Mamusie czerwcowe 2015! :) - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-02, 20:34   #3031
barbaritka84
Rozeznanie
 
Avatar barbaritka84
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Dziewczyny co na Pana H podczas kp można stosować bo już nie pamietam,a chyba Alkamor coś polecała, jakąś maść? ??
__________________
Jakub 26.11.2002r
Oliwka 19.03.2008r
Julcia 19.06.2015r wkoncu jesteś z nami
barbaritka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 20:52   #3032
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
pogrubione to tak jakbym czytała o nas
ile Twój mały ma?
Kacper jutro 12tyg

obudziłam go po 2 godz, wykąpaliśmy go, popłakał przy ubieraniu, zjadł całą butle na śpiocha i śpi w swoim łóżeczku chwilo trwaj


Jeżuuu, mi włosy lecą masakrycznie są wszędzie
9 tygodni... kurczak chyba taki wiek mają...

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Ja przodem Do świata też noszę. Moja Majka nie cierpi noszenia na lezaco. Głowę już naprawdę sztywno trzyma. A najlepszy ubaw z niej mam jak właśnie leży na plecach i nagle ręce wyciąga na boki,głowę próbuje unieść i taka śmieszna minę wtedy robi

☠☠☠☠aa wiecie że ja ciągle mam przeboje z tymi zatokami...ciągle mi coś tam Siedzi a teraz znowu na potege ropa
Ojj biedna jesteś z tymi zatokami.

Czy wasze dzieci tez tak rytmicznie poruszają rączką czasen jak jedzą lub się przytulają? Trochę jakby to opisać.... jak pies czy kot łapą jak się je po brzuchu drapie. Bo nie wiem czy to ok, czy coś z napięciem mięśniowym się pogarsza.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez barbaritka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co na Pana H podczas kp można stosować bo już nie pamietam,a chyba Alkamor coś polecała, jakąś maść? ??
Wlasne mleko i wietrzyc. Albo linomag. Medela też ma jakąś maść, mogę jutro sprawdzić, ale skład taki sam.
__________________
Wymiana Maj
Szukam

Edytowane przez Marei
Czas edycji: 2015-08-02 o 20:54
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 20:55   #3033
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
pociesz mnie, ze zalewasz sie mlekiem, ale to że kryzys trwał tydzień już nie bardzo mi się podoba a Laurka miała w tym czasie problem z chwytaniem piersi?



obyś miała rację ja juz jestem wykończona i boję się co będzie w nocy...





podtrzymuję mu pierś od dołu



łączę się w bólu



mi na razie jakoś specjalnie nie wypadaja. Ale też nie mają kiedy, bo wiecznie spięte są jak je rozpuszczę idąc spać to się sama dziwie patrząc w lustro, że mam takie długie włosy



biedactwo.. to pewnie skok jest...



no właśnie też myślę, ze organizm powinien na te różne przerwy w karmieniu reagować, ale już sama nie wiem, jak sobie tłumaczyć ten kryzys. A było tak dobrze....



biedny.. to się wszyscy umęczycie...



poziomo, pionowo na ramieniu do odbicia. I chyba tyle. Mało nosimy.
Ja to już nawet spie że związanymi włosami...

Cytat:
Napisane przez barbaritka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co na Pana H podczas kp można stosować bo już nie pamietam,a chyba Alkamor coś polecała, jakąś maść? ??
Posterisan
Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
9 tygodni... kurczak chyba taki wiek mają...

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------


Ojj biedna jesteś z tymi zatokami.

Czy wasze dzieci tez tak rytmicznie poruszają rączką czasen jak jedzą lub się przytulają? Trochę jakby to opisać.... jak pies czy kot łapą jak się je po brzuchu drapie. Bo nie wiem czy to ok, czy coś z napięciem mięśniowym się pogarsza.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------


Wlasne mleko i wietrzyc. Albo linomag. Medela też ma jakąś maść, mogę jutro sprawdzić, ale skład taki sam.
Nie bardzo wiem o jakie poruszanie Ci chodzi

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Mareiale barbaritka o hemoroidy pytała...ja tam nie wiem czy własne mleko pomaga
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 21:19   #3034
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Marei- ja wiem o co ci chodzi. Franek też tak robi. Jest to związane z niedojrzałością układu nerwowego. W tym wieku to normalne. Ma zaniknąć.
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 21:25   #3035
barbaritka84
Rozeznanie
 
Avatar barbaritka84
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
9 tygodni... kurczak chyba taki wiek mają...

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------


Ojj biedna jesteś z tymi zatokami.

