czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-24, 12:50   #1
kala507
Rozeznanie
 
Avatar kala507
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 659

czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?


Drogie Wizażanki,z racji tego że zawsze można na was liczyc chciałabym uzyskac od Was poradę.
Moja siostra 19 sierpnia wychodzi za mąż. Ja mam się zając dekoracją. Mojej siostrze bardzo spodobał się bukiet w kolorze bordowym. I tu bytanie do Was czy ten kolor pasuje do sukni ecru? Pytałam w pewnej kwiaciarni i jeden pan powiedział mi, że jak najbardziej ponieważ jest to korol bardzo wyrazisty i nie "zleje" się z suknią jak np. pomarańczowy, natomiast inna pani powiedziała mi, ze bordo pasuje tylko do białej sukienki co Wy o tym myślicie?

Niestety nie mam zdjęcia sukni na komputerze ale znam strone na której ta suknia jest
www.galasuknieslubne.com i jest to kolekcja Sweet i suknia Orchis

żadna nie chce pomóc
__________________
A każdy krok zaprowadzi nas, szybciej, wolniej lecz ku sobie...

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-10-02 o 20:46 Powód: post pod postem
kala507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 14:52   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

pasuje i do sukni ecru i do blondynki i do brunetki
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 15:10   #3
Jolinek
Rozeznanie
 
Avatar Jolinek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 868
GG do Jolinek
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Moim zdaniem pasuje jak najbardziej. Zresztą byłam na ślubie mojej siostry gdzie ona miała właśnie suknię ecru i bukier z pięknych bordowych róż. Moim zdaniem współgrało wyśmienicie. Kwiaty były naprawdę widoczne na jasnym tle sukienki. Pozdrawiam
__________________

Michasia... nasz wigilijny cud
Jolinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 19:23   #4
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

To ja też pomogę.....Jasne, że pasuje...bordowe róże najpiękniej wyglądają i do wszystkiego pasują: i do bieli, i do ecru..Ja chcę bukiet ślubny z bordowych róż do białej sukienki ślubnej...
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 13:58   #5
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Thumbs up Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Ja za rok wychodze za maz i rowniez mam suknie w kolorze ecru.Pierwsza rzecz o jakiej pomyslalam kiedy zobaczylam suknie to byl kolor bukietu-jak dla mnie ecru + bordo=powodzenie w 100procentach. Te dwa kolory sie naprawde super uzupelniaja.
bardzo fajnie wyglada bordowa roza dodana np do fryzury lub nawet to tzw obrozy na szyje.Suknia w kolorze ecru , bordowy bukiet i bordowa rozyczka z tasiemka na szyji-cos pieknego.
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 18:40   #6
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

... oczywiście że pasuje ... sama miałam suknie ecri i bukiet z dodatkiem bordowych róż ... Bordo według mnie pasuje i do bieli i do ecri ...
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:09   #7
moskirz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 137
GG do moskirz
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

oczywiście,ze pasuje...

http://www.forum.e-wesele.pl/viewtop...t=3743&start=0
moskirz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 12:27   #8
kala507
Rozeznanie
 
Avatar kala507
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 659
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Dziękuje
__________________
A każdy krok zaprowadzi nas, szybciej, wolniej lecz ku sobie...
kala507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 19:28   #9
bibi13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Moim zdaniem jak najbardziej pasuje,bo sama chciałabym mieć klasyczny okrągły bukiecik z bordowych róz do sukni ecru.
bibi13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 21:57   #10
Olga8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 21
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Uważam, że bordowy bukiet pasuje tylko do sukni ecru. Jest to piękny zestaw kolorystyczny. W ogóle wszelkie bordowe ozdoby przy sukni ecru.

Bordo z bielą tworzy zbyt mocny kontrast. Biel plus czerwień czy bordo mnie osobiście kojarzy się "flagowo"

Dobrym tłem dla koloru bordowego jest też złoty.

