci w naszej wannej z ta podkładką co kupilismy, do jej wanienki sie.nie nadaje bo jest za duza i sie slizga od spodu ma przyssawki a wanienka okragla i nie ma jak tego zassac...
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 20:04   #1583
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
No dzięki, taki brzydal ze mnie

Majka zawsze byłam szczupak, ważyłam zazwyczaj 49kg, teraz przy kp ważę mniej bo 46, Nadia wysysa ze mnie wszystko.

Violka tak ma zamek ale krótki
Mój nie chciał ze mnie wyssac jak jeszcze caly czas karmiłam... :-( no ale e moim przypadku to chyba za krótko :-(

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Wizyta kontrolna w związku z wodniaczkiem jąderka
A widzisz go jeszcze? Czy ma normalny woreczek? Bo zastanawiam się czy u nas jest jeszcze czy nie...
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 20:06   #1584
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Musisz te wszystkie wynalazki wklejać? ja potem mam rozkminy czy kupować czy nie. Kurde kusi mnie ten oball ale drogie to to wszystko no!






Haha








Niby w porządku, buzia gładka jest. Ale dziś znów na rączkach na przedramieniu wyskoczyly czerwone suche plamki, nie wiem z czego :/ chyba temu że wczoraj chciałam spróbować wykąpać go bez emolientu tylko w tym babydream co wcześniej albo pomidor go uczulil? Choć jadłam wcześniej i było ok.
A biszkopty jadam one bez mleka są chalki nie jem.
Niektóre biszkopty mają





Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
No wlasnie tez mi sie w to nie chce wierzyc, ale nie wiem co innego moglo byc przyczyna

Chyba ze wczorajsza chalwa. Yh..



chalwa to bardziej prawdopodobne


Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
DO mnie też hipp przyszedł, a jeszcze nie otworzyłam

Moi teściowie kupili 2 czapki małej, są tak okropne, że TZ zabronil mi nakładać
W jednej wygląda jak kucharka, a w drugiej jak Jagna z Chłopów.

To na pewno skok. Miałam tak, dzis trochę lepiej, ale ściskam Cię bo wiem, jak to jest

W tym wieku już tak krótko mogą dzieciaki ssać. Ile razy je? Policz może. Norma jest od 4 do 12 razy. Jeśli dobrze przybiera, to znaczy że po prostu się szybko najada.
Uwierz mi, ze zazdroszczę, bo moja wczoraj jadła 13 razy!!!!! o.ch.ujać idzie, nic inneog nie robię tylko karmię.
Hehe. Dawaj fotki czapek

Ja Julka przystawiam do piersi tj.jak jadl ok.5 to ok.8.30 daje pierś a on 2 min.ssie a potem wypluwa i mleko się leje po moim brzuchu, tryska mu na buzię itd.a on sie uśmiecha i rozgląda. Starszego też chyba najlepiej byłoby karmić w pokoju z białymi ścianami
Ja nie umiem odróżnić kiedy moje dziecko jest głodne a kiedy chce cos innego
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 20:06   #1585
Mirelka_90
Raczkowanie
 
Avatar Mirelka_90
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Skonczy sie trzeba to jakos przetrzymac


Moim zdaniem możliwe. Jeżeli jadlas chwilę po tym jak karmilas to bardzo prawdopodobne

Ojej to jak na pierwszego dzidziusia waży niedużo okruszel malutki i zdrowia dla Majusi

Nie jest taki malutki pucio jest z niego wygląda jakby więcej ważył. No ale co się dziwić że tyle waży jak urodził się tylko 2950 to dużo więcej ma na nadrabianie do tych dzieciaczkow co się urodziły z waga prawie 4 kg. Ubrania nosi na 68 i zaczynamy body na 74.


W dodatku pani pediatra powiedziała że idą mu zęby slini się jak buldog wszystko w buzi i dziąsła są opuchniete już i widać że się tam coś kluje.
__________________
Majunia 12.08.2010r.