Czy wasze dzieci tez tak rytmicznie poruszają rączką czasen jak jedzą lub się przytulają? Trochę jakby to opisać.... jak pies czy kot łapą jak się je po brzuchu drapie. Bo nie wiem czy to ok, czy coś z napięciem mięśniowym się pogarsza.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------


Wlasne mleko i wietrzyc. Albo linomag. Medela też ma jakąś maść, mogę jutro sprawdzić, ale skład taki sam.

Hihi, ale o hemoroidy mi chodzilo

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Ja to już nawet spie że związanymi włosami...


Posterisan

Nie bardzo wiem o jakie poruszanie Ci chodzi

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Mareiale barbaritka o hemoroidy pytała...ja tam nie wiem czy własne mleko pomaga
Dzieki
__________________
Jakub 26.11.2002r
Oliwka 19.03.2008r
Julcia 19.06.2015r wkoncu jesteś z nami
barbaritka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 21:35   #3036
kaczuszka1986
Zadomowienie
 
Avatar kaczuszka1986
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Lublin/Radzyń Podlaski
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Moja tak robi nie rączką a brodka.. tak jakby było jej zimno..
kaczuszka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 21:49   #3037
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez kaczuszka1986 Pokaż wiadomość
Moja tak robi nie rączką a brodka.. tak jakby było jej zimno..
Moja jak płacze to tak brodka trzęsie

Idę spać...matko jutro szczepienie

Yyy...gdzieś się nam myboy zgubiła
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 21:57   #3038
barbaritka84
Rozeznanie
 
Avatar barbaritka84
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez kaczuszka1986 Pokaż wiadomość
Moja tak robi nie rączką a brodka.. tak jakby było jej zimno..
Moja tak samo
__________________
Jakub 26.11.2002r
Oliwka 19.03.2008r
Julcia 19.06.2015r wkoncu jesteś z nami
barbaritka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 21:57   #3039
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
a my roznie nosimy mala., przodem do swiata, na jednej rece, na obu, na boczku..dzis znajoma byla u mnie i mowi ze jak trzmam mala to zebym trzymala glowke o jak do tylu glowka jej poleci to krzywde sobie zrobi,, i akurat trafila na moment gdy maa sie odchylila ale trzymala glowke sztywno.. w ogole moja mala za szybko mi tu probuje sztywno trzymac glowke i siedziec ..uparciuch maly.. wg naszej wagi mala wazy jakies 5, 5 kg ale przyjdzie health visitor na dniach i sie dowiem ile mala przybrala
ja bym asekurowała główkę w tym wieku.. moja trzyma, ale zdarza jej się "rzucić" główką,tak nagle leci. nigdy nic nie wiadomo, to jeszcze malutkie dzieci, średnią mają kontrolę nad ciałem..

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
no właśnie też myślę, ze organizm powinien na te różne przerwy w karmieniu reagować, ale już sama nie wiem, jak sobie tłumaczyć ten kryzys. A było tak dobrze....
my jakiś czas temu miałyśmy kilka wieczorów z rzędu, że nie miałam czym nakarmić, Dominika jadła i jadła, nie mogła się odkleić ode mnie, nic już nie leciało.. potem minęło. teraz widzę, że czasem rano kończy się produkacja, czasem wieczorem, ale ona ma wtedy maratony cyckowe, bo wieczorem je np. przed kąpielą z jednej piersi, potem po kąpieli z obu, oczywiście trwa to odpowiednio długo.. tyle, że ja nieściągnę prawie nic laktatorem więc nie stwierdzę czy pokarm mam, czy dziecku coś nie pasuje, itp.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 22:47   #3040
haniula1803
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 646
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Kaczuszka- jaka słodka Emi😍

Barbaritka- jak mala ma wysypkę to jej nie szczep bo nie wiadomo co to jest... No i pewnie dieta eliminacyjna cię czeka...

Industria - przytulam kochana... Mężczyźni czasem ewidentnie nie używają mózgu...

My walczymy o kp... Ale już mam dość... Jak do jutra sytuacja nie wróci do normy to przechodzimy na mm. Nie rozumiem jak to możliwe że karmie dziecko wyłącznie piersią i nagle z dnia na dzień mam Malo pokarmu i miękkie cycki..
Wczoraj już wydawało się że wychodzimy na prostą ale dziś rano znów masakra...
Sporo winy ponosi tu nieregularność jedzenia przez małego. W dzień potrafi jeść co cztery czy pięć godzin- moje dziecko tyle śpi 😉 - a w nocy nagle chce jeść co dwie. No i moje cyce głupieją...
Przystawiam go potem odciągam laktatorem- odciągnęłam od piątkowej nocy 300 ml po karmieniach a moje dziecko się buntuje.