Nieskromnie dodam, że podobno mam dobry gust
Olga8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 09:23   #11
Kasica 1982
Raczkowanie
 
Avatar Kasica 1982
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kłobuck
Wiadomości: 288
GG do Kasica 1982
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Ja również w drugim dniu wesela będe miała ecri suknie i bordowy bukiecik a mój już mąz do ecri garnituru będzie miał bordową koszule
__________________
Szczęście = Szymon
Kasica 1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 18:24   #12
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

ja rowniez sie podpisuje pod tym ze pasuje i to jak najbardziej
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 19:43   #13
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

To wcale nie takie proste - denerwują mnie takie odpowiedzi kolegow i kolezanek po fachu (bukieciarz lub florystów) ze coś pasuje do jakiegoś koloru.
Bukiet ma tworzyć idealną całość z suknią i osobą. Ma także spelnić marzenie(nigdy i w żadnej innej sytuacji taki bukiet nie jest nasz) Panny Mlodej,ale także musi pięknie się komponować, nma być rysunkiem na sukni -dopełnieniem. Taka charakterystyka koloru jaka podałaś jest bardzo subiektywna. Więc zapytam ecri z odcieniem żółtym? ecri z odcieniem capucino? ecri z odcieniem kości słoniowej? Dlatego zawsze chcę zobaczyć Pannę Młodą w sukni i zobaczyć na własne oczy materiał z jakiego suknia jest wykonana. Dopiero to pozwala mi odpowiedzieć czy np.bordo będzie pięknym uzupelnieniem. Zaraz zobaczę sunię na wskazanej stronie ale zdjęcie najczęściej przekłamuje kolor. Pozdrawiam. Jeśli coś wymyślę zamieszczę zdjęcie moim zdaniem pasujące do sukni. Ale i tak ostateczną decyzję podejmie sama zainteresowana .ewalena
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:08   #14
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Ewalena mam prośbę!
Widzę,że znasz się na rzeczy i wiesz o czym mówisz. Zechciałabyś spojrzeć fachowym okiem i podpowiedzieć mi co do tej sukienki? Moje pierwsze skojarzenie to czerwone róże ale może masz pomysł na coś mniej oczywistego a efektownego? Mam ciemne włosy, 165 cm, budowa raczej drobna...I zostaje jeszcze dekoracja sali kwiatami w podobnym stylu, maja tam ciemnozielone krzesła (taka zieleń butelkowa czy mysliwska...), obrusy białe. BArdzo będę Ci wdzięczna za jakieś podpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ST2615S.jpg (53,3 KB, 364 załadowań)
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 19:44   #15
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Piękna elegancka suknia ( w moim stylu) założyła bym buty ze szpicem w kolorze szarfy bez welonu z żywym kwiatem we włosach. Jeśli buty bordowe to bukiet z białych cantedeskii(kalla) trzeba wybrać taki rodzaj którt ma długi biały kwiat z zieloną końcówką, ułożone w ręku na końcu łodygi kamyczek lub perełka. Jeśli buty białe wiązanka w kolorze bordowym okrągła z róż- jedyny dodatek to kamyczki lub perełki w środku dla rozjaśnienia (unikać zielonych dodatków bo wprowadzą zamieszanie). Bardzo pięknie będzie wyglądała także wiązanka z 2 lub 3 gałążek białej orchidei ( koszt 1 gałązki ok.40zł) z bardzo symboliczńą zielenią. Wiązanki na zdjęciach moim zdaniem wymagają adaptacji. Jeśli chodzi o salę to przypuszczam że stoły długie- zielone serwetki , zielone świece, długie białe wazony 1szt.czerwone anturium średniej wielkości + 1szt.liść anturium (uwaga nabłyszczone).Ja chyba po namyśle dałabym zielone(pistacjowe anturim). Kup anturium tzw."wyrobówkę" jest tańsze ok.3 -4zł za sztukę,ale na giełdzie kwiatowej musisz być ok.3 nad ranem ( np. 3 dni przed weselem) Zaproponowałam taki zestaw bo będzie wyglądał bogato i elegancko. W sali bankietowej na ścianach dała bym bukiety kwiatów. Całuski (jeśli można wiedzieć- kiedy ślub i w jakim rejonie Polski?)

Zgodnie z obietnicą widziałam na suknię na stronie internetowej. Bardzo ładna ,zwiewna myślę że jest to ecri capucino. Ja dała bym różę w kolorze skórki brzoskwini, tzn.pomarańczowa z brzegami bordo. Przy ecrii capucino prawdziwie bordowa może sprawić że kolor sukni będzie wyglądał brudnie. Moja rada kupić po 1 róży i dokonać wyboru po przyłożeniu do sukni (pamiętać światło tylko dzienne). Wiązanka powinna być niewielka i lekko wydłużona. Unikać okrągłęj bo suknia jest szeroka dołem i dość puchata.Pozdrawiam.

