Pytanie o staż - wątek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-30, 14:08   #961
Agatkkka
Raczkowanie
 
Avatar Agatkkka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 132
Dot.: Pytanie o STAŻ

hmmm tez mam dylemat dzisiaj dostalam z Urzędu Pracy skierowanko na staż ale do sklepu spożywczego. w sumie sklep jest obok mojego domu ale slyszalam nie mile inf na temat pracy w nim. Wiecie moze cos na temat stażów w spożywczakach? ciekawi mnie jak to jest? na kasie stażysta tez jest obowiazek siedzenia?
Agatkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:37   #962
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Pytanie o STAŻ

Agatkkka w spożywczaku co innego można robić ? Masz wykształcenie handlowe i myślisz o pracy w sklepie ?
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:39   #963
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Pytanie o STAŻ

imago84 jak będzie miejsce na etat to przyjmą Może stażystki na ten temat niech się wypowiedzą i będą statystyki widoczne Która ze stażystek została na stałe ?
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 15:03   #964
Agatkkka
Raczkowanie
 
Avatar Agatkkka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 132
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Agatkkka w spożywczaku co innego można robić ? Masz wykształcenie handlowe i myślisz o pracy w sklepie ?

Zawsze mozna ukladac towar heh. Wlasnie najlepsze jest to ze jestem po liceum o profilu zarzadzanie informacja a teraz jestem na studium informatycznym a oni mnie do spożywczego wyslali. Bardziej by mi odpowiadało jakies biuro noo ale nie zawsze sie na to co sie chce. Tylko ciekawe czy mi w UP awantury nie zrobia jak odmówię. Hmmm a jest mozliwosc ze mi dadza inna propozycje stażu jak odmówię?
Agatkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 17:04   #965
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez Agatkkka Pokaż wiadomość
Zawsze mozna ukladac towar heh. Wlasnie najlepsze jest to ze jestem po liceum o profilu zarzadzanie informacja a teraz jestem na studium informatycznym a oni mnie do spożywczego wyslali. Bardziej by mi odpowiadało jakies biuro noo ale nie zawsze sie na to co sie chce. Tylko ciekawe czy mi w UP awantury nie zrobia jak odmówię. Hmmm a jest mozliwosc ze mi dadza inna propozycje stażu jak odmówię?
Jeśli odmówicz przyjęcia stażu zostaniesz wyrejestrowana z UP
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 21:30   #966
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Pytanie o STAŻ

Nieprawda ze cię wyrejstrują... wszystko zależy od UP. Ja jestem po liceum profil infromatyczno anglistyczny teraz ide na pedagogike i dali mi staż w księgowości. zapytałam czy musze przyjąć ten staż bo kompletnie mi to stanowisko nie odpowiada... no i nic się nie stało... dalej jestem na liscie osób oczekujących na staże
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 09:27   #967
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Pytanie o STAŻ

Szukasz stażu a nie normalnej oferty pracy więc chyba nic się nie stanie jak odmówisz-tak mi się wydaje, ale nie dam sobie głowy uciąć. Bynajmniej nie powinni Ciebie skreślać z listy. A pytałaś czy są jakieś inne propozycje stażu? Może sama chodziłaś po instytucjach z zapytaniem?
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 14:51   #968
Agatkkka
Raczkowanie
 
Avatar Agatkkka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 132
Dot.: Pytanie o STAŻ

Miałam właśnie zacząć pytać o staże lub prace od września... pojadę chyba we wtorek sie wypytać co i jak bo wszyscy znajomi mi odradzają staż w tym sklepie. W sumie to jak pojadę to zawiozę im zaświadczenie że się uczę zaocznie na studium w piątki w soboty bo o tym chyba nie wiedzą i zapytam czy nie mają dla mnie innej propozycji. Mieszkam w małym miasteczku i pewnie wyszukali dla mnie takiej pracy żeby nie musieli mi zwracać kosztów przejazdów....do wiekszego miasta mam 25km... ale niestety na gorszy staż już trafić nie mogłam pech max a tak się ucieszyłam jak dostalam polecony z UP
Agatkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 22:26   #969
basiekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cześć wam. Ja właśnie zaczęłam staż w Urzedzie Miasta. staz ten mam tylko na 4 miesiące, ponieważ UP nie ma wiecej pieniedzy. No i właśnie jak myślicie są jakie szanse aby później przydzielili mi cały etat? a jak nie to czy mogę sie starać o przedłużenie stażu?
basiekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 09:40   #970
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Pytanie o STAŻ

basiekk ja mialam isc do urzedu miasta ale moj chlopak byl wczesniej na stazu w urzedzie pracy i jak nie masz znajomosci albo wyzszego wyksztalcenia to nie bardzo chca On studiowal i powiedzieli ze nie wezma go na umowe... no chyba ze jestes szczesciara
__________________
KOCHAM MOJEGO SKARBA http://suwaczek.com/200611172438.png


Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 11:19   #971
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez basiekk Pokaż wiadomość
Cześć wam. Ja właśnie zaczęłam staż w Urzedzie Miasta. staz ten mam tylko na 4 miesiące, ponieważ UP nie ma wiecej pieniedzy. No i właśnie jak myślicie są jakie szanse aby później przydzielili mi cały etat? a jak nie to czy mogę sie starać o przedłużenie stażu?
mozesz starac sie o przedluzenie stazu
jesli chodzi o przyjecie to raczej znajomosci, znajomosci i jeszcze raz znajomosci, z moich obserwacji wynika ze w takich miejscach sporadycznie przyjmowane sa osoby z ulicy
sama mialam staz w urzedzie miejskim...
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-05, 12:31   #972
nick_OLA
Raczkowanie
 
Avatar nick_OLA
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 358
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cześć dziewczyny

Mam do Was pytanko ponieważ kompletnie zielona jestem i skołowana opiniami różnych ludzi

Mam obroniony licencjat, od pażdziernika zaczynam studia mgr dzienne. Jeśli chciałabym podjąć pracę ( wcześniej nie pracowałam - tryb studiów mi na to nie pozwalał) to miałabym możliwość bycia przyjętą na stałe i za normalną pensję czy aby tak pracować muszę najpierw odbyć staż?

Dzięki za odpowiedzi
__________________
Masz ręce, aby dawać
Serce, aby kochać
I ramiona, które są dokładnie tak długie
Byś zdołał nimi drugiego obejmować


Phil Bosmans
nick_OLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 14:06   #973
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Pytanie o STAŻ

nick-Ola nie musisz mieć stażu wszystko zależy od pracodawcy- jedni wymagają doświadczenia inni nie...

Acha- czemu wiele z Was czeka na "łaskawe" propozycje z UP odnośnie stażu?
Same idzcie do UP i powiedzcie że same znajdziecie sobie pracodawcę na staż.
Zabierasz papierki w których potencjalny pracodawca ma Cie "wskazać" , szukasz owego potencjalnego- może to być sąd, szkoła, studio graficzne, drogeria, jubiler, przychodnia zdrowia itp.
Jesteś pracownikiem za FRICO. Pracodawca nie płaci tylko UP!
W ramach zatrudnienia takiego pracownika-stażysty pracodawca musi przedłożyć UP parę zaświadczeń i papierków. That's all.
Zadeklaruj Owemu Pracodawcy pomoc w załatwieniu formalności.


Ja tak zrobiłam i grzałam pupkę na fotelu obracanym non stop w ciepłym biurze z "łaski" przyjmując petentów sekretariatu

PS: a może macie w rodzinie kogoś kto ma firmę?
PS2: przecież Rodzinka powinna sobie pomagać Można zgarniać kasiorę (450 zł na łapke) siedząc w domku przychodząc tylko na kontrole (wcześniej pracodawca jest powiadamiany o kontrolach) i oczywiście wtedy hardo pracować Oczywiście z tym siedzeniem w chałpie to nie tak oficjalnie
dolare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 18:10   #974
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Pytanie o STAŻ

Ja też szukam pracy, od 22 zaczynam studia zaoczne więc praca w tygodniu by się przydała.
Ciocia ma znajomości w Sądzi i dowiedziała się, że od stycznia będą potrzebowali na staż więc może jakoś się uda.

Mam pytanko...Czy któraś z Was była na stażu w sądzie? Co tam można robić?
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 18:22   #975
nick_OLA
Raczkowanie
 
Avatar nick_OLA
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 358
Dot.: Pytanie o STAŻ

Dolare
dzięki Ci słońce za odpowiedź i podpowiedzi co do poszukiwań stażu

Jakoś do tej pory nie pomyślałam o tym że można samemu szukać - a to daje więcej możliwości - zawsze można znaleźć sobie coś dla siebie - zgodnego z zainteresowaniami itp (bo bez sensu jak ktoś jest po prawie i ma mieć staż np jako asystentka w gabinecie dentystycznym :P )

jakoś tak pozytywniej patrzę na to wszystko teraz

heh a co do rodziny...Ciotka miała interes ale wówczas ja chodziłam do liceum i dorabiałam sobie po troszku w wakacje, jak teraz przydałoby mi się tam popracować to ... firma splajtowała ech zawsze pod górkę
__________________
Masz ręce, aby dawać
Serce, aby kochać
I ramiona, które są dokładnie tak długie
Byś zdołał nimi drugiego obejmować


