Mamusie grudniowe 2015 cz. 4 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-03, 19:45   #1381
adka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar adka_19
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Aberdeen, UK
Wiadomości: 2 698
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny no i skurcze to nie stricte skurcze u mnie tylko też z powodu tego ze młody jest nisko bardzo i mi bije w łożysko itd i macica stawia.



No ale jestem spokojniejsza. Kupie te leki plus magnez i mam nadzieje pomoże. Bo teraz po chodzeniu boli.



Niestety ale poki te moje 370 g nie pójdzie wyżej to tak będzie bo naciska na wszystko i szyjka też bardziej obciążona.



Ale uspokoilam się. Musze się oszczędzać. brać magnez obserwować i te tabletki i proszki.
Odetchnelam z ulgą uwierz mi?). Bardzo się cieszę !!!
Odpoczywaj wytłumacz małemu żeby nie dawał popalić tylko mamusi pomagał i będzie dobrze
__________________
Krzysio 13.12.2015 <3 <3
Nie pale od 26.05.2015!

Jestem Ruda, projektuje cuda ! SKLEP
adka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:47   #1382
mujer
Zadomowienie
 
Avatar mujer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 976
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
Ja waze 111 i mam 174 ciagle woerze ze schudne

Kolejny kolega tz nie zyje.
Co za pomor noo
2 tyg temu pobili jwdnego i zmarl. Dzis 2, szef cofal tirem i go przygniotl.
W domu 3 dzieci, w tym 5
Mc upragniony synek
Zona nie pracujaca, oni na wynajmie. Kutwa co za zycie
Az sie poplaklam
Wspolczuję... Mam nadzieję, że ma jej kto pomóc i wesprzeć...

Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
Woe...

w poczekalni spędziłam chyba ponad 2 h... weszłam i tak po czasie mojej wizyty - koszmar. Ale u tego lekarza zawsze tłumy.

TŻ i synek ze mną byli podczas prenatalnych, ale najpierw z lekarzem rozmawiałam odnośnie tych problemów.

Pokazałam mu wypis z izby przyjęć - jak zobaczył nazwisko lekarza badającego to stwierdził że porażka... i że napewno nie jest tak źle, bo on nie jest najlepszy i nie przykłada się. Akurat mu wierzę - wiem jacy lekarze pracują w moim szpitalu miejskim - kiedyś tam leżałam w poprzedniej ciązy i na własne żądanie się wypisywałam.

Więc.. szyjke mam długą 4,9cm - trzyma mocno, ale jest cała w ektopii i niestety będzie to krawić przy większym wysiłku nawet podczas badania krew się puściła po wyjęciu wziernika. Niestety musze uzbroić się w cierpliwość ale nie bagatelizować krawień - jakby nie ustało w ciągu godziny i było mocne - do niego lub szpital - jeśli po jakimś lekkim nawet wysyłku - to ektopia.

Będzie krwawić przy usciku, seksie, mocnym ruchu lub zmianie pozycji, przy schylaniu itd - KOSZMAR.

niestety - mam też krew w moczu i świeże erytrocyty - więc dostałam jakieś saszetki i muszę wykupić - i brać.

Gluzkoza 75 wykonać muszę - plus wizyta następna 6 sierpnia ;-/ i później 27 sierpnia.

Mały na badaniu:

- 370g ponad
- wg usg 20t3d czyli 21t
- pępowinę odwinał
- ewidentnie chłopiec, ale twarzy nie pokazał bo zakrył się NOGAMI ;/ a potem ręką serio!!
- wszystkie organy w normie
- ok. 25cm

niestety jest baardzo bardzo nisko i naciska na łożysko umiejscowione na tylniej ścianie nisko - i mam leżeć ;/;/;/

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

macica mi się stawia - magnez mam kilka razy dziennie brać ;/ i ww przypadku skurczów no spa.
Mimo wszystko jest nieco pozytywów. Trzymaj się, bardzo współczuję.