A może jesteście tak odważni i Pan Młody założy bordowe buty!!!! oczywiście jeśli ma garnitur czarny lub marengo(ciemno szary prawie czarny).Do tej sukni pasuje Pan w krawacie+garnitur lub Pan w smokingu. Jeśli będzie garnitur to kwiat -przypinka w klapie (BŁAGAM nie w kieszonce) bez chusteczki w kieszonce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slub_hor_13.jpg (53,1 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slub_ver_35.jpg (49,4 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 49.jpg (69,4 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bild007z.jpg (19,4 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CB_1__18_.jpg (27,0 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 42492e5.jpg (23,5 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_boutonnieres.jpg (9,2 KB, 136 załadowań)

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-10-02 o 20:43 Powód: post pod postem
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 20:14   #16
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

__________________
Akuku

Edytowane przez yedanna
Czas edycji: 2006-09-16 o 01:56
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 01:51   #17
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Smile Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Ewalena!!!
bardzo bardzo ci dziękuję za pomoc! nie ma jak porada fachowca. Pomysł z butami jest niesamowity, na razie muszę się z nim oswoić, ale ślub w sierpniu dopiero, więc mam czas na przemyślenia (wesele w Kielcach- jest tam podobno jakaś giełda kwiatowa, może dostanę co potrzeba). Bardzo podobają mi się orchidee na zdjęciu ( i w naturze)!
Anturium zrobię tak jak piszesz, bukiety jakieś w gąbce myślę że dam radę jakoś sklecić, chciałabym też pociągnąć motyw wstążki w podobnym kolorze na zaproszeniach i menu.
I ogromnie Ci dziękuję za tę podpowiedź o wyrobówce ,mniej więcej sobie wyobrażam po co jest taśma florystyczna, gąbki różne, druciki, zielone patyczki albo szpilki ale cały ten asortyment kwiatowy już nie bardzo...
Ewalena!!!
mam jeszcze takie pytanie: wszystkie te kwiaty i zielone rzeczy mogę kupić 3 dni wcześniej tak jak piszesz? czy coś ma inną datę ważności?
I kiedy najlepiej zrobić wiązanki i bukiety z gąbką?bo tego samego dnia przed weselem raczej nie zdąże...
pozdrawiam Cię bardzo!
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 03:37   #18
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Jak najbardziej kolor bordowy bukietu pasuje do sukni ecru...
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 13:58   #19
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Ciesze się że pomogłam. Jak będziesz miała chwilkę to pojedz na giełdę aby się zorientować. W sierpniu może być kłopot z orchideą jest dostępna na krzakach, cięta może być sprowadzana z Holandii ale niech podadzą ci cenę. Co do układania w mikrofonie z gąbki - wymaga to trochę wprawy i czsu i staranności Trzeba pamiętać, aby końcóki kwiatów tkwiły w gąbce i się nie wysuwały! Kwiaty na bukiet ślubny kupuje się w ostatniej chwili jeśli nie wymagają odpowiedniego przygotowania. Orchidea musi być kupion w takim rozkwicie aby mogła być użyta do wiązanki nie ma co liczyć że jakieś kwiatki na gałązce się rozwiną>Pąki trzeba traktować jak pąki i nic więcej. Jeśli zrobisz wiązankę w gąbce wieczorem i zostawisz ja w chłodnym miejscu bez przeciągów powinna wyglądać świeżo. Pamiętaj o owinięciu rączki mikrofonu wstążką !Nie stosuj tych samych kwiatów do dekoracji kościoła,samochodu, sali. Ty masz być wyjątkowa!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! wiązanka świadkowej, samochód sala kościół mogą mieć ten sam kwiat przewodnii. Jeśli będziesz miała jakieś pytania chętnie odpowiem Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BM00687.jpg (50,4 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Julia&m.jpg (40,7 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ewg.jpg (14,9 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rio.jpg (15,2 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asaka-03.jpg (36,9 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image_8.jpg (35,2 KB, 128 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-16, 20:24   #20
kala507
Rozeznanie
 
