Żary / Żagań - Dobry fryzjer - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 16:54   #31
PatrycjaD
Raczkowanie
 
Avatar PatrycjaD
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 101
GG do PatrycjaD
Dot.: Żary / Żagań - Dobry fryzjer

Również mogę polecić Panią Beatę (już nie Jackowską ). Uzgadnia z klientką co ma być zrobione, doradza i dopiero pracuje. Dopracowuje każdy włosek i efekt wg mnie jest naprawdę fajny. Gorzej jak przychodzi się uczesać samemu Chyba, że ktoś ma tak fantastyczne włosy, że same się układają po umyciu. Wprawdzie idę do Pani Beaty tylko na większe ścięcia-podcinanie załatwiam w swoim mieście, ale tylko dlatego, że nie bardzo chce mi się jeździć za każdym razem do Żar.
Zadowolona byłam również z Pani Małgosi w Żarach - przyjmowała (może nadal przyjmuje) w budynku koło poczty tuż przed basenem.
__________________
Jeśli książę porwie księżniczkę to kto ją potem poskleja?
PatrycjaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 13:54   #32
myszka_muri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: żary żagań

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Hej, posiadacie jakieś opinie na temat salonu Kleopatra? Kiedyś tam chodziłam po otwarciu i było solidnie i niedrogo ale później wszystkie najlepsze fryzjerki uciekły. Pani Ania otworzyła własny salon na Okrzei (koło nowej Biedronki) i też przez jakiś czas do niej chodziłam ale zbyt mocno cieniowała i bez użycia prostownicy z domu nie wyszłam. Teraz szukam kogos kto mi tak podetnie włosy, że będą się ładnie układały bez godzinnego ich układania. Jakieś sugestie?
Witam jeśli chodzi o fryzjerkę z Wieniawskiego to przeniosła się na przeciw dworca PKS koło autokomisu napisane jest fryzjer męski ale jak cię pani pamięta to cie ostrzyże wiem bo byłam już u niej kilka razy i chętnie to zrobiła jestem z poza Żar i już nie długo jak będę to napewno do niej wpadne bo warto tylko jak będziesz to mogła bym cię prosić o numer doniej abyś mi na prv wysłała bo gdzies zawieruszyłam do niej wizytówke i też nie pamietam jak sie nazywa
myszka_muri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 13:55   #33
myszka_muri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: Żary / Żagań - Dobry fryzjer

Cytat:
Napisane przez ewcia_9 Pokaż wiadomość
Jestem tu nowa i szukam fryzjerki, która jakoś 1,5 roku temu obcinała włosy koło Żabki na Wieniawskiego. Miała salon z inną panią, która strzygła facetów. Wiem, że była z Żagania, ale nie wiem jak się nazywa i gdzie się przeniosła. Czy ktoś może korzystał z jej usług i ma do niej kontakt?
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
Witam jeśli chodzi o fryzjerkę z Wieniawskiego to przeniosła się na przeciw dworca PKS koło autokomisu napisane jest fryzjer męski ale jak cię pani pamięta to cie ostrzyże wiem bo byłam już u niej kilka razy i chętnie to zrobiła jestem z poza Żar i już nie długo jak będę to napewno do niej wpadne bo warto tylko jak będziesz to mogła bym cię prosić o numer doniej abyś mi na prv wysłała bo gdzies zawieruszyłam do niej wizytówke i też nie pamietam jak sie nazywa
myszka_muri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 13:31   #34
Justyna0701
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Żagań
Wiadomości: 2
Dot.: Żary / Żagań - Dobry fryzjer

Poszukuję fryzjera do podcięcia loków Chciałabym je jakoś wycieniować, ale potrzebny mi do tego fryzjer, który zna się na kręconych włosach. Aktualnie chodzę do pani Żanety w Żaganiu (miała zakład na pstrowskiego, teraz przeniosła się armii krajowej) i ogólnie pani bardzo sympatyczna, świetnie farbuje włosy, ale moich loków jakoś specjalnie ogarnąć nie potrafi... Nigdy krzywdy mi co prawda nie zrobiła, ale zachwycona też nigdy nie wyszłam. Tak więc: orientuje się ktoś gdzie znajdę kogoś, kto porządnie zajmie się moją burzą loczków?
Justyna0701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 04:31   #35
gabby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: Żary / Żagań - Dobry fryzjer