Wiktorek 15.03.2015r.
Mirelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 20:06   #1586
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
Jestem oficjalnie przewku*wiona. Moje dziecko dzisiaj dało mi popalić na maksa nie spala NIC (jestem w szoku ze niemowlak moze naprawde nic nie spać w dzien) od godziny 9 rano, poszlysmy na spacer i chcialam kupic jej tą zabawke/mate cokolwiek do zabawy bo jeczala jak opętana to pokazówke cała droge odwalala i w sklepie, w efekcie bylam tylko wâ�☠â�☠â�☠â�☠iona, po powrocie do domu dalej zero snu, a teraz usypialam ją POLTOREJ GODZINY. mam dosyć. w domu syf. pranie nie wstawione. naczyń góra. z glodu umieram. siedze i rycze ze złości. NIECH TEN SKOK SIE SKONCZY BŁAGAM

jest mi smutno, zle i samotnie ;( i jak sobie pomysle ze wlasnie mam dwie godziny na to zeby ogarnac wszystko co musze to mnie skreca ze złości. ale nie ! przyjdzie taki facet i powie Ci ze dziecko i dom to żadna robota

wyżalilam się.
ciekawe czy kiedys uda mi sie Was poczytać.
Swoją drogą aktualnie panicznie sie boje tego, ze jej tak zostanie.... oby to byl tylko skok
Oj biedna. Wiem co czujesz bo pierwsze dwa skoki u nas tak samo wyglądały :-( jak nie gorzej... dostęp m dlatego tak się boje każdego kolejnego :-( trzymaj się dzielnie-musisz to przetrwać :-*
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 20:08   #1587
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Mój nie chciał ze mnie wyssac jak jeszcze caly czas karmiłam... :-( no ale e moim przypadku to chyba za krótko :-(

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------


A widzisz go jeszcze? Czy ma normalny woreczek? Bo zastanawiam się czy u nas jest jeszcze czy nie...
Niestety widzę że nadal jest. W ciągu m-ca trochę się zmniejszyl ale nie zeszło do końca
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 20:08   #1588
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

O to zapraszam na dzialke na borówki szkoda,że bliżej nie mieszkacie

Rosati chyba nie, bo coś co zjemy to dostaje się po kilku godzinach do mleka naszego.

Maciek nie robił kupki juz 3 dzień. W ogóle robi co 2 dni, czasem codzień, ale raczej się nie meczy to nic nie robie
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 20:09   #1589
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Ja mam na działce poziomki

A borowki na polanie w lesie :d ale tz kupil i jadlam dzis z musli. Jeszcze drozdzowa będzie z borowkami pycha
O i to też jest tu nasze południowe ze tak powiem-bo tylko u nas się tu mówi na te leśne borówki ( nie jagody ) - mój mąż do dzisiaj mnie poprawia he he ..

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
pokazałam się



no nawet jestem zadowolona, ściełam z 8 cm, refleksy zrobione
super ta kiecka!!!



brawa dla Bartusia



o mamo!!!! teraz to jestes prawdziwy szczupak




moja 80g chudsza się urodziła a teraz ok 1kg różnicy pomiędzy nimi
a z ciekawości-od razu nie chciałaś kp? ja też mleka nie miałam w szpitalu, jak urodziłam w pn to w środę miałam dopiero, córka cały czas przystawiana była to ruszyło ale we wtorek dostała trochę mm, bo się bałam, że nic nie je..
a Ty pisałaś, że brałaś tabsy na zatrzymanie laktacji?
moja jak jej z butli daje moje mleko to 120 ml zje, kiedyś 150 dostała to zjadła ile było ale ulała dużo..




ja tak samo wolę ją wczesniej położyć i wieczór cały wolny
moja zasnęła po 19ej dziś



ojj to faktycznie niezły ssak pożycz na trochę :
Zaraz oblookam
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 20:09   #1590
niunka2015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 301
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Ty se test kobieto zrob moze 🙈
Nie kracz.
Mowie ze ti mieta i szalwia
niunka2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-27 12:23:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.