Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-16, 08:49   #2161
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez ametty Pokaż wiadomość
Jak zapytałam mojego chrześniaka, co chce na komunie, to chcial słoik miodu. Wryło mnie. Potem się od ciotki dowiedziałam, że ich w szkole nastawili na przezycia duchowe a nie prezenty.

SONIA, oby pomogło

Ja jutro zabieram mojego prosiaczka na usg brzuszka. Zobaczymy, czy nie ma refluksu, biedactwo. A smęciłam o tym pediatrze od samego początku Jak w końcu się ugięła, ze to może jednak refluks i zaproponowała usg, to musiałam sie do niej wracac po skierowanie, bo nie dała

A morfologie wasze dzieci mają normalnie robioną rutynowo czy przy podejrzeniu np. anemii?
Słoik miodu?
słodki prezent
Morfologii chyba rutynowo się nie robi dzieciom




Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
U mnie siostra bo dopiero za rok ma bierzmowanie.










super kochana oby pomogło! Moze ten jezorek przez to wędzidełko tak wystawia?
Kiedy podcinacie?
Szkoda ze tego pepti wam nie zaleciła bo byłoby taniej. A pytalas czemu akurat enfamil?




Ale czemu akurat sloik miodu? :-P
Przedstawiciel enfamilu był ostatnio w przychodni
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 08:51   #2162
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Hej!

U nas pobudka o 5 a potem juz o 8 zaczelismy dzien. Zrobil mi sie zastoj w jednej piersi Od razu czulam ze temp. mam podwyzszona :/ Mam nadzieje ze szybko przejdzie bo w sobote wyjezdzamy na mazury.

Trzymam kciuki za wszystkie szczepienia!

Madzix ale masz tam fajnie!
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 08:52   #2163
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Domima pomyśl, że teraz będziesz mogła wchłonąć kebaba
A tak powaznie to Cię roumiem, jak mi endo powiedziala, ze prawdopodobnie będę musiała zakonczyć karmienie to się rozryczałam

Co do chrzestnych, jestem podwójną chrzestną i mama jednego z nich powaznie mnie zagina, przychodze do niej to ona "zajmij się chrześniakiem" albo "ooo ciocia nic Ci nie kupiła ? " kurcze co przyjść mam do nich to jakiś prezent, ale ja się nie uginam, niech se gada, prezenty mały dostanie tylko na urodziny i np. komunie, na święta nie bo musiałabym kupić jeszcze jego bratu, sorki nie stać mnie, za to tż siostra inna ona od razu powiedziała, że nie mamy robić jakiś prezentów niespodziewanych a ze to tż siostra o tu akurat dochodzą prezenty na swięta i szczerze jak nikt na mnie nie naciska to sama z siebie coś mu kupię Ja też nie będę wymagać niewiadomo czego od chrzestnych

Flight u nas prawdopodobnie nie bedzie chrzestnej tylko też swiadek chrztu bo tż siostra ma ślub tylko cywilny, wątpie że przed księdzem da sie to ukryć ;/ Dobrze, ze chociaż chrzetsny będzie
Jeszcze muszę dowiedzieć się kiedy ż siostra zjeźdza do PL bo jak w czasie kiedy chrztu nie ma to będziemy musieli szukać innej chrzestnej, tylko, że z tż strony nie ma kogo ;/

ametty kurcze super w szkole nastawili, powinno być tak wszędzie

przeczesałam ręką włosy i wyjęlam chyba ze 20 szt... masakra powaznie boję się że będę łysa zero farbowania włosów dopóki mi się to jakoś nie ureguluje... będę chodziła z brzydkimi odrostami
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 08:54   #2164
ametty
Rozeznanie
 
Avatar ametty
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 651
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Ale czemu akurat sloik miodu? :-P
I to z jakiejś konkretnej pasieki. Chyba katechetka im powiedziała, że jeżeli już coś mają dostać, to coś nie zbyt drogiego, co bardzo lubią i czym będą mogli się podzielić. W sensie jakąś bombonierkę, czy cos..