Wkurzają go miękkie cyce. Nie wiem już co robić...

Ale nie będę walczyć w nieskończoność bo nie mogę ciągle zajmować się karmieniem. Smutno mi bardzo ale już kończy mi się siła do dalszej walki...
Nadrabiam...
Też miałam dość mała ciągle na cycku karmienie trwało godzinę albo dłużej a na koniec i tak musiałam dokładać butelkę bo Zosia nie najedzana ale od wczoraj pije to 2 razy dziennie i jest dużo lepiej sprobuj może i tobie pomoże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 612_01_2408.jpg (36,8 KB, 9 załadowań)
haniula1803 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 00:42   #3041
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Ja to już nawet spie że związanymi włosami...


Posterisan

Nie bardzo wiem o jakie poruszanie Ci chodzi

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Mareiale barbaritka o hemoroidy pytała...ja tam nie wiem czy własne mleko pomaga
Aaa hihi no kto wie ))

---------- Dopisano o 01:42 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Marei- ja wiem o co ci chodzi. Franek też tak robi. Jest to związane z niedojrzałością układu nerwowego. W tym wieku to normalne. Ma zaniknąć.
Dziękuję. Już się martwilam.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 01:21   #3042
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
ja bym asekurowała główkę w tym wieku.. moja trzyma, ale zdarza jej się "rzucić" główką,tak nagle leci. nigdy nic nie wiadomo, to jeszcze malutkie dzieci, średnią mają kontrolę nad ciałem..



my jakiś czas temu miałyśmy kilka wieczorów z rzędu, że nie miałam czym nakarmić, Dominika jadła i jadła, nie mogła się odkleić ode mnie, nic już nie leciało.. potem minęło. teraz widzę, że czasem rano kończy się produkacja, czasem wieczorem, ale ona ma wtedy maratony cyckowe, bo wieczorem je np. przed kąpielą z jednej piersi, potem po kąpieli z obu, oczywiście trwa to odpowiednio długo.. tyle, że ja nieściągnę prawie nic laktatorem więc nie stwierdzę czy pokarm mam, czy dziecku coś nie pasuje, itp.
oczywiscie ze asekuruje
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 01:31   #3043
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
pociesz mnie, ze zalewasz sie mlekiem, ale to że kryzys trwał tydzień już nie bardzo mi się podoba a Laurka miała w tym czasie problem z chwytaniem piersi?



obyś miała rację ja juz jestem wykończona i boję się co będzie w nocy...





podtrzymuję mu pierś od dołu



łączę się w bólu



mi na razie jakoś specjalnie nie wypadaja. Ale też nie mają kiedy, bo wiecznie spięte są jak je rozpuszczę idąc spać to się sama dziwie patrząc w lustro, że mam takie długie włosy



biedactwo.. to pewnie skok jest...



no właśnie też myślę, ze organizm powinien na te różne przerwy w karmieniu reagować, ale już sama nie wiem, jak sobie tłumaczyć ten kryzys. A było tak dobrze....



biedny.. to się wszyscy umęczycie...



poziomo, pionowo na ramieniu do odbicia. I chyba tyle. Mało nosimy.
Irmusia miala. Jadla 3 minuty poki bylo nabrzmiale a potem jakby nigdy piersi nie widziała i nie wiedziała co zrobic i jak złapać

---------- Dopisano o 02:29 ---------- Poprzedni post napisano o 02:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
9 tygodni... kurczak chyba taki wiek mają...

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------


Ojj biedna jesteś z tymi zatokami.

Czy wasze dzieci tez tak rytmicznie poruszają rączką czasen jak jedzą lub się przytulają? Trochę jakby to opisać.... jak pies czy kot łapą jak się je po brzuchu drapie. Bo nie wiem czy to ok, czy coś z napięciem mięśniowym się pogarsza.[COLOR="Silver"]

.
U mnie jest tak z nogą. Jakby sie pies drapal. I jestem pewna ze miala to juz w brzuchu bo czasem czułam ten ruch

---------- Dopisano o 02:31 ---------- Poprzedni post napisano o 02:29 ----------

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Moja jak płacze to tak brodka trzęsie

Idę spać...matko jutro szczepienie

Yyy...gdzieś się nam myboy zgubiła
Ja tez szczepienia jutro o 9 tzn dziś
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 05:59   #3044
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
oczywiscie ze asekuruje
To ok, chyba wczesniej inaczej zrozumialam. Ja tez caly czas nie trzymam glowki, bardziej asekuruje jak sobie radzi.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 06:21   #3045
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
oczywiscie ze asekuruje
Ufff. Tak to zabrzmiało, jakbyś nie asekurowała. Wojtek też niby sztywno trzyma, a czasami się zdarzy, że lata mu głowa na wszystkie strony.