Phil Bosmans
nick_OLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 13:31   #976
Agatkkka
Raczkowanie
 
Avatar Agatkkka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 132
Dot.: Pytanie o STAŻ

witam ponownie... wiec udało mi sie uniknać spożywczaka :P Pracodawca znalazl kogos wczesniej ufffff pojechałam do UP i Pani zaczeła mi czytać oferty gdzie mogę iść wiec wybrałam pracę biurową na lotnisku... pojechałam tam i okazało się ze bym musiala ok 2km dochodzić z buta, zimą buuuu więc miły Pan mi napisał ze mnie nie przyjmnie bo nie mam dojazdów... w sumie teraz baaaardzo żałuję bo chciał mnie przyjąć a ja głupia nie chciałam w sumie bym tam sie nudziła jak mops bo to malutkie biuro na odludziu i jeszcze na pieszo tyle chodzić ale lepsze to niż ..... pojechałam znowu do UP i mówię tej Pani zeby mi cos znalazła w centrum miasta żebym miala lepszy dojazd PKSem no i znalazla mi fajna oferte w centrum... wiec przyjęłam.. dzwonie tam a Typ mi mówi ze w UP mają błedny adres i musze dojeżdżać w inne miejsce wrrrr jestem teraz zła bo oprócz dojezdów PKSem na koniec miasta, duzo dalej niz do centrum to jeszcze póżniej MZK ok 10min drogi a wiadomo że autobusy nie zawsze pasują, jeszcze typ sobie zażyczył CV i List motywacyjny.... Boże juz mam dosyć tego całego UP.


nie wiecie przypadkiem czy jakbym poszla do tego pana z lotniska, żeby mi wypisał ze jednak mnie weźmie na ten staż, to On może mi wypisać jakieś zaświadczenie??? czy jak juz odmówił to nie da rady? Niby jak wychodziłam to mu powiedziałam ze najwyżej do Pana jeszcze wrócę a on "zapraszam serdecznie" ale wiecie jak to w Polsce BIUROKRACJA musi byc.
Agatkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 16:51   #977
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Pytanie o STAŻ

Agatkkka 2 km to chyba nie jest dużo a praca biurowa w takim miejscu to fajna sprawa Ale tam jest tylko jakies biuro (filia) czy lotnisko z prawdziwego zdarzenia też ? Wybierz się tam i dowiesz się bo ciężko tak określić....ludzie biją się o stanowiska więc nie zwlekaj
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 20:42   #978
Agatkkka
Raczkowanie
 
Avatar Agatkkka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 132
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Agatkkka 2 km to chyba nie jest dużo a praca biurowa w takim miejscu to fajna sprawa Ale tam jest tylko jakies biuro (filia) czy lotnisko z prawdziwego zdarzenia też ? Wybierz się tam i dowiesz się bo ciężko tak określić....ludzie biją się o stanowiska więc nie zwlekaj


noo właśnie 2km to nie az tak duzo ale idzie sie tam nieoswietloną droga i przez las od 8 do 16 a wiesz zimą to juz ciemno bedzie jak będe wracała na przystanek... chociaz... nie tylko ja bym tam siedziala do 16 bo szef i ksiegowa tez... i by mogli mnie przeciez podrzucić na miasto... podobno tam jest strasznie nudno i nic sie nie dzieje poza sezonem tj takie lotnisko sportowe są np szybowce. Na serio jak tam pojechalam to cisza i spokój.

aaaa juz sama nie wiem co robic.... ale w tym UP się zaczynają coraz gorsze oferty.. az sie boję tam jechać.


jak myślisz.. jeśli ten pan mi odmówił tak jest na papierku ...w sumie to ja odmówiłam.... i jak teraz pójde to jest sznasa zeby mnie przyjął czy bedzie mial problemu w UP bo oni juz pewnie 2 raz mnie tam skierowac nie moga bo była odmowa.
Agatkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 15:01   #979
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Pytanie o STAŻ

Tydzień minął mi na stażu wiec pomyslam ze wam zdam relacje
tak wiec chodze do pracy na 7-30 do 15-30 na nogach ok. 2km mam i zajmuje mi to 20 minut bo autobus jakos mi nie odpowiada godzinowo

co do stażu jestem bardzoo ale to bardzo zadowolona atmosfera w pracy jest super nikt nikogo nie popędza robimy sobie powoli we wlasnym tempie (2 osoby na stażu) to co nam podano a wiec duzo pracy w archiwum, na komputerze obsluga sekretariatu

mamy fajnych wspolpracowników i Anetkę sekretarke ktora jest osoba taak życzliwą ze drugiej takiej nie znam

przypominam ze jetsem na 3 miesiecznym stażu w CBŚ
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 15:50   #980
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość

przypominam ze jetsem na 3 miesiecznym stażu w CBŚ

W tym CBŚ, o którym myślę...?
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 09:15   #981
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Pytanie o STAŻ

hmm Centralne Biuro Śledcze
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 13:34   #982
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
hmm Centralne Biuro Śledcze
O żesz...też bym chciała
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 18:12   #983
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pytanie o STAŻ