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Tak jak, chyba to Adka, napisala wtedy stworzymy wątek wychowawczo odchudzający i tutaj będziemy się pilnować i mobilizować na pewno łatwiej by było, wiedząc, że ktoś z tym samym sie zmaga, a tym bardziej znajome osoby, bo badz co badz przez tyle czasu, to już się trochę poznamy

Zjadłabym takiego makaronu, a u mnie właśnie się piecze ciasto czekoladowe



Na swój wzrost wcale nie wazysz tak duzo, rozumiem, ze złe sie z tym czujesz, ale to nie jest jeszcze dużo. Bardzo dobrze, ze masz takiego faceta, który Cię wspiera, to bardzo ważne. NA razie tym nie przezywaj, dopiero jesteśmy w polowie, więc to teraz zacznie się tycie, potem będziemy się tym martwić



I bardzo dobrze, ze masz takie podejście!! To już pierwszy krok do tego, żeby tak się stało

Jeju straszna tragedia nie wyobrażam sobie co ta kobieta musi czuc, w ciągu chwili caly świat sie wali.
Dlatego nie ma co marnować go, zamartwianiem sie takimi rzeczami jak waga, bo życie jest takie kruche, więc trzeba korzystać z każdej trwającej chwili.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Nie działają na mnie wątki odchudzające

Hm, trochę już kruchości życia doświadczyłam, więc doceniam, ale... i tak nie zrozumiecie Myślę, że ja akurat korzystam z każdej chwili jak mało kto. Choć może się wydawać inaczej. Nevermind.

A takich tragedii zawsze współczuję, domyślam się, jak się można wtedy czuć, już kiedyś przezyłam coś podobnego. Tego się nie da opisać tak czy inaczej.
mujer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:52   #1383
SweetViolet
Zadomowienie
 
Avatar SweetViolet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 346
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mujer Pokaż wiadomość
Zazdroszczę zatem, zazdroszczę wszystkim, którzy nie mają problemów jedzeniowych. I rozumiem, że nie rozumieją mnie

1,5 roku temu na diecie wegańskiej ważyłam ok 48 kg (mniej niz kiedykolwiek w życiu). Biegałam, jeździłam na rowerze, nie miałam okresu, rozchorowałam się. Ale ubrałam takie małe dżinsy...
Rok temu ważyłam 56 kg, ćwiczyłam siłowo i byłam na diecie leczniczej oraz bujałam się z powaznymi zaburzeniami odżywiania. Potem życie mi się komplikowało. I teraz nie jestem pewna, czy będę umiała sobie poradzić z jedzeniem i wagą
Teraz ważę 60. Trzeba zauważyć, że mam tylko 160 cm wzrostu.

No nic, dość użalania się, czas się znów poważnie zająć tematem, ech.
Ja jestem dwa centymetry wyższa od Ciebie, a 60 kg ostatnio ważyłam w pierwszej klasie liceum Po jakimś czasie nieźle przytyłam, a później się wzięłam za siebie i schudłam 15 kg. Po ślubie zaczęło wracać i już żadne diety i żadne ćwiczenia nie pomogły. Przez 4 miesiące zdrowego odżywiania i regularnych ćwiczeń 5-6razy/tydz. schudłam jakieś... hm... 2 kg. I praktycznie nic w obwodach. Ciążę zaczynałam z wagą 77 kg, a od tamtej pory mam już 5,5 kg na plusie ;P W pierwszym trymestrze wymiotowałam przez trzy tygodnie, a jadłam maks. 2 kanapki i mały obiad. Straciłam cały kilogram, który po skończonym okresie wymiotów wrócił :P Więc sobie wyobraź co ja mam ze sobą. I patrząc na to, że nie udało mi się NIJAK schudnąć przed ciążą podejrzewam, że kilogramy nabyte w ciąży pozostaną ze mną już na zawsze i kolejne będą tylko dochodzić.

Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
Woe...

w poczekalni spędziłam chyba ponad 2 h... weszłam i tak po czasie mojej wizyty - koszmar. Ale u tego lekarza zawsze tłumy.

TŻ i synek ze mną byli podczas prenatalnych, ale najpierw z lekarzem rozmawiałam odnośnie tych problemów.

Pokazałam mu wypis z izby przyjęć - jak zobaczył nazwisko lekarza badającego to stwierdził że porażka... i że napewno nie jest tak źle, bo on nie jest najlepszy i nie przykłada się. Akurat mu wierzę - wiem jacy lekarze pracują w moim szpitalu miejskim - kiedyś tam leżałam w poprzedniej ciązy i na własne żądanie się wypisywałam.

Więc.. szyjke mam długą 4,9cm - trzyma mocno, ale jest cała w ektopii i niestety będzie to krawić przy większym wysiłku nawet podczas badania krew się puściła po wyjęciu wziernika. Niestety musze uzbroić się w cierpliwość ale nie bagatelizować krawień - jakby nie ustało w ciągu godziny i było mocne - do niego lub szpital - jeśli po jakimś lekkim nawet wysyłku - to ektopia.