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Ja tez szczepienia jutro o 9 tzn dziś


Alkamor za Wasze szczepienie też


My szczepimy w czwartek...


A dziś Wojtek kończy 6 tygodni.
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 06:50   #3046
sylwka321
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwka321
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Dzień dobry!
Ja od 5:30 na nogach tż umówił się do serwisu na przegląd auta, który jest 80 km od mojego miasta i stwierdziłam że przyjedziemy się z nim jak na razie Adelka słodko śpi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Moja jak płacze to tak brodka trzęsie

Idę spać...matko jutro szczepienie

Yyy...gdzieś się nam myboy zgubiła

Powodzenia na szczepieniu! My za tydz...




Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Ufff. Tak to zabrzmiało, jakbyś nie asekurowała. Wojtek też niby sztywno trzyma, a czasami się zdarzy, że lata mu głowa na wszystkie strony.




Alkamor za Wasze szczepienie też


My szczepimy w czwartek...


A dziś Wojtek kończy 6 tygodni.
Adelka wczoraj 5 tygodni czas leci jak szalony co! Kurcze jeszcze niedawno była w brzuszku
sylwka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 06:54   #3047
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie kryzysu...
W nocy było trochę lepiej. Raz nakarmiłam Frania na śpiocha i ładnie zjadł z piersi bez osłonki. A przy kolejnym karmieniu już się buntował. Teraz rano ładnie zjadł z samej piersi znów. Trochę się wkurzal ale nie ustąpiłam i zjadł sporo- aż dwa razy ulał.

My na szczepienie wybieramy się w przyszłym tygodniu. Raz że mamy usg bioder w czwartek a dwa że maly coś trochę kaszle i nie wiem co to za kaszel. Temperatura w normie.
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 06:57   #3048
sylwka321
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwka321
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie kryzysu...
W nocy było trochę lepiej. Raz nakarmiłam Frania na śpiocha i ładnie zjadł z piersi bez osłonki. A przy kolejnym karmieniu już się buntował. Teraz rano ładnie zjadł z samej piersi znów. Trochę się wkurzal ale nie ustąpiłam i zjadł sporo- aż dwa razy ulał.

My na szczepienie wybieramy się w przyszłym tygodniu. Raz że mamy usg bioder w czwartek a dwa że maly coś trochę kaszle i nie wiem co to za kaszel. Temperatura w normie.
Będzie coraz lepiej ja zauważyłam że jak często ściągam laktatorem pomiędzy karmieniami to mleka jest dużo więcej
sylwka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:17   #3049
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Irmusia moja tez zaczela ulewac i to z dnia na dzień. Ksiezniczka musiala o 8 wstac i niewyspana
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 07:22   #3050
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez sylwka321 Pokaż wiadomość
Będzie coraz lepiej ja zauważyłam że jak często ściągam laktatorem pomiędzy karmieniami to mleka jest dużo więcej
To jest to co pisalam a raczej co mi polecala polozna. Tylko trzeba tu dyscypliny, nie raz dwa razy ściągnąć tylko w miarę regularnie.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie kryzysu...
W nocy było trochę lepiej. Raz nakarmiłam Frania na śpiocha i ładnie zjadł z piersi bez osłonki. A przy kolejnym karmieniu już się buntował. Teraz rano ładnie zjadł z samej piersi znów. Trochę się wkurzal ale nie ustąpiłam i zjadł sporo- aż dwa razy ulał.

My na szczepienie wybieramy się w przyszłym tygodniu. Raz że mamy usg bioder w czwartek a dwa że maly coś trochę kaszle i nie wiem co to za kaszel. Temperatura w normie.
Super. Trzymam kciuki może się uda )
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:27   #3051
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Dzień dobry mamusie Jak nocka minęła?

U nas ok
pobudki o 22.30, 2.30 i 5 (tu trochę popłakał)
teraz powoziłam go w wózku i śpi

Ale w☠☠☠☠ia mnie moja matka jak ja z nią wytrzymam pod jednym dachem jeszcze tyle lat?
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:32   #3052
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez barbaritka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co na Pana H podczas kp można stosować bo już nie pamietam,a chyba Alkamor coś polecała, jakąś maść? ??
Ja dostalam czopki Posterisan H i Cyclo3fort tyle, że to na recepte

Irnusia a probowalas Karmi? Ja po wypiciu w sobote zalałam sie mlekiem
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:35   #3053
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Ja dostalam czopki Posterisan H i Cyclo3fort tyle, że to na recepte