Avatar kala507
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 659
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

chętnie bym Wam zdjęcie pokazała mojej siostryw sukni i jej bukietem ale jeszcze nie doszłam d tego jak je zamieścic
__________________
A każdy krok zaprowadzi nas, szybciej, wolniej lecz ku sobie...
kala507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 22:49   #21
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Dziękuję Ewalena, bardzo cenne wskazówki.
Nie chcę Cię zamęczać ale mam takie jeszce pytnie jedno: bardzo podobają mi się orchidee, bukiet dla mnie byłby super ale jak z przypinką dla Młodego? Bo przypinka z orcideą nie bardzo mi pasuje do faceta szczerze mówiąc, nie jest to moim zdaniem bardzo męski kwiat... Może olać przypinkę...
I znalazłam mój wymarzony bukiet (ten pierwszy), kierując się Twoją radą, ale pewnie trudno będzie taki kolor orchidei gdzieś dostać... W sumie białe też mi się podobają, a jeśli nie to może roże...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg flower6-lg.jpg (21,6 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BQG030m.jpg (82,3 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 283big.jpg (55,4 KB, 203 załadowań)
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 12:13   #22
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Zapomnij o tym kolorze, do Polski się go nie sprowadz a jeśli to na indywidualne zamówienie ( o cenie nie wspominam). Wiązanki które zamieściłaś są ze stro amerykańskich. Jesli będziesz wybierała białą orchide patrz na środek kwiatka bo maj żółte, brązowe, amarantoe i bordowe środki. Butonierkę olej- jeśli zdobędziesz tą suknie to namów narzeczonego na elegancki garnitur i krawat w kolorze szarfy Pamiętaj jeśli sie zdecydujecie się na chusteczkę w butonierce powinna byc innego koloru niż garnitur Przy braku praktyki bywa to ryzykowne. Jeśli znajdę ciekawą przypinkę to zamieszczę jej fotografię.

Jestem jednak bardzo roztargniona dopiero teraz otworzyłam zdjęcie twojego wymarzonego bukietu!!!!!!!!. On jest ze storczyka cymbidium - taki kolor możesz upolować ale obawiam się że będziesz miala poważny kłopot ze zrobieniem wiązanki. Storczyk jest bardzo ciężki i kruch. Gąbka nie utrzyma gałęzi(Będzie się wysuwała trzeba to robić na drutach i odpowiednio mocować. Polecam jednak fachowca (DOBREGO) niestety nie jestem w stanie polecic nikogo w Kielcach.

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-10-02 o 20:44 Powód: post pod postem
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 23:37   #23
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Dziękuję Ewalena, jak zwykle jesteś niezastapiona!
-cymbidium-zapamietam i popytam, ale Kielce to nie Las Vegas i raczej wątpię, że się właśnie cymbidium czerwone znajdzie ...No i poszukam florystki...
Pozdrawiam gorąco
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 02:56   #24
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

ewalena

bardzo podobają mi się Twoje sugestie, są bardzo przemyślane i spójne.
Dlatego byłabym Ci niezmiernie wdzięczna, gdybyś mogła i chciała doradzić i mnie.

Załączam kilka zdjęć sali, w której odbędzie się nasze przyjęcie weselne, choć przyznaje że zdjęcia nie są ciekawe, i nie oddają uroku tego miejsca.
Załączam również zdjęcie sukni, którą planuję kupić. Mam do wyboru dwa kolory sukni: biały lub ivory, a ponieważ nie widziałam jeszcze sukni ivory na żywo, boje się że może wyglądać na "brudną".

I teraz, ponieważ chciałabym, aby wszystko co powiązane z weselem było w podobnej kolorystyce, a powoli nadchodzi czas na przygotowania zaproszeń itd, chciałabym znać już ten główny kolor, który będzie pasował do wszytskiego.

Jaki bukiet do takiej sukni ? Myślałam o czerwonych/bordowych różach - bardzo maleńkim i okrągłym bukieciku. Czy to dobry pomysł do takiej sukni ?

Mój ślub jest w sierpniu.
Hmm, jeśli mogłoby się to przydać to jestem szatynką o jasnej karnacji, choć na ślub zamierzam się trochę opalić, i wtedy robię się delikatnie brzoskwiniowa. Jeśli potrzebowałabyś zdjęcie, chętnie wyślę na maila, bo nie chciałabym go upubliczniać...