Będzie krwawić przy usciku, seksie, mocnym ruchu lub zmianie pozycji, przy schylaniu itd - KOSZMAR.

niestety - mam też krew w moczu i świeże erytrocyty - więc dostałam jakieś saszetki i muszę wykupić - i brać.

Gluzkoza 75 wykonać muszę - plus wizyta następna 6 sierpnia ;-/ i później 27 sierpnia.

Mały na badaniu:

- 370g ponad
- wg usg 20t3d czyli 21t
- pępowinę odwinał
- ewidentnie chłopiec, ale twarzy nie pokazał bo zakrył się NOGAMI ;/ a potem ręką serio!!
- wszystkie organy w normie
- ok. 25cm

niestety jest baardzo bardzo nisko i naciska na łożysko umiejscowione na tylniej ścianie nisko - i mam leżeć ;/;/;/

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

macica mi się stawia - magnez mam kilka razy dziennie brać ;/ i ww przypadku skurczów no spa.
Współczuję trudności, ale najważniejsze, że z Maleństwem wszystko dobrze

A mnie strasznie boli bok na wysokości talii. Chyba się za szybko podniosłam z łóżka i musiało się coś naciągnąć ;/ Mam nadzieję, że przejdzie.
__________________
“If you die, and I live, there’s no life for me at all. You’re my whole life. I would never be happy again.”

synek
Czekamy na Kruszynkę 24/40
SweetViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:54   #1384
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
Woe...

w poczekalni spędziłam chyba ponad 2 h... weszłam i tak po czasie mojej wizyty - koszmar. Ale u tego lekarza zawsze tłumy.

TŻ i synek ze mną byli podczas prenatalnych, ale najpierw z lekarzem rozmawiałam odnośnie tych problemów.

Pokazałam mu wypis z izby przyjęć - jak zobaczył nazwisko lekarza badającego to stwierdził że porażka... i że napewno nie jest tak źle, bo on nie jest najlepszy i nie przykłada się. Akurat mu wierzę - wiem jacy lekarze pracują w moim szpitalu miejskim - kiedyś tam leżałam w poprzedniej ciązy i na własne żądanie się wypisywałam.

Więc.. szyjke mam długą 4,9cm - trzyma mocno, ale jest cała w ektopii i niestety będzie to krawić przy większym wysiłku nawet podczas badania krew się puściła po wyjęciu wziernika. Niestety musze uzbroić się w cierpliwość ale nie bagatelizować krawień - jakby nie ustało w ciągu godziny i było mocne - do niego lub szpital - jeśli po jakimś lekkim nawet wysyłku - to ektopia.

Będzie krwawić przy usciku, seksie, mocnym ruchu lub zmianie pozycji, przy schylaniu itd - KOSZMAR.

niestety - mam też krew w moczu i świeże erytrocyty - więc dostałam jakieś saszetki i muszę wykupić - i brać.

Gluzkoza 75 wykonać muszę - plus wizyta następna 6 sierpnia ;-/ i później 27 sierpnia.

Mały na badaniu:

- 370g ponad
- wg usg 20t3d czyli 21t
- pępowinę odwinał
- ewidentnie chłopiec, ale twarzy nie pokazał bo zakrył się NOGAMI ;/ a potem ręką serio!!
- wszystkie organy w normie
- ok. 25cm

niestety jest baardzo bardzo nisko i naciska na łożysko umiejscowione na tylniej ścianie nisko - i mam leżeć ;/;/;/

macica mi się stawia - magnez mam kilka razy dziennie brać ;/ i ww przypadku skurczów no spa.
Przynajmniej wiadomo, że te krwawienia będą się zdarzać całą ciążę i dobrze, że lekarz powiedział, kiedy masz reagować
Współczuję, że nie możesz spokojnie przeżyć tej ciąży tylko się zamartwiasz.
Cieszę się, że synek się uwolnił z pępowiny i, że jest zdrowy
Będzie dobrze, ale oszczędzaj się Zresztą sama wiesz
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:54   #1385
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
Ifcia super że tż już poczuł ruchy maluszka, nasz mały z tatą nie współpracuje

Sylwoha przykro mi

Hope ttrzyma kciuki żeby było jak najlepiej
My już w domu, nareszcie. Szkoda tylko że jak wracamy do pracy to zapowiadają upały. Wylicytowałam dziś spodnie ciążowe hm na alle za 39 zł i zaraz siadam szukać ciuszków dla małego
Extra, kurcze wy to umiecie szukać okazji, ja nawet o tym nie pomyślałam, że na allegro tez można licytować, pokaz jak przyjdą to jeansy?