Witam wszystkich,
nikt tu widzę dawno nie zaglądał, a zapewne wiele się zmieniło w tematyce fryzur w Żarach, także zachęcam to wyrażania swoich opinii.
Chciałabym zrobić sobie flamboyage i szukam odpowiedniego salonu...jak znajdę na pewno podzielę się wrażeniami.
A teraz kilka słów o salonach w których się przewinęłam.
Salon Gabriel -byłam raz sama, raz z siostrą. Efekt mnie zadowalał, ale nie zachwycał. Kosmetyki były dobrej jakości, o ile obsługująca mnie pani była miła , to szefowa obecna w salonie była bardzo nie kulturalna i nie sympatyczna. Więcej mnie tam nie zobaczą, bo atmosfera też jest bardzo ważna.
Kurcze nie wiem jak nazywa się salon na wrocławskiej kolo byłej Kleopatry, robiłam tam ombre i ścinałam włosy. Miłe panie i dobre kosmetyki. Efekt koloryzacji taki jaki chciałam, także duży plus, bo raczej wybredna jestem. Salon poleciła mi koleżanka, która tam chodzi od kilku lat i zawsze jest zachwycona, ponoć panie szczególnie na koloryzacji się znają.
Fryzjerka na przeciwko PKSu - do niej chodzi mój narzeczony i jest zawsze zadowolony. W saloniku wiecznie kolejka i panie też się tam często przychodzą.
gabby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 09:17   #36
filistynka36
Przyczajenie
 
Avatar filistynka36
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Zary, Katowice
Wiadomości: 1
Dot.: Żary / Żagań - Dobry fryzjer

witam wszystkie uzytkowniczki
Od razu pragne przeprosic za pisownie, ale nie mam polskich liter w komputerze...
Jestem osoba dalej poszukujaca swojego fryzjera w Zarach. Przeprowadzilam sie tutaj 300 km i po roku czasu jestem przerazona... Pierwszy raz trafilam do Pani Kornelii ( chyba), to jest salon na rogu ul Koscielnej i Traugutta... Polecono mi ta Pania jako najlepsza fryzjerke w miescie... wiec ide... w samym salonie kupa ludzi, kolezanki, uczniowie- wieczne plotki - powiem szczerze- takie zachowania sa nieprofesjonalne!!! Fryzjerka powinna skupic sie na klientce, a nie na plotkach o Pani Kasi z Za☠☠☠☠ziejewa... Usiadlam na krzeslo, powiedzialam o co mi chodzi, czyli delikatnie rozjasniony ciemny blond, wszystko w chlodnej tonacji... no i wyszlam ruda, w dodatku w bardzo nietwarzowej fryzurze... ... a to podobno najlepsza fryzjerka w miescie ( jak dla mnie to komunistyczne czasy panuja w tym salonie, zarowno obsluga jak i porzadek... No coz, ale trzeba coz z wlosami zrobic... po 3 miesiacach umowilam sie w salonie Gabryiel . Oczywiscie salon wygladajacy profesjonalnie. Wizyta... Pomomo 3 fryzjerek zajela sie mna chyba ta najmniej umiejetna... Tlumacze jej, ze chce rozjasnic fryzure jasnymi pasemkami. Ale osoba ta musiala zasiegnac opinii kolezanki obok. A kolezanka uslyszala blond i zamiast pasemek polozyly mi caly kolor blond. Tragedia No i tak to jest jak nie slucha sie klientki, a kolezanki !!! wyszlam wygladajac jak Merlin M, tylko nie mialam lokow... ... Juz patrzec w lustrze na siebie nie moge, ale strach przed kolejnym zawodem jest wielki...

Edytowane przez filistynka36
Czas edycji: 2015-09-01 o 14:08
filistynka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 10:17:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.