Jest woda! tylko jakaś pomarańczowa
__________________
ametty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 08:54   #2165
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Tak. U nas jest taki sklep ToysRus -i tam dużo produktów z MAM. Nie wiem czy to sieciowy sklep czy jak:-/ - jeszcze jest kilka innych fajnych dla starszych bobasow
u nas też jest tylko drogo tam jak diabli. Przebitka taka na wszystkim że szok. Ale dzięki zalookam.

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Wtopa ))

Niemam pojęcia, ja na allegro zamówiłam razem z innymi rzeczami

Też też)
dzięki za info

Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
niezawsze wazylam w granicach 70kg no 72 to bylo max i tak wygladalam normalnie

Bylam dzis na tym marszu i musze powiedziec ze całkiem spoko wracajac juz prawie bieglam do domu za potrzeba wiec cos tam w jelitach ruszylo...

gosip u mnie maly tez bardziej w lewa chwyta....tylko u nas to ja jestem leworęczna

teraz juz uciekam spac maly spi od 19.30
Dobranoc
no i super że masz siłę do tego! brawo!
Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Ehh dziecku sie nie odmawia moi rodzice mieli w sumie 9 chrzesniakow. Michas jest 3 chrzesniakiem mojego brata...
A to bliska rodzina czy dalsza?

Wybralam 2maty i sama nie wiem ktora...
http://allegro.pl/bright-starts-mata...993460403.html
http://allegro.pl/mata-edukacyjna-ti...323094541.html
2
Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Leze po ciemku i czekam az moja królewna usnie 😀 spicie już wygaszonymi swiatłami? Ja od miesiaca gdzies, wczesniej paliłam ledowa lampkę teraz ja zapalalam w nocy na przewijanie...
Tak se cieżko oddychła ze az sie smiac zaczelam 😀 biedne umieczone jedzeniem 😁😂🙈
z wygaszonymi dzieciaki śpią od początku u mnie

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;52097226]To taki zwyklak do owocow roznych jest. 4 jaja ze szklanka cukru ubic,do tego 2,5szkl mąki,łyżeczka proszku,pol szkl oleju i pol szkl maslanki,ubic.na to owoce.piec od zimnego piekarnika 15minut w 180st,potem 30 min w 200st.
Mozna kruszonke na wierzch dac.

Ale jak mi wyjdzie maslanka z lodowki to zrobie babke Majki z owocami jakimis. Sezon w koncu jest owocowy



Gryzaczek super,taki poreczny dla malutkiej buzi sie wydaje.a Ty Majka moze masz po prosty potrzebe zucia i tez by gryzak Ci pomogl 😜 tak jak dzieciom smoczki [/QUOTE]
a nie mozna maslanki czyms zastapic?
szukam jakiegos ciasta z wisniami

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
HANKA po 2 urodzinach zeszlo jak reka odjal. Maly jadl duzo warzyw i owocow, miesa tez zreszta tylko nie kurzego. Zero nabialu. Kaszki na pepti robilam lub na wodzie. Ogolem ciezki poczatek jest a potem juz pojdzie

KAMILOVE ogolem fajnie choc moj ojciec dal taki popis ze hej!

co do Soni.. swedzi mnie zeby cos napisac ale nie bede strzepic sobie jezyka i sie wkur.wia.c niepotrzebnie i tak nie zrozumie poki łbem o kredens nie wyryje ze zmeczenia..

Jutro mamy szczepienie i kontrole Mata z zapaleniem oskrzeli
Gosiak mnie też swędzi ale dziewczyny już napisały a ja się denerwować nie lubię

ej patrzcie co znalazłam:
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 08:54   #2166
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Hej Dziewczyny.
Kilka informacji z rana - jeszcze przystawilam w nocy Malego do cyca - po czym i tak musiałam zrobić butle :-(- przed 7 wzięłam do znowu do siebie i spaliśmy do 9. Na szczepienie ide na 12... wiec ogarniam mieszkanie-nawet nie zdążę poćwiczyć przez to ze tak późno wstałam. Aha faktycznie nie da się już zarejestrować kodu:-( - a nie wiedziałam nawet o tym :-(- no szkoda.