Dla małego na allegro tez będziesz szukac?
Cytat:
Napisane przez adka_19 Pokaż wiadomość
Ja wciągnęła pół arbuza

















Tak tak tak tak Ja będę potrzebowała motywacji bardzo






Czekamy !!!
Razem damy radę

Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
Woe...

w poczekalni spędziłam chyba ponad 2 h... weszłam i tak po czasie mojej wizyty - koszmar. Ale u tego lekarza zawsze tłumy.

TŻ i synek ze mną byli podczas prenatalnych, ale najpierw z lekarzem rozmawiałam odnośnie tych problemów.

Pokazałam mu wypis z izby przyjęć - jak zobaczył nazwisko lekarza badającego to stwierdził że porażka... i że napewno nie jest tak źle, bo on nie jest najlepszy i nie przykłada się. Akurat mu wierzę - wiem jacy lekarze pracują w moim szpitalu miejskim - kiedyś tam leżałam w poprzedniej ciązy i na własne żądanie się wypisywałam.

Więc.. szyjke mam długą 4,9cm - trzyma mocno, ale jest cała w ektopii i niestety będzie to krawić przy większym wysiłku nawet podczas badania krew się puściła po wyjęciu wziernika. Niestety musze uzbroić się w cierpliwość ale nie bagatelizować krawień - jakby nie ustało w ciągu godziny i było mocne - do niego lub szpital - jeśli po jakimś lekkim nawet wysyłku - to ektopia.

Będzie krwawić przy usciku, seksie, mocnym ruchu lub zmianie pozycji, przy schylaniu itd - KOSZMAR.

niestety - mam też krew w moczu i świeże erytrocyty - więc dostałam jakieś saszetki i muszę wykupić - i brać.

Gluzkoza 75 wykonać muszę - plus wizyta następna 6 sierpnia ;-/ i później 27 sierpnia.

Mały na badaniu:

- 370g ponad
- wg usg 20t3d czyli 21t
- pępowinę odwinał
- ewidentnie chłopiec, ale twarzy nie pokazał bo zakrył się NOGAMI ;/ a potem ręką serio!!
- wszystkie organy w normie
- ok. 25cm

niestety jest baardzo bardzo nisko i naciska na łożysko umiejscowione na tylniej ścianie nisko - i mam leżeć ;/;/;/

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

macica mi się stawia - magnez mam kilka razy dziennie brać ;/ i ww przypadku skurczów no spa.
Czyli suma sumarum nie jest chyba aż tak złe, jak się wydawalo? Synek zdrowy, duzy no i odwołał się pepowiny

No i tak jak lekarz powiedział stosować się do jego zaleceń, pić te wszystkie leki, musisz uważac na siebie, jak najwięcej odpoczywać i się nie przemieszczać, no i najważniejsze obserwować siebie.

Ale lekarz powiedział, że synkowi nic na razie nie grozi prawda?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:58   #1386
lobofylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 469
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

I tak chyba nie jest tak najgorzej... .tak sobie myślę bałam się ze cos będzie złego. ..





W ogóle ;( byłam w poczekalni przede mna babka w ciąży tez z mężem. Mieli wyniki badań prenatalnych ze soba.... siedzieli chyba ponad godzinę. Wyszli oboje płacząc potem długo w poczekalni bylo bardzo cicho.... a ja wtedy juz ciarki miałam....
lobofylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:00   #1387
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mujer Pokaż wiadomość
Wspolczuję... Mam nadzieję, że ma jej kto pomóc i wesprzeć...



Mimo wszystko jest nieco pozytywów. Trzymaj się, bardzo współczuję.



Nie działają na mnie wątki odchudzające

Hm, trochę już kruchości życia doświadczyłam, więc doceniam, ale... i tak nie zrozumiecie Myślę, że ja akurat korzystam z każdej chwili jak mało kto. Choć może się wydawać inaczej. Nevermind.