Irnusia a probowalas Karmi? Ja po wypiciu w sobote zalałam sie mlekiem
no coś Ty Obie te rzeczy kupowałam bez recepty

mi super pomagają czopki Avenoc
ale całkowicie się z tego wyleczyć to chyba nigdy się nie wyleczę
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 08:37   #3054
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

u nas dziś 10 tygodni
Nie ogarniam jak ten czas szybko leci moje dziecie już waży 7 kg, i jest fajnym śmieszkiem nawet w nocy kiedy go karmię nieprzytomna ma uśmiech od ucha do ucha
Nie myślałam, że miłość do własnego dziecka może być taka ogromna!
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 08:37   #3055
Charlotta83
Rozeznanie
 
Avatar Charlotta83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 602
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Hej Mamuśki, czy Wasze dzieci też są tak zafluczone? Normalnie u nas Frida chodzi jak ta lala. Nawet dziś w nocy jasiek nie mógł spać, bo mu kozy w nosie przeszkadzały. W czwartek przed szczepieniem był badany i osłuchiwany, więc to raczej nie infekcja.
__________________
"Niech kochają nas ci, co nas kochają.
A tym, co nas nie kochają,
Niech Bóg odmieni serce.
A jeśli nie odmieni ich serca,
To niech im skręci kostkę,
Abyśmy ich poznali po kulawym chodzie"

Jonathan Carroll ("Zaślubiny patyków")
Charlotta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 08:40   #3056
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez Charlotta83 Pokaż wiadomość
Hej Mamuśki, czy Wasze dzieci też są tak zafluczone? Normalnie u nas Frida chodzi jak ta lala. Nawet dziś w nocy jasiek nie mógł spać, bo mu kozy w nosie przeszkadzały. W czwartek przed szczepieniem był badany i osłuchiwany, więc to raczej nie infekcja.
u mnie frida leży jeszcze nie rozpakowana
może gdzieś go zawiało?
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 08:48   #3057
kaczuszka1986
Zadomowienie
 
Avatar kaczuszka1986
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Lublin/Radzyń Podlaski
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Ja tylko używam jak kozy widzę w nosie, najpierw psik solą morską żeby się rozrzadzilo, później odciagamy
kaczuszka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 09:11   #3058
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Ja dostalam czopki Posterisan H i Cyclo3fort tyle, że to na recepte

Irnusia a probowalas Karmi? Ja po wypiciu w sobote zalałam sie mlekiem
Nie wiem jak Posterisan H ale Cyclo3fort napewno nie jest na recepte

Cytat:
Napisane przez Charlotta83 Pokaż wiadomość
Hej Mamuśki, czy Wasze dzieci też są tak zafluczone? Normalnie u nas Frida chodzi jak ta lala. Nawet dziś w nocy jasiek nie mógł spać, bo mu kozy w nosie przeszkadzały. W czwartek przed szczepieniem był badany i osłuchiwany, więc to raczej nie infekcja.
Moja miała 2 razy glutki wyciągnę ale to takie pojedyncze i wyjelam je palcem

Zapomniałam wczoraj napisać...Jak się wybieralam na spacer wczoraj to miałam iść z dzieciakami na plac zabaw (plac jest za sąsiednim blokiem. W każdym razie nie widać go z okien) i Kuba się pyta czy może iść sam wcześniej...cieeezka to była decyzja ale mu pozwolilismy. Oczywiście wytlumaczylismy raz jeszcze wszystkie zasady etc. I poszedł. Małżonek wyszedł na balkon żeby zerknąć jak przez ulicę przechodzi i poszedł.sam...później do niego Doszłam jak się wyszykowalam i mała. ehh dziecko mi dorasta
__________________
Kuba

Maja

Edytowane przez alkamor
Czas edycji: 2015-08-03 o 09:13
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 09:20   #3059
Domincia_1987
Zadomowienie
 
Avatar Domincia_1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 642
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez kaczuszka1986 Pokaż wiadomość
Ja tylko używam jak kozy widzę w nosie, najpierw psik solą morską żeby się rozrzadzilo, później odciagamy
Ja tak samo robie nosek u nas zazwyczaj czyscimy 2 razy dziennie
__________________
OD KIEDY CIE POZNAŁAM ROZPOCZĄŁ SIĘ NAPIĘKNIEJSZY RODZIAŁ MOJEGO ŻYCIA



Jedna z wielu
Wierzaca mimo wszystko w swoja siłe
Czasem walczy ze wspomnieniami
Chce zyć tym szcześciem, które teraz ma
Domincia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 09:23   #3060
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Mowili wam zeby po rota nie calowac dziecka przez tydzień?
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 17:31:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.