SIEMPRE -dziękuję za chęci :-* - i za kod oczywiście :-*

SONIA - widzę ze Ty już po. Ale fajnie. I dużo dobrych informacji. Trzymam kciuki żeby wszystko podeszlo i żeby juz się ułożyło tak jak ma być :-*

VIOLUS -:-* Drugie szczepienie - to po którym tak Jaś od Małej źle się czuł :-(((-

MAŁA -gdzieś Ty?co się stało ze Cie nie ma ?:-(

MADZIXX -Dziękuję Kochana :-*
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 08:56   #2167
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Hej!

U nas pobudka o 5 a potem juz o 8 zaczelismy dzien. Zrobil mi sie zastoj w jednej piersi Od razu czulam ze temp. mam podwyzszona :/ Mam nadzieje ze szybko przejdzie bo w sobote wyjezdzamy na mazury.

Trzymam kciuki za wszystkie szczepienia!

Madzix ale masz tam fajnie!
Oj kurcze współczuję walcz od razu z tym!

AMETTY uśmiałam się jak napisałaś o tej kąpieli i kanalizacji hehe. U nas nie zlecił pediatra morfologii.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 09:00   #2168
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez ametty Pokaż wiadomość
I to z jakiejś konkretnej pasieki. Chyba katechetka im powiedziała, że jeżeli już coś mają dostać, to coś nie zbyt drogiego, co bardzo lubią i czym będą mogli się podzielić. W sensie jakąś bombonierkę, czy cos..

Jest woda! tylko jakaś pomarańczowa
woda z rdzą, puść wode niech leci a jak bedzie leciala czysta to przyłóż szmatke i sprawdz czy na 100% jest czysta, jak szmatka podbrudzonsa to woda jeszcze troszkę brudna
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:00   #2169
AgnieszkAA100
Wtajemniczenie
 
Avatar AgnieszkAA100
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Dzień dobry dzisiaj wreszcie słoneczko na polku

Mały zasnął właśnie na brzuszku, poklepałam go delikatnie po dupci i śpi
Biedny, coś go boli bo strasznie przelewa mu się w brzuszku i stęka, a jak go karmie to już w ogóle się pręży:/

Muszę umyć głowę , zrobić pranie, trochę ogarnąć i pójdziemy na spacerek w łikend ma być 30 stopni to będzie relax w basenie bo rozłozylismy go i brzydka pogoda się zaczęła, standard

Sonia- to super że mały tak dobrze zniósł szczepienie my mamy w poniedziałek i aż się boję bo ostatnio był niesamowity ryk..a ja razem z nim:/
I trzymam kciuki żeby debridat pomógł
__________________
Już razem
AgnieszkAA100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:01   #2170
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

dzien dobry mamuski
nie bylo mnie wczoraj caly dzine, rano wizyta kochanej tesciowej, potem pojechalismy na wies a jak wrocilismy to padlam na ryj i poszlam spac. nienawidze skoku, maly mi sie budzi co 2 godz w nocy, pociumka i zasypia. mam nadzieje, ze to minie.
wstal przed 8 pedzac gdzies w kolysce, pobawilismy sie z poltorej godz, pogadal, zaczal mi spiewac i po cycusiu poszedl spac
wybaczcie ale poczytalam zaledwie pare str wstecz, jak cos gdzies do mnie bylo to prosze powtorzyc

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Koperco Pokaż wiadomość


ej patrzcie co znalazłam:
hah ale gadzet. bedzie moj
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:01   #2171
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Ale się popłakałam. Oglądalam wiadomości i oglądnęłam o tym biednym dzieciaczku z pecherzykami, Weszłam na stronę i zaczęłam czytać i normalnie łzy. Kurcze jak tylko tż przyjdzie do domu to wyślę jakąś kasę a jak się do tego czasu jeszcze nie uzbiera i przyjdzie macierz to jeszcze z tego wyślę parę złotych. Matko jak niektóre dzieciątka musza cierpieć aż mojego przytuliłam idę was nadrobic...

w ogóle, wam też zaczęły strasznie włosy lecieć ? ja za chwilę łysa chyba bedę ;/


Ja tez zrobie przelew, biedny chlopczyk


Cytat:
Napisane przez ametty Pokaż wiadomość
Jak zapytałam mojego chrześniaka, co chce na komunie, to chcial słoik miodu. Wryło mnie. Potem się od ciotki dowiedziałam, że ich w szkole nastawili na przezycia duchowe a nie prezenty.