A takich tragedii zawsze współczuję, domyślam się, jak się można wtedy czuć, już kiedyś przezyłam coś podobnego. Tego się nie da opisać tak czy inaczej.
Wiesz nie znamy tutaj całych historii swojego życia i uwierz mi, ze ja też nie jedno przezylam, po prostu napisałam to tak dla przypomnienia nawet moze bardziej samej sobie niż Wam, ze jednak w życiu trzeba cieszyć się z małych rzeczy i nie zamarwiac sie glupotami

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 20:01   #1388
lobofylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 469
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Tak sylwuska nic mu nie grozi.. lekarz ogólnie uważa że to silna ciąża bo sporo się dzieje.



To raczej ja będę obolała itd. W ogóle to on silny jest nawet według gina
lobofylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:01   #1389
SweetViolet
Zadomowienie
 
Avatar SweetViolet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 346
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
W ogóle ;( byłam w poczekalni przede mna babka w ciąży tez z mężem. Mieli wyniki badań prenatalnych ze soba.... siedzieli chyba ponad godzinę. Wyszli oboje płacząc potem długo w poczekalni bylo bardzo cicho.... a ja wtedy juz ciarki miałam....
Ja przed każdą wizytą boję się strasznie, że my tak będziemy wychodzić... A po wizycie uspokajam się na jakiś tydzień ;P
__________________
“If you die, and I live, there’s no life for me at all. You’re my whole life. I would never be happy again.”

synek
Czekamy na Kruszynkę 24/40
SweetViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:02   #1390
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
W ogóle ;( byłam w poczekalni przede mna babka w ciąży tez z mężem. Mieli wyniki badań prenatalnych ze soba.... siedzieli chyba ponad godzinę. Wyszli oboje płacząc potem długo w poczekalni bylo bardzo cicho.... a ja wtedy juz ciarki miałam....
przykro jest patrzeć na takich ludzi... można sobie jedynie wyobrażać co przechodzą...
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:03   #1391
adka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar adka_19
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Aberdeen, UK
Wiadomości: 2 698
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
I tak chyba nie jest tak najgorzej... .tak sobie myślę bałam się ze cos będzie złego. ..





W ogóle ;( byłam w poczekalni przede mna babka w ciąży tez z mężem. Mieli wyniki badań prenatalnych ze soba.... siedzieli chyba ponad godzinę. Wyszli oboje płacząc potem długo w poczekalni bylo bardzo cicho.... a ja wtedy juz ciarki miałam....
Alc... aż mnie ciarki przeszły....





Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
Tak sylwuska nic mu nie grozi.. lekarz ogólnie uważa że to silna ciąża bo sporo się dzieje.


To raczej ja będę obolała itd. W ogóle to on silny jest nawet według gina
No to najważniejsze że mały silny
__________________
Krzysio 13.12.2015 <3 <3
Nie pale od 26.05.2015!

Jestem Ruda, projektuje cuda ! SKLEP
adka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 20:05   #1392
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Ja zmykam spać, bo jutro muszę rano wstać na badania...
Trzymajcie kciuki żebym się nie jutro

Dobrej nocy wszystkim
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:05   #1393
SweetViolet
Zadomowienie
 
Avatar SweetViolet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 346
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Ja zmykam spać, bo jutro muszę rano wstać na badania...
Trzymajcie kciuki żebym się nie jutro

Dobrej nocy wszystkim
__________________
“If you die, and I live, there’s no life for me at all. You’re my whole life. I would never be happy again.”

synek
Czekamy na Kruszynkę 24/40
SweetViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:06   #1394
lobofylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 469
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Straszne. Ja nie wiem czy dałbym sobie rade. Ahh... ja ciesze się ze mam detektor i juz tez się porządne młody rusza....



A ci di wagi bo o tym pisałyscie ja mam plus 7kg hehe
lobofylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:07   #1395
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

lobofylia dobrze ze lekarz podszedl powaznie do tematu i powiedzial kiedy reagowac. No i juz jest pozytywniej bo maly sie odwinal
Ja przy pierwszej wizycie tez widzialam zaplakana pare. Kobieta byla w sumie juz w widocznej ciazy. A na kolejnej wizycie jak mialam usg 12 tyg to lekarz mowil ze mial przypadek ze lekarze w innym szpitalu nie widzeli ze dziecko ma nozki tylko do kolanek.