OOO!
I ja.
__________________

Edytowane przez BaByCaKe
Czas edycji: 2007-09-13 o 19:14
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 10:01   #984
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Pytanie o STAŻ

sorki ale nie mam się do kogo zwrócic... otóż chciałabym odbyc staż i mma nawet na oku kilka miejsc u nas w mieście ale kompletnie nie wiem jak mam się do tego zabrac... mam wejścdo środka i co zapytac czy mogę z kierownikiem czy jak? a jak już będę z nim gadac to zapytac się w jaki sposób? czy nie szukają kogoś na staż czy co? bo ja nie wiem kompletnie jak to ma wyglądac a nie chce się spalic na dsamym początku...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 10:32   #985
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Pytanie o STAŻ

caroline_1988, teoretycznie mozesz tak zrobic ..
ja sama najpierw znalazłam sobie (ale po znajomosci) miejsce stazu, a dopiero potem załatwiałam formalnosci w UP ....
mozesz tez isc do UP, zarejestrowac sie jako bezrobotna i tam poprzegladac rozne oferty stazowe, a niektore sa czasem bardzo fajne
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 11:56   #986
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez Ashlee_ Pokaż wiadomość
caroline_1988, teoretycznie mozesz tak zrobic ..
ja sama najpierw znalazłam sobie (ale po znajomosci) miejsce stazu, a dopiero potem załatwiałam formalnosci w UP ....
mozesz tez isc do UP, zarejestrowac sie jako bezrobotna i tam poprzegladac rozne oferty stazowe, a niektore sa czasem bardzo fajne
hmm... to chyba najpierw póje jednak do urzędu pracy a co tzreba miec ze sobą i jak długo to trwa?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 19:02   #987
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Pytanie o STAŻ

idziesz do UP dostajesz kartke do wypełnienia... idziesz do jakiegos tam biura... rejestrują cie jako bezrobotną... mówisz ze chcesz isc na staż odsyłaja cie do odpowiedniego pokoju... jesli mają oferty stażowe i ci odpowiada to wysyłają cie na badania i masz staż... jesli nie mają trzeba czekac :P lub jak powiedziała Ashlee_ sama sobie szukasz... ja tez sobie sama znalazlam... w pon jade na badania itd itp;]
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 19:58   #988
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
idziesz do UP dostajesz kartke do wypełnienia... idziesz do jakiegos tam biura... rejestrują cie jako bezrobotną... mówisz ze chcesz isc na staż odsyłaja cie do odpowiedniego pokoju... jesli mają oferty stażowe i ci odpowiada to wysyłają cie na badania i masz staż... jesli nie mają trzeba czekac :P lub jak powiedziała Ashlee_ sama sobie szukasz... ja tez sobie sama znalazlam... w pon jade na badania itd itp;]
A gdzie koleżanka znalazła staż jeśli można wiedzieć ?
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 20:22   #989
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Pytanie o STAŻ

w przedszkolu :P
wiem że wielu by taki staż wogole nie odpowiadał, ale mnie się podoba
natomiast wczesniej dostalam 2 propozycje... księgowość i administracja na myśl o każdej z osobna robilo mi sie słabo :p
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 14:46   #990
vesper
Rozeznanie
 
Avatar vesper
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 737
Wizażanki które załatwiały sobie staż pomóżcie.

Wiem, że jest dużo wątków dotyczących stażu.Wszystkie przeczytałam i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.Może pomożecie.
Chodzi mi o to jak to wygląda kiedy samemu załatwia sobie staż w UP.Najpierw się szuka, wkońcu się znajduje.Pracodawca godzi się nas przyjąć składa wniosek do urzedu.I tu zaczynają się schody.Nie rozumiem dlaczego wcześniej zaczyna się staż niż Urzad rozpatrzy wniosek ( ma na to 30 dni).Jak odrzuci to co nagle kończy się staż czy coś?I co oni właściwie rozpatrują, zgodzić się czy nie na staż dla bezrobotnego, który sam sobie go znalazł?Na czym generalnie polega wynagrodzenie.To tak jak miesięczna pensja?
vesper jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.