SONIA, oby pomogło

Ja jutro zabieram mojego prosiaczka na usg brzuszka. Zobaczymy, czy nie ma refluksu, biedactwo. A smęciłam o tym pediatrze od samego początku Jak w końcu się ugięła, ze to może jednak refluks i zaproponowała usg, to musiałam sie do niej wracac po skierowanie, bo nie dała

A morfologie wasze dzieci mają normalnie robioną rutynowo czy przy podejrzeniu np. anemii?

Sloik miodu mnie rozbroil


Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Domima pomyśl, że teraz będziesz mogła wchłonąć kebaba
A tak powaznie to Cię roumiem, jak mi endo powiedziala, ze prawdopodobnie będę musiała zakonczyć karmienie to się rozryczałam

Co do chrzestnych, jestem podwójną chrzestną i mama jednego z nich powaznie mnie zagina, przychodze do niej to ona "zajmij się chrześniakiem" albo "ooo ciocia nic Ci nie kupiła ? " kurcze co przyjść mam do nich to jakiś prezent, ale ja się nie uginam, niech se gada, prezenty mały dostanie tylko na urodziny i np. komunie, na święta nie bo musiałabym kupić jeszcze jego bratu, sorki nie stać mnie, za to tż siostra inna ona od razu powiedziała, że nie mamy robić jakiś prezentów niespodziewanych a ze to tż siostra o tu akurat dochodzą prezenty na swięta i szczerze jak nikt na mnie nie naciska to sama z siebie coś mu kupię Ja też nie będę wymagać niewiadomo czego od chrzestnych

Flight u nas prawdopodobnie nie bedzie chrzestnej tylko też swiadek chrztu bo tż siostra ma ślub tylko cywilny, wątpie że przed księdzem da sie to ukryć ;/ Dobrze, ze chociaż chrzetsny będzie
Jeszcze muszę dowiedzieć się kiedy ż siostra zjeźdza do PL bo jak w czasie kiedy chrztu nie ma to będziemy musieli szukać innej chrzestnej, tylko, że z tż strony nie ma kogo ;/

ametty kurcze super w szkole nastawili, powinno być tak wszędzie

przeczesałam ręką włosy i wyjęlam chyba ze 20 szt... masakra powaznie boję się że będę łysa zero farbowania włosów dopóki mi się to jakoś nie ureguluje... będę chodziła z brzydkimi odrostami
Zal ze tak gada, wstydu nie ma. I przy tym ladnie dziecko wychowuje....
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 09:02   #2172
ametty
Rozeznanie
 
Avatar ametty
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 651
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

A to dobrze z tą morfologią. Średnio ufam mojej pediatrze, już sie zastanawiałam, czy nie zapomniała nas wysłać na morfo. Chyba po ciąży przyzwyczaiłam się do pobrań krwi co miesiąc
__________________
ametty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:08   #2173
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Koperco o ile taką smycz jeszcze jestem w stanie zrozumieć jak ktoś ma np 3 dzieci do upilnowania, to szelki do nauki chodzenia, to dla mnie całkowita porażka


dziecko musi nauczyć się upadać..
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:09   #2174
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Kur...u nas prądu nie ma:/ a ja w połowie prania, włosy chciałam wysuszyć :/

Ametty- u nas pediatra zleciła morfologię i badanie moczu po antybiotyku

Cashmere-współczuje zastoju niech Szymek pomoże mamusi

Rosi-ja teraz czekałam mokre to wiecej na grzebieniu zostało ehh
Ostatnio witamin nie biore wcale, jakos zapominam
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:09   #2175
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Dziewczyny czy u Was wszedzie potrzebowali/potrzebuja do chrztu zaswiadczenia od chrzestnych z kosciola ze moga nimi byc??