W sumie wpadlan tylko na chwilke zeby spr co u lobo a teraz uciekam dalej do ogarniania a mam lenia co nie miara.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:12   #1396
lobofylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 469
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

ehh fajnie was mieć



Ahh jutro wracam do zdrowego odżywiania śniadanie muesli domowe na obiad pulpeciki jaglane z soczewica w sosiku z cukinii )) i sałatka na ostro



Mniam....
lobofylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:13   #1397
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Lobo bardzo się cieszę że cię wizyta uspokoiła chociaż ty nie masz lekko. Najważniejsze że to silny chłopak i ta pępowina się odwinęła.

Sylwuska materiałowe rurki w kolorze turkusu. Chciałam coś cieńszego na lato ale nie getry, żeby nie prześwitywały :P dla małego też będę szukać na allegro i na olx. No i jeszcze przejrzę sklepy internetowe, bo na galerię nie mam sił. W ogóle dziś zaczął mi już brzuszek przeszkadzać, tż muszę się nauczyć inaczej podnosić chodzić itd., bo przy schylaniu go uciekam :/
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:14   #1398
mujer
Zadomowienie
 
Avatar mujer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 976
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Wiesz nie znamy tutaj całych historii swojego życia i uwierz mi, ze ja też nie jedno przezylam, po prostu napisałam to tak dla przypomnienia nawet moze bardziej samej sobie niż Wam, ze jednak w życiu trzeba cieszyć się z małych rzeczy i nie zamarwiac sie glupotami

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Spoko, jestem pustakiem umiarkowanym.
Jeszcze w złym momencie ględzę, toteż... Niewaaażne.
mujer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:14   #1399
kalusia87
Zakorzenienie
 
Avatar kalusia87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 622
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez SweetViolet Pokaż wiadomość
Ja przed każdą wizytą boję się strasznie, że my tak będziemy wychodzić... A po wizycie uspokajam się na jakiś tydzień ;P
Ja też się boję, a to że w ogóle nie czuję jeszcze ruchów (21t5d) jeszcze bardziej mnie dołuje. Tak strasznie wam tego zazdroszczę
__________________
Kubuś 14.12.2015
kalusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 20:16   #1400
mujer
Zadomowienie
 
Avatar mujer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 976
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez SweetViolet Pokaż wiadomość
Ja przed każdą wizytą boję się strasznie, że my tak będziemy wychodzić... A po wizycie uspokajam się na jakiś tydzień ;P
Ja się cały czas obawiam wszystkich tragedii wszechświata, a przez pierwsze 3 miesiące prawie nie spałam od koszmarów tego typu. Potem chyba się zmęczyłam na tyle, że musiałam zacząć coś spać
mujer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:18   #1401
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Lobo dobrze, że nie jest tak źle cieszę się bardzo. Ja na szczęście nie widziałam jeszcze zapłakanych par koło siebie, i mam nadzieję nie zobaczyć. Sama wychodziłam 2 razy zapłakana z gabinetu jak usłyszałam, że serduszko nie bije i to mi w zupełności wystarczy.

Rudaska polecam legginsy ze sklepu online 99shop.pl - mam białe i szare i są z bardzo fajnej bawełny, nie prześwitują

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:18   #1402
cienwiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar cienwiatru
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa na świecie
Wiadomości: 2 958
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny no i skurcze to nie stricte skurcze u mnie tylko też z powodu tego ze młody jest nisko bardzo i mi bije w łożysko itd i macica stawia.



No ale jestem spokojniejsza. Kupie te leki plus magnez i mam nadzieje pomoże. Bo teraz po chodzeniu boli.



Niestety ale poki te moje 370 g nie pójdzie wyżej to tak będzie bo naciska na wszystko i szyjka też bardziej obciążona.



Ale uspokoilam się. Musze się oszczędzać. brać magnez obserwować i te tabletki i proszki.
Odetchnęłam i cieszę się że lekarz ci wyjaśnił co i jak no i że szyjka trzyma mocno... ściskam cię kochana i mam nadzieję że już nie będziesz miała tyle powodów do niepokoju co ostatnio
__________________
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz... (Julian Tuwim)

Moje serca dwa:
J. 02.07.2011 r. (53 cm; 3000g)
I. 20.12.2015 r. (53 cm; 3250g)
cienwiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:19   #1403
mujer
Zadomowienie
 
Avatar mujer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 976
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
Ja też się boję, a to że w ogóle nie czuję jeszcze ruchów (21t5d) jeszcze bardziej mnie dołuje. Tak strasznie wam tego zazdroszczę
Ja dziś zaczynam 21 tc i tez nie czuję ruchów. Niezmiennie kompletnie nic a nic.
mujer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:24   #1404
kalusia87
Zakorzenienie
 