Z góry ogromnie Ci dziękuję,

// dorzuciłam jeszcze na koniec zdjęcie bukieciku, który mi się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg restauracja3.jpg (27,6 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg restauracja4.jpg (29,6 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg restauracja8.jpg (53,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MaggieSottero_AmourBrooch.jpg (109,5 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5044.jpg (107,6 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1231detail_03.jpg (71,2 KB, 219 załadowań)
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 18:42   #25
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

jeśli bordowy bukiet to tylko taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 158290865_3.jpg (11,4 KB, 238 załadowań)
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 10:13   #26
kwiatussek
Raczkowanie
 
Avatar kwiatussek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
... oczywiście że pasuje ... sama miałam suknie ecri i bukiet z dodatkiem bordowych róż ... Bordo według mnie pasuje i do bieli i do ecri ...

też tak sądzę! chociaż nie wiem czy do mojej sukni by też pasowała? chociaż zastanawiam się nad połączeniem bordowe i ecri roże co o tym sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg angel_550_1.jpg (41,7 KB, 204 załadowań)
__________________

kwiatussek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 23:57   #27
mgar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 90
czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Kurcze a ja cale miasto zjezdzilam za bialymi butami. Chcialam wisniowe, ale wszyscy odradzali mi ten wybieg....a widze je jednak zaklada sie kolorowe buty! Czemu nie zufalam intuicji!

Ewaleno,

zadawlam juz na forum pytanie ale nie dostalam odpowiedzi...Czy ecru panny mlodej i szaro-brazowy garnitr pana pasuje do...koloru rajskich jabłuszek? Wymazylam sobie wlasnie z nich bukiet, wiem ze musze je polaczyc z kwiatami aby...bukietem rzucanym nie zabic Nie wiem jednak jak do konca "ugrysc" temat, zwlaszcza ze do bukietru chce dopasowac krawat.
Chyba za bardzo skomplikowalam...a mialo byc tak rajsko

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-09-13 o 15:44 Powód: post pod postem
mgar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 13:39   #28
Ahya
Raczkowanie
 
Avatar Ahya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 375
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

ewaleno, widzę, że się znasz tutaj, więc jakbyś mogła poradzić nowej forumce, byłabym wdzięczna

Jaki kształt i kolor bukietu pasuje do sukni rybki (bez halki), całej koronkowej z rękawkami, ecru - kolor bardzo delikatny,w świetle dziennym prawie biały, kolor śmietany...

I czy do takiego koloru sukni, może być srebrna kamizelka młodego?? Bo ecru mu się wogóle nie podobają i wszystkie sa takie strasznie złote...
I jaki kolor garnituru??
Ahya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 23:12   #29
blondi005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: czy bordowy bukiet pasuje do sukni ecru?

Witam wszystkich serdecznie.
Ja mam ten sam dylemat. Mój ślub już za dwa miesiące a ja nadal nie mam weny tworczej. Nie wiem jaki powinnam mieć bukiet do sukni ecru z dodatkami srebrnymi. Myślałam o bordowych różach ( nie ukrywam , iż bardzo mi się podobają ). Znajomi mówią , iż herbaciane róże będą ładnie wyglądały. Ale sama juz nie wiem.

Mój przyszły małżonek chce założyć frak ( ale czy to wszystko bedzie do siebie pasowało ???). Ja jestem za garniturem ale nie mam pojęcia jaki kolor koszuli i krawatu.

Oto moja suknia , buty ( nad ktorymi się jeszcze zastanawiam ) i wiązanka z bordowych róż.
Bardzo prosze o pomoc.

Edytowane przez blondi005
Czas edycji: 2008-06-06 o 22:01 Powód: :)
blondi005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:31   #30
kamilajanusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Witam amoże pomożecie mi przy doborze bukietu ślubnego myślałam o pomarańczowych cantanderskach sukienke mam koloru ivory
Wklejam zdjęcia sukienki i swoje zdjęcie Pozdrawiam

Acha i dodam że ślub mam we wrześniu

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-06-19 o 11:26 Powód: post pod postem
kamilajanusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.