Moj brat mieszka w Angli i tu ksiadz mowil ze nikt mu nie da, a siostra ma slub koscielny ale do kosciola nie uczeszcza itp. No i bedzie problem, martwie sie tym
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:10   #2176
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Bedziemy podcinac 20.07
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:16   #2177
czajelka
Rozeznanie
 
Avatar czajelka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 897
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Hejka

Ale ze mnie super matka.....
Moj synek od wczoraj ma stan podgoraczkowy juz dwie noce pod rzad robi rzadkie kupki idzis w nocy byly az 3,teraz poszla 4 dzis patrzyłam dzionselka bo rzeczywiście bialutkie a slini sie ze szok i jest bardzo marudny
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fskjomjqamg44.png
Mój Kubuś

II kreseczki 30.07.2014

Czekamy na nasza Malutką Miłość
czajelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:17   #2178
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Domima mam kod, napisz mi pw, bo ja z apki nie umiem

Dobrze, ze duzo nie.napisalyscie, zaraz poczytam
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:17   #2179
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Bedziemy podcinac 20.07
to oni dopiero teraz sie zorientowali z tym wedzidelkiem? :/
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 09:17   #2180
niunka2015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 301
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Domima pomyśl, że teraz będziesz mogła wchłonąć kebaba
A tak powaznie to Cię roumiem, jak mi endo powiedziala, ze prawdopodobnie będę musiała zakonczyć karmienie to się rozryczałam

Co do chrzestnych, jestem podwójną chrzestną i mama jednego z nich powaznie mnie zagina, przychodze do niej to ona "zajmij się chrześniakiem" albo "ooo ciocia nic Ci nie kupiła ? " kurcze co przyjść mam do nich to jakiś prezent, ale ja się nie uginam, niech se gada, prezenty mały dostanie tylko na urodziny i np. komunie, na święta nie bo musiałabym kupić jeszcze jego bratu, sorki nie stać mnie, za to tż siostra inna ona od razu powiedziała, że nie mamy robić jakiś prezentów niespodziewanych a ze to tż siostra o tu akurat dochodzą prezenty na swięta i szczerze jak nikt na mnie nie naciska to sama z siebie coś mu kupię Ja też nie będę wymagać niewiadomo czego od chrzestnych

Flight u nas prawdopodobnie nie bedzie chrzestnej tylko też swiadek chrztu bo tż siostra ma ślub tylko cywilny, wątpie że przed księdzem da sie to ukryć ;/ Dobrze, ze chociaż chrzetsny będzie
Jeszcze muszę dowiedzieć się kiedy ż siostra zjeźdza do PL bo jak w czasie kiedy chrztu nie ma to będziemy musieli szukać innej chrzestnej, tylko, że z tż strony nie ma kogo ;/

ametty kurcze super w szkole nastawili, powinno być tak wszędzie

przeczesałam ręką włosy i wyjęlam chyba ze 20 szt... masakra powaznie boję się że będę łysa zero farbowania włosów dopóki mi się to jakoś nie ureguluje... będę chodziła z brzydkimi odrostami
U mnie chcieli tylko zaswiadczenie o bierzmowaniu o slub nikt nie pytal. Ale cywilnego tez jwszcze nie mialam.
No tak, bratu chrzesniqka tez cos trzeba kupic zawsze
niunka2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:17   #2181
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Słoik miodu?
słodki prezent
Morfologii chyba rutynowo się nie robi dzieciom






Przedstawiciel enfamilu był ostatnio w przychodni
Hehe
nie no to podobno bardzo dobre mleko jesli o skład chodzi. Ale mocno drogie.




Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Domima pomyśl, że teraz będziesz mogła wchłonąć kebaba
A tak powaznie to Cię roumiem, jak mi endo powiedziala, ze prawdopodobnie będę musiała zakonczyć karmienie to się rozryczałam

Co do chrzestnych, jestem podwójną chrzestną i mama jednego z nich powaznie mnie zagina, przychodze do niej to ona "zajmij się chrześniakiem" albo "ooo ciocia nic Ci nie kupiła ? " kurcze co przyjść mam do nich to jakiś prezent, ale ja się nie uginam, niech se gada, prezenty mały dostanie tylko na urodziny i np. komunie, na święta nie bo musiałabym kupić jeszcze jego bratu, sorki nie stać mnie, za to tż siostra inna ona od razu powiedziała, że nie mamy robić jakiś prezentów niespodziewanych a ze to tż siostra o tu akurat dochodzą prezenty na swięta i szczerze jak nikt na mnie nie naciska to sama z siebie coś mu kupię Ja też nie będę wymagać niewiadomo czego od chrzestnych

Flight u nas prawdopodobnie nie bedzie chrzestnej tylko też swiadek chrztu bo tż siostra ma ślub tylko cywilny, wątpie że przed księdzem da sie to ukryć ;/ Dobrze, ze chociaż chrzetsny będzie
Jeszcze muszę dowiedzieć się kiedy ż siostra zjeźdza do PL bo jak w czasie kiedy chrztu nie ma to będziemy musieli szukać innej chrzestnej, tylko, że z tż strony nie ma kogo ;/

ametty kurcze super w szkole nastawili, powinno być tak wszędzie

przeczesałam ręką włosy i wyjęlam chyba ze 20 szt... masakra powaznie boję się że będę łysa zero farbowania włosów dopóki mi się to jakoś nie ureguluje... będę chodziła z brzydkimi odrostami



o mamo co za kobieta. Ze jej nie wstyd... Ja bym odpowiedziała czy nie wstyd jej tak sie upominać? Zero kultury.


Cytat:
Napisane przez ametty Pokaż wiadomość
I to z jakiejś konkretnej pasieki. Chyba katechetka im powiedziała, że jeżeli już coś mają dostać, to coś nie zbyt drogiego, co bardzo lubią i czym będą mogli się podzielić. W sensie jakąś bombonierkę, czy cos..

Jest woda! tylko jakaś pomarańczowa



to bardzo ładnie
Pomaranczowa woda mówsz, a probowalas? :-P gazowana czy nie? Haha :-D


Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy u Was wszedzie potrzebowali/potrzebuja do chrztu zaswiadczenia od chrzestnych z kosciola ze moga nimi byc??

Moj brat mieszka w Angli i tu ksiadz mowil ze nikt mu nie da, a siostra ma slub koscielny ale do kosciola nie uczeszcza itp. No i bedzie problem, martwie sie tym



tak u mnie potrzeba mimo ze znam ksiedza ale jak w anglii mieszka to moze trzeba isc sie spytać co w tej sytuacji?


Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Bedziemy podcinac 20.07
O to juz niedługo

Moj sie pogniewal na smoka... Wypluwa i tylko na noc bierze. Moze to o dobrze juz tak nie placze jak na poczatku wiec moze byc bez smoczusia :-D

Dzwonilam do mamy i ma za godzinke przyjsc a ja poogarniam ten chlewik w domu

Sonia a ten hipp to juz wogóle nie produkują w puszkach? Bo znalazlam w małych 350g po 16zl to korzystnie cenowo bardzo. To resztki jakies czy co?
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:20   #2182
niunka2015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 301
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
Koperco o ile taką smycz jeszcze jestem w stanie zrozumieć jak ktoś ma np 3 dzieci do upilnowania, to szelki do nauki chodzenia, to dla mnie całkowita porażka


dziecko musi nauczyć się upadać..
Zgadzqm sie
niunka2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:23   #2183
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy u Was wszedzie potrzebowali/potrzebuja do chrztu zaswiadczenia od chrzestnych z kosciola ze moga nimi byc??