Avatar kalusia87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 622
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mujer Pokaż wiadomość
Ja dziś zaczynam 21 tc i tez nie czuję ruchów. Niezmiennie kompletnie nic a nic.
No to 2 tyg różnicy, ja pojutrze zaczynam 23tc
__________________
Kubuś 14.12.2015
kalusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:26   #1405
cienwiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar cienwiatru
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa na świecie
Wiadomości: 2 958
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mujer Pokaż wiadomość
Spoko, jestem pustakiem umiarkowanym.
Jeszcze w złym momencie ględzę, toteż... Niewaaażne.
A czemu tak o sobie brzydko mówisz ? I wydaje mi się że nie ma złych ani lepszych momentów na to żeby coś napisać skoro dla Ciebie w danej chwili to jest ważne... Myślę że nie jedna z nas ma za sobą trudne chwile, a to że gadamy o smoczkach i ciuchach to nie znaczy, że jak się zacznie trudny temat to nie podołamy
__________________
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz... (Julian Tuwim)

Moje serca dwa:
J. 02.07.2011 r. (53 cm; 3000g)
I. 20.12.2015 r. (53 cm; 3250g)
cienwiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:29   #1406
lobofylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 469
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Mujer i Kalusia ja w ciąży z synem miałam łożysko na przedniej i czułam dopiero kolo konca 2 trymestru chyba .i to takie mizianie....

Nie martwcie się a próbowałyscie z słodkim, lewym bokiem itd ??

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cieńwiatru popieram przecież o różnych rzeczach możemy pogadać.
lobofylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:31   #1407
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Gryzelda dzięki za namiar
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:32   #1408
mujer
Zadomowienie
 
Avatar mujer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 976
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
No to 2 tyg różnicy, ja pojutrze zaczynam 23tc
A gdzie masz łożysko? Bo ja na przedniej i pewnie szybko nie poczuję.
Na dodatek, możliwe, że czujesz, tylko nie wiesz. A u mnie jest głucha cisza, bo nawet wzdęcia mnie opuściły Dlatego też gdyby nie to, że mam co krok zadyszkę, wieczną zamułę i spory brzuch to pewnie bym zapomniała, że jestem w ciąży.

Cytat:
Napisane przez cienwiatru Pokaż wiadomość
A czemu tak o sobie brzydko mówisz ? I wydaje mi się że nie ma złych ani lepszych momentów na to żeby coś napisać skoro dla Ciebie w danej chwili to jest ważne... Myślę że nie jedna z nas ma za sobą trudne chwile, a to że gadamy o smoczkach i ciuchach to nie znaczy, że jak się zacznie trudny temat to nie podołamy
Nazywam rzeczy po imieniu
Sprawy często mają drugie, a nawet trzecie dno. Nie twierdzę, że ktokolwiek tu nie podoła. Współczuję ciężkich przeżyć i trudności w ciąży. Nie mogę na swoją narzekać, bardzo źle do tej pory nie było. (odpukać). Mam swoje problemy, mogą brzmieć głupio, ale mają swoje ponure uzasadnienie. Trochę się rozpędziłam z ględzeniem po prostu i to na tle poruszanych tu spraw. Teraz mi głupio.
mujer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:34   #1409
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Koritsi_a Pokaż wiadomość
Ifcia to szybko Twój TŻ poczuł maluszka.
Tez się zdziwiłam że mu się udało ale to były takie dwa mocne uderzenia od środka i niestety od tamtej pory cisza :-(
__________________

Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:34   #1410
mujer
Zadomowienie
 
Avatar mujer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 976
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz. 4

Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
Mujer i Kalusia ja w ciąży z synem miałam łożysko na przedniej i czułam dopiero kolo konca 2 trymestru chyba .i to takie mizianie....

Nie martwcie się a próbowałyscie z słodkim, lewym bokiem itd ??

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cieńwiatru popieram przecież o różnych rzeczach możemy pogadać.
Taa, u mnie nic nie działa, zupełnie nie czuję. Raz pół godziny leżałam, a potem już chyba sobie uroiłam, że coś czuję. Ale ponoć już wystarczy stetoskop, żeby słyszeć bicie serca, więc może sobie sprawię.
mujer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-15 14:15:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.