Moj brat mieszka w Angli i tu ksiadz mowil ze nikt mu nie da, a siostra ma slub koscielny ale do kosciola nie uczeszcza itp. No i bedzie problem, martwie sie tym
u nas nie


Sonia oby Enfamil pomógl tak jaku nas
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:29   #2184
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Ale jaja. Sprawdzam ksiazeczke zdrowia O. a tam wyleciała mi karteczka - wizyta u Pani Dr -18.06 godz. 9.00 hmm. ..
Ja nie byłam wtedy. Dzwonie do męża ze taka akcja i się tam dodzwonić nie mogę a jestem przekonana ze dzisiaj tj 16.07 mamy się tam zjawić. Nie wiem czemu mi się uwaliła ta 12.00. Dodzwonil się. Okazuje się ze my nie mamy tam żadnej wizyty. Ze gość który nad rejestrowal w ogóle nie zapisał nas :-(((- I teraz idziemy dopiero 28.07 bo nie ma wcześniej terminów. Nosz uwa... jaja jak berety.
Chyba z tego wszystkiego pójdę jednak poćwiczyć choć brzuch mnie coś dziwnie pobolewa :-( .. ale muszę-wczoraj nawet dostałam komplement od męża ze mam mniejszy brzuch - wow - wiec tym bardziej mnie zmotywowal
Miłego dnia. Później Was pocytuje jak nie przywalicie 100 postów przez ten czas:-*
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:32   #2185
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cash tak dopiero teraz.

Black tak znalazlas resztki poprzedniego. Wiec lepiej kup te nowe zeby nie mieszac malemu

Domima ale numer..


Jednak po konsultacji z pania doktor bedzie mleko bebilon ha
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:32   #2186
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Ale jaja. Sprawdzam ksiazeczke zdrowia O. a tam wyleciała mi karteczka - wizyta u Pani Dr -18.06 godz. 9.00 hmm. ..
Ja nie byłam wtedy. Dzwonie do męża ze taka akcja i się tam dodzwonić nie mogę a jestem przekonana ze dzisiaj tj 16.07 mamy się tam zjawić. Nie wiem czemu mi się uwaliła ta 12.00. Dodzwonil się. Okazuje się ze my nie mamy tam żadnej wizyty. Ze gość który nad rejestrowal w ogóle nie zapisał nas :-(((- I teraz idziemy dopiero 28.07 bo nie ma wcześniej terminów. Nosz uwa... jaja jak berety.
Chyba z tego wszystkiego pójdę jednak poćwiczyć choć brzuch mnie coś dziwnie pobolewa :-( .. ale muszę-wczoraj nawet dostałam komplement od męża ze mam mniejszy brzuch - wow - wiec tym bardziej mnie zmotywowal
Miłego dnia. Później Was pocytuje jak nie przywalicie 100 postów przez ten czas:-*
Oj afera by byla :-P trzeba sie bylo kłócić :-P
Komplement od meza fajny ja sama sobie mówię ze brzuszek mniejszy :-P bo moj od początku gadal ze dobrze wyglądam, kłamca ;-)
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:32   #2187
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Sonia-super, ze juz po szczepieniu i wszystko ok

Domima-kciuki za Wasze
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:33   #2188
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dusimy?
Kolejna królowa słownikowa



hehe tel rozwaliłAm i ten mi takie córki odstawia...


Cytat:
Napisane przez niunka2015 Pokaż wiadomość
NIEZAWSZE a ty chrzcisz?
KOPERCO ty chba nie? Prawda? Ktosvjeszcze?
Chrzcze jak przyszła matka chrzestna urodzi

Dla mnie tez świadek czy chrzestny bez różnicy...

Sonia oby debridat pomógł wam. Nam bardzo pomógł z Mają i nie dała się calu dzień, a tylko wieczorami, bo na takie prawdziwe kolki leku nie ma
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:33   #2189
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Cash tak dopiero teraz.

Black tak znalazlas resztki poprzedniego. Wiec lepiej kup te nowe zeby nie mieszac malemu

Domima ale numer..


Jednak po konsultacji z pania doktor bedzie mleko bebilon ha
Spoko. U nas pepti dał lepsze rezultaty. Po hippie ha nie bylo większej różnicy, ale u was z debridatem powinno pomoc. Ja bym najpier sprobowala sam debridat moze zmiana mleka nie bedzie konieczna? jak myslisz?
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:35   #2190
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Dla mnie i ta smyczka i szelki to porażka

Black - tak enfamil podobno dobry

Rosario - mama Twojego chrzesniaka to tak poważnie pyta? My ze szwagrami to sobie jaja robimy ale każdy wie że to żarty
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-27 12